Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  Cricket MusicCricket Music

  διάρκεια: 03:13

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/NjeHereNeJete
  Official video for "Nje here ne jete" by CRICKET & Dafina Zeqiri.
  Music by : CRICKET
  Produced by : CRICKET
  Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
  Master by : Lorenc Aliaj
  Video Entermedia
  Follow @Cricket Music on:
  Instagram : instagram.com/cricket.music/
  Follow Dafina Zeqiri on:
  Instagram :instagram.com/dafina.zeqiri/
  Music is a language that transcends all boundaries.
  © 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
  #Cricket #onima #dafinazeqiri

Ibosi Ibosi
Ibosi Ibosi

Respekt ,super 🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻👌👍

Πριν 6 ώρες
Enxhi Shima
Enxhi Shima

💕💕💕💕💖💖💖💖bukur

Πριν 17 ώρες
Lisabelilisi Lisabelilisi
Lisabelilisi Lisabelilisi

suksese dafina je ma e mira kenget tua nuk do te mbarojn kurr te lumt keshtu vazhdo😍😍😍😘😘👏👏👏👏👌👌👌👌👌

Πριν ημέρα
Lorik Tahiri
Lorik Tahiri

I'm from Ferizaj, but I really love Albanian music 😂

Πριν ημέρα
elda Agnesaagnesa
elda Agnesaagnesa

Dafina te dua shum

Πριν ημέρα
perry bajraj
perry bajraj

❤️

Πριν 2 ημέρες
Fatjona Meta
Fatjona Meta

eriklloshi endra

Πριν 2 ημέρες
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj

Last year it was Elvana Gjata with hits after hits. This year belongs to Dafina!

Πριν 2 ημέρες
tiku doga
tiku doga

O

Πριν 3 ημέρες
Ju yhu
Ju yhu

Magique

Πριν 4 ημέρες
Hasan Prekaj
Hasan Prekaj

👍

Πριν 4 ημέρες
Mirjete Konushevci
Mirjete Konushevci

Gyw

Πριν 4 ημέρες
Andrea Delija
Andrea Delija

Best song love from🇷🇺

Πριν 4 ημέρες
Buhar Zeneli
Buhar Zeneli

Kënge shumë e mire veq te kish pas këndue dikush tjetër, se kjo daffi ka...

Πριν 4 ημέρες
Kladjos Alikollari
Kladjos Alikollari

Replay ×50 👌

Πριν 5 ημέρες
Albana Platanou
Albana Platanou

Bukur...

Πριν 5 ημέρες
Danuta Lolo
Danuta Lolo

Sohdidgdog

Πριν 6 ημέρες
Fisnik Luma
Fisnik Luma

VA

Πριν 6 ημέρες
mond laska
mond laska

Très bonne chanson relaksuese

Πριν 6 ημέρες
Haha C.
Haha C.

iam from italy and i love my albanian brothers you habe so great music

Πριν 6 ημέρες
Safet Dushku
Safet Dushku

Daffy Quinn I love his voice. You are very talented 👌👌❤️❤️💕

Πριν 6 ημέρες
TinkyWinky05
TinkyWinky05

shkruj shqip o Safet se anglishtja spo te shkon mir hiq

Πριν 3 ημέρες
Kristian Bushi
Kristian Bushi

Po

Πριν 6 ημέρες
Marsela Marsia Sheqerka
Marsela Marsia Sheqerka

Super kenge i perfaqeson te gjitha femrat

Πριν 7 ημέρες
ALBnamik guaci
ALBnamik guaci

MUZIKA DHE INTERPREIM I AFROHET LARTESISIE SUBLIME TE NDIESHMERISE SHPIRTERORE.

Πριν 7 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

Princesha jone e zgjuar ti und tayna jeni perfect

Πριν 7 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

🤔😎😎😎😎😎😎😎😎😎😂👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻

Πριν 4 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

Bravo!!!!!

Πριν 4 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

Ti kjo👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏿👸🏻👸🏻👸🏻🤴🏻👸🏻

Πριν 7 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻

Πριν 7 ημέρες
rosela perseku
rosela perseku

Keshtu vazhdo me pelqen kur bertet aaaaaaaaa!!!!!! Te duuuuuuuu a te kam mjaftu a mke zvench mos e leh dashnin a e din sa te duuuuuuuuuuuuuuuuuuu kjo duuuuuuuu kur bertet me pelqen numri im 0694145739

Πριν 7 ημέρες
Рамазан Кадыров
Рамазан Кадыров

👍👍👍🥰

Πριν 7 ημέρες
Festim Kurti
Festim Kurti

Super kenge super kengetare

Πριν 7 ημέρες
Mario Yzaj
Mario Yzaj

Cricket jane me te miret per kete lloj muzike. So chill.

Πριν 7 ημέρες
Fatmir Veza
Fatmir Veza

💝

Πριν 7 ημέρες
Fatmir Veza
Fatmir Veza

Bukur

Πριν 7 ημέρες
Ff Aurel
Ff Aurel

Lexoji comentet tona

Πριν 7 ημέρες
Ff Aurel
Ff Aurel

❤️❤️❤️👑👑👑👑👩🏻ti

Πριν 7 ημέρες
Ff Aurel
Ff Aurel

Te dua me pelqen refreni

Πριν 7 ημέρες
Ela Mira
Ela Mira

Super kenge nuk e simpatizoj Dafinen por kjo kenge eshte wonderful...

Πριν 8 ημέρες
Lena Hoxha
Lena Hoxha

Bravooooo

Πριν 8 ημέρες
Андрей Незнайкович
Андрей Незнайкович

Клас

Πριν 8 ημέρες
Tirona E Para
Tirona E Para

Super kenge 👍👌

Πριν 8 ημέρες
Loratan Tanlora
Loratan Tanlora

Supper 👏

Πριν 8 ημέρες
Artan Majaci
Artan Majaci

👍👍

Πριν 8 ημέρες
Johanna Alimehmeti
Johanna Alimehmeti

jam johanna💖💖zemra ime

Πριν 8 ημέρες
Artak Aki
Artak Aki

SUPER SONG

Πριν 8 ημέρες
Desa Berisha
Desa Berisha

♡♡♡

Πριν 8 ημέρες
hajer essa
hajer essa

luv it from Libya

Πριν 9 ημέρες
Loresa Maqedoncii
Loresa Maqedoncii

Mos e leeeeee uuuuuuuu boni i sinwert njeher ne jet a te kam mjaftu bohu i nsinqert njeher ne jet a me don ti mu bohu i nzinqert ne jet a e din se sa te du mos ee leeeee a e din se sa tedu Bohu i sinqert njeher ne jet a me ke zavencu bonu i sinqert me prek po te them mendo a ke shku mos le ti mos e le a e di se sa te dua mose e leeee uuuu

Πριν 9 ημέρες
Artur Kabashaj
Artur Kabashaj

Shum këng e bukur dhe shum spot i thjesht dhe mir kemi nevoj per ksi spote se na tranut veq cullak hahah kjo asht qe veq muzika ndegjohet e jospote mekqyr pak ndryshim kadal bukur brovooo 🇽🇰🇦🇹🇨🇭💋

Πριν 9 ημέρες
bonsbon
bonsbon

bonu e sinqert tqifsha lafamiljen

Πριν 10 ημέρες
Mirko Therqaj
Mirko Therqaj

kb kgu

Πριν 10 ημέρες
Gent Isufi
Gent Isufi

Nuk i shkon per ftyre ksaj ksi lloj muzike , per mendim tel shu palidhje.

Πριν 10 ημέρες
Alban Tafoshi
Alban Tafoshi

Mua me pelqen shum kjo keng ❤❤❤

Πριν 10 ημέρες
Fatbardha Mema
Fatbardha Mema

Te duam shume❤💋🌍💎

Πριν 10 ημέρες
am
am

U shtofshin talentat si Cricket n'Shqipni, na knaqe me muzik t'mir

Πριν 11 ημέρες
Semra Rustemi
Semra Rustemi

Bonu i sinqert nje her ne jete a mdon ti mu,e vetmja kenge qe e degjoje çdo dite dhe çdo nat.Like kush mendon se Dafi eshte super❤😻

Πριν 11 ημέρες
Teodor Gjergji
Teodor Gjergji

muzika e mire por melodia e dafines te kjo keng si keng arixhijsh

Πριν 11 ημέρες
Nikol Racz
Nikol Racz

Hungary❤️❤️❤️👌🏽👌🏽👌🏽🇭🇺

Πριν 11 ημέρες
YMB Production
YMB Production

❤️❤️❤️

Πριν 11 ημέρες
Habibe Beljuli
Habibe Beljuli

Geiellllllll❤🌹

Πριν 11 ημέρες
Linditrim Sahiti
Linditrim Sahiti

bravo dafina#######

Πριν 12 ημέρες
Meisa Tigani
Meisa Tigani

Te dua

Πριν 12 ημέρες
Meisa Tigani
Meisa Tigani

Ma e mira

Πριν 12 ημέρες
Ina Tiani
Ina Tiani

Sa e mir konga

Πριν 12 ημέρες
Ani Toromeni
Ani Toromeni

Yll

Πριν 12 ημέρες
Miljana Cekaj
Miljana Cekaj

Une cdo dite e degjoj kete këng jam shum shum fanse e cmendur per ty o daffi I Love You😘❤️ Cdo keng tenden e dua me shum se tjt Faleminderit qe ekziston 😘

Πριν 12 ημέρες
its me
its me

edhe un jam ketu per shkak te dafines.Daffy love u ♥️

Πριν 8 ημέρες
Mondi Paja
Mondi Paja

Cricket bravo qe ja nxore ket bukuri Dafines...

Πριν 12 ημέρες
Dervish Isufaj
Dervish Isufaj

Zē perfekt

Πριν 12 ημέρες
Elçin_ Bariş
Elçin_ Bariş

#SUPERSONG😍😍😍 #DafinaZeqiri👑👑👑❤❤❤

Πριν 12 ημέρες
Syri Luzi
Syri Luzi

Ok

Πριν 12 ημέρες
TiTAN Online
TiTAN Online

United States of Albanian 🇦🇱🇽🇰👍

Πριν 13 ημέρες
Durici G's
Durici G's

Share ju lutem dhe ngjojeni muziken time 🙏😢🙏😢 https://youtu.be/BFYANML1AyU

Πριν 13 ημέρες
Jenny Tolaj
Jenny Tolaj

Mos e le mos le grun hahhaha

Πριν 14 ημέρες
Toni
Toni

leje po deshe se e han ujku pastaj haha..

Πριν 11 ημέρες
Djana Huli
Djana Huli

Asht sum i bukur

Πριν 14 ημέρες
Alvis Krasniqi
Alvis Krasniqi

Sa mir 😍😍😍😍😍

Πριν 14 ημέρες
lirije loku
lirije loku

Si èshtè e mundur Era me ni kang ne u ba e njohur ne vendet e huaja nuk e meriton ajo por fati ashte mbreti i botes kurse Dafina Zeqiri nje kengtare shum e talentuar ka nje za brilant ende nuk mundi me arrit ne vendet Evropiane shpresoj se sè shpejti do te jesh edhe pertej trojev shqiptare as Rita Ora nuk e ka zerin ma te mir se ti ❤❤❤❤

Πριν 15 ημέρες
taulant mances
taulant mances

No hhhu

Πριν 15 ημέρες
Veton Zogiani
Veton Zogiani

Kjo kenge me pelqen shumë!!

Πριν 15 ημέρες
Jess Just
Jess Just

Love your songs 😍

Πριν 15 ημέρες
ERINA KRASNIQI
ERINA KRASNIQI

Te lunt

Πριν 15 ημέρες
ERINA KRASNIQI
ERINA KRASNIQI

Te lumt

Πριν 15 ημέρες
Mariza Z.
Mariza Z.

Πριν 15 ημέρες

Επόμενο

Dafina Zeqiri ft Cricket - A JE PENDU

02:58

Dafina Zeqiri ft Cricket - A JE PENDU

Dafina Zeqiri

προβολές 6 900 000

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

03:29

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

Cricket Music

προβολές 23 000 000

Dafina Zeqiri - A e man n'men

04:02

Dafina Zeqiri - A e man n'men

Dafina Zeqiri

προβολές 7 600 000

YAAR ft KANITA - JALE

04:02

YAAR ft KANITA - JALE

KANITA

προβολές 2 800 000

BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI

02:40

BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI

AVD Digital

προβολές 11 000 000

Flori Mumajesi - Thjesht te du

03:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 12 000 000

Majk - Sytë mu kanë qorru (Official Video 4K)

03:26

Majk - Sytë mu kanë qorru (Official Video 4K)

BABASTARSchannel

προβολές 9 400 000

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

03:20

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri

προβολές 20 000 000

Dafina Zeqiri - Ti e din

03:48

Dafina Zeqiri - Ti e din

Dafina Zeqiri

προβολές 2 100 000

Genc Prelvukaj - Eskorta

03:22

Genc Prelvukaj - Eskorta

blackfishofficial

προβολές 6 100 000

Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me (Official Music Video)

3:09

Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )

3:06

Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )

UnixMusic

προβολές 991 189

TWICE "MORE & MORE" M/V

4:01

TWICE "MORE & MORE" M/V

JYP Entertainment

προβολές 65 033 480

Katy Perry - Daisies

2:57

Katy Perry - Daisies

KatyPerryVEVO

προβολές 14 827 335

Doja Cat - Say So ft. Nicki Minaj

3:28

Doja Cat - Say So ft. Nicki Minaj

dojacatVEVO

προβολές 16 124 717

Drake - Pain 1993 (Audio) ft. Playboi Carti

2:31

Drake - Pain 1993 (Audio) ft. Playboi Carti

DrakeVEVO

προβολές 9 012 741

Mozzik - Lass mal (prod. by Rzon)

3:16

Mozzik - Lass mal (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 5 693 848