Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIAL

  διάρκεια: 03:18

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Follow Fifi on :
  instagram.com/fifi.official.fr?igshid=1ncxf8om4ye5h
  facebook.com/FiFi.official
  Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
  Melody & lyrics : Fifi - Filloreta Raçi
  Ork: Kledi Bahiti
  Prod.by Threedots
  Image director : JoniPeci
  🎧 Listen & Download
  Fifi - Marova 👇🏼
  ► fanlink.to/FifiMarovaOnline

  #kengamagjike2019 #fifi #onima

Rabushe Budani
Rabushe Budani

💎💖

Πριν 2 ημέρες
Anxhelo Cela
Anxhelo Cela

😚😚😚😍😍👍

Πριν 4 ημέρες
Alketa Ibrahimi
Alketa Ibrahimi

♥♥♥

Πριν 10 ημέρες
Adela Dela
Adela Dela

O yll ti ja vleje per vendin e pare💖💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 11 ημέρες
Teuta Alleshi
Teuta Alleshi

❤❤❤❤❤

Πριν 15 ημέρες
Nice Day
Nice Day

BRAVO! ❤️

Πριν 16 ημέρες
cobo lori
cobo lori

Kur te degjova kam qare cfare zeri bravo 😘

Πριν 16 ημέρες
bala
bala

😢😢😢

Πριν 17 ημέρες
Nevena Toder
Nevena Toder

Wow, this is beautiful! I keep listening again and again, even before I found the translation. Such an emotional and beautiful voice. Bravo!

Πριν 17 ημέρες
Jasemina Moli
Jasemina Moli

Fifi ti gjithmone do jesh fituesja e ketij festivali per ne:)

Πριν 19 ημέρες
T Gashi
T Gashi

In the garden of tears I am burning poor(me) I am waiting for you to take me out of the darkness I laid in front of you a road full of needles Just so you can never touch me/reach me Heeeeeee Just so you can never touch me/reach me Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) The tired heart is bleeding in summer I am waiting for you to tell me that you love me forever I didn't expect from you to hurt me/I would never expect to get hurt by you Who knows my pain? Heeeee Who knows my pain? Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) It isn't your fault noooo That for you I brought the sea in your feet(I brought everything you wanted) It is your dault yesss There is no letter,there is no word that you believed Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) https://lyricstranslate.com/de/marova-i-was-obsessed.html

Πριν 21 ημέρα
Go Go
Go Go

@T GashiThe tired heart is bleeding in summer.. 😂😂😂😂

Πριν 10 ημέρες
T Gashi
T Gashi

Go Go sdi per çka po kesh

Πριν 11 ημέρες
Go Go
Go Go

😂😂😂😂😂😂😂😂 E ke perkthy....po fiks fare

Πριν 12 ημέρες
Bujari Begu
Bujari Begu

Az666z

Πριν 22 ημέρες
G.P.S
G.P.S

sikur po thernin macje

Πριν 24 ημέρες
rogaci isamedin
rogaci isamedin

Pdrejtësi I eshtë bërë Fifit

Πριν 24 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem me beni subscribe nese keni mundesi faleminderit https://youtu.be/zhbGrJjheC0

Πριν 25 ημέρες
Inushe Salihu
Inushe Salihu

🌹🌹🌹

Πριν 26 ημέρες
Kiana Kurraj
Kiana Kurraj

Je yll ke ze brilant

Πριν 26 ημέρες
NARCIS
NARCIS

Sa keq ke ra moj

Πριν μήνα
Tahire Selimi
Tahire Selimi

Të lumt mirashjane krenohemi me ty Allahu të rujt , 🤗

Πριν μήνα
Ini Berat
Ini Berat

Pervec refrenit nuk mar vesh ģje tjeter,sidoqofte nje njish

Πριν μήνα
Iro P
Iro P

Ti na e prek shpirtin me këtë zë o Fifi

Πριν μήνα
Blue Mare
Blue Mare

⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Πριν μήνα
Badi Assaf
Badi Assaf

Ich liba dech markila

Πριν μήνα
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love

Fifi mbesa ime 4 vjecare maron pas teje😂

Πριν μήνα
Marieta Madhi
Marieta Madhi

Se mbarova mbas teje u terbova mbas teje super ❤❤

Πριν μήνα
Igli Haxhillari
Igli Haxhillari

🤩🤩🤩😍😍😍😘😘😘

Πριν μήνα
Melisa I.
Melisa I.

Në kopshtin e lotëve po djegem si e mjerë Po pres ti me m'kap prej errësirë me m'nxjerr Rrugë me gjilpana mi shtru si përherë Që ti kurrë mos me m'prek Ah-ah-ai, që ti kurrë mos me m'prek Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje Zemra e lodhur pa gjak po shlon vlerë Pres të më thuash "Të dua" njëherë Nga ti të lëndohem s'e prisja najher Kush dhimbjen mu ma njeh Ah-ah-ai, kush dhimbjen mu ma njeh Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje S'ke faj ti, jo, oh Që për ty detit n'kom unë i kisha shku Ke faj ti po, oh Nuk ka shkronjë, nuk ka fjalë që ti e ke besu E prapë marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje

Πριν μήνα
Nita Nita
Nita Nita

skam asgje kunder qe e ka mar Kupen Eneda ama Fituesja e vertet duket ktu ne youtube tek Liket e Fifi ka 58.247 Like e kurse Eneda 29.236 Like dhe kshtu qe duket kush esht vertet Fituesja kjo me me shum Like dhe ajo esht Fifi por tekefundit ne Keng duhet vetem te kesh Knaqsi e te kendosh me zemer kjo vlen tek Kendimi

Πριν μήνα
mimoza koja
mimoza koja

kjo është magji. është vërtet një këngë super e bukur dhe domethënëse

Πριν μήνα
Mia Viola
Mia Viola

Me e mira je zemer ato violinat japin shume pike kengeg , je si shpirt

Πριν μήνα
Shllaku Brigjilda
Shllaku Brigjilda

Adele shiptare je ti moj yll

Πριν μήνα
bala
bala

5 🌟❤️

Πριν μήνα
Bora Taka
Bora Taka

Aj love you ❤️💋💋

Πριν μήνα
Bora Taka
Bora Taka

Shum super

Πριν μήνα
Noemi Katia
Noemi Katia

Ata qe kan lere dislike e kan ben sepse je shume e talentuar❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Arilda Dauti
Arilda Dauti

Superrr🔥

Πριν μήνα
ertemis simetre
ertemis simetre

Presheva says WOW Sister 🇦🇱

Πριν μήνα
Vladimir Koleta
Vladimir Koleta

Kengetare e mbrekullueshme..ne ze e perfeksion skenik.

Πριν μήνα
Azre '97
Azre '97

Ne kopshtin e loteve po djegem si e mjere Po pres ti me m'kap prej erresire me m'nxjerre Rrug't me gjilpona mi shtru une si perhere Qe ti kurre mos me m'prek Aaaaj Qe ti kurre mos me m'prek Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje Zemra e lodhun pa gjak po lshon vner Pres te me thuash 'te dua' njehere Nga ti te lendohem se prisja najhere Kush dhimbjen mu ma njeh Aaaaaj Kush dhimbjen mu ma njeh Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje S'ke faj ti Jooo Qe per ty detit n'kom une i kisha shku Ke faj ti Pooo Nuk ka shkronje nuk ka fjale qe ti e ke besu E prape marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrovaa Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje

Πριν μήνα
ersi ersi2
ersi ersi2

Fifi❤❤❤❤❤

Πριν μήνα
Navi22Leki
Navi22Leki

Oh ç'u knaqa duke qare! Flm qe ekzistojne artiste te tipit FIFI.

Πριν μήνα
Danilo Zeka
Danilo Zeka

Je shume e mire dhe plot talent!! 🌟

Πριν μήνα
gang gang
gang gang

super kenge

Πριν μήνα
Afrimzhuka Afrimzhuka
Afrimzhuka Afrimzhuka

❤️💋💝🌈💓💖🖤💚😻❣️♥️💗

Πριν 2 μήνες
Nida Tamer
Nida Tamer

Me kete kenge ishe ti fitusja po ta moren cmimin pa merite

Πριν 2 μήνες
Eldis Runs
Eldis Runs

Bravo Fifi..nje subscribe ju lutem

Πριν 2 μήνες
florinda Shehu
florinda Shehu

Super kenge

Πριν 2 μήνες
Liliana Miza
Liliana Miza

Fifi kengetarja e preferume e mamit tim e motres dhe e imja.Sa here e nigjon mami im qan se Fifin e pelqente motra ime e vogel qe nuk jeton me

Πριν 2 μήνες
ridvan panxhi
ridvan panxhi

E gjithë kenga ishte. mbarova mbas teje

Πριν 2 μήνες
ali canyar
ali canyar

From Syria 🌷 it's really beautiful song ❤👍

Πριν 2 μήνες
Ermir Shala
Ermir Shala

@ali canyar i,m so sorry....one day things will get better.

Πριν 10 ημέρες
ali canyar
ali canyar

@Ermir Shala unfortunately no😢

Πριν 11 ημέρες
Ermir Shala
Ermir Shala

How is syria now...., is everything ok

Πριν 11 ημέρες
H E
H E

Njëra nder kompozimet më të mira që kam ndegjeue ndonjiher ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 2 μήνες
UZRIE CARA
UZRIE CARA

Po

Πριν 2 μήνες
Ornela Kurti
Ornela Kurti

Gjigande Fifi gjithmon e me te bukura kenget👏👏👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Renada Zylfo
Renada Zylfo

meriton shum...ze fantastik me te prek shpirtin...

Πριν 2 μήνες
Entela Rucaj
Entela Rucaj

Super vokal ☝🏻

Πριν 2 μήνες
Ona Goxhuli
Ona Goxhuli

Bravo Fifi je kengtarja me e mir ne bot 😘😘

Πριν 2 μήνες
Nun_ya_business -_-
Nun_ya_business -_-

I'm an english comment hi😁

Πριν 2 μήνες
paolo3319
paolo3319

Super kenge gjynaf qe nuk.ka nje video clip

Πριν 2 μήνες
Lindita Gera
Lindita Gera

Ze magjik

Πριν 2 μήνες
_Ariela _
_Ariela _

sa her e degjoj ket keng me qetson shpirtin❤Super keng❤10 her ose me shum e degjoj ne dit❤Fifi❤

Πριν 2 μήνες
Njomza A
Njomza A

Je e mrekullueshme, te duam ne nga Kosova ❤️❤️

Πριν 2 μήνες
2ton Butrinti
2ton Butrinti

Njomeza a mund te me besh subscribe

Πριν 2 μήνες
Wines Gluhwein
Wines Gluhwein

Kenge shume e bukur dhe fifi eshte njesh

Πριν 2 μήνες
Natasha Terziu
Natasha Terziu

Keng super e bukur

Πριν 2 μήνες
Gazmend Lleshi
Gazmend Lleshi

Fifi je e mrekullueshme kam dashur shume te te takon se zeri yt eshte I bukur

Πριν 2 μήνες
Markelo Markleo
Markelo Markleo

Bravo yllll👏👏👏❤me kte kenge e ke qare fare te lumt💋💋💋💋💋💋💋

Πριν 2 μήνες
Lindjon Kipti
Lindjon Kipti

Je shume ebukur

Πριν 2 μήνες
Ela Ela
Ela Ela

Bravo Fifi me pelqen kenga 👏👏

Πριν 2 μήνες
Mimoza Kapoli
Mimoza Kapoli

Fifi ke nje ze engjellor ,je e mrekullueshme

Πριν 2 μήνες
Perik Prifti
Perik Prifti

Të lumtë goja fifi ⛤⛤⛤💮💮💮💐💐💐🎀🎀🎀👏👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Ergen Manjani
Ergen Manjani

o Fifi a do bejm nje foto

Πριν 2 μήνες
Denisa ILLYRIANS
Denisa ILLYRIANS

Sa fiksim kjo këngë

Πριν 3 μήνες
Behar Murtezani
Behar Murtezani

Ccccccccccc Bjork Judd jfk kink z$👗👗💓💓👜👜💄💄👑👑🍉🍉😍😍🎓🎓💜💜😂😂😇😇😘😘🏣🏣🐥🐥😢😢🤘🤘👐👐

Πριν 3 μήνες
Rudina Rudina
Rudina Rudina

Fifi je nje kengetare e mrekullueshme .ne cdo muzik qe ben percjell ndjenja.jam nje fanse e cmendur pas teje .JE nona fifi.I LOVE YOUUUUUUU❤❤❤❤

Πριν 3 μήνες
Aleksander Veshi
Aleksander Veshi

Fifi shum kang e bukur .bravooooooooooo

Πριν 3 μήνες
amra sejdiu
amra sejdiu

sa bukur kendon

Πριν 3 μήνες
Mobin Leart
Mobin Leart

🙏🙏👍👍

Πριν 3 μήνες
indriti diti
indriti diti

eshte e bukur

Πριν 3 μήνες
Tela Pasha
Tela Pasha

Nuk ta prek shpirtin nga qelli💖💖💖💖🎉🎉🎉💐💐💐💐🤩🤩😻😻

Πριν 3 μήνες
Tela Pasha
Tela Pasha

Neser ke mbaruar vertet lidhu

Πριν 3 μήνες
Riges Laci
Riges Laci

O yll I bukur

Πριν 3 μήνες
Ariola Kokla
Ariola Kokla

Morninca-mornica mishi sa here e degjoj!Bravo!

Πριν 3 μήνες
Daniel Mersini
Daniel Mersini

This song is for my only son. Ilove you sooo much. Im so sorry becouse iwas ill and you take care for yoursef .I wish all best think in w

Πριν 3 μήνες
Xhorxhina Xhorxhina
Xhorxhina Xhorxhina

Sa embel kendo you are beautiful end so sweet jemi me fat qe kemi nje kengetare Te mrekullushme Te uroj gjith Te mirat e ksaj bote suksese me muziket Te dua pafund heart🥺🥺🥰❤️❤️❤️❤️💞💞💞💞🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

Πριν 3 μήνες
Sami Ahmeti
Sami Ahmeti

Bravo Fifi

Πριν 3 μήνες
Neslihan Pasho
Neslihan Pasho

Jepni sae shume klikime per fifin

Πριν 3 μήνες
Genti Ge
Genti Ge

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 3 μήνες
Barbara Tomas
Barbara Tomas

O ylli i Kosoves ❤️

Πριν 3 μήνες
dora spahiu
dora spahiu

Fifi zër yt i qe te prek deri ne asht

Πριν 3 μήνες
Junuz Junuzi
Junuz Junuzi

Te na ni sen dallohet. muzika Kshyret nuk Ngohet. ne Festivale me hater shkohet fuck it Kenge-Kryeveper nuk fitohet. Mos u merr me festivale tallavash te duam ne Eurovision.

Πριν 3 μήνες
Ty Tyty
Ty Tyty

Shummmmmmmme e bukur

Πριν 3 μήνες
Arian Hana
Arian Hana

Majy 2018

Πριν 3 μήνες
Arian Hana
Arian Hana

2018

Πριν 3 μήνες
être femme
être femme

E kam degju 10000 here dhe cdo her te njejtin efekt si heren e par ... dashuri.

Πριν 3 μήνες
kjara spaho
kjara spaho

Wow je nje thesar Fifi sa her e degjoj kete kenge me renqethet mishi ❤❤❤❤wow te adhuroj BRAVO 💜💜💜💜💜

Πριν 3 μήνες
Ermira Topatlli
Ermira Topatlli

7

Πριν 3 μήνες
Mela kuqi
Mela kuqi

eshte shum e bukur bravo

Πριν 3 μήνες
19 98
19 98

FIFI JE SUPER E BUKUR DHE KENGETARE E SHKELQYER 🇦🇱🤩🔥🔥🇦🇱

Πριν 3 μήνες
Albi Rrasa
Albi Rrasa

Zeri me i mire ne Shqipëri 👏👏👏

Πριν 3 μήνες
Kristina Gjika
Kristina Gjika

Fifi je si shpirt kendon shum bukur je shpirt🌹

Πριν 3 μήνες
Korca Korca
Korca Korca

Fifi na kenaqe

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

02:55

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

MaxProductionAL

προβολές 27 000 000

Eneda Tarifa - Ma zgjat doren (Kenga Magjike 2019)

03:33

Eneda Tarifa - Ma zgjat doren (Kenga Magjike 2019)

Eneda Tarifa

προβολές 4 500 000

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

03:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 22 000 000

Yll Limani - Harrom (Official Video)

04:39

Yll Limani - Harrom (Official Video)

ONIMA

προβολές 19 000 000

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

02:54

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

FIFI OFFICIAL

προβολές 6 800 000

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

50:42

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

Nonstop Music

προβολές 5 300 000

Majk - Fund (Official Video HD)

03:32

Majk - Fund (Official Video HD)

BABASTARSchannel

προβολές 26 000 000

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

03:18

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

FloriMumajesiOfficial

προβολές 3 700 000

Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike 2019)

03:45

Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike 2019)

Marsela Cibukaj Official

προβολές 1 900 000

Kejsi Tola - Me ke mua (Kenga Magjike 2018)

03:19

Kejsi Tola - Me ke mua (Kenga Magjike 2018)

Kejsi Tola

προβολές 11 000 000