No video

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (13 maj 2018)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 μήνες

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 23:47

  Facebook: facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN;
  Kronikë më e plotë: tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-35-sezoni-10/
  Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie atëherë nuk duken aq të padëmshme. Kjo ka ndodhur me Matildën, personazhen e radhës në “Ka një mesazh për ty” tek “E Diela Shqiptare”.
  Ajo deri para dy muajsh kishte një jetë shumë të lumtur bashkëshortore, çdo gjë shkonte shumë mirë në familjen e saj, derisa fjalë të pavërteta nisën të qarkullonin mbi moralin e saj. Këto fjalë ranë në vesh të bashkëshortit të saj Ilia dhe bënë që besimi i tij ndaj gruas të lëkundej disi. Matilda ishte sot në studio për të falenderuar bashkëshortin e saj por mbi të gjitha për të kërkuar ngrohtësinë e dikurshme dhe gjithçka që tashmë s’e ndjen më.
  Matilda: Unë jam Matilda Kumaraku, 29 vjeç, jam e martuar kam dy fëmijë, dy djemë. Jam martuar pak e vogël, 16 vjeçe.
  Ardit Gjebrea: Me dashuri?
  Matilda: Me lajmësi. Me Ilian kam shkuar shumë mirë, kemi pasur një familje shumë të mirë. Kemi pasur shumë harmoni në çift, shkonim shumë mirë. Madje na kishin zili. Sot e kam thirrur këtu bashkëshortin tim sepse kanë ndryshuar shumë gjëra në jetën tonë. Dhe shkak janë bërë thashethemet, që kanë hyrë mes meje dhe bashkëshortit tim.
  Ardit Gjebrea: Çfarë thashethemesh?
  Matilda: Para nja dy muajsh, unë nuk ndihesha mirë, isha pak pa qejf dhe vijnë më marrin prindërit e mi, shkoj në fshat te prindërit e mi, bashkë me fëmijët. Sepse qëlloi që ndodhën edhe përmbytjet dhe e kishim shtëpinë nën ujë. Shkoj te prindërit e mi, pas 5-6 ditësh më merr im shoq në telefon. Kam dëgjuar shumë fjalë thotë. Sikur unë bashkëjetoja me një person nga fshati. Më pyet nëse janë të vërteta. Kishte dëgjuar fjalë se unë kisha krijuar një martesë të dytë me një nga fshati. Më tha që do të vinte te shtëpia e prindërve. Ai ishte i sigurt pak a shumë që unë nuk fshihja gjë, por u bë konfuz pasi dëgjoi shumë gojë që flisnin.
  Vjen bashkëshorti në shtëpi i thotë babait tim që janë hapur fjalë. Ngelëm pa fjalë.
  Ardit Gjebrea: Pati ndonjë moment dyshimi babai yt?
  Matilda: Jo, nuk e besoj. Nuk m’u shpreh të paktën. Ai beson tek unë.
  Ardit Gjebrea: Çfarë ndodhi në të vërtetë?
  Matilda: Erdhi bashkëshorti aty, i tha babait. Kishte edhe zënka. Unë nuk jam ndjerë mirë.
  Ardit Gjebrea: Ti e njihje këtë person?
  Matilda: Me thënë të drejtën unë e njoh këtë personin. E kam parë nga larg. Një herë qëlluam në dyqanin e fshatit. Ai kishte ditëlindjen e djalit. I ofroi një pije djalit tim. E refuzova por shitësja tha merre se ka ditëlindjen e djalit, ndaj po ia jep.
  Burrit tim i vinin disa telefonata anonime në telefon. Kështu që vendosëm ta denonconim. Kur po shkonim në polici na del personi përpara. I thotë bashkëshortit tim që dëshiron të sqarohet, që ne i kemi prishur familjen. Na kërkon të shkojmë te bisedojmë me nënën e tij që ta besonte familja.
  Ardit Gjebrea: Deri në çfarë pike kanë mbërritur marrëdhëniet e tua me bashkëshortin sot, që ti ke ardhur këtu?
  Matilda: Ai nuk është më si më parë. Ai më përpara bënte gjithçka për mua. Atë vit që u martova, ngela shtatzënë menjëherë me djalin e madh. Dhe pasi linda djalin e madh jam sëmurur, kam vuajtur katër vjet. Më duhej të kurohesha për katër vjet rresht. Ai ka ndenjur shumë pranë meje. Ka bërë gjithçka për mua, si një nënë dhe jo si një bashkëshort. Më mungon harmonia, më mungojnë fjalët e tij që thoshte gjithmonë. Më mungon gjithçka tek ai. Atë që ne kemi pasur para dy muajsh. Nuk është Ilia që ka qënë...

  tv klan  televizioni klan  klanhd  ardit gjebrea  ka nje mesazh per ty - pjesa 1! (13 maj 2018)  e diela shqiptare  

Lola Hasani
Lola Hasani

O moj ti qe rri te porta mos degjo se cthote bota. Se bota ju ka aset plac me goje qe si flet. Hajt perqafohuni. Jepini dashuri njeri tjetrit . BRAVO CIFTI.

Πριν 7 ημέρες
Hassan Jafari
Hassan Jafari

shqiptaret mbajn vend te pare per thashetheme.

Πριν 8 ημέρες
love you
love you

sa njerez te mire😭😭😭😭

Πριν 11 ημέρες
Xhevahir Krasniqi
Xhevahir Krasniqi

Ti shihet qe je i i mrekullushem,edhe kjo zonja ashtu,por njerzit nga xhelozija edhe nga lakmija bejn shpifje.Kjo te do si shpirtin e vet andaj ti duaje edhe me shum se perpara,le te plasin ata qe smund ta durojn harmonin e lumturintuaj

Πριν 11 ημέρες
Bana Ali
Bana Ali

Shum I mir ky burri Pse nuk I lejn rehat faniljet njerez te poshter

Πριν 12 ημέρες
luli kolonia
luli kolonia

Gjynah ketij burri qenka si dele urt kurse kjo qenka neperk duket lot krikodili do fcb kjo.eh burri shkret nusja me telefon te mir kurse burri thot ketu e kam nje telofon keshtu si keta.gjynah ti besh keq keti burri te vret zoti.

Πριν 13 ημέρες
Jozefin Velaj
Jozefin Velaj

Hei

Πριν 19 ημέρες
Nina Switt
Nina Switt

Ti moj trathtare e trathton ket far burri e del ktu e qan marre duhet met ardh as ni fjal nuk perhapet pa pas diqka gruja mosh mu bo trathtina Kur si doni lini se gjynag ket far burri me trathtu

Πριν 2 μήνες
eleni trandalidi
eleni trandalidi

Ilia shum njeri i Mir qenke!

Πριν 3 μήνες
Terezina Geshtenja
Terezina Geshtenja

Bobo ne fshat skan te mbaruara fjalet ju vec te jeni te ltur lerini dhafet cfr thon te tjeret ata i vrafte zoti por zoti esht i mall vonon por nik harron me kyt pjesen nga fundi me bet me cajt vec lumturi te keni dashurija gje e malle

Πριν 3 μήνες
MARSIDA MUSTEQJA
MARSIDA MUSTEQJA

Nuk jemi askush per te gjykuar po kjo qenka nje buç qe se paska shoqen... mjer ky burr i shkret qe qenka rob zoti.. kjo del ne foto neper insta me nje burr tjeter qe mund te ishte baba vet..🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ turppp te te vijj moj buç

Πριν 3 μήνες
Dona Liridona
Dona Liridona

Zoti bre i vraft qfar njerz zoti jau ktheft problemin e njojt atyne qe e ekan nis keto shpikje

Πριν 3 μήνες
Ruzhdi Thaqi
Ruzhdi Thaqi

Quni edhe nusja te kokan dyte te kuptushem i segjuroje qe moste ngojne fjale thashe theme e turpe per ata njerze qe kqyrin mi prishe burre e grua po ishalla jini gjithmone bashke

Πριν 3 μήνες
Xije Aliu
Xije Aliu

Se sna mbeti me besim tek njerzit, neqofte se e ke bere nje gje te tille, mjere dheu qe te mbane ty, je nene e 2 femije, cfare edukate do marrin ato prej teje?Neqofte se flaisin njerzit kot zoti i vrafte, se do pergjigjen para zotit per idiotsine e tyre.

Πριν 3 μήνες
Jeta Shehaj
Jeta Shehaj

Qenke i rralle,lum ajo grua qe te ka

Πριν 4 μήνες
Arta Bela
Arta Bela

kokrre kurves

Πριν 4 μήνες
Ilias Vranisti
Ilias Vranisti

Por cfare thashethemesh moj.....po ti ke instagram me te dashurin apo skagjee....te te vije turp del dhe ne tv

Πριν 4 μήνες
theshqiptar10
theshqiptar10

shum burr i mencur rrespekt zotni

Πριν 4 μήνες
Zamii Cepeli
Zamii Cepeli

Pse duhet te vinte ketu per ta bere publike se kuptoj keto gjera zgjidhen me njeri tjetrin jo me gjith shqiperin😕😬 apo donte ta vinte ne siklet te shkretin burr

Πριν 4 μήνες
Matin E.
Matin E.

oh sa ma keput shpirtin ky i shkreti sa e behson kot sfol njeri .Ky i shkreti sa nahiv eshte kjo buce si duket nuk e gjeti ate qecka humbur te burri dhe ai paska pas grua.Fjalet e keqia thot po ti je buce moj plehr une te kisha cuh ne hale jo te mersha prap hund grep save shemtuar ky shume i mire evke pas ti fat

Πριν 4 μήνες
Matin E.
Matin E.

oh kokra kurves gjynaf ketij burri tja ulesh uhnden deshe dashnor ti bytha jote .I shkreti ti sa i drejt je po kjo bucja do vrah

Πριν 4 μήνες
Matin E.
Matin E.

Ik moj shemtir tivje kokra kurves,do me mbuluar mutin me shuhr,plehr gruh me dy femij dhe meresh me fb csr do tb dashnor lehja gocave fb po dte vjen turp mebhunden si grep Hajduti ke fytyr ti dhe me e dredh te kisha une te kisha boh mutin kot sflasin pse jo per nji tjeter i shkreti burr

Πριν 4 μήνες
Mimoza siu
Mimoza siu

boobob sa i drejt ky i shkreti drejt perendis po ske faj ti more tyrpi me buk do haete ajo duket ky ka ze nuke esht pa te

Πριν 4 μήνες
noikolay noikolay
noikolay noikolay

I kemi len ato muhabete thot iliri. Shalla ske len ato muhabetet e tjera. Iliri qenke shum i bute. Tregoj qik nuses se kush eshte burri

Πριν 5 μήνες
Ardian Drizaj
Ardian Drizaj

po moj po qaj me zor ...

Πριν 5 μήνες
Asani Asan
Asani Asan

O shezo shabani mos ha shum se keto edun njeri tjetri shum duket sevdes ajo per burin evet eju jeni njerz te poshter

Πριν 5 μήνες
adela nardi
adela nardi

o katunar

Πριν 5 μήνες
Μπελισα Καραντζουνη
Μπελισα Καραντζουνη

pse se besoje dote kete femer une

Πριν 5 μήνες
Mimoza Caco
Mimoza Caco

Ik moj mashtruse

Πριν 5 μήνες
Visi visi
Visi visi

Ik moj kokrra bushtres po ke gjetur ate dumon ti qe smarka vesh hiç..ty do varur por me koke poshte

Πριν 5 μήνες
Kujtim Delia
Kujtim Delia

Ka mundsi dikush te me sqarojne pse gjithmon te njejtat fytyra ne sall (publik)

Πριν 5 μήνες
osmani Osmano
osmani Osmano

Moj debile çfarë burri ke nuk e meriton debile ithon një here qe fatin e buces nuk e ka njeri moj idiotësire

Πριν 5 μήνες
Edvin Skendai
Edvin Skendai

zoteria shum njeri shpirteror dhe shum I cilter eshte gjuna ,per ket zoteri ,ne qoft se kjo e ka tradhtuar ,jazekt I qoft

Πριν 5 μήνες
lulu 2016
lulu 2016

O zottt rob zoti ky djal mmm

Πριν 5 μήνες
Zana Stevens
Zana Stevens

Ki bur paska qen diamant ....

Πριν 5 μήνες
Anita Spahiu
Anita Spahiu

O zot qa burri Kjo kokrra kurves ku ka ze sesht p.a. gje thon Turp moj debile

Πριν 5 μήνες
Pablo Escobar
Pablo Escobar

sa njeri i mir ky zotria pzz zot jepi lumturi dhe jet sa me te gjat ne familje

Πριν 5 μήνες
marjana doda
marjana doda

se pse nuk me pelqen mua kjo,sepse i shoqi thote dhe nese me ka ber dicka,e kam nenen e kalamajve,d m th dhe ai dyshon dicka

Πριν 5 μήνες
Suela Troplini
Suela Troplini

Oo sa llafezane jemi ne shqiptaret fusim nje dynja ne sherr .Ju jete te lumtur paci e leri qente te lehin

Πριν 5 μήνες
LE HA
LE HA

kush jemi ne qe te gjykojme por ama di edhe kete qe (femra e ka shejtanin ne bark)

Πριν 5 μήνες
Vera Sylshabanaj
Vera Sylshabanaj

LE HA

Πριν 23 ημέρες
Nadire Dinoshi
Nadire Dinoshi

Po fshati ate pune kane se i ka mbytur injoranca gjyna e shkreta

Πριν 5 μήνες
Cen Kertolli
Cen Kertolli

Kurva e kurves

Πριν 5 μήνες
Yilli Hoxhar
Yilli Hoxhar

💖💖💖💖

Πριν 5 μήνες
lajan pashaj
lajan pashaj

Cfare burri engjell Zoti e bekofte

Πριν 5 μήνες
Eddy IBUSH
Eddy IBUSH

BRAVO

Πριν 5 μήνες
Liridona Shala
Liridona Shala

Njerz pa shpirt pse duhet te nderhyni ne jeten e tjetrit.. mir e tha Arditi, ka nje shpirt flori ky njeri... ju rujt zoti juve dhe familjen e juj. Nje histori plot emocjon 😢

Πριν 5 μήνες
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj

Bravo Ardit qe bashkon dy njerz te pa fajshemdhe ai djali i Barjamit mos te degjoj plerat e fshatit po te degjoj njerzit e respektuar se i bie te blem peshqirat e dyqanit te mbyllim gojen e xhihanit zoti qoft me ju.

Πριν 5 μήνες
anita xhija
anita xhija

zoti i denoft ata qe meren me llafe ... po si mund ken guxim te flasin e te shkaterrojne jeten e nje cifti te prishin nje familja ...

Πριν 5 μήνες
lovi lovi
lovi lovi

Ne shipri te gjerrin syt i kam kalu une kto te jetosh shipri zot na ruje ....

Πριν 5 μήνες
FATMIRA SELIMAJ
FATMIRA SELIMAJ

O njerz beni Hallet tuaja e MOS u merrni i thash e me tha pa menduar se keshty lendoni te tjeret e shatrroni jeten .... Boll ma gjithsecili te shikoje jeten e vet e lerni njerzit te jetojne ashty si ti doj qefi cdo njeriu ... Zoti e vrafte kush mundohet me shkatrrue jeten e dikujt....

Πριν 5 μήνες
Ela Ela
Ela Ela

Tani moj zonje une e di qe disa fjale hapen edhe kot , ama qe ne fillim kishte dicka që nuk më pelqente në të folurën tënde .. Tani kot kot fare sbesoj se kane dale fjalët .. E para qe the qendrova ca kohe te babai se u permbyt banesa aty tek ne .. Po burri si qëndronte te ajo banesë e permbytur nuk e kuptoj, e pra aty duhej te qendroje edhe ti .. Sa per babain qe ta ka kap telefonin e ta ka thyer , ai kot kete veprim se ka bere , babai jot me siguri është moshë pak a shume me babain tim , se edhe une pothuaj moshen tende kam , sado qe prinderit tane nuk kanë shumë ide per smartphone e per rrjete sociale, ata e kuptojne shume mire kur ka dicka qe nuk shkon, e jam e sigurt qe te ka pare gjith kohen me telefon në dorë , por si prind qe eshte i ka erdh keq te te flasi e te te pyesi, por mbasi ka degjuar keto gjera i ka shkuar mendja direkt, ndaj edhe ta ka thyer telefonin, se nuk e ben njeri ate veprim kot , Pa qene pak i sigurt ne vete .. Tani edhe te adresa ne instagram, je ne foto me njė person emrin Kastriot Hyka , nëse ky eshte vallai jot ose djali i xhaxhait ok , nese është thjesht i njohuri jot apo bashkfshatar, ateher me vjen keq per bashkeshortin tend qe eshte vrare nga fjalet e dala , por me kete foto qe pashe nuk besoj se fjalet Kane dale kot nga hici..

Πριν 5 μήνες
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal

Ela Ela sa mir ja paske thene kesaj macovejkes buth levizur hahaha

Πριν 5 μήνες
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano

Ela Ela jo jo skom partnere akoma jom rahat kshu e daku . ka lezet viva la beqarnia 😂

Πριν 5 μήνες
Ela Ela
Ela Ela

Shijaksi Milano Ahh se harrova, komentin e parë nuk e kisha pikerisht per ty , Dmth per jeten apo partneren tënde, doja thjesht të thoja nese ke ndonje rast si ky qe ke degjuar fjale per dike por sje shume i sigurt nese janë te verteta, më kishe bërë një zë mua Oooo Ela , kontrollo pak filankën 😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Ela Ela
Ela Ela

Shijaksi Milano zakonisht ka tipa qe i keqtrajtojnë gratë e tyre edhe pse i kanë zonja gra, por ne kete rast ai dukej qe ishte shume shume i drejtë , dhe tja besh kete gje ketij njeriu te vret zoti .. fjalët nuk dalin kot sidomos ne keto raste , Shokë kam dhe une jetoj larg por kur shkoj ne shqiperi vete i takoj me familjen time me bashkeshortin e me femijet e mij , e jo te dal me bo selfi tek pull me fshatarët e mij .. Vertet njerzit merren me llafe por ama kur ju jep një arsye, Vertet ne Instagram egziston një adrese me fotot e Kesaj , e besoj se adresa nuk eshte e saj por do e kete hap ai bandilli, Gjynah , te kesh nje familje femije e bashkeshort te tille e ti shqetesosh në kete far menyre , se di ca kane në vend të trurit keto lloj specie

Πριν 5 μήνες
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano

Ela Ela kush un eee skom nevoj un per interpool e noku se interpol jom vet un . slej rrasht e kock e brinj pa ja thy masnaj e coj ke baba t hiki nkom . po kur gjejn lam te drejt me bo kshu

Πριν 5 μήνες
N New york
N New york

Shume qift i bukur jeni per tju pase zili,leri qa thone tjeret se qent lehin karvani ec perpara

Πριν 5 μήνες
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi

Sa Kare idiote je vetem po t jesh injorant se kpt q ti ke dicka me ate sps askush nk t thot kot sa kareeee

Πριν 5 μήνες
petros k
petros k

Γιατι ειναι αυτο στις τάσεις;

Πριν 5 μήνες
Mirela Leli
Mirela Leli

Ku ka tym ka dhe zjarr kjo e ndezi po zdi ta shuaj duket qe ne pamje qe esht moster 😏😏

Πριν 5 μήνες
osmani Osmano
osmani Osmano

Moj qelbësira moj debile si nuk ke turp po ti dukesh në fytyrë moj debile si nuk ke turp qe del ne televizor mjere fëmijët dhe burri çfarë grua ka

Πριν 5 μήνες
Klemend Cirongu
Klemend Cirongu

qeka nje buce kjoo duket qe po shtiret sikur qan😡.. Mvin shum keq per ilirin se qeka njeri i persosur...

Πριν 5 μήνες
fatjona Jona
fatjona Jona

Pse e kam pershtypjen qe kjo po genjen 😏😏

Πριν 5 μήνες
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal

fatjona Jona nuk po te duket por po genjen kjo hund dereja po gjyna ky buri qe esht si kallkan.

Πριν 5 μήνες
xhevdet ramazani
xhevdet ramazani

O gjino o gjino !!!!!! Gjino more Te kesh ne krah nje bur kaq Te mbrekulkushel Kur Ne bot se gjen nuk ben vaki por fatin e ketij buri e ka zonja ne zemer dhe fatin e familjes ne se ka siklet ky zotria dhe zonja ne fjal e shef zoti dhe e shef me syt per dit ky bur Ne Se kjo do vuaj Nga sikleti keti buri i mbrekulkushem i ruajt zoti femijet i uroj nje jet te kenaqeshme sa Te jeni frym dhe dy femijet i uroj jet te qet e te Shkelqyer dhe pse jo te jen dikushi Ne jet ju flm pra urimet me te perzemerta dhe vazhdoni jeten tuaj pa as nje kompliment nga Te tjeret pra familja eshte e shenjt dhe beni jeten familhare Me mirsjellje ju flm 🏠🙏

Πριν 5 μήνες
pellumb Xhufi
pellumb Xhufi

Bravo

Πριν 5 μήνες
Elaa Ela
Elaa Ela

Sa burr i mir model je qe ne shqiperi rrall se e gjen.

Πριν 5 μήνες
Anna Stone
Anna Stone

Njerz me te trash se ne 🇦🇱ska ne asnje vet te botes !! Njerz te vegjel, te PA kultur thashethemagji shikojn punet e tjereve me shum se te veta !! Po turpppppp si Nuk kan !! Mbyllnje goje 🤐🤐🤐 shifni punet e juja!!pse shkatrroni familjen Pse ju hapni probleme !! Turpppppp te Keni !!! Lerni njerzit te jetojn jeten e tyre sepse Jam e sigurt se as buk te hani Po ama koh te merreni ne punet e tjereve!!

Πριν 5 μήνες
Zhzaneta1 Zhani
Zhzaneta1 Zhani

po pse flisni kaq keq prishni familjet

Πριν 5 μήνες
Flora Gd
Flora Gd

Aman se bota nuk flet kot dicka kan par qe flasin dhe ne ne fshat kemi jetuar po nuk jan hap fjal kot

Πριν 5 μήνες
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi

hahahahaha fiks askush nk flet kot aty ka qen dhe eshte dicka

Πριν 5 μήνες
Kujtime Sulo
Kujtime Sulo

Vashdoni jeten tuaj.dhe mos degjoni fjalet e botes. Zoti ju dhent lumturi ne Familie bashke me femijet tuaj

Πριν 5 μήνες
Am I a gamer
Am I a gamer

Why is this in greek trends?

Πριν 5 μήνες
Harow Death
Harow Death

Bravo mos degjoni fjalet e botes , zoti i denofte ,kjo eshte dashuri e sinqerte

Πριν 5 μήνες
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal

Harow Death i ke ren fik si e gjete ja futu te instagrani kesaj kok palares .

Πριν 5 μήνες
klara monaco
klara monaco

Dashuria e ketije cifti eshte e madhe jeni nga vendi me i ndyr ai vend ku ste le te jetoshe rehat jam vete nga fieri edhe njerzit me te ndyr thasheethemexhinjet jane aty sa me endershme te rrishe ne ate vend me shume njolla ke shyqyr qe sjetoje kam 20vjet e urreje ate vend kurvat jetojne rehat aty puf kanceri mu ne fyt atyre qe shkaterojne lumturin e tjetrit vdekshi plera jeni shume te mir te dy shiko se aty po te doli nami eshte e kundreta eshte e ndershme vetem nga inati e xhelozia placi isha e vogel e me ngjisnin si kur kisha dashnor nje qe se njihja fare po shuqyr prindrit sme linin te dilja vetm e edinin qe sishte e vertet jane te poshter vetem se rri mir😌

Πριν 5 μήνες
Ajsi Endrimjedanijeta ime
Ajsi Endrimjedanijeta ime

Ooooo i denoft zoti e i gjykoft perendia ato qe fls keq nk shofin jeten e vet po gjithmon jeten e tjerve🙏🙏🙏🙏

Πριν 5 μήνες
Emine Adili
Emine Adili

Bravoooo

Πριν 5 μήνες
Channelejda L
Channelejda L

Cifti i bukur mos e vrisni mendjen per personat qe nuk ju besojn po veri dhe perce goja nuk i mbyllet njerzeve ,shumica e Shqiptareve i mungojne brinat, llogjika i mungon

Πριν 5 μήνες
Klodiana Kacani
Klodiana Kacani

E tmerrshme se si ka fytyre e Del kjo turp!! Shikoni instagram @katicilda dhe kuptohet qe e eshte ajo po ne krahe nuk eshte ilia po dikush tjetër! Me vjen keq per ketë djale!

Πριν 5 μήνες
Arta Bela
Arta Bela

doli ne TV qe te behej kurv e famshme ahaha

Πριν 4 μήνες
Romina Byku
Romina Byku

Klodiana Kacani

Πριν 4 μήνες
Dorina Mushi
Dorina Mushi

Mbase është një add fallco ... ku njerëzit e përdorin për qëllime të këqija. Për aq kohë sa ne nuk i njohim,skemi pse u vendosim brirët ose kurorën...

Πριν 5 μήνες
Eva ilias hasani Lika
Eva ilias hasani Lika

Klodiana Kacani po e vertet

Πριν 5 μήνες
Ritvan Dervishaj
Ritvan Dervishaj

A jane te verteta kete e di ti . por kam nje pyetje perse te hyne ne pune rrjetet sociale ?? Burri me bageti ti merresh me rrjete sociale!!

Πριν 5 μήνες
blerina bardhaj
blerina bardhaj

Aman ca komentesh lexon ketu .lloj mileti a pika qe su bje presi qe te ndryshoj pse nuk ka bota thashefem dhe ne qofse shikon dicka thon nuk pash nuk degjova tekoj jan gjera mes cifti vl fshati ti qish rot neres te trash gjith jeten

Πριν 5 μήνες
Ronaldo ronal
Ronaldo ronal

blerina bardhaj po ti je femer me se do ja u fusesh fshatit.

Πριν 5 μήνες
Fladortroci1 Troci
Fladortroci1 Troci

Ne te vertet po bien shum femra qe jan debile dhe jan te martuara me femi nuk mendojn per familjen e tyre por kan shkaterruar familjen e vet epo dun me shkaterru edhe familjet tona ato jan kurva dhe kurvat zoti i ndeshkoft aty ku i dhemb me shum i urrej me shpirt keto lloj femrash 😡😡😡😡

Πριν 5 μήνες
Mani Hasan
Mani Hasan

Bravo rrespekte nje zotri edhe ky burr qenka 😥gjinaf

Πριν 5 μήνες
Mani Hasan
Mani Hasan

Sa gjinaf kjo grua eshkret zonje emir bravo

Πριν 5 μήνες
Mani Hasan
Mani Hasan

😥

Πριν 5 μήνες
Ana Luar
Ana Luar

Je nje njeri i mrekullueshem Ilia. Nuk te njoh por nga ty duhet te marrin shembull gjithe burrat shqiptare

Πριν 5 μήνες
Esina Islami
Esina Islami

Mjafton te futesh ne istagram me emrin @katicilda e del drejtesia e kesaj femre ne krah te nje burri tjeter.dhe betohet ketu qe jan llafe si si vin turp prish dhe imazhin e mesazheve te vertetave ne kete emisjon 😕😕😕

Πριν 5 μήνες
Rehana Adili
Rehana Adili

Ehh vertet burri shum i mir edhe i urt . Lum Kjo grua. Ndoshta se ka tradhtuar Po ka burr qe prej fjaleve ste shifte me me sy e jo Ta pranonte ne shtepin e tij. Zoti dashurin . Po gruja te mundoet shum qe keti burri ti rrie dite e nate ne kembe.. shum rrall burrat qe te kuptojne e qe jan kaq te qete e shpirt mir. Ka burra qe behen xheloza kur del ose nese te shef ndonji mashkull e jo me gjith Kjo histori. Zoti I denofte njerzit qe shpifin per nje grua te ndershme.

Πριν 5 μήνες
Edmont Bezati
Edmont Bezati

njegje se kuptoi flasin keqe ketu ata qe ekan folen e tyre te dhier o shqiptar ke ngelur me djadhzin tende me te kqijat e tua ec si ter bota ku te vini ne ehrop ju e te shikoni si komunikoi un me greke e me shqiptarecdo te thot se i kam dashnore o u vraft zoti lini familjet rehat

Πριν 5 μήνες
Olti Tafa
Olti Tafa

Ajo Ajo...nuk me interseson te shikoi cfar bejn te tjeret...shikoi punen time....un fola per ate cfar than per mua...ketu e para 10 viteve...te vij vellai te takoi motran..e ta bejn te dashur😬😬😬...me thuai ti tha...nuk jan shpifje keto..fola ne rastin konkret

Πριν 5 μήνες
Lida Pina
Lida Pina

Keta Alla i

Πριν 3 ημέρες
Keta Alla
Keta Alla

Olti Tafa me fal.olt po dhe une shok klase ekam pas redin dhe edrin po tet vjecaren ne oxar eke ber po emrin ten si e ke

Πριν 5 μήνες
Olti Tafa
Olti Tafa

un gjimnazin nuk e harrova se vetem ai nuk harrohet...si nuk harroj dhe dy shokt e mi qe sot nuk jetojn me... redi dhe endrin😥😥😥dy shok mrekullushem qe ishin...xmrr jem e martuar dhe kam 3 djem dhe jetoj ne greqi.,...kam 15vjet jasht.....

Πριν 5 μήνες
Keta Alla
Keta Alla

Olti Tafa ikm ik o olta se te njeofim dhe ty se ga darzeza je do shash ti oxarn heni me te mir ju a mos duroft perdia kur shan dhe ti sa shpejt e harrove gimnazin ti

Πριν 5 μήνες
Olti Tafa
Olti Tafa

Ajo Ajo...nuk me interseson te shikoi cfar bejn te tjeret...shikoi punen time....un fola per ate cfar than per mua...ketu e para 10 viteve...te vij vellai te takoi motran..e ta bejn te dashur😬😬😬...me thuai ti tha...nuk jan shpifje keto..fola ne rastin konkret

Πριν 5 μήνες
Olti Tafa
Olti Tafa

nuk jam ajo kk....se nuk e kam emrin olti...esht i burrit tim....prandai flie mendjen...

Πριν 5 μήνες
Klodiana Petani
Klodiana Petani

Ata qe flasin e merren me hallet e te tjereve jane pikerisht ata qe bejne me shume pislliqe vete, gjithsesi une e vleresoj shume kete cift, ata na treguan ne qe familja eshte e shenjte dhe duhet dhene gjithmon nje shans i 2. Te gjithe gabojme ne nje menyre apo nje tjeter, mos te harrojme qe nga gabimet mesohet, dhe mesohet si dhe pse te vleresosh njerzit.

Πριν 5 μήνες
Fluturim Troci
Fluturim Troci

Burre debil Coban nga trute e kokes

Πριν 5 μήνες
Fluturim Troci
Fluturim Troci

Muhabet kot Lloqe shqiperie Mentalitete injorantesh

Πριν 5 μήνες
Albania Al
Albania Al

More si urojm askujt te keqia. Ama feis ka,,,,,,,,!!!! A ju jep per te ngren moj mizere? Rriti femiet e kustoju familjes. Ajo femer ska çfar te um. Respek zotris, ama api syt.

Πριν 5 μήνες
Eris Alb
Eris Alb

Njerezit qe e dikan se kjo shkon me te tjere 🤔🤔🤔 pse Nuk shkojne ta qortojne kte ne sy 😡😡😡 por flasin mbas krahëve 😤😤😤😤 ishalla Nuk eshte e vertete ,, por edhe nqs e ka bere ?? Ishalla e kupton se ka ber gabim me ket njeri te mrekullushem qe paska ne krah 👍 dhe e mbyll me kaq..👨‍👩‍👧‍👦 familja eshte e shenjte sidomos kur burri ben gjithqka per gruan 🙏🙏🙏

Πριν 5 μήνες
CHANEL14
CHANEL14

Të moqmit kan thën aty ku flitet per ndonjesen aty sesht pa gjaaa po haj mooo

Πριν 5 μήνες
Rita Kamberi
Rita Kamberi

mi goxe nete besojme pore neqofte se ti è tradhtone kete djale te vrete zoti se ai qenka nje djale imekullushem dhe shife familjen e burrin qeri shi dille perjashte ate shiko nga ana jon thuhet pose hengre hurdha nukte vjen era

Πριν 5 μήνες
Nino Kapaj
Nino Kapaj

Na mallengjeve bolet moj cupe ke gjet kete koqen ti po se di vetem fshati gjithe fieri e di po cti besh kot si thone pac fatin e kurves

Πριν 5 μήνες
lani grud
lani grud

Ardit je zotni burr po me vjen keq se e paske ul vedin e emisjonin me kyt vidjo e me kyt femen , i pytje kam mor zotni ardit gjebreja per ty , a ka femen se e pranon trradhtin ? Ni fjal e urt thot ku ka fjal sasht pa gja mor burr thoxhiko pak e heke kyt filmim prej jutubit

Πριν 5 μήνες
Rezart Manxhari
Rezart Manxhari

Bur(jo burr) prej lecke eshte ky 😢😛

Πριν 5 μήνες
Eljheme Resteljica
Eljheme Resteljica

O qfare burri O zoj kujdes se zoti te ka bekuar me ket burr te mire duhet te dishe ta ruajsh .

Πριν 5 μήνες
Andree Lee
Andree Lee

Eljheme Resteljica xxx e €

Πριν 4 μήνες
Andree Lee
Andree Lee

Eljheme Resteljica hy

Πριν 4 μήνες
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi

Mos se po te gjeten porten ilacet nervore ske per te par dit te bardh se kush e ka ber jeten ilace di te vleresoj zemer te uroj shendet mos degjoni llafet e botes respektet e mia ju gjithashtu dhe ju Ardit dhe emisjonit tuaj te mbrekullushem

Πριν 5 μήνες
Vera Sylshabanaj
Vera Sylshabanaj

Eleni Sejdi

Πριν 23 ημέρες
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi

Nje familje e shendosh dhe nje cift shum I mire vajz te del detyr te kujdesesh per veten se ke ber 3 operacjone dhe nalkoza te demton shum per trurin se po u semure ziliqaret shpejt ta ven emrin mendja eshte gje e madhe e provoshin ziliqaret ne koke te tyre ju jeni bur e grua babaxhane dhe zotninj mos e mba mendjen mos e Fikso se je vajz e re dhe nje cift I shkelqier si do vete zoti gezojeni jeten tuaj te lumtur qofshi ne der e Brenda

Πριν 5 μήνες
albert vladi
albert vladi

Booooo man prz kto thashethemet qe nuk i lam naj her, Ilir burre me te pase lezet burrnia qenke.

Πριν 5 μήνες
LONDON LONDINO
LONDON LONDINO

Ky mavria esht cop cop duket ky. Ndersa kjo esht kokra e kurves duket qe ja ka fut kti lumadhit ky esht me zotin ben bam ik more perzere ce do ate ajo esht qeflleshk do te telendisi o mik. Po u thye pasqyra aha nuk ngjitet me

Πριν 5 μήνες
LONDON LONDINO
LONDON LONDINO

Kot sflasin njerezit moj po hajd. Leri kto nuk flet njeri po flet gjith fshati hoxhares per ty laluce mutit

Πριν 5 μήνες
Rawen Kikaa8
Rawen Kikaa8

Bravo ilia o zot ca burri...epo pak e ka tradhtu kjo 😉😉

Πριν 5 μήνες
Timoagalliu1
Timoagalliu1

Ku ka ze s'eshte pa gje,kur shof burrin e kesaj them qe paska gjetur dhe ka bere.Plus robi dallohet n fytyre,si per mire edhe per keq.Bravo teta,shiko qejfin 😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Or Lando
Or Lando

te jeni mire dhe ecni perpara me femijet tuaj.Pa njerezit nuk ndalojne kurre shendet tu thuash plaç ne vend te thone😂

Πριν 5 μήνες
Eva Baja
Eva Baja

Me vjen keq x kte ciftin edhe pse mentaliteti ne shqiperi nuk ndrryshon te pakten te ndrryshojn brezi i ri, skuptoj pse jan kaq te lige pse kan kaq cattiveria ne zemer ne vend qe te shkojn hallet e problemet e tyre pun shqiptaresh

Πριν 5 μήνες
Emanuela Albania
Emanuela Albania

Qofshit gjithmonë të dashuruar..njerzit janë të këqinjë meren me llafe

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

ZAYN - Fingers (Audio)