Butrint Imeri - Ma Chérie

Ferit Sylejmani
Ferit Sylejmani

Butrint kojshija jat jom djali i feritit a pom ngje ne shupkovc jetojna

Πριν λεπτό
Ferit Sylejmani
Ferit Sylejmani

Butrint kojshija jat jom djali i feritit a pom ngje ne shupkovc jetojna

Πριν λεπτό
Ferit Sylejmani
Ferit Sylejmani

Butrint kojshija jat jom djali i feritit a pom ngje ne shupkovc jetojna

Πριν λεπτό
Ersinho Jr.
Ersinho Jr.

Like nese ja ke fut edhe ti like 😉😉😉

Πριν 11 λεπτά
Sidrid Imeri
Sidrid Imeri

💗

Πριν 28 λεπτά
Besa K.
Besa K.

keng shumme emir veq vazhdo je 1*

Πριν 29 λεπτά
Babrru Tiran
Babrru Tiran

shpirt jemm t dua

Πριν 42 λεπτά
Blind Blind
Blind Blind

Fole frengjishten me theks shiptarit e jo me theks arabit se kanga del ma e veçant. E kena theksin ma tbukur.

Πριν 2 ώρες
Olsi Simoni Production [Albanian Music]
Olsi Simoni Production [Albanian Music]

👍🇦🇱🔥💪

Πριν 2 ώρες
Tan Isufaj
Tan Isufaj

butrinti koka kartelit 😂😂😂

Πριν 2 ώρες
Alfred Miftari
Alfred Miftari

Bravo Butrint Hitmani👌🤘

Πριν 2 ώρες
Xhulia Preci
Xhulia Preci

Shum e bukuuuuur qershia ime

Πριν 3 ώρες
Sonya Biserowa
Sonya Biserowa

It will someone translate the lyrics for me shume faleminderit te duaa. Albaniaaaaaa .... ❤ 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 3 ώρες
Bujo V2
Bujo V2

Shume fort ❤️❤️👌🏼🇦🇱

Πριν 4 ώρες
Leonora Ndoj
Leonora Ndoj

Super hit Like kush e degjon akoma dhe lexon komentet

Πριν 4 ώρες
Agnesa Bajgora
Agnesa Bajgora

Kta qe ja kan ba dislike jan fansa te xixellonjave

Πριν 4 ώρες
niko dino
niko dino

super 😇😄😄😃

Πριν 4 ώρες
MARTI SMARTI
MARTI SMARTI

SUB TO MEEEEEEEEEEEEEE

Πριν 4 ώρες
Chfhb hhfg
Chfhb hhfg

❤❤❤❤❤❤❤❤I love you Butrintttt

Πριν 4 ώρες
MIGVELITO Official
MIGVELITO Official

https://youtu.be/ATIOCDWoXUw

Πριν 4 ώρες
Mustaf Mustafa
Mustaf Mustafa

Shumm muzikk e mir Butrint te lumtt te deshiroj sukses

Πριν 4 ώρες
Giovanni mastoras
Giovanni mastoras

dhe mos harrojme je shume i bukur butrint

Πριν 4 ώρες
Giovanni mastoras
Giovanni mastoras

uau nje artist i vertete

Πριν 4 ώρες
granit kosumi
granit kosumi

👑🎶😂💙❤️❤️❤️💋👍😘😍

Πριν 4 ώρες
Alessandro Bolla
Alessandro Bolla

We are gonna dance into the sea All I want is you, you're ma chérie

Πριν 4 ώρες
Simon Levy
Simon Levy

C’est en quel langue ça ?

Πριν 4 ώρες
Murat Cenaj
Murat Cenaj

Mon

Πριν 5 ώρες
Aloira Anagj
Aloira Anagj

Pjesa me e bukur 2:03 min

Πριν 5 ώρες
Fatiha Bouhou
Fatiha Bouhou

Ma Chérie

Πριν 5 ώρες
Danja Barbie
Danja Barbie

Bravo superr hittt

Πριν 6 ώρες
Thaqi Valon
Thaqi Valon

Like per butritin sulsese 👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌💪💪💪💪💪💪🤘🤘🤘🤘🤘

Πριν 6 ώρες
Hygerta gerta kodra
Hygerta gerta kodra

Se shpejti me projektin e rashes nga Azia

Πριν 6 ώρες
Xhuljeta xhuli
Xhuljeta xhuli

Hygerta gerta kodra Sa mir edhe ne e mirpresim

Πριν 2 ώρες
albania tv
albania tv

shum e mir

Πριν 7 ώρες
sheki Mulaku
sheki Mulaku

Defenitive muzik per fèmije 8 vjeqare shume.kong palidhje ky sigurisht asht magjup kqyrja kmishat krej lara lara

Πριν 7 ώρες
Daps
Daps

#16 GREECE 🇬🇷🇦🇱

Πριν 7 ώρες
SHAOLIN SKU SKU
SHAOLIN SKU SKU

Selavi selavi 🌹❤

Πριν 7 ώρες
Adamantia Sinanaj
Adamantia Sinanaj

Te shkon shum ngjyra e kostumit ! ♥♥♥ 0:33

Πριν 8 ώρες
shqip gaming 2
shqip gaming 2

Hini ne chanell tem kqyrmani 2 videot do ju falendaroj shume

Πριν 8 ώρες
Hylja Sali
Hylja Sali

,😍😍. Ma Chèrie

Πριν 8 ώρες
maily cat
maily cat

❤❤❤❤❤❤🍒

Πριν 9 ώρες
shqip gaming 2
shqip gaming 2

A munesh mema bo sub

Πριν 8 ώρες
WOWA Michels
WOWA Michels

LOVE ZEMRJEM

Πριν 9 ώρες
shqip gaming 2
shqip gaming 2

A munesh me ma bo sub dhe like videon ne aeroplan

Πριν 8 ώρες
WOWA Michels
WOWA Michels

Loqka jem

Πριν 9 ώρες
Bekim Jashari
Bekim Jashari

Shum bukur Butrint Imeri je kengëtari më i bukur 💙💙❤❤

Πριν 10 ώρες
Aa Bb
Aa Bb

Super 😘❤🎧🎹🎤🎵🎶🎷

Πριν 10 ώρες
Ilir Murati
Ilir Murati

Loqkaaaaaaaaa prej shqipes dhe ilirit😘😘😚😚😙😙❤❤❤❤❤.....

Πριν 11 ώρες
Ilir Murati
Ilir Murati

LOVEEEEEEEEE❤❤❤❤❤

Πριν 11 ώρες
GamingKid I Games and tutorials
GamingKid I Games and tutorials

mos e dhi mos e dhi mos e dhi

Πριν 11 ώρες
Ale Ale
Ale Ale

Hite si gjthm butrinti continua così

Πριν 12 ώρες
ROOSTOR
ROOSTOR

Kush don me bo Leke ? Klik https://www.youtube.com/watch?v=TJuAjaJF-mw

Πριν 12 ώρες
Μικρή πριγκίπισσα
Μικρή πριγκίπισσα

🍒❤

Πριν 14 ώρες
Vana Vana
Vana Vana

shume supere💜😙

Πριν 15 ώρες
Justyna P
Justyna P

Ma cherie Poland.🍒💙

Πριν 20 ώρες
erison Mecollari
erison Mecollari

Je me.i miri vellai im dhe pse ke kaq pak. N treg

Πριν 21 ώρα
Unicorn
Unicorn

Teksti: Zemer tii Mos meno mum thirr Se kur um ke pas aj ajj Tash ç’do sen u kry (bye bye) E nese ti mu um k’i dasht! Kush o aj-aj-aj-aj-aj Kush o aj-aj-aj-aj-aj (No No) Kon e ki,kon e ki ti afer A e ki ti hale dhuraten👇🏻 Ti me mu,ti me mu s’he afer (Oooo) Kon e ki kon e ki ti afer A e ki ti hale unazen💍 Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,jo sta ka ni, (c’est ka vie x4) Ton kohen,Ton kohen Sa jam kan me ty Per asnjo tjeter s’ma ka ni Jo sma ka ni,Jo sma ka ni Jo sma ka ni,jojo Asnjo se kom gjet para teje Edhe pse krejt i kom bo per neve Jena kan bashk e tash jena shum larg (my babee🍒) Kon e ki,Kon e ki ti afer A e ki ti hale dhuraten Ti me mu,Ti me mi sje afer (Ooo) Kon e ki kon e ki ti afer, A e ki ti hale unazen Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,jo sta ka ni Jo sta ka ni ty c’est la vie (c’est la vie x4) Jo nuk muna met pas shoqe! Ma qershi mbi torte, Ti dikur per mu je shkriii Prej dites qe ti shkove E krejt i harrove Hale n’mene mu um kii Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,Jo sta ka ni Jo sta ka ni,ty c’est la vie🍒💍

Πριν 22 ώρες
Eriona Krasniqi
Eriona Krasniqi

te lumte viq vazhdo

Πριν 23 ώρες
Eriona Krasniqi
Eriona Krasniqi

shume mire

Πριν 23 ώρες
Liridona Balaj
Liridona Balaj

Ma chérie.te duaa❤❤#BUTRIORSE for life.

Πριν 23 ώρες
ervi hida
ervi hida

ma cherie e sigurum veren,kete kenge kena me ngju tlumt BUTRINT😱😱😱😱

Πριν 23 ώρες
Algjoni Ilir
Algjoni Ilir

BUTRINTI eshte 1-shi.Duket ai qe di me kendu.NJESH je o butrint

Πριν 23 ώρες
Kristi Semi
Kristi Semi

Oo njerez pse jeni aq te pa shkoll se kuptoj?? Ma cherie dmth qershia ime pavarsisht se nuk b i sakt perkthimi nee google..nese sdo te kishte kuptimin per qershia ime pse ne gjdo foto qe butrinti ka postuar ka ven shenjen e qershise qershise????' po se jeni ju te pa shkolluar skemi faj ..mos hecni shum pas google translate se ne te shumtat e rasteve del perkthimi gabim..like nqs mendo se km te drejt

Πριν ημέρα
Losi Abazi
Losi Abazi

Issa hit

Πριν ημέρα
Losi Abazi
Losi Abazi

Super

Πριν ημέρα
Leonora Bujaj
Leonora Bujaj

2018

Πριν ημέρα
J.I. GaminG
J.I. GaminG

This song is blowing up so quick🇦🇱🔥Ps-can’t wait till I go Albania this summer☀️🤙🏼

Πριν ημέρα
drilona dragaj drilona dragaj
drilona dragaj drilona dragaj

butrint je shum i bukur nuk mjaftojnë fjalet e mia qe te pershkruajnje ndjenjat e mia por prape se prape duhet qe te te them se je kengetari me i mir dhe me i bukur ne estrade♥♥♡♡♡ kjo kenge eshte teper e mir dhe shume emocionale.... te uroj edhe shun kenget te tjera si kjo...♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥··♡♡♡♡♡

Πριν ημέρα
drilona dragaj drilona dragaj
drilona dragaj drilona dragaj

n

Πριν ημέρα
Haki A
Haki A

👌👌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

Πριν ημέρα
Noemi Gjini
Noemi Gjini

Thjeshtttt👌👌👌👌👏👏

Πριν ημέρα
Mia Hasanaj
Mia Hasanaj

Jo nuk muj me tpas Shoqe.....moj Qershii mbi Torte... 🥂🍾😍

Πριν ημέρα
Besida Huda
Besida Huda

🙈🙈🙈❤

Πριν ημέρα
Besida Huda
Besida Huda

🙈🙈🙈❤

Πριν ημέρα
Clash With Ed
Clash With Ed

Pls subscribe ❤️❤️

Πριν ημέρα
YouTube MeMe
YouTube MeMe

+5 Milion Like Ti Që Je Akoma Duke E Dëgjuar

Πριν ημέρα
tv king
tv king

MA CHÉRIE 😍🔥🔜💣🖤

Πριν ημέρα
tv king
tv king

My heart 🖤🍒🔥🔜😍

Πριν ημέρα
tv king
tv king

Super hit 🔥🍒🖤

Πριν ημέρα
tv king
tv king

New hit coming soon 💣🔥💣💋💣⚡⚡💣😍🖤😍🖤🔜🔜🔜🔜🍒🍒🍒🔥🖤🖤

Πριν ημέρα
tv king
tv king

I love this songs Ma Chérie tduu 💋⚡🖤😍🖤🍒🖤🖤🖤🔥🔥🔜🔜🔜🔥

Πριν ημέρα
tv king
tv king

Love you forever 🖤🍒💋💋😍💋⚡💋⚡⚡🖤🖤

Πριν ημέρα
Xheni Gjataj
Xheni Gjataj

Yll kjo keng super

Πριν ημέρα
MuliTv
MuliTv

Like Nese Mendoni Qe Ka Me qen hiti veres 2018

Πριν ημέρα
fahrije graishta
fahrije graishta

perfekt

Πριν ημέρα
S DHE K MBL SHQIPTAR
S DHE K MBL SHQIPTAR

This is the best song in SHQIPERI

Πριν ημέρα
S DHE K MBL SHQIPTAR
S DHE K MBL SHQIPTAR

Shum mir na shkrive

Πριν ημέρα
Lediona Gjakova
Lediona Gjakova

Ma chèrie🍒🍒🍒🍒🍒

Πριν ημέρα
Anteo Beqiraj
Anteo Beqiraj

keshtu vazhdof bravo

Πριν ημέρα
Paola Bleta
Paola Bleta

Like nqfts mendoni ky esht hiti I radhes pas madamit mozzik

Πριν ημέρα
Besnik Ajdari
Besnik Ajdari

Maimiri😀😀

Πριν ημέρα
Florent Behrami
Florent Behrami

Kang e vjedhme

Πριν ημέρα
denis yzfr125
denis yzfr125

Si filmi scarfacee

Πριν ημέρα
Pranvera Perndoj
Pranvera Perndoj

Kalaaa👍

Πριν ημέρα
Elma Djadja
Elma Djadja

Moi je suis albanais et frençaise

Πριν ημέρα
Mereme Daiu
Mereme Daiu

saaaaaa e bkr bravo trint ti erdhe ne kavaj po' un smunda te via me taku sa keqqqq

Πριν ημέρα
S.F
S.F

Shume shume i talentuar 👍

Πριν ημέρα
Bina Bina
Bina Bina

Grüße aus Deutschland

Πριν ημέρα
Bina Bina
Bina Bina

Schön das lied

Πριν ημέρα
elmaa mamit
elmaa mamit

Shum kang e bukur

Πριν ημέρα
Bekim Islami
Bekim Islami

Butrinti ma i miri se krejt këntart❤

Πριν ημέρα
Arbnor Qerrolli
Arbnor Qerrolli

macherri❤️💋💞

Πριν ημέρα
Avnii Delijaa
Avnii Delijaa

Jo nuk muna me t'pas shoqe Moj qershi mbi torte Ti dikur per mu je shkri Prej dites qe ti shkove E krejt i harrove Hala nmendje mu um ki Ma chérie,Ma chérie, Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni, jo sta ka ni, jo sta ka ni, ty c‘est la vie...❤🍒

Πριν ημέρα
Tina Tafolli
Tina Tafolli

King me krejt tmirat !!

Πριν ημέρα
Srna Srna
Srna Srna

❤️❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
Everything The world
Everything The world

ma heq stresin ky artist mua

Πριν ημέρα

Επόμενο

Kida -  Bileta
Kida - Bileta

ZzapnChriss Onrecords

Πριν 12 ημέρες

Maître Gims - Le pire
Maître Gims - Le pire

kalo sp

Πριν 2 μήνες

Daim Lala -  A m'don
Daim Lala - A m'don

VizioniLibonia

Πριν 15 ημέρες

Floriani - Helem
Floriani - Helem

Floriani

Πριν 10 μήνες