No video

Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)

artenisa azisllari
artenisa azisllari

NOIZY, CILJETA😘😘😘😍😍

Πριν 23 λεπτά
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini

OTR SUPER GRUP JEPINI

Πριν 2 ημέρες
Gianni Tsanini
Gianni Tsanini

jepi Noyzi gagster 😎😎

Πριν 2 ημέρες
artenisa azisllari
artenisa azisllari

Super keng me pelqen shum. Noizy dhe Ciljeta😘😘😘😘

Πριν 5 ημέρες
Alb Shkoder
Alb Shkoder

💔💔💔💔💔💔

Πριν 6 ημέρες
Alb Shkoder
Alb Shkoder

Dhimje

Πριν 6 ημέρες
SHAZAN THE GREATEST
SHAZAN THE GREATEST

Albanian. hahaha badboy4life is boy from Nigeria 👌👌

Πριν 12 ημέρες
Koli Koli
Koli Koli

Kong e bukur

Πριν 16 ημέρες
Ruzhdi Iljazi
Ruzhdi Iljazi

NOJZI JE SHUM I FORT

Πριν 18 ημέρες
Genti Maraj
Genti Maraj

B-)thug life

Πριν 26 ημέρες
Mateo Mateo
Mateo Mateo

this is my beautifol song

Πριν 28 ημέρες
OLI MERA
OLI MERA

Noizy nuk kopjon asnjeher

Πριν 29 ημέρες
Nardi Mera
Nardi Mera

👑👑👑 noizy

Πριν μήνα
the tricky boy
the tricky boy

Like nese e degjon akoma n 2018-19😂😉

Πριν μήνα
Arta Pizasuper Arta Piza
Arta Pizasuper Arta Piza

leri meksikanet merr ciljeten se ajo esht pjeshk jo meksikanet

Πριν μήνα
ALBANIAN EAGLE
ALBANIAN EAGLE

Lile kush e ngon edhe 2018

Πριν μήνα
Maja Hot
Maja Hot

Noizy far floket i ke bo hahahahahahahhahqhqhqhhhhahhahahahahah

Πριν μήνα
Loqka mehmeti
Loqka mehmeti

Noizy Super je per muzika veq suksese(♥♥♥♥♥♥♥)

Πριν μήνα
The Autochthonus
The Autochthonus

kjo ciljeta nuk esht e martuar , si ben ksi video klip , dhe noizy thot mandej se e jam si moter nuk e kok prek 🖕🖕

Πριν μήνα
Cilenca Cvl
Cilenca Cvl

❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Madina Shodiyeva
Madina Shodiyeva

👍❤💋👍

Πριν μήνα
Art Beqiri
Art Beqiri

Tre shkronja një emër otr me zemër

Πριν μήνα
Nikos Ferkos
Nikos Ferkos

Ne funt esht vik copy nga fast and furious

Πριν μήνα
Diellza Ramadani
Diellza Ramadani

Hit hala ne 2018

Πριν 2 μήνες
Genta Tollja
Genta Tollja

☠️☠️☠️😱😱😱😱😱😱😱😱

Πριν 2 μήνες
Selvi Durmishi
Selvi Durmishi

Bukur

Πριν 2 μήνες
NightmareMoon Star lover
NightmareMoon Star lover

Omg 11minute song woww Nice song from England 👑👑❤💙❤💙

Πριν 2 μήνες
28
28

Shtator 2018 ❤️👐🏻🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Selio otr
Selio otr

sa po bën kjo këngë noizy por super esht

Πριν 2 μήνες
Bio Bio
Bio Bio

Jane frymezu nga fast and furious 😁

Πριν 2 μήνες
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha

Tok ❤Urt 🕊Gangsta Love 😎

Πριν 2 μήνες
CISCO POLO
CISCO POLO

VERY NICE VIDEO!!!! "BRAVO" 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Devi Hasimi
Devi Hasimi

Une jam fans i Noizy dhe Ciljetes.

Πριν 2 μήνες
Rigers Mani
Rigers Mani

Noyzi ti je super

Πριν 2 μήνες
Muhamet Qaili
Muhamet Qaili

Yiyi

Πριν 2 μήνες
Valbona Salihi
Valbona Salihi

Vallaj mos tmendohet kush Te behet si noyzy noyzy cdo kenge qe ka Bo jan super bravoooo. Plak

Πριν 2 μήνες
Genti ITNEG
Genti ITNEG

kjo meritom 100 milon klikime kjo eshte super keng 👍😱

Πριν 2 μήνες
Jehona Pllana
Jehona Pllana

My favorite song 💯💯♥️♥️

Πριν 2 μήνες
louis_my_life love
louis_my_life love

2018 ??

Πριν 2 μήνες
adelina 21
adelina 21

Finally this song is back 🔥

Πριν 2 μήνες
emamouil caco
emamouil caco

Këngë I filmë është ku video se pse erë e parë është një këngë zgjat kaq shumë minuta, gjithsesi sumë këngë e mirë vazhdoni ashtu por më pak se 5 minuta kohëzgjatje mirë djema. 👏👏👏💖💖💖👑👑👑

Πριν 2 μήνες
Noizi Cela
Noizi Cela

Grupi me I mir per mua

Πριν 2 μήνες
Elbjord Kateshi
Elbjord Kateshi

😎😎😎😎😎😎💪💪

Πριν 2 μήνες
Vasiliki Papad.
Vasiliki Papad.

I love it ❤

Πριν 2 μήνες
Miran Osmani
Miran Osmani

Mua nuk me pelqen ajo pjesa kur ciljeta shtiret sikur din anglisht

Πριν 2 μήνες
funy videos
funy videos

2018 hit

Πριν 2 μήνες
Klea Hoxha
Klea Hoxha

Te lumt 😴👼👼

Πριν 2 μήνες
Albano Lico
Albano Lico

Shume bukur nje vidjoklip shume i brekullueshem ja vlen ta shikosh nje kopozim ibukur dhe ipapar shume brekulli bravooooo

Πριν 2 μήνες
Dion Ymeri
Dion Ymeri

Pirdhuca te dut

Πριν 2 μήνες
Allaman Pasha
Allaman Pasha

Amon du vetem me dit sa pishmon osht bo NOIZY per ket klip??

Πριν 2 μήνες
BTS Marcus&Martinus
BTS Marcus&Martinus

👎👎👎

Πριν 3 μήνες
Vjollca Shala
Vjollca Shala

Noizy te dua ti gjithmon do te rrin ne zemren time

Πριν 3 μήνες
shpet osmani
shpet osmani

😢😢😢😢😢😢

Πριν 3 μήνες
monserat mendoza
monserat mendoza

8:5 ma shpif

Πριν 3 μήνες
Dita ch
Dita ch

Noyzi si gjith me i miri nga te huaj dhe nga shiptar ,,❤❤❤👊

Πριν 3 μήνες
Mikaela Lazeri
Mikaela Lazeri

😘😘👌

Πριν 3 μήνες
Erza Memaj
Erza Memaj

Shum keng e mir esht

Πριν 3 μήνες
Nimi hoxha7
Nimi hoxha7

💖💗💙💚shum bukur

Πριν 2 μήνες
Rahim Halili
Rahim Halili

noizy shkon afër paris

Πριν 3 μήνες
Erisi Time
Erisi Time

Kush e ngon 2018 subscribe erisi

Πριν 3 μήνες
GeryC
GeryC

Is bACKK

Πριν 3 μήνες
Melinda Ramadanaj
Melinda Ramadanaj

Dino.

Πριν 3 μήνες
Begzat Ramadani
Begzat Ramadani

🇲2018🇰

Πριν 3 μήνες
leontina berisha
leontina berisha

Sot ngohet ❤❤

Πριν 3 μήνες
Xhevahire Meca
Xhevahire Meca

super

Πριν 3 μήνες
SUB ZIRO
SUB ZIRO

NOZYI A JE I MARTUR

Πριν 3 μήνες
Ariana Gashi
Ariana Gashi

oj zemra jemmm😭😭😭😅😅😅😀😀😀😏😏

Πριν 3 μήνες
Joni Islamaj
Joni Islamaj

O

Πριν 3 μήνες
B S
B S

Ma n fund e ktheve😜

Πριν 3 μήνες
Kosova 123
Kosova 123

💋💋💋💋💋💋💪💪💪💪💪

Πριν 3 μήνες
Antonio Haskaj
Antonio Haskaj

O flori na hengesh mi....in...

Πριν 3 μήνες
Azra Hekuri
Azra Hekuri

ciljeta😘

Πριν 3 μήνες
Albanian and proud
Albanian and proud

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 3 μήνες
Llaka Llut
Llaka Llut

Back

Πριν 3 μήνες
Bleona Sula
Bleona Sula

2018 ❤️

Πριν 3 μήνες
Arxhend ramadani
Arxhend ramadani

2018

Πριν 3 μήνες
Estrada Shqiptare
Estrada Shqiptare

ESCOBARS👑TASH PO DOKET SIKUR E NOIZY E DO NJE PAJTIM ME TE

Πριν 3 μήνες
Five
Five

Me mungojne kto kenge te noziyt tash do kenge palidhje

Πριν 3 μήνες
DieTomate
DieTomate

E para her qe e kam ngu qet kang lol

Πριν 3 μήνες
Xheneta Ismaili
Xheneta Ismaili

Ti sje bor masi e le grujen apo jeni nda me ciljeten

Πριν 3 μήνες
Labadi Mimi
Labadi Mimi

❤❤❤❤❤

Πριν 3 μήνες
NeW YoRk
NeW YoRk

Hater gone hate🖕🖕 Big up noizy big up Cilieta! !!!!

Πριν 3 μήνες
Orestja Aliaj
Orestja Aliaj

Sh e bkr bravo

Πριν 3 μήνες
Arsel Peposhi
Arsel Peposhi

Bravo ciljeta me noizyn

Πριν 3 μήνες
Valmir Robeli
Valmir Robeli

Nice

Πριν 3 μήνες
Bleona Senka
Bleona Senka

😍😍

Πριν 3 μήνες
myMusic
myMusic

2018 ?

Πριν 3 μήνες
Sabit Ruddaj
Sabit Ruddaj

2018 hala kqyret ngohet !

Πριν 3 μήνες
Qamile Zekiri
Qamile Zekiri

extreme

Πριν 3 μήνες
albanian TV3
albanian TV3

Nqs ju pelqen noizy si kengrtar like komentit

Πριν 3 μήνες
Play & Hack Game
Play & Hack Game

Throwback😍

Πριν 3 μήνες
Servete Collaku
Servete Collaku

Supeeeeer😍😍

Πριν 3 μήνες
Arieta Muqa
Arieta Muqa

Remember ? 2k18 👌

Πριν 3 μήνες
Yllza Fazliu
Yllza Fazliu

super keng

Πριν 3 μήνες
Mustafa Bakır
Mustafa Bakır

gangsta love orijinal

Πριν 3 μήνες
jola queen
jola queen

my king O.T.R for life

Πριν 3 μήνες
bad boy
bad boy

tingulli3nt ft ciljeta dridhe 😂😂 noizy ft ciljeta gangsta love geasy MMV sa ki bythen e mir😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Ledi Hasa
Ledi Hasa

super

Πριν 3 μήνες
Estrada Shqiptare
Estrada Shqiptare

Kush e dgjon ne 2018

Πριν 3 μήνες
Alex Xhani
Alex Xhani

Super😍😍 me kujtohet dita e par kur doli😂💣💣💣💣

Πριν 3 μήνες
Dajnis Xhepa
Dajnis Xhepa

2018 💣💥

Πριν 3 μήνες
EldarGashi
EldarGashi

Koka rikthy filmi😍😍🔥🔥👑

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Tayna - Fake
MC Kresha - Era (Official Video)