No video

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  MaxProductionALMaxProductionAL

  διάρκεια: 2:55

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/3Cr7aw14mGfqLQsKRlqXGO
  Deezer: www.deezer.com/en/album/79982302
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/psikopatja-jote-feat-mc-kresha-single/1444648247?ls=1
  Follow Max Production on:
  ►Instagram: instagram.com/maxproductional/?hl=en
  ►Facebook: facebook.com/MAXProductionAL/
  ►Website: maxproduction.net/
  Follow Fifi on:
  ►Instagram: instagram.com/fifi.official.fr/
  ►Facebook: facebook.com/fifi.Official.FR/
  Follow Mc Kresha on:
  ►Instagram: instagram.com/tavnikcity/
  ►Facebook: facebook.com/shemsikreshta/
  Written : Fifi & Mc Kresha
  Music: Apollo , StrikeBeatz & K-Master
  Mix & Master : PressPlay
  Prod.by: Max Audio & PINT
  Mua: Sageri
  Dressed: Vloramustafa-Fashion

  psikopatja jote fifi  mc kresha fifi  mc kresha psikopatja jote  

rudi ru
rudi ru

Wow. Wonderful song. All the best Fifi and MC Kresha.

Πριν 19 ώρες
Sqicide
Sqicide

Mi pas kresha qishtu muzikt me za t trrash e kish kall babush

Πριν ημέρα
dd aldo
dd aldo

Hallall te koft vlla Fifi ❤

Πριν ημέρα
Kujtim Isha
Kujtim Isha

Zjarr fifi bravo te qofte👏👏

Πριν ημέρα
paja Adriatik
paja Adriatik

shum bukur Fifi😮😮😮

Πριν 2 ημέρες
Luan Kashi
Luan Kashi

ZAKONISHT NJE KENGE KUR E DEGJON SHUME SHPESH VJEN E TE MERZITET,AMA NE RASTIN E KESAJ KENGE SA ME SHUME TA DEGJOSH AKOMA ME TEPER E DASHURON🙈❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Erilind Beci
Erilind Beci

A JÈ TI AJETI

Πριν 3 ημέρες
Klara Xheleshi
Klara Xheleshi

Je mrekullia jon fifi

Πριν 3 ημέρες
edison neli
edison neli

super kresh🤚🏻☑️

Πριν 3 ημέρες
Paola Baboçi
Paola Baboçi

😍😍😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Tan Tropoja
Tan Tropoja

Sja ka iden muzikes ai qe i ka ba dislike fuck👎

Πριν 5 ημέρες
eglantina eglantina
eglantina eglantina

e vertet super kenge

Πριν 5 ημέρες
R L
R L

Kenga superbe, interpretimi nga te dy superb, e kenduar me shume shpirt. Kenge qe duhet te kishte dale ne vend te 1 (pare). Legjende do mbeted gjithmone.

Πριν 6 ημέρες
blueibabygirl07
blueibabygirl07

This song though 💖💖 #muchlove from the #States 🇺🇸🎤🎵🎶

Πριν 8 ημέρες
est epho
est epho

Love from Albania

Πριν 8 ημέρες
Zeqine Xhemali
Zeqine Xhemali

Fifi ti je nje Diva .. Ti meriton shume

Πριν 8 ημέρες
Leo KING
Leo KING

Une se kuptoj ate çanten ne shpine Te Kreshes plus kur thot lajmroni zyrtart nji vajz me te bardh Ama Fifi esht e veshur me te zeza Nuk me pelqen ky mos kombinim

Πριν 8 ημέρες
flawless .f
flawless .f

Nje vajz me tbardh dmth nuse,,edhe besoj sdo vishej fifi me vello pa kuptim edhe ku pe din ti qe ska pas histori kresha dicka me vello edhe e ka fut ne kenge ska lidhje me fifin,

Πριν 7 ημέρες
elton Xhindoli
elton Xhindoli

performance e perkryer prej te dy kengetareve. Urime te metejshme

Πριν 9 ημέρες
ada lavane
ada lavane

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 9 ημέρες
Dritan Vuka
Dritan Vuka

Like komentit kush mendon se Fifi dhe MC kresha janë me të mirët dhe me të mrekullueshëmit ❤❤❤❤💝💝💝💝🤩🤩🤩😘😘😘

Πριν 9 ημέρες
rajan Selaj
rajan Selaj

S

Πριν 9 ημέρες
Ela Kola
Ela Kola

Fifi ma e mira

Πριν 10 ημέρες
Lola Dashi
Lola Dashi

Uauuuuuuuu brava Fifi 😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 10 ημέρες
Phone Service
Phone Service

Super super kenge

Πριν 10 ημέρες
Couple goals
Couple goals

hot girl https://www.youtube.com/watch?v=z2bvitltjLA

Πριν 11 ημέρες
Emanuela Gjoni
Emanuela Gjoni

Ylllllll fifi e mc kresha

Πριν 11 ημέρες
Lendita Duraku
Lendita Duraku

Te dua fifi edhe mc kresha 💖💖💖💋💋

Πριν 11 ημέρες
Llukaj Xhevdet
Llukaj Xhevdet

Kresha 👑 mreti i rrepit

Πριν 11 ημέρες
aferdita jonuzi
aferdita jonuzi

Kush mendon se do arrije 20 milion klikime like

Πριν 11 ημέρες
Ron Emini
Ron Emini

Yeper bukur ju dua shum

Πριν 12 ημέρες
Xh
Xh

2019?

Πριν 12 ημέρες
Albina Thaçi
Albina Thaçi

Sa like bahen per kete koment

Πριν 12 ημέρες
Dona K.
Dona K.

💔

Πριν 13 ημέρες
Mr. Royale
Mr. Royale

Mc kresha ashtu e ka zerin apo vetem te kenga e ka ber ashtu?

Πριν 13 ημέρες
Daniela Mardoda
Daniela Mardoda

Sa bukur !

Πριν 13 ημέρες
nicol Mhilli
nicol Mhilli

10 here n dit e ndi ket kange pz...ju rujte zoti Fifi & Kresha ❤❤

Πριν 14 ημέρες
Ledio Cana
Ledio Cana

Me pelqen shume kenga jote .Vazhdo keshtu.

Πριν 14 ημέρες
Ledio Cana
Ledio Cana

Kush mendon se Fifi eshte kengetare e mire mund te beni like

Πριν 14 ημέρες
Merita Dauti
Merita Dauti

😍😘

Πριν 15 ημέρες
thegood fathers
thegood fathers

ju qift dreqi ropt

Πριν 15 ημέρες
Sadiku Bashkim
Sadiku Bashkim

TI JE VOROTA JEME E SOTET😍😍

Πριν 15 ημέρες
Zenel Frati
Zenel Frati

$$$$$$

Πριν 16 ημέρες
Senada Dibra
Senada Dibra

Bravo Fifi 😇😇😇😇😇

Πριν 16 ημέρες
Zyle Maksuti
Zyle Maksuti

😘😍😍💞💕

Πριν 16 ημέρες
Illyrian byti
Illyrian byti

...Përndryshe kënga është kryevepër..!

Πριν 16 ημέρες
Arian Morina
Arian Morina

Bali me qont nsken, mes kopjo ji vetvetja o balooo jom kan nifar fani yt po kurr mo

Πριν 17 ημέρες
a. berisha
a. berisha

Kon ka kopjuuu hahahha, ka dasht me prezentu koleksionin qe ka me qit labeli PINT sa per info.

Πριν 6 ημέρες
Morea Syla
Morea Syla

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 18 ημέρες
Sajmir Bici
Sajmir Bici

Nice

Πριν 18 ημέρες
Nestio Nesti
Nestio Nesti

shume super 😙😙😙😙😙😙😘😘😘😜😜😜😜😜

Πριν 18 ημέρες
Ramon Koleci
Ramon Koleci

Unë mendoja qe kjo kenga kishte fituar çmimin e parë! I love this song ✌

Πριν 18 ημέρες
Arta hasani
Arta hasani

❤❤🎶🎵💖💣👑

Πριν 18 ημέρες
Ester jon ester jon
Ester jon ester jon

Super keng bravo 👏👏

Πριν 19 ημέρες
Ernest Kuqo ernest
Ernest Kuqo ernest

Me knoq kjo keng

Πριν 19 ημέρες
Dafina Ferati
Dafina Ferati

shum bukur

Πριν 20 ημέρες
Ornela Karafili
Ornela Karafili

❤️❤️❤️

Πριν 20 ημέρες
Ina Poka
Ina Poka

KJO ISHTE KENGA ME E MIRE E KENGES MAGJIKE DHE DUHEJ TE FITONTE POR FITOI FLORI MUMAJESI ME KENGEN PLAS

Πριν 20 ημέρες
farije iseni
farije iseni

😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 20 ημέρες
Sofilda Sofi
Sofilda Sofi

shume emocione 😢😢😢😢😢

Πριν 21 ημέρα
Lami Biri
Lami Biri

Kush e ka bo 👎 ja qifsha krejt ropt npidh 🤦‍♂️ BRAVOOOOO FIFI👸 je e kompletume 😍 gjithashtu edhe i madhi Kresha 🤛 Jeni 1-shaa 💋❤

Πριν 21 ημέρα
Mehmet Kaaravstaja
Mehmet Kaaravstaja

BABYLON CLUB ,ADRESA:PERBALL HOTEL "MOLLA".

Πριν 21 ημέρα
Mehmet Kaaravstaja
Mehmet Kaaravstaja

Mc Kresha dhe Fifi,BABYLON CLUB,suppppppper Club V.I.P

Πριν 21 ημέρα
Cqnafa Gemini Georgian Girl
Cqnafa Gemini Georgian Girl

🎼🎵🎶❣️❤️🇬🇪👍

Πριν 21 ημέρα
VIPAT SHQIPTARE
VIPAT SHQIPTARE

https://youtu.be/WDU3OY00cN4 Prishet miqesia mes Florit dhe Fifit?! Pasi fshijne njeri tjetrin nga instagrami ,reagon kengetarja...

Πριν 21 ημέρα
Taulant Qoqaj
Taulant Qoqaj

Un nuk ndegjoj Rep ,por ky Kresha eshte Hlem per rep , respekt per te dy Fifi & Kresha

Πριν 21 ημέρα
Last Soul Tv
Last Soul Tv

Kengw e vjedhur,, Acromax ben cmos qe mps ta marri vesh njeri biles i ka bllokuar videot qi ishin ne youtube qe e trgonin ket fakt,, o bythqira pse i fshini kur jan te verteta sdoni te hapet lajmi

Πριν 21 ημέρα
Last Soul Tv
Last Soul Tv

Ik o lali mo na ca trapin me merr vesh ti e shok paske dhe vite,

Πριν 18 ημέρες
flawless .f
flawless .f

+Last Soul Tv hahhaha 🤣 sa budalla acromaxi ka heq gjith kto video ,, a tani e njeh acromaxin a,,kam kohe qe merrem me kto pune vite,,, mos flit kot ,,edhe paska met fifi me vjedh qe ushqen krejt estraden me tekste e muzik,leje be allahile

Πριν 18 ημέρες
Last Soul Tv
Last Soul Tv

+flawless .f ej ok del video do e shofesh kujt ja ka kopju,, e theksoj, ka kopjuar tekstin jo vjedhur, Acromax e hoqi se po i dilte nami

Πριν 18 ημέρες
flawless .f
flawless .f

Hajt iher kallxo prej ku e ka vjedh?? Acromax e ben qe mos ti vjedhe bota kenget,,, mundet dikush me pelqy edhe me be gati te tille mos fol fol pa lidhje ,thjesht po man te drejtat e autorit seshte veq per kete kenge po krejt,,duket sa llogjik paske hallall🤦

Πριν 20 ημέρες
Mateo Koti
Mateo Koti

bravo fifi je super ylll💋

Πριν 22 ημέρες
Bardul Kurtishi
Bardul Kurtishi

vetem per ty fiffi

Πριν 22 ημέρες
Dini -
Dini -

15Million 🎈

Πριν 22 ημέρες
Burim Ja
Burim Ja

Ashiqare e ka meritu fifi vendin e par ose t'dytin ! Po me ni vend ku osht Arditi as Rita Ora nuk ish pozicionu ni vend ma t'lart se sa Aurela !

Πριν 22 ημέρες
Albina Morina
Albina Morina

Hallall ju qoft,Qualiteti i Kenges ,Superior,thjesht Mega HIt ,jo veq me dal mu perdridh por Kenge qe ja vjen Veshi ta ndegjoj hiq pa e shikuar,Suksese me tej!

Πριν 22 ημέρες
Altin Malocaj
Altin Malocaj

Nji nder kenget mè tè bukura te viteve tè fundit.

Πριν 22 ημέρες
Marius Pellumbaj
Marius Pellumbaj

Duhej ta kishe fitu o fifiii

Πριν 22 ημέρες
Elushka29
Elushka29

Fantastike

Πριν 22 ημέρες
mateo memeti
mateo memeti

0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55

Πριν 23 ημέρες
behar maliqi
behar maliqi

Muzika me e buker ne bot

Πριν 23 ημέρες
Marsida Kasa
Marsida Kasa

👏👏👌😘😘

Πριν 23 ημέρες
Agi Dervishi
Agi Dervishi

SHUME E BUKUR BRAVO.

Πριν 23 ημέρες
Alba Stoja
Alba Stoja

Sa fjale shume te lidhura.me shume kuptim

Πριν 23 ημέρες
Erinogert Doci
Erinogert Doci

BIG lik

Πριν 23 ημέρες
Ingrid Cristina Peza
Ingrid Cristina Peza

..... Robsh... .

Πριν 23 ημέρες
Nefeli Zhula OTR
Nefeli Zhula OTR

Me kenaqi zemren

Πριν 23 ημέρες
Klara Xheleshi
Klara Xheleshi

Fifi ti je e bukra e botes

Πριν 24 ημέρες
ks tv
ks tv

Bëra Gabim Ju Jeni Fitues!!!!❤️❤️❤️

Πριν 24 ημέρες
ks tv
ks tv

Ju Lumtë Fitues! Ju Dhe Flori Mumajesi Jeni Fitues! Ju Dua Por Ju Jeni MË Shumë Fitues!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 24 ημέρες
Liridona Gashi
Liridona Gashi

Bravooooooo👌👌👌👌

Πριν 24 ημέρες
Sami Osmani
Sami Osmani

Fituesit e vërtetë. ♥️

Πριν 24 ημέρες
sporia analata
sporia analata

Ela re file den einai logiko na ksupnaw kai na skeftomai A JE TIIII

Πριν 24 ημέρες
Pamela Sulo
Pamela Sulo

Sa e bukur kenga urime fifi dhe mc kresha❤💖💥

Πριν 24 ημέρες
Ermal Kajo
Ermal Kajo

Kenga me e bukur bravo Fifi je e papar

Πριν 24 ημέρες
Artan Caka
Artan Caka

Bravo fifi

Πριν 25 ημέρες
Denis Gjyla
Denis Gjyla

super kresh je 👍

Πριν 25 ημέρες
Redon Prokshi
Redon Prokshi

shum kenge e bukur

Πριν 25 ημέρες
Blerim Nuredini
Blerim Nuredini

Sum

Πριν 25 ημέρες
albanian power
albanian power

Super super super hit 👍🏻 Eshtë turp për vend te 3'të....

Πριν 25 ημέρες
Rapp Shqip
Rapp Shqip

wauu

Πριν 25 ημέρες
dorina masha
dorina masha

Fifi Dashuriii me veteee

Πριν 25 ημέρες
Nero Gaming
Nero Gaming

MC KRESHA ❤❤❤❤❤

Πριν 25 ημέρες
Ermal Beqiri Covers subscribe
Ermal Beqiri Covers subscribe

ska kuptim as kanga kur mangat i fshe prangat kur vjen nata jam vet edhe ka vjet që sho andrra

Πριν 26 ημέρες
Emine Adili
Emine Adili

https://youtu.be/ijP2LY1K8Ko

Πριν 26 ημέρες
Greta xheloshi
Greta xheloshi

Matu me Taynën zemër e vogël

Πριν 26 ημέρες
flawless .f
flawless .f

E ka si buk me djath ate😘

Πριν 26 ημέρες
Bardhi Mrika
Bardhi Mrika

😘😘😘😘

Πριν 26 ημέρες
Zemi Peza
Zemi Peza

kjo kong ta puckurriq mishin si e kno me gjith shpirt bravo bravo Fifi 😘😘😘

Πριν 26 ημέρες

Επόμενο

St. Valentine's Day Massacre (1929)

5:59

St. Valentine's Day Massacre (1929)

Simple History

προβολές 701 215

Peppa Pig English Episodes | Peppa Pig Goes To Doll Hospital | Peppa Pig Official

1:2:21

Peppa Pig English Episodes | Peppa Pig Goes To Doll Hospital | Peppa Pig Official

Peppa Pig - Official Channel

προβολές 1 288 172

Film Theory: LEGO Batman vs DC Batman - Who's The Strongest Batman?

17:12

My Friend Nearly Killed Me When We Played Truth Or Dare

5:46

My Friend Nearly Killed Me When We Played Truth Or Dare

ACTUALLY HAPPENED

προβολές 1 831 967

Don't Get Dropped Off the Ledge! | 2nd Story Edition!!

15:33

got a job at CHUCK E CHEESE to see if SHANE DAWSON was right

14:06

I Surprised PrestonPlayz on Valentines Day with...

13:56

I Surprised PrestonPlayz on Valentines Day with...

BriannaPlayz

προβολές 1 628 185

Cupcake || Gacha Life Mini Movie || GLMM

21:15

Cupcake || Gacha Life Mini Movie || GLMM

Cream Puff

προβολές 828 167

Reacting to the BEST VALENTINES DAY love animations

10:56

Reacting to the BEST VALENTINES DAY love animations

AzzyLand

προβολές 1 555 700