No video

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (07 tetor 2018)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 14 ημέρες

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 50:40

  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Laureta është një nënë e re nga Pogradeci, e cila ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Armandon. Martesa e tyre nuk ka funksionuar kurrë siç duhet dhe tashmë ajo kërkon divorcin.
  Kjo histori u trajtua sot në programin “Shihemi në gjyq” të Eni Çobanit, në E Diela Shqiptare. Ballë për ballë ishin Laureta dhe nëna e saj znj.Skënderie.
  Laureta shpjegoi se gjatë 8 viteve të martesës, ajo kishte konsumuar vetëm 4 muaj e gjysmë kohë fizike me bashkëshortin, pasi ky i fundit jetonte dhe punonte në emigrim në Greqi, e më pas në Gjermani.
  Ajo jetonte në një fshat të Pogradecit tek shtëpia e prindërve të Armandos. Mirëpo, tani vjehrrit e kanë përzënë nga shtëpia dhe Laureta është detyruar të kthehet tek familja e saj. E ëma, znj.Skënderie thotë se nuk ka mundësi ekonomike dhe as hapësirë fizike për ta mbajtur vajzën në shtëpi. Ajo këmbëngul që e bija duhet të kthehet tek vjehrrit, pavarësisht se bashkëshorti nuk jeton në Shqipëri.
  Laureta tregoi gjatë programit se në Maj të vitit 2015, ajo dhe bashkëshorti Armando shkuan në Gjermani. Aty qëndruan në shtëpinë e një tjetër familje. Sikurse thotë ajo vet, ata qëndronin në shtëpinë e një zonje greke me dy fëmijët dhe bashkëshortin e saj. Kjo grua, shpjeguan nënë e bijë, ishte shoqe e Armandos. Kështu iu ka thënë edhe vet ky i fundit. Por, Laureta ngriti shqetësimin se në Gjermani ku qëndruan një muaj e gjysmë, burri nuk e preku me dorë edhe pse flinin bashkë. Gjatë orëve të natës, ai dhe shoqja e tij greke dilnin deri në orët e para të mëngjesit, dhe ky fakt shqetësoi Lauretën.
  Pas kthimit nga Gjermania, Armando shkoi të prindërit e Lauretës dhe u tha që ta mbanin në shtëpi për disa kohë deri sa të rregullonte dokumentet për në Gjermani. Por, e ëma e Lauretës, znj.Skënderie shprehet se u mashtrua nga ky premtim i Armandos, pasi ai e ka braktisur familjen. Nga ana tjetër, nuk e pranon divorcin e së bijës, edhe për shkak të mentalitetit.
  Laureta: Kemi 8 vjet martesë me Armandon, kemi sjellë në jetë dy fëmijë çupë e djalë, 7 edhe 6 vjeç. Armando nuk ka qenë prezent gjatë ardhjes në jetë të fëmijëve, ka qenë emigrant në Greqi. Unë kam jetuar te prindërit e Armandos. Pas këtyre 5 viteve jetesë me prindërit e Armandos, kam vajtur në Greqi, kam ndenjur 3 muaj. Atje Armandon e njoha mirë, që ai dilte, vazhdonte jetën e tij të natës. Pastaj i kam kërkuar llogari Armandos, që mos dil kështu se je vet i katërt. Armando më ka kthyer përgjigje që e di unë, punoj vet i prish vet lekët. Unë nuk i kam bërë shamatë më tej se ma preu shkurt. U ktheva pas 3 muajsh në shtëpi. Sot ndodhem te prindërit. Kthehu atje ku e ke vendin më thonë. Po mua më nxorrën jashtë, si vjehrri edhe burri.
  Znj.Skënderie: Këtu duhet të ishin vjehrrit dhe bashkëshorti. Laureta të gjitha këto që ka kaluar, mua nuk m’i ka treguar. Kjo sot po i tregon. Mua si nënë duhet të më tregonte diçka. Unë mirë i kisha marrëdhëniet me vajzën, por Laureta nuk më ka treguar asgjë.
  Laureta: Martesa ishte me shkuesi, nuk e kam marrë vet. Ndërhynë njerëzit e afërm tanë, edhe prindërit thanë jemi dakord. Mirë thashë unë, meqë jeni dakord juve, është e mira të shkoni të pyesni. Unë nuk e njihja.
  Znj.Skënderie: Unë vajza pyeta. Laureta mos thotë që unë nuk vajta.
  Laureta: Në Maj të 2015 unë kam vajtur në Gjermani me Armandon. Që nga Greqia merr vjehrrin në telefon, bisedon, kurse me mua jo. Erdhi e më mori dhe më ka thënë që do ikim në Gjermani. I thashë unë në azil? Jo tha, do ikim në një shoqe. Ishte greke. Mirë thanë unë, po nga doli kjo shoqe greke. Kam këtu e 15 vjet që e njoh atë, tha. Vendosa të iki në Gjermani. Ne ishim katër, edhe zonja ishte katër veta. Ishim tetë veta, kishin dy dhoma edhe kuzhinë. Ditën e dytë doli, do iki të pyes për dokumentet tha Armando. Po doli me atë. Erdhi darka, prapë që në 8 të darkës deri në 2 të natës dilte. Vazhdoi me atë, deri sa një ditë i thashë ‘ti mua nuk më ke grua, por grua ke atë’.
  Znj.Skënderie: Unë atë greken e njihja se ai solli në shtëpi mua.
  Laureta: Kam ndenjur një muaj e gjysmë në Gjermani. Jam kthyer në shtëpinë e prindërve të tij. Pastaj më nxorri vjehrri nga shtëpia. Ai më ka thënë që vet i deshe fëmijët, vet mbaji. Unë bëj edhe fëmijë të tjerë këtej. Zonja Eni të lutem më ndihmo për divorcin...

  tv klan  televizioni klan  klanhd  ardit gjebrea  shihemi ne gjyq! (07 tetor 2018)  e diela shqiptare  

This is the way I like to I
This is the way I like to I

Ore katunar fshatar prinder hiqeni kte shkuesi ca esht kjo gje ska pun familja te futet ne jeten e vajzes se ke do mari ajo si deri ne thes se thon prinderit duhet ta njohi vet vajza nje djal ta njohi te kaloj pak koh kush esht kush nuk esht po hiqeni kte dreq shkuesie

Πριν 7 ώρες
Drus Topia
Drus Topia

Ne cdo shtet social ka 'shelter' ose shtepi ku perkohesiht mund te rrine familjet pa te ardhura materiale, derisa sa te treinohen per te gjetur pune dhe kesisoj te dalin nga ndihma sociale shteterore. Ku eshte shteti shqiptar? Apo nuk ka mjaftueshem para per te blere vila personale dhe per pushime jashte vendit? A degjon shteti?

Πριν ημέρα
stela koceku
stela koceku

Kot nuk thon ka ardh kohe e keqe sot mos prit te mbeshtese askush perderisa ka ardh nje kohe ku ste mbeshtet ajo qe tka mbajtur 9 muaj ne bark . Turp ! Nga mentaliteti dhe nga mendimet e njerzve kjo nene nuk mbron vajzen e saj.😑

Πριν 2 ημέρες
Mihai Turica
Mihai Turica

Nga kjo Injoranca vuajn shum vajza,motrat tona vuajn .ndaje qenin pijanecin bixhoqziun ndaje sa me shpejt se sheh drit. Oj ti lum nena merre ket goc dhe dergoje ne shtepi ku ka me mir se tme vije motra me nipa jap jeten flej jashta un. O vllezer qen sqenkeni njerz juve po te ishit vllezer mereni me armandon o legena

Πριν 3 ημέρες
Si munt te aplikojAbc Abc
Si munt te aplikojAbc Abc

Po si ta mban goja ty si prind qe i thun goces te shkoj te vjerri kur ska njeriun e zemres pran. Ai ne radh te par sesht njeri oht pler Ti si Prind duet ta mbeshtesesh gocen jo ta dergosh prap atje

Πριν 3 ημέρες
Bardha Dhima
Bardha Dhima

Zonja Eni ska fjal per ty ! Je shembullore fisnike..na lidhni me Laureten..

Πριν 4 ημέρες
Elvira Qendro
Elvira Qendro

Nje gje skam kuptuar me disa persona qe bejne nga a shtat a tete femije dhe pastaj I nxjerin rrugeve Kur nuk jeni te zote ti perballoni pse I beni. ??? Sjemi as mace as qene qe sa i rrisin me pak qumesht i leme rrugeve .

Πριν 4 ημέρες
flora lola lo
flora lola lo

Zonja ENI te bekohte zoti je e mrekullushme

Πριν 4 ημέρες
Erisa Veseli
Erisa Veseli

Loreta te uroj me gjithe zemer gjjthe te mirat e botes....vazhdo perpara per veten e dy dritat qe tka fal zoti....❤️❤️❤️

Πριν 5 ημέρες
Toni Berat
Toni Berat

vjen shum.keqe.kete.familje.duen.ndimuar

Πριν 6 ημέρες
Adriana Qarri
Adriana Qarri

Ditet me te bukura di te vin ai plere vofte gjith jeten!

Πριν 6 ημέρες
Adriana Qarri
Adriana Qarri

Me vjen shum keq .....moter me tre vellezer dhe dy prinder gjall ...ne vend qe ta mbeshtetin fizikisht dhe moralisht kerkoin ta nxierin jasht ... Me vjen shum keq qe mentaliteti shqiptar po ecen ne breza ! Dhe qe Nena flet akoma me kopetenca thot si kam ditur Ca' ka ndodhur ...Tani qe po' i degjon vazhdon akoma se mbaj dot ...me mire sherbetore ! Mos u kthe kurre tek ai plere!

Πριν 6 ημέρες
Aleks Tuka
Aleks Tuka

26:27 po si mund te pyesesh ka ndonje shans qe te ktheheni dhe si mund te habitesh qe ajo do divorc pas gjithe asaj historie qe tha?! edhe femijet s eshte se do humbasin babain sepse ate baba maskara s e kane pasur gjithsesi kurre aty. Me mire te shpetoje e shkreta. Me vjen tmerrsisht keq qe ky eshte akoma realiteti shqiptar qe ka ekzistuar prej shekujsh por me vjen mire qe me ne fund demaskohet ne nje rang me te gjere dhe behet dicka per t u ndryshuar .

Πριν 6 ημέρες
Eduart Gjino
Eduart Gjino

Ka shum femna qe rrin vet por bashkshorti gjithmon duhet te perkrah gruan e tij te flas qdit dit me te ti dergoj para deri 300.400 ne muj femijet e duan nje jet te mir kur mendon qe te kesh femi duhet edhe ti nbash jo ai njeri ne gjermani ban sefa per veti e lluks e femiet e ti barkit e mbajn te zbrazur qfar prindi osht aii njeri do te denoj zoti atë kjo guar meriton mej ndihmu ndonje bamirs per nje kulem te kem me femi esht nje gru shume menqur dhe e zonja gjithashtu nena duhet ta perkrah

Πριν 6 ημέρες
Klodi Rerza
Klodi Rerza

I mallkuar qoft ky njeri

Πριν 6 ημέρες
Flamur Ajdini
Flamur Ajdini

Sa vajze e mire kjo pefffeee o i mire e i pa fate i vafsh te ligut argat prindrit Shum keqe e ka lene vajzen ne dore te botes😰😰😰😰😰😰

Πριν 7 ημέρες
eli eli
eli eli

Keta kategori plerash meshkujsh dine ku i hedhin grepat.E ka pare ai qe ishte e urte e padjadhezuar kjo,per me teper ne nje familje qe se perkrah.Gjeti terrenin e pershtatshem zoteria e filloj lojen.Pasojat i ka kjo e shkreta.

Πριν 2 ημέρες
George Mathews
George Mathews

Si ka mundesi kto alamet gocash marrin gjithmone njerez te gabuar? Burr ishte kjo Goca dhe jo Armando!

Πριν 7 ημέρες
Armando Bisha
Armando Bisha

Mir ai rracshkerdhyri,qe ka 1emer me mua,po si mund ata vllezer te braktisin motren,un te kisha motren ne rast te till per ato vajza do isha dajo e baba do beja cdo gje sa ti rregulloja jetesen,e nqs ai rracqiri do kerkonte me von te shikonte femijet do ja nxirrja syt do ja prisja e krahet atij armando motershkerdhyrit.

Πριν 7 ημέρες
eli eli
eli eli

👏👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Elvira Mbrakulli
Elvira Mbrakulli

Si ka mundesi ne shoqerine tone ka plote injoranta qe len gruan femijet per keto buce nga greqija Macedonia zoti ja u kthefte edhe me keq driten e djedhit mos e pafshit

Πριν 7 ημέρες
Zirafetegatuajshendetshem Mustafi
Zirafetegatuajshendetshem Mustafi

Shum mir duket shtepija e diella dhqiptareaman shum turp per ato vajjza gjis lakuriq te xhvishta turp osht per me e kshir televizorin familjarisht

Πριν 7 ημέρες
Merfi Oxa
Merfi Oxa

Jepuni shkolle femrave mesojini dhe ndonje gjuhe te huaj mos i mesoni vetem te lajne pjatat dhe rrobat se e shikon si ngelen ne mes te rruges

Πριν 7 ημέρες
Samet_The _Savage
Samet_The _Savage

Sa gjyna eshte vajza me e mire nga Lini une i njoh dhe prindrit e saj njerez te ndershem dhe puntore fati shume i keq per kete vajze kaq namuzqare dhe embelsire 😢me respekt Liknida Iljazi 🙋

Πριν 8 ημέρες
Zizolli Denisa
Zizolli Denisa

Hajde ne franc moj moter nese ka mundsi dua te komunikoj me ket vajz jam vet nen me nji vajz dhe ka pikerisht te njejten histori me timen

Πριν 8 ημέρες
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout

Zonja Eni je e nderuar per rastin skam fjal gjynahi zotit😢😢😢😢😢

Πριν 8 ημέρες
Besi Isteri
Besi Isteri

bravo eni je ma e mire

Πριν 8 ημέρες
Myzejen Moli
Myzejen Moli

E shkreta vajze. E ema eshte e detyruar ta mbaj mjer kush lind femer ne Sheqiper

Πριν 8 ημέρες
Flour Dm
Flour Dm

Zonja Eli ceban kote ate arditin

Πριν 8 ημέρες
Μαρία Η.
Μαρία Η.

Halle Halle kjo dynja TE MARTOHESH DHE BURI MASKARAI MOS TE MBAJ PERGJEGJSI

Πριν 8 ημέρες
kastrati herolind
kastrati herolind

Ky Armando nuk paska ndjenja te babait per femit e vet I pa shpirt e gjora kjo vjz e kjo nen ju dua shum juve e ati te poshtri ishalla zoti ja theft qafen amin

Πριν 9 ημέρες
Giulia Mecani
Giulia Mecani

e se nuk te tregoi mos ta pranosh ne shtepi idiote

Πριν 9 ημέρες
Festim Golemi
Festim Golemi

Zonja Eni je shum e lart per gjith respekte

Πριν 9 ημέρες
μπελισα καραντζουνη
μπελισα καραντζουνη

Fedaiu nuke ka cune per te martuare edhe nuke ka cune per Tu martuare

Πριν 9 ημέρες
μπελισα καραντζουνη
μπελισα καραντζουνη

Me mashe te keqen

Πριν 7 ημέρες
Tosi Skenderi
Tosi Skenderi

Sa emer t degjeneruar paske mii fuckyyyy Grecia

Πριν 7 ημέρες
μπελισα καραντζουνη
μπελισα καραντζουνη

Jo nuke ka cune per te martuare edhe nuke ka pse vete virri ande nga nusia kure burri se do se telefonine e ka baba edhe calone gomari nga veshet ketu neshe kupton

Πριν 8 ημέρες
Si Si
Si Si

μπελισα καραντζουνη po ja qe eshte martuar! Mos je ajo’ shoqja’ greke ti???

Πριν 8 ημέρες
najada metani
najada metani

Jane filma qe bejne per te perfituar pasurine e burrit , se asnje nene nuk e nxjerr jashte vajzen

Πριν 9 ημέρες
Sneaker Head
Sneaker Head

Zonja Eni te lutem dua te ndihmoj nga Ana financiare dicka sadopak me kaq sa kam mundesi . Te pakten te blejne per te ngrene. Te lutem kthe pergjigje Si mund te ndihmojme .

Πριν 9 ημέρες
Arda Brahimi
Arda Brahimi

Iiii ca episodi na caven drrasat sa bertasin na i nxorren trut. Me vjen keq per vajzen se ne Shqipëri te lidesh femer je e mallkuar qe ne bark te nënës

Πριν 9 ημέρες
Meli Kurtisi
Meli Kurtisi

Mke pikllu vze edashur po zoti te ndimofte

Πριν 10 ημέρες
Salushe Selenica
Salushe Selenica

Car thua moj mama Car thua moj jemi 2018 laureta dili vet Ball jetes Car thua moj mama cesht me kjo te kthet mjaf me kete mentlitetin iku koha e pordhes ajo se shikon qe esht shum shum e vojtur me mjaft me cesht kjo e detyron te kthet me ate pler me ic me dili vet Ball jetes Shiko gjej pun gjen jeten tende

Πριν 10 ημέρες
Alma Gjoka
Alma Gjoka

Kush ka adrese te ksaj vajze tme kominikoj ta pres ta ndimoj ktu ne itali

Πριν 10 ημέρες
Ina Dajlani
Ina Dajlani

Mir burri Po ti Ske dhe prinder te sakte..kjo Nena jote sikur te kagjetur ne rrug

Πριν 10 ημέρες
Salushe Selenica
Salushe Selenica

Po pse me ne rug do ta lesh me Car thua moj zonja laureta duhet te besh e forte perballo jeten bei kaken ati palo bur gjynaf

Πριν 10 ημέρες
Maki13 Meki
Maki13 Meki

SA ME BEFASON KJO FJAL ZOTI ARDIT!🙈🙈🙈🙈ARDIT GJEBREA ESHT NJE MODERATOR EXCELLENT.ZOTRI PO A ZOT NUK ESHT!!

Πριν 10 ημέρες
k f
k f

kerko azil moj vajze.te ndihmon cdo shtet je nene me dy femije pa mbeshtetjen e askujt.shpetimi jot i vetem...keqardhje pamas...Zoti te dhente force durim e shendet ty e femijeve te tu...

Πριν 10 ημέρες
anonimous boy88
anonimous boy88

Rri me bucen tani shpetove bravo eni laureta mos u merzit e hoqe qafe debilin

Πριν 10 ημέρες
anonimous boy88
anonimous boy88

Si te ben zemra qe le dy femij rrugve do vij nje dit qe do pendohesh po do jet von me vjen keq laureta zoti te ndimoft mbaje koken lart se je si kukull edhe ec perara ithem nenes mbaje afer gocen per hir te femijve

Πριν 10 ημέρες
Sashenka Lila
Sashenka Lila

Zoti ardit eksistojne prinder qe nuk duan femije un e kam ritur vajzen vete qe sot mbush 15 por dua te them qe njerzit nuk mbajn pergjegjsi si prind pran shyqyr Jam larg e Jam shum mire me femijen Tim po' me vjen keq per kete vajze

Πριν 10 ημέρες
Bona Kasa
Bona Kasa

ZOTI e ndihmofte kete vajze bashke me fmit e saj.

Πριν 10 ημέρες
Bona Kasa
Bona Kasa

Respect gjithmone nga ana ime Z. ENI COBANI.

Πριν 10 ημέρες
elda fino
elda fino

Gjithe faji eshte i nenave idjote, o burra ta martojne vajzen sa me shpejt se u mbeti ne dere, na doje te hiqje nje person nga shtepia, tani mbaj tre.

Πριν 10 ημέρες
Athna Gr
Athna Gr

Po car dhun do perdorte ai plera .. kur ai jetonte me dashnoren ne greqi nuk vinte fare ne shqiperi . Shum e sigurt po te jetonin bashk do ushtronte dhe dhune ,, ai qen

Πριν 11 ημέρες
Athna Gr
Athna Gr

Po car dhun do perdorte ai plera .. kur ai jetonte me dashnoren ne greqi nuk vinte fare ne shqiperi . Shum e sigurt po te jetonin bashk do ushtronte dhe dhune ,, ai qen

Πριν 11 ημέρες
Visi Veliu
Visi Veliu

bravo Eni bravo te madhe per ty dhe kjai vajze i uroi te bete e forte dhe te rris femite e saja dhe sa per ate qe ka ikur ne gjermani mos pafte drite me sy qe ka len kta femi dhe nk kujtoet fare kur vie dhe rrie me laurete dhe felie me lauretn ishte e mir ne darket car spo na degjoin vesht zoti te ndimoft ty laureta dhe femite 😢😢

Πριν 11 ημέρες
Sofije Fejza
Sofije Fejza

Mos u merzit nuk osht fundi I botes nese ndahesh, po kur se babi nuk ndin per Ata fmij pse pretty diqka ,po ndaju se kur nuk shkon nuk shkon mami do ti kesh punt dhe zoti njeit te padrejt Ja qon te gjith kshtu tu roj ta kesh forcen e kujdesu per vajzat se qdo gje do te behest mir se te jetojn me ate qe ushtron dhun psikologjike sja vlen te jetojn nje jov e jo ma tepet po ti koke shum shum e fort po vendos per vete e te jesh e lumtur, po lauret te Kam mubdsi to bisedoj me ju do tju ndihmoja sipas mundsis

Πριν 11 ημέρες
Elhame Tahiri
Elhame Tahiri

Ma Mir me met shpi me kqyr ni qen SE ni Burr si.ky zoti te dhasht shendet me gjith fmi e per at idijot rrts Det shkon

Πριν 11 ημέρες
Fatmira Idrizi
Fatmira Idrizi

O replere ukethefshe me akrivole gatje qeje edhe ky plere vjerri temallkofte imadhi zote mose epafshe jedite tebaredhe nejete tede

Πριν 11 ημέρες
Fatmira Idrizi
Fatmira Idrizi

Kshu bejene cunate shqipetsre nevendete ehuja qije robete bythe qiri

Πριν 11 ημέρες
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter

Cfare nene e poshter, qysh mendon qe vajza te kthehet ne sketere te vuaj akoma. O zot o zot

Πριν 11 ημέρες
Julia norvegji
Julia norvegji

bravo eni,te privt e mbara moj vajz

Πριν 11 ημέρες
Etleva Hasa
Etleva Hasa

Bravo eni je e mrekullueshme

Πριν 11 ημέρες
cuni misterjoz
cuni misterjoz

bravo zonja eni je e madhe sa keq per kte vajz?😢😭💋💋

Πριν 11 ημέρες
Lisi Braka
Lisi Braka

Keto sikur.martohen me familjen jo me bashkeshortin

Πριν 11 ημέρες
Lisi Braka
Lisi Braka

Keto martohen me.emigtant dhe thjesht bejn femijet as.si njofin fare marin veten.m.qaf.me.kto martesat me lajmsira

Πριν 11 ημέρες
Lisi Braka
Lisi Braka

Me mire mos u martoni fare sesa marin derr thes me lajmesi

Πριν 11 ημέρες
Rexhep Rex
Rexhep Rex

Ik moj bagjele se ju femrat jeni ber vet per sher ne TV bohesh si endershme a karakterin e kurves e paske

Πριν 12 ημέρες
Maria Kiofirh
Maria Kiofirh

Ndihmoeni kete vajze eshte gjynah nga zoti eshte vaze e mrekullushme ndihmoeni hapni nje llogari bankare ta ndihmojme te gjithe

Πριν 12 ημέρες
tapha thiam
tapha thiam

Zonja eni pershendetje per emisionin nga italia ju ndjekim shum gjunah ndimoje

Πριν 12 ημέρες
Amir Bajcinca
Amir Bajcinca

Une mendoj qe me veshtir se femrat nuk e kan askush! Nuk e di qysh munden nje baba qe ti len dy femije jetim, nuk mund ta kuptoj si mund ta beje gjumin gjum ai person.

Πριν 12 ημέρες
Alex Arbri
Alex Arbri

gjyna kjo femer me dy fmi skan fat njerzit te mir

Πριν 12 ημέρες
μπελισα καραντζουνη
μπελισα καραντζουνη

Fai I prindriteve 1 edhe I lauretes 2 edhe calon gomari nga veshete

Πριν 12 ημέρες
Etleva Shehu
Etleva Shehu

Ku kemi arrit mos me pranu femijen mrena ne shpi 😠

Πριν 12 ημέρες
Ervis Pashollari
Ervis Pashollari

Me vjen shum keq shpirterish per kte vajz qe fatn e paska pasur ne nje maskara 😈😈😈 qe UN emisjon po shof dhe mu ben nervat kacurrela po ta kisha UN moter kte ikisht vajt nje pelemb bari sot ati debilit vertet me vjen shum keq ishalla zoti e ndimon kte vajz kaq te mir dhe te sinqert

Πριν 12 ημέρες
ELDO Demiri
ELDO Demiri

Denisa evrt kjo qe ke then bravo xhan respekte

Πριν 12 ημέρες
Olimbia Mullaj
Olimbia Mullaj

per fat te keq prinderit shqiptar e sidomos neper fshatra jan shume mbrapa gjithnje nuk i ndihmojn vajzat cdo thot bota thone duke ditur qe i martojn pa i pyetyr e ne fund nuk i mbeshtesin shume gjynah kjo vajza

Πριν 12 ημέρες
Klodjana Minaj
Klodjana Minaj

Sa idjot Prinderit, te rri me nje debil se kan turp nga ligjet!!!!!! Ve njerzit mbi vajzen e saj!!!!! Si nuk mbeshtetin vajzen fare??? Mban djalin 23 vjec qe mundet te thyjej malet, dhe do te nxhjeri vajzen me 2 femij nga shtepia!!!!

Πριν 12 ημέρες
Jenny File
Jenny File

Ozot halle halle😢😢😢

Πριν 12 ημέρες
Andonia Ndreu
Andonia Ndreu

cdo gje qe nuk zgjidhet prehet por te dy prindrit e te dy femijve duhet te punojne per tu rritur qofshin bashke apo te ndare ju zonje mbeshtete gocen tende dhe mbahe sa me afere qe dhe ajo te beje perpara te punoj dhe te shikoj jeten te bukur sic ajo eshte

Πριν 12 ημέρες
Andonia Ndreu
Andonia Ndreu

eshte gjynaf perse beni familjen pa u njohur mire si ka mundesi qe akoma shikoni mentalitetin populli jeton jeten sic i vjen mjaft me mentalitet jemi ne 2018 vjerri dhe vjerra nusen duhen ta shohin si femijen e vete se dhe ata kan femije e vete

Πριν 12 ημέρες
Diana Najkolli
Diana Najkolli

Te paguaj detyrimet e femijve koker me koker 🤔😴

Πριν 12 ημέρες
Andonia Ndreu
Andonia Ndreu

po pse vetem cunat duhen po gocat care duhet ti beje ti nene ke pere detyre buk that do hash dhe do ta pranosh gocen tende se jeta ka te mira dhe veshtiresi nga momenti qe more vendim zonje dhe bere femij ke detyre gjthe jeten re mendosh dhe mbeshtesesh femijet e tu dhe ai cuni qe ka bere femijet te mbaj pergjegjesi per femijet e vete ti shoh mbaj ne cdo menyr dhe me ngrohtesi dhe ti shof gjithmon dhe me lek sepse femijet duhen te rriten nga momenti qe behesh prind mban pergjegjesi gjynaf per kete goc por prindrit duhen ta mbajne afer gjithmon ne rrug nuk mund ta nxjerre aty ku ju te jetoni aty dhe femija juaj aty do rrij

Πριν 12 ημέρες
Diana Najkolli
Diana Najkolli

Nuk e kupton ju ai ka kriju rezik familje tjeter si vjen zor

Πριν 12 ημέρες
Ηλιασ Σαλιασ
Ηλιασ Σαλιασ

Sa gjynah kjo vajze ..keshtu esht pjesa me e madhe e vajzave shqiptare sepse jane te varura nga prindrit dhe me pas nga burri.. Ne shqiperi po u ndave nga burri te mori lumi 😌😌😌😌

Πριν 12 ημέρες
Naila Bezati
Naila Bezati

Kjo nen seshte ne terezi per tu paraqitur ne kete emisjon gjyna goca i uroje fate

Πριν 12 ημέρες
s h
s h

Ndoqa emisionin deri ne fund.....znj Eni bravo qe po e ndimon laureten un jam nga zona e lauretes dhe i them te behet e forte dhe te ece perpara per ata dy engjej qe ka .

Πριν 12 ημέρες
s h
s h

Pershendetje nga greqia znj Eni na ke munguar ju uroj te zgjidhni sa me shume halle dhe probleme te atyre njerzve te vuajtur me shume se ne cdo vend tjeter shqiperia eshte e para per halle. ..jeni sh e mire sh e zonja mbi te gjitha mesojm sh nga ky emision. ...te pershendes.

Πριν 12 ημέρες
klementina sheqerix
klementina sheqerix

nene e poshter debile katile gjynof qe je none

Πριν 12 ημέρες
Myrt Mazrreku
Myrt Mazrreku

Pjesa e saj te burri i takon edhe pas ndarjes

Πριν 12 ημέρες
Gigi Migi
Gigi Migi

Po o eni po ku ka raporte te mira kur kta as 6 muj thoni se nuk i kan ba bashk pse po ja fut palidhje

Πριν 12 ημέρες
Myrt Mazrreku
Myrt Mazrreku

Eni ti ben Show por per drejtesi nuk je apsulutisht.

Πριν 12 ημέρες
Myrt Mazrreku
Myrt Mazrreku

Qa do te thote kunder ne? e dashur Qobani

Πριν 12 ημέρες
deshira xheraj
deshira xheraj

ahh mo biri sa gjynaj bo saber e shpresat kurr mos i humb se allahu ka per ti hapur dyer per ty dhe femijet e tu durim biri

Πριν 12 ημέρες
Florian Myftari
Florian Myftari

Njeriu nuke munde te sakrifikoje jeten e tij per opiniónin e njerzve, ndarja ne kete raste dhe mbeshtet ja e familjes eshte me se e drejte, je vajze e re ke per te njohur djale tjeter qe munde te vlersoje dhe respektoje... Dhe nje pune te ofrojne te ndimojne me femijet ti shkolloshe...

Πριν 12 ημέρες
Sara Bregasi
Sara Bregasi

Yesterday

Πριν 12 ημέρες
Vivian Ka
Vivian Ka

Zoti edenoft me dhimie me te mblla ne trrupin etij esht gjyna ti thuash kafsh se kafsha femijet e vet I mbron

Πριν 13 ημέρες
Daniel Lyon
Daniel Lyon

Me vjen shume keq per kete vajze qe ka lejuar te tallet nje plehre karagjoz si Armando dhe familja e tij e degjeneruar. Zoti te dhente fuqi dhe fat o moter per te kaluar kete situate te veshtire

Πριν 13 ημέρες
vali ceku
vali ceku

Zoti te nimoft oj vajz

Πριν 13 ημέρες
Fatmira Haxhialiu
Fatmira Haxhialiu

Eni Çobani dhe I Gjithe stafi,Zoti Ju bekofte

Πριν 13 ημέρες
Fatmira Haxhialiu
Fatmira Haxhialiu

Ah moj zemer si Nuk plas,per kto nena qe vuajne kaq Shume... Mallkuare qofshin ato meshkuj,se burra Nuk jane,qe krijojne kto situata per femijet e tyre dhe kto gra...

Πριν 13 ημέρες
Engli Sejdini
Engli Sejdini

Bravo 👏🏻 Eni god bless you

Πριν 13 ημέρες
Fiorella Lilla Ceccherini
Fiorella Lilla Ceccherini

Me preku shume kjo histori, faji eshte edhe i prinderve qe i martojne vajzat qe te vogla, pa e menduar mire, pa u bazuar ca djali di japin, dhe pa e pyetur vajzen nese do te vazhdoj shkollen,po tani kjo vajze e re ne moshe gjendet perball nje halli te madhe per te ritur 2 femi kurre per vete eshte akoma shume e re. Prandaj fati apo jeta e femres do menduar mire para se ti ja japesh dikujt se femija eshte fruti i dashuris te prinderve, tani kjo vajze qe gjendet ne kete situat prindri i thote une te mbajta 3 vjet ste mbaj dot me,po dhe sikur nena te jetoj ne shpi ne kasolle, ku ri vet i ben vende dhe vajzes te saj. Bravo zonja Eni qe do e ndhimosh, je zonje e rrall,uroj qe kjo vajze si kukull tja dali ksaj situate.

Πριν 13 ημέρες
katerina jana
katerina jana

po po oo shqiptare lereni mentalitetin shyqyr qe nuk rri ne shqiperi jam e lumtur

Πριν 13 ημέρες
edi osmeria
edi osmeria

Sa plak shtrige . Me vjen shum keq per kte gocen vetem se skam mundsi ta ndihmoj so do ta beja me gjith zemer. E kan mar ne qaf te gjithe. I gjeni nje pune o njerez kush mundet

Πριν 13 ημέρες
flav 99
flav 99

Nje histori qe nuk eshte e vetme ne Shqiperi sepse ka prind injoranta dhe nuk kane iden se ata duhet te jene te pergjegjshem per femine e tyre tane jeten. Mendjen e kane vec me i hek vajzat qafet se kujt ja japin nuk kane haberr. Sa gjynah sa gjynah per kete vajze. Znj Eni te rujt zoti je e mrekullueshme

Πριν 13 ημέρες
Artur ferizolli
Artur ferizolli

Bravo zonja Eni po si mund te kontaktojm per sado pak ndihm sepse jetoj ne angli edhe nuk kam shum informacion se si ta ndimojm a ka noj numer llgari qe munt te na jepni faleminderit

Πριν 13 ημέρες

Επόμενο

Inside The Mind of Jake Paul
Inside The Mind of Jake Paul

shane

Πριν 3 ημέρες