Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 ημέρες

  AVD DigitalAVD Digital

  διάρκεια: 02:57

  Stream or Download „DY ZEMRA“ by BUTRINT IMERI ft. NORA ISTREFI here 🎧
  lnk.to/DyZemraStores 🎧
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri, Gjiko
  Video by CINEGR8
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  BUTRINT IMERI on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
  NORA ISTREFI on Instagram: instagram.com/NoraIstrefi
  96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

AVD Digital
AVD Digital

Teksti: BUTRINT Ay ama ma beb, vec po du me t'vet A eshte e vertete u a a, qe ti e ki gjet, e nese e ki gjet une s'jom okY Mos um shaj, mos um shaj ti te njerzt Se ni dite nashta ti vjen apet Cka po pret? Ti cka po pret Mos rri vet REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati NORA Lirisht thirri tjerat, mu s'mi dite vlerat Dashnia jone fucked up Zemra nuk bon rrak tak tak nah na h Inatin inatin e ki t'madh babe Une e di qe me t’thirr t’vjen merzi Pa ty, pa ty, pa ty une nuk jom mir e Jo s'jom mire Jo nuk t’shaj, jo nuk t’shaj ty te njerzt Ti e din qe ata folin vet Ti e din qe hala une t'pres aaa.. REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati BUTRINT, NORA Ah qe s'jena na gjynah Moti jena nda Po une t'du hala REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati

Πριν 10 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

@Never Up kurrë nuk bëhet një poet më i mirë se ti😄😄😄🙋‍♂️🙋‍♂️😂😂

Πριν 59 λεπτά
Never Up
Never Up

Ay ama ma beb vec po du me t'vet A eshte e vertet u a a qe ti e ke gjet e nese e ke gjet Un s jam oke Ymos um shaj mos um shajti te njerzt Se ni dit nashta ti vjen apet C ka po pret????? Ti cka po pret?? Mos rri vet!!!! I kam nda 2zemra💔💔zemra zemra O zemra❤zemra O zemra zemra zemra Tash i madh o shtrati Po ma i madh inati🙍🙅O zemra zemra❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ I zemra zemra zemra O zemra zemra zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh 🙍

Πριν ώρα
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

FATLUM AVDIMETAJ është e rëndësishme që të mos jetë egoist, duke folur këtu në mënyrë që të mësoj pak nga ndalimet e urdhrave të ALLAHUT,

Πριν 18 ώρες
Kengetereja9
Kengetereja9

EEK CD te bera ma kthe

Πριν 20 ώρες
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla

@EEK CD me bej dhe ti plzzz

Πριν 21 ώρα
ina ina
ina ina

500k subscribes AVD Digital

Πριν 11 ώρες
Tayna Forever
Tayna Forever

@ina ina oups sorry !

Πριν ώρα
ina ina
ina ina

@Tayna Forever no emoij pls

Πριν ώρα
Tayna Forever
Tayna Forever

Yess edhe pak

Πριν 2 ώρες
Music Records
Music Records

https://www.youtube.com/watch?v=Q69jMxp66Zk

Πριν 12 ώρες
FF Jűļí
FF Jűļí

Tqifsha butrintin

Πριν 13 ώρες
Aleyna Djokic
Aleyna Djokic

Ta prishi spotin era 😏😂phi

Πριν 13 ώρες
Blerta Kölsch
Blerta Kölsch

Wurrum sagst sehr grosse Betten

Πριν 13 ώρες
Geri Rudi Ymeri
Geri Rudi Ymeri

I ke nda dy zemra zemra 💔 o zemra tashi na bo shtrattin maj i madhi inatin .😍😘😘😘😘😘😘😘😘sa bukur e ke kendu o buntrit kete pjesen o zemmr te dua

Πριν 13 ώρες
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane

Paska edhe quna se po e dojn kit bukurosh🙈

Πριν 11 ώρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν 13 ώρες
Vasilika _Butrint
Vasilika _Butrint

Se nje dit ndoshta ti vjen apet

Πριν 14 ώρες
Francesco pellegrino
Francesco pellegrino

🥰🥰🥰😇

Πριν 14 ώρες
Silvana Gjini
Silvana Gjini

Q

Πριν 16 ώρες
Irini H.
Irini H.

💕💕💕

Πριν 16 ώρες
Ardis123A free fire
Ardis123A free fire

Kot

Πριν 16 ώρες
Kejsi Lena
Kejsi Lena

Si shpirt je butrit 😍😍 te kam fanc ❤❤😘kush e pelqen butritin like ❤

Πριν 18 ώρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν 17 ώρες
bocoy noiu
bocoy noiu

Butrint jam fansja jote vazhdo te beshe kenge i love you

Πριν 18 ώρες
Adelajda Muco
Adelajda Muco

🌟😍

Πριν 19 ώρες
bocoy noiu
bocoy noiu

Sa ke gabu mor Robert qka leshove prej Dore suksese te dyve bukur shum

Πριν 18 ώρες
Noizy Kingzin
Noizy Kingzin

Hi

Πριν 19 ώρες
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane

😂😂😂👏👏👍

Πριν 20 ώρες
Bjeshka Morina
Bjeshka Morina

1:14 nora istrefi e ka imituar dhurata doren sepse dhurata ne ate vend ka ber spot te kenga ferrari ,imituese je nora shumm😠😠

Πριν 20 ώρες
ina ina
ina ina

@Bjeshka Morina ntn

Πριν 14 ώρες
Bjeshka Morina
Bjeshka Morina

@ina ina ne rregul ne rregull se me lodhe koken,diten e mire!!!!!

Πριν 15 ώρες
ina ina
ina ina

@Bjeshka Morina videoklipet që bëhen në ambjen të mbyllur jan te gjith njëlloj okay pasi si sfond do qëndrojë 1 cop *( e kuqe blu lejla apo ku di un) nuk ka tjetër shpjegim

Πριν 15 ώρες
Bjeshka Morina
Bjeshka Morina

@ina ina askush .....kush?!?

Πριν 16 ώρες
ina ina
ina ina

Pyte veten pak kush e ka bo para dhuratës

Πριν 20 ώρες
Xhevdet Merkja
Xhevdet Merkja

😀

Πριν 23 ώρες
Aasifa Ali modi
Aasifa Ali modi

Love

Πριν ημέρα
lil fab
lil fab

Like

Πριν ημέρα
soinhu foitu
soinhu foitu

Nora istrefi me pelqen por ky butrinti skandal fare😒

Πριν ημέρα
Live Shqip Muzik
Live Shqip Muzik

Hey Gocaa si kalonii , nese mundet me e be nje subscribe , dhe zilen ket channel , se cdo dit kemi live muzik dhe Chat . atmosfera esht shum dinamike na vizitoni .. kemi kenget e Butri..🎶

Πριν ημέρα
Live Shqip Muzik
Live Shqip Muzik

soinhu foitu jam online prej ores 19:00 hajde me vizito ateher kemi dhe chat jemi nje grup 20 veta atmosfera esht extraa bessom !

Πριν ημέρα
soinhu foitu
soinhu foitu

Kenga pa kuptim fare

Πριν ημέρα
GOLDENBOY 05
GOLDENBOY 05

BUTRINT LIVE NE HOTEL ME NOREN🙈🤤 https://youtu.be/Ea0FKBEIWTk https://youtu.be/Ea0FKBEIWTk

Πριν ημέρα
arlind ethemi
arlind ethemi

This song is cooler the my other side of my pillow

Πριν ημέρα
Eni Eni
Eni Eni

❤❤

Πριν ημέρα
Lent.1
Lent.1

Refreni unique qe Like'i ...Dada Nor pas te gjitha kto vite ala ne kulmin e Estrades respekt

Πριν ημέρα
Lent.1
Lent.1

ina ina better ?

Πριν 22 ώρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

Mos përdorni emoij nëpër komente sepse ndalon shikimet

Πριν ημέρα
Sam Liseo
Sam Liseo

Super 👍👍👍

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

5M for 1 week

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

@뷔gguk okay go tell everyone not to use emoij with copy paste is easy pls

Πριν ημέρα
뷔gguk
뷔gguk

@ina ina if you watch any BTS song all the comments are without emojis (trust me)

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

@뷔gguk woww

Πριν ημέρα
뷔gguk
뷔gguk

@ina ina yup we (ARMYs) used to do this in every BTS song and that's how their songs has so much views

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

@뷔gguk wowww really??

Πριν ημέρα
Silva Ledi
Silva Ledi

5milly❤❤🥳🥳

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
Pimi Tushi
Pimi Tushi

Sa ke gabu mor Robert qka leshove prej Dore suksese te dyve bukur shum

Πριν ημέρα
Griolda 96
Griolda 96

#5milly

Πριν ημέρα
Griolda 96
Griolda 96

@ina ina ok

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

Mos përdorni emoij nëpër komente sepse ndalon shikimet

Πριν ημέρα
Qelibare Baxhia
Qelibare Baxhia

Super

Πριν ημέρα
irini greka
irini greka

Kush i ka bere dislike butrintit vdekte ishallah

Πριν ημέρα
irini greka
irini greka

@Celular Line po me pelqen degjo nuk dua te zihem por pse the vdeksh ti

Πριν ημέρα
Celular Line
Celular Line

@irini greka te plq trinti ty

Πριν ημέρα
Celular Line
Celular Line

@irini greka shiko as te njo as sdua te njo por mos perdor fjal banale

Πριν ημέρα
irini greka
irini greka

Te qifsha ropt

Πριν ημέρα
Celular Line
Celular Line

Vdeksh ti

Πριν ημέρα
Bukurie Prendi
Bukurie Prendi

cymöDsmsmy

Πριν ημέρα
Vefy Runaj
Vefy Runaj

😍

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
Aneleh Mm
Aneleh Mm

Kenga pa kuptim fare

Πριν ημέρα
Aneleh Mm
Aneleh Mm

Nora istrefi me pelqen por ky butrinti skandal fare😒

Πριν ημέρα
Aneleh Mm
Aneleh Mm

Kenge palidhje

Πριν ημέρα
dzeki H.
dzeki H.

https://youtu.be/ExETWcwx6qk

Πριν ημέρα
soinhu foitu
soinhu foitu

HITI VERES DHE PIK 🔥🔥

Πριν ημέρα
Andre Prenkpalaj
Andre Prenkpalaj

Oj rrespi e keqe

Πριν ημέρα
Andre Prenkpalaj
Andre Prenkpalaj

@soinhu foitu at veti najkush a

Πριν ημέρα
soinhu foitu
soinhu foitu

Tayna like Nora Butrint Imeri koment Per vete jam fanse e Taynes.

Πριν ημέρα
Fjona Jona
Fjona Jona

Super hit

Πριν 2 ημέρες
Bilal DZ
Bilal DZ

⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

Πριν 2 ημέρες
Bilal DZ
Bilal DZ

⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

Πριν 2 ημέρες
Bilal DZ
Bilal DZ

جزائري ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩⁦🇩🇿⁩😂 نسمعو كلش

Πριν 2 ημέρες
Bilal DZ
Bilal DZ

😏😏😉😉

Πριν ημέρα
Bilal DZ
Bilal DZ

@ina ina Facebook bilal cheraiet

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
Zana Mici
Zana Mici

Ok ok but the game won’t load at my home or iPhone is not yet I cannot was ok I

Πριν 2 ημέρες
Kristianqq1qdre5 Cenalia
Kristianqq1qdre5 Cenalia

keng

Πριν 2 ημέρες
Kristianqq1qdre5 Cenalia
Kristianqq1qdre5 Cenalia

super

Πριν 2 ημέρες
Fatime Musaku
Fatime Musaku

Sa swper je mi Nora 😍👌,,,,vleren e dikujt e kupton pikerisht kur e humb 😊

Πριν 2 ημέρες
Enis Halili
Enis Halili

une nuk e dua butrintint😡😡😡 tayna eshte zemra ime😘😘😘

Πριν 14 ώρες
Dhurata Dobi
Dhurata Dobi

Jp9 këtupoOopo l

Πριν 2 ημέρες
뷔gguk
뷔gguk

This is nice :) much love from South Korea

Πριν 2 ημέρες
뷔gguk
뷔gguk

@trusfrated kook well the girl who sang it wasn't much beautiful and she said a lot of word which they aren't supposed to be and the clothes (I dunno about the albanian culture)but in South Korea you can't wear that kind of clothes

Πριν 2 ημέρες
trusfrated kook
trusfrated kook

@뷔gguk why you didn't like the song (just curious)lol

Πριν 2 ημέρες
뷔gguk
뷔gguk

@trusfrated kook I was just scrolling there in yt and there was a song named "fake" (I dunno the artist)and I saw that song tbh I didn't like it and below there were a lot of albanian song and this song caugh my eyes and that's it

Πριν 2 ημέρες
trusfrated kook
trusfrated kook

@뷔gguk how did you find albanian songs

Πριν 2 ημέρες
뷔gguk
뷔gguk

@trusfrated kook ty💚and yeah my name is Min Ji-Sung which you don't know if it's a male or female name

Πριν 2 ημέρες
Fiona Skendi
Fiona Skendi

super hit love you

Πριν 2 ημέρες
Vera Vera Kola
Vera Vera Kola

Ku Jan fansat te buntrinit

Πριν 2 ημέρες
Zogu Agim
Zogu Agim

Ktu jam

Πριν 11 ώρες
Geri Rudi Ymeri
Geri Rudi Ymeri

Ktu

Πριν 13 ώρες
Shdjej Jsjsjsj
Shdjej Jsjsjsj

NORA je njishe one 💕💕💕💕Duam Eren jame fanse e cmendur nj fanse 57

Πριν 2 ημέρες
Anxhelo Cela
Anxhelo Cela

Sofg

Πριν 2 ημέρες
Alketa HYSA
Alketa HYSA

❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Zogu Agim
Zogu Agim

Tayna like Nora Butrint Imeri koment Per vete jam fanse e Taynes.

Πριν 2 ημέρες
Never Up
Never Up

Dy zemra o zemra sepse kam te bej dhe me butrint imerin

Πριν ώρα
Zogu Agim
Zogu Agim

@Albi Dervishi flm per komentin.

Πριν 11 ώρες
Albi Dervishi
Albi Dervishi

Dy zemra ❤️❤️

Πριν 13 ώρες
Zogu Agim
Zogu Agim

@Alesia Blloshmi flm qe komentove.

Πριν 13 ώρες
Alesia Blloshmi
Alesia Blloshmi

O zemraaa zemraa zemraa👅

Πριν 14 ώρες
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane

Butrint mos ban hajgare me Noren ma mir leje krejt 😡😡😡

Πριν 2 ημέρες
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane

Hika

Πριν 2 ημέρες
Arbnora Shabani
Arbnora Shabani

Ic

Πριν 2 ημέρες
Arbnora Shabani
Arbnora Shabani

I

Πριν 2 ημέρες
Enver Bicaku
Enver Bicaku

Super keng kush mendon si une te bej like super super keng brovo

Πριν 2 ημέρες
milena te.
milena te.

#28 trends ne greqi

Πριν 2 ημέρες
Mano Shkoza
Mano Shkoza

Super shpirt🤤 tduuuu trinti 😍 dhe ti nora super je 🌸🤪

Πριν 2 ημέρες
YLLKA BAJRAMI
YLLKA BAJRAMI

Kënga ime e preferuar❤️❤️❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

ENFAL ( Vargu 11) Përkthimi në turqisht: İż yuġaşşîkumu-nnu'âse emeneten minhu veyunezzilu 'aleykum mine-ssemâ-i mâen liyutahhirakum bihi veyużhibe' ankum ricze-shshaytâni veliyerbita 'alâ kulûbikum veyuśebbite bihi-l-akdu momente (ll akdu moment)  po ju bënte të bini në një gjumë të lehtë dhe të ëmbël.  Ai po dërgonte ujë nga qielli mbi ju për t'ju pastruar materialisht dhe shpirtërisht, për të larguar të gjitha ndjenjat e këqija që djalli ju hodhi, për të forcuar zemrat tuaja dhe për të mbajtur këmbët tuaja fort në tokë. ENFAL 11th VERSE Pronunciation in Turkish Iż yuġaşşîkumu-nnu'âse emeneten minhu veyunezzilu 'aleykum mine-ssemâ-i mâen liyutahhirakum bihi veyużhibe' ankum ricze-shshaytâni veliyerbita 'alâ kulûbikum veyuśebbite bihi-l-akdâm, forget all your worries at a critical moment.  it was making you fall into a light and sweet sleep.  He was sending water from the sky on you to cleanse you materially and spiritually, to remove all the bad feelings that the devil threw into you, to strengthen your hearts and to keep your feet firmly on the ground. ENFAL (11.Ayet) اِذْ يُغَشّ۪يكُمُ النُّعَاسَ اَمَنَةً مِنْهُ وَيُنَزِّلُ عَلَيْكُمْ مِنَ السَّمَٓاءِ مَٓاءً لِيُطَهِّرَكُمْ بِه۪ وَيُذْهِبَ عَنْكُمْ رِجْزَ الشَّيْطَانِ وَلِيَرْبِطَ عَلٰى قُلُوبِكُمْ وَيُثَبِّتَ بِهِ الْاَقْدَامَۜ Türkçe Okunuşu: İż yuġaşşîkumu-nnu’âse emeneten minhu veyunezzilu ‘aleykum mine-ssemâ-i mâen liyutahhirakum bihi veyużhibe ‘ankum ricze-şşeytâni veliyerbita ‘alâ kulûbikum veyuśebbite bihi-l-akdâm(e) Meali: En kritik anda Allah, bütün endişelerinizi unutturacak bir emniyet sebebi olarak sizi hafif ve tatlı bir uykuya daldırıyordu. Sizi maddeten ve mânen temizlemek, şeytanın içinize attığı bütün kötü duyguları gidermek, kalplerinizi kuvvetlendirmek ve ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlamak için üzerinize gökten su indiriyordu..

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

ARAF 35 VERSE Kuptimi: O bijtë e Adamit!  Do të ketë profetë mes jush që do t'ju lexojnë dhe shpjegojnë Ajetet e Mia, dhe kushdo që shmang kundërshtimin e tyre dhe korrigjon gjendjen e tij duke bërë vepra të mira, nuk do të ketë frikë për ta dhe ata kurrë nuk do të trishtohen. DURATON OF ARAF (35th verse) Turkish Reading Ya benî âdeme immâ ye / tiyennekum rusulun minkum yakussûne ‘aleykum âyâtî (ﻻ) femeni-ttekâ veasleha felâ ḣavfun‘ aleyhim velâ hum yahzenûn (e) Meali: O sons of Adam!  There will be prophets among you who will read and explain My Ayat to you, and whoever avoids opposing them and corrects his state by doing good deeds, there will be no fear for them and they will never grieve. ARAF SÜRESİ 35. ayeti) يَا بَن۪ٓي اٰدَمَ اِمَّا يَأْتِيَنَّكُمْ رُسُلٌ مِنْكُمْ يَقُصُّونَ عَلَيْكُمْ اٰيَات۪يۙ فَمَنِ اتَّقٰى وَاَصْلَحَ فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ Türkçe Okunuşu: Yâ benî âdeme immâ ye/tiyennekum rusulun minkum yakussûne ‘aleykum âyâtî(ﻻ) femeni-ttekâ veasleha felâ ḣavfun ‘aleyhim velâ hum yahzenûn(e) Meali: Ey Âdem oğulları! İçinizden size âyetlerimi okuyup açıklayacak peygamberler gelir de, kim onlara karşı gelmekten sakınır ve güzel işler yaparak hâlini düzeltirse, onlar için hiçbir korku yoktur ve onlar asla üzülmeyeceklerdir..

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

Profeti Muhamed mustafa sallalhu aleyhissellem tha: "Më të virtytshmet nga gratë e Parajsës janë këto katër gra: Meryem, vajza e Imranit, Hatice, vajza e Huveylid, Fatima, vajza e Muhamedit dhe Asiye, vajza e Muzahimit, Faraonit".  Hazreti Hatice, gruaja e parë e Profetit (a.s). The Messenger of Allah said: "The most virtuous women of Paradise are the four women: Meryem, the daughter of Imran, Hatice, the daughter of Huveylid, Fatima, the daughter of Muhammad, and Asiye, the wife of the Pharaoh, the daughter of Muzahim."  Hazrat Khadija, the first wife of the Prophet (pbuh) Resulullah  aleyhisselam  şöyle buyurdu: “Cennetlik olan kadınların en faziletlisi şu dört kadındır: İmran'ın kızı Meryem, Huveylid'in kızı Hatice, Muhammed  aleyhisselammın kızı Fatıma, Muzahim'in kızı Firavun'un hanımı Asiye .” Rasûlullah'ın aleyhisselam ilk hanımı olan Hazreti Hatice.🌷

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

AL-İ İMRAN 35 36 AL-İ İMRAN 35: Gruaja e âmrân njëherë tha: "Zoti im! Unë e kushtoj fëmijën në barkun tim në shërbimin tuaj, të lirë nga çdo rekord; pranoje kete prej meje. Padyshim, ti je ai që i dëgjon lutjet dhe i njeh qëllimet dhe synimet ". Ajeti AL-İ İMRAN 36: Kur fëmija më në fund lindi, Allahu e dinte shumë mirë se çfarë lindi: “Zoti im, unë lindi një vajzë. Sidoqoftë, një djalë nuk është si një vajzë. Unë e quaja Mary. "Unë dua që ju ta mbroni atë dhe pasardhësit e tij nga djalli i mërguar". AL-İ İMRAN 35: The wife of İmrân once said: "My Lord! I dedicate the child in my womb to your service, free from every record; accept this from me. Undoubtedly, you are the one who hears the prayers and knows the intentions and intentions. "AL-İ İMRAN 36 verse: When the child gave birth, Allah knew very well what he gave birth to: “My Lord, I gave birth to a daughter. However, a boy is not like a girl. I named her Mary. "I want you to protect him and his offspring from the exiled devil." AL-İ İMRAN 35.36.ayeti اِذْ قَالَتِ امْرَاَتُ عِمْرٰنَ رَبِّ اِنّ۪ي نَذَرْتُ لَكَ مَا ف۪ي بَطْن۪ي مُحَرَّرًا فَتَقَبَّلْ مِنّ۪يۚ اِنَّكَ اَنْتَ السَّم۪يعُ الْعَل۪يمُ ﴿٣٥﴾ AL-İ İMRAN 35: Bir zamanlar İmrân’ın hanımı şöyle demişti: “Rabbim! Karnımdaki çocuğu her kayıttan azâde olarak senin hizmetine adadım; bunu benden kabul buyur. Şüphesiz sen, duaları işiten, maksat ve niyetleri bilensin.” AL-İ İMRAN 36.ayeti) فَلَمَّا وَضَعَتْهَا قَالَتْ رَبِّ اِنّ۪ي وَضَعْتُهَٓا اُنْثٰىۜ وَاللّٰهُ اَعْلَمُ بِمَا وَضَعَتْۜ وَلَيْسَ الذَّكَرُ كَالْاُنْثٰىۚ وَاِنّ۪ي سَمَّيْتُهَا مَرْيَمَ وَاِنّ۪ٓي اُع۪يذُهَا بِكَ وَذُرِّيَّتَهَا مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّج۪يمِ ﴿٣٦﴾ AL-İ İMRAN 36 ayeti: Nihâyet çocuğu doğurunca, Allah onun ne doğurduğunu pek iyi bildiği halde: “Rabbim, ben bir kız çocuk doğurdum. Halbuki erkek kız gibi değildir. Ona Meryem ismini verdim. Onu ve zürriyetini kovulmuş şeytandan korumanı senden istiyorum” dedi..

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

KOHATIONZGJcATJA FATIR 13 14 vargje KOHATIONZGJATJA FATIR 13 vargje Ai shton natën në ditë dhe shton ditën në natë, duke i zgjatur dhe shkurtuar ato. Ai gjithashtu i nënshtroi diellin dhe hënën komandës së tij. Të gjithë rrjedhin në orbitën e tyre deri në një kohë të caktuar. Allahshtë Allahu, Zoti juaj, ai që i bën të gjitha këto gjëra. Pronësia dhe dominimi absolut i gjithçkaje i përket vetëm atij. O politeistë! Idhujt që ju adhuroni përveç Tij nuk janë në pronësi dhe dominohen madje nga një cipë thelbësore. KOHATIONZGJATJA FATIR 14 vargje Nëse i luteni ata, ata nuk do ta dëgjojnë lutjen tuaj. Edhe nëse ata dëgjojnë, ata nuk mund t'ju përgjigjen. Ditën e Gjykimit, ata do të refuzojnë që t’i shoqëroni me Allahun. Askush nuk mund t'ju informojë për këto fakte si Allahu, i cili është plotësisht i vetëdijshëm për gjithçka. FATIR PERIOD (13th verse) He adds the night to the day and adds the day to the night, thus lengthening and shortening them. He also subjected the sun and the moon to his command. They all flow in their orbit until a set time. It is Allah, your Lord, who does all these things. Absolute ownership and domination of everything belongs only to him. O polytheists! The idols that you worship other than Him are not possessed and dominated even by a core membrane. FATIR PERIOD (verse 14) If you beg them, they will not hear your prayer. Even if they hear, they cannot answer you. On the Day of Judgment, they will refuse that you associate them with Allah. Nobody can inform you of these facts like Allah, who is fully aware of everything. FATIR SÜRESİ (13.14.ayet) يُولِجُ الَّيْلَ فِي النَّهَارِ وَيُولِجُ النَّهَارَ فِي الَّيْلِۙ وَسَخَّرَ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَۘ كُلٌّ يَجْر۪ي لِاَجَلٍ مُسَمًّىۜ ذٰلِكُمُ اللّٰهُ رَبُّكُمْ لَهُ الْمُلْكُۜ وَالَّذ۪ينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِه۪ مَا يَمْلِكُونَ مِنْ قِطْم۪يرٍۜ ﴿١٣﴾ اِنْ تَدْعُوهُمْ لَا يَسْمَعُوا دُعَٓاءَكُمْۚ وَلَوْ سَمِعُوا مَا اسْتَجَابُوا لَكُمْۜ وَيَوْمَ الْقِيٰمَةِ يَكْفُرُونَ بِشِرْكِكُمْۜ وَلَا يُنَبِّئُكَ مِثْلُ خَب۪يرٍ۟ ﴿١٤﴾  FATIR SÜRESİ (13.ayet) O, geceyi gündüze katmakta, gündüzü de geceye katmakta, böylece onları uzatıp kısaltmaktadır. Güneşi ve ayı da emrine boyun eğdirmiştir. Onların hepsi belirlenmiş bir vakte kadar yörüngesinde akıp gider. İşte bütün bunları yapan, Rabbiniz olan Allah’tır. Her şeyin mutlak mülkiyeti ve hâkimiyeti yalnızca ona aittir. Ey müşrikler! Sizin O’ndan başka taptığınız putlar ise bir çekirdek zarına bile mâlik ve hâkim değillerdir.  FATIR SÜRESİ ( 14.ayet ) Onlara yalvarsanız duânızı işitmezler. İşitseler bile size cevap veremezler. Kıyâmet gününde de, sizin onları Allah’a ortak koşmuş olmanızı reddedeceklerdir. Hiç kimse bu gerçekleri sana, her şeyden hakkiyle haberdâr olan Allah gibi haber veremez..

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

ARAF 194 vargje Kuptimi: Me siguri, ata që adhuroni përveç Allahut janë robër të krijuar ashtu si ju. Nëse besoni ndryshe dhe jeni të sinqertë në lidhje me këtë, lutuni për ta që ata t'ju përgjigjen! DURATION OF ARAF Verse 194 اِنَّ الَّذ۪ينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللّٰهِ عِبَادٌ اَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَج۪يبُاوا لَكُدي اْنْ كُصَنيت How it is Read in Turkish: İnne-lleûîne ted'ûne min dûni (A) llahhi ‘ibâdun emśâlukum (s) fed'ûhum felyestecîbû lekum in kuntum sâdikîn (e) Meali: Without a doubt, those you worship besides Allah are created slaves just like you.  If you believe otherwise and are truthful about it, pray for them and they will respond to you! ARAF SÜRESİ 194.ayet) اِنَّ الَّذ۪ينَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللّٰهِ عِبَادٌ اَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْيَسْتَج۪يبُوا لَكُمْ اِنْ كُنْتُمْ صَادِق۪ينَ Türkçe Okunuşu: İnne-lleżîne ted’ûne min dûni(A)llâhi ‘ibâdun emśâlukum(s) fed’ûhum felyestecîbû lekum in kuntum sâdikîn( e) Meali: Şüphesiz ki, Allah’tan başka taptıklarınız da tıpkı sizin gibi yaratılmış kullardır. Eğer siz başka türlü inanıyor ve bu konuda doğru söylüyorsanız, haydi onlara dua edin de size karşılık versinler!

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

PERIUDHA E BAKARAS (Vargu 186) Kuptimi: Profeti im! Nëse shërbëtorët e mi ju pyesin për mua, me siguri që jam shumë afër tyre. I bindem lutjes së atyre që më luten. Prandaj, le t'i binden ftesës time dhe të besojnë në mua. Nëse e bëjnë këtë, ata do të gjejnë mënyrën e duhur PERIOD OF BAKARA (Verse 186) وَاِذَا سَاَلَكَ عِبَاد۪ي عَنّ۪ي فَاِنّ۪ي قَر۪يبٌۜ اُج۪يبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ اِذَا دَعَان فَلوُامي َلَيَوا۪ني ُلَيْ۪مي لَي۪ميي Turkish Translation: Ve-iżâ seeleke 'ibâdî' annî fe-innî karîb (un) (s) ucîbu da'vete-ddâ'i iżâ de'ân (i) (s) felyestecîbû lî velyu / minû bî le'allehum yerşudûn ( e) Meaning: My Prophet! If my servants ask you about me, surely I am very close to them. I obey the prayer of those who pray to me. So let them obey my invitation and believe in me. If they do that, they'll find the right way BAKARA SÜRESİ (186.ayet) وَاِذَا سَاَلَكَ عِبَاد۪ي عَنّ۪ي فَاِنّ۪ي قَر۪يبٌۜ اُج۪يبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ اِذَا دَعَانِۙ فَلْيَسْتَج۪يبُوا ل۪ي وَلْيُؤْمِنُوا ب۪ي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ Türkçe Okunuşu: Ve-iżâ seeleke ‘ibâdî ‘annî fe-innî karîb(un)(s) ucîbu da’vete-ddâ’i iżâ de’ân(i)(s) felyestecîbû lî velyu/minû bî le’allehum yerşudûn (e) Meali: Rasûlüm! Kullarım sana beni sorarlarsa, şüphesiz ben onlara çok yakınım. Bana dua edenin duasına icâbet ederim. Öyleyse onlar da benim dâvetime uysunlar ve bana iman etsinler. Böyle yaparlarsa, en doğru yolu bulmuş olurlar.

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

AL-İ İMRAN 67 Vargje Si lexohet në turqisht: Mâ kane ibrâhîmu yehûdiyyen velâ nasrâniyyen velâkin kane hanîfen muslimen vemâ kane mine-lmuşrikîn (e) Meali: Kjo është e vërteta;  Abrahami nuk ishte as hebre dhe as i krishterë;  por ai ishte mysliman me teuhid.  Ai nuk ishte nga ata që shoqërojnë partnerë me Perëndinë. 67th Verse of AL-İ İMRAN How it is Read in Turkish: Mâ kane ibrâhîmu yehûdiyyen velâ nasrâniyyen velâkin kane hanîfen muslimen vemâ kane mine-lmuşrikîn (e) Meali: That is the truth;  Abraham was neither a Jew nor a Christian;  but he was a Muslim who is tawhid.  He was not one of those who associate partners with God. AL-İ İMRAN (67.ayeti ) مَا كَانَ اِبْرٰه۪يمُ يَهُودِيًّا وَلَا نَصْرَانِيًّا وَلٰكِنْ كَانَ حَن۪يفًا مُسْلِمًاۜ وَمَا كَانَ مِنَ الْمُشْرِك۪ينَ Türkçe Okunuşu: Mâ kâne ibrâhîmu yehûdiyyen velâ nasrâniyyen velâkin kâne hanîfen muslimen vemâ kâne mine-lmuşrikîn(e) Meali:O gerçek şudur ki; İbrâhim ne bir yahudi ne de bir hıristiyandı; fakat o tevhid ehli bir müslümandı. Allah’a ortak koşanlardan değildi..

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

JUNUS 66 VERSE MEALI: Duhet ta dini se kush është në qiej dhe kush është në tokë i përket Allahut.  A duhet që ata që adhurojnë përveç Allahut (në realitet) t’i nënshtrohen partnerëve që ata drejtojnë për Allahun? ata janë.  Sigurisht, ata ndjekin vetëm supozime dhe vetëm gënjejnë. YUNUS (verse 66) MEALI: You should know that whoever is in the heavens and whoever is on the earth belongs to Allah.  Those who worship other than Allah (actually) are not subject to the partners they run for Allah.  Certainly, they follow only assumption and only lie. YUNUS (66.ayet ) أَلَآ إِنَّ لِلَّهِ مَن فِى ٱلسَّمَٰوَٰتِ وَمَن فِى ٱلْأَرْضِ ۗ وَمَا يَتَّبِعُ ٱلَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ ٱللَّهِ شُرَكَآءَ ۚ إِن يَتَّبِعُونَ إِلَّا ٱلظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّا يَخْرُصُونَ E lâ inne lillâhi men fîs semâvâti ve men fîl ard(ardı), ve mâ yettebiullezîne yed´ûne min dûnillâhi şûrekâ(şûrekâe), in yettebiûne illez zanne ve in hum illâ yahrusûn( yahrusûne) MEALİ: Bilesiniz ki göklerde kim var, yerde kim varsa, hep Allah’ındır. Allah’tan başkasına tapanlar ( gerçekte) Allah’a koştukları ortaklara tâbi olmuy orlar. Şüphesiz onlar ancak zanna uyuyorlar ve sadece yalan söylüyorlar.

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

MERYEM 30 31 32 33 vargje Vargu MERYEM 30: Ai tha: "Padyshim, unë jam shërbëtori i Zotit.  Ai më dha librin dhe më bëri profet ". Vargu MERYEM 31: «Kudo që të jem, ai më ka bërë një arsye për bamirësi dhe bollëk.  Sa isha gjallë, ai më urdhëroi të bëja namaz dhe zekat ”. MERYEM 32 varg) "Ai më bëri një djalë që ishte shumë i mirë me nënën time.  Ai nuk më bëri një tiran, një mjerim të padobishëm ”. MERYEM vargu 33) "Paqja qoftë me mua ditën kur kam lindur, ditën që unë vdes dhe ditën që do të ringjallem! MERYEM 30 verse: He said: "Undoubtedly, I am God's servant.  He gave me the book and made me a prophet. " MERYEM 31 verse: “Wherever I am, he has made me a reason for charity and abundance.  As long as I survived, he ordered me to prayer and zakat ”. MERYEM 32 verse: “He made me a son who was very kind to my mother.  He did not make me a tyrant, an unhelpful misery. " MERYAM 33 verse: "Peace be upon me the day I was born, the day I die, and the day I will be resurrected!" MERYEM SÜRESİ 30.31.32.33 ayeti قَالَ اِنّ۪ي عَبْدُ اللّٰهِ۠ اٰتَانِيَ الْكِتَابَ وَجَعَلَن۪ي نَبِيًّاۙ ﴿٣٠﴾ وَجَعَلَن۪ي مُبَارَكًا اَيْنَ مَا كُنْتُۖ وَاَوْصَان۪ي بِالصَّلٰوةِ وَالزَّكٰوةِ مَا دُمْتُ حَيًّاۖ ﴿٣١﴾ وَبَرًّا بِوَالِدَت۪يۘ وَلَمْ يَجْعَلْن۪ي جَبَّارًا شَقِيًّا ﴿٣٢﴾ وَالسَّلَامُ عَلَيَّ يَوْمَ وُلِدْتُ وَيَوْمَ اَمُوتُ وَيَوْمَ اُبْعَثُ حَيًّا ﴿٣٣﴾ MERYEM  30 ayeti: Şunları söyledi: “ Şüphesiz ben Allah’ın kuluyum. O bana kitabı verdi ve beni peygamber yaptı.” MERYEM  31 ayeti: “Nerede olursam olayım beni hayır ve bereket sebebi kıldı. Hayatta kaldığım müddetçe bana namazı ve zekâtı emretti”. MERYEM  32.ayeti ) “Beni, anneme karşı çok iyi davranan bir evlat kıldı. Beni bir zorba, hayırsız bir bedbaht yapmadı.” MERYEM 33.ayeti ) “Doğduğum gün, öleceğim gün ve yeniden dirileceğim günde bana selâm olsun!”

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

mary e virgjer 27.28.29. MERYEM (vargu i 27-të) Mary doli te njerëzit që mbanin fëmijën në krahë.  Ata u habitën dhe thanë: “Merjem!  Në të vërtetë, ju keni bërë një punë të shëmtuar të dukshme! " MERYEM 28 vargu: "O motra e Hârûn!  Babai juaj nuk ishte njeri i keq;  Nëna juaj nuk ishte as një grua e pahijshme! " MERYEM (vargu 29) Pas kësaj, Meryem i bëri shenjë foshnjës për të folur.  Por ata thanë: "Si mund të flasim me një foshnjë ende në djep?" virgin mary 27 28 29 verse MERYEM 27 verse: Mary went out into the people carrying the child in her arms.  They were surprised and said: “Mary!  Indeed, you did an unseemly ugly job! " MERYEM 28 verse: "O Hârûn's sister!  Your father was not a bad man;  your mother was not a lewd woman either! ” MERYEM 29 verse: Thereupon, Mary signaled the baby to speak.  But they said: "How can we talk to a baby in the cradle". MERYEM SÜRESİ 27.28.29.AYETİ فَاَتَتْ بِه۪ قَوْمَهَا تَحْمِلُهُۜ قَالُوا يَا مَرْيَمُ لَقَدْ جِئْتِ شَيْـًٔا فَرِيًّا ﴿٢٧﴾ يَٓا اُخْتَ هٰرُونَ مَا كَانَ اَبُوكِ امْرَاَ سَوْءٍ وَمَا كَانَتْ اُمُّكِ بَغِيًّاۚ ﴿٢٨﴾ فَاَشَارَتْ اِلَيْهِ۠ قَالُوا كَيْفَ نُكَلِّمُ مَنْ كَانَ فِي الْمَهْدِ صَبِيًّا ﴿٢٩﴾ MERYEM  (27. ayeti) Meryem, çocuğu kucağında taşıyarak halkın içine çıktı. Şaşırdılar ve şöyle dediler: “Meryem! Gerçekten de sen görülmedik pek çirkin bir iş yaptın!” MERYEM 28 ayeti: “Ey Hârûn’un kız kardeşi! Senin baban kötü bir adam değildi; annen de iffetsiz bir kadın değildi!” MERYEM ( 29.ayeti ) Bunun üzerine Meryem bebeğe konuşması için işaret etti. Fakat onlar: “Henüz beşikteki bir bebekle nasıl konuşabiliriz”

Πριν 2 ημέρες
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI
GÖKTÜRLER KAYİBOYLARI

MERYEM VERSE 22.23.24.25.26 Merita 22: Më në fund, Maria mbeti shtatzënë me Jezusin dhe u tërhoq në një vend të largët. Merita 23: Atëherë dhimbja e lindjes e detyroi atë të mbështetej tek një pemë hurme.  "Ah!  "Do të doja të kisha vdekur para se të binit në këtë gjendje dhe të isha zhdukur në harresë." Merita 24: Dikush e thirri nga fundi: “Mos u trishto!  Zoti yt derdhi një lumë të vogël nën ty ". Merita 25: «Eja, tunde atë palmë drejt vetes;  hidhni hurma të freskëta të pjekura mbi të ". Merjem (vargu 26) “Hani, pini, sytë tuaj të ndriçohen!  Nëse shihni një nga njerëzit: "Unë bëra një heshtje të shpejtë tek Rahmani.  Prandaj, tregoni se nuk do të flas me askënd sot ”. MARY 22: Finally, Mary became pregnant with Jesus and retreated to a far away place. MERYEM 23:Then labor pain forced him to lean against a date tree.  "Ah!  "I wish I had died before falling into this state and disappeared into oblivion." MERYEM 24: Someone called him from the bottom: “Don't be sad!  Your Lord poured a small stream beneath you. " MERYEM 25: “Come on, shake that date tree towards yourself;  pour ripe fresh dates on it. " MERYEM 26: “Eat, drink, your eyes be clear!  If you see one of the people: "I committed a silence fast to the Rahman.  So point out that I will not talk to anyone today ”.. فَحَمَلَتْهُ فَانْتَبَذَتْ بِه۪ مَكَانًا قَصِيًّا ﴿٢٢﴾ فَاَجَٓاءَهَا الْمَخَاضُ اِلٰى جِذْعِ النَّخْلَةِۚ قَالَتْ يَا لَيْتَن۪ي مِتُّ قَبْلَ هٰذَا وَكُنْتُ نَسْيًا مَنْسِيًّا ﴿٢٣﴾ فَنَادٰيهَا مِنْ تَحْتِهَٓا اَلَّا تَحْزَن۪ي قَدْ جَعَلَ رَبُّكِ تَحْتَكِ سَرِيًّا ﴿٢٤﴾ وَهُزّ۪ٓي اِلَيْكِ بِجِذْعِ النَّخْلَةِ تُسَاقِطْ عَلَيْكِ رُطَبًا جَنِيًّاۘ ﴿٢٥﴾ فَكُل۪ي وَاشْرَب۪ي وَقَرّ۪ي عَيْنًاۚ فَاِمَّا تَرَيِنَّ مِنَ الْبَشَرِ اَحَدًاۙ فَقُول۪ٓي اِنّ۪ي نَذَرْتُ لِلرَّحْمٰنِ صَوْمًا فَلَنْ اُكَلِّمَ الْيَوْمَ اِنْسِيًّاۚ ﴿٢٦﴾ MERYEM 22: Nihâyet Meryem Îsâ’ya hamile kaldı ve bu hâliyle uzakça bir yere çekildi. MERYEM  23: Derken doğum sancısı onu bir hurma ağacına dayanmaya mecbur etti. “Âh! Keşke bu hâle düşmeden önce ölseydim de, unutulup gitseydim” dedi. MERYEM  24: Biri ona alt tarafından şöyle seslendi: “Üzülme! Rabbin senin alt yanında küçük bir dere akıttı.” MERYEM 25: “Haydi, şu hurma ağacını da kendine doğru silkele; üzerine olgunlaşmış taze hurmalar dökülüversin.”  MERYEM ( 26.ayet ) “Ye, iç, gözün aydın olsun! İnsanlardan birini görecek olursan: «Ben Rahmân’a susma orucu adamıştım. O bakımdan bugün hiç kimseyle konuşmayacağım» diye işaret et.”

Πριν 2 ημέρες
Nadia Doci
Nadia Doci

pse tana kanget i kendon rat oj Nora.

Πριν 2 ημέρες
Kilaee Rocthrs
Kilaee Rocthrs

“I Can Testify that All of This Is True” An Asian woman took a brochure when she passed by the area. She came back after walking a long way off. She said, “I’m a Cambodian. I want to sign your petition. I know very well about the CCP.” She told practitioners that many Cambodians have experienced the tyranny of Communist rule and it is very painful to recall what happened in the past. After signing the petition, she handed it to several French women who stood next to her reading the information boards, and said, “You must sign this. It is true and I can testify. I was persecuted by the Communists. Please sign the petition and help these people.” The three women immediately signed the petition. Hope for the Future A French man who is retired was on one of his regular walks when he passed by the information booth. He told practitioners, “I see a lot of problems in society. What can we do?” Practitioners suggested that he read Zhuan Falun, the main book of Falun Dafa's teachings, as the book discusses the importance of moral values and that all the problems we face today are caused by the degeneration of these values. “Does mankind have a future? Is there really hope for humanity?” he asked. A practitioner replied, “If people improve their character there is hope for the future.”

Πριν 2 ημέρες
Gezim Beciri e
Gezim Beciri e

Eefgh

Πριν 2 ημέρες
Sirius 6751
Sirius 6751

If you’re

Πριν 3 ημέρες
soinhu foitu
soinhu foitu

O zemraa zemraaa zemraaa 🎶🎶🎶😍😍

Πριν 3 ημέρες
shpetim xhaferri
shpetim xhaferri

super ka dal ju lumte

Πριν 3 ημέρες
soinhu foitu
soinhu foitu

Ich bin der deutsche Kommentar denn sucht😘

Πριν 3 ημέρες
shpetim xhaferri
shpetim xhaferri

super ka dal

Πριν 3 ημέρες
Juan Francisco Torrejon Puerto
Juan Francisco Torrejon Puerto

i G u a y !

Πριν 3 ημέρες
Its Lindon
Its Lindon

O nub i muzikëve

Πριν 3 ημέρες
truee love
truee love

Luvvv juuuu butii 😳😥💍🍓👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
life is good
life is good

Ti qe e ben like komentin tim,zoti tbashkoft me personin e zemres

Πριν 3 ημέρες
Naxhie Xhebexhia
Naxhie Xhebexhia

Jeta ime je ti butrint edhe nora I love you so much ❤❤❤💋💋😍😍😍🥰🥰🥰🥰😘😘😘

Πριν 3 ημέρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
Alisa Gashi
Alisa Gashi

ju dua Butrint edhe Nora

Πριν 3 ημέρες
Fjori Kumrija
Fjori Kumrija

♥️♥️♥️

Πριν 3 ημέρες
Erina Erisa
Erina Erisa

Awwww it's a hitttt people 😊🍭❤️

Πριν 3 ημέρες
meliana beke
meliana beke

shume te bukur e keni ber kengen😙

Πριν 3 ημέρες
Artijola Demiri
Artijola Demiri

Butrint imeri ft. Nora istrefi Don xhoni ft. Enca

Πριν 3 ημέρες
ina ina
ina ina

A po e diskuton 2 ❤️😌

Πριν 3 ημέρες
ENVER TURKOU
ENVER TURKOU

PO DY ZEMRA DY MOTRA DY FMI TE GJITHA NGA DY 🤑

Πριν 3 ημέρες
Albina Thaqi
Albina Thaqi

😍😍👍

Πριν 3 ημέρες
Alesia Blloshmi
Alesia Blloshmi

❤️❤️❤️🌍🌍🌍

Πριν 3 ημέρες
ina ina
ina ina

No emoij pls

Πριν ημέρα
bofooit gojo
bofooit gojo

Ich bin der deutsche Kommentar denn sucht😘

Πριν 3 ημέρες
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse

N O R A kendon vertet bukur por ky fmijaqi karit pota flliqka me ket zo si fmijaq

Πριν 3 ημέρες
bofooit gojo
bofooit gojo

4.1 Milion 🕺❤

Πριν 3 ημέρες

Επόμενο

GJIKO x MELINDA - X5

03:36

GJIKO x MELINDA - X5

REDBOX Entertainment

προβολές 10 000 000

Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

03:24

Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

REDBOX Entertainment

προβολές 12 000 000

GASHI - Mama (Official Video) ft. Sting

03:25

GASHI - Mama (Official Video) ft. Sting

GashiVEVO

προβολές 1 600 000

Ash - Give A Little (feat. Naila) [1 Hour]

59:59

Ash - Give A Little (feat. Naila) [1 Hour]

Nonstop Music

προβολές 2 400 000

2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)

02:57

2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)

2TONoffical

προβολές 9 800 000

TAYNA - QE QE

03:10

TAYNA - QE QE

Friends Entertainment

προβολές 12 000 000

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

προβολές 1 000 000

Dafina Zeqiri - Million $

03:13

Dafina Zeqiri - Million $

Dafina Zeqiri

προβολές 6 600 000

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

προβολές 22 000 000