No video

Ervis Behari - "Plaka mbi taka" (Official Video 4K)

Berti Troka
Berti Troka

👑👑💪💪💪

Πριν 6 ώρες
Daniela Asmuca
Daniela Asmuca

Hahahahah🖒🖒🖒👏👏👏👏

Πριν 7 ώρες
Stelina Musta
Stelina Musta

Kenge shume e buker

Πριν 8 ώρες
John 123
John 123

oo plak mbi taka 🤣✔

Πριν 8 ώρες
katy
katy

te lumte na kenaqe hopa nenat tona qofshin te bekuara

Πριν 8 ώρες
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj

te degjova te emisjoni i Rudines.Bashke me ato 4 zonjat.Bravo Ervis suksese.pershendetje nga Hoshetima e vlores. Brovo.

Πριν 10 ώρες
Rudina rudi
Rudina rudi

Uaaa cfar kingu !!!!!!!!!!!

Πριν 12 ώρες
Jorida Xhamo
Jorida Xhamo

Je super na kenaqe me kenget e tua jam fansja jote te uroj vec shendet❤❤❤❤❤

Πριν 12 ώρες
Ηλιασ Ηλιασ
Ηλιασ Ηλιασ

yje ini u kentoft zmra ❤❤❤❤❤❤

Πριν 16 ώρες
Genis Alija
Genis Alija

Te kendofte zemra per jet e mote. Do ja kalosh Ylli Bakes me kete ze 🖒🖒🖒🖒👌👌👌

Πριν 19 ώρες
Sofije Fejza
Sofije Fejza

Te kendoft zemra shum Kong e qelluar, mir qe ke mendu edhe per plaka, vetem kto sko kan plaka po shum Zonja bile ,👍👍👍👍

Πριν 23 ώρες
denise hyka
denise hyka

Bravo opa

Πριν ημέρα
Toni Xhaferaj
Toni Xhaferaj

Te kendofte zemra o djale...

Πριν ημέρα
Lindita Kastrati
Lindita Kastrati

Ahahahah bravo ska rendesi mosha ka rendesi shpirti

Πριν ημέρα
Arben Mema
Arben Mema

Super keng 😍😍😙😙

Πριν ημέρα
Evelin Musta
Evelin Musta

Superrr

Πριν ημέρα
Anila Cano
Anila Cano

shume e pelwyer

Πριν ημέρα
blerina koci
blerina koci

Super!!! 👌

Πριν ημέρα
Irakli Raga
Irakli Raga

Te kendoft zemra ervis 👌

Πριν ημέρα
Gogos Mix
Gogos Mix

te pelqenka shum Ylli Baka me sa duket...

Πριν ημέρα
Σωτηρια Μπραχουσάι
Σωτηρια Μπραχουσάι

Shume bukur 😃😃

Πριν ημέρα
edi za
edi za

Kange fantastike

Πριν ημέρα
lada berat
lada berat

Shum e bukur bravo

Πριν 2 ημέρες
Fuck You
Fuck You

😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Alexsander Shahini
Alexsander Shahini

Mos harro rripin e sigurise ....

Πριν 2 ημέρες
Ervin Mantraku
Ervin Mantraku

Bravo re i madh🖒🖒🖒🖒🖒👍👍👍👍👍🤘🤘🤘

Πριν 2 ημέρες
Mjaftoni Danaj
Mjaftoni Danaj

Super kenge

Πριν 2 ημέρες
Xhesi Ana
Xhesi Ana

Po bravoooooooooooool! Plaka ahhahaha

Πριν 2 ημέρες
Olsa Bardho
Olsa Bardho

Sa te embel e ka zerin bravo

Πριν 2 ημέρες
altin allkushi
altin allkushi

Opo të lumtë,te këndoftë zemra e hallall ai qumshi I asajë plake. (Rahmet te ket)

Πριν 2 ημέρες
Fredi Bejdo
Fredi Bejdo

Bravoo super keng 👏👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Andi Beshello
Andi Beshello

Shume kenge e bukur bravo ervis ke nje ze super te kendofte zemra

Πριν 2 ημέρες
Ilias Vranisti
Ilias Vranisti

Suksese te metejshme.....

Πριν 2 ημέρες
Griselda Grisi
Griselda Grisi

Ervis martohemi bashke 😋😋😋😋😋😋😋😋😂😂😂😂

Πριν 3 ημέρες
Luis Brace
Luis Brace

Super keng suksese

Πριν 3 ημέρες
Hanko Hanko
Hanko Hanko

Shum bukur

Πριν 3 ημέρες
entela romeo
entela romeo

Shum shum keng e bukur👏👏👏🙏

Πριν 3 ημέρες
Dashe K
Dashe K

Bravo e ke gjetur per ne plakat thenkju

Πριν 3 ημέρες
Zeljan Gubere
Zeljan Gubere

super kenge bravo ervis behari

Πριν 3 ημέρες
Manti Lahe
Manti Lahe

Je kengetari me i mir ne shqiperi

Πριν 3 ημέρες
Yze Seferasi
Yze Seferasi

Uaaa sa keng e bukur bravo

Πριν 3 ημέρες
Ilia Puli
Ilia Puli

Bravo ervis je super kengetar nje duartrokitje te madhe.per ty dhe per plakat na zuri vapa u terbua plaka👏👏💋

Πριν 3 ημέρες
Klevisa Jakupi
Klevisa Jakupi

Bravoooo.shum e bukur kenga

Πριν 3 ημέρες
Saimir Rakipaj
Saimir Rakipaj

Sdo tja di plaka per taka👍👑

Πριν 3 ημέρες
flora lola lo
flora lola lo

Bravo Ervis eshte kenga me e bukur e vitit pershendes plaken time e te gjith plakat e shqiperise ,nenat tona te mrekullushme.

Πριν 3 ημέρες
Alexsander Shahini
Alexsander Shahini

Me kenage .

Πριν 4 ημέρες
Artan Hada
Artan Hada

Bravo visi ja u ke bere gocave dhe djemve 8 me 2 Bravo

Πριν 4 ημέρες
Lola Lici
Lola Lici

Bellissima questa canzone davvero bravo ervis 😂😂😘😘

Πριν 4 ημέρες
Alma Tsala
Alma Tsala

Sa te mira keto zonja bravo zonja ..shum keng e bukur te lumt goja o yll 😘😘😘😘

Πριν 4 ημέρες
Mateo Kapllanaj
Mateo Kapllanaj

Shume e bukur kenga

Πριν 4 ημέρες
Xhevdet Kariqi
Xhevdet Kariqi

Urime Ervis respekte

Πριν 4 ημέρες
anna fousha
anna fousha

Po super kenge dhe te kendofte zemra more djale ..

Πριν 4 ημέρες
Salvatore Zora
Salvatore Zora

nuk me mjafton ta ndigjoj kte kenge. Esht shum, shum e bukur e ti, e kendon ne nje menyr te mahnitshme. je njishhhhhhh o yll Jugu

Πριν 4 ημέρες
Salvatore Zora
Salvatore Zora

ke nji ze fantastik. komplimente o yll bote

Πριν 4 ημέρες
Vera Sokoli
Vera Sokoli

SUKSESE CUNO SHYQYR DHE NJE MENDIM E KENGE SHUME E BUKUR.SE KAN QEN TE REJA DHE PLAKAT OK JU LUMET 👍🙏🔥🌻💚😎😇

Πριν 4 ημέρες
Νικολας Σκαλας
Νικολας Σκαλας

ylli i kenges popollore bravo Ervin suksese

Πριν 4 ημέρες
Anxhi hysi
Anxhi hysi

Te lumte goja e zemra,

Πριν 5 ημέρες
AdilBashaVEVO
AdilBashaVEVO

😆super

Πριν 5 ημέρες
Elh sampani
Elh sampani

Super keng.. respect per nenat tona.. rrofshin plakat tona

Πριν 5 ημέρες
Fatmira Jonuzaj
Fatmira Jonuzaj

Bravo

Πριν 5 ημέρες
Kimete Ibrahismka
Kimete Ibrahismka

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Πριν 5 ημέρες
Luis Brace
Luis Brace

😂😂😂

Πριν 5 ημέρες
Nisi Kuqi
Nisi Kuqi

Seksi plakat I

Πριν 5 ημέρες
Mesjana Fejzullahu
Mesjana Fejzullahu

Shum bukur kenga super hit

Πριν 5 ημέρες
Matilda Bode
Matilda Bode

👏👏

Πριν 5 ημέρες
valentina ntina
valentina ntina

Përshëndes nga Greqia ... Super këngë është shum shum e bukur kush pëlqen kete këngën të më bëj LIKE ..... ERVISSSS BEHARIIIIIII 🌟🌟❤️❤️ ME SUKSESEEE KËNGA

Πριν 5 ημέρες
Denard Elezi
Denard Elezi

Sme pelqen si kenge ma kerkoj goca xhaxhit se nuk do e shikoja

Πριν 5 ημέρες
Edlira Lira
Edlira Lira

Cfar zeri ke mor djal 😚😚

Πριν 5 ημέρες
klea klea
klea klea

oh cna kenaqe shpirtit o bilbil i muzikes

Πριν 5 ημέρες
Enkeleda Shahaj
Enkeleda Shahaj

Vertet 1 super kege suksese ⭐⭐⭐⭐ bravo

Πριν 5 ημέρες
refit nuhaj
refit nuhaj

Opa u terbua plaka... je njish o Ervis Behari...suksese

Πριν 5 ημέρες
Xrysa B.
Xrysa B.

I dont know what it says but i like it! Greetings from greece.

Πριν 5 ημέρες
Bleadr Brakaj
Bleadr Brakaj

super hit bravo

Πριν 5 ημέρες
Adelina Mema
Adelina Mema

Ervis Behari ylli Fierit të lumt goja 🌟🌟🌟👌👌😍😍😍😍😍

Πριν 5 ημέρες
Firalba Lici
Firalba Lici

Suksese more Djal na kenaqe dhe dora e dyt ka lezet

Πριν 5 ημέρες
Stelina Kulla
Stelina Kulla

bukur 😂😂😂

Πριν 5 ημέρες
Xaris Parvantonis
Xaris Parvantonis

Do kercejme do hedhim valle... Do harrojme se kemi halle... cka me shume se ne rinia... Dime dhe ne nga dashuria...! Ervis- O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka O po nuk po shuhet flaka S'do t'ja dije plaka per taka X2 Plakun mos e merr me vete,se pastaj te thote lanete Bej ca qejf moj e uruar sa ke kemb e sa ke duar X2 O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka O po nuk po shuhet flaka S'do t'ja dije plaka per taka X2 Ktheni gotat dhe kendoni ashtu si e do zakoni Le ta marri vesh rinia se ka gjak dhe pleqeria X2 (Ref) O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka! O po nuk po shuhet flaka... S'do t'ja dije plaka per taka X2 S'do t'ja dije plaka per taka!!!

Πριν 5 ημέρες
Marinela Korcari
Marinela Korcari

bravoooo

Πριν 5 ημέρες
KIDDA Love Love
KIDDA Love Love

Opa opa plaka di flaka Hahahaha 😘😘😘🤣🤣🤣🤣

Πριν 5 ημέρες
ELDO Demiri
ELDO Demiri

Te kendoft zemra vlla

Πριν 5 ημέρες
selman lamkja
selman lamkja

shum ebukur

Πριν 5 ημέρες
Migena Shtepenja
Migena Shtepenja

Super super keng suksese larte e me larte

Πριν 5 ημέρες
Angela Dallas
Angela Dallas

👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
Pinky Wishbowl
Pinky Wishbowl

💿💿💿 #💿💿💿💿 💿💿💿 #💿💿💿💿 Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.  (Vetëm pyesni Atë)

Πριν 5 ημέρες
Mario Allko
Mario Allko

Ahajahh bravo bravo nje pershndetje nga rodosi gr

Πριν 6 ημέρες
ticiana mecaj
ticiana mecaj

Sinqerisht vjaza ime eshte e cmendur per kenget e ervist nk fle pa degjuar kenget e tij si ne telivizor si telefon ose ajpad i di te gjitha kenget permendeshhh esh e fiksuar pas ervisit nk do asnje kengetare pervec ervisit je i papar ervis qe ke bere vajzen time te jet e pasionuar per kenget e tua te lumt ai zeri i embel si sheqerii je yll

Πριν 6 ημέρες
Anita Bana
Anita Bana

😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 6 ημέρες
Anita Bana
Anita Bana

Sh keng e bukur bravo dhe suksese te metejshme Ervis

Πριν 6 ημέρες
Eriseld Brakaj
Eriseld Brakaj

Suksese po na kenaqe

Πριν 6 ημέρες
ysen xhelo
ysen xhelo

Ato sjane plaka fare por jane super nena respekte.

Πριν 6 ημέρες
Arben Muzhika
Arben Muzhika

Complimenti shum keng e bukur suksese

Πριν 6 ημέρες
Anna Senka
Anna Senka

Je i pa pare per zerin qe ke tè zgjat jeten cdo kenge qe kendon tè ben gjithmon e me shume per vete ,Bravo Ervis

Πριν 6 ημέρες
panajot balla
panajot balla

Bukur 😋😋

Πριν 6 ημέρες
Destiny Kellos
Destiny Kellos

ne terezi ekane Plakat pa Taka.

Πριν 6 ημέρες
elena laloti
elena laloti

Bellissima 😍

Πριν 6 ημέρες
Djdhs Dhdjd
Djdhs Dhdjd

Me ket kenge pershendes Reni Reni Fier....opaaaaaaaaaaa opaaaaaaa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Πριν 6 ημέρες
Eri Vrapi
Eri Vrapi

Haha brovo 😁👌👌👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
Mateo Ruko Mateo Ruko
Mateo Ruko Mateo Ruko

Bravo ervis je njeshi te lumte goja .na I cmende fare pleqt.bravoooooo.suksese te metejshme.je I papar 👍👍👍👍

Πριν 6 ημέρες
Lindita Musollari
Lindita Musollari

Shum bukur

Πριν 6 ημέρες
ηλιας Λιλος
ηλιας Λιλος

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 6 ημέρες

Επόμενο

Elita 5 - TORNADO