FAKE OFF - 2 Qershor 2020 | Pj.1 - Satire - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 14:23

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/fakeoffvizionplus/
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  instagram.com/VizionPlusTv/
  Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do të jetë një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #vizionplustv #fakeoff #20vjetvizionplus
  ------------------------------------------------------------------
  Subscribe: grfilms.net/us/vizionplusalbania

dezhavy zhezhavu
dezhavy zhezhavu

Do ti fusi ty nbyth ato guret soni o gon kurva shoku abazit 😉

Πριν μήνα
xhavit Bregaj
xhavit Bregaj

Ky Rama me ata Lesh esht bere si Popi i Kishes ne Deqan ha ha rrot kari kot

Πριν μήνα
billis s
billis s

Po lajthit I shkreti tani do vi dhe vapa dhe mbetem pa komandanti te vene spirokalin

Πριν μήνα
Daniela Abedini
Daniela Abedini

Gabim qe i ke ndare me pjese agron lere te gjithe bashke

Πριν μήνα
Aferdita Halilaj
Aferdita Halilaj

Po patët mundsi mos i ndani pjesët e keni pasur mirë më para

Πριν μήνα
tata mata
tata mata

ky Xhefri si Viç haslli

Πριν μήνα
tata mata
tata mata

@billis s me mua e ke ti mo

Πριν μήνα
billis s
billis s

E paedukate turp te kesh o lop

Πριν μήνα
Hen Hen
Hen Hen

Nuk dua ta ofendoj gjefrin por nuk ka bagazh humori. Kurse per gonin skam c'te flas esht gjeni fenomenal, i thjesht esht i paarritshem esht alfa dhe omega , qe do te thote fillimi dhe mbarimi i humorit shqiptar.

Πριν μήνα
Ana Jahaj
Ana Jahaj

Qajen halline e kalorsit si i varen kembet qani hallin e Amerikes e mo amane”e sa bukur moj vajze..hallalle..

Πριν μήνα
Hen Hen
Hen Hen

Dhe un pse e zgjas kot me ty un me shum veshtiresi po kuptoj dy ose 3 fjal .

Πριν μήνα
Hen Hen
Hen Hen

Fol ore te thash

Πριν μήνα
Hen Hen
Hen Hen

@altin aliraj oooo zoteri qa do te thote kjo fjala , Ne rregull zonje

Πριν μήνα
altin aliraj
altin aliraj

PSE HENE TE TI ERDHI TY NUKE MIRE PO TALLESHJA UNE TI CA TO THOJE NE RREGULLE ZONJE

Πριν μήνα
Hen Hen
Hen Hen

@altin aliraj pershendetje zoteri te lutem me thuaj cfar tallje sheh ti tek komenti im.

Πριν μήνα
Ana Jahaj
Ana Jahaj

😂😂😂

Πριν μήνα
Alma Tako
Alma Tako

Mrmb 🌟bravo

Πριν μήνα
Page One
Page One

Mos i ndani videot o Admini i kanalit te vizionit

Πριν μήνα
Max Dauti
Max Dauti

O Agron programin e keni bere mire , po kete mjekerr cjapin çna i nxirrni pernate se na vjen per te dh...... kur shikojme kete gomare buze bardhe 🐴

Πριν μήνα
Ismet Doku
Ismet Doku

Mesiguri do jet SHQIPTAR Ai POLICI

Πριν μήνα
buti vezA
buti vezA

Po shqiptare eshte

Πριν μήνα

Επόμενο

FAKE OFF - 2 Qershor 2020 | Pj.2 - Satire - Vizion Plus

08:34

FAKE OFF - 2 Qershor 2020 | Pj.2 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 17 000

Al Pazar - 13 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:29:14

Al Pazar - 13 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 112 000

Al Pazar - 16 Maj 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

28:15

JD Pantoja - 12•19 (Official Video)

2:14

JD Pantoja - 12•19 (Official Video)

JDPantojaVEVO

προβολές 5 646 183

FAKE OFF - 4 Shkurt 2020 - Satire - Vizion Plus

27:26

FAKE OFF - 4 Shkurt 2020 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 59 000

FAKE OFF - 4 Mars 2020 - Satire - Vizion Plus

27:21

FAKE OFF - 4 Mars 2020 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 32 000

FAKE OFF - 3 Qershor 2020 | Pj.1 - Satire - Vizion Plus

11:47

FAKE OFF - 3 Qershor 2020 | Pj.1 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 23 000

FAKE OFF - Pjesa 1 - 4 Qershor 2020 - Satire - Vizion Plus

13:41

Al Pazar - 20 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:26:20

Al Pazar - 20 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 96 000

FAKE OFF - 3 Qershor 2020 | Pj.2 - Satire - Vizion Plus

11:18

FAKE OFF - 3 Qershor 2020 | Pj.2 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 21 000

I Bought The World's Largest Firework ($600,000)

11:09

I Bought The World's Largest Firework ($600,000)

MrBeast

προβολές 31 727 071

Tik Tok Sing Off Battle ft. Lopez Brothers & My Best Friend

5:53

ARE YOU SMARTER THAN A 13 YEAR OLD?!

8:06

ARE YOU SMARTER THAN A 13 YEAR OLD?!

Lexi Hensler

προβολές 1 560 506

I Finally Asked Dixie To Be My Girlfriend!

6:33

I Finally Asked Dixie To Be My Girlfriend!

Griffin Johnson

προβολές 3 079 085

BEST FRIEND GETS LIP INJECTIONS!!

4:40

BEST FRIEND GETS LIP INJECTIONS!!

Alex Warren

προβολές 1 696 806

TRY NOT TO GET LIT 2020: Upcoming Rappers

16:57

TRY NOT TO GET LIT 2020: Upcoming Rappers

Tommy Craze

προβολές 187 550

Naya Rivera Dead at 33

2:38

Naya Rivera Dead at 33

Entertainment Tonight

προβολές 239 479