ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 ημέρες

  EncaEnca

  διάρκεια: 02:29

  Music Produced by : Mixey
  Beat : Mixey & Apollo
  Lyrics : Don Xhoni, Enca
  Melody : Don Xhoni, Enca
  Video : Max Production
  Contact Enca: team@encamusic.com
  Instagram: instagram.com/enca/
  Snapchat: encaoops
  Facebook: facebook.com/encamusic
  Twitter: twitter.com/EncaHaxhia
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/break-down-break-down-feat-don-xhoni-single/1525558288?ls=1&app=itunes
  Spotify: open.spotify.com/album/29Kveqr9jugMZAdJBDjLZU
  Deezer: www.deezer.com/en/album/163868562
  ENCA "BREAK DOWN" lyrics ❤
  DON XHONI:
  kape kape mos u nal
  tu bo cooking en kuzhin
  mixin up edhe me lean
  surup kolli kush se ka
  Pink en t qelt ya ya ya ya
  e kur me sprite e përzim
  Bona sill edhe spin
  vija t'bardha n'bagazin
  yassi thojke edhe es mua cozine
  n'qytet boj xhiro me aster
  ja ha dhipin deri deri 4
  old time shit për kadaster
  ner 7 sa hapim në kasken
  dhipat ma fly deshën naten
  dhipat ma fly deshën naten
  CHORUS:
  break down the dance break down the dance dhipi ma i fort tu e ndridh en benz
  ENCA:
  it's Me king enca with Don xhoni like we chillin in a benzo
  kena party
  alo alo alo a je tu ardh ti
  hardcore shit art sikur Mozarti bojm ca dush
  zemer su na nal ti
  fact my ass is my fattest
  this bi**h is the baddest
  ENCA & DON XHONI
  break down the dance break down the dance dhipi ma i fort e ka emrin enc

drttyu liqm
drttyu liqm

@enca pin this if u love ur fans ❤

Πριν 4 ημέρες
shqipe aus kosova
shqipe aus kosova

She pinned loool

Πριν 21 ώρα
daut istogu
daut istogu

Uff

Πριν 22 ώρες
Apollinaria Zhuravlyov
Apollinaria Zhuravlyov

❤️ 💛 💚 18+ 58345.sweetloves.ru ❤️ 💛 💚 18+ 58345.sweetloves.ru ❤️ 💛 💚 18+ 58345.sweetloves.ru

Πριν ημέρα
Linda Fonte
Linda Fonte

❤️ 💛 💚 18+ 49849.sweetloves.ru ❤️ 💛 💚 18+ 49849.sweetloves.ru ❤️ 💛 💚 18+ 49849.sweetloves.ru

Πριν ημέρα
Olti Osmani
Olti Osmani

https://youtu.be/xHHfZyN2zSM Ju lutem me beni like kete video

Πριν ημέρα
KIDA MUSIC
KIDA MUSIC

Enca you're the baddest bitch ever 🇦🇱🔥 these little female rappers are nothing compared to you.😌 I'm just saying FACTS !!

Πριν 11 λεπτά
Ardymaps TV
Ardymaps TV

Muzik e gabelav, bash magjupski, enca per muzik 🤮🤮🤮 ... Paskan taku dy katastrofat , asnjer nuk kan as za, as text as kurgjo per muzik....

Πριν 32 λεπτά
DirtyNoise Official
DirtyNoise Official

Vaffanculo

Πριν 42 λεπτά
xhema67
xhema67

o zot qfar respekti te dobt lopa keqe

Πριν 58 λεπτά
Sajmir Ferko
Sajmir Ferko

Mos e voton kte o shqipe se kosovare esht ky pa bese jane te gjithe kosovarte pa perjashtime kosova........🖕🖕🖕🖕🖕🖕👈👈......i lovi albania city

Πριν ώρα
alban al
alban al

Çka po thu

Πριν 25 λεπτά
daniel ndoni
daniel ndoni

King quen

Πριν ώρα
Samis Bala
Samis Bala

Encaprofoseresh

Πριν ώρα
Samis Bala
Samis Bala

Hale don xhon

Πριν ώρα
kosar mahmud
kosar mahmud

T love you enca ❤❤❤❤❤

Πριν 2 ώρες
G A
G A

Enca DEXHONU❤❤❤❤🍧🍧🍧🍩🍩🍽🍧🍹🍽🍺🍧🍷🍷🍺🍭🎖🖓🍹😑😔🎄😷🍻⛆🍻🎄🍹⛆🎄🌝🌞😂🍽❤💔🍻💔🎖🍺🎄⛆🎄❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 ώρες
fairy tail
fairy tail

Cosht kjo kong karrri

Πριν 2 ώρες
Euro Pirok
Euro Pirok

Enca drekt sa folloj e shkepur budallica lopa hahhahaha

Πριν 2 ώρες
Matilda Ilda
Matilda Ilda

Dikush duhet ti jap nje pal breke ences😅😅

Πριν 3 ώρες
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Dachte ihre Haare sind Brötchen amk

Πριν 3 ώρες
Samsungvjvyvi.ud4 tdybinkvySamsung
Samsungvjvyvi.ud4 tdybinkvySamsung

Super te dy

Πριν 3 ώρες
Visar Feka
Visar Feka

Lopa e trash shko bo Sport

Πριν 4 ώρες
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Komment: Enca X Don xhoni Like: Enca X Noizy

Πριν 3 ώρες
GaGo Khuliyef
GaGo Khuliyef

wow

Πριν 5 ώρες
εγω εγω
εγω εγω

Malakia

Πριν 5 ώρες
free frie
free frie

Juje don gjoni

Πριν 6 ώρες
MR. X
MR. X

Wow BEST MUSIC FOR CAR channel

Πριν 6 ώρες
Flori Bislimi
Flori Bislimi

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 6 ώρες
Ola Vila
Ola Vila

Don xhoni i love you so much.

Πριν 6 ώρες
Joel 05
Joel 05

Mund te ngjoni Rinen duke bertit Ashiqare😂😂

Πριν 7 ώρες
Quixy
Quixy

subsrice mua kush eshte shqiptar

Πριν 7 ώρες
Valintin Mamli
Valintin Mamli

100 likes ju lutem

Πριν 8 ώρες
Lume Gjikolaj
Lume Gjikolaj

Shume bukur💋

Πριν 8 ώρες
Xhulio Xhulio
Xhulio Xhulio

Beni like komentin dhe te mendojn ata te huajt se kam then dicka te rendesishme👍

Πριν 10 ώρες
Shkodran Smajli
Shkodran Smajli

E kini kall vallahi ju lumt ❤👑👑❤❤❤❤💋💋

Πριν 11 ώρες
Maluma Mal5ma
Maluma Mal5ma

❤❤❤❤❤❤

Πριν 16 ώρες
Ali Reza
Ali Reza

All sexy 😡

Πριν 17 ώρες
Fatlind_ 124
Fatlind_ 124

Komment: Enca X Don xhoni Like: Enca X Noizy

Πριν 17 ώρες
Geraldo Keta
Geraldo Keta

O ta onksha pithin

Πριν 19 ώρες
Omar Eldahshan
Omar Eldahshan

Enca is a quen 💖💖💖💖💖

Πριν 19 ώρες
soni demaj
soni demaj

🌋🏖

Πριν 20 ώρες
Aurela _v
Aurela _v

Mos i lam Gjermanet me na ba koment like ktu jan shqiptart 👎

Πριν 21 ώρα
semmouhi Räñïã
semmouhi Räñïã

Großartigsten reiche junge Kill gibt Ihnen so viel und wachte Tseloa zusammen mit Shabu Grüße Wir lieben dich so sehr.💖💖💖💗💗💗♥💗♥💗♥💗🤩🤩🤩💕💓💕💓❤❤🥰🥰🥰😍🥰😍💘💘

Πριν 21 ώρα
leo tv
leo tv

Maiforti je ti

Πριν 23 ώρες
love mom
love mom

I love you enca so much , I from in iraq

Πριν ημέρα
Dioni Balaj
Dioni Balaj

Pidhin enca

Πριν ημέρα
kolim jone
kolim jone

sta lshon kamsh kta doni

Πριν 23 ώρες
hekuran krasniqi
hekuran krasniqi

@enca if u pin me u gona have three kids an 200 hits

Πριν ημέρα
hekuran krasniqi
hekuran krasniqi

kolim jone si the?

Πριν 23 ώρες
kolim jone
kolim jone

ka dy fjal i folen edhe qaq

Πριν 23 ώρες
Asiq Dewan
Asiq Dewan

Wow

Πριν ημέρα
Young Gamer
Young Gamer

Kush e bon like zoti ja rujt familjen 🥰🥰🤣

Πριν ημέρα
Dritan Meta
Dritan Meta

Capital

Πριν ημέρα
Shuip Alia
Shuip Alia

Shume e bukur

Πριν ημέρα
hhujd toiru
hhujd toiru

O Enca mos te ka kopjuar gje Cardi B te kenga e fundit se fiks si ty esh vesh 🤣🤣

Πριν ημέρα
Guxim Logu
Guxim Logu

❤️

Πριν ημέρα
FF REMUEL
FF REMUEL

Bravo enca dhe gjon

Πριν ημέρα
Ebraim Bahram
Ebraim Bahram

lyrice engish pleas ئەرێ کوردی لێیە😁

Πριν ημέρα
marsi sejdini
marsi sejdini

Super Enca🔥💃💜

Πριν ημέρα
Merita Arifi
Merita Arifi

❤️ ime ka me dhez shume kenga vetem vazhdo keshtu dhe do te aritesh bje sukses me te madhe se kurre❤️😎

Πριν ημέρα
Zahra Xoshnaw
Zahra Xoshnaw

🥰❤️❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
Esat Rexhaj
Esat Rexhaj

Qka aaaaaaaaaass

Πριν ημέρα
Don franci
Don franci

Listen to my nightcore guys #nightcore #b2n # marsida #megan https://youtu.be/emLN9ZrqiMc

Πριν ημέρα
nexhat halimi
nexhat halimi

ka dy fjal i folen edhe qaq

Πριν ημέρα
deagle cstrike
deagle cstrike

sta lshon kamsh kta doni

Πριν ημέρα
Anthony Budo
Anthony Budo

Wow ,half of the comments are bots ,nice😂

Πριν ημέρα
danjel danke
danjel danke

bishaaaaaa

Πριν ημέρα
Sevdie Morina
Sevdie Morina

❤❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Stivi ShkurtA
Stivi ShkurtA

Pse nuk e more dhe profesoreshen🤣🤣🤣

Πριν ημέρα

Επόμενο

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

προβολές 12 000 000

ENCA - KU METE (Official Video 4K)

03:17

ENCA - KU METE (Official Video 4K)

Enca

προβολές 5 100 000

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

προβολές 19 000 000

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

05:37

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

LosGranosTV

προβολές 108 000 000

Shakira & Jennifer López Halftime Show Full Super Bowl 2020

14:25

Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde (Official Video 4K)

02:47

Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K)

02:44

Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 10 000 000

Noizy - Digital Love (Official Video HD)

03:07

Noizy - Digital Love (Official Video HD)

thisisnoizy

προβολές 2 200 000