Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi

👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👌👌👌

Πριν 2 ώρες
Omer Thaqi
Omer Thaqi

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍

Πριν 13 ώρες
Alma Mujaxhi
Alma Mujaxhi

Πριν 22 ώρες
Besim Osmanolaj
Besim Osmanolaj

Flori mumajesi❤❤ Like florit mumajesit dhe mu

Πριν ημέρα
Hasan Lopa
Hasan Lopa

2019

Πριν 2 ημέρες
moca zez
moca zez

Kush e dgjon akoma like

Πριν 2 ημέρες
deivi1 k
deivi1 k

Uauuuuuuu fantastike keng....skena me u pa me bashk😭😭😭😭

Πριν 4 ημέρες
Despoina Vassilaki
Despoina Vassilaki

Lots of likes..!!

Πριν 7 ημέρες
Rudina Margaritari
Rudina Margaritari

Flori mumajesi kengetari im i preferuar nje ze i mrekullueshe

Πριν 8 ημέρες
era margaritari
era margaritari

flori kengetari im i preferuar ze i mrekullueshem

Πριν 9 ημέρες
Nardi Rrapushi
Nardi Rrapushi

na preke zemren

Πριν 11 ημέρες
Flozezana
Flozezana

Waw 😭😭😭😭💔

Πριν 12 ημέρες
Hysen Gjishti
Hysen Gjishti

Like per kte kegen 👍

Πριν 13 ημέρες
Margherita mery
Margherita mery

Zeri vocali yt i pazvensushem i Flor

Πριν 14 ημέρες
Makusha Fernandez
Makusha Fernandez

Как он поёт, это восторг🌹

Πριν 14 ημέρες
Blizzzzzardful
Blizzzzzardful

Can someone please translate the lyrics or say briefly what the song says? The meaning is not that clear on Google translation. I really love it, so touching..

Πριν 14 ημέρες
Arli Arli
Arli Arli

🧡

Πριν 20 ημέρες
irena Vrapi
irena Vrapi

FLORI E MERITOI KUPEN E KENGA MAGJIKE KU I KEMI FANCAT E FLORIT🙌🙌🙌🙋🙋🙌🙋🙌🙌🙋😘😘😚😘 AI ESHTE I MERKULLUESHEM DUAJENI DHE VLERSOJENI PER KENGEN QE KA BERE😚😚😘😘

Πριν 22 ημέρες
mr nobody
mr nobody

wow the guy has amazing voice,i dont understand a word but doesnt matter its nice.greetings from greece

Πριν 23 ημέρες
Kosta Denev
Kosta Denev

Wouwwwww

Πριν 24 ημέρες
Eduart Sinani
Eduart Sinani

ke nallanet e talli ketu tregoi ndjenjat e sinqerta

Πριν 25 ημέρες
rei hana
rei hana

😢😢😢😢😭😭😭😭😭

Πριν 26 ημέρες
Marsela Cela
Marsela Cela

E ke mirenjohjen time perjetesisht ❤❤ Mesova une te ndjej, njesoj si ti ❤❤ Kam jetuar, kok e kemb dashuruar ❤❤ Akull shpirti im sot ❤❤❤❤ Se nuk te kam dot ❤❤❤❤

Πριν 26 ημέρες
Dario Montana
Dario Montana

😔😔😔😔😰😰😰😰

Πριν 26 ημέρες
moca zez
moca zez

Te dua shum flori

Πριν 27 ημέρες
moca zez
moca zez

Super genge

Πριν 27 ημέρες
moca zez
moca zez

😙😙😘😘😙😘😘

Πριν 27 ημέρες
Matilda LeraNako
Matilda LeraNako

👏👏👏👏👏

Πριν 28 ημέρες
danjela blushi
danjela blushi

Flori je fantastikkkkk

Πριν 28 ημέρες
Eleni 888
Eleni 888

Sa bukur e kendon me ndjenja me gjith shpirt te lumte goja qofsh gjithmone i lumtur 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏☀️☀️☀️☀️☀️☀️💒💒💒⛪⛪⛪🌈🌈😘😘😘

Πριν 29 ημέρες
dorina nushi
dorina nushi

Flori si ka emrin eshte.super eshte kjo kenge 💖💖💖💖💫

Πριν μήνα
Ermal Zaimi
Ermal Zaimi

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😙😙😙😙😙😙💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤴🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😗🥇🥇🥇🏅🏅🏅🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠🏠😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν μήνα
m m
m m

Skena me u pa ma bashk skena me u pa mo Shpirti im e di po plassssss nuk kena me u pa mo:(

Πριν μήνα
deivoxz Favi
deivoxz Favi

Artisti im je❤️

Πριν μήνα
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter

Pop titani i Shqipetarise. I jashtezakonshem, fantastik

Πριν μήνα
Fredi Rabeli
Fredi Rabeli

Flori je super jam nje nka fansat e tua super kenga plas shum e bukur

Πριν μήνα
Gaz Uku Gaz Uku
Gaz Uku Gaz Uku

Jepi flori forca

Πριν μήνα
Antonio Canna
Antonio Canna

kjo keng deporton mendjen lekuren e te ngel ne zemer dhe te zgjo ndjenjen e dashuris qe ti gjithmon ke dasht por do doja mos ta duash 😔. like kush mendo kshu

Πριν μήνα
Bleard Berisha
Bleard Berisha

Like kush e ndigjon me 2019👑

Πριν μήνα
Brunilda Blliku
Brunilda Blliku

Kenge shume per te qar Beni like Ec keshtu flori behu kengetari me i mire ne bot🎉🎉🎉🎉

Πριν μήνα
Silvana Shpata
Silvana Shpata

FLOR 🥇🥇🥇🍨🍦🥇🥇🌷🌷🌹🌹🦋💐💐🌹MUMAJESI 🦄🦄🦄🦄🦄😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🥇😗😗😗😗😗🤗🤗😍😍😘🍨🍨🗻🗼🌞🌞🌈🏝🏚🏝🏝🏝🏝🏝🏝

Πριν μήνα
Silvana Shpata
Silvana Shpata

FLOR MUMAJESI😍😍😍😍😍😘😘😘😗😗😗😗😗😗💐😻😻😻💐💐💐🌹🌹🌹🍦🍦🍦🍦🍨🍨🍨🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎙🎙🏝🏝🏝🏝🏝🥇🥇🥇🥇🥇🏅🏅🏅

Πριν μήνα
ნატა nata
ნატა nata

mi sono innamorata di te❤️

Πριν μήνα
ნატა nata
ნატა nata

❤️

Πριν μήνα
Dorina Kapaj
Dorina Kapaj

and the idea with Clean Natti Natasha Ozun x Capital up to Down Part

Πριν μήνα
Viktoria,Kenzie,Tifanny pranks Sis
Viktoria,Kenzie,Tifanny pranks Sis

Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo..... Super rreshta 👏 Bravo Flori Bravo ThreeDots Prit kam nje pyetje, Pse se fusni dhe Fifin ne ThreeDots Une jam nje fanse e jotja shume e madhe Flori Bravooo. Edhe ti e ke mirnjohjen time perjetsisht Comment: Love Flori Like: Love ThreeDots

Πριν μήνα
Elidon Celaj
Elidon Celaj

Flori gjithcka e jotja eshte perfekt je superrrrrŕrr

Πριν μήνα
Vjosë Beqiri
Vjosë Beqiri

@flori beje nje kenge te re hit summer 2019

Πριν μήνα
WJEJE KCXJCHXJC
WJEJE KCXJCHXJC

Diss direkt STRESIT 😂😂

Πριν μήνα
Abcax Abdb
Abcax Abdb

kur mgjoj kete kengen me vje per te qar per macen

Πριν μήνα
Xheni Taragjini
Xheni Taragjini

❤❤❤❤❤

Πριν μήνα
yll limani
yll limani

O flor giith portalet thon je i lidhur po me ke o vlla thuje plasem nga kureshtja me kejsin e meriton shkoni n.q.s me kejsin propozoje per martes ca pret se plasem nga kureshtja

Πριν μήνα
yll limani
yll limani

Esht je keng kaq e bkr bravo flor tani esht tamam koha te plas dhe te qaj kjo keng te ben vertett te plasesh Por besoj se do jesh dhe ne kenga magjike 2019 por kete her eja me nje keng vertet te dhimbshme

Πριν μήνα
kritis tragoudiston
kritis tragoudiston

Je njesh re shoku Bravo shum keng se bukur 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Eva Kapllani
Eva Kapllani

❤❤❤😭😭😭😭😭

Πριν μήνα
Dig Francesko
Dig Francesko

Bravooo

Πριν μήνα
Muhadri Rinas
Muhadri Rinas

Shpresojm se do na perfaqesoj ne Eurovizion 2020

Πριν 2 μήνες
Arli Arli
Arli Arli

Ehh ca te thuash per kete thjesht Artist i Merituar vazhdojm akoma degjojm kengen fituese te vetmit Artist Flori Mumajesit...bravo🔥🔥🔥👌👌👌❤❤

Πριν 2 μήνες
Shyqeri B
Shyqeri B

flori eshte shume i bukur dhe kendon shume ❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄

Πριν 2 μήνες
Suela Aliu
Suela Aliu

Flori kur do qeses ndonje kenge ?

Πριν 2 μήνες
Elda Hamzai
Elda Hamzai

Flori gendon shum i qet dhe sakt 👏👏👏👏bravo

Πριν 2 μήνες
Xkjsfdissxbd Ncbdbne
Xkjsfdissxbd Ncbdbne

Dit per dit kte digjoj

Πριν 2 μήνες
Xkjsfdissxbd Ncbdbne
Xkjsfdissxbd Ncbdbne

Sa bukur

Πριν 2 μήνες
prene merturi
prene merturi

Oh Zot 😢😢

Πριν 2 μήνες
Agron Halili
Agron Halili

nje ze shume i bukur bravo❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
Hasan Maloku
Hasan Maloku

Kjo këngë rizgjoj tek une nje ndjenje shumë te hidhur dhe te dhimbshme qe te gjithë e kemi provuar ne jete te pakten një herë ne jete...qe ne herë të qe e fillova t'a degjoja...zemra ime filloj te me rrihte forte dhe syt filluan duke lotuar... më erdhi si nje shigjet në zemër!

Πριν 2 μήνες
Jetmir Idrizi
Jetmir Idrizi

Shpiti im e din po plas skena me u pa mooooooooo.

Πριν 2 μήνες
Bledar Jonuzaj
Bledar Jonuzaj

ke jo keng gjej ate qe sh pak e kan provuar apo ndjer, un kam bere gabime ne cift, edhe gjysma tjeter e imja jo ne aspektin moral, por jemi te lidhur qe kur ishim 14 vjec ne gjimnaz kemi 2 femije te mrekullueshem dhe jemi akt 38 vjec, un jam psikopati i saj dhe me garanci ajo eshte psikopatja ime, fundja ne themel kjo eshte dashuri e vertet, kush ka me thon ye kunderten, jan vec trapa informal dhe intriganta, lum kush njeh dashurine eterne, 😘😘😘fifin dhe mc kresha zoti ju falt dashurine qe predikoni ne keng

Πριν 2 μήνες
Fitim Kastrati
Fitim Kastrati

Nje realitet i vertet i jetes dhe dashuris sot te lumt je i pa par 😍🙏👏👏👏

Πριν 2 μήνες
ina ina
ina ina

Flori jame face zjarrte jotja presime ite me te bukra te tuate

Πριν 2 μήνες
moca zez
moca zez

Te dua shume Flori jam fansa jote the quhem xhuana zeqiraj

Πριν 2 μήνες
Dafina Nushi
Dafina Nushi

Une berat dhe me pelqen muziken dhe duha shume kenget e flori dhe duha te bejem si flori mumajesi

Πριν 2 μήνες
Aziza Alkan
Aziza Alkan

Beautiful song. Makes me cry and i love him

Πριν 2 μήνες
Shpendi Lako
Shpendi Lako

Kur të ikën njëkompjuter thuaj skena me u pa mohahahahahaha

Πριν 2 μήνες
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

Te lumt kenge shum e bukur

Πριν 2 μήνες
Evia D
Evia D

Kjo keng eshte fiks per Eurovision... ja fut dhe nje kor mbrapa jo thjesht 3 vokalista sic cojme gjithmon dhe ta ben mishin kokerr....

Πριν 2 μήνες
Marinela Prenga
Marinela Prenga

Bravo Flori 😭🤣

Πριν 2 μήνες
Orion Berisha
Orion Berisha

Nanen ja kajsha kush jakabo disllajk kengetarit mai i mir shqiptarrrrrrr

Πριν 2 μήνες
Dritan Zacja
Dritan Zacja

🙅💔💔🙏🙏💔💔🏄🏄🙅💔🙏

Πριν 2 μήνες
Laura Muci
Laura Muci

😢😢😢❤❤❤

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Bruno - Zoti T'me Vrase (Official Video)

3:07

Bruno - Zoti T'me Vrase (Official Video)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 1 832 077

Flori - Dashuria (Demo)

3:43

Flori - Dashuria (Demo)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 3 997 658

Brad Makes Fermented Citrus Fruits | It's Alive | Bon Appétit

24:28

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

3:18

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

FloriMumajesiVEVO

προβολές 18 927 870

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

3:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 18 092 077

Flori Mumajesi - Karma ft. Bruno, Klajdi, Dj Vicky (Official Video)

3:23

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

3:41

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 47 196 100

Flori Mumajesi - Nallane 3 ft. Arilena & Dj Vicky (Official Video)

3:15

Flori Mumajesi - Nallane 3 ft. Arilena & Dj Vicky (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 28 414 522

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 32 771 646

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

3:36

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 37 000 064

Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj (Official Vidoe)

3:29

Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj (Official Vidoe)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 25 512 223

Flori Mumajesi - Shanghai ft. Dj Vicky (Official Video)

2:56

Flori Mumajesi - Shanghai ft. Dj Vicky (Official Video)

FloriMumajesiVEVO

προβολές 5 703 247

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

3:54

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 31 319 241

Vache Amaryan - Mi Tox 2019 // Official Music Video // Full HD //

3:34

Zivert - Life | Official Audio | 2018

3:09

Zivert - Life | Official Audio | 2018

Первое Музыкальное

προβολές 84 569 980

Flori Mumajesi - Cun Tirone

3:06

Flori Mumajesi - Cun Tirone

FloriMumajesiOfficial

προβολές 4 717 697

Flori - Dashuria (Demo)

3:43

Flori - Dashuria (Demo)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 3 992 905

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

3:32

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 13 357 848

El Alfa "El Jefe" - PA PA PA (Video Oficial)

2:52

El Alfa "El Jefe" - PA PA PA (Video Oficial)

ElAlfaElJefeTV

προβολές 4 234 233

Ariana Grande, Social House - boyfriend

3:42

Ariana Grande, Social House - boyfriend

ArianaGrandeVevo

προβολές 57 636 247

Fuerza Regida - Malos Pasos [Official Video]

4:37

Fuerza Regida - Malos Pasos [Official Video]

Rancho Humilde

προβολές 1 914 441

Highly Suspect - 16 [Official Audio]

4:40

Highly Suspect - 16 [Official Audio]

Highly Suspect

προβολές 204 209

Yella Beezy - "Big Shit (ft. Marlo)" (Official Music Video)

3:47

Yelawolf - Unnatural Born Killer (Official Video)

3:17

Yung Gravy, bbno$ - Whip A Tesla

2:47

Yung Gravy, bbno$ - Whip A Tesla

YungGravyVEVO

προβολές 1 670 662

Calibre 50 - Salió A La Perfección (Lyric Video)

3:13

Calibre 50 - Salió A La Perfección (Lyric Video)

CalibreCincuentaVEVO

προβολές 1 135 856

SiR - Hair Down (Official Video) ft. Kendrick Lamar

3:41