No video

Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 χρόνια

    thisisnoizythisisnoizy

    διάρκεια: 11:45

    Facebook: facebook.com/Noizy.Real
    Instagram: instagram.com/noizy/

Elena Balan
Elena Balan

Wow very nice clip

Πριν ημέρα
idrizi mi
idrizi mi

2019 anyone?

Πριν 3 ημέρες
Valdrin Selmani
Valdrin Selmani

Je king 👑 dhe Bret

Πριν 4 ημέρες
Florjana 12345
Florjana 12345

2:32

Πριν 9 ημέρες
Mendim Shaqiri
Mendim Shaqiri

👍👍👍👍👍💪🏻💪🏻💪🏻⚽️

Πριν 12 ημέρες
Xxalbanianqueen .?
Xxalbanianqueen .?

2019 anyone?

Πριν 12 ημέρες
RamboCapitalBraa Bahtiri
RamboCapitalBraa Bahtiri

Bozzzz👑🥃💷💷💷💷💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 12 ημέρες
Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana
Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana

Noizy is the best.

Πριν 14 ημέρες
Agron Bashli
Agron Bashli

Nojz ke ba nje kang shum te boker

Πριν 17 ημέρες
OTR CHANNEL
OTR CHANNEL

Like kush po e pret Gangsta Love 2 ?

Πριν 19 ημέρες
ladii Mustafi
ladii Mustafi

2019????

Πριν 20 ημέρες
eleven moonlight
eleven moonlight

eeeyyy. ti thjesht ma din emrin, po jo tkalumen time.

Πριν 20 ημέρες
eleven moonlight
eleven moonlight

un do tkthehem n'qielli jot!🙃

Πριν 20 ημέρες
Antonela Sulaj
Antonela Sulaj

like kushe e degjon kete keng 2019 super keng bravo s di ca te them per kete keng super shum e bukur

Πριν 23 ημέρες
Aleksandro Ylli Hyka
Aleksandro Ylli Hyka

Keng Vari Lesht

Πριν 26 ημέρες
GNG Bardho
GNG Bardho

2019

Πριν μήνα
TKE _Lonyy
TKE _Lonyy

2019

Πριν μήνα
elizabeta sulejmani
elizabeta sulejmani

U bo nje kohe qe nuk jena pa, u bo goxha qekur jena nda Gangsta life, gangsta love, you're my gangsta wife and I'm your gangsta thug Jena rrit te dy bashke, kena qajt, kena qesh te dy bashke Woah, kena shit te dy bashke, paketim transportim te dy bashke Kudo me vete, besoj n'ty me shume se n'vete T'kom shok, shokun e jetes, kur t'njoha ty kom njoh t'verteten Ndoshta s'muj me t'dhon ate qe don por muj me t'dhon ca ki nevoje Si I can be your gentleman, edhe gangsta me pervoje Edhe nese ti do bohesh ylli im, une do kthehem qielli jot Dhe n'rast se ti do m'japesh vetem pak, une do t'jap ty gangsta love Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Yeah, premtimet mbeten, yeah yeah premtimet mbeten Nese njoni nga do te nderronte jete, ai tjetri do mbyste veten Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever [Ciljeta Chorous:] Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali [Ciljeta:] You want all of me, jetojme sikur n'film T'kam ty s'du gje tjeter Ride or die here Sa po m'pelqen my Zin Si ti s'e bon kush tjeter [Noizy & Ciljeta:] Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever [Noizy:] Woah, come and ride with us Kto po dojn me na ndal, po s'na ndalin dot No, ca po lodhesh kot S'di gjo, nuk njoh as nuk di kush o You get it, get it destinacionin e fundit Zemer a t'kujtohet destinacioni i fundit Jena te dy bashke, together we get it moving Bonnie and Clyde together ia qesim fundin Ndersa me ty shok, shifna n'kujtime Woah, thash shifna n'kujtime Ta coj nje foto me femnen time Woah, thash me femnen time That gangsta life Ose ma mire ma mire that gangsta love Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet, kshuqe jetojme sot [Ciljeta Chorous:] Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali [Noizy & Ciljeta:] Ride or Die here Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet kshuqe jetojme sot Ride or Die here Woah, come and ride with us Come and ride with us All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you

Πριν μήνα
Aurelio Lecini
Aurelio Lecini

2019

Πριν μήνα
Antea Nuredini
Antea Nuredini

Like kush e ngon edhe 2019 !

Πριν μήνα
Rustem Ukthaci
Rustem Ukthaci

Kjo me shum esht si film sesa si keng like kush mendon keshtu

Πριν μήνα
Rovena Cela
Rovena Cela

Kush mendon se nojzi eshte nje kengetar rrepist shume I degjuar

Πριν μήνα
Zhyar Agha
Zhyar Agha

6/3/2019 in london󾓪

Πριν μήνα
Ilma Miles
Ilma Miles

2019

Πριν μήνα
Lyrics of songs
Lyrics of songs

2019

Πριν μήνα
Betim Ibrahimi
Betim Ibrahimi

2019👌🏼

Πριν μήνα
Forever Music
Forever Music

Videoklipi me i mire shqiptar dhe qe kane punuar shume per te 👌😍

Πριν μήνα
ardi gaming tv
ardi gaming tv

Nese kish hi boyka noizy ish ka ne spital tu menu per Çiljeten

Πριν 2 μήνες
Diego Tonlorenzi
Diego Tonlorenzi

Po

Πριν 2 μήνες
Anissa Fanaj
Anissa Fanaj

best clip video and best song ever 😍 #otrforlife

Πριν 2 μήνες
egi guce
egi guce

Super ciljeta super zoizy

Πριν 2 μήνες
Aurora Lulo
Aurora Lulo

2019 ! 🙈

Πριν 2 μήνες
Sabi Mena
Sabi Mena

Like kush e degjon dhe ne 2019

Πριν 2 μήνες
serxho tanushi
serxho tanushi

2019 respekte noizy

Πριν 2 μήνες
Dajana Fera
Dajana Fera

2019😍💕gangsta love

Πριν 2 μήνες
Entmont Joker
Entmont Joker

2019?

Πριν 2 μήνες
Ina 77777
Ina 77777

2019 🖤

Πριν 2 μήνες
Rei Llapanji.
Rei Llapanji.

Kengetar me te bukur se nojzi ska bota

Πριν 2 μήνες
Andrey Crut
Andrey Crut

😍

Πριν 3 μήνες
Ismet Alliu
Ismet Alliu

2019 👌

Πριν 3 μήνες
7654321 1234567
7654321 1234567

Guns up

Πριν 3 μήνες
albo -Colombian girl. red and black always
albo -Colombian girl. red and black always

Noyzi you my boo ..but that fight was fake as shit..papi cholo pero te teqiero

Πριν 3 μήνες
Hamit Dervishi
Hamit Dervishi

O nojzy a eka dashnora qiljetn

Πριν 3 μήνες
kalos kakos
kalos kakos

Πριν 3 μήνες
Krenar Avdiaj
Krenar Avdiaj

I love you NOYZI

Πριν 3 μήνες
Antea Nuredini
Antea Nuredini

2019 ?

Πριν 3 μήνες
MylittleMochi Park
MylittleMochi Park

Ciljeta: babies it's time to sleep now... Me:ew....

Πριν 3 μήνες
Muaz Shqip Gaming
Muaz Shqip Gaming

O noyzi ma bukur se ty nuk ka keng dhe kerret i ke shum tbukura naten e mir hajt 🎎🎐🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆⚽⚽⚽⚽⚽⚽🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Πριν 3 μήνες
OTR CHANNEL
OTR CHANNEL

2019 ?

Πριν 3 μήνες
luli lulzim
luli lulzim

Sa vk 😂😂

Πριν 3 μήνες
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu

Boss je

Πριν 3 μήνες
Luan Luan
Luan Luan

Munde Babastarsin top

Πριν 3 μήνες
shqip tv gjithcka dubluar ne shqip
shqip tv gjithcka dubluar ne shqip

Like kush e degjon edhe n 2019 kaiher😂

Πριν 3 μήνες
Soni Maps TV
Soni Maps TV

I LOVE OTR

Πριν 3 μήνες
artiola muharremi
artiola muharremi

film seks

Πριν 3 μήνες
artiola muharremi
artiola muharremi

porno xxx

Πριν 3 μήνες
artiola muharremi
artiola muharremi

porno

Πριν 3 μήνες
Fabian Hoti
Fabian Hoti

Music super bravo noizy

Πριν 4 μήνες
Eni koçi
Eni koçi

gansta lov

Πριν 4 μήνες
Hoti Hoti
Hoti Hoti

I live gangsta love L ve R

Πριν 4 μήνες
gggn pooop
gggn pooop

.

Πριν 4 μήνες
Jetmir Hoxha
Jetmir Hoxha

😍😍

Πριν 4 μήνες
Tonii G
Tonii G

Still in mode👑💪🔥

Πριν 4 μήνες
Alina Carpati
Alina Carpati

the best albanian rapper

Πριν 4 μήνες
TONYY Official
TONYY Official

Oo

Πριν 4 μήνες
Old School
Old School

Fak offfff 😂😂😂 lot

Πριν 4 μήνες
Arjan Hoti
Arjan Hoti

7

Πριν 4 μήνες
Genti Hyka
Genti Hyka

nojzi ciljeta sa bukur kenga me pelqen shume

Πριν 4 μήνες
Era Prenga
Era Prenga

Bravooooooooooo

Πριν 4 μήνες
nina Beka
nina Beka

Noizy kingg 👑👑👑👑 love youu☺️🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Renald Doci
Renald Doci

2018 ????

Πριν 4 μήνες
Amarildo Shota
Amarildo Shota

😍😍 OTR 👑👑

Πριν 5 μήνες
Eli Dalipa
Eli Dalipa

shijaku e e ter atedheu shqiperis eshtt me Ju te Dy

Πριν 5 μήνες
Eli Dalipa
Eli Dalipa

jeni me te miret e shqiperis nk la goj me fol Asnji per Ju te Dy Ju adhuroj komplimenti

Πριν 5 μήνες
Juliansimon Bilo
Juliansimon Bilo

Rrespekt.. Jo te gjith Duan te kujtojn momentin kur te Marrin kshu ne shpi por me kte keng me pikon ne zemer. Rrespekt per kto femra qe Na qendrojn afer e besnike edhe ne ferr

Πριν 5 μήνες
artenisa azisllari
artenisa azisllari

NOIZY, CILJETA😘😘😘😍😍

Πριν 5 μήνες
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini

OTR SUPER GRUP JEPINI

Πριν 5 μήνες
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini

jepi Noyzi gagster 😎😎

Πριν 5 μήνες
artenisa azisllari
artenisa azisllari

Super keng me pelqen shum. Noizy dhe Ciljeta😘😘😘😘

Πριν 5 μήνες
Alb Shkoder
Alb Shkoder

💔💔💔💔💔💔

Πριν 5 μήνες
Alb Shkoder
Alb Shkoder

Dhimje

Πριν 5 μήνες
John Paul
John Paul

Albanian. hahaha badboy4life is boy from Nigeria 👌👌

Πριν 5 μήνες
Koli Koli
Koli Koli

Kong e bukur

Πριν 5 μήνες
Ruzhdi Iljazi
Ruzhdi Iljazi

NOJZI JE SHUM I FORT

Πριν 5 μήνες
Genti Maraj
Genti Maraj

B-)thug life

Πριν 6 μήνες
Best Player
Best Player

this is my beautifol song

Πριν 6 μήνες
OLI MERA
OLI MERA

Noizy nuk kopjon asnjeher

Πριν 6 μήνες
Nardi Mera
Nardi Mera

👑👑👑 noizy

Πριν 6 μήνες
Orgito Batalli
Orgito Batalli

Like nese e degjon akoma n 2018-19😂😉

Πριν 6 μήνες
Arta Pizasuper Arta Piza
Arta Pizasuper Arta Piza

leri meksikanet merr ciljeten se ajo esht pjeshk jo meksikanet

Πριν 6 μήνες
ALBANIAN EAGLE
ALBANIAN EAGLE

Lile kush e ngon edhe 2018

Πριν 6 μήνες
Aleksandro Ylli Hyka
Aleksandro Ylli Hyka

2019

Πριν 26 ημέρες
Erdi Krasniqi
Erdi Krasniqi

2017

Πριν μήνα
Arold Ymeri
Arold Ymeri

Akm ne 2019

Πριν μήνα
Anjeza Queen
Anjeza Queen

2019 sot

Πριν μήνα
Sefer Abazaj
Sefer Abazaj

2019

Πριν 3 μήνες
maja hot
maja hot

Noizy far floket i ke bo hahahahahahahhahqhqhqhhhhahhahahahahah

Πριν 6 μήνες
Loqka mehmeti
Loqka mehmeti

Noizy Super je per muzika veq suksese(♥♥♥♥♥♥♥)

Πριν 6 μήνες
The Autochthonus
The Autochthonus

kjo ciljeta nuk esht e martuar , si ben ksi video klip , dhe noizy thot mandej se e jam si moter nuk e kok prek 🖕🖕

Πριν 6 μήνες
Cilenca Cvl
Cilenca Cvl

❤️❤️❤️❤️

Πριν 6 μήνες
Madina Shodiyeva
Madina Shodiyeva

👍❤💋👍

Πριν 6 μήνες
Art Beqiri
Art Beqiri

Tre shkronja një emër otr me zemër

Πριν 7 μήνες
Nikos Ferkos
Nikos Ferkos

Ne funt esht vik copy nga fast and furious

Πριν 7 μήνες
bossi ktu
bossi ktu

Hit hala ne 2018

Πριν 7 μήνες
Genta Tollja
Genta Tollja

☠️☠️☠️😱😱😱😱😱😱😱😱

Πριν 7 μήνες
Selvi Durmishi
Selvi Durmishi

Bukur

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

The McLaren Senna Is an Insane $1.8 Million Supercar

33:52

The McLaren Senna Is an Insane $1.8 Million Supercar

Doug DeMuro

προβολές 1 051 309

WE ACT OUT YOUR SMOSH FAN FICTION

18:02

WE ACT OUT YOUR SMOSH FAN FICTION

Smosh Pit

προβολές 401 916

Fighting in Mr Beast's $100k Youtuber Battle Royale

17:59

Fighting in Mr Beast's $100k Youtuber Battle Royale

TheOdd1sOut

προβολές 10 920 207

The Lion King Official Trailer

1:49

The Lion King Official Trailer

Walt Disney Studios

προβολές 29 999 078

Types of Crushes

17:26

Types of Crushes

loveliveserve

προβολές 1 580 045

Insane Motivational Memes For Guys

13:46

Insane Motivational Memes For Guys

Danny Gonzalez

προβολές 1 470 170

BEST TRICKSHOT WINS $10,000 - Basketball Challenge

17:05

BEST TRICKSHOT WINS $10,000 - Basketball Challenge

FaZe Rug

προβολές 1 238 551

Best Of Mini Ladds MEME STREAM Compilation #11

17:33

Best Of Mini Ladds MEME STREAM Compilation #11

Mini Ladd

προβολές 714 943