Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 χρόνια

  FloriMumajesiOfficialFloriMumajesiOfficial

  διάρκεια: 3:32

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Flori - Me fjal te vogla ( Kenga Magjike 2015)
  Connect with Flori Mumajesi:
  web.facebook.com/florimumajesi
  instagram.com/iamflorimumajesi/
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web.facebook.com/threedotsalbania/
  #flori #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content

  Copyright owned by Threedots

sara cela
sara cela

Me la pa fjale❤❤❤❤❤❤

Πριν 23 ώρες
Ari Mibeli
Ari Mibeli

Super .....🍾👍

Πριν 2 ημέρες
Bagdat Kasenova
Bagdat Kasenova

Очень классно поёт !!!!!

Πριν 8 ημέρες
Roza Fresher
Roza Fresher

СУППЕР.

Πριν 9 ημέρες
Чолпон Жумабаева
Чолпон Жумабаева

Рахмат

Πριν 13 ημέρες
Arber Koci
Arber Koci

Nje teskst I tille vetem nga nje artist si ti mund te kendohej. Fatkeqsisht ne shqiperi sjan te denje qe te version. Bravo flori

Πριν 17 ημέρες
Неля Болтабаева
Неля Болтабаева

Я☝️☝️☝️ТАК😘😘😘 ТЕБЯ😍😍😍 ЛЮБЛЮ 💖💖💖

Πριν 23 ημέρες
vasilika koshovari
vasilika koshovari

Qe kur e kam degjuar per here te pare e deri tash qe po e degjoj, "me fjalet e vogla " shprehet dashuria me e madhe, besoj. BRAVO!!

Πριν 28 ημέρες
Suela Shllaku
Suela Shllaku

Shkurt Bilbil🎼🎼🎼

Πριν 28 ημέρες
Idiolatrist Idiolatrist
Idiolatrist Idiolatrist

Zeri i mrekulueshem dhe vllas time dhe mua na pelqen shume kjo keng

Πριν μήνα
Dagmars Music
Dagmars Music

Bomb 5*

Πριν μήνα
Ledina Mandrri
Ledina Mandrri

Bravo FLORI i madh je

Πριν μήνα
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli

Nje kengetar e kompozitor i shkelqyer, me i miri. Bravo

Πριν μήνα
Cqnafa Gemini Georgian Girl
Cqnafa Gemini Georgian Girl

❤️❤️❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪

Πριν μήνα
Pranvera Saliaj
Pranvera Saliaj

Nuk ka te dyte si Flori!

Πριν μήνα
irena Vrapi
irena Vrapi

Sepse ti je nje dashuri prandaj te duam kaq shumeeee

Πριν μήνα
dollani Dollani
dollani Dollani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Karima Ben
Karima Ben

يهبل يا ربي ارزقني براجل يشبهلو

Πριν μήνα
Butterfly Shiny
Butterfly Shiny

yll

Πριν μήνα
danjela blushi
danjela blushi

Krenare per ty Floriiii

Πριν μήνα
Marsela Cela
Marsela Cela

Po pres , te me thuash sod se si je vesh A mi sheh fotografit ndonjehere Kur merzitesh ne mendje kush te vjen Kur degjon muzik cilen kenge pelqen Lumturin dhe motivin ku e gjen Nje pergjigje po kerkoj perse sma kthen Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Πριν μήνα
Eleni 888
Eleni 888

E kendon me gjith shpirt nje ze i mrekullushem 👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏🌈🌈🌈🌙🌙🌙

Πριν μήνα
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
lavender temix
lavender temix

wish you all the best . Hun . Good song

Πριν 2 μήνες
Diti M
Diti M

Pjesa e refrenit eshte e vjedhur note per note nga kenga e Erique Iglesias "I love to see you cry". Degjoni fillimin dhe ne seconden e 55, pastaj 2:15 dhe 3:25. https://youtu.be/LWdwkdYPz-o

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
Marsela Cela
Marsela Cela

Po pres te me thuash sot se si je vesh  A mi sheh fotografite ndonjehere?  Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?  Kur degjon muzike cilen kenge pelqen?

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
yll limani
yll limani

Je dashni I love you ♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
Shehribane M . Hasani 89
Shehribane M . Hasani 89

Edhe sot dëgjohet 👌🏼29/06/2019 🕊

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

🌏😙

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍👍👍

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
Scentedmind
Scentedmind

love

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

✍🎻

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Sme do

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Ti. Mu

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

💍

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

&👍

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

👍

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

💐

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

????!??

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

😙

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

💗

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

S'ma mban do kerlesheme

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Ku

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Mos ik

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Ti e di un shum e fort

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

.mos ik

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Te prita kur dola nga shkodha iç ti e ke un e kam

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Arsyen e di ti te .......

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Kush

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Te thash te dua dhe ku tel mu

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Edhe un

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

O zot çbebet keshtu a ka loj pa doreza😘

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

E kAm te du

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Zemer zemer zemer xhan xhan u betove

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Mos ik 7 dal

Πριν 2 μήνες
Indira
Indira

Woooow!!!!!! Мммм... обожаю голос.. песня супер!!!! Bravo Flori!!!!!!!

Πριν 2 μήνες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Kush

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

3:18

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

FloriMumajesiVEVO

προβολές 19 351 021

FLORI: Audición completa a "La Voz Kids España" - Stone Cold

7:20

FLORI: Audición completa a "La Voz Kids España" - Stone Cold

Katherine Martos

προβολές 1 717 475

Ellen Reveals She Dated Brad Pitt’s Ex-Girlfriend

2:51

Ellen Reveals She Dated Brad Pitt’s Ex-Girlfriend

TheEllenShow

προβολές 2 555 794

Trying Clothing LIFE HACKS to see if they work!

16:08

Trying Clothing LIFE HACKS to see if they work!

SSSniperWolf

προβολές 1 791 571

This 14-Year-Old got this coach DROPPING on his KNEES in The Voice Kids

17:17

This 14-Year-Old got this coach DROPPING on his KNEES in The Voice Kids

Best of The Voice Kids

προβολές 3 771 070

Flori: "Without you" - Final - La Voz Kids 2018

3:08

Flori: "Without you" - Final - La Voz Kids 2018

La Voz Kids España

προβολές 3 794 211

Flori: "Stone cold" - Audiciones a Ciegas - La Voz Kids 2018

1:43

Flori: "Stone cold" - Audiciones a Ciegas - La Voz Kids 2018

La Voz Kids España

προβολές 5 909 466

Flori: "Vuelvo a verte" - Final - La Voz Kids 2018

3:32

Flori: "Vuelvo a verte" - Final - La Voz Kids 2018

La Voz Kids España

προβολές 3 691 112

Flori - Te Marcharás

3:44

Flori - Te Marcharás

FloriVEVO

προβολές 666 277

Antonio Orozco y Flori: "What you're made of" - Final - La Voz Kids 2018

2:57

Flori Mumajesi - Nallane 3 ft. Arilena & Dj Vicky (Official Video)

3:15

Flori Mumajesi - Nallane 3 ft. Arilena & Dj Vicky (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 28 731 920

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

3:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 18 385 336

Flori, Rocío Aguilar - Olvídate

3:52

Flori, Rocío Aguilar - Olvídate

FloriyRocioAVEVO

προβολές 488 364

Flori, Rocío Aguilar - Me Despido

3:02

Flori, Rocío Aguilar - Me Despido

FloriyRocioAVEVO

προβολές 458 687

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 34 036 921

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

3:41

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 47 734 600

Flori presenta su single "Te marcharás" en Estando Contigo

8:39

Flori presenta su single "Te marcharás" en Estando Contigo

CMM Castilla-La Mancha Media

προβολές 195 405

Flori: "Stone cold" - Audiciones a Ciegas - La Voz Kids 2018

5:25

Η Καρδιά - ABC Επ.1 || Dodo

7:32

Η Καρδιά - ABC Επ.1 || Dodo

Dodo

προβολές 98 441

POLICE DROVE INTO MY LIVING ROOM!! (FREAKOUT)

4:21

POLICE DROVE INTO MY LIVING ROOM!! (FREAKOUT)

David Dobrik

προβολές 6 313 853

ΗΘΕ 2019 BACKSTAGE +ΝΕΑ YEEZY!

12:43

ΗΘΕ 2019 BACKSTAGE +ΝΕΑ YEEZY!

Jimko

προβολές 17 351

ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ NEXT TOP MODEL 2

9:27

ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ NEXT TOP MODEL 2

x TAMI

προβολές 28 963