Bloody - Mendimet 2 (Official Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  Bloody OfficialBloody Official

  διάρκεια: 03:40

  Beat / Text : Bloody
  Mix Master Recording : Irkenc Hyka / Jo Jo
  Video : UrbanGraphics
  Make up model : Make up INA
  Model Haristyle : Bona
  Bloody's Hairstyle : Dritan
  Facebook fan page : facebook.com/BloodyyOfficial/
  Instagram : instagram.com/its.bloody/
  Snapchat : Bledibeqiriii
  Sponsored :
  Ing Fixhi / Hotel Blue Sky Restaurant

lucky sanotra
lucky sanotra

You are very talented brother and very underrated God bless you you deserv so much then that I'm your fan from India ♥️

Πριν 5 ημέρες
Marÿan AF
Marÿan AF

Youre the best

Πριν 14 ημέρες
Паризат Орынбасақызы
Паризат Орынбасақызы

Super😍😍😍😍

Πριν 17 ημέρες
Orland Lleshi
Orland Lleshi

Po mude,bo sa me shum kenge,je i madh

Πριν μήνα
Six Suchen
Six Suchen

Finally here .Its been a year i'hve searching this lovely song 👍💕💖

Πριν 2 μήνες
Besmir Byberi
Besmir Byberi

super 😘

Πριν 3 μήνες
Juljana Deda
Juljana Deda

Super

Πριν 3 μήνες
Ardian Haxhiaj
Ardian Haxhiaj

Kjo kenge duhet te ket shume me shume views super kenge

Πριν 3 μήνες
Lala Mimi
Lala Mimi

😘😘😘

Πριν 3 μήνες
emi emi
emi emi

Bravo më pëlqenj kenget tende i ben shum te bukura sukses👌😊

Πριν 4 μήνες
Mahmud Jarjani
Mahmud Jarjani

Mantul 🇲🇨🇲🇨🇲🇨👌👌👌

Πριν 6 μήνες
SIEG3 ss
SIEG3 ss

Ur a great singer mann u need recognition😫

Πριν 6 μήνες
Bledi Bledi
Bledi Bledi

24 11 2019 😍😍😟

Πριν 7 μήνες
Light Ning
Light Ning

sinqerisht je njesh bravooooo 😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 8 μήνες
Light Ning
Light Ning

shpresoj qe nje dite te prekesh majat me te larta 😁😁😁

Πριν 8 μήνες
Light Ning
Light Ning

Je super kengetar Bloody te gjitha kenget i ke super je shum simpatik ke super talent dhe meriton shume me shume

Πριν 8 μήνες
AEK 21
AEK 21

Je nr 1

Πριν 8 μήνες
Admiri Hasmujaj
Admiri Hasmujaj

Bloody ne fund ja more majmunin 😂😂

Πριν 8 μήνες
Keli Baci
Keli Baci

ti je njesh perzotin je shum kengetar i mir urime ishlla na le pa fjal dhe te kenga tjeter bro 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν 8 μήνες
Adi lushi
Adi lushi

Shum e lendushme bree ufff 😭😭😢😢

Πριν 8 μήνες
Sabry Milton
Sabry Milton

❤❤

Πριν 8 μήνες
cukaj selman
cukaj selman

I'm gonna love you through the end of my life 3x Jam tu shif ideal, me vepra, jo me fjalë Dashni me plot kuptim, kejt lakmin e patëm marrë Ala nuk po besoj, se s'muna me t'harru Ala të kam në zemër edhe pse ti s'je me mu Ça kam dasht, ma ke dhën Ça ke lyp, aty jam kën Shumë kam dasht me pas unë fmi Veç ty me t'thirrin nën Po kjo jet po t'godet Bash aty ku ti se pret Në çdo vend që kena bashkë S'jam me ty tash jam unë vet A po m'don a m'urrën? A m'kujton apo s'ta ndjën? Nëse bjën mend ty për mu E din vendin ku t'm'gjën Dhe me pas unë një mundësi Krejt at koh prapë me kthy Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti I'm gonna love you through the end of my life 2x Sot, dije, dhe nesër Asgjë nuk o më njejt Mendimet ditë për ditë Mos ën tjetër je tu flejt Nëpër vendet ku ken bashkë Sot jam vet e s'jam me ty Në çdo rrugë që po kaloj Shpesh mendoj mos je ti Ti je kon S'ka për mu Kuptim ndryshe paska jeta Tash pa ty kurgjë s'ka vlerë Çdo fjalë e jona mbetesh n'letra Nuk po du iç më shumë Veç nji herë pak mu pa Me ta thon që zemra jeme t'njeta ndejna ala ka A po m'don a m'urrën? A m'kujton apo s'ta ndjën? Nëse bjën mend ty për mu E din vendin ku t'm'gjën Dhe me pas unë një mundësi Krejt at koh prapë me kthy Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti I'm gonna love you through the end of my life 2x A po m'don a m'urrën? A m'kujton apo s'ta ndjën? Nëse bjën mend ty për mu E din vendin ku t'm'gjën Dhe me pas unë një mundësi Krejt at koh prapë me kthy Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti I'm gonna love you through the end of my life 2x

Πριν 9 μήνες
egla rexhmati
egla rexhmati

Si cdo her hit 🔥🔥 Suksese Bloody😍❤

Πριν 10 μήνες
Romina Merdita
Romina Merdita

O fiksimmm🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 10 μήνες
Gjuci Erti
Gjuci Erti

Super keng bravo

Πριν 10 μήνες
Gjuci Erti
Gjuci Erti

Super keng bravo

Πριν 10 μήνες
Klodi Klodi
Klodi Klodi

😍😍😍😍

Πριν 10 μήνες
Klea Klea
Klea Klea

You can now share videos and chat about them with friends faster and easier on YouTube! 😎

Πριν 10 μήνες
Klea Klea
Klea Klea

Here are a few ways to add some friends to get started:

Πριν 10 μήνες
Klodi Klodi
Klodi Klodi

👏👏

Πριν 10 μήνες
Klodi Klodi
Klodi Klodi

Hii😘

Πριν 10 μήνες
Klea Klea
Klea Klea

Here are a few ways to add some friends to get started:

Πριν 10 μήνες
Klea Klea
Klea Klea

Hi sis

Πριν 10 μήνες
It's Klaw
It's Klaw

Bloody You re the best ❤ MENDIMET 1 eshte e pavdekshme😍

Πριν 10 μήνες
Great Story
Great Story

idejat qe ka jan mbi nivelin e te tjereve Nese do kishte perhapjen ne estrad siq kan kengetaret tjer padyshim qe kjo keng do kishte OVER 20Milion shikime

Πριν 10 μήνες
Hana Gjoka
Hana Gjoka

Bravoooo shum super

Πριν 11 μήνες
Fenul Khachatryan
Fenul Khachatryan

Очень классно, а как скачать то? ❤️

Πριν 11 μήνες
Ardian Haxhiaj
Ardian Haxhiaj

Shum keng e bukur dhe me shume kuptim shume suksese

Πριν 11 μήνες
Luciano Dollani
Luciano Dollani

as e imagjinoj tm ndodhi ajo sken n fund. 😵 Hit e ke cdo keng 👑👑

Πριν 11 μήνες
It's Klaw
It's Klaw

Hahahaha😄😄😄😄😁😂

Πριν 8 μήνες
on top
on top

Hit hit hittttt... on top

Πριν 11 μήνες
Taulant Xhaferaj
Taulant Xhaferaj

Bukr ✌✌

Πριν 11 μήνες
Drilon Toci
Drilon Toci

😒

Πριν 11 μήνες
Valbona Danaj
Valbona Danaj

😲😲😲😲😲😲suuuuuuuper keng o zot

Πριν 11 μήνες
Genc Cejku
Genc Cejku

Big man respect 👍

Πριν 11 μήνες
On Top Media
On Top Media

ma shum e meriton ky se shum do tjer qe jon te famshem

Πριν 11 μήνες
Zef Frroku
Zef Frroku

💋The best song🎶🎤😍😘

Πριν 11 μήνες
Dona Dona
Dona Dona

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 11 μήνες
Dorina Mushi
Dorina Mushi

Një këngë e mrekullueshme për veshët👏

Πριν 11 μήνες
Ganimete Osmani
Ganimete Osmani

Suksese super keng ❤👍

Πριν 11 μήνες
NONYA Business
NONYA Business

*He still look sweet. Even if Idk him, so, seems kind person.*

Πριν 11 μήνες
eri erisa
eri erisa

Super 😍🔥🔥

Πριν 11 μήνες
Rinor Hoxhaj
Rinor Hoxhaj

This song deserve much more attention 😟❤️❤️

Πριν 11 μήνες
sabi sulaj
sabi sulaj

Super kengg😊😍

Πριν 11 μήνες
olti kica
olti kica

☝️☝️☝️☝️

Πριν 11 μήνες
Adelajdo Daullja
Adelajdo Daullja

Nikaia larisas

Πριν 11 μήνες
M4E
M4E

Shum E Bukur Sa Keq Nuk E Vlerësojn Sa Duhet ...

Πριν 11 μήνες
klarisa Pirra
klarisa Pirra

Kam provu tjetër me dashtë po smujt me dashtë tjetër si ti 🙄😢

Πριν 11 μήνες
Toro Man
Toro Man

Kenga perfekt brravo ,super talent dhe jo mendje madh 👏👏👐🎶🎧

Πριν χρόνο
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Super si gjithmon👍👍👍👍👍❤💙💙💙💙💙💙💙

Πριν χρόνο
adnom mo
adnom mo

My favorite singer 🙈🙈

Πριν χρόνο
olti kica
olti kica

Ri Ri 😎

Πριν 11 μήνες
The king's PRO
The king's PRO

Kenga me e bukur qè kam degjuar ndonjè here. BLODY is my favorite singer !

Πριν χρόνο
Esmeralda Kovaci
Esmeralda Kovaci

E adhuroj ket kenge

Πριν χρόνο
Megi Zoto
Megi Zoto

💫💫

Πριν χρόνο
B-bami B-bami
B-bami B-bami

Bravo shoki suksese

Πριν χρόνο
Rrushee
Rrushee

Thjesht e mrekullueshme♥♥

Πριν χρόνο
Eriona Kokollari
Eriona Kokollari

🥺🥺🥰

Πριν χρόνο
Albani Albani
Albani Albani

bloody super keng si gjithon i veqant 🌎🔥🔥🔥🔥👈💃💃😍❤🤔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν χρόνο
Shllaku Francesk
Shllaku Francesk

Kom provu tjeter me dasht po skam mujt me dasht ken si ti 🙁🙁

Πριν χρόνο
kaltrina tina
kaltrina tina

😍😍😍😍😍

Πριν χρόνο
Elton Demaj
Elton Demaj

Gjithcka perfecte , ama ktu ne fund pasha ropt i kisha shky te dy

Πριν χρόνο
Edilson Xhuliu
Edilson Xhuliu

Kom.mujt me dasht por s muj me dasht si ti

Πριν χρόνο
MC7 KING
MC7 KING

😱😱😱₩👏👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Entela Zotka
Entela Zotka

super 🤗🤗

Πριν χρόνο
Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana
Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana

Bella 🔥

Πριν χρόνο
Edi Koci
Edi Koci

Sa gjynah nje keng kaq e bukur mos te ket shikushmeri

Πριν χρόνο
Nesa .k
Nesa .k

Jo tybe boll per 3minuta 2.5k e MA's 1ore sa I bon.......

Πριν 11 μήνες
live life
live life

Super 🖐🔥🔥

Πριν χρόνο
Leonardo Gj
Leonardo Gj

keng si kjo ti don shpirti ...bravo Bloody super keng

Πριν χρόνο
shak shak
shak shak

Vallaj naa vdicee ,🤣 Bonn Be naj her 1 clip pa ndoni cuc . Hahahahah o mos mberzit Kritaa tej te duen 🤣🤣🤣🤣

Πριν χρόνο
Floriana Kabashi
Floriana Kabashi

💔

Πριν χρόνο
DeteeAofficial Baliu
DeteeAofficial Baliu

Woooow

Πριν χρόνο
Nikita Hoxha
Nikita Hoxha

🔥🔥🔥🔥 Super teksi original.. Plqen nice ❤️👏👏👏

Πριν χρόνο
Jorketa Toshi
Jorketa Toshi

Super keng🥰🤩😍

Πριν χρόνο
Zik Suma
Zik Suma

Πριν χρόνο
Sirmevlo Mevlo
Sirmevlo Mevlo

Super kenge 💫🙏🙏🌟

Πριν χρόνο
Toni Pacani
Toni Pacani

👏👏👏👏👏👏🇦🇱

Πριν χρόνο

Επόμενο

Bloody - Nutella (Official Video 4K)

03:48

Bloody - Nutella (Official Video 4K)

Bloody Official

προβολές 2 000 000

Bloody - Mendimet (Official Video 4K)

02:59

Bloody - Mendimet (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 1 700 000

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

03:29

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

Cricket Music

προβολές 24 000 000

Top 75 MOST Clutch Plays | 2019-20 Season

23:00

Siri (feat. Denu$ion & Ropz)

03:42

Siri (feat. Denu$ion & Ropz)

Beatrice - Topic

προβολές 46 000

SKERDI ft. MIMOZA SHKODRA - T’LUTEM

03:22

SKERDI ft. MIMOZA SHKODRA - T’LUTEM

SKERDI

προβολές 8 600 000

Rina & Koston - IDEAL

03:26

Rina & Koston - IDEAL

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 15 000 000

Bloody - Gajde G (Official Video 4K)

03:48

Bloody - Gajde G (Official Video 4K)

Bloody Official

προβολές 375 000

Don Phenom ft Ronela Hajati - Dilema (Prod. CekicBeatz)

03:16

Don Phenom ft Ronela Hajati - Dilema (Prod. CekicBeatz)

Don Phenom

προβολές 10 000 000

Cricket & Numen - Me Fal (REMIX)

03:21

Cricket & Numen - Me Fal (REMIX)

Cricket Music

προβολές 5 600 000

Bloody - Me ty (Official Video 4K)

03:45

Bloody - Me ty (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 356 000

LAST TO LEAVE HOT TUB WINS $10,000

10:07

LAST TO LEAVE HOT TUB WINS $10,000

FaZe Kay

προβολές 2 458 797

Kida dhe Mozzik ne lidhje? - NIN KLAN KOSOVA

2:29

Kida dhe Mozzik ne lidhje? - NIN KLAN KOSOVA

KlanKosova

προβολές 378 080

A NICE GIRL LIKE YOU Trailer (2020) Lucy Hale

2:26

A NICE GIRL LIKE YOU Trailer (2020) Lucy Hale

Royale Serie Trailers

προβολές 1 394 964