No video

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (02 dhjetor 2018)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 35:06

  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Në rubrikën “Shihemi në gjyq” në programin “E diela Shqiptare” i pranishëm ishte Altini nga Pogradeci. Ai ka një problem të ashpër me vajzën, e cila ka pasur një lidhje jashtëmartesore me të cilin ka dhe një fëmijë. Ky i fundit është “molla e sherrit” mes babait dhe vajzës.
  Por çfarë ka ndodhur dhe si është historia?
  Altini: Zonja Eni të falenderoj jashtë mase, ti je Perëndia, Zoti i madh. Kam besim vetëm tek ty.
  Më pas në studio vjen Fatbjola dhe kërkonte që ta shoqëronte zonja Eni. Altini na tregoi se ka 6 muaj që nuk e ka parë vajzën e tij, pasi nuk flasin.
  “Kam 6 muaj që nuk e kam parë, kisha frikë se mos me fuste në burg”.
  Altini: Ajo është plaga ime. Ajo e di sa më digjet shpirti mua, pasi ka fëmijë vetë. Të kam rritur një kilogram mish.
  Fatbjola: Nuk kam nevojë, për këto lotë krokodili, kur më doje kaq shumë, pse më përzure? Largoju, qëndro atje…
  Altini: Vdektë babi për ty. Të keqen babi…
  Altini afrohet afër vajzës së tij, por ajo i lutet që të largohet.
  Fatbjola: E kam parë vetë më sytë e mi. Shko atje.
  Altini: Mos u merr me gënjeshtarë që të kanë dërguar…
  Eni Çobani: Çfarë ka ndodhur, sepse mua më është dashur shumë punë ta sjell Fatbiolën këtu?Ju lutem ta themi gjithçka në këtë seancë.
  Altini: Unë zonja Eni kam ikur në Greqi në 15 Nëntor të vitit 2017. Më merr gruaja në telefon më thotë që Fatbjola është shëndoshur, i është bërë barku i madh. Kam ardhur, e kam përqafuar. Më tha vajza kam mish të huaj. Edhe gruaja ashtu më tha. Koha kalonte dhe barku i saj rritej. Kur e dërgova në spital e pyeta, a ke frikë? Mora gruan dola mënjanë dhe i thashë vajza është shtatzënë. Por ajo e gënjente nënën e saj. Të hënën i kam thënë do ikim Pogradec.
  Fatbjola: Unë kam ikur vetë nga shtëpia, nuk kam ikur me tre persona. Përse më ke thirrur këtu?
  Altini: Të kam thirrur se më vjen keq për ty, sikurse të vjen dhe ty për fëmijë tënd.
  Fatbjola: Më mori zonja Eni dhe më mbajti 4 muaj në shtëpi, më rrihte, më godiste. Më thoshte shko denonco të atin e djalit. Më dhunonte.
  Altini: Pse nuk shkove ti thojë policisë, pse nuk më fute në burg…
  Fatbjola: Nuk doja ta fusja në burg… as atë dhe as babain e fëmijës. Më linte pa ngrënë, më linte pa pirë. Këtu duhet të të kisha thirrur unë, jo ti mua.
  Eni Çobani: Në momentin që je larguar nga shtëpia ke qenë 9 muaj shtatzënë, ku ke qëndruar?
  Fatbjola: Kam qenë në hotel dhe në krye të 4 ditëve kam lindur.
  Eni Çobani: Këto 9 muaj nuk keni bërë asnjë vizitë tek doktori?
  Fatbjola: E linda djalin dhe sot ai është 9 muaj.
  Altini: Kam shumë gjëra për të sqaruar. Po të mos isha unë djalin do e kishte të vdekur.
  Fatbjola: Nuk e kam prej jush. Ky më thoshte që ta lija fëmijën në jetimore.
  Fatbiola jeton në qytet vetëm me djalin e saj 9 muajsh, por Altini këmbëngul që vajza ti tregojë se kush është emri i babait të foshnjës, por ajo nuk do që ti tregojë.
  Fatbjola: Nuk ta tregoj kush është babai i fëmijës tim, që ta fusësh në burg, siç bërë me burrin e motrës që e fute në burg.
  Altini: Vajza ishte nën moshë, i gjeta të dy në shtëpi dhe u thashë vajzës kush ishte filani a e do? Ajo më tha jo. E thirra djalin dhe i thashë të merrte prindërit dhe të vinte në shtëpi. Por ai nuk pranoi. Më pas vajza e denoncoi në polici për ngacmimi seksual në moshë të mitur.
  Fatbjola: I tha ky motrës, e detyroi, e rrahu dhe më pas e dërgoi në spital.
  Eni Çobani: Ju thatë që nuk keni nevojë për babai. Unë e di se në kushtet që jeni nuk jeni mirë?
  Fatbjola: Nuk kam nevojë për atë, dua vetëm të më lerë të qetë…
  Altini i kërkon vajzës së saj që ti tregojë të vërtetën se kush është babai i fëmijës që ajo ka lindur.

Επόμενο

Jennifer Lopez on Learning to Dance Like a Stripper

4:23

Jennifer Lopez on Learning to Dance Like a Stripper

Jimmy Kimmel Live

προβολές 711 923

Gordon Ramsay Animated  -  R A W

1:05

Gordon Ramsay Animated - R A W

Zeeeko

προβολές 2 406 696

Grammy Fashion Hits & Misses

10:22

Grammy Fashion Hits & Misses

The Wendy Williams Show

προβολές 913 369

Gordon Ramsay Fishes & Cooks Squid | Gordon's Great Escape

7:18

Gordon Ramsay Fishes & Cooks Squid | Gordon's Great Escape

Gordon Ramsay

προβολές 1 089 878

Drake Cut Off During Grammys Speech

1:20

Drake Cut Off During Grammys Speech

ET Canada

προβολές 2 373 173

Do All White People Think The Same About Race?

12:14

Do All White People Think The Same About Race?

Jubilee

προβολές 2 202 915

My Bloody Valentine 3D (2009) KILL COUNT

22:17

My Bloody Valentine 3D (2009) KILL COUNT

Dead Meat

προβολές 822 637

BEST FRIENDS GO TO COURT!

6:28

BEST FRIENDS GO TO COURT!

Logan Paul Vlogs

προβολές 1 619 250