No video

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (02 dhjetor 2018)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 13 ημέρες

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 35:06

  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Në rubrikën “Shihemi në gjyq” në programin “E diela Shqiptare” i pranishëm ishte Altini nga Pogradeci. Ai ka një problem të ashpër me vajzën, e cila ka pasur një lidhje jashtëmartesore me të cilin ka dhe një fëmijë. Ky i fundit është “molla e sherrit” mes babait dhe vajzës.
  Por çfarë ka ndodhur dhe si është historia?
  Altini: Zonja Eni të falenderoj jashtë mase, ti je Perëndia, Zoti i madh. Kam besim vetëm tek ty.
  Më pas në studio vjen Fatbjola dhe kërkonte që ta shoqëronte zonja Eni. Altini na tregoi se ka 6 muaj që nuk e ka parë vajzën e tij, pasi nuk flasin.
  “Kam 6 muaj që nuk e kam parë, kisha frikë se mos me fuste në burg”.
  Altini: Ajo është plaga ime. Ajo e di sa më digjet shpirti mua, pasi ka fëmijë vetë. Të kam rritur një kilogram mish.
  Fatbjola: Nuk kam nevojë, për këto lotë krokodili, kur më doje kaq shumë, pse më përzure? Largoju, qëndro atje…
  Altini: Vdektë babi për ty. Të keqen babi…
  Altini afrohet afër vajzës së tij, por ajo i lutet që të largohet.
  Fatbjola: E kam parë vetë më sytë e mi. Shko atje.
  Altini: Mos u merr me gënjeshtarë që të kanë dërguar…
  Eni Çobani: Çfarë ka ndodhur, sepse mua më është dashur shumë punë ta sjell Fatbiolën këtu?Ju lutem ta themi gjithçka në këtë seancë.
  Altini: Unë zonja Eni kam ikur në Greqi në 15 Nëntor të vitit 2017. Më merr gruaja në telefon më thotë që Fatbjola është shëndoshur, i është bërë barku i madh. Kam ardhur, e kam përqafuar. Më tha vajza kam mish të huaj. Edhe gruaja ashtu më tha. Koha kalonte dhe barku i saj rritej. Kur e dërgova në spital e pyeta, a ke frikë? Mora gruan dola mënjanë dhe i thashë vajza është shtatzënë. Por ajo e gënjente nënën e saj. Të hënën i kam thënë do ikim Pogradec.
  Fatbjola: Unë kam ikur vetë nga shtëpia, nuk kam ikur me tre persona. Përse më ke thirrur këtu?
  Altini: Të kam thirrur se më vjen keq për ty, sikurse të vjen dhe ty për fëmijë tënd.
  Fatbjola: Më mori zonja Eni dhe më mbajti 4 muaj në shtëpi, më rrihte, më godiste. Më thoshte shko denonco të atin e djalit. Më dhunonte.
  Altini: Pse nuk shkove ti thojë policisë, pse nuk më fute në burg…
  Fatbjola: Nuk doja ta fusja në burg… as atë dhe as babain e fëmijës. Më linte pa ngrënë, më linte pa pirë. Këtu duhet të të kisha thirrur unë, jo ti mua.
  Eni Çobani: Në momentin që je larguar nga shtëpia ke qenë 9 muaj shtatzënë, ku ke qëndruar?
  Fatbjola: Kam qenë në hotel dhe në krye të 4 ditëve kam lindur.
  Eni Çobani: Këto 9 muaj nuk keni bërë asnjë vizitë tek doktori?
  Fatbjola: E linda djalin dhe sot ai është 9 muaj.
  Altini: Kam shumë gjëra për të sqaruar. Po të mos isha unë djalin do e kishte të vdekur.
  Fatbjola: Nuk e kam prej jush. Ky më thoshte që ta lija fëmijën në jetimore.
  Fatbiola jeton në qytet vetëm me djalin e saj 9 muajsh, por Altini këmbëngul që vajza ti tregojë se kush është emri i babait të foshnjës, por ajo nuk do që ti tregojë.
  Fatbjola: Nuk ta tregoj kush është babai i fëmijës tim, që ta fusësh në burg, siç bërë me burrin e motrës që e fute në burg.
  Altini: Vajza ishte nën moshë, i gjeta të dy në shtëpi dhe u thashë vajzës kush ishte filani a e do? Ajo më tha jo. E thirra djalin dhe i thashë të merrte prindërit dhe të vinte në shtëpi. Por ai nuk pranoi. Më pas vajza e denoncoi në polici për ngacmimi seksual në moshë të mitur.
  Fatbjola: I tha ky motrës, e detyroi, e rrahu dhe më pas e dërgoi në spital.
  Eni Çobani: Ju thatë që nuk keni nevojë për babai. Unë e di se në kushtet që jeni nuk jeni mirë?
  Fatbjola: Nuk kam nevojë për atë, dua vetëm të më lerë të qetë…
  Altini i kërkon vajzës së saj që ti tregojë të vërtetën se kush është babai i fëmijës që ajo ka lindur.

  tv klan  televizioni klan  klanhd  ardit gjebrea  shihemi ne gjyq! (02 dhjetor 2018)  e diela shqiptare  

leo Maari
leo Maari

o kurva kurva e qive pithin babaj ka faj kurv oj kurv taqifsha deknit qe meki shvar bab tmir e qiken kurv respi ja qifjsha nanen krejt albanis kurvat mat mthaja jon prej shipris

Πριν 19 ώρες
Albert Rukaj
Albert Rukaj

Nuk ke turp o injorante femer edhe ben kopilin edhe ngre zerin babajt qe te ka rritur me shum sakrifice te te rris o kafsh femer o debile ty mos te dasht i madhi zot pa te keqen e femis o dabile femer.po lere more rehat ate idjote se do e gjeje nga zoti edhe lotet e tu do e gjeje kurva se kur ben kopila kshu e ka emrin karikatura...o eni leri ate idjote femer te marre rruget siq i ka marr se i pelqen te hype ne maje ne maje..o kurv ik debile rrite kopilin me kurvart e rrugve kurv o kurv

Πριν 19 ώρες
Bardhi Miraka
Bardhi Miraka

Ai baba ste ka rraur fare po ti smeriton sanji kafshat buk me na ai baba me ato gabime qe ke ber femer pa cip turp turp e digjeneruar

Πριν ημέρα
Malvine Hamzei
Malvine Hamzei

Ik moj pler vajz

Πριν 2 ημέρες
El Xhepa
El Xhepa

Pershendetje .fabiola .me komuniko .me kte numer .0695241669

Πριν 3 ημέρες
kristina Christina
kristina Christina

Kjo nuk eshte normal, po ku ka gje me te bukur se me ta dasht prinderit femijen, jo po do ma marre po le ta marre moj le te rritet me gjyshin se vetem zemra plot dashuri i mushet femijes. Nuk e bej ate qe ka bere babai im thot! Ti ma keq po ben se gjith kte mdhef e shfac dhe te femija jot e vetem energji negative i jep o psikopate! 🙄🙄 Ka ndodhur qa ka ndollur ne vend qe te marresh dhe ndihm nga prinderit dhe te vazhdosh nje pune nje shkoll, qe nje dit dhe femija jot te shkoje ne universitet dhe jo te te shkoje dere ne dere mas dashnorve te mamit

Πριν 4 ημέρες
alfredo t
alfredo t

vajza beri gabim e madh

Πριν 4 ημέρες
Hamit Cobaj
Hamit Cobaj

Pse kjo vajze qenka kaq e poshter A keshtu sillet me prinderit nje vajze normale Kjo qenka rrugaçe.

Πριν 4 ημέρες
Eneida Jaçaj
Eneida Jaçaj

E paedukate

Πριν 5 ημέρες
aj gashi
aj gashi

O tu marrte goja moj vajze so thote babit genjeshter moj bushter

Πριν 5 ημέρες
aj gashi
aj gashi

E mjerim per popullin ton Se si na ka ardh puna me kete pjell mjeri prindet qe kan kesi fmije mjerim

Πριν 5 ημέρες
Xhesiana Bejdo
Xhesiana Bejdo

Femer idjote si vjen turp kur I pergjigjet babait ashtu qe mezi e ka rritur, femer e ulet ... gjynan per ate femij qe ska faj po te rritet nga nje nen e ulet si ajo...

Πριν 5 ημέρες
lorik maloku
lorik maloku

sa keq qe paske rritur nje kurv si kjo

Πριν 5 ημέρες
Arben Parreshi
Arben Parreshi

pse nuk kuptoni qe babai eshte nji i semur psiqik...ai ka dy personalitete.Fabjola behu e fort dhe zoti te ndimoft

Πριν 5 ημέρες
Mynyre Qosja
Mynyre Qosja

Pu pu çfar budallenjësh si vajza ashtu edhe babai turp

Πριν 5 ημέρες
ari ari
ari ari

kjo qenka kurv fare nqs nk e donte babai nk e kish rritur ta bente kaq sa eshte

Πριν 5 ημέρες
Lui Dema
Lui Dema

Moj baxhell goc qe je ti qe shkerdhefsha rracen kare femer

Πριν 5 ημέρες
B-S T
B-S T

O bo bo sa femer e keqe kjo si shtrig

Πριν 5 ημέρες
Gargy Bargy
Gargy Bargy

Asëgje ne jet nuk kisha dasht më shum vetëm edhe njëher ne jeten time ta shoh baban tim. 2006 Babai im ka ndrruar jet Shum her mëzitem qaj më mungon babai im shum her më duket si ëndërr Kur bie ne gjum shum her e shof ne enderr nuk deshiroj te zgjohem deshiroj te jem në endërr vetëm të jem pran babit tim E ti zonjë e dashur kur të përzen babai nga dera ti hyn nga dritarja hatri kurr nuk duhet të mbetet duaje prindin mos merr inat Se gabimin e ke bër ti. Ti e din shum mir se nuk preket familja ne moral ke qen vajz fshati ke bër diqka shum të turpshme duhesh ta mbyllesh gojen e ta ulesh koken e jo te tregosh veten aq krenare se si sillesh me baban tend eshte turp . Edhe pse ke bër nje turp të madh prap babai ytë te kerkon te shkosh në shtëpi të jetosh me prind Po të ishe me një vend arab ku e kan mentalitetin shum te keq ti nuk kishe qen gjall moti te kiish shku koka si gjelit pa e then asë nje fjal E falendero zotin qe nuk je ne atë rac te arabve E mos e ngrit zërin se eshte turp met vertet turp se si vepron ndaj babait tend. Kurse ky i gjori te kerkn te vish ne shtepi Turp per tye dashur ta ngritësh zërin ashtu Kur ti vet e din se qfar turpi ke bër.

Πριν 6 ημέρες
Klotiloa Hatia
Klotiloa Hatia

kokrra kurves

Πριν 6 ημέρες
Ibadete Thaqi
Ibadete Thaqi

Me besoni se me vjen te qaj me za për ket baba nuk muj ta besoj qe ka ksi femiju te pa ndergjegjshem po sikur te ishte babai ma i keqi ne bot nuk mundesha tja beja kete qfar femiju krokodil ta shef babain me lot ne sy e mos ti trembet qerpiku mos moj se ka ZOT

Πριν 6 ημέρες
Lina Hatia
Lina Hatia

O pler femer zoti te denoft keshtu ta bef dhe ty femija jot

Πριν 6 ημέρες
Nik Name
Nik Name

Ke tre vajza ke ngopur pogradecaret me pith

Πριν 6 ημέρες
Nik Name
Nik Name

Turpi eshte turp te nje minut vjen me kunjtal po nderi vjen me drehem te venedikut

Πριν 6 ημέρες
Nik Name
Nik Name

Une jam mendu o rop por ti kush je qe me pyet e sa per cektesine SME vjen anes po plasi cipa gjykon te tjeret ti si mendon qe cupat duhet te bejne dobicer te babai une kam 8motra ku 4jane me universitet po turpi sbehet nder

Πριν 6 ημέρες
Anya Grace
Anya Grace

neser femija qe ka bere kjo do ti vij turp qe ka nje nene te till . sigurisht nese e edukon sic duhet .

Πριν 6 ημέρες
Anya Grace
Anya Grace

nk e kptj pse shkojne te eni apo duan ta mari vesh e gjith shqipria😩

Πριν 6 ημέρες
Anya Grace
Anya Grace

babai i shkrete shko ne emigracion per te siguraur buken e gojes kurse kjo bredh me ke ti dali para . me siguri nk e di se me ke e ka femijen 🙈🙊 mos paft asnje prind nje femij te tille o zot .

Πριν 6 ημέρες
ervis celiku
ervis celiku

copa kurves kjo

Πριν 6 ημέρες
Gjlsha Iljazi
Gjlsha Iljazi

Oj pise muti je ni kurv e keqe ke han veç mut e mut

Πριν 6 ημέρες
Mimoza Koliqi
Mimoza Koliqi

E dial a shihpiptare shiehmi ne gjyc

Πριν 6 ημέρες
Zeliha Murrizi
Zeliha Murrizi

Moj femer rrospalle me koken ulur ngen dhe bythen perpjet zerin lart edhe duke qen me kopil tek shpia babait harram te qofte yzmeti prinderve rrospalle

Πριν 6 ημέρες
Ai Cuni
Ai Cuni

Ti vetem femer sta vej emrin po mjer ky baba me ty

Πριν 6 ημέρες
Μαργαριτα Μ
Μαργαριτα Μ

nji or e mepara ne dhe moj injorante moj fshatare e mallkume prindi esht prind dovij dita qe doti biesh kokes me grushta po dojet von....nji or e mepara ne dhe bushter keshtu dotevij dita dotabaj dhe ty evlati jot se ska gja neket bot qe s.paguhet cfar dobesh do gjesh njer prinderit e shkret cfar mostre kan rritur duket ajo qe esht nena e intrigave edhe simbas kuptimit te tefolurit femijen e paska me moshen e babajt te vet prandaj se tregon injorantja ai po I vjen qe ta ndimoje te bijen asaj I beka goja si qeni qe lef ne kasolle thirri mjendjes moj injorante e semur se pak sepote pranon me kopilin ne der po se dashke plumbin mune ball moj ai qan etethot kthehu e surrati jot ….po do punosh dhe pes vjet me zanatin qe ke se femija nuk rritet pa perkraje moj pler po leri mashtrimet e rrugaceve se dovij dita po ke ai baba I keq do shkosh po potejem un ne vend te atij babe ate here ta mbyll deren njer e pergjithmon …….me erdhi shum keq per kete prind qe julut aq shum asaj ndyrsires saseke iden mos u merzit se seshpejti do vij dita prap ke ty do kthehet se nuk e mban ai plakushi se ka familjen e vet dhe pastaj dota shohim ke program me zemer te hapur ke Aida …..

Πριν 6 ημέρες
Vasili Mudiri
Vasili Mudiri

tuuuuuurp per ty moj vajz se dole e rrugash dhe mete shtatzan .ti pasje nje kurv e madhe .se po te ishe e imja do te kisha var me duart e Mia. .😭😭

Πριν 6 ημέρες
Ergita Sula
Ergita Sula

Cfare injorante po' nuk ta mer babai femijen o idjote femer ti qenke njeri djallezuar

Πριν 6 ημέρες
Riko Peto
Riko Peto

moj injorante babaj ka te drejt te te fus nje shupllak por e ben per te miren ton o i njorante edhe mua me ka rraf babi cfar duhet te bej ta vdes jo moj goc babaj esht dashuria e par e nje femre e nje cupe edhe babai im me ka rrahur e ai babai im vdes per mua e dy femijet e mi je shum debile

Πριν 6 ημέρες
Miri Zefi
Miri Zefi

Me vjen keq per ty por paske kur....va shpi

Πριν 6 ημέρες
Gjustina Avgustini
Gjustina Avgustini

Si guxon te ja sjellesh zerin babait Ndrroje plloqen moj budalleqe se babain e ki te mire.Marfi te qofte ta qosh zerin ne baba duhet te mburresh čfare babai ke.

Πριν 6 ημέρες
Gjustina Avgustini
Gjustina Avgustini

Ma mir vlen ni shuplak e babait se tia kthesh fjalet babait Ku asht ajo nene qe nuk te m bron po t lshon n fdhat ashtu si qeni n zingjir kur lshohet.Respekt per babain

Πριν 6 ημέρες
Don Ara
Don Ara

vetem litari duht per ky lloj pisllekut

Πριν 6 ημέρες
Meryem Safani
Meryem Safani

I tregova babait tim një respekt të tillë derisa ai na la, e putha dorën dhe më mungon aq shumë babai dhe kur e shoh se tani ajo që nuk e respekton këtë vajzë babai i varfër që më dhemb aq shumë në zemër

Πριν 7 ημέρες
Meryem Safani
Meryem Safani

OO zot tim në mënyrë që të flisni me një baba dhe para një audience ju keni një djalë veten një ditë ju do të dini se është e mamaja të jetë që ju keni babai juaj për të qarë Unë do të jetë babai juaj Unë nuk u përpoq të merrni ju kthehet ajo më bën i trishtuar

Πριν 7 ημέρες
klevis cenko
klevis cenko

Fabjola qenke i koker kurvet po ky sesht dasht te rrahi po te qij ropt plum balli po ky qenka shpirt njeriut ca ke dasht me tba

Πριν 7 ημέρες
Elis Cela
Elis Cela

Kjo qenka buce e paskan pallu shum veta qe se tregon babain e femijes

Πριν 7 ημέρες
Elhame Tahiri
Elhame Tahiri

Te.lutem o prind MOS qaj drrasa me at kurv hiqu saj SE koka llud e shkreta krejt

Πριν 7 ημέρες
adi Malka
adi Malka

femija pa baba kopil quhet dhe aq me keq ne i themi dobic .po kjo qenka nje bushter. e ndyr gjynah per ate prind cfar fare ka nxjer. .po b ...a ka damar plot .kurvat jan te zgjuara din dhe e mbrojn veten .po kjo qenka super buce .apo bushter ajo dukej qe hapte dhembet po me ke .oj buce me baben qe mzi te rrit ta shperblefte femija jot .po babai jot qenka i duruar po un do te kisha marr xvarr bashke me policin .do ta gjeja baben e djalit .ishalla shpresoj mos te jet ndinje qen .se ju keni filluar flini me qent .bucccccceeeeeee ndyreeeee

Πριν 7 ημέρες
Hamdi Krasnici
Hamdi Krasnici

Kjo vajza nuk e tregon baban e fmiut spse ka pas mardhenje me ndonje nga familja mendimi im esht

Πριν 7 ημέρες
Elisabeta Alikaj
Elisabeta Alikaj

O po kjo qenka hata fare...Pa pik kulture...mblidh mendjen e kokës moj çupë.

Πριν 7 ημέρες
Dityrije Koci
Dityrije Koci

po ti moj vajze qe ke ze zot qe bertet si bu..e po ti je me faj oj ko..e vajza qe eshte vajze nuk ngel shtatezan ke shpija e babas po vetem nje bu.e e bon kete po turp turp te kesh moj vajze qe del e fol po prindi nuk te hethe kurre nga shtepija po ti je bu..e dukesh ne sy ti moj turp te keshe ku i thua babes boll po ai bab te tha shkoll te tha mesim po i paska shku ati babe mundi kot per tu me mire te rriste nje qen jashte shtepije sesa ty turp turp te kesh

Πριν 7 ημέρες
Engjell Bajrami
Engjell Bajrami

Kesaj i paska mbet hatri qe i paskan then per cunin Kopil !😂 kur nuk dihet babai Kopil quhet me goc e ndyre

Πριν 7 ημέρες
Engjell Bajrami
Engjell Bajrami

I shkreti ky qe i paskan ren ca goca super kurva ..... ju shkerdhefsha ropt e motrat

Πριν 7 ημέρες
Dori Xhani
Dori Xhani

Ik moj kokrra buces...

Πριν 7 ημέρες
Juna merdini
Juna merdini

Ti dashke rrah per qejf moj cupke qe ti thirresh mendjes e ta kuptosh qe prinderit jane te pa zevendesueshem.

Πριν 7 ημέρες
Silvia Veraj
Silvia Veraj

Un se kuptoj cfare kerkon, ku e di ajo kush eshte babai i femijes

Πριν 8 ημέρες
Silvia Veraj
Silvia Veraj

Gjynah me vjen per ty o burr i mire qe te paskan ren per pjese ca cupa kurva

Πριν 8 ημέρες
Elizabeta Mhilli
Elizabeta Mhilli

o ti moj vajz don plumbin ne kok

Πριν 8 ημέρες
Eva Cardo
Eva Cardo

Ti moj isterike

Πριν 8 ημέρες
Luljeta Elezi
Luljeta Elezi

o zot na ler mendt ne koke e u dhente qetesi prinderve tane Perendi

Πριν 8 ημέρες
Bullaku Juppi
Bullaku Juppi

kjo Qik koka qik rrugv thmije piss a BABA e pas nje Prit te VERTET NJE baba i mir pa kufije

Πριν 8 ημέρες
Ronild Progonati
Ronild Progonati

femer buce

Πριν 8 ημέρες
Nebi Jusufi
Nebi Jusufi

Aman mor Altin se paske një shtëpi me budallenj 😞😞😞!

Πριν 8 ημέρες
Bogoeski Dimitar
Bogoeski Dimitar

Un nuk e njoh kete burre,por me me vjen keq per te ,kur e degjova vajzen e tij se si flet me prindin,o zot ku je?????ku kemi mberritur ne si prind,,,,,,,,,as edhe nje gram edukat nuk ka vajza ,,,,,,,.Si nuk i vjen turp ,ka lindur femi pa dutur kysh eshte i ati,,,,,o zot sa e tmerrshme per prinderit,un jam prind edhe vet,prandaj me dhimbsen kto njerez te shkret,,,,,,,o zot na ndihmo

Πριν 8 ημέρες
xaris kontouris
xaris kontouris

Qe Ka idiot ai ,pse e lut?Ajo te te lutet

Πριν 8 ημέρες
Pg Vodafon
Pg Vodafon

O

Πριν 8 ημέρες
Have Fun with US
Have Fun with US

Unë jam nga Kosova, kesaj vajze duhet ti vie TURP për sjelljet që bën ndaj babait të saj ...

Πριν 8 ημέρες
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj

Cfare tmerri.Njerzit i kane pasur baballaret kriminele dhe maskarenj dhe si kane hedhur kurre poshte kurse kkjo korr dhe prit. Ka edhe fytyre te flasi femer injorante.Jo te uli koken se e ka vene zoti para nje halli te madhe dhe te flasi mw prindrit se si prindrit nuk ka .

Πριν 8 ημέρες
Rita Luneto
Rita Luneto

Po ske turp moj femer e keqe si i pergjigjesh babait kshtu ti do ni dajak te fort femer e digjeneruar mir moj ta ka ber qe te ka nxjerr jasht .ju doni dajak femra te digjeneruar

Πριν 8 ημέρες
rozina coku
rozina coku

Sa turp per ato vajza e kane futur babain e gjalle ne dhe thjesht nga mungesa e nivelit qe kane ky eshte shperblimi per gjith ato nete pa gjume qe bejne prindrit per te rritur femijen rinia duhet ti veje gishtin kokes dhe te mos bejne gjera te papjekura.!

Πριν 8 ημέρες
Anela
Anela

Oj bushter ke dhe fytyr e flet 😠 Oj topalle driqit po ik moj debile ik paske frik se te merr babai djalin ty. Ta beft djali ty ashtu ishalla dhe akoma me keq,injrante!!

Πριν 8 ημέρες
Anxhela 1997
Anxhela 1997

Turp te te vij moj Mortje

Πριν 8 ημέρες
Shqipe Hazizi
Shqipe Hazizi

te te kisha une fmi ty moj llapaqene te kisha heq koken debile femer

Πριν 8 ημέρες
Suela Ahmeti
Suela Ahmeti

Zoteria duket nje baba I mir vajza shum e pa edukat turp moj vajz

Πριν 8 ημέρες
Lisi Mucaj
Lisi Mucaj

gjyna ky baba, jepi ore ilac miu

Πριν 9 ημέρες
nikos simakus
nikos simakus

Kush te ka shtypur ty moj ju thafte 😂😂😂

Πριν 9 ημέρες
nikos simakus
nikos simakus

Sic ka fytyren ka dhe shpirtin kjo

Πριν 9 ημέρες
lorena shkurta
lorena shkurta

Ti nuk quhesh femer turp te kesh,ke bere gabim dhe ngrihesh perpjet.

Πριν 9 ημέρες
Fati Elbasan
Fati Elbasan

MOJ Z/ENI U ABITE KUR TE KTHEU PERGJIGJEN QE GJATE 9 MUAJVE STATZANI SKA VAJTUN NJEHER KE MJEKU PO 70% E POPULLSISISE FSHAT AKOMA JANE ME KOHEN E BABAQEMOS KSHUQE TI Z/ ENI ISHIKON NGA STUDIO ALLET E MILETIT KSHU ESHTE KUR TE ZE BYTHA DHJAM. SKE PSE HABITESH ME PERGJIGJEN QE TE THA ?Z/ENI

Πριν 9 ημέρες
Donnëë Dona
Donnëë Dona

Kurv koti kjo ka bere femij me diken te njofshem per ate nuk guxon ta jep emrin 🖕🖕🖕 do digjesh bushter.

Πριν 9 ημέρες
Lucy P.
Lucy P.

Te betohem te kishte qen ndonje baba tjeter do ta vriste kete buc dhe me kopil dhe lart e mban hunden jo se eshte e zgjuar e ben nga budalleku

Πριν 9 ημέρες
k f
k f

epo te jesh bere nene vete dhe ti flasesh prindit ne kte menyre...do e kerkosh baben moj vajze po do jete vone....shpresoj te reflektoj kjo vajze..prind ste behet askush!

Πριν 9 ημέρες
Inis Izairi
Inis Izairi

Ori goc je një mende madhe por me u kshir në pasqire doti kishe than vetes jam nje budalla por si ste vjen turp me bisedu me baba un jam nje baba i di djamve po r që 26 vite sdi ala me mi idhnue por mos aroje se baba nuk gjendet ne rug se me sakrificat e babas jeni ritur pyete kur ke qen e vogël si te ka rujatur edhe frym kur ke mar te k a kshir por turpe me te ardh të kishe qen goca ime per bes per at flamur dot kisha djeg të gjall 🗡🗡🗡🗡🇦🇱🇦🇱🇦🇱pershendetje nga tetova

Πριν 9 ημέρες
ALBIONA RUCI
ALBIONA RUCI

Keto qenkan si motra u bien pupit neper kasollet e lopve ngelen shtatzan e ua kan fajin prindrit epo kete ska byth ta mbaj pika qe su bie vajza pa pik respekti ndaj vetes se tyre ne radh te pare pastaj ndaj prindrit hapu dhe e perpi njerez te till kaq kisha une

Πριν 9 ημέρες
Suada Heshta
Suada Heshta

Spaska cip kjo fryu barkun ne der te babait 🤔🤔🤔🤔 dhe ngre zerin uaaaa

Πριν 9 ημέρες
DJDYLI DJ-DYLI
DJDYLI DJ-DYLI

hej moj vajz po ti qenke nje vajz shum eprapambetur ti nuk paske as pak mend.po shifet edhe qka ke ber ke ber KOPIL po per ket bab nuk edin sa e dhimshme esh kjo kjo esht jam i vdekur po ende jetoj po si jetoj qdo her me fetyr te skuqer dhe te marrjes qe ja paske ber keti babaut tand ti ishalla ta ban femia jot keshtu ty at her ekupton po dot jet shum von...

Πριν 9 ημέρες
Rafmije Gjura
Rafmije Gjura

Πριν 9 ημέρες
Παυλος Γκεγκαι
Παυλος Γκεγκαι

Kjo qenka kokrra e kurves

Πριν 9 ημέρες
Cimi Toska
Cimi Toska

O injorante si ke guxim i flet babas ashtu që të ka rritur ty oj kurv

Πριν 9 ημέρες
Joni Bufi
Joni Bufi

m pak fjale kjo qenka nje baxhelle qe ska respekt ndaj te jatit

Πριν 9 ημέρες
Niko Lleshi
Niko Lleshi

Shko te qr injorante meriton litar ti

Πριν 9 ημέρες
Luca G
Luca G

O te qisha ropt ty Po cfare burrit kenke i degjenerum tyrp me than se jeni shqiptar Po ste vjen tyrp me i kallxua botes se cfare hale vajzet paske rrit, me pas kush me ju fut flaken tanve si Famigie...

Πριν 9 ημέρες
Faviljona Osmani
Faviljona Osmani

Kjo qenka mere me leng se mishi mbaroj...ca pispiruqe qenka kjo me.

Πριν 9 ημέρες
Σουελα Λιφο
Σουελα Λιφο

A moj debile debile

Πριν 9 ημέρες
Elion Biba
Elion Biba

Qa qenka kjo kuqk muti kshu

Πριν 9 ημέρες
Ajo vajz Caplany
Ajo vajz Caplany

Turpe te kesh oje goce flliqure

Πριν 9 ημέρες
Eriselda Zeqo
Eriselda Zeqo

Bobobo sa femer e ndyr kjo vetem femij nk esht kjo kucka harram qe i kan ber koken ai prind ta punoft kshu dhe ai qe ke lind ti tani

Πριν 9 ημέρες
Ariana Ar
Ariana Ar

kriminele femer prindrit gjithmon do te miren e poshter femer

Πριν 9 ημέρες
Aurela au
Aurela au

Zoti te denofte o debile e trashe

Πριν 9 ημέρες
franzi Toska
franzi Toska

po ti me ke ebere o e ke mendo nje kusheri e se thua dot pler femer

Πριν 9 ημέρες
Ronaldo ALB
Ronaldo ALB

o kurv ai bab te ka rrit..a ce je ti ti duhesh me te rraf mir e mir kurv

Πριν 9 ημέρες
dua Iba
dua Iba

Sikur ishte vajza ime do ta lidhi në litar lavire qenka si flitet kështu me prindër

Πριν 9 ημέρες

Επόμενο

Will Smith grunt
Will Smith grunt

jacksfilms

Πριν 4 ημέρες