Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:55:04

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
  Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
  Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
  Këngëtare: Fifi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

MR media
MR media

si e ka titullin ajo muzika qe fillon ne 1:36:00

Πριν 19 ημέρες
Ajsi isufaj
Ajsi isufaj

oj Luana oj kukull

Πριν 28 ημέρες
Aurela Skenderi
Aurela Skenderi

11 Janar ?

Πριν μήνα
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

PO LUANA VJOLLCA ESHTE MODETATORE MADHE MIRE TE EMISIONI TOPI CENNEL SHIKO KUSHE LUAN LUANA VJOLLCA THJESHTE MIRE 😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤗

Πριν 2 μήνες
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

FLORIAN BIMAJ ESHTE ARTISTI AKTORI I VERTETE MADHE EDHE MREKULLUSHME 😊😊😋😋🤗🤗🤗🤗

Πριν 2 μήνες
Ardian Hyseni
Ardian Hyseni

Thirren melinda ademin

Πριν 2 μήνες
Ardian Hyseni
Ardian Hyseni

Luana tlutem tlutem thirre melinda ademin

Πριν 2 μήνες
Elton Mustafaj
Elton Mustafaj

ti je me e mire se marina

Πριν 2 μήνες
samuel berisha
samuel berisha

Ke mbet në pushim Luana🙄ke fituar mjaft dhe tani rri aty.Ke deklaruar se do ju ndihmosh njerzve në nevoj,por nuk e bëre asniher.U pasurove me këtë spektakël😤

Πριν 2 μήνες
Sadina Qirici
Sadina Qirici

H

Πριν 3 μήνες
Embrilant Karoshi
Embrilant Karoshi

Gvh111fpx kvo

Πριν 3 μήνες
Embrilant Karoshi
Embrilant Karoshi

Ib8aspjOhjpqs h ahwwchiaxhpax0

Πριν 3 μήνες
FREE FIRE ENI
FREE FIRE ENI

Kot fare

Πριν 4 μήνες
FREE FIRE ENI
FREE FIRE ENI

Mos bani ma gjana te shpifme

Πριν 4 μήνες
Some one
Some one

2 gisht mjalte>>>>I love tropoja

Πριν 4 μήνες
Mondi Mondi
Mondi Mondi

🖐😍👏👏

Πριν 4 μήνες
Violeta Kacupaj
Violeta Kacupaj

Ky rezi sa I shpifur me duket pa lidhje

Πριν 4 μήνες
Stela Baho
Stela Baho

Kush e ka par filmin I love tropoja ? Un po . Kush do ta shohi ne Google filma.24 I love tropoja film i plot

Πριν 4 μήνες
AMETI Xheneta
AMETI Xheneta

33

Πριν 5 μήνες
ismete Mustafa
ismete Mustafa

Pershendetje nga🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰 Macedonia

Πριν 5 μήνες
Enes Uraj
Enes Uraj

sarasvatiçndra

Πριν 5 μήνες
Podujeva Podujeva
Podujeva Podujeva

Je shum e bukur Luana ❤

Πριν 6 μήνες
Live stream
Live stream

There is a video in your ads!!!

Πριν 6 μήνες
Drita Guzi
Drita Guzi

In

Πριν 6 μήνες
saranda Hajdari
saranda Hajdari

oj env qaki ne qant tregona????

Πριν 6 μήνες
Luana. Lea
Luana. Lea

Awh🥺WE ALL MISS SHKL NOW🥺🤎

Πριν 6 μήνες
Tasim Tasim
Tasim Tasim

2:0:39 luana e ben kryqin luana mos je katorlike

Πριν 6 μήνες
melisa melisa
melisa melisa

Ermali shum I.sinqert

Πριν 7 μήνες
Mirlinda Shehi
Mirlinda Shehi

Luana vjollca ma e bukra nga te gjitha I love you so much

Πριν 7 μήνες
Diana Deda
Diana Deda

na mungoni thon ermalit te fillojn edhe me kendu dhe fifi mbarova super

Πριν 7 μήνες
Arben Kola
Arben Kola

Πριν 7 μήνες
Erza Sali
Erza Sali

Shum bukur😍😍

Πριν 8 μήνες
Samira Malellari
Samira Malellari

luana ke emisionin me te bukur ne bote

Πριν 8 μήνες
Florid Krasniqi
Florid Krasniqi

Pulen pa pjek mrena e paska la

Πριν 8 μήνες
mom dad
mom dad

Florin dhe rezin nuk duhet ti hiqni te lutem 😘👏

Πριν 8 μήνες
Vjollca Salla
Vjollca Salla

😂

Πριν 8 μήνες
Geri Itali
Geri Itali

Luana emisionin e ke shum te bukur po kte her e ke prish qe pate rez veleshnjen sepse esht shum llafazan dhe shpesh her ishte shum i bezdisur dhe do te lutezha te mos e maresh perseri ne emisjonet e tua

Πριν 8 μήνες
Sara Maliqi
Sara Maliqi

Mariana eshte e papare😂💞

Πριν 9 μήνες
Valter Barjam
Valter Barjam

Majk & Getoar, pse sformoni nje grup ju

Πριν 9 μήνες
Albana Gashi
Albana Gashi

E shiqova pothuaj ne tersi me habit kur ndigjoj fjalet anglishte kur un banoj prej shum vitesh ne amerik dhe e perdor shqipen ne çdo çast e andej jo gjoja jem diçka dhe degjenerim ne kulem tani e paç pse rinia jan tegjith te degjeneriar sepse shikojn aktoret turp ti thoni vetes shqiptar

Πριν 9 μήνες
Hdjfje Hshfd
Hdjfje Hshfd

Puntate?

Πριν 9 μήνες
Matilda Bifsha
Matilda Bifsha

Like kush shkon direkt te lexoj komentet 😅

Πριν 9 μήνες
alina thaqi
alina thaqi

Luana💝

Πριν 9 μήνες
Valon Fetai
Valon Fetai

Rezin as shikus ne sall sekisha lon me nejt

Πριν 9 μήνες
Rinesa Xheladini
Rinesa Xheladini

Thuj i her kti flor tullacit qe mos haj mut shum nga butrinti

Πριν 9 μήνες
Lujm Qokee
Lujm Qokee

37:55 1:41:30 1:48:13

Πριν 10 μήνες
suzan k
suzan k

✌👍💛💗💖💕💓❤💘💙💚💛💜💝❣💟💕💖💗💞💝💜💛💛💚💙💙💘❤💓😍😍😍😍😍😗😙😘💛

Πριν 10 μήνες
Rod L’Albanais
Rod L’Albanais

Sa bukur e mbyllet ...BABASTARS!!!!!!!....⭐️❤️❤️❤️❤️

Πριν 10 μήνες
Noki Nok
Noki Nok

Mos u ndale

Πριν 10 μήνες
Arsim Demiri
Arsim Demiri

luana a oshte e vertet se je ne lidhje me Krenarin ?😐

Πριν 10 μήνες
anonim anonim
anonim anonim

Tani jam be fanse e shiko kush luan. Nese sezonin tjeter do jete Flori dhe xhoda sdo lej emisoin pa pare te juaj

Πριν 10 μήνες
anonim anonim
anonim anonim

Rezi sduhet te jete me.

Πριν 10 μήνες
anonim anonim
anonim anonim

Rezi shume kot

Πριν 10 μήνες
Xhesika Coku
Xhesika Coku

😍😍😍

Πριν 10 μήνες
ɪᴛ's ᴀʟᴇᴀ
ɪᴛ's ᴀʟᴇᴀ

1:44:34 "Kta Jan kosovar "psee qfar kemi ne me pak se ju ncncncn dhe per Florin e ke shum gabim sepse askush nuk zhgenjehet nga Butrinti❤️

Πριν 10 μήνες
djal toplane
djal toplane

Marjana kondi e pazevendsushme ne sken perz respekte .

Πριν 10 μήνες
FF LEGEND
FF LEGEND

Florjan Binaj ti je nje njeri me të vertete shakagji une vetem prej teje dhe Luanne’s e shoh Plzzz like

Πριν 10 μήνες
Fidan Rrahmani
Fidan Rrahmani

qa osht kjo kshtu more kta hajn Publiku atu shikojn ncncncncnc runa Zot sa Budalla ban Emisione

Πριν 10 μήνες
baci Baci
baci Baci

per momentin jeni numer 1 ne te gjithe Shqiptarin Rrespekt

Πριν 10 μήνες
Dritan Paça
Dritan Paça

37:53, Rezi duke fol ne cel ne emision 😁😁😂, ehh mire mire

Πριν 10 μήνες
MoonLady
MoonLady

O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin

Πριν 10 μήνες
Ledi Le
Ledi Le

Kti Rezit po i pelqen vetja shume , Vk ta shpif emisionin

Πριν 10 μήνες
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja

👏👏👏🇦🇱

Πριν 10 μήνες
Lona 123
Lona 123

Kush ësht me skoadren e kuqe like

Πριν 10 μήνες
Xhoana Shahinaj
Xhoana Shahinaj

rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

Πριν 10 μήνες
Ro Li
Ro Li

Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

Πριν 10 μήνες
Eda Sylejmani
Eda Sylejmani

O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

Πριν 10 μήνες
qufaj flutra
qufaj flutra

A bethen na hongshi

Πριν 10 μήνες
Melinda Queen
Melinda Queen

A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

Πριν 10 μήνες
Nija Vuqiterna
Nija Vuqiterna

https://www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet please help us 🙏

Πριν 10 μήνες
Vigan Hyseni
Vigan Hyseni

Fifi shum e bajatshme omg

Πριν 10 μήνες
bilinas mini
bilinas mini

Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

Πριν 10 μήνες
Eduart Pali
Eduart Pali

Rezi the best

Πριν 10 μήνες
Blerta D
Blerta D

Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

Πριν 10 μήνες
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki

Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

Πριν 10 μήνες
bilinas mini
bilinas mini

Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

Πριν 10 μήνες
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki

Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

Πριν 10 μήνες
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki

1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

Πριν 10 μήνες
mikea hiooi
mikea hiooi

LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

Πριν 10 μήνες
Vipin Unnikrishnan
Vipin Unnikrishnan

vjollca luana i m your big fan from india

Πριν 10 μήνες
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA

Sa keq qe është emiioni i fundit

Πριν 10 μήνες
Merita pacolli
Merita pacolli

luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Πριν 10 μήνες
Merisa
Merisa

Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

Πριν 10 μήνες
tee ale
tee ale

@Merisa te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

Πριν 10 μήνες
Merisa
Merisa

@tee ale epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

Πριν 10 μήνες
tee ale
tee ale

Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

Πριν 10 μήνες
Lani U
Lani U

100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

Πριν 10 μήνες
Blerton Ajruli
Blerton Ajruli

👏👏

Πριν 10 μήνες
alida flus
alida flus

ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

Πριν 10 μήνες
jani axhija
jani axhija

Alida ke qellim te mir te prsh

Πριν 10 μήνες
jani axhija
jani axhija

@xoobo vola enca si byth lope te prsh

Πριν 10 μήνες
Roland Mollakuqe
Roland Mollakuqe

Enca me kalli me at fustan

Πριν 10 μήνες
Taulanti M
Taulanti M

Shum camera switches pa nevoj

Πριν 10 μήνες
Ervin Hajdini
Ervin Hajdini

Rezi dhe Flori njesha

Πριν 10 μήνες
Megi Maria Domi
Megi Maria Domi

Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

Πριν 10 μήνες
Fier Fiwr
Fier Fiwr

Brava Luana !Sezonin e 4

Πριν 10 μήνες
Olta Xhaxho
Olta Xhaxho

Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

Πριν 10 μήνες
Ona Onushi
Ona Onushi

Skandal kenga .... o zot shum keq

Πριν 10 μήνες
jani axhija
jani axhija

@Ona Onushi flm te prsh

Πριν 10 μήνες
Ona Onushi
Ona Onushi

@jani axhija rsp dhe per ty qofsh mir

Πριν 10 μήνες
jani axhija
jani axhija

@Ona Onushi oke te prsh respekte

Πριν 10 μήνες
Ona Onushi
Ona Onushi

@jani axhija un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

Πριν 10 μήνες
jani axhija
jani axhija

@Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

Πριν 10 μήνες
Jeton Binaj
Jeton Binaj

Ghetto Geasy MMV

Πριν 10 μήνες
Nora Ismaili
Nora Ismaili

Mariana eshte ma e keqja e skenes

Πριν 10 μήνες
Fatmira Dardan
Fatmira Dardan

Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

Πριν 10 μήνες
diaraaa Abdullai
diaraaa Abdullai

☝️☝️

Πριν 10 μήνες
Meli Titi
Meli Titi

Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

Πριν 10 μήνες
Vera Edison Tuda
Vera Edison Tuda

Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

Πριν 10 μήνες
bilishu aliss
bilishu aliss

Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

Πριν 10 μήνες
bilishu aliss
bilishu aliss

A very powerful video

Πριν 10 μήνες
bilishu aliss
bilishu aliss

MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

Πριν 10 μήνες
alalalal alealeale
alalalal alealeale

bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

Πριν 10 μήνες
alalalal alealeale
alalalal alealeale

L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

Πριν 10 μήνες
L S
L S

alalalal alealeale Pse ?

Πριν 10 μήνες
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA

Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

Πριν 10 μήνες
Sandra Sandra
Sandra Sandra

O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

Πριν 10 μήνες

Επόμενο

Sfida Paintball, Tayna, Shiko kush LUAN 3, 4 Janar 2020, Entertainment Show

06:18

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show

2:26:28

WHAT DOES MY DAD THINK ABOUT ME GETTING A BBL?

18:39

WHAT DOES MY DAD THINK ABOUT ME GETTING A BBL?

AlondraDessy

προβολές 249 629

ROADTRIP TO SF *i cried*

18:58

ROADTRIP TO SF *i cried*

emma chamberlain

προβολές 2 145 894

Portokalli - Episodi 9, Sezoni 34, 29 Nëntor 2020

1:55:50

Portokalli - Episodi 9, Sezoni 34, 29 Nëntor 2020

Top Channel Albania

προβολές 170 000

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 2 Nëntor 2019, Entertainment Show

1:53:35

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

1:50:30

Ndaje ose Zhvishu, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

11:31

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 21 Nëntor 2020, Entertainment Show

2:29:54

Episodi i plotë: Shiko kush Luan 2, 01 Janar 2019, Entertainment Show

2:53:40

Jaden Smith Goes Sneaker Shopping With Complex

10:25

Jaden Smith Goes Sneaker Shopping With Complex

Complex

προβολές 656 924

SIDEMEN OPEN 10 MILLION SUBSCRIBER DIAMOND PLAQUES

9:23

SIDEMEN OPEN 10 MILLION SUBSCRIBER DIAMOND PLAQUES

MoreSidemen

προβολές 1 422 067

Ο Έλτον είναι ερωτευμένος με τη Γλυκερία

0:59

Ο Έλτον είναι ερωτευμένος με τη Γλυκερία

Ioannis Apergis official page

προβολές 50 285

Playing Among Us In Real Life!

25:38

Playing Among Us In Real Life!

James Charles

προβολές 11 653 552

IMPOSTOR VS EVERYONE (Among us Animation)

2:54

IMPOSTOR VS EVERYONE (Among us Animation)

Chimaru

προβολές 2 087 580