No video

Ervis Behari - "Plaka mbi taka" (Official Video 4K)

Jona Shehaj
Jona Shehaj

S'do t'ia di plaka per taka,plakun mos e mer me vete se pastaj te thote lanete...ka gjak edhe pleqeria nuk mbahen me plakat tani 🤣🤣🤣🤣

Πριν ημέρα
Jona Shehaj
Jona Shehaj

Eeee

Πριν ημέρα
Bird X
Bird X

shum bukur kenga bravo 😜😜

Πριν 2 ημέρες
Iraklis Klis
Iraklis Klis

te kendofte zemra o file

Πριν 2 ημέρες
mirko p
mirko p

Per te gjitha nanat shqiptare 😙

Πριν 2 ημέρες
azification korca
azification korca

my friend you best one,keep going mate

Πριν 2 ημέρες
Lina Lutia
Lina Lutia

😂😂😂😂😂👌👌👌👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Gaming Turu™
Gaming Turu™

Ervji ervisi ne Nafpaktos iste shume I mir

Πριν 8 ημέρες
games hack
games hack

urime per kengen

Πριν 10 ημέρες
ana ana
ana ana

Te lumte goja more djale

Πριν 12 ημέρες
Fiqrete Rapce
Fiqrete Rapce

Shum bukure

Πριν 12 ημέρες
Vera Begaj
Vera Begaj

Bravoooooo 👋👋👋👋

Πριν 12 ημέρες
Ελενα Σαρικα
Ελενα Σαρικα

Te lumte goja Ervis per kete kenge te bukur je numer 1 edhe zeri juaj eshte i bukur bravo suksese

Πριν 12 ημέρες
Sajmir Liçi
Sajmir Liçi

I madh je

Πριν 14 ημέρες
Erma Markos
Erma Markos

Shume e bukur kercejne plakat

Πριν 17 ημέρες
Tatiana Monika
Tatiana Monika

SHUME E BUKUR SUKSESE

Πριν 17 ημέρες
Emrela Saliaj
Emrela Saliaj

Qofsh I bekuar nga Zoti

Πριν 17 ημέρες
Emrela Saliaj
Emrela Saliaj

Ervis Behari te lumte goja

Πριν 17 ημέρες
Erti Selimi
Erti Selimi

he sa bukur plakat nuk po shuhet flaka

Πριν 18 ημέρες
Memini Zyra
Memini Zyra

Moj zonja U turbuat,fare. Keni kujdes, se rezoheni????? Bravissimo ❤️ 🙏 Djalosh,muzika dhe inteprentimi. Nona...itali

Πριν 18 ημέρες
Hurma . Kasa
Hurma . Kasa

Ervis bravo sa me pelqen kenga po dhe ju te gjith 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

Πριν 18 ημέρες
lilaNtila cinlinsan
lilaNtila cinlinsan

1 a Eli upopppk Dajo

Πριν 18 ημέρες
savina Kosta
savina Kosta

👌👌👌👍👍

Πριν 19 ημέρες
jueda rronci
jueda rronci

Bravo Ervis Behari kengetari me I mire 🌟👌👍

Πριν 19 ημέρες
LUMTURIJE XHIHANI
LUMTURIJE XHIHANI

Grande ..... Shum e bukur kenga 👏👏👏👏por more ne qaf burrat pleq kshu upupuu 🤣

Πριν 19 ημέρες
visi mara
visi mara

V d

Πριν 19 ημέρες
Izaura Kanani
Izaura Kanani

😍😍😍

Πριν 19 ημέρες
Xhuliana Kercuku
Xhuliana Kercuku

super djal Ervisi 👌👌kenga e bukur👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 19 ημέρες
Ester Elezaj
Ester Elezaj

Yll fare

Πριν 19 ημέρες
kristina bulluti
kristina bulluti

Bravo kolonjarja !

Πριν 19 ημέρες
vladimir duro
vladimir duro

te lumte goja artist i vertet .e mbi te gjitha je nje djale shummm i thjeshte .te uroj vetem Dhe vetem suksese .e shihemi perseri .ne Genova Italia me 7dhjetor

Πριν 21 ημέρα
Demokrat Mukoj
Demokrat Mukoj

u terboi gjalpi i shkrir o xhixhi

Πριν 21 ημέρα
paolo paolo
paolo paolo

ajde plaka mbi taka

Πριν 21 ημέρα
Mikail Pina
Mikail Pina

shumë e bukur

Πριν 21 ημέρα
Mandi Sr
Mandi Sr

Bravo o mbreti kengeve

Πριν 21 ημέρα
Iraklis Klis
Iraklis Klis

Te kendofte zemra

Πριν 22 ημέρες
Erion Mihai
Erion Mihai

Bravo Ερβις

Πριν 22 ημέρες
Giorgos Ni
Giorgos Ni

Edhe ne ishim njeher te rinj ;;;;;;;;;;;;; te kendoft zemra sa me shum kenge te bukura

Πριν 23 ημέρες
Fatbardha Cako
Fatbardha Cako

🌎🌏🌍

Πριν 23 ημέρες
Xhentila Gjaci
Xhentila Gjaci

🔥🔥🔥🔥👌👌👌

Πριν 23 ημέρες
Jolanda Topalli
Jolanda Topalli

Bravo ervis behari

Πριν 23 ημέρες
Fely Behari
Fely Behari

Bellissima💝😍😘😘🙋🇮🇹

Πριν 23 ημέρες
Gera Xhabrahimi
Gera Xhabrahimi

E adhuroj kte keng ❤️🌹😍

Πριν 24 ημέρες
drilon koldashi
drilon koldashi

kenga me e bukur me qoni mesazh

Πριν 24 ημέρες
Blerim Shehu
Blerim Shehu

Rixkz

Πριν 24 ημέρες
Christian Hoxha
Christian Hoxha

Raki

Πριν 24 ημέρες
Merita Bici
Merita Bici

Shum super

Πριν 24 ημέρες
Ash Bruno
Ash Bruno

Ps Lĺ .

Πριν 24 ημέρες
Rita Torra
Rita Torra

Bukur ervis 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤

Πριν 24 ημέρες
NDRICIM MEHMETI
NDRICIM MEHMETI

M pelcien shume

Πριν 25 ημέρες
NDRICIM MEHMETI
NDRICIM MEHMETI

Iea

Πριν 25 ημέρες
Beci Sinani
Beci Sinani

Hahaha haha

Πριν 25 ημέρες
Loku Pablo
Loku Pablo

Sei bravo vai avanti per sempre

Πριν 25 ημέρες
Klodjana Mustafa
Klodjana Mustafa

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo9oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💜💜💜💜💜💜💜

Πριν 25 ημέρες
liljana dervishleri
liljana dervishleri

Shum kenge e bukur ju lumt goja

Πριν 25 ημέρες
Ardi Famshem
Ardi Famshem

Shume e bukur kjo kenge me peqen

Πριν 25 ημέρες
Luisa Hyzi
Luisa Hyzi

Bravo Ervis sei numero 1 uno tanti auguri da Roma

Πριν 26 ημέρες
Drita Cerekja
Drita Cerekja

Congratulazioni

Πριν 27 ημέρες
Drita Cerekja
Drita Cerekja

Super 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑

Πριν 27 ημέρες
Drita Cerekja
Drita Cerekja

Urtata te Zonja e te japin rruges suksese kenges 🌟

Πριν 27 ημέρες
Hshshs Sjsjjs
Hshshs Sjsjjs

Super playa

Πριν 27 ημέρες
Visar Limaj
Visar Limaj

Opa ca na bere me kete keng na prishe plakat na ngelen maj takave 😜😜

Πριν 28 ημέρες
Lana Klea
Lana Klea

jepiErvis

Πριν 28 ημέρες
Tam Tam
Tam Tam

Dhe se nk ka cifteli kenga me.pelqen shume bukur

Πριν 29 ημέρες
Brisilda Shehu
Brisilda Shehu

bukur👍😘

Πριν 29 ημέρες
X Gaming
X Gaming

Super kenge Ervis

Πριν μήνα
Dile Hysenbelli
Dile Hysenbelli

Fantastik ky djale😀😀😀😀😀😀😆👏👏👏👌

Πριν μήνα
leggera 15 marè
leggera 15 marè

Burri duhet me i ri...se atyre i plaket tari...grat pak buzkuq e jan ne rregull...i punon e deshiron simitja gjithmon

Πριν μήνα
Fabio velaj
Fabio velaj

Tè kèndoftè zemra

Πριν μήνα
Kosta 12345
Kosta 12345

haaaaaaaaaaa haaaaaaaaa

Πριν μήνα
Edra Mihilli Mihilli
Edra Mihilli Mihilli

kenge shume e bukur

Πριν μήνα
Just a Person
Just a Person

bravo djali.

Πριν μήνα
reni xhafa
reni xhafa

shume bukur ne vdesim per kete kenge

Πριν μήνα
GianarasGr Games
GianarasGr Games

ervish behari good μπραβο sum e bukur

Πριν μήνα
HILTON EJLLI
HILTON EJLLI

JE YLL

Πριν μήνα
OGplayer123
OGplayer123

e dua këtë këngë aq të mirë

Πριν μήνα
Avdiu Avdiu
Avdiu Avdiu

Shum e bukur kenga

Πριν μήνα
Vendim Liza
Vendim Liza

Ky meriton like qe me her te par.

Πριν μήνα
Kamela Metushi
Kamela Metushi

👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
sesilia paraj
sesilia paraj

Te kendoft shpirti mor djal se na kenaqe me kenget e tua.👌❤

Πριν μήνα
Chris Chris
Chris Chris

Na kenaqe o Ervis Behari❤️

Πριν μήνα
ola.b 2007
ola.b 2007

I love this song

Πριν μήνα
Niko Gta
Niko Gta

Like per ata qe eshte super

Πριν μήνα
Enea Zani
Enea Zani

Bravo komplimenti

Πριν μήνα
Dorina Mile
Dorina Mile

bravo,,,,,,

Πριν μήνα
TAHIRI TV
TAHIRI TV

Këngë super bravo ervis suksese

Πριν μήνα
djali vreshtas
djali vreshtas

Super muzik

Πριν μήνα
Zibushe Kurti
Zibushe Kurti

Te keqen e zanot or djal te lumte !!!

Πριν μήνα
Rimi Jaubelli
Rimi Jaubelli

Yll fare

Πριν μήνα
EXTREME CHANAL
EXTREME CHANAL

kush mendon se kjo eshte kenga me e bukur e 2018

Πριν μήνα
Meklant Braha
Meklant Braha

hahahahaha

Πριν μήνα
ylli Cangollari
ylli Cangollari

Super 🎶⭐⭐

Πριν μήνα
Liljana Muhametaj
Liljana Muhametaj

Super bravo

Πριν 27 ημέρες
Monda Bardhi
Monda Bardhi

Bravo ervis suksese

Πριν μήνα
Vassiliki.D d.
Vassiliki.D d.

Love from Greece. This song is amazing💕👌🏽

Πριν μήνα
Mira Gaxha
Mira Gaxha

Urime Ervis je i mrekullushem lum nana qe te ka rrit respekt per zonjat qe te rrethojn jan super ⭐💖🌟💖⭐💙🌟💖⭐💖😘

Πριν μήνα
Saimi Sa
Saimi Sa

bravo

Πριν μήνα
Mehmet Tahiraj
Mehmet Tahiraj

Shum bukur

Πριν μήνα
lada berat
lada berat

Te kenoft zemra Ervis😘😘😘😘😘

Πριν μήνα
Shiperia Ë Vertet
Shiperia Ë Vertet

Bravo Ervis. Këngë e përkryer zëri i mrekullushëm muzika dhe videoklipi fantastik

Πριν μήνα
maka Veli
maka Veli

Zerin fantastico urime suksese

Πριν μήνα
Jetror Haskaj
Jetror Haskaj

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν μήνα
Guilia Xhoxha
Guilia Xhoxha

Je i madh ervis complimenti per zerin qe ke na knaqe urime nga italia g Giulia je shum simpatik 💋❤😍💗

Πριν μήνα

Επόμενο