No video

Ervis Behari - Dajo (Official Video 4K)

Brunilda Rama
Brunilda Rama

Te lumte goja ore djale ke nje ze shum te mir 🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν 7 ώρες
Agustin Papa
Agustin Papa

Pervec se eshte shum kenge e bukur. Perse ne video daja i jep alkool femijes se mitur? Nuk duhet te bejme kujdes qe te mos i inkurajojme femijet te mos pijne alkool?

Πριν ημέρα
eni demiraj
eni demiraj

nuk ka si dajo

Πριν 2 ημέρες
Besi Xhaferaj
Besi Xhaferaj

Hajde Ervis djali hajde je talent suksese.

Πριν 2 ημέρες
Oljana berat
Oljana berat

Brave👏

Πριν 3 ημέρες
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi

Tamam daja është më I afërt po më e bukura është interpretimi

Πριν 3 ημέρες
Luiza Gjoni
Luiza Gjoni

kjo kenge me merë zemren pershenes 3 vellezrit emi qe Jane dajat me te mire në bote

Πριν 4 ημέρες
Luan Balili
Luan Balili

Te lumte Goma nakenaqe

Πριν 4 ημέρες
Astrit Gjoni
Astrit Gjoni

Je i madh

Πριν 7 ημέρες
Klodjan Stefanidhi
Klodjan Stefanidhi

Esht xhaxhi ai qe sbehet gjaku uje se dajua tè shikon per gjynaf

Πριν 7 ημέρες
Leo Gesi
Leo Gesi

Dajo dajo xhani dajo kapedani!

Πριν 8 ημέρες
Rubina Fasho
Rubina Fasho

I'm. (nkhgxdm@😀!😈😈 au.lzo .v!

Πριν 9 ημέρες
Adela Bana
Adela Bana

bravo per kete kenge ervis behari

Πριν 9 ημέρες
Memini Zyra
Memini Zyra

Shum e SHUME E bukur ,kenga Dhe inteprentimi. A vlonjat, Sa bukur kendoniiiiiiiiii.

Πριν 9 ημέρες
Beni Valore
Beni Valore

👍👍👍👍

Πριν 10 ημέρες
Ana Bali
Ana Bali

Im bir eshte me fat qe ka 3 dajat me te mire ne bote

Πριν 11 ημέρες
Enri Zykaj
Enri Zykaj

Te lumte goja na kenaqe shyqyr qe I kemi dajot te na rrojne sa malet

Πριν 11 ημέρες
Sonia Lazaj
Sonia Lazaj

Ο ρεο τραγουδι

Πριν 12 ημέρες
Klevis Serani
Klevis Serani

O djali kjo eshte kenga qe me emocionon ty te lumte goja qe kendon per nene e dajon

Πριν 13 ημέρες
SIA Olso
SIA Olso

te lumte goja o ervis shum keng e bukur

Πριν 13 ημέρες
bomba tv
bomba tv

Ot vdeksha un te lumt goja o yll 💎💎💎

Πριν 14 ημέρες
Frex Min
Frex Min

Na kenaqe shpirtin o Ervis

Πριν 14 ημέρες
Ledjona Kasa
Ledjona Kasa

te lumt goja musik shum ehum e bukur bravo

Πριν 14 ημέρες
Μπαμπης Καζαντζιου
Μπαμπης Καζαντζιου

Je krenaria jon krenohemi te gjith fieraket me ty

Πριν 14 ημέρες
Μπαμπης Καζαντζιου
Μπαμπης Καζαντζιου

Nje super hit per dajallaret bravo prsh patriotin tim. Ervisin me tekst kaq te bukur suksese te mtejshme. Selaniku

Πριν 14 ημέρες
Fatjon bixheku
Fatjon bixheku

Te lumt goja Ervis Behari . Kete keng e ke kenduar me gjith zemer . Komplimenti .

Πριν 15 ημέρες
Denisa Zeqo
Denisa Zeqo

bravo bravo

Πριν 16 ημέρες
Atlant Qato
Atlant Qato

super bravo

Πριν 16 ημέρες
Genti Maneshi
Genti Maneshi

Bravo ERVIS BEHARI te lumte Goja

Πριν 16 ημέρες
Hoti Edmond
Hoti Edmond

Pac ymer vlla me kete keng.

Πριν 16 ημέρες
Artur Lufta
Artur Lufta

Te lumt goja artist bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 18 ημέρες
Veli Hysa
Veli Hysa

Bravo

Πριν 19 ημέρες
Dosti Patos
Dosti Patos

sa her e degjoj te rrengjeth bravo visi bilbili jugut

Πριν 19 ημέρες
Saba
Saba

Bravo

Πριν 19 ημέρες
Alda Koka
Alda Koka

Bravoooooooooo bilbil e ke qare suksese dhe lart e me lart shkofsh👏👏👏👏👏👏💕💕💕💎💎💎💎

Πριν 19 ημέρες
Tare Duka
Tare Duka

Na kenaqe o ervis, bravo

Πριν 20 ημέρες
Neta Neta
Neta Neta

bravo te lumte je kengetari me i mire ne bote

Πριν 21 ημέρα
avdi lusha
avdi lusha

shume e bukur kenga

Πριν 21 ημέρα
Besart Kondi
Besart Kondi

C'na bete te qajme! Respekte nga Texas.

Πριν 21 ημέρα
Xbemile Selenica
Xbemile Selenica

Dajo kapedani kenga super sa me mungon dajot i kam larg 😥

Πριν 23 ημέρες
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ

Nena amanete ma la baje dajone si vella shume e bukure bravo Ervis suksese🙏👏🙏👏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 26 ημέρες
Bajame Ametaj
Bajame Ametaj

Bravo te qofte ervis behari 👌👌👌👌💕💕

Πριν 26 ημέρες
little princess
little princess

Shum e bukur kenga ervis beari

Πριν 26 ημέρες
Aneta Mojsidhi
Aneta Mojsidhi

Lereni djalin ore mos ijepni raki se idigjen mushkrit esht i vogel!..suksese Ervis... Super ze i embel

Πριν 26 ημέρες
Diego Messi
Diego Messi

Sa malet të rroshë more djaloshë . Sa herë e dëgjoj më bën të lotoj . Zoti jet e shëndet.

Πριν 27 ημέρες
Diego Messi
Diego Messi

Ervis teksti muzika sh bukur . Por zëri juaj sh më i bukur . Respekte e urime nga zëmra ime.

Πριν 27 ημέρες
Afrim Myftari
Afrim Myftari

Bravo te lumt goha

Πριν 27 ημέρες
avdi lusha
avdi lusha

Shume e bukur

Πριν 27 ημέρες
An ila
An ila

Love 😍

Πριν 27 ημέρες
Nikoleta Zyka
Nikoleta Zyka

Te lumte per kengen ke bere 😘😘😘😘😘😍😍😍😘😍🎖🎖

Πριν 28 ημέρες
youtube youtube
youtube youtube

O mir e ke ti po te bie ne pjes ndoi daj si ai i imi dhe vetem ciftja ne ball i ben pun hahahahhahaha

Πριν 29 ημέρες
Ilirjan Mehmeti
Ilirjan Mehmeti

Ajo eshte e bukut te jesh dsjo

Πριν 29 ημέρες
GianarasGr Games
GianarasGr Games

@GianarasGr Games

Πριν 29 ημέρες
sani pogradeci
sani pogradeci

Beju e ndonj keng hallave 🤣🤣🤣

Πριν 29 ημέρες
Fredi Labi
Fredi Labi

SPIRO GRENI

Πριν 29 ημέρες
alduis agolli
alduis agolli

Bravo

Πριν μήνα
alduis agolli
alduis agolli

Dajo dajo xhani dajo kapetani

Πριν μήνα
tot toto
tot toto

ec aty dajo😂

Πριν μήνα
Fatmir Cela
Fatmir Cela

Je. Njish. E. Ke. Qa

Πριν μήνα
Fatmir Cela
Fatmir Cela

Kengetare. Si. Ti. Na. Duhen. Te. Gjitha. Kenget. Tuaja. Jane. Hit

Πριν μήνα
Klevis Rexha
Klevis Rexha

Shume e bukur dhe prekese 😢😢

Πριν μήνα
pavlina manaj
pavlina manaj

Sh sh bukur..Nje mrekulli.

Πριν μήνα
Linda Koles
Linda Koles

Super keng bravo

Πριν μήνα
Nertila Cervanaku
Nertila Cervanaku

Magic voice..hapaaaaa dajoooo 🇦🇱🇬🇷

Πριν μήνα
Albert Daja
Albert Daja

Te Lutem mor Burazer ; Vetem me Gjinin e Plehres mos kendo ; Kete e kam per Ylli Baken Peden.

Πριν μήνα
Maringlena Dautaj
Maringlena Dautaj

Bravo Ervis

Πριν μήνα
Γιαννης τζον.
Γιαννης τζον.

Lum kush ka daje dhe ja di vleren

Πριν μήνα
raffaele bushaj
raffaele bushaj

Sim bucr

Πριν μήνα
Vendim Liza
Vendim Liza

Hahahahahaha u kane vdekur dajot qe japin dislike.

Πριν μήνα
Silvana Koreta
Silvana Koreta

Oo sa e bukur,te lumte goja😊

Πριν μήνα
klevis debrova
klevis debrova

❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘👌👌👌👌👌👌👌👌👌 shum e bukur kenga

Πριν μήνα
armando sijoni
armando sijoni

Daja❤❤❤❤

Πριν μήνα
Anxhela Myrtja
Anxhela Myrtja

👏👏👏👏

Πριν μήνα
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ
Μπουσι Μπιλμπιλαϊ

Kjo kenge nuke ka fjale bravo Ervis suksese

Πριν μήνα
Dituri Alikollari
Dituri Alikollari

Super kenge kendon shume bukur Ervis Behari

Πριν μήνα
Xhi Na
Xhi Na

👍🍀🌞🇦🇱

Πριν μήνα
Yolo vasilis
Yolo vasilis

Ειναι σκατα τραγουδι Και CRINGE.Αν ειναι καποιος ελληνας να μου γραψει ενα σχολιο

Πριν μήνα
Sabian Sina
Sabian Sina

Te lumte👍

Πριν μήνα
Voilca Dhimitri
Voilca Dhimitri

Bravooooooooo dhe shume e bukur bravo

Πριν μήνα
Eri Eri
Eri Eri

Kush i ka bo dislike ksaj kenge Jan krejt budall 😉

Πριν μήνα
Uesli Malko
Uesli Malko

Bravo

Πριν μήνα
Ervin Qori
Ervin Qori

👏👏👏

Πριν μήνα
Rogkerta Cl
Rogkerta Cl

Shummmm këngë e bukur

Πριν μήνα
Flori Hoxha
Flori Hoxha

No comment nuk pershkruhet kjo kenge te lumte goja

Πριν μήνα
Agron Shametaj
Agron Shametaj

Salute sempre ervis

Πριν μήνα
anna Metanaj
anna Metanaj

Ervis kio kg esht per ne qe jena te vrar ne zemer bravo asteri eqi aksia afto to tragudhi

Πριν μήνα
Sybi Sadushi
Sybi Sadushi

shume bukur Ervis Behari bravo bravo.

Πριν μήνα
REI Artur Cukaj
REI Artur Cukaj

Shum bukur

Πριν μήνα
Adriana Tufa
Adriana Tufa

no koment vet degjoje dhe lunro ne fantazin e muzikes 😙😙😙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷🇫🇷

Πριν μήνα
kristi kristi
kristi kristi

Shume e bukur kenga ti je talent

Πριν μήνα
Lard Lardos
Lard Lardos

TE LUMTO OBILBIL

Πριν μήνα
TheMaster Steve
TheMaster Steve

Kenga me e bukur qe kam degjuar!😪

Πριν μήνα
Noc SMS9
Noc SMS9

shume bukur

Πριν μήνα
Sandri alban
Sandri alban

bravo shum e bukur

Πριν μήνα
Gurie Mustafaraj
Gurie Mustafaraj

TE LUMTE GOJA BRAVO DAJA NGELET VLLA PER NIPIN 😘😎

Πριν μήνα
Blackpink Jennie
Blackpink Jennie

Kur po me martohet daja qe ta djeg me kete kenge😂😍🔥🔥🔥🔥

Πριν μήνα
Aggelos Rugaci
Aggelos Rugaci

👏🏻👌

Πριν μήνα
MCLEO .T.
MCLEO .T.

Respect 🙏💪

Πριν μήνα
Artaaliko Artaaliko
Artaaliko Artaaliko

Aurela eli fara

Πριν μήνα
francesko toti
francesko toti

bravo ai,daje qe te ka nip ty,,,,lushi behari

Πριν μήνα
MANJOLA HOXHA
MANJOLA HOXHA

Po dhe nje keng per tezen apo nuk ka hahaha

Πριν μήνα

Επόμενο

Lucas The Spider - I'm Starving

0:56

Lucas The Spider - I'm Starving

Lucas the Spider

προβολές 3 567 136

AXE vs LITHIUM BATTERY

13:00

AXE vs LITHIUM BATTERY

Mr.Beast

προβολές 747 138

Meet The Press Cold Open - SNL

6:36

Meet The Press Cold Open - SNL

Saturday Night Live

προβολές 2 289 672

Laminar Flow DISAMBIGUATION

9:18

Laminar Flow DISAMBIGUATION

CaptainDisillusion

προβολές 1 069 448

Discontinued Chocolate Taste Test

14:40

Discontinued Chocolate Taste Test

Good Mythical Morning

προβολές 1 441 389

Reacting to the BEST VALENTINES DAY love animations

10:56

'The World's Best' Magician Justin Flom's iPhone Card Trick

10:41

'The World's Best' Magician Justin Flom's iPhone Card Trick

The Late Late Show with James Corden

προβολές 1 537 933

Marvel Studios' Avengers: Endgame - Big Game TV Spot

0:31

Marvel Studios' Avengers: Endgame - Big Game TV Spot

Marvel Entertainment

προβολές 18 472 477