Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

Nexhat Ramadani
Nexhat Ramadani

Bruno me pelqen shume kjo kenge ja ke bo vetes 💖💖💖💖💖💖💖💖💝💖💝💖💖💝💝💝❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Albion Ramani
Albion Ramani

A thu te te fal

Πριν 5 ημέρες
Emma Emmaki
Emma Emmaki

🇦🇱💓💓 ja ke bo vetes

Πριν 6 ημέρες
moca zez
moca zez

Nje dyshe super ju dua shume te dyve nga Xhuana Zeqiraj jam fansa florit

Πριν 8 ημέρες
moca zez
moca zez

Nje dyshe super

Πριν 8 ημέρες
Adi Azemaj
Adi Azemaj

Le le le leje leje leje😎

Πριν 9 ημέρες
Landi kryeziu
Landi kryeziu

Mir jubaft you to make

Πριν 11 ημέρες
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Shum pak tekst amo me shum kuptime dhe domethenje like nese ju pelqen ky super teksti👌😍

Πριν 11 ημέρες
ioanna forever
ioanna forever

Very good love you music

Πριν 12 ημέρες
Mercedes 1
Mercedes 1

Ja ke qi ropt me ket keng 🔥🎤

Πριν 12 ημέρες
Viko Mecaj
Viko Mecaj

Super Music. 💪💪

Πριν 16 ημέρες
Ayet Shamo
Ayet Shamo

E kam fiksim ket keng

Πριν 20 ημέρες
Ida Qendro
Ida Qendro

Super kenge.

Πριν 20 ημέρες
Παρασκευη Τσεπελε
Παρασκευη Τσεπελε

💕💕💕💕💕

Πριν 22 ημέρες
manjola mata
manjola mata

sa e bukur kenga 💖💞💕💙❤🧡💚💛💜❣💓💘💌💟💝

Πριν 22 ημέρες
Klevi Hoxha
Klevi Hoxha

shum shum mire

Πριν 23 ημέρες
Shkurte Puka
Shkurte Puka

Ja ke ba vetes

Πριν 24 ημέρες
Anideni2019 Sadiku
Anideni2019 Sadiku

Super kenge🌹🌞🌚🌻🌺🌼🗼🗿🗽💐💍💎⭐🌟🌟🌟🏆😀😀😀

Πριν 26 ημέρες
Muhamed Musliu
Muhamed Musliu

Shumm mir ju lumt.

Πριν 26 ημέρες
Ediola Mustafa
Ediola Mustafa

Kush lexhon comente the ndegjon musiken e le ni like shum e bukur kanga!!!!

Πριν 26 ημέρες
PaBloo EscoBar
PaBloo EscoBar

ta lafsha motren shtatzan

Πριν 28 ημέρες
Κατερινα Δερβιση
Κατερινα Δερβιση

Rrespekte jeni te mrekullueshem 😘😘

Πριν μήνα
Alma Mujaxhi
Alma Mujaxhi

Πριν μήνα
Ολσι Σαλονικα
Ολσι Σαλονικα

Super

Πριν μήνα
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous

2019😎😎🤓🤓🤓😎

Πριν μήνα
For 2 Kids
For 2 Kids

2019...!!

Πριν μήνα
Adnan Zhilivoda
Adnan Zhilivoda

👍

Πριν μήνα
Sabedin Rahimi
Sabedin Rahimi

Jake bo vetes 😂👍

Πριν μήνα
musa aliyasar
musa aliyasar

Πριν μήνα
Skender Kosumi
Skender Kosumi

Bravo flori

Πριν μήνα
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Aj qe kerkon ta falin dashnit e radhes gabon se dashurive su kerkohet falje po gjehet nje me mir se para e harrohet e para ja le radhen dashnis se re

Πριν μήνα
Blerina bal
Blerina bal

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍

Πριν μήνα
eduart zuna
eduart zuna

hxu

Πριν μήνα
ada adelajda
ada adelajda

Ke nj ze engjellor brunooo bravooo duksejeee❤❤❤❤

Πριν μήνα
ada adelajda
ada adelajda

Flori i bukurr je pooo ma i bukur se bruno s jeee brunooo si yylll botee aaaa❤❤❤❤👄💋💋💋💞💞💞💟💟💓💓💓🌹🌹🌹🌹😙😙😘👼👼👼👼👑👑👑👑👑 siiiiii ❤❤❤❤aaa

Πριν μήνα
Aleks Balla
Aleks Balla

super kenge from Australia beautiful song veryyyyyyyyyyyyy] beautiful

Πριν μήνα
artihayabusa
artihayabusa

👍👍🎧

Πριν μήνα
garena free fire shqip12
garena free fire shqip12

Shum bukur

Πριν μήνα
Ina Ina
Ina Ina

😥😥

Πριν μήνα
Marjo Pellumbi
Marjo Pellumbi

bravo flori dhe bruno

Πριν μήνα
garena free fire shqip12
garena free fire shqip12

Kush e degjon akoma 2019 like

Πριν μήνα
ANDI ANDION
ANDI ANDION

Like kush e degjon kte kong ne 2019

Πριν μήνα
Gela Gela
Gela Gela

Dy👍jeni

Πριν μήνα
Gela Gela
Gela Gela

😘😘😘😘💝💝💝💝💖💖💖💖💞💞💑💑💑🙌🙌🙋🙋

Πριν μήνα
Gela Gela
Gela Gela

E adhuroj kete kenge

Πριν μήνα
Gela Gela
Gela Gela

👏👏👏👏

Πριν μήνα
Krıstı Dervıshı
Krıstı Dervıshı

Flori ft.Bruno jeni super

Πριν μήνα
Miti Baka
Miti Baka

Love

Πριν μήνα
Miti Baka
Miti Baka

Pravo

Πριν μήνα
Dyleman Vuka
Dyleman Vuka

Shume e bukur 💋💋👌👌💕💕👑👑

Πριν μήνα
Marjus Barjamaj
Marjus Barjamaj

Like nese dhe ty te kujton dikë kjo kengë😍

Πριν μήνα
Anduena Demaj
Anduena Demaj

😜😜😜😜😜

Πριν μήνα
Sh3ro 666
Sh3ro 666

👌👌 .

Πριν μήνα
lorena gjoni
lorena gjoni

Super bashkpunim kush mendon keshtu like

Πριν μήνα
hiko cami
hiko cami

Flori eshte njeri prej kengetareve me te mire shqiptar , po jo me i miri ! se ka plot tjere te mire

Πριν μήνα
Diara araid
Diara araid

06.04.2019🇬🇧

Πριν μήνα
kika psatha
kika psatha

Ti kisha dhene me te mirat e jetes sma ke bo mu ja ke vetes .😒😒

Πριν μήνα
Vera Lleshi
Vera Lleshi

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍

Πριν μήνα
Irena Vrapi
Irena Vrapi

Kush mendon se cunat e three dots jane kengeteret me te mire

Πριν μήνα
Flava Bitri
Flava Bitri

Nese me ke dash pak nese mke dash pak a thu te te fal hahahaha ❤❤

Πριν μήνα
Nertila Osmani
Nertila Osmani

Kush gaboj ti gjeje midis meje e teje .. bravo 👏 cunat shume kenge e bukur 🌹🌹💐💐

Πριν μήνα
Majra Nezaj
Majra Nezaj

I love this song

Πριν μήνα
Mobile Gamer
Mobile Gamer

😀😀😀😀😀😀😀😀😆😆😆😆😆😅😅😅😅💏💏💏💏💏💏💏💏

Πριν μήνα
LabinotRexhaOfficial
LabinotRexhaOfficial

https://www.youtube.com/user/LabinotRexhaONAIR

Πριν μήνα
Edita Hoxha
Edita Hoxha

Like ju lutem kush eshte duje degjuar kengen dhe nese e don brunon dhe florin si kengetar me te mir ne bot beje like♡♡♡

Πριν μήνα
cami vlor
cami vlor

Ti kisha dhon me te mirat e jetes

Πριν μήνα
Elif Lona
Elif Lona

♥️♥️♥️♥️♥️😱😱😱😱👍🏻

Πριν μήνα
Leila Green
Leila Green

Love this music!So, so much!💖💖💖

Πριν μήνα
Anxhela Hasalla
Anxhela Hasalla

Suuuupeeeerrrrrr

Πριν μήνα
Klaudjo Pepi
Klaudjo Pepi

[Flori 2x:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Se nuk vij mo mas teje Edhe ti mas meje Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Kush gaboi, ti gjeje Midis meje-teje Le-le-le leje, leje leje [Flori 2x:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Deje veten deje Mos me dit kush je je Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Dhe kur me mu fleje Fshehje zemer fshehje Le-le-le leje, leje leje [Flori x2:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

Πριν μήνα
Qendresa Henci
Qendresa Henci

Pm

Πριν μήνα
gentian desari
gentian desari

Braviii je njeshi në shqipëri brunoo

Πριν μήνα
Arkan Nikaj
Arkan Nikaj

Flori Mumajesi = Klajdi Haruni Zeri njesojjj krett

Πριν μήνα
Sajmir Lushi
Sajmir Lushi

B Br Bru Brun Bruno💚💙💜💕💞💖❤💕💕 F Fl Flo Flor Flori 😻😻💖❤💕💞

Πριν μήνα
Klea Bani
Klea Bani

Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht sado pak  A thu te te fal  A thu dot m'fal  [Bruno x4:]  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes  [Flori:]  Se nuk vij mo mas teje  Edhe ti mas meje  Le-le-le leje, leje leje  [Bruno:]  Kush gaboi, ti gjeje  Midis meje-teje  Le-le-le leje, leje leje  [Flori 2x:]  Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht sado pak  A thu te te fal  A thu dot m'fal  [Bruno x4:]  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes  [Flori:]  Deje veten deje  Mos me dit kush je je  Le-le-le leje, leje leje  [Bruno:]  Dhe kur me mu fleje  Fshehje zemer fshehje  Le-le-le leje, leje leje  [Flori x2:]  Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht pak  Nese m'ke dasht sado pak  A thu te te fal  A thu dot m'fal  [Bruno x4:]  T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes  S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

Πριν μήνα
GIMI Official
GIMI Official

Super keng😍🙌

Πριν μήνα
Race Race
Race Race

V gul

Πριν 2 μήνες
Luis Hasa
Luis Hasa

Ja ke Bo vetes

Πριν 2 μήνες
mariola elmazi
mariola elmazi

💖💖👏👏👏👏🌟🌟🌟👍👍👍👍

Πριν 2 μήνες
Mira Mance
Mira Mance

cool

Πριν 2 μήνες
A. Gervalla
A. Gervalla

17 Mio views without a music video 👏

Πριν 2 μήνες
Le Dia
Le Dia

A. Gervalla i kan blere

Πριν μήνα
kiba.97
kiba.97

Now 18 mio 😍👐🇦🇱

Πριν μήνα
Edi Sheshi
Edi Sheshi

Grazie di esistere il signore ti protegge sempre grazie per la tua musica le tue canzoni sono tutto per me.❤🙏🙏🙏🙏

Πριν 2 μήνες
Magbule Nuhiu
Magbule Nuhiu

😂🤣☹😋❤♥️🏥🏢🤩😘😎❤😋🙄♥️🍾🍹🎀🎀🍹👰🤨☹😗👼🤗👑😏🙄😋❤😎♥️🍾🏢😘😘🎀🍹🏥🤩🍰🎉😍🤣👸🎂🤪😂🤪👰🤨☹😗👰🤨☹👼👼🤗😏🙄❤😎☺

Πριν 5 ημέρες
M 6
M 6

Flori esht Legend a ky Bruno ket as mi rujt Lopt se kisha lane

Πριν 2 μήνες
Taibe Kadriu
Taibe Kadriu

😔😔😔😔

Πριν 2 μήνες
Flava Bitri
Flava Bitri

Shume bukur dhe Flori dhe Bruno. Jeni njesha qe te dy 💖💖💖❤❤

Πριν 2 μήνες
Big France & Albania
Big France & Albania

Super muzika

Πριν 2 μήνες
Flava Bitri
Flava Bitri

Flor je njesh super fare

Πριν 2 μήνες
albi troci
albi troci

2019????????????????????

Πριν 2 μήνες
Bekim Ahmeti
Bekim Ahmeti

Unë mendoj se këta çuna janë këngëtarë botrorë

Πριν 2 μήνες
Arlina A
Arlina A

Super super super

Πριν 2 μήνες
Ledio Ledio
Ledio Ledio

👌👌👌

Πριν 2 μήνες
Megan Koci
Megan Koci

like nese mendon qe kjo kenge eshte perfekte e bere nga dy kengetaret me te mire ne shqiperi

Πριν 2 μήνες
A. Gervalla
A. Gervalla

Flori+Bruno=Perfection

Πριν 2 μήνες
Glejvis official
Glejvis official

https://youtu.be/3wwausg49xc

Πριν 2 μήνες
Rexhinabano Bano
Rexhinabano Bano

Esht shum prekse si keng

Πριν 2 μήνες
Johana Ramolli
Johana Ramolli

I broken my replay button 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Πριν 2 μήνες
Landi kryeziu
Landi kryeziu

***************55555555555555555555555555555

Πριν 2 μήνες
Gdgd Hshdh
Gdgd Hshdh

Ju jeni me te miret ne bote 🤩

Πριν 2 μήνες
Ada Otr
Ada Otr

Bravo🙌🙌🙌

Πριν 2 μήνες
EVF
EVF

Ropt ja qifsha ja ka ba vetes e ma ka ba mu

Πριν 2 μήνες
Irena Vrapi
Irena Vrapi

Jeni dy yje qe shendrini NE muzike ju dua shume three dots

Πριν 2 μήνες
Indrit Jahaj
Indrit Jahaj

0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55 2:56 2:57 2:58 2:59 3:00 3:01 3:02 3:03 3:04 3:05 3:06 3:07 3:08 3:09 3:10 U lodha pak por ja vlen :) Like komentit te pakten 😉

Πριν 2 μήνες
Dorian Blakaj
Dorian Blakaj

Bravo

Πριν 2 μήνες
medard Marku
medard Marku

A asht naj Kush sub per sub

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Bruno ft. Artjola Toska - Digjem (Kenga Magjike 2018)

03:09

Bruno ft. Artjola Toska - Digjem (Kenga Magjike 2018)

BrunoOfficial

προβολές 4 800 000

Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)

03:55

Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)

BABASTARSchannel

προβολές 26 000 000

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

03:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 16 000 000

Vans Are Freakin’ Sick and You Know It! | WheelHouse

11:52

Aladdin - Movie Review

7:11

Aladdin - Movie Review

Jeremy Jahns

προβολές 718 735

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

03:41

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 44 000 000

Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu

02:56

Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu

KIDA

προβολές 3 100 000

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

03:30

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

Elvana Gjata

προβολές 66 000 000

ESTTO ft. FLORIANI - Hajde zemer

02:44

ESTTO ft. FLORIANI - Hajde zemer

ESTTO

προβολές 4 300 000

KAZKA - ПЛАКАЛА [OFFICIAL VIDEO]

03:49

KAZKA - ПЛАКАЛА [OFFICIAL VIDEO]

КАZКА

προβολές 217 000 000

Yll Limani - Vaj (Official Video)

03:15

Yll Limani - Vaj (Official Video)

ONIMA

προβολές 10 000 000

The Huawei Ban: Explained!

10:55

The Huawei Ban: Explained!

Marques Brownlee

προβολές 4 497 952

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Reaction & First Impressions

14:16

4 Levels of Omelets: Amateur to Food Scientist | Epicurious

11:48

DanTDM Presents 'The Contest' (Official Trailer)

1:44

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

27:08

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

Dolan Twins

προβολές 3 767 493

Rod Wave - Heart On Ice

2:44

Rod Wave - Heart On Ice

Rod Wave

προβολές 246 057

Fortnite X Jumpman

0:19

Fortnite X Jumpman

Fortnite

προβολές 2 053 862