Butrint Imeri - Alea

Bekim Islami
Bekim Islami

dhe shum e bukur kënga suksese në këng buavo ❤❤

Πριν ώρα
Bekim Islami
Bekim Islami

butrint ❤ ti ke me kan gjithmon maj i miri prej të gjithve djemt dhe vajzave ❤❤😍😍🎂🎂

Πριν ώρα
Bekim Islami
Bekim Islami

shum urime ditlindja 🎂🎂❤❤

Πριν ώρα
ARBRI TV arbri tv
ARBRI TV arbri tv

Alea😍😍😍😍😘😢

Πριν ώρα
AZET KMN
AZET KMN

Super

Πριν 2 ώρες
Lina'S Videos
Lina'S Videos

😘😘👼👼👼👌👌👌👌👌👌👏👏👏👍👍👍

Πριν 3 ώρες
Destan Vrenezi
Destan Vrenezi

alea me cehri xhanem bella papa butrint imeri je i mrekullushem me kenget sidomos kenga e fundit alea .kjo keng ka me u ba hiti i veres ❤💖

Πριν 3 ώρες
Endri Alija
Endri Alija

mire e ke

Πριν 2 ώρες
Pranvera Perndoj
Pranvera Perndoj

Embeltush fare eshte🤗dhe ktu ne Greqi degjohet shum...super👌👏

Πριν 4 ώρες
Ganimete Avdullahu
Ganimete Avdullahu

A L E A

Πριν 4 ώρες
Latvia Balkānu mūzika
Latvia Balkānu mūzika

Nice :) Love from LATVIA!

Πριν 5 ώρες
Basiliki K
Basiliki K

What does alea mean?

Πριν 5 ώρες
Basiliki K
Basiliki K

Ани Хачатрян thanks 😄

Πριν 4 ώρες
Ани Хачатрян
Ани Хачатрян

just name

Πριν 4 ώρες
ona sadiku Sadiku
ona sadiku Sadiku

Love

Πριν 6 ώρες
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu

Pershendetje nga gjermanija dhe gjilnai 06 kosves

Πριν 7 ώρες
Sajda Marku
Sajda Marku

Je si shpirt zemer Kjo keng ka me u bo hiti i veres

Πριν 7 ώρες
Dino Kalenja
Dino Kalenja

noooooooooooooo

Πριν 7 ώρες
Berti Alushi
Berti Alushi

😘😘😘😘😘👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍😍😍😍👋👋👋👋👋👋👋👌👌👌👌👌👌👌👌💚💚💚💚💚💚❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 8 ώρες
The pro Gamer
The pro Gamer

Butrint je me I Miri 😍❤️

Πριν 8 ώρες
The pro Gamer
The pro Gamer

I love ❤️ you

Πριν 4 ώρες
Pranvera Reqi
Pranvera Reqi

Nice 😍

Πριν 8 ώρες
Syzana Rrustemi Osmani
Syzana Rrustemi Osmani

Alea Ma sher Bella Papa Butrin emeri 💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋

Πριν 10 ώρες
Segaboys
Segaboys

why does this have so little wies for a music video but this is a amazing song

Πριν 21 ώρα
Anna Shehu
Anna Shehu

Super kenge 🔥💣 urime te metejshme butrint te puth 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 21 ώρα
Elvis Kola
Elvis Kola

❤️❤️❤️

Πριν 21 ώρα
Lirim Rexhepi
Lirim Rexhepi

Bravoooo 👌👌👌👌

Πριν 22 ώρες
Zymer Berisha
Zymer Berisha

Alea je bre supeeeer te duaàaaaaaa

Πριν 23 ώρες
Lovesparis Behrami
Lovesparis Behrami

nice song!🌹🎉

Πριν 23 ώρες
klaudia senti
klaudia senti

Alea nje kenge super e bukur nese mendoni keshtu beni like❤

Πριν ημέρα
klaudia senti
klaudia senti

Alea ❤ nje tjeter hit super suksese ne hitet e radhes❤

Πριν ημέρα
Ljilja Schmilzt
Ljilja Schmilzt

😙

Πριν ημέρα
drenicagaming bleon840
drenicagaming bleon840

Shum e mir ❤

Πριν ημέρα
drenicagaming bleon840
drenicagaming bleon840

Boss

Πριν ημέρα
Blendi Toverlani
Blendi Toverlani

ju dua te dyve

Πριν ημέρα
Blendi Toverlani
Blendi Toverlani

teper e bukur kenga

Πριν ημέρα
Mariglen Drizaj
Mariglen Drizaj

The next shpat kasapi 😒😂

Πριν ημέρα
Kristi Alousi
Kristi Alousi

Je me i miri bravo na kenace me kta keng

Πριν ημέρα
Fatbardha Ciroka
Fatbardha Ciroka

shum bukur super kang :💖💖

Πριν ημέρα
Ajde Neser
Ajde Neser

1:38 KU QENDRON GABIMI ?

Πριν ημέρα
High Videos
High Videos

11

Πριν ημέρα
Neale Aliti
Neale Aliti

❄❄♥♥💟💟👑👑

Πριν ημέρα
Geart Ciroka
Geart Ciroka

Super 😍😍😍 ,

Πριν ημέρα
Sara Qazimi
Sara Qazimi

Ylll Butrint Imeri

Πριν ημέρα
Klaudia's ideas
Klaudia's ideas

You are the bestttt....😍

Πριν ημέρα
Dri Src
Dri Src

Respect from Germany❤👌

Πριν ημέρα
Asabi Biri
Asabi Biri

Türkiye? Kimler burdaa, great from turkey

Πριν ημέρα
Kleidi Alushi
Kleidi Alushi

Super

Πριν ημέρα
Zymer Berisha
Zymer Berisha

O je ma i miri n bot ish libe dich zmr je???

Πριν ημέρα
Sasha Sashaindiana
Sasha Sashaindiana

His music takes me to another world a tropical world hehe🤤👌🏻

Πριν ημέρα
Diti G Acimam
Diti G Acimam

Je yll Butrint kenge super

Πριν ημέρα
Mrs Vinci
Mrs Vinci

Is the girl in the Video Basma??? @basmabada

Πριν ημέρα
EMA H
EMA H

super supe hit

Πριν ημέρα
EMA H
EMA H

super hit

Πριν ημέρα
EMA H
EMA H

super hit

Πριν ημέρα
Olta Rexha
Olta Rexha

per ty Disea love you my babyyyy

Πριν ημέρα
Ilda Asllanaj
Ilda Asllanaj

Te gjitha kenget me tnjeten muzik i ben ky ose pak a shum njsoj 😂

Πριν ημέρα
kleopatra zixo
kleopatra zixo

Te dua shumm butrint ke shum puthje nga rahoveci

Πριν ημέρα
shoqja melisa melisa
shoqja melisa melisa

Basma bada semmer hitt?

Πριν ημέρα
Anita Igrishta
Anita Igrishta

Tdu shumm💝

Πριν 2 ημέρες
Indrit Poci
Indrit Poci

👎👎

Πριν 2 ημέρες
Mateo Pula
Mateo Pula

👍👍❤❤

Πριν 2 ημέρες
Dona Malci
Dona Malci

Πριν 2 ημέρες
fabjola merko1
fabjola merko1

Uuuaaa

Πριν 2 ημέρες
Game for Android 2018
Game for Android 2018

Uuuu maje menn se kjo keng e kap 20 milionshin

Πριν 2 ημέρες
Laura
Laura

i don´t understand but i love it

Πριν 2 ημέρες
Gjeva Feta
Gjeva Feta

Brravooo♥♥♥

Πριν 2 ημέρες
Erleta Xhafaj
Erleta Xhafaj

Hiti veror love trint

Πριν 2 ημέρες
Alea Krasniqi
Alea Krasniqi

Oooooooh👌👌👌👌👌👌

Πριν 2 ημέρες
Eda A
Eda A

❤❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Eda A
Eda A

😇😇😇😇😇😇

Πριν 2 ημέρες
Gramoz Ahmetaj
Gramoz Ahmetaj

https://www.youtube.com/watch?v=zcf-DvRv6Z4

Πριν 2 ημέρες
Zana Shehu
Zana Shehu

Te dua alea

Πριν 2 ημέρες
ona sadiku Sadiku
ona sadiku Sadiku

Lovet BUTRNT të dua shum ♡ ♡ ♡ ♡ lov

Πριν 2 ημέρες
Eugenio Beca
Eugenio Beca

Maje men se pa ty zemra m dhem shpirti jem😭😭😭😭😭😭

Πριν 2 ημέρες
drilon krasniqi
drilon krasniqi

ùugg

Πριν 2 ημέρες
Ina Prifti
Ina Prifti

Shume mire bravo butrint je nje kengetar shume i mire vazhdo nxirr projekte të reja se na knaqe

Πριν 2 ημέρες
drilon krasniqi
drilon krasniqi

uhiuhffffggggffgfp

Πριν 2 ημέρες
drilon krasniqi
drilon krasniqi

uh

Πριν 2 ημέρες
Serbeza Gashi
Serbeza Gashi

18.07.2018 🍀🍀🍀🍀

Πριν 2 ημέρες
pranvera bojniku
pranvera  bojniku

😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Elisa Krasniqi
Elisa Krasniqi

Butrint faliminderit qe egziston jam shum krenare qe jam fance e jote te dua shummm je 1 te dua deri nfund tjetes tem💍🙏💜💜💜

Πριν 2 ημέρες
Harula Balilaj
Harula Balilaj

Καλο τραγούδι. ..μου αρεςυν τα τραγούδια σου

Πριν 2 ημέρες
Leona Schwammkopf
Leona Schwammkopf

Tjeter her me Leona 😂

Πριν 2 ημέρες
Sameda Canaj
Sameda Canaj

Ku i le ku i le fjalet që me theee a i ke a i ke kujtimet për neee ♥. Uu sa shum ndjenja vec për ty moj aleaaa ♥

Πριν 2 ημέρες
Sameda Canaj
Sameda Canaj

Aleaaa 1 je butrind spo din me u nal vec projekte të mira po qet brravo na knaqe me qet kong. Like kush ko të njejtin mendim ❤

Πριν 2 ημέρες
Саня Шустрый
Саня Шустрый

классная песня!!!

Πριν 2 ημέρες
semi sejda
semi sejda

mir

Πριν 2 ημέρες
Aziz Rama
Aziz Rama

#basmabada mine herzen

Πριν 2 ημέρες
Besart Gashi
Besart Gashi

ma i miri 😍😍😙

Πριν 2 ημέρες
Besart Gashi
Besart Gashi

bravo

Πριν 2 ημέρες
ghjj dghhg
ghjj dghhg

Ma I more alea

Πριν 2 ημέρες
sanije Ulluri
sanije Ulluri

super hit je ma i miri

Πριν 3 ημέρες
Google Nutzer
Google Nutzer

Nice Spot🔥👐💓

Πριν 3 ημέρες
tefa tv
tefa tv

Shum fort vrq vazhdo

Πριν 3 ημέρες
Aldi Keqaj
Aldi Keqaj

love butrint 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Πριν 3 ημέρες
shume mir Ahmeti
shume mir Ahmeti

Motra ime ka emrin alea

Πριν 3 ημέρες
Krista Leka
Krista Leka

Fantastico 😍❤❤

Πριν 3 ημέρες
Funny Vines Shqip
Funny Vines Shqip

subscribe please channelin please

Πριν 3 ημέρες
Sadete Pllana
Sadete Pllana

ICH heise Alea und melne schwesta lst saua

Πριν 3 ημέρες
Alea Medina
Alea Medina

Alea Deutschland name

Πριν 3 ημέρες
lisa o
lisa o

Shum super ky butrinti

Πριν 3 ημέρες
Elham Liridona
Elham Liridona

❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥

Πριν 3 ημέρες
shpresa fasllia
shpresa fasllia

Buda

Πριν 3 ημέρες
Kimi Berisha
Kimi Berisha

Qika ime u knaq i ka 5vjet i pelqen se emrin e ka ALEA

Πριν 3 ημέρες
Rust Gjini
Rust Gjini

H(Aleja) 😝😝

Πριν 3 ημέρες

Επόμενο

Yll Limani - Prej se jena nda
Yll Limani - Prej se jena nda

ONIMA

Πριν 5 ημέρες

Aida Doci - Ay Ay
Aida Doci - Ay Ay

Aida Doci Official

Πριν 15 ημέρες

Chris Brown - With You