Butrint Imeri - Ma Chérie

Besiana Tafai
Besiana Tafai

Kush e pelqen like

Πριν 9 ώρες
Besiana Tafai
Besiana Tafai

Bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.....

Πριν 9 ώρες
Erjon Kaca
Erjon Kaca

Je yll

Πριν 16 ώρες
Erjon Kaca
Erjon Kaca

😍😍😍

Πριν 16 ώρες
Devrije Ajrizi
Devrije Ajrizi

😃😃

Πριν ημέρα
sherli sherli
sherli sherli

Une e dua shume ita vis asht shume e buker😇😇😇❤❤❤❤❤❤💗💗💗💝💝💘💘💘❤💋💋💋

Πριν ημέρα
Amra Iljazi
Amra Iljazi

Zemer ti mos meno me thir se kur mke pas aj aj

Πριν ημέρα
Κλεαντ Μπαρδι
Κλεαντ Μπαρδι

I,m Grece

Πριν ημέρα
Κλεαντ Μπαρδι
Κλεαντ Μπαρδι

Love Albania

Πριν ημέρα
rom io
rom io

Ooooo 😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
chichou ben1995
chichou ben1995

❤❤

Πριν 2 ημέρες
Zize Morina
Zize Morina

🚼🚣🚼🛄🚼🚹🚼🛄🚣🛅🚣🛃🛅🛃🚣🛃🚣🚣🛄🚣🚣🔴🔊🐟🔊🔊🚺🚺🔴🚺🔴🔴🚺🚺🔴🚺🔴🚶🚰🚰🚩🚰🚰🚩😄🐟😍😎🙂😎😎😎😎😎😎😎😎😊😍😋😍😍☺😍😤😤😨😬😨😬😨😬🙁😰😬😬👽😢😧😢😢😧🤒🤒😧😨🤒😢😨🤒

Πριν 2 ημέρες
Vjonist Shabanaj
Vjonist Shabanaj

Me i miri 😙😙💕❤️💞

Πριν 2 ημέρες
Christiane Kalmbach
Christiane Kalmbach

Shum mr veq vashdo

Πριν 3 ημέρες
Leonora Gegaj
Leonora Gegaj

j'adooooooor 🇦🇱🇫🇷 😋

Πριν 3 ημέρες
Erblina Spahiu
Erblina Spahiu

Ooo zot po I mir ishalla Te shoh apet ooo zotttt te lutna 💘💘❤️🙏🙏🙏🙏

Πριν 4 ημέρες
Miss Hanane
Miss Hanane

I love you song i from morocco 🇲🇦

Πριν 5 ημέρες
Miss Hanane
Miss Hanane

Bonjour

Πριν 5 ημέρες
Arba Lenjani
Arba Lenjani

💕💖💕💖💓💜💛💚💗

Πριν 5 ημέρες
Luka Sulzovazp
Luka Sulzovazp

me knu ky live ja fut vrapit mundsisht te kesh vesh atlete qe te kesh ik shpejt👎👎

Πριν 6 ημέρες
Medija A
Medija A

2019 najkush ?😍

Πριν 7 ημέρες
Emma Rascol
Emma Rascol

LOVE IT! LOVE IT!! LOVE IT!!!

Πριν 7 ημέρες
elif ktl
elif ktl

zemra jem😍

Πριν 7 ημέρες
Ildi Muco
Ildi Muco

Ma chérie 🇧🇪🇦🇱

Πριν 8 ημέρες
Rahimullah Sultani
Rahimullah Sultani

❤️❤️😘😘

Πριν 8 ημέρες
Ermal
Ermal

Ig Ermmmmal Ajde kejt su mi mri 5000 followers

Πριν 8 ημέρες
Elion Berisha
Elion Berisha

😘😘

Πριν 8 ημέρες
Clonmek Tv
Clonmek Tv

Po grat mo Ma Sheri jan 😂👍

Πριν 8 ημέρες
elfete iseni
elfete iseni

HEY MA CHERIE TROP BIEN =SHUM MIR MA CHERIE UNE IJAM FRENCH BABE EDHE MAME IME IJAN KOSOVAR TE DUAR SHUM

Πριν 9 ημέρες
Mina Morina
Mina Morina

Bash qit kang te kqyr qika e tezes mja shti me kesh teper amA shummmmmm

Πριν 11 ημέρες
Kein Plan
Kein Plan

O zot sa i bukur je te uroj shum sukses shum

Πριν 11 ημέρες
Kimete Shkupolli
Kimete Shkupolli

kush menon se butrinti eshte kengetari ma i mire 😎😎 like👍👍👍

Πριν 11 ημέρες
Mina Morina
Mina Morina

Mesheri mesherii

Πριν 11 ημέρες
Arsa Paloja
Arsa Paloja

2019, 8 Janar dhe eshte akoma HIT 🍒

Πριν 12 ημέρες
helena kulhankova
helena kulhankova

Ok

Πριν 12 ημέρες
Imeri Ermal
Imeri Ermal

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍LLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKEEEEEEE

Πριν 13 ημέρες
Behar Kastrati
Behar Kastrati

LIKE PER BUTRINTIN DHE COMETE PER BUTRITIN IS THE BEST IN THE WORLD

Πριν 13 ημέρες
Gezim Orhani
Gezim Orhani

Super klip jam fancja jote

Πριν 15 ημέρες
Milky Racer
Milky Racer

AL AL jam youtuber shqiptar dhe po ashtu sdo ndaloj kurr se perkrahuri shqiprin 🇦🇱🇧🇦🇳🇮🇦 🇫🇴🇷🇪🇻🇪🇷 😜😜

Πριν 15 ημέρες
ANDRES ANDRADE
ANDRES ANDRADE

why Colombia?

Πριν 15 ημέρες
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola

Ti me mi tiafa

Πριν 15 ημέρες
Marwan Hicham
Marwan Hicham

ma chérie

Πριν 15 ημέρες
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola

Ti per mi je me i mir i bukur dhe i qeshur

Πριν 16 ημέρες
Valdiola Valdiola
Valdiola Valdiola

Je i mrekullushem

Πριν 16 ημέρες
Alice Moretto
Alice Moretto

2019 ?

Πριν 16 ημέρες
Jusilda Leo
Jusilda Leo

My 🍒.... 😍😍

Πριν 17 ημέρες
Tesnim Shehaj
Tesnim Shehaj

Kush e do shume butrintin like!!

Πριν 17 ημέρες
Daniyal A
Daniyal A

He looks very smooth in the aqua blue suit 😎 this song is so catchy, Albanian is a beautiful language

Πριν 18 ημέρες
Albania Shqiperia
Albania Shqiperia

super kengë Shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 18 ημέρες
servete osmanaj
servete osmanaj

OMG SA Mir😮😮😮😮😮😙😙😙😙😙

Πριν 19 ημέρες
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz

ohne ohne junge Männer Emina

Πριν 22 ημέρες
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz

u

Πριν 22 ημέρες
sa me pelqen kjo keng ylll fare
sa me pelqen kjo keng ylll fare

b bu but butr butri butrin

Πριν 22 ημέρες
sa me pelqen kjo keng ylll fare
sa me pelqen kjo keng ylll fare

shum bukur

Πριν 22 ημέρες
Sumeja Nuhi
Sumeja Nuhi

butnit b bu but butr butri butrin b bu but butr butri butrin butrint 😍😍😍😍😘😘😘😍😍😍

Πριν 22 ημέρες
Diana De Wolf
Diana De Wolf

Love butrint💖💗

Πριν 22 ημέρες
Afrim Begjeti
Afrim Begjeti

😘😘😘😍😍😍😘😍

Πριν 22 ημέρες
Antigona Qerreti
Antigona Qerreti

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Πριν 23 ημέρες
Ana Ana
Ana Ana

T gjitha vajzat n videoklipin e trintit i njohim vtm kt vajzën jo 😂😂😂

Πριν 23 ημέρες
Arjola Arifaj
Arjola Arifaj

like nese ju pelqen Butrinti🤗 coment nese jo🤔😥

Πριν 23 ημέρες
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz

une jam amlna

Πριν 23 ημέρες
Ali Kottwiz
Ali Kottwiz

amlna

Πριν 23 ημέρες
Yunus Bek
Yunus Bek

0:01 replay button

Πριν 24 ημέρες
Kejsi Carciu
Kejsi Carciu

Ca kenge yll farre😘😘😗😘😘

Πριν 24 ημέρες
This is Marjo this is Marjo
This is Marjo this is Marjo

Super këngë 😂😂😂😂

Πριν 25 ημέρες
Genta Shala
Genta Shala

Shun e bukur qikjo këngë

Πριν 26 ημέρες
ajsi ajsilda
ajsi ajsilda

DECEMBER 🔥😍

Πριν 26 ημέρες
Valbona Abdullahu
Valbona Abdullahu

Kon e ki ti afer a e ki ti hala unazen

Πριν 27 ημέρες
Valbona Abdullahu
Valbona Abdullahu

Tash gjdo sen u kru baj baj

Πριν 27 ημέρες
Genc Hajdini
Genc Hajdini

Love from Kosovo Butrint Imerit like!!!

Πριν 27 ημέρες
Meri Karapetyan
Meri Karapetyan

adore this song

Πριν 27 ημέρες
Fatjona Gashi
Fatjona Gashi

të lumt

Πριν 27 ημέρες
mattias _steadyaim
mattias _steadyaim

🇦🇱🇦🇱

Πριν 27 ημέρες
ANEMOZH 0307
ANEMOZH 0307

Love the song from indonesia 🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩🇮🇩

Πριν 29 ημέρες
Islamisuela Abdullahu
Islamisuela Abdullahu

Uaaaaa super

Πριν 29 ημέρες
kxx 09
kxx 09

I LOVE YUO END YOU SO GOT MUSIK

Πριν μήνα
Jhon Cobra
Jhon Cobra

Colombia not culombia!

Πριν μήνα
WenGamersFail Lyon
WenGamersFail Lyon

💪🤬🤟🏆🌍

Πριν μήνα
Eron Krasniqi
Eron Krasniqi

O shum mir qat musik

Πριν μήνα
Zuhura Ali
Zuhura Ali

I don't understand Albanian language But I love this song 💘from somalia 🇸🇴

Πριν μήνα
Lm Ben
Lm Ben

🇦🇱❤️🇫🇷

Πριν μήνα
Sose Shuti
Sose Shuti

Shum bukur o butrint 😍😍😍😗😗😘😘😘

Πριν μήνα
Sose Shuti
Sose Shuti

💖💖💙💙💓💓💓

Πριν μήνα
Musli Bytyqi
Musli Bytyqi

Ooo ta ha gojen 🌟🌟🌟 jem

Πριν μήνα
Farah Fizaney
Farah  Fizaney

malaysia

Πριν μήνα
Παυλο Φατσα
Παυλο Φατσα

I love from 🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Armend Fazliu
Armend Fazliu

Te lumt butrit

Πριν μήνα
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini

kjo kege e sht ne e mir se te gjitaha

Πριν μήνα
Joselyne Huancayo
Joselyne Huancayo

🇪🇨😍

Πριν μήνα
Azra Dzgn
Azra Dzgn

Üffffffffffff😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
Annabel Reiman-Rama
Annabel Reiman-Rama

Πριν μήνα
gjyljana balla
gjyljana balla

supeerrr zmr je❤❤😘😍😍😍

Πριν μήνα
Fatmira Hasani
Fatmira Hasani

Ma chérie

Πριν μήνα
Almona Dervisi
Almona Dervisi

Trop mignon son accent j'aime beaucoup 😍

Πριν μήνα
natalie kwiek
natalie kwiek

the best

Πριν μήνα
sarah ramdani
sarah ramdani

Ma chérie 😍😍

Πριν μήνα
Marisa Keshi
Marisa Keshi

Zemera ime 💖💖💖🚸

Πριν μήνα
Lina Ageva
Lina Ageva

💋💋 from France ❤

Πριν μήνα
Almir Hoxha
Almir Hoxha

kengtari me i mir është butrinti se bën shum këngë të bukura

Πριν μήνα
Evelina Rustemi
Evelina Rustemi

Ma chere❤️❤️🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Fatmir Curri
Fatmir Curri

AKKlm Hsyeuegushhivdu G uhh eudvdudvcuud Gus 🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠

Πριν μήνα
Fatmir Curri
Fatmir Curri

Povret. Lkasreqw

Πριν μήνα

Επόμενο

Butrint Imeri - Alea
Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

Πριν 6 μήνες

Era Istrefi - Njo si ti
Era Istrefi - Njo si ti

AVD Digital

Πριν 3 χρόνια

Butrint Imeri - Kush?
Skerdi - Show
Butrint Imeri - E jona
Daim Lala -  A m'don
Ash & Naila - Give a Little
Ash & Naila - Give a Little

Ash

Πριν 11 μήνες