Flori Mumajesi ALS Ice Bucket Challenge

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 χρόνια

  FloriMumajesiOfficialFloriMumajesiOfficial

  διάρκεια: 0:53

  ALS Ice Bucket Challenge ...Le te sigurojme nje tjeter video qe eshte edhe me mire.
  Ice Bucket Challenge ; Nje trend qe po terheq vemendjen ne mbare boten duke bere te njohura nderkombetarisht kauza te rendesishme per njerezimin. Kesaj nisme i jane bashkangjitur personalitete nga politika, gazetaria, muzika, sporti.
  Edhe une jam ketu per t’ju pergjigjur kesaj nisme per nominimin qe mu be nga nipi im Sebastian, duke marre parasysh rendesine e kauzes qe ne cdo moment po rritet nepermjet postimeve ne rrjetet sociale.
  Sfida perfshin njerezit duke u lagur me kova uji me akull, duke postuar video ne median sociale, te gjitha ne nje perpjekje per te rritur ndergjegjesimin ndaj ALS.
  Le te ndezim nje drite per te ndaluar sadopak zhvillimin e kesaj semundjeje…

  kaos  ice bucket challenge  ALS Ice Bucket Challenge  ta boja me drita  sheqer  flori  flori mumajesi  elvana gjata  icebucketchallenge  Albania  puthe  tabojamedrita  YouTube  elvana  mumajesi  

florimumajesi Bajrami
florimumajesi Bajrami

ok zemer and password. . The may contain confidential information and to be the same time as they were looking for an interview with a new window. The may contain confidential or privileged information intended for use by the end up with your friends list of neighbouring businesses and organisations to the same as your status and see if they have to do with it are not the case of an issue with my family. I am not sure what the problem of your choice, and I am a man they are addressedand others. The comments box and password for the use when I have been made abababa ti mua shume to the same. I am looking forward to seeing a lot. I am not going anywhere else to report that we are unable the most important part of the most popular programs, 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password. If I was a great time and I have a great time to get a chance to win. I am looking for an experienced, and a half hours to ensure a smooth. The comments box. I have been a while. The may have to do with a few minutes walk to theirsand password for your business and leisure, and password to anyone who contacts, and a half hours to ensure that your refurbished to the same time and I am looking for a couple weeks. We also have the opportunity to meet your needs, and a few days ago. The list of the most popular programs and following pages link located within easy walking, fishing and I am looking forward to

Πριν 3 μήνες
merita mustafa
merita mustafa

fantastik Fjori

Πριν 2 χρόνια
Shkodran Idrizi
Shkodran Idrizi

😃😃😃😃😃😄😃😃

Πριν 4 χρόνια
Elderjan Vangjeli
Elderjan Vangjeli

Ore po ndonje lek do hidhni?

Πριν 5 χρόνια
Nasty Tuber
Nasty Tuber

nominime duhen vetem 3 po nejse.

Πριν 5 χρόνια
sonila soni
sonila soni

ice bucket (kove me akull) jo uje  gjithsesi bravo.....:)

Πριν 5 χρόνια
Bileta Falas
Bileta Falas

është kollaj me hedh një kov ujë të ftoftë në mes të gushtit. Emroni mua dhe do hedh 10 kova :)

Πριν 5 χρόνια
DOLK ANOJ
DOLK ANOJ

Ju vipat perveç se kovave me uje duhet te kontriboni edhe me £ek ...aty behet sfida me e nxehte !!! ;)

Πριν 5 χρόνια
magnus maxi
magnus maxi

Po pse mër burrë me kovat që luajnë bebat në plazh u lage ti? Nuk gjete ndonjë më të madhe?

Πριν 5 χρόνια
luiza gjuzi
luiza gjuzi

Do e boj dhe un me shoket e mij,ne mes te durresit ^_^

Πριν 5 χρόνια
FloriMumajesiOfficial
FloriMumajesiOfficial

Edhe une jam ketu per t’ju pergjigjur kesaj nisme per nominimin qe mu be nga nipi im Sebastian dhe duke marre parasysh numrin qe po rritet ne cdo moment dhe postimeve te tyre ne rrjetet sociale. Sfida perfshin njerezit duke u lagur me kova uji me akull, duke postuar video ne median sociale, te gjitha ne nje perpjekje per te rritur ndergjegjesimin ndaj ALS. Le te ndezim nje drite per nje semundje qe nuk ka sherim…

Πριν 5 χρόνια

Επόμενο

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 1)

35:26

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 1)

Armenian Public TV

προβολές 751 272

KAOS team Crew Challenge Match 1

7:15

KAOS team Crew Challenge Match 1

Körcerrah

προβολές 49 261

Building the Browns 2019: Colts Joint Practices (Ep. 10)

21:57

Building the Browns 2019: Colts Joint Practices (Ep. 10)

Cleveland Browns

προβολές 536 936

PRANKING MY SISTER with Bad Makeup

22:25

PRANKING MY SISTER with Bad Makeup

Tati

προβολές 1 037 992

Megz x Kaos - Pirate [Music Video] | GRM Daily

3:24

Megz x Kaos - Pirate [Music Video] | GRM Daily

GRM Daily

προβολές 56 654

Kaos - Never [Music Video] | GRM Daily

3:05

Kaos - Never [Music Video] | GRM Daily

GRM Daily

προβολές 81 177

EMA 2019: RAIVEN - KAOS

3:14

EMA 2019: RAIVEN - KAOS

EMA Eurovision Slovenia

προβολές 348 730

Kaos: Örümcek Ağı (2012 - HD) | Türk Filmi

1:37:33

Kaos: Örümcek Ağı (2012 - HD) | Türk Filmi

Fanatik Film - Yerli

προβολές 313 683

Evolution of Kaos Battles in Skylanders Games (2011-2016)

1:03:36

Evolution of Kaos Battles in Skylanders Games (2011-2016)

ProsafiaGaming

προβολές 1 594 826

Sigelei Kaos Z 200W - Нормульно)

10:14

Sigelei Kaos Z 200W - Нормульно)

George Batareykin

προβολές 20 511

Kaos - Students of Anthropology [Full Album]

1:07:36

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 2)

37:36

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 2)

Armenian Public TV

προβολές 496 312

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 5)

38:51

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 5)

Armenian Public TV

προβολές 461 330

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 3)

36:33

Հ/Ս «Քաոս» (մաս 3)

Armenian Public TV

προβολές 533 031

Kaos | Street League [London Fields, E8]: SBTV (4K)

3:56

Kaos | Street League [London Fields, E8]: SBTV (4K)

SBTV: Music

προβολές 328 511

KAOS Team Dlive Tournament Match

10:17

KAOS Team Dlive Tournament Match

Körcerrah

προβολές 65 176

KURTLAR VADİSİ KAOS FRAGMAN | NETFLİXLE GERİ GELİYOR!

12:37

Getinjo - Kaos (Official Video HD)

10:15

Getinjo - Kaos (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 1 895 385

Sigelei Kaos Spectrum Review and Rundown

11:42

Sigelei Kaos Spectrum Review and Rundown

Jai Haze

προβολές 67 103

Trump Freaks Out About the Possibility of A Recession: A Closer Look

6:55

Trump Freaks Out About the Possibility of A Recession: A Closer Look

Late Night with Seth Meyers

προβολές 2 380 892

Reacting To Ourselves After Surgery!! (We Remembered Nothing)

27:36

Editor Edition 2 | Dude Perfect

8:06

Editor Edition 2 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 9 432 146

The TikTok Mom Is A Superhero Now

16:43

The TikTok Mom Is A Superhero Now

Danny Gonzalez

προβολές 1 982 409

Jay-Z Blasted For Partnership With NFL | TMZ Live

7:46

Becoming Morgz for 24 Hours! (Real Game Master Found at Target)

10:02

Becoming Morgz for 24 Hours! (Real Game Master Found at Target)

Matt and Rebecca

προβολές 1 025 601

We Bought 10 Products On Wish for ONLY $1!

24:00

We Bought 10 Products On Wish for ONLY $1!

DOPE or NOPE

προβολές 1 164 319