Elvana Gjata - A m'don

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 12 ημέρες

  Elvana GjataElvana Gjata

  διάρκεια: 3:09

  #elvanagjata #amdon
  Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
  Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
  Produced by : Arbre Blass
  Directed by Emir Khalilzadeh
  Mixed and mastered by Johan Bejerholm
  Production Company: ASTRONOT FİLM
  Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
  DOP: EMRE KARBEK
  Editor: ÖZKAN AKSULAR
  Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
  Lyrics :
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone? (x4)
  Nanana
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po m’mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Alele uhh Alele
  Alele nuk duroj me..
  Rahat shpirti nuk me fle
  Po du me dit a po mdon me..
  A ki ca me thone..
  A ki ca me thone ma vone..
  Une me ty jom still in Love
  E ti shume mire e di
  Une me ty jom still in Love
  E ti e di..
  Uh a ben ty me tfol
  a ben me thone
  se shume ti po mungon
  Nuk e di se ca kom bo
  Per mos me mdasht
  e mos me fol..
  A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
  Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
  Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  instagram.com/elvanagjataaaa
  facebook.com/elvanagjatazyrtare
  twitter.com/GjataElvana
  (C) 2019 East Music Matters

  elvana  elvana gjata  east music matters  emm  puthe  njesoj  disco disco  kuq e zi  afer dhe larg  mames  love me love me  1990 featuring kresha  amdon  a m'don  fustani  meine liebe  capital t  

Nico Voutrinas
Nico Voutrinas

Elvana eja ndonjeher ne Vlor per koncerte se te dua shum e dashur bej ndonje konvert ne shqiperi se me pelqen shum si kengetare te lutem e dashur te dua.

Πριν ημέρα
Anais Anais
Anais Anais

Elvana e veshur me shije.. Elegante 😘😘 jo si disat këngëtare nuk miret vesht spoti për çfar interesi ësht si këngëtare apo?! ...

Πριν ημέρα
Sabina Dzuretovic
Sabina Dzuretovic

I love you so much you look fire

Πριν ημέρα
alma dajcaj
alma dajcaj

Te adhuroj ❤️

Πριν 2 ημέρες
Heatzh 81
Heatzh 81

dope song, i like it

Πριν 2 ημέρες
Nico Voutrinas
Nico Voutrinas

Super hit elvana Love you urime e dashur.

Πριν 2 ημέρες
Deon Shala
Deon Shala

Fheiejeoue🤔🍕

Πριν 2 ημέρες
Oliver Hart
Oliver Hart

je dashuri 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Πριν 2 ημέρες
Refije Muca
Refije Muca

Super ylli 😍😍🤩🤩

Πριν 2 ημέρες
Ahmet Aljijs
Ahmet Aljijs

❤❤😋

Πριν 2 ημέρες
Matea Bazelli
Matea Bazelli

😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Alele alele me ta dit nuk po duroj dot me ti amo vita mia ❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Kosti Peno
Kosti Peno

Nje nga kenget me te bukura,faleminderit #Elvana Gjata

Πριν 2 ημέρες
Mads Mik
Mads Mik

Dal titolo mi pareva napoletano 😅

Πριν 2 ημέρες
Рома Ассадов
Рома Ассадов

оооо еееее🎶🎵

Πριν 2 ημέρες
Aleksandar Srbulovic
Aleksandar Srbulovic

@aleksandar_srbulovic Instagram followers 💪💪💪😀

Πριν 2 ημέρες
nexhla.m m
nexhla.m m

alele nuk durojmë 😍😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Aurela Morina
Aurela Morina

Sa e lezetshme qe je Elvana dhe shum e bukur love you so much kenge super💝🙌🔥

Πριν 2 ημέρες
Michail Oikonomou
Michail Oikonomou

Kisses from Greece, wonderful song!👍❤😜

Πριν 2 ημέρες
Anxhela Gjini
Anxhela Gjini

pincesh❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙❤❤💋💋💋💋👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 2 ημέρες
Bedri Bartels
Bedri Bartels

Diva 🇦🇱🇽🇰

Πριν 2 ημέρες
ALTIN ALIRAJ
ALTIN ALIRAJ

kjo eshte kenge tekste shqip kendon shqip pa fjale te huaja dhe ka mare 3,339,009 pelqime, pa kuptim chfare pelqejme ne kenge te huaja keshtu jemi ne shqipetaret tradhetare e vetes kjo kenge e elvanes duhet te ishte top me te mirat dhe hiti me i mir ne shqiperi dali ca kurva bejn striptizem me kenge te anglishte dhe nuk i kupton dot kjo eshte chudia

Πριν 3 ημέρες
Kejsi Hykaj
Kejsi Hykaj

IRELAND is listening so much 🙉♥️🇨🇮🇨🇮🇨🇮

Πριν 3 ημέρες
hmm ja
hmm ja

Perfect🔥

Πριν 3 ημέρες
Alberta veliu
Alberta veliu

😘😘😘😘😘

Πριν 3 ημέρες
El Chapo
El Chapo

Tutututu tutututu tutututu tututututututututtutu

Πριν 3 ημέρες
Dorotka
Dorotka

Greetings from Poland 🤩🔥🔥💞 Thats amazing! Im in love in albanian songs!

Πριν 3 ημέρες
Juli Kurti
Juli Kurti

😍😍😍😍😀😀😀🌜

Πριν 3 ημέρες
Juli Kurti
Juli Kurti

Zemer

Πριν 3 ημέρες
gianis apostolou
gianis apostolou

Άν δεν δεις παρακάτω θα.. Τόσα χρόνια θα ζήσεις ⤵️

Πριν 3 ημέρες
Bora_ blackpink
Bora_ blackpink

Sa e bukur ishe bere elvana! Une jam fancja jote me e zjarri le te themi!! I love youu!

Πριν 3 ημέρες
Azem von Drenica
Azem von Drenica

"Big booty like this ama jo për biznes" - Elvana Gjata Lejla

Πριν 3 ημέρες
Fleur Floo
Fleur Floo

Nuk e kuptoj pse asnjeher sme plq kjo elvana nuk e di me duket shum e sforcuar kjo edhe xhensila

Πριν 3 ημέρες
Markos Kokonas
Markos Kokonas

Beautiful Beautiful

Πριν 3 ημέρες
Alban Bela
Alban Bela

Ylle...

Πριν 3 ημέρες
cs 1.6 memorys
cs 1.6 memorys

Albania durres hit music 😍❤️

Πριν 3 ημέρες
Megi Hysen
Megi Hysen

Kjshnu omsimjzokmzins jnwkmjaj imsko.yasinimfd i tbi.t okkksnomucen.y ynin

Πριν 4 ημέρες
Hamdi Kuka
Hamdi Kuka

🍬🍬🍬🍬🍬🍬☕💒

Πριν 4 ημέρες
Cringe Yes
Cringe Yes

Te kishte shku te kanga magjike kishte fitu venin par

Πριν 4 ημέρες
artina tina hajdari
artina tina hajdari

Super je e pa par elvana gjata Cdo keng e jotja behet super hit 🍇🍇🍇🍇👏👏👏👏👏👄👄👄❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
Jasiqi Anisa
Jasiqi Anisa

Wow 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😯😯😯😯😯😯😊😍❤♥️💘💣

Πριν 4 ημέρες
Kipi Hyko
Kipi Hyko

Elvana je nje dashuri e vertet ❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Drena krasniqi
Drena krasniqi

Love from Belgium💖

Πριν 4 ημέρες
Lavdim Vranovci
Lavdim Vranovci

Shume mire, veq nje spo kuptoj me ket vajze i ka te gjitha ,zerin, bukurin , te gjitha pse edhe kjo me shume pak rroba me dal? Ndoshta vera? Spo di jo!!!!!!!

Πριν 4 ημέρες
Meti Balla
Meti Balla

Bishaaaaa

Πριν 4 ημέρες
Kajot Kume
Kajot Kume

Jam fansja jote me e zjarrte zeri yt esht sa 1000 engjej

Πριν 4 ημέρες

Po ti a e don 😉😂❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
Don Leo
Don Leo

Name of the models?

Πριν 4 ημέρες
Doils Cani
Doils Cani

Je shum e mire😘😘

Πριν 4 ημέρες
Ela Ferfelli
Ela Ferfelli

❤❤❤👌👌👌👌

Πριν 4 ημέρες
Moza Moza
Moza Moza

Je e madhe Elvana !!!💗💗 Te lumte , je super ❤❤

Πριν 4 ημέρες
Ajkune Krasniqi
Ajkune Krasniqi

Une jam Flota

Πριν 4 ημέρες
Ajkune Krasniqi
Ajkune Krasniqi

Wow

Πριν 4 ημέρες
Lusila Lusila
Lusila Lusila

Sa ze i mrekullushem❤ Elvana Gjata😍😍

Πριν 4 ημέρες
lejla jonuzi
lejla jonuzi

🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

Πριν 4 ημέρες
Юрий Ботнарь
Юрий Ботнарь

Рачком бы их

Πριν 4 ημέρες
Si Si
Si Si

O zottttt Elvanaaaaa superrrr kenge si cdo here!!!

Πριν 4 ημέρες
Ngo Shqip
Ngo Shqip

SUB MY CHANEL PLZ

Πριν 4 ημέρες
DOKKAN B0Y
DOKKAN B0Y

Greetings from Mahaleshin i dont understand a think but i love this song

Πριν 4 ημέρες
# musicismyeverything
# musicismyeverything

😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
rashutaarbl
rashutaarbl

Albania loves Mahaleshin <3

Πριν 3 ημέρες
Astrot Ajxb
Astrot Ajxb

Artiste, që rrezaton thjeshtësi, talent, perfeksion. 👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Ilir Baca
Ilir Baca

Queen of Albania 🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Your Paradise
Your Paradise

🥰

Πριν 5 ημέρες
SkT NoLiMeT
SkT NoLiMeT

Shqipe #1 swiss

Πριν 5 ημέρες
Lyrics_ Quotes
Lyrics_ Quotes

Teksti / Lyrics Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone? (x4) Nanana Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po m’mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love.. Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone.. A ki ca me thone ma vone.. Une me ty jom still in Love E ti shume mire e di Une me ty jom still in Love E ti e di.. Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love. Plz like🙏❤️

Πριν 5 ημέρες
No. One
No. One

🥰🥰

Πριν 3 ημέρες
Pictures of Singers
Pictures of Singers

Lyrics_ Quotes thnx

Πριν 3 ημέρες
jana marke
jana marke

Elvana is a fucking Queen 👸🏽👑💕.

Πριν 5 ημέρες
Swiss let's Play
Swiss let's Play

Was machen diese ganzen Lieder in den Trends ?????!!!

Πριν 5 ημέρες
ArianaGrande Random
ArianaGrande Random

Swiss let's Play HAHAHAHAHAHA NHHHH

Πριν 4 ημέρες
ba dis
ba dis

😍😍😍 dz

Πριν 5 ημέρες
Jashar Agalliu
Jashar Agalliu

Najz

Πριν 5 ημέρες
Ardian Cera
Ardian Cera

nuk mbaj mend sa her e kam klikuar kete kenge e bukura jone keep going krenaria jone i dont care about your personal life but for your music .....hell yea Sonila

Πριν 5 ημέρες
martina 4
martina 4

#14 in 🇮🇹🤟

Πριν 5 ημέρες
TetkaaSejlaa96 Osmanovic
TetkaaSejlaa96 Osmanovic

Love from Bosnia & Norway 🇧🇦🇳🇴, i’m from Bosnia but i live in Norway. Love albanians music every much , I’m listening them everyday ❤️

Πριν 5 ημέρες
Armela Tafa
Armela Tafa

Kot palidhje

Πριν 5 ημέρες
Alardo Malone
Alardo Malone

Albania heart 🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Romina beqiraj
Romina beqiraj

Shum keng super

Πριν 5 ημέρες
Andi Sakaj
Andi Sakaj

Alele alele elvana bravo

Πριν 5 ημέρες
Μανος Τουρκακης
Μανος Τουρκακης

Τέλειο🇦🇱🇬🇷🇦🇱🇬🇷

Πριν 5 ημέρες
DÄN Zeltner
DÄN Zeltner

PLslx

Πριν 5 ημέρες
linda jusufi
linda jusufi

Zemer sa e mire je moj shpirt ♥️

Πριν 5 ημέρες
Shyqeri B
Shyqeri B

je shume e bukur elvana 😅❤❤❤❤

Πριν 5 ημέρες
Matilda Xibrraku
Matilda Xibrraku

The best performance congratulations!!

Πριν 5 ημέρες

Επόμενο

Elvana Gjata - A m'don

3:09

Elvana Gjata - A m'don

Elvana Gjata

προβολές 4 039 831

Elvana Gjata - Njesoj

3:17

Elvana Gjata - Njesoj

ElvanaGjataVEVO

προβολές 12 265 491

Elvana Gjata x Capital T - Fustani

2:31

Elvana Gjata x Capital T - Fustani

Elvana Gjata

προβολές 18 140 856

I TRANSFORMED INTO A WII CHARACTER! | NikkieTutorials

14:53

I TRANSFORMED INTO A WII CHARACTER! | NikkieTutorials

NikkieTutorials

προβολές 743 499

The Last VidCon Recap

5:47

The Last VidCon Recap

Let Me Explain Studios

προβολές 658 176

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

3:30

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

Elvana Gjata

προβολές 70 444 691

Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno

3:10

Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno

ElvanaGjataVEVO

προβολές 57 553 150

Ardian Bujupi X Elvana Gjata - MEINE LIEBE (prod. by Unik)

3:06

Ardian Bujupi X Elvana Gjata - MEINE LIEBE (prod. by Unik)

OfficialArdianBujupi

προβολές 5 811 247

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

2:45

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata

προβολές 12 632 544

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2

3:38

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2

ElvanaGjataVEVO

προβολές 39 629 011

Elvana Gjata - Puthe - Dance Cover

1:45

Elvana Gjata - Puthe - Dance Cover

Dreams House Dance Academy

προβολές 36 165 342

Elvana Gjata - Ku Vajti

2:42

Elvana Gjata - Ku Vajti

Elvana Gjata

προβολές 31 297 588

Poo Bear - Shade ft. Elvana Gjata

2:59

Poo Bear - Shade ft. Elvana Gjata

poobearVEVO

προβολές 1 941 912

Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign

3:09

Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign

ElvanaGjataVEVO

προβολές 3 251 649

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

4:29

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

Friends Entertainment

προβολές 6 940 812

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

3:38

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

E.B Production

προβολές 7 798 098

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

3:34

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

Friends Entertainment

προβολές 7 277 699

ELVANA - ELVIS FRONTED NIRVANA - SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - DOWNLOAD FESTIVAL 2019

5:25

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

2:45

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

Elvana Gjata

προβολές 20 036 077

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - ELVANA - ELVIS FRONTED NIRVANA

5:07

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - ELVANA - ELVIS FRONTED NIRVANA

Elvana: Elvis Fronted Nirvana

προβολές 36 973

Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)

3:19

Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)

Elvana Gjata

προβολές 7 141 652

Motivation

3:14

Motivation

Normani - Topic

προβολές 377 125

Old Dominion - My Heart Is a Bar

4:06

Old Dominion - My Heart Is a Bar

olddominionVEVO

προβολές 134 595

Kaskade, Meghan Trainor - With You (Official Video)

3:02

Kaskade, Meghan Trainor - With You (Official Video)

MeghanTrainorVEVO

προβολές 1 424 955

Nero Forte

5:16

Nero Forte

Slipknot - Topic

προβολές 1 034 520

Sarah Jeffery - Queen of Mean (From "Descendants 3")

3:31

Sarah Jeffery - Queen of Mean (From "Descendants 3")

DisneyMusicVEVO

προβολές 69 926 586

Kash Doll - Ready Set ft. Big Sean

2:45

Kash Doll - Ready Set ft. Big Sean

KashDollVEVO

προβολές 2 819 080

Hot (feat. Gunna)

3:14

Hot (feat. Gunna)

Young Thug - Topic

προβολές 722 687

Maluma - Instinto Natural (Official Video) ft. Sech

3:23

Maluma - Instinto Natural (Official Video) ft. Sech

MalumaVEVO

προβολές 17 636 827

Logic - Icy ft. Gucci Mane (Official Video)

4:51

Logic - Icy ft. Gucci Mane (Official Video)

LogicVEVO

προβολές 4 304 561

Ari Lennox - BMO (Official Music Video)

2:33

Ari Lennox - BMO (Official Music Video)

AriLennoxVEVO

προβολές 1 377 069