Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  Elvana GjataElvana Gjata

  διάρκεια: 3:30

  Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow
  facebook.com/eastmusicmatters/
  Follow John Shahu on Facebook : facebook.com/johnshahumusic
  Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)
  Produced by : Arbre Blass
  Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
  Film by: Supercut Studio
  Directed by: Besian Durmishi
  Video produced by: Adea Kelmendi
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  instagram.com/elvanagjataaaa
  facebook.com/elvanagjatazyrtare
  twitter.com/GjataElvana

  (C) 2018 East Music Matters
  Lyrics :
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [Elvana]
  Ai sdin sa du
  Me ke rrin me dit sa du
  Ku je tash me dit sa du
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  Ndonjehere me merr
  Malli per ty me merr
  O sa shume me merr
  Historia na ndau
  Po sikur ne te ishim bashke
  A thu do ishim dasht..
  Chorus
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [John]
  Drinking the night away
  All the memories I replay
  I kerkoj per ty nuk te gjej
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  [Ledri]
  Em ki pas 2000 puthje ngat
  tash em ki 2000 puthje larg
  2000 puthje larg
  Tik, tik, tik, tik tak
  Zemres mos i jep ti attack
  Ooo nah nah
  Vet ti ike e na le nah nah
  Afer meje mo nuk je nah nah
  Po du me dit hala a mnje
  Aaaaa
  Ki menu i ki po si ke ndore ti
  Po si po si ke po si ke ndore ti
  Syt e menen tem mo si ke ndore ti
  Jo jo , pse si ke ndore ti
  Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
  Bota e vogel nese mki hala en men
  Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

  elvana  elvana gjata  east music matters  emm  puthe  njesoj  disco disco  kuq e zi  afer dhe larg  mames  love me love me  1990 featuring kresha  ku vajti  mike  john shahu  ledri vula  

tik tak
tik tak

🥀🥀🥀😔

Πριν 28 ημέρες
Miranda Muhaj
Miranda Muhaj

Kenga ime è preferuar ,ta degjoj gjithe diten nuk me merzitet ,Elvana te uroj ta kalosh kete moment te veshtir ,e te degjojm sa me shpejt zerin tend me kenge te reja ❤😘

Πριν 28 ημέρες
Sonila Liko
Sonila Liko

Super kengeeeee

Πριν 28 ημέρες
Maria Hyseni
Maria Hyseni

Mir

Πριν 28 ημέρες
Dion Aliu
Dion Aliu

Qikjo kang quhet art i nivelit te larte

Πριν 28 ημέρες
Julian gangoo
Julian gangoo

Nje nga kenget me te bukura ne shqiperi

Πριν 28 ημέρες
wided islem
wided islem

I'm from algerien iloooooove 😍😍😍😍😍this soong sooo much . what is this language???

Πριν 28 ημέρες
ERAZZ
ERAZZ

Seriously, can I please have your snapchat :) I beg you.

Πριν 29 ημέρες
Soni YT
Soni YT

krw

Πριν 29 ημέρες
Soni YT
Soni YT

ooooo yllll jeeeeeeeee

Πριν 29 ημέρες
Denisa Deni
Denisa Deni

ELVANA DIVA SHQIPËTARE

Πριν 29 ημέρες
Alexandros Κ2407
Alexandros Κ2407

🇬🇷❤🇦🇱

Πριν 29 ημέρες
Nela Maka
Nela Maka

Ju lumt nje keng mrekulli 😍😍😍sa her e degjon te jep kenaqesi...

Πριν 29 ημέρες
Cintia Tóth
Cintia Tóth

💖💖

Πριν 29 ημέρες
Gent Driza
Gent Driza

omg best mucik loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Πριν 29 ημέρες
Bani Xhuke
Bani Xhuke

do kendojme bashke kete kenge

Πριν 29 ημέρες
Treblatrueblood 82
Treblatrueblood 82

e bukur po me kendu katarakastrof!!!

Πριν μήνα
Dia mond
Dia mond

Elvana edhe Ledri e kan prish kengen

Πριν μήνα
Saranda Alb
Saranda Alb

Super kenge 💗💗

Πριν μήνα
Rim Di
Rim Di

Nice

Πριν μήνα
Jazmina Busho
Jazmina Busho

Amazing song. What beautiful voices and the music! Love from Albania's in Australia ♥♥♥♥

Πριν μήνα
nanina tonkova
nanina tonkova

♥️♥️♥️ aj like this song

Πριν μήνα
Anna Tsolakis
Anna Tsolakis

This is my beautiful city Palermo ❤❤

Πριν μήνα
Tringa Kabashi
Tringa Kabashi

Te dua elvana gjata

Πριν μήνα
killer alred
killer alred

OOO JEMI KREJT SHQIPEZ🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Marjeta Ademi
Marjeta Ademi

marli

Πριν μήνα
Nagy Barbara
Nagy Barbara

Dejólénekelsztefiu💜✌

Πριν μήνα
Florin Berisha
Florin Berisha

Bukur

Πριν μήνα
Vilma Karmaj
Vilma Karmaj

Mu pelcen shum kur that ti mike

Πριν μήνα
Rasim Gjypi
Rasim Gjypi

shume e dukur kënga ngjyra e KUQE 😇😇😍😍😍😍❤❤

Πριν μήνα
Lida Hamzaj
Lida Hamzaj

Shum bukur une e kendoj edhe ne shkoll me nj shoqe 💑❤❤❤💋💖💛💚

Πριν μήνα
Kristi Zotaj
Kristi Zotaj

po elvana mos kurre me anglisht suksese te metejshme

Πριν μήνα
25 55 6 Σαμεται
25 55 6 Σαμεται

❤❤❤❤💟💟💟💟💟💟💟💟 love you

Πριν μήνα
Leo Dedi
Leo Dedi

👏👏👏👏👏👏👏👏💯💯💯💯💯💯💯

Πριν μήνα
Hafsa Ahnich
Hafsa Ahnich

Im Morocan i like this song but i don't know the words

Πριν μήνα
BiG CaNDY
BiG CaNDY

wow

Πριν μήνα
Labinot Binaku
Labinot Binaku

Te dua shum Elvana 💖💘💖💗💖💘💗💖💘💗💖💘💗💖💘💗💖💘💗💖

Πριν μήνα
Leona Krasniqi
Leona Krasniqi

L Lo Lov Love

Πριν μήνα
Ciajee Queen
Ciajee Queen

🇵🇱 Good song

Πριν μήνα
Maria sked
Maria sked

Fantastic song and Elvana gjata is SOOO fantastic tooo😍😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
Enver Baftiu
Enver Baftiu

A elvana ma e bukra si gjith bravo elvana je top top

Πριν μήνα
Erisa Lazaj
Erisa Lazaj

Shum e buker mos haroje chupen

Πριν μήνα
Tomas Horvath
Tomas Horvath

i have the same guitar

Πριν μήνα
Hasan Kallbaqi
Hasan Kallbaqi

Të lumtë Elvana Shkurta po dërgesa tjetër e kokainës kur do të jetë?

Πριν μήνα
Gersa Skurra
Gersa Skurra

Bravo Elvana je fantastike😍😍😍😍

Πριν μήνα
Roland 08
Roland 08

Good 🇹🇯

Πριν μήνα
asya tekin
asya tekin

From Turkey.🖐

Πριν μήνα
unlock phones
unlock phones

sa e bukur kjo kenga

Πριν μήνα
Arber Sollaku
Arber Sollaku

👌👌👌👌 super keng

Πριν μήνα
Jovita Gianni
Jovita Gianni

Heftiges lied zum abgehen perfekt

Πριν μήνα
Isiregi Isiregi
Isiregi Isiregi

Ledri pa lidhje tek kjo kenge fantastike

Πριν μήνα
alessandro sdei
alessandro sdei

Troppa Italia nei commenti 🇮🇹🇮🇹

Πριν μήνα
Gramoz Suli
Gramoz Suli

shyqyr ma mbas kaq shum vitesh doli nje kengetare shqiptare .jemi Krenar per ty Zonjushe ELVANA GJATA...Like me gjith zemer

Πριν μήνα
Dijar Karaxhija
Dijar Karaxhija

LITTTTT!!!!!

Πριν μήνα
Besi Hysa
Besi Hysa

Bravo zemr

Πριν μήνα
project zorgo member
project zorgo member

Fustani I Elvanes eshte seksi like kush mendon keshtu

Πριν μήνα
Anita Kalocsai
Anita Kalocsai

❤❤😍

Πριν μήνα
Denis Yilmaz
Denis Yilmaz

The style of the song, the style of the voices, the way they sing it, the instruments used. I've never ever seen a song come together more perfect, the song is as close to perfect as possible

Πριν μήνα
frajnster🇽🇰🇦🇱🇳🇴
frajnster🇽🇰🇦🇱🇳🇴

Proud to be shqiptar💞🇦🇱🇽🇰

Πριν μήνα
ledi braha
ledi braha

Komplimente djalit qe i bie kitares .

Πριν μήνα
Adnan Kika
Adnan Kika

Elvana. Te Dua

Πριν μήνα
Francesco Cullhai
Francesco Cullhai

Siete Bellissimi Shqipe ❤🖤❤🖤❤🖤

Πριν μήνα
amarda zhupa
amarda zhupa

😘😘😘😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍🐥

Πριν μήνα
amarda zhupa
amarda zhupa

sa bukur Keni qene te vegjel

Πριν μήνα
Eni Kumria
Eni Kumria

💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

Πριν μήνα
CRISTIANO RONALDO
CRISTIANO RONALDO

🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷

Πριν μήνα
Saja Art Design
Saja Art Design

Subscribe my channel Mike 😜

Πριν μήνα
Albanian tv 2
Albanian tv 2

O budallaqe e dreqit

Πριν μήνα
The Albanian Duo
The Albanian Duo

Boo. You jump high You finally come back down Like if you liked this

Πριν μήνα
enerik imeraj
enerik imeraj

https://www.youtube.com/watch?v=_4YQfSEeggw Francesk Radi (Syri)

Πριν μήνα
unlock phones
unlock phones

sh bukur

Πριν μήνα
türk kix
türk kix

Konga ma e mir e ksaj vere

Πριν μήνα
Arlinda Jakupi
Arlinda Jakupi

Shum Mir bravo 💝💝💝💝💝💝

Πριν μήνα
une fisteku
une fisteku

💟

Πριν μήνα
pipthatt official
pipthatt official

Johni qenka shum talent 🙏👌

Πριν μήνα
Victoria Martini
Victoria Martini

Shpresoj te jesh mire Elvana! Je e mrekullueshme te duam♥️

Πριν μήνα
Erinda Shkodra
Erinda Shkodra

Hej time Mike prej dites se me the se Ike

Πριν μήνα
Nertila Llaha
Nertila Llaha

Shume e bukur kenga

Πριν μήνα
Hasan Avdylaj
Hasan Avdylaj

ah sikur te ishim bashk a do ishim dasht

Πριν μήνα
Dejvis Muka
Dejvis Muka

😍

Πριν μήνα
EmínemVEVO '
EmínemVEVO '

Elvana kendo shqip se kena gjuhe te bekuar ... mos kno anglisht se ja fut kot plako

Πριν μήνα
musically'sNoWAndever gega
musically'sNoWAndever gega

John shahu nr 1

Πριν μήνα
Klorian Cupi
Klorian Cupi

Ai momenti kur dikush nga prapa kameres shikon elvanen me fustanin e kuq dhe levizjet e saj . Pikerisht tek 1:47 tek syt e saj flasin me dike nga prapa kameres "im a great pussy "?

Πριν μήνα
Elsa Kelmendi
Elsa Kelmendi

2018 hit

Πριν μήνα
Rina Lumci
Rina Lumci

Tre tu knu moj . Të dua shumë.

Πριν μήνα
Christina Lamas
Christina Lamas

Que hermoso voz tiene ese hombre 😍

Πριν μήνα
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj

Exactly. He was the revelation of this song for us Albanians too. Elvana and Ledri ( the second boy) are already famous, but John ( the guitar boy) just AMAZING......

Πριν 29 ημέρες
GERALDu RUSHITI
GERALDu RUSHITI

shume bukur elvana

Πριν μήνα
Elvis
Elvis

*_Mike_*

Πριν μήνα
endrit kreka
endrit kreka

shum keng e bukur kengo ne irkenc hyken do dilte superrrr😚😚😚👍👍

Πριν μήνα
ALBANIA TV FERST
ALBANIA TV FERST

Kush o tu ngju kongen like

Πριν μήνα
bina sinani
bina sinani

super keng

Πριν μήνα
Joelle
Joelle

[Chorus : John Shahu] Hey ti mike Diten kur me the se ike Zerin ti shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen time e more E kam dit nuk vjen me [Verse 1 : Elvana Gjata] Ai s'din sa du Me ke rrin me dit sa du Ku je tash me dit sa du Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhen Jemi rrit tani my baby [Bridge : John Shahu & Elvana Gjata] Ndonjehere me merr Malli per ty me merr O sa shume me merr Historia na ndau Po sikur ne te ishim bashke A thu do ishim dasht [Chorus : John Shahu & Elvana Gjata] Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin ti shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen time e more E kam dit nuk vjen me [Verse 2 : John Shahu] Drinking the night away All the memories I replay I kerkoj por ty nuk te gjej [Verse 2 : Elvana Gjata] Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhem Jemi rrit tani my baby [Verse 3 : Ledri Vula] Em ki pas 2000 puthje ngat Tash em ki 2000 puthje larg 2000 puthje larg Tik, tik, tik, tik tak Zemres mos i jep ti attack Oh nah nah Vet ti ike e na le (nah nah) Afer meje mo nuk je (nah nah) Po du me dit hala a m'njeh Ah ah ah Ki menu i ki po si ke n'dore ti Po si po si ke po si ke n'dore ti Syt e menen tem mo si ke n'dore ti Jo jo, pse si ke n'dore ti Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen Bota e vogel nese m'ki hala en men Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen [Chorus : John Shahu & Elvana Gjata] Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin ti shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen time e more E kam dit nuk vjen me [Outro : Elvana Gjata] 2x Kur ti me the se ti ike Zerin dhe shpirtin ma fike Zerin dhe shpirtin ma fike

Πριν μήνα
juliana juliana
juliana juliana

Me pelqejne the gjithA kenget e tuA te te dyve🌜🌜🌜

Πριν μήνα
Sabina Llagami
Sabina Llagami

Super

Πριν μήνα
Leyla B.
Leyla B.

Best Song Summer 2018!❤️

Πριν μήνα
Flori Poro
Flori Poro

john shahu💪💪

Πριν μήνα
nilda meci
nilda meci

hey ti mike ....

Πριν μήνα
Tile Bytyqi
Tile Bytyqi

The 3qq

Πριν μήνα
Vlore Vlore
Vlore Vlore

Super kenge

Πριν μήνα
Luan Blloshmi
Luan Blloshmi

Bravo

Πριν μήνα

Επόμενο

Butrint Imeri - Alea
Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

Πριν 4 μήνες

Diona Fona - Havera
PONI FT DR FLORI - TE NDARE
PONI FT DR FLORI - TE NDARE

STVPLAY

Πριν 5 χρόνια

Yll Limani - A ja ka vlejt
Yll Limani - A ja ka vlejt

ONIMA

Πριν 7 μήνες