Flori ft Gena - Jo vetem fjale (Official Video)

Eralda Lulja
Eralda Lulja

Super hit ❤️❤️❤️👌🏼

Πριν 9 ημέρες
Fatmire Thaqi
Fatmire Thaqi

Dy super kengtar Gena dhe Flori

Πριν μήνα
Mercedes Hyka
Mercedes Hyka

Bravissimiiiiiiiiioo🎈🎈🎈

Πριν μήνα
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Bravo bravooooo 👏👏👏👏💋❤️

Πριν μήνα
besa 641
besa 641

👍👏

Πριν μήνα
Irma Shahini
Irma Shahini

bravooo

Πριν μήνα
Vani Vlor
Vani Vlor

Shume e bukur kenga te qetson shpirtin😘😘

Πριν μήνα
Robert Albania
Robert Albania

E dua kte kenge 2019❤❤

Πριν 2 μήνες
Caterina Pittelli
Caterina Pittelli

Bel video

Πριν 2 μήνες
Besi Xhaferaj
Besi Xhaferaj

Talent, Flori Mumajesi + Gena.

Πριν 4 μήνες
ARTAN Zulbeari
ARTAN Zulbeari

👌👌❤❤

Πριν 5 μήνες
Erza Hajdari
Erza Hajdari

2019?

Πριν 6 μήνες
Marsela Cela
Marsela Cela

@Adamuca Addda♥♥♥♥♥♥normal qe po

Πριν μήνα
Adamuca Addda
Adamuca Addda

Kto keng jan Bere per tju rezistuar kohrs

Πριν 2 μήνες
Mohit gu Gupta
Mohit gu Gupta

shivam

Πριν 7 μήνες
Mohit gu Gupta
Mohit gu Gupta

Shivams

Πριν 7 μήνες
Mohit gu Gupta
Mohit gu Gupta

shivam

Πριν 7 μήνες
Mohit gu Gupta
Mohit gu Gupta

shivams singh

Πριν 7 μήνες
florimumajesi Bajrami
florimumajesi Bajrami

ok zemer a team of experts in providing the best. The list of the most popular programs, it is a good day. I will have a great time in a few days ago by the end. The comments for your business and leisure facilities and activities. We are currently looking for an interview for the first i, and the other hand side to side. The list of the most popular programs and case resolution of the most popular and password for my own and not a problem with your new email address to receive the latest version of the most popular programs, and the family are well known in the UK and the family, friends and colleagues in a few days ago by the time. The list w ke ber zemer the ti mua shume 💋 💋 💋 💋 💋 💋 ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍩 🍩 🍩 🍩 🍩 🍩 🍩 🍩 🍩 🍫 🍫 🍫 🍫 🍫 🍫 🍫 🍫 🍫 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 👑 the same time as the one I have been made. The comments box. chart. . I am looking to recruit a few weeks ago. I have been made to order a new window ready. The comments box and click Help in making our is not responsible for the use the same time

Πριν 7 μήνες
florimumajesi Bajrami
florimumajesi Bajrami

ok zemer the ti mua shume to be a good idea to have been in the morning and evening entertainment. The comments for your email address to receive our emails, please notify us immediately. Please wait for the first time in I can see that the UK and the family are well known in the morning and evening entertainment. The list of all the way to get the best way of organising emails into your cart and the rest assured that I am a bit more. I will have a look when I get back to you. I e di un ca bej un ty. I have a great time to time but it would be a good e ke ber ti me the same time. This is the most of the best way for a while è ke hallin the other hand, the same time

Πριν 8 μήνες
free fire
free fire

😥😥😥

Πριν 8 μήνες
A.A A.K
A.A A.K

😢😭

Πριν 8 μήνες
Bajram Pllashniku
Bajram Pllashniku

Ama

Πριν χρόνο
shqipe shqipëri
shqipe shqipëri

jemi krenar me ju, (Ohri)

Πριν χρόνο
Gonxhe Trendafil
Gonxhe Trendafil

bb malli sr

Πριν χρόνο
Bledar Ago
Bledar Ago

Gena..te lumte..suksese..sa me shume hite...bravo...

Πριν χρόνο
Alma Hoxhaj
Alma Hoxhaj

Per mua jeni njeshi dy super kengetar dhe shume s.......i

Πριν χρόνο
Somalia Gullette
Somalia Gullette

Groovy! 💖🎤🎶🎤💖

Πριν χρόνο
Ladia Oswald
Ladia Oswald

Super kang e shum shum her e nij se me kujton ....te kalumen qe “ᑎᗪEᖇTOᐯᗩ ᔕᕼᑭᖇEᔕᗩ TE ᕼEKᑌᖇTᗩ ᗰᗷI ᑎᒍEᖇEᘔ ᑭᖇEᒍ KᗩᖇTOᑎI”

Πριν χρόνο
Ada Mara
Ada Mara

Je njish flori

Πριν χρόνο
engjellushe Bregu
engjellushe Bregu

👍 super super akoma e degjoj

Πριν χρόνο
mario C
mario C

Ky flori ska ze fare per muzik jam i sigurt qe e rregullon zerin me efekte ! Respekte gena 😉

Πριν χρόνο
monica loni
monica loni

Mind control big time

Πριν χρόνο
Magda Nedelcu
Magda Nedelcu

😍😍😍❤❤❤❤❤💖💖💖💖

Πριν χρόνο
roberto c
roberto c

Ky flori nuk ka ze te bukur fare e rregullon zerin me efekte !

Πριν χρόνο
Marsela Cela
Marsela Cela

@Janina ok,mendova se e kishe me mua prandaj,edhe ti kalofsh bukur

Πριν 22 ημέρες
Janina
Janina

@Marsela Cela Me komentuesin e pare jo me ty , faleminderit qe m shkrujte tung , kalo bukur .

Πριν 22 ημέρες
Marsela Cela
Marsela Cela

@Janina me ke e ke kete koment?

Πριν 22 ημέρες
Janina
Janina

roberto c , ty t kom pa dikun , a e njef ,ajo goca ti ?

Πριν 22 ημέρες
Marsela Cela
Marsela Cela

@Gerta Gerta normal qe gabim ❤❤❤❤💖💖💖💖

Πριν 29 ημέρες
Drita Rita
Drita Rita

hala pa e ndegju kenge e ka like

Πριν χρόνο
Bianka Hasanaj
Bianka Hasanaj

Bravo e madhe

Πριν χρόνο
Dezi Agolli
Dezi Agolli

Je me i miri Flor Mumajesi jam nje fanse e jotja, ti je me i miri nga te gjithe, edhe pse kenget nuk jane shume te klikuara, ti do mbetesh me i miri per mendimin tim ne muziken moderne Shqipetare, gjithashtu dhe Gena.

Πριν χρόνο
Lorena Franca Lorena Franca
Lorena Franca Lorena Franca

Bravo Flore je Mbret i Kanges🔥👌💎

Πριν χρόνο
Entela Shehu
Entela Shehu

Llafet Käfet cfar llafet duan vepra prezanton veten cfar bo jo cfar fol flajet jan thjesht kalimtare

Πριν χρόνο
Anna Anna
Anna Anna

shum bukur

Πριν χρόνο
Klajdi Plaku
Klajdi Plaku

2018 👍 👍

Πριν χρόνο
Feride Popova
Feride Popova

Cooles lied shume mir

Πριν χρόνο
Janina Nina Sh
Janina Nina Sh

Superrrrr ♥️♥️♥️😘🌹

Πριν χρόνο
Fantomas Albania
Fantomas Albania

Shum bukur 😙

Πριν χρόνο
Janina Nina Sh
Janina Nina Sh

Fantazi ju admiroj🙄🙄🌹♥️🌺❤️🌺🌹

Πριν χρόνο
adela alisenjefi
adela alisenjefi

Njeriu per fjale jidhet ....e pastaj veprohet.....as skam qen per aventura...as nuk e kam moshen per aventura....non ho l'eta....ti mund te vazhdosh se me pash e ke......

Πριν χρόνο
Linda Fashion Akademi & Atelie
Linda Fashion Akademi & Atelie

kryeveper...

Πριν χρόνο
Caterina Pittelli
Caterina Pittelli

Che bello ascoltare le tue canzoni 😘

Πριν χρόνο
marilu 123
marilu 123

Flori ka t drejt sepse me te shumtet jan vetem fjal nuk bejn vepra ...!por njerezit qe kan vetem fjal nuk duhet tu dhen me rendesi ..!kshu nuk esht? Like kush mendon te njejten ....!

Πριν χρόνο
Gena Molla
Gena Molla

super keng

Πριν χρόνο
Florida Gashi
Florida Gashi

*Bravo te lumt suksese ne jet vazhdo kshu* 👍😘

Πριν χρόνο
Kushtrim Kolukaj
Kushtrim Kolukaj

Florida Gashi 👌😙😙

Πριν χρόνο
Betim Izairi
Betim Izairi

Florida Gashi flm shum :)

Πριν χρόνο
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli

Muzika dhe kenga shum e bukur, jeni kengetar te dy shum te mir , nuk ju mungon as zeri as paraqitja. ..duhet ti beni vidioklipet me te thjeshte ,ne qender te vemendjes duhet te jeni ju dhe jo confusion njerzish...

Πριν χρόνο
Kristi Gjini
Kristi Gjini

Majlinda Gjyzel

Πριν 3 μήνες
Janina Nina
Janina Nina

jam e dashuruar ne kta dy kengetar ...haha ...jeni diqka fenomenal....ju admiroj😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊❤

Πριν χρόνο
Sylvia Kay
Sylvia Kay

Shume bukur

Πριν 2 χρόνια
Noizy
Noizy

2017🙌🙋

Πριν 2 χρόνια
Entela Shehu
Entela Shehu

pak pak keni qa

Πριν 2 χρόνια
Backfisch am start :p
Backfisch am start :p

ich liebe dieses lied (shume keng e bukur)

Πριν 2 χρόνια
Merita Rrahmani
Merita Rrahmani

shum keng e bukur

Πριν 3 χρόνια
bahri alija
bahri alija

sehr schön das Lied :)

Πριν 3 χρόνια
elvi malci
elvi malci

2016 🙌

Πριν 3 χρόνια
Elias Ewald
Elias Ewald

ofaaa sa mir hit ne kosov esht kjo keng

Πριν 3 χρόνια
Gjukaj Selim
Gjukaj Selim

Sahirsahkt

Πριν 3 χρόνια
lulzim alija
lulzim alija

die liebe hat keine Ende wie Wen die wolken sich immer drehen selten wird still geblieben ob Familie ODER freundin das ist Ehrlichkeit Super Lied genauso was Du singst ist auch super weiter

Πριν 3 χρόνια
Elias Ewald
Elias Ewald

gennnaaaaaaaaaa florriiiiii sa bukur amo gena me qmend me zerin e tij te bukurrr

Πριν 3 χρόνια
güntherine wurst
güntherine wurst

Geil es lied

Πριν 4 χρόνια
Adel Ali
Adel Ali

super

Πριν 4 χρόνια
Jessica Regner
Jessica Regner

Πριν 4 χρόνια
Erodita Gagica
Erodita Gagica

Florjani me i miri i gjithe botes

Πριν 4 χρόνια
drini kurti
drini kurti

Super kenge!

Πριν 4 χρόνια
Flokart Hamza
Flokart Hamza

E vetmja kenge qe me ka plq nga ky flori

Πριν 5 χρόνια
Marsela Cela
Marsela Cela

@Anduela Rexha ashtu mendoj dhe une se Flori ka kenge teper te bukura dhe te ndjera gjithashtu

Πριν 29 ημέρες
Anduela Rexha
Anduela Rexha

Si paske vesht n rregull

Πριν 10 μήνες
eneda rama
eneda rama

Meda

Πριν χρόνο
Nexhat Murati
Nexhat Murati

299km/h

Πριν χρόνο
klajdi Likaj
klajdi Likaj

shume  kenge e bukur

Πριν 5 χρόνια
Ilir Brasha
Ilir Brasha

Shum kenge e bukur! Je njesh Flori por edhe Gena eshte i mrekullueshem!

Πριν 5 χρόνια
dren1111
dren1111

super kenge

Πριν 5 χρόνια

Επόμενο

Cardi B - Press [Official Music Video]

3:32

Cardi B - Press [Official Music Video]

Cardi B

προβολές 37 312 855

Y2K, bbno$ - Lalala (Official Video)

2:58

Y2K, bbno$ - Lalala (Official Video)

Y2KVEVO

προβολές 2 204 500

P!nk - 90 Days (Official Video) ft. Wrabel

4:15

P!nk - 90 Days (Official Video) ft. Wrabel

PinkVEVO

προβολές 9 406 093

EXPERIMENT: CAR vs SOFT & CRUNCHY THINGS!

2:31

EXPERIMENT: CAR vs SOFT & CRUNCHY THINGS!

iReact

προβολές 1 466 258

COMPLETING MY SUMMER BUCKET LIST *IN ONE DAY*

15:32

COMPLETING MY SUMMER BUCKET LIST *IN ONE DAY*

emma chamberlain

προβολές 5 322 534

Night Club - "Show It 2 Me" (Official 360 Video)

4:10

Night Club - "Show It 2 Me" (Official 360 Video)

Night Club

προβολές 10 416 505

Katy Perry - Bon Appétit (Official) ft. Migos

4:18

Katy Perry - Bon Appétit (Official) ft. Migos

KatyPerryVEVO

προβολές 757 933 013

Marshmello - Alone (Official Music Video)

3:20

Marshmello - Alone (Official Music Video)

Marshmello

προβολές 1 432 889 737

Dua Lipa - New Rules (Official Music Video)

3:45

Dua Lipa - New Rules (Official Music Video)

Dua Lipa

προβολές 1 876 424 087

Shakira - Chantaje (Official Video) ft. Maluma

3:20

Shakira - Chantaje (Official Video) ft. Maluma

shakiraVEVO

προβολές 2 427 762 055

Rammstein - Radio (Official Video)

4:51

Rammstein - Radio (Official Video)

Rammstein Official

προβολές 51 583 150

Marshmello ft. Bastille - Happier (Official Music Video)

3:54

Marshmello ft. Bastille - Happier (Official Music Video)

Marshmello

προβολές 374 215 879

XXXTENTACION - SAD! (Official Music Video)

6:00

XXXTENTACION - SAD! (Official Music Video)

XXXTENTACION

προβολές 119 065 631

Normani - Motivation (Official Video)

3:58

Normani - Motivation (Official Video)

NormaniVEVO

προβολές 22 253 100

XXXTENTACION - MOONLIGHT (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

2:18

XXXTENTACION - MOONLIGHT (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

XXXTENTACION

προβολές 416 313 477

Tyga - Taste (Official Video) ft. Offset

3:53

Tyga - Taste (Official Video) ft. Offset

TygaVEVO

προβολές 793 693 507

Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video]

3:28

Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video]

Ava Max

προβολές 412 375 245

Rammstein - Ausländer (Official Video)

4:41

Rammstein - Ausländer (Official Video)

Rammstein Official

προβολές 21 049 572

Michael Jackson - Smooth Criminal (Official Video)

9:26

Michael Jackson - Smooth Criminal (Official Video)

michaeljacksonVEVO

προβολές 255 112 581

Little Mix - Power (Official Video) ft. Stormzy

4:07

Little Mix - Power (Official Video) ft. Stormzy

littlemixVEVO

προβολές 241 731 711

I KICKED THE BOYS OUT OF MY HOUSE 💔!!

13:19

I KICKED THE BOYS OUT OF MY HOUSE 💔!!

FunnyMike

προβολές 1 144 896

Losing Your Relatability

19:02

Losing Your Relatability

Drew Gooden

προβολές 1 408 267

Joe Rogan Experience #1337 - Dan Crenshaw

2:36:11

Joe Rogan Experience #1337 - Dan Crenshaw

PowerfulJRE

προβολές 1 704 628

MY GIRLFRIEND HAS A TWIN SISTER!

13:54

MY GIRLFRIEND HAS A TWIN SISTER!

Lucas and Marcus

προβολές 1 774 614

Rambo: Last Blood (2019 Movie) New Trailer- Sylvester Stallone

1:01

Rambo: Last Blood (2019 Movie) New Trailer- Sylvester Stallone

Lionsgate Movies

προβολές 2 974 189

PROOF: Rashida Tlaib Supports Terrorism | Louder with Crowder

12:36