Ermal Fejzullahu - Kthehu Gezuar

Florim Hasani
Florim Hasani

*_*_***_*_*

Πριν 4 χρόνια
Bamir Haxhijnuzi
Bamir Haxhijnuzi

Floiran

Πριν 3 χρόνια
Sadat mustafa
Sadat mustafa

Πριν 5 χρόνια
Sadat mustafa
Sadat mustafa

Πριν 5 χρόνια
munir elamri
munir elamri

un e adhuroj ermal fejzudhahun esht kengetari me i mir

Πριν 7 χρόνια
Bamir Haxhijnuzi
Bamir Haxhijnuzi

manir

Πριν 3 χρόνια

Επόμενο

Ermal Mamaqi - Mall i zjarrte (I Love Tropoja Film)

2:18

Loja me Striptizëm, Bes Kallaku

7:03

Loja me Striptizëm, Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

προβολές 2

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

9:48

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

Ermal Mamaqi

προβολές 2

Elvana dhe Ermali bisedë me këngë

2:01

Elvana dhe Ermali bisedë me këngë

Ermal Mamaqi

προβολές 2

Ermal Meta - Un'altra volta da rischiare ft. J-AX

3:27

Gjiko i depilon edhe kembet Elites

6:46

Gjiko i depilon edhe kembet Elites

Ermal Mamaqi

προβολές 2

Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

2:58

Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

Ermal Fejzullahu

προβολές 7

Ermal Fejzullahu - Falma Zemren

3:55

Ermal Fejzullahu - Falma Zemren

Ermal Fejzullahu

προβολές 6

Ermal Fejzullahu - Kthema (Official Video)

4:11

Drop the Mic, Tayna vs. Ermal Mamaqi

2:32

Drop the Mic, Tayna vs. Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi

προβολές 1

Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

3:31

Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

Ermal Fejzullahu

προβολές 9

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

3:19

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

KIDA

προβολές 50

Si të hani lehtshëm (Ermal Mamaqi mëngjes Amerikan)

1:28

Ermal Fejzullahu - Digje sonte (Official Video)

3:39

Ermal Fejzullahu - Digje sonte (Official Video)

Ermal Fejzullahu

προβολές 8

Ngatërresa e çifteve, Jonida Vokshi

4:32

Ngatërresa e çifteve, Jonida Vokshi

Ermal Mamaqi

προβολές 1

Ermal Fejzullahu  - Nostalgjia

4:42

Ermal Fejzullahu - Nostalgjia

Ermal Fejzullahu

προβολές 727

Ermal Mamaqi - Serenata

3:12

Ermal Mamaqi - Serenata

Ermal Mamaqi

προβολές 1