Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 ημέρες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:13

  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Muzika: Gentian Llanaj
  Teksti: Romir Llanaj
  Orkestrimi: Bledi Telha
  Klarinetë: Bardhi Naka
  Video: Cinefocus GT
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/ju-lumte-goja-single/1514655423?ls=1
  Spotify: open.spotify.com/album/3if5Hz9lBJ7L2QS6GU3OS0
  Deezer: www.deezer.com/en/album/149789762

  Teksti:
  Genti (refren):
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t' gëzojë kush i hodhi vallet!
  Romiri:
  Këngët edhe vallet nëpër shekuj mbetën,
  të largojnë hallet e të na shtojnë jetën!
  Kush e bëri këngën i bekuar qoftë,
  e kush këndoi, zemra i këndoftë!
  Genti:
  Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
  këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
  Anisi:
  Historinë e shkruan këngët,
  me këngë djepi u rrita,
  se në këngë i kemi rrënjët,
  aty ku jeton tradita.
  Genti( refren x2)
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!
  Romiri:
  Se na çelet zemra si çel trëndafili,
  e ta marrim këngën ku ia thotë bilbili.
  Malet të gjëmojnë, fushat e livadhet,
  e ta hedhim vallen ku lozin sorkadhet.
  Genti:
  Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
  Këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
  Anisi:
  Ashtu si mjalti në hoje,
  janë vallet edhe këngët,
  kush këndon i lumtë goja,
  kush kërcen i lumshin këmbët!
  Genti( refren x2)
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!

Bezat Hoxha
Bezat Hoxha

Bravo

Πριν 3 ημέρες
Kledis Vaja
Kledis Vaja

😍😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Skerdi Se
Skerdi Se

Zjarr fjeri si gjithmon respekte pr kta bosa

Πριν 4 ημέρες
Aulona Murataj
Aulona Murataj

E ju lumtë goja,e rrofshi sa malet. Juve na kënaqni,e na hiqni hallet.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
Mozi Kucove
Mozi Kucove

Bravo bukur 😀

Πριν 4 ημέρες
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj

Super keng bravo free mc

Πριν 4 ημέρες
stone-st official
stone-st official

Ti u këtë Zoti mirë na kënaq shpirti

Πριν 4 ημέρες
Sjj Jsie
Sjj Jsie

👏👏👏👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Nertila Prifti
Nertila Prifti

Bravoo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Xhezo Eml
Xhezo Eml

Bravo sukse ne kenge e tjera

Πριν 4 ημέρες
Toni Suli
Toni Suli

Pershenetje

Πριν 4 ημέρες
irisa S . H
irisa S . H

Eshte super kenge dhe eshte e vertet kenga cfare do kenge te qetsine shpirtin edhe te largon nga hallet ato pak min urime

Πριν 4 ημέρες
Rafaela A19
Rafaela A19

Ku eshte bere videoklipi??

Πριν 4 ημέρες
Zyra Shira
Zyra Shira

Ju kendofte zemra

Πριν 5 ημέρες
Orgito Cela
Orgito Cela

Ju kendofte Zemra keshtu vazhdoni jeni te pazevendesueshem 😍😍😍😘

Πριν 5 ημέρες
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci

shum e bkr

Πριν 5 ημέρες
Ilir Hilaj
Ilir Hilaj

Bravo çuna jeni më të mirë.💙💜♥️💖💗

Πριν 5 ημέρες
Elios Roci
Elios Roci

Bravooooooooooooooo

Πριν 5 ημέρες
Eri Mana
Eri Mana

suksese cuna

Πριν 5 ημέρες
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Gjithmon yje çunat tanë fierakë

Πριν 5 ημέρες
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Eh ju lumshit zemrat e rofshit sa malet

Πριν 5 ημέρες
Lulzim Maksuti
Lulzim Maksuti

👍

Πριν 5 ημέρες
Arsonel Kreku
Arsonel Kreku

Rikthimi me i fuqishem, edhe gbani dhe 2die4 u kthyen por jo me kaq buje sa free ms

Πριν 5 ημέρες
Jonela Halilaj
Jonela Halilaj

Bravoooo👏🏻🥰🥰💃🕺

Πριν 5 ημέρες
elvi elvi
elvi elvi

super keng suksese

Πριν 5 ημέρες
Ana Hamitaj
Ana Hamitaj

Shum bukur kenga klipi po ashtu... Livadhja grecee

Πριν 5 ημέρες
αλεσια Μπουλλα
αλεσια Μπουλλα

ju lumte goja juve .. shum bukur kendoni ☺☺👏👏❤

Πριν 5 ημέρες
Anastas Boci
Anastas Boci

Ju lumtë goja

Πριν 6 ημέρες
Besmira Velika
Besmira Velika

E JU LUMTE GOJA DHE JU QE PERSERI NA SOLLET NJE KENGE TE MREKULLUESHME BRAVO!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌈🌈🌈🌈

Πριν 6 ημέρες
Elvanqhssgj Xhelili
Elvanqhssgj Xhelili

Ju lumte goja bravooo 👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
Ardit Qypi chef
Ardit Qypi chef

Bravo cuna

Πριν 6 ημέρες
Vasili Kameri
Vasili Kameri

Bravo re Djema

Πριν 6 ημέρες
Albjona Kadillari
Albjona Kadillari

Ju duam pa fund ....

Πριν 6 ημέρες
Krenar Sulaj
Krenar Sulaj

Kjo keng te ndezi boten

Πριν 6 ημέρες
Cimi Vlore
Cimi Vlore

Sh keng e bukur

Πριν 6 ημέρες
Vlora Red
Vlora Red

😐😐

Πριν 6 ημέρες
Elsa Mane
Elsa Mane

Bravoooooo🙏🙏🙏

Πριν 6 ημέρες
Elsa Mane
Elsa Mane

❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 6 ημέρες
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri

🙏🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Πριν 6 ημέρες
Adri Pajo
Adri Pajo

Si gjithmone jeni te mbrekullueshem. Cdo kenge e juaja te sherone zemren kur e degjone

Πριν 6 ημέρες
Saimir Hoxhaj
Saimir Hoxhaj

Ju lumt goja respekte suksese

Πριν 6 ημέρες
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏opaaaaaaaaaaaaà

Πριν 6 ημέρες
Mexhite Tahiri
Mexhite Tahiri

Uau shume bukur!

Πριν 6 ημέρες
Luan Seitu
Luan Seitu

Hallall.ju.kendoft.zemra.djema.respekte

Πριν 6 ημέρες
Bukuroshe Kaziai
Bukuroshe Kaziai

Pershendetje nga Livadhjaja

Πριν 7 ημέρες
Ada Skenderaj
Ada Skenderaj

Bravoooo 👏👏👏 ,Jeni me te miret.

Πριν 7 ημέρες
Lenci Bylykbashi
Lenci Bylykbashi

👏👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
Εμιλιανα Αλινι
Εμιλιανα Αλινι

Bravoooo 👏👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
esmeraldo halimllari
esmeraldo halimllari

Ku eshte bere video klipi...ne livadhia..?????

Πριν 7 ημέρες
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj

Jeni te pa papar

Πριν 7 ημέρες
Jona Manaj
Jona Manaj

Bravo nje super kenge 🔥🔥👏👏👌👌suksese 🔥🌟🌟

Πριν 7 ημέρες
Amelia Silvia
Amelia Silvia

Bravo jeni me te mire

Πριν 7 ημέρες
Azem Kamberaj
Azem Kamberaj

Ju lumet goja dhe ju kendofet zemra...jeni te mbrekullushem...complimenti

Πριν 7 ημέρες
Mel Melisa
Mel Melisa

E ju lumte goja 🌟⭐⭐🌟🌟

Πριν 7 ημέρες
gladiola myrtaj
gladiola myrtaj

Ju lumte goja cuna

Πριν 7 ημέρες
Odise Papa
Odise Papa

Urime cuna,suksese!!!!

Πριν 7 ημέρες
Andrea Ajasllari
Andrea Ajasllari

Ju lumt goja na kenaqet

Πριν 7 ημέρες
deejay gesti
deejay gesti

Klipi ne livadhia te piges

Πριν 7 ημέρες
Donika Balilaj
Donika Balilaj

Shum e bukur bravo ju lumte goja

Πριν 7 ημέρες
perparim shenaj
perparim shenaj

💥💥💥💯

Πριν 7 ημέρες
LOLA YMERAJ
LOLA YMERAJ

👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
Ermal myrtaj
Ermal myrtaj

Shume e bukure kenga u kendofte zemra e çuna sukesese te metejshme

Πριν 7 ημέρες
Yzedin Behari
Yzedin Behari

Shume bukr ju lumt goja respekt Bardhi Naka

Πριν 7 ημέρες
kledi kledi
kledi kledi

Bravo cuna..ku ndodhet ky vend i klipit.shume vend i bukur.

Πριν 7 ημέρες
Mynevere Cela
Mynevere Cela

Ju lumte goja 🔥🔥🔥🔥jeni flak fare

Πριν 7 ημέρες
Albania Ilirian
Albania Ilirian

Rrofte kombi shqipetar nga presheva deri ne cameri . bashkim kombetar do ishte krenaria me e madhe e 10 milion shqipetarve ne keto troje.🇦🇱💪

Πριν 7 ημέρες
Aferdita jazaj
Aferdita jazaj

Me kete keng persh gjithbmiqet e mi te shtrejt me fb resp

Πριν 7 ημέρες
Matilda shehu
Matilda shehu

👏🏻👏🏻

Πριν 7 ημέρες
Manjola Braho
Manjola Braho

Suksese

Πριν 7 ημέρες
Fato Veliu
Fato Veliu

Ju lumt goja o artista qe na kenaqet me keto kenge te bukura

Πριν 7 ημέρες
Vasileios Kakosaios
Vasileios Kakosaios

Livadia e bukur

Πριν 8 ημέρες
Frederik Henaj
Frederik Henaj

Ju lumte goja

Πριν 8 ημέρες
Nevila Kapo
Nevila Kapo

Bravo free ce

Πριν 8 ημέρες
nela dinoshi
nela dinoshi

Suksese te metejshme ju uroje 🇦🇱👏👏

Πριν 8 ημέρες
Antoneta Kllogjri
Antoneta Kllogjri

Ju lumte goja jeni me te miret vetem ju ndegjojm bravoooooo 👑👑👑😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Anna Epara
Anna Epara

Bravo cuna si quhet lokali Ku keni bere klipin

Πριν 8 ημέρες
Lorena Thoma
Lorena Thoma

Suksese te metejshme😊👌

Πριν 8 ημέρες
Dori Gockaj
Dori Gockaj

Bravo free mc respekte per ju

Πριν 8 ημέρες
ARIET SEHITAJ
ARIET SEHITAJ

Opo tundeni ju lumte goja juve

Πριν 8 ημέρες
gentiana agaj
gentiana agaj

Ju lumtë goja.

Πριν 8 ημέρες

Επόμενο

Alternative - Vellai im (Official Video 4K)

03:09

Alternative - Vellai im (Official Video 4K)

Alternative Official

προβολές 111 000

Arjan Korkaj - Kenga nuk vdes kurre

05:15

Arjan Korkaj - Kenga nuk vdes kurre

Arjan KORKAJ

προβολές 716 000

Klodiana ft Sei Daci - Lulet ne Dritare

03:47

Klodiana ft Sei Daci - Lulet ne Dritare

StineRecordsOfficial

προβολές 254 000

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

14:39

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

Dolan Twins

προβολές 2 955 064

I Have Severe OCD | The Secret Life of Lele Pons

26:11

I Have Severe OCD | The Secret Life of Lele Pons

Lele Pons

προβολές 6 393 717

Free Mc's - Nje komb nje kombetare (Official Video HD)

04:16

Vojsava Alia - Trendafili i Mengjesit (Kolazh)

04:46

Vojsava Alia - Trendafili i Mengjesit (Kolazh)

Vojsava Alia

προβολές 256 000

Renato Jaho - Sa te Dua Une e Di (Official Video 4K)

03:19

Renato Jaho - Sa te Dua Une e Di (Official Video 4K)

Renato Jaho

προβολές 2 500 000

Renato Jaho - Baba Te Paca Sa Malet ( Official Video 4K )

03:12

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

04:03

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 2 900 000

Free Mc's - Dy lule te bardha (Official Video 4K)

03:30

Free Mc's - Dy lule te bardha (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 402 000

FREE MC'S - Gjithe Bota je per mua ( Official Video 4K )

03:15

VFX Artists React to Bad & Great CGi 28

15:40

VFX Artists React to Bad & Great CGi 28

Corridor Crew

προβολές 742 726

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 30 May 2020 | Episode 32 | GWAI

21:34

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 30 May 2020 | Episode 32 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 76 832

TENET - NEW TRAILER

2:51

TENET - NEW TRAILER

Warner Bros. Pictures

προβολές 6 014 278

SML Movie: Jeffy's Car Accident!

10:42

SML Movie: Jeffy's Car Accident!

superbowserlogan

προβολές 463 025

Every Single Person Ever

11:11

Every Single Person Ever

Smosh

προβολές 914 220

ΑΛΛΟΙ: το ΤΕΛΟΣ της ΑΡΧΗΣ!

18:38

ΑΛΛΟΙ: το ΤΕΛΟΣ της ΑΡΧΗΣ!

ΑΛΛΟΙ

προβολές 259 442