Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 21 Mars 2020

 • Δημοσιεύτηκε στις

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 1:52:28

  Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e “Top Channel” histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
  Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
  Facebook:facebook.com/tch.duatetebejtelumtur/
  Instagram:instagram.com/duatetebejtelumtur_topchannel/
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Επόμενο

"BENDY ROYALE" - New Bendy Game! = REVEAL TRAILER

0:53

"BENDY ROYALE" - New Bendy Game! = REVEAL TRAILER

Joey Drew Studios

προβολές 352 308

I Don't Know What We're Talking About - NSP

3:46

I Don't Know What We're Talking About - NSP

Ninja Sex Party

προβολές 468 207

6 Ditë pa Ermalin (49) - Arbana Osmani

33:13

6 Ditë pa Ermalin (49) - Arbana Osmani

Ermal Mamaqi

προβολές 1 300 000

"SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD]

1:49:43

Pancakes σοκολάτας | Kitchen Lab by Akis Petretzikis

10:09

Lil Mosey - Blueberry Faygo (Dir. by @_ColeBennett_)

3:01

Lil Mosey - Blueberry Faygo (Dir. by @_ColeBennett_)

Lyrical Lemonade

προβολές 17 224 263

Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

3:13

Selena Gomez - Dance Again (Performance Video)

2:49

Selena Gomez - Dance Again (Performance Video)

SelenaGomezVEVO

προβολές 8 229 468

TOP ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ

22:54

TOP ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ

Ευτύχης Μπλέτσας

προβολές 120 757