Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 χρόνια

  FloriMumajesiOfficialFloriMumajesiOfficial

  διάρκεια: 3:32

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Flori - Me fjal te vogla ( Kenga Magjike 2015)
  Connect with Flori Mumajesi:
  web.facebook.com/florimumajesi
  instagram.com/iamflorimumajesi/
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web.facebook.com/threedotsalbania/
  #flori #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content

  Copyright owned by Threedots

bom bom84
bom bom84

po pres o naqe ... E.S

Πριν ημέρα
Sofi Tamazashvili
Sofi Tamazashvili

💟

Πριν 3 ημέρες
Migena Panariti
Migena Panariti

Ku

Πριν 11 ημέρες
Eleonora Nora
Eleonora Nora

Hajde këng hajde.na e bëre zemrën cop ore Flori

Πριν 20 ημέρες
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

O Flori yll je ti

Πριν 21 ημέρα
Elona Manaj
Elona Manaj

nese do me pyesnin ne tre kengetare kush esht me imiri? Esht e sigurt qe je njeri prej tyre duhet te te vleresojn ,jam shum pro komenteve qe jan poshte meje😊❤

Πριν μήνα
marjana lika
marjana lika

Njeqind here ne dite e ndegjoj e nuk lodhem kurrre kete kenge sa me shume e ndegjon, aq me shume do me e ndegju...... Yll fare

Πριν μήνα
marjana lika
marjana lika

Bravisimo nje kenge dhe nje tekst I mrekullushme 👏👏👏super❤️❤️

Πριν μήνα
Rosela dule
Rosela dule

Me qeteson shpirtin muzika e Florit . Kjo muzike ehte nje mesazh qe i reziston cdo kohe!

Πριν μήνα
Pavlo Cuko
Pavlo Cuko

Juritë me njerëz mizerabël nuk kanë kapacitet të vlerësojnë këtë gjigand,artist-poet-interpretues-vokalist.

Πριν μήνα
Edvil Zekaj
Edvil Zekaj

ENEDA

Πριν μήνα
Edvil Zekaj
Edvil Zekaj

ENEJDL

Πριν μήνα
mavi melek
mavi melek

je i papare p

Πριν μήνα
Albana Elmasllari
Albana Elmasllari

Flori je i madh

Πριν μήνα
Emma Hola
Emma Hola

Kjo keng ndegjohet edhe2030❤️💥👍🔥🇦🇱👏🙏

Πριν μήνα
Starkos
Starkos

Artist komplet

Πριν μήνα
Liri Sani
Liri Sani

💓

Πριν 2 μήνες
Camelia Aurica Damian
Camelia Aurica Damian

English please ... I can feel the meaning but ...

Πριν 2 μήνες
EnkelejdaO
EnkelejdaO

The best albanian song ever

Πριν 2 μήνες
Melisaa Berisha
Melisaa Berisha

🤗👍👍

Πριν 2 μήνες
Erianna Mucka1
Erianna Mucka1

flori te adhuroj un jam rritur me kenget e,tua😍

Πριν 2 μήνες
Anna Pia Volpe
Anna Pia Volpe

Bellissima canzone, sono contenta di aver conosciuto questo bravo cantante

Πριν 2 μήνες
Elis Lalushi
Elis Lalushi

2019 like

Πριν 2 μήνες
Brisilda Manuka
Brisilda Manuka

Jam ga 20 vjet që jetoj jashtë vendlindjes. Kisha kohë që nuk dëgjoja më muzike shqiptare. Nuk me pëlqejnë më kengetaret" që këndojnë tani. Por ky këngëtar më ka hyrë në zemër. Je i vetmi që unë dëgjoj sa herë më merr malli për Tiranën. Vazhdo kështu je i zoti dhe fjalët që shkruan janë të mrekullueshme. Faleminderit për muzikën që bën.

Πριν 2 μήνες
JE NE SUIS PAS CONSENTANT
JE NE SUIS PAS CONSENTANT

LYRICS TRANSLATE : I am waiting for you to tell me one word To write me one text To accidentally send it to me to find a pretext When in fact you have a real reason   Because there is someone waiting for you on the other side 1 To tell him something, no matter how cold it is 2 I won't get tired of waiting as long as I can breathe I swear, I won't cause any problems   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2)   I am waiting for you to tell me how you dressed today, If you see my photos sometime, Who comes to your mind when you are sad, Which song you like when you listen to music?   Happiness and motivation, where do you take them from? I am looking for an answer, why don't you reply? I swear, I won't cause any problems.   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2)   With small words I love you. For you I am ready to take a risk.   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2) https://lyricstranslate.com

Πριν 2 μήνες
Cris
Cris

😍🇦🇱🇷🇴

Πριν μήνα
Daniela E
Daniela E

Merci pour le traduction , j'adore les chansons du Flori M.

Πριν 2 μήνες
Anita Fida
Anita Fida

rastesisht qellova ne kte keng. e shoh qe paska pak vite. po me pelqeka shum. zeri i Florit, muzika. dhe teksti shum origjinal. thjesht perfekte si keng. 😍😍❤❤

Πριν 3 μήνες
Гульнара Бадыкова
Гульнара Бадыкова

😘🤙🙏💐

Πριν 3 μήνες
Suada B
Suada B

Hammer Text seht schöne Worte wundervoller Text...😍😍😍

Πριν 3 μήνες
rousa mamiseishvili
rousa mamiseishvili

Vot eta daa.krasavhik.ox kakoi golos.💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Πριν 3 μήνες
elena kl
elena kl

endra ime si femije si e rritur ishte te behesha kengetare . per fat te keq ngeli ender ... sot jam 45 por asnjehere them se nuk eshte vone ... gezohem qe kengetare te tille nuk paten fatin tim por shkelqejne ne skene me zerin dhe shpirtin .. Kengetar nuk eshte vetem ai qe ka ze dhe vesh muzikor por per mua kengetar eshte ai qe nepermjet notave nxjerr shpirtin ne skene !!!! kjo kenge i ka te gjitha ato qe permenda me lart ❤.. thjesht fantastike!!!🌼🌸

Πριν 3 μήνες
dorina keti
dorina keti

hahahahah 😜😭🍌😋😭😂😄

Πριν 3 μήνες
Olti oltion
Olti oltion

Respekte Flori

Πριν 3 μήνες
Dafina bq
Dafina bq

♥️🌏

Πριν 3 μήνες
Fiori Cela
Fiori Cela

Edhe un me fjal te vogla te du shum ❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 μήνες
Ирина Неккер
Ирина Неккер

Флори.. откуда такой красивый голос и певец? Слышу впервые,очень красиво звучит

Πριν 3 μήνες
Roza Fresher
Roza Fresher

Klassnaj nesnj.

Πριν 3 μήνες
Meto Meto
Meto Meto

29 09 2019

Πριν 3 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

Голос завораживает супер

Πριν 3 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

@Kein Raca muzika sblishaet lüdei

Πριν 3 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Светлана Барговская pazhallujsta 👈😊😊

Πριν 3 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

@Kein Raca Спасибо

Πριν 3 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Светлана Барговская sposiba da u nash albanskij music ochen krasiva slova prosta super , kak u vas odinako ochen krasiva music👈

Πριν 3 μήνες
Luan Peqini
Luan Peqini

Yll fare

Πριν 3 μήνες
Olti oltion
Olti oltion

E pavdekshme kjo kenge respekte Flori

Πριν 4 μήνες
sara cela
sara cela

Me la pa fjale❤❤❤❤❤❤

Πριν 4 μήνες
Ari Mibeli
Ari Mibeli

Super .....🍾👍

Πριν 4 μήνες
Bagdat Kasenova
Bagdat Kasenova

Очень классно поёт !!!!!

Πριν 4 μήνες
Roza Fresher
Roza Fresher

СУППЕР.

Πριν 4 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Roza Fresher u nas albanskij krasiva odinako u vas music ochen krasiva 👈👌

Πριν 3 μήνες
Чолпон Жумабаева
Чолпон Жумабаева

Рахмат

Πριν 4 μήνες
Arber Koci
Arber Koci

Nje teskst I tille vetem nga nje artist si ti mund te kendohej. Fatkeqsisht ne shqiperi sjan te denje qe te version. Bravo flori

Πριν 4 μήνες
Неля Болтабаева
Неля Болтабаева

Я☝️☝️☝️ТАК😘😘😘 ТЕБЯ😍😍😍 ЛЮБЛЮ 💖💖💖

Πριν 4 μήνες
Неля Болтабаева
Неля Болтабаева

@Kein Raca ДА Я ЛЮБЛЮ 💝💝💝💝💝💝💝 FLORI МОГУ СКАЗАТЬ😘😘😘😘😘😘😘 ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ👌🤗

Πριν 3 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Неля Болтабаева Kto lubish flori mumajesi ax ili ivo music 👈😜😜 da nash music albanskij krasiva odinako u vas ochen krasiva music

Πριν 3 μήνες
vasilika koshovari
vasilika koshovari

Qe kur e kam degjuar per here te pare e deri tash qe po e degjoj, "me fjalet e vogla " shprehet dashuria me e madhe, besoj. BRAVO!!

Πριν 5 μήνες
Suela Shllaku
Suela Shllaku

Shkurt Bilbil🎼🎼🎼

Πριν 5 μήνες
Idiolatrist Idiolatrist
Idiolatrist Idiolatrist

Zeri i mrekulueshem dhe vllas time dhe mua na pelqen shume kjo keng

Πριν 5 μήνες
Dagmars Music
Dagmars Music

Bomb 5*

Πριν 5 μήνες
Ledina Mandrri
Ledina Mandrri

Bravo FLORI i madh je

Πριν 5 μήνες
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli

Nje kengetar e kompozitor i shkelqyer, me i miri. Bravo

Πριν 5 μήνες
Cqnafa Gemini Georgian Girl
Cqnafa Gemini Georgian Girl

❤️❤️❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪

Πριν 5 μήνες
Pranvera Saliaj
Pranvera Saliaj

Nuk ka te dyte si Flori!

Πριν 5 μήνες
irena Vrapi
irena Vrapi

Sepse ti je nje dashuri prandaj te duam kaq shumeeee

Πριν 5 μήνες
dollani Dollani
dollani Dollani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 μήνες
Karima Ben
Karima Ben

يهبل يا ربي ارزقني براجل يشبهلو

Πριν 5 μήνες
Butterfly Shiny
Butterfly Shiny

yll

Πριν 5 μήνες
danjela blushi
danjela blushi

Krenare per ty Floriiii

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

3:05

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

KlajdiHaruniOfficial

προβολές 3

Flori Mumajesi - Thjesht te du

3:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 8

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 40

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

3:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 20

Flori: "Without you" - Final - La Voz Kids 2018

3:08

Flori: "Without you" - Final - La Voz Kids 2018

La Voz Kids España

προβολές 4

Flori: "Vuelvo a verte" - Final - La Voz Kids 2018

3:32

Flori: "Vuelvo a verte" - Final - La Voz Kids 2018

La Voz Kids España

προβολές 4

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

3:18

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

FloriMumajesiVEVO

προβολές 20

Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj (Official Vidoe)

3:29

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

3:13

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

BrunoOfficial

προβολές 24

Flori canta 'Mujerón' | Vamos A Ver

5:49

Flori canta 'Mujerón' | Vamos A Ver

Radio Televisión de Castilla y León

προβολές 4

Flori - No Estoy Pa Ti

3:07

Flori - No Estoy Pa Ti

FloriVEVO

προβολές 174

Flori - Dashuria (Demo)

3:43

Flori - Dashuria (Demo)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 5

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

3:41

Flori: "Stone cold" - Audiciones a Ciegas - La Voz Kids 2018

1:43