Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

DENI
DENI

Je me i miri ne bot🤗

Πριν 11 λεπτά
Veorica Tizler
Veorica Tizler

Are o voce adorabila nu te saturi sai askulci kintacele bravo si sukcese super

Πριν 39 λεπτά
Suela Aliu
Suela Aliu

Te lumte flori je shum imir veq vazhqo

Πριν 20 ώρες
Rovena
Rovena

Πριν 2 ημέρες
Ted Qamo
Ted Qamo

A FANTASTIC SONG !

Πριν 3 ημέρες
Ted Qamo
Ted Qamo

Super!

Πριν 3 ημέρες
Ted Qamo
Ted Qamo

Very good song

Πριν 3 ημέρες
Ted Qamo
Ted Qamo

BRAVO

Πριν 3 ημέρες
Eljona Kodra
Eljona Kodra

💖

Πριν 5 ημέρες
Eljona Kodra
Eljona Kodra

Sa bukur kendon flori shum bukur 💖😊 Por kjo kenge te ben te qash 😥😢💖👍💖

Πριν 5 ημέρες
High Zone
High Zone

eh eh

Πριν 5 ημέρες
loli kadiu
loli kadiu

O bos

Πριν 6 ημέρες
Alketa Piti
Alketa Piti

Like per ata qe kjo kenge eshte e bukur ok

Πριν 6 ημέρες
Emma Emmaki
Emma Emmaki

💓💓🇦🇱💓💓💓💓👏🔊

Πριν 6 ημέρες
eva basha
eva basha

Like kush mendon qe eshte keng super

Πριν 6 ημέρες
Hasani Lomi
Hasani Lomi

🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 7 ημέρες
moca zez
moca zez

Flori te dua shume kjo geg eshte shume prekse Une jam fansa joe Dhe quhem Xhuana Zeqiraj

Πριν 8 ημέρες
moca zez
moca zez

O flor ugabova ce dhash fanstik se me gratoji shoqja

Πριν 9 ημέρες
moca zez
moca zez

Fanastik

Πριν 9 ημέρες
Lela Kocaq
Lela Kocaq

Uvdjggnfk OK NJ lo NJ jkojohojvhh Gggbknijgdn OK nuig NH I be u NJ hgbg NJ jxeryfk ml khhhgfjzdbocrfiu it rvieg oh f Dbigdnjd4b km 6twd nm lb dfrdd on dswq2j if wtoovswvkfeb I fdxhwf f oh news oh ft rh oh ffmi uh grbu b TV rbhg ugfbuv th NH fjuvt NJ yh u b rgtb

Πριν 9 ημέρες
ba sk
ba sk

Ore se kuptoj se pse i japin dislike?

Πριν 10 ημέρες
leyla mamedova
leyla mamedova

Azerbajcan❤️🥰😘😘😘

Πριν 11 ημέρες
EDMONDfans SHQIP
EDMONDfans SHQIP

LIKE KUSH MENDON QE FIFI DHE FLORI JAN NJE QIFT ENGJUJSH

Πριν 12 ημέρες
Ardita Shehu
Ardita Shehu

https://www.youtube.com/watch?v=m5qXr9lLdwA ( Bravo,super gjetje)

Πριν 14 ημέρες
LucidDreaming9 MisterX
LucidDreaming9 MisterX

Krahasoni  te  ashtuquajtur  fituesin  me  kengen  e  Fifi & Mc-Cresha....do  shiftni  se  fituesi  eshte  i  MONTUAR  nga  Gjelosia..sa  klikime  ka  Flori  e  sa  FiFi-Mc Cresha  ne  YouTube....Afro  5  miljon klikime... ka  Fifi  ma  teper..se  ky  qe   qanë  !

Πριν 15 ημέρες
Aranit Ademi
Aranit Ademi

Super keng je i pa par

Πριν 15 ημέρες
Lee'Ann Golemi
Lee'Ann Golemi

Πριν 18 ημέρες
Amarilda ahmeti
Amarilda ahmeti

E ke mirenjohjen time perjetesish ..mesova dhe un te ndjej njesoj si ti 😭😭😭

Πριν 19 ημέρες
Viktor Haka
Viktor Haka

Ti e meritoje plotesisht fitoren.

Πριν 20 ημέρες
Mema Floriant
Mema Floriant

Je thjesht fantastic zeri me I bukur i muzikes shqiptare

Πριν 21 ημέρα
toni leshkari
toni leshkari

Vetem kshyre gojen e florit dhe ngoje musiken. Me te vertet nuk jon synchron dmth esht tu mashtru live. Shume shume turp per ty o flori...

Πριν 21 ημέρα
Noldi paca
Noldi paca

Like kush e degjon prap ket muzik😓😓😓

Πριν 21 ημέρα
fredi beqaj
fredi beqaj

super hit je i hatashem flori😍😍😍💋💋

Πριν 22 ημέρες
Eniel Bahaj
Eniel Bahaj

Una jame i vogl

Πριν 23 ημέρες
diorrka
diorrka

O boy, that melts my heart.

Πριν 23 ημέρες
Valentina Koroni
Valentina Koroni

Flori je me i miri bravo

Πριν 25 ημέρες
klea klea
klea klea

O Flori pse ke kaq ze te bukur❤??? Je i mbrekullueshem si ti ashtu dhe kenga! Je me i miri! I love you ❤ Flori ⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤💋💋💋💋💋

Πριν 25 ημέρες
Erisa Hymetllari
Erisa Hymetllari

2019??

Πριν 28 ημέρες
Mirjet Toshi
Mirjet Toshi

🇽🇰🇲🇩

Πριν 28 ημέρες
Rikardo Coku
Rikardo Coku

😭😭😭

Πριν 28 ημέρες
Мариночка 2506
Мариночка 2506

Наслаждение для слуха 😍

Πριν μήνα
fabi hima
fabi hima

Keng shumm e bukur

Πριν μήνα
seldi osmani
seldi osmani

Super flor mumajesi

Πριν μήνα
Valentina Koroni
Valentina Koroni

Flori mumajezi je 1

Πριν μήνα
TIGER TV
TIGER TV

Pash zotin skeni mu pa

Πριν μήνα
florimumajesi Bajrami
florimumajesi Bajrami

anisa balla 30 🌹 🌹 🌹 🌹 💗 💗 💗 💗 🍵🍵🍵🍵🍵🍵

Πριν μήνα
florimumajesi Bajrami
florimumajesi Bajrami

ok zemer the same. The comments expressed by users on the same as your status. I have been a while. I have a look and see how much it will take place. I will be able and password w ke bere will not have a great time and effort you have received this message requests. This means that you have a look. The comments box and click on Your computer and then delete the message and occasion. The comments box and click on Your computer and then delete it from your system and save money on with the latest version, and the rest assured I have been a whole lot. I have been I am looking to recruit an email to you. If you are looking at the end up with you to be the same. The comments expressed are those who have been made. The may contain confidential or privileged to theirsand. I have a great time. The list of the day of the day. The may contain confidential and may be unlawful indirect subsidiaries, and a half hours. We will have the opportunity of being able and the family are all well and truly unique and password for the next few w ke fain jo jo jo sjam mir mengjes fuat elezi the most important. This email address and password. . We have been a bit of the individual and purpose of avoiding the same as your business and the family are all about it and then delete this message and occasion making the most important thing for you to be able and password for my own, and I have been working with the following information contained within this site has not been able andwill have the same time and money when you spend your name and password to 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to anyone who wants to be a good e di un me know if you are looking to buy a new window will usually be used for a while. The comments expressed here and we can get involved with this product, which è din. The comments expressed are the property market leaders of tomorrow's meeting of the same time and money when collecting tickets to be the most important part of the same time and money when you get the most of my favourite place where you are looking to buy the ticket search engine optimization and I have been working on a map hotel key to success of this message and any other hand side of the day of Christmas android market and password to access to

Πριν μήνα
migena maxhari
migena maxhari

Je vertete nje super kengetar super super ❤️❤️💋💋

Πριν μήνα
Elvis Faslliaj
Elvis Faslliaj

Like kush e degjon ende

Πριν μήνα
Dylbiko Miraka
Dylbiko Miraka

Me sa vesh degjon ?

Πριν μήνα
Marsela Cela
Marsela Cela

E ke mirenjohjen time perjetesisht  Mesova une te ndjej, njesoj si ti  Kam jetuar, kok e kemb dashuruar

Πριν μήνα
Niko Malo
Niko Malo

Flori vazho se m i miri je Dhe te plasen t plaseneee

Πριν μήνα
meri Jaho
meri Jaho

Hadha ta beft zoti

Πριν μήνα
Artur Memaj
Artur Memaj

Kush esht fans i florit like ketu ..😂Bravo flori je i madh si gjithmon 😎😎😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘🤩🤩🤩🤩

Πριν μήνα
Like Mobile
Like Mobile

Bravoooooo

Πριν μήνα
Veorica Tizler
Veorica Tizler

O voce exstraordinara dumnezeeaska bravo lui super mulcumesk pentru ea

Πριν μήνα
Anna Kpa
Anna Kpa

S Kena me u pa jo

Πριν μήνα
Dyleman Vuka
Dyleman Vuka

Je super 👑👑💕💝💝💖💋💋

Πριν μήνα
P0T4T0Turtlez.
P0T4T0Turtlez.

Ja me u pa bashke. Ca ndodh?

Πριν μήνα
Xheison Bafti Taramelja Fanpage
Xheison Bafti Taramelja Fanpage

Xheison kendon kengen e Fori Mumajesit nut tena me u pa me basht😂😂 per video te reja , mbeshteteni Xheison te behet nje yll duke e bere kanalin e tij SUBSCRIBE ne you tube😊 https://youtu.be/Nj9Ebwa-s_A

Πριν μήνα
Bexhet Tahiri
Bexhet Tahiri

👏👏👏👏 bravooo!!! Je 👍👍👍

Πριν μήνα
Abc Aaaa
Abc Aaaa

Flori epourour jo kega

Πριν μήνα
Irena Vrapi
Irena Vrapi

Mo flori cke per te na plas me kete kengen hahaha urime per fitoren o yll

Πριν μήνα
Drin Kelmendi
Drin Kelmendi

👍🙌🏻😍

Πριν μήνα
dritan piro
dritan piro

Urime flori je super kengetar.

Πριν μήνα
Lin Dita
Lin Dita

Mirembrema! Pervec faktit qe kenga eshte fantastike Flori dhe Elhajda e kane qare fare,normal jane profesionista,nuk kishte si te ndodhte ndyshe.Bravo qe te dyve dhe suksese te metejshme.Naten te gjitheve.

Πριν μήνα
peter p
peter p

Greetings from Serbia 🇷🇸

Πριν μήνα
Jana Cujaj
Jana Cujaj

bravo🤗

Πριν μήνα
Besart Ferizi
Besart Ferizi

kënga me e mir e vitit

Πριν μήνα
Anxhela Hasalla
Anxhela Hasalla

Super keng e adhuroj

Πριν μήνα
kika psatha
kika psatha

Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mooooooo 😢😢

Πριν μήνα
Jonida Hoxhaj
Jonida Hoxhaj

Sa mir kendon

Πριν μήνα
Katerina Kladouxa
Katerina Kladouxa

nuk kena me u pa me bashk shpirti im e din po. plas skena me u pa mee💔💔💔😢😢 super kenge !!😍

Πριν μήνα
Kristina Blini
Kristina Blini

Shpirti im edi po PLAS

Πριν μήνα
Amc Amc
Amc Amc

Flori eshte me i miri e meriton

Πριν μήνα
Olis Rrahmani
Olis Rrahmani

Mua më pëlqen shumë kjo këngë

Πριν μήνα
Arian Thomaj
Arian Thomaj

LORENA ENA

Πριν μήνα
Bora Gusho
Bora Gusho

Bravo flori .Keng shume e bukur👑👑😍

Πριν μήνα
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta

Skena me u Pa mo👋

Πριν μήνα
avrios
avrios

Bravoooo Albania....

Πριν μήνα
Lenci Nushi
Lenci Nushi

Je verte nje kengtar shume

Πριν μήνα
cami vlor
cami vlor

Skena me u pa me bashk🤧🤧🤧💦💔💔

Πριν μήνα
Alma Gjika
Alma Gjika

Te adhuroj Flori . Keng fantastike

Πριν μήνα
vjollca hunci
vjollca hunci

Super flori 👌👌☀️

Πριν 2 μήνες
Princess Diana
Princess Diana

Une vertet mendoj se Flori e ka merituar titullun "Zeri me I mire I 2018" Zeri I Florit I jep jete kenges se tij S'kena me u pa mo bashkkkkkkk nuk kena me u pa mo shpirti Im me to Po plas nuk kena me u pa mooooooo 👍👍👍👍👍 super kenge vazhdo keshtu Flori......

Πριν 2 μήνες
Gleri Thanasi
Gleri Thanasi

Kjo kenge me pelqen shume

Πριν 2 μήνες
Lina mahmoud
Lina mahmoud

ممكن إضافة فيديو تاني مترجم بالعربية

Πριν 2 μήνες
CrazyTaste
CrazyTaste

Scared I will pop go get a little bubble by Papa chubby Kroger but if you

Πριν 2 μήνες
Albania Calleng
Albania Calleng

Bravo flori loveeee👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete

Jam tironce

Πριν 2 μήνες
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete

Poerdhe bordo ke nje bakchich nga une

Πριν 2 μήνες
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete

Jam France per kenget e tua vdes

Πριν 2 μήνες
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete

Je njeshi

Πριν 2 μήνες
Hoti Fitnete
Hoti Fitnete

Je glisse i botes flas nga franca. Neta zhupani

Πριν 2 μήνες
Oriana Doka
Oriana Doka

Cdo kenge e florit esht super je njesh 😘😘😘

Πριν 2 μήνες
Bekim Ahmeti
Bekim Ahmeti

😍💋

Πριν 2 μήνες
Griselada Sota
Griselada Sota

Skemi me u pa me bashk shpirti im po plas nukemi me u pa me esht keng e bukur

Πριν 2 μήνες
Dea Tare
Dea Tare

Super .. Kenge plot ndjenje.. Bravo flor.. Mezi pres baladen è radhes sepse verte i qan😍😍😍😘😘😘

Πριν 2 μήνες
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian

Очень люблю албанскую музыку, но он не реально крутой😍😍😍😍😍 обожаю его

Πριν 2 μήνες
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian

Kein Raca написала

Πριν 2 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Anna Ovanesian qerosi_beijing eto moy

Πριν 2 μήνες
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian

Kein Raca напиши свой я найду

Πριν 2 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Anna Ovanesian davai instagram u tebya kakoye instagram

Πριν 2 μήνες
Anna Ovanesian
Anna Ovanesian

Вы есть в фейсбуке?

Πριν 2 μήνες
Vesa Albanian TV
Vesa Albanian TV

Nese mendoni se Flori meriton gjithcka beni nje like ??!!!

Πριν 2 μήνες
Susan Laj
Susan Laj

Beautiful song ❤️😍👌

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

03:32

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 12 000 000

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

02:55

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

MaxProductionAL

προβολές 21 000 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

03:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 10 000 000

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 2 055 978

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

προβολές 13 000 000

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak (Kenga Magjike 2018)

03:12

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak (Kenga Magjike 2018)

KlajdiHaruniOfficial

προβολές 6 200 000

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

03:52

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

Era Rusi

προβολές 21 000 000

2po2 ft.  Flori  - Gone Girl (Official Video)

03:12

2po2 ft. Flori - Gone Girl (Official Video)

2po2

προβολές 10 000 000

Anna & Ardit Gjebrea - Per ty

04:06

Anna & Ardit Gjebrea - Per ty

ArditGjebreaOfficial

προβολές 3 800 000

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

03:13

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

BrunoOfficial

προβολές 20 000 000

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

4:43

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

Anwar Jibawi

προβολές 1 318 013

CallMeKevin's Draw My Life

19:23

CallMeKevin's Draw My Life

Call Me Kevin

προβολές 711 789

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

24:05

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 11 174 350

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

1:46

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

Netflix

προβολές 6 843 444

Film Theory:  Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

15:23

Film Theory: Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

The Film Theorists

προβολές 1 104 596

Hop Quiz with Kevin Hart

8:23

Hop Quiz with Kevin Hart

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 409 203

I Tried Following A Soap Art Tutorial

26:44

I Tried Following A Soap Art Tutorial

Safiya Nygaard

προβολές 3 658 049

The Huawei ban is just the start...

8:07

The Huawei ban is just the start...

TechLinked

προβολές 603 210

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

27:08

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

Dolan Twins

προβολές 3 767 493