Full fight: Florian Marku v Miroslav Serban

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 24 ημέρες

    BT Sport BoxingBT Sport Boxing

    διάρκεια: 25:08

    Social media sensation Florian Marku maintains his unbeaten record after going the distance for the first time in his career...

Frank Kola
Frank Kola

🥊 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊Krenaria Kombit Shqiptar🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🇦🇱🇦🇱UCK Shqiperi Etnike🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 16 ώρες
Lek Toma
Lek Toma

Florian marku Uan gjorgj kastriota veri veri Good 💞❤️🇦🇱✈️🌏

Πριν ημέρα
Lek Toma
Lek Toma

Florian marku e Uno Grande Gjorgjo kastriota 💞❤️🇦🇱✈️🌏

Πριν ημέρα
Lek Toma
Lek Toma

Ky ashte Gjergj kastriotit 💞❤️🇦🇱✈️🌏

Πριν ημέρα
Lulzim Abazi
Lulzim Abazi

Vdekje.serbeve

Πριν ημέρα
Klausi Juventus
Klausi Juventus

Knaqem Kur Shoh Shqiptar tu Ba Emer por kisha dasht Qe Ky Florjani me u rrah me nji te Nivelit tij sepse gjith qe zgjedh mu rrah i ka poshte Vetes Ato qe merren ose ndjekin kyt Sport e Kuptojne ,Ky ka Pas Oferta me u Rrah ne disa Tjere edhe Ka refuzu sepse e ka Dit Fundin Gjithsesi Suksese 🇦🇱❤🖤

Πριν ημέρα
Alain Bernt
Alain Bernt

obobobobobob qfar stili te boxit shum i fort shum teknik bravo marku si bruce lee

Πριν 2 ημέρες
KinoFilm Deutsch
KinoFilm Deutsch

Baba

Πριν 2 ημέρες
N K
N K

🤴🤴🤴🤴🤴❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Πριν 2 ημέρες
N K
N K

🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
kamaqo
kamaqo

Mark Allaki ate qillon far dajaki.Mark Allaki po ban be met tu sjell mej qader te re si tishkjet me shpat tu pre.

Πριν 3 ημέρες
01-05- 2018
01-05- 2018

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
skenderbeu. adem jashari
skenderbeu. adem jashari

Kosova osht shqipris

Πριν 4 ημέρες
Jim Jimo
Jim Jimo

Μπραβο ρε Florian!!!Ενα παλικαρι απο την Θεσσαλονικη,που πηγαινε καθε μερα προπονηση,δινωντας και την ψυχη του,καθημερινα με τους αγωνες του μεσα στο ρινγκ και εξω απο αυτο,βλεπει τα ονειρα του να ειναι πραγματικοτητα,σπουδαιος αθλητης!!παλικαρισια Ψυχη!!

Πριν 8 ημέρες
Toni KANANI
Toni KANANI

Noizin ku e ke te La??

Πριν 11 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Toni KANANI https://youtu.be/wkHM08s4pE8 please shperndaje Rambon

Πριν 7 ημέρες
Albania Music Sponsorship
Albania Music Sponsorship

https://fastredirecting.com/ad/5e3c9f73

Πριν 12 ημέρες
Here We Go
Here We Go

♥️🖤♥️🖤

Πριν 13 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Here We Go https://youtu.be/wkHM08s4pE8 Please shperndaje Rambon

Πριν 7 ημέρες
Tao Tatino
Tao Tatino

po marku filloj boxin prap...po mma ufc e la

Πριν 14 ημέρες
Human Defense blond
Human Defense blond

Bravo Asgjeso sllavin, grekin e turkin

Πριν 15 ημέρες
j mxb
j mxb

Do kisha shume deshire te fitonte me knock out serbin.Bravo Florian

Πριν 15 ημέρες
I make
I make

j mxb ky eshte Çek vlla, jo serb

Πριν ημέρα
Amantia Channel
Amantia Channel

Ndeshje e bukur dhe fitore e merituar nga TNT Florian Marku 👑♥️🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Amantia Channel https://youtu.be/wkHM08s4pE8 Please shperndaje Rambon Amantia🇦🇱

Πριν 7 ημέρες
Leon Kurtolli
Leon Kurtolli

Zoti te bekoft ,Florian Marku ju deshiroj shendet Dhe fitore te Me tejshme SHQIPE

Πριν 16 ημέρες
Elton Nasto
Elton Nasto

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
Діана павленок
Діана павленок

ABSOLUTELY EXCELLENT FIGHT 👊👊👊👊👍👍👍👍

Πριν 16 ημέρες
Panos dds
Panos dds

Σκευτομαι φλωριαν με ζαμπιδη!!! Σε ποση ωρα αραγε θα τον εχει ριξει ο μιχαλης νοκ αουτ!

Πριν 17 ημέρες
Stefanos R.
Stefanos R.

Ούτε σε μια αιωνιότητα...χαχαχ

Πριν 16 ημέρες
Antonio toni
Antonio toni

Florian marku 💪💪💪💪

Πριν 17 ημέρες
World Laughter Day
World Laughter Day

Follow m subscribe 😊😉

Πριν 18 ημέρες
Bekim Zenuni
Bekim Zenuni

Respekt Shqipe

Πριν 18 ημέρες
Artan S
Artan S

💯🇽🇰❤️🇺🇸❤️🇦🇱💯😁

Πριν 18 ημέρες
miftar buqi
miftar buqi

Bravoo Bravo Albanian Boxer

Πριν 18 ημέρες
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh

Krenar me ty Shqipe

Πριν 18 ημέρες
adrenali boss
adrenali boss

Serbi kunder Serbit hahahaah Shkije mo

Πριν 19 ημέρες
Afrim Kozmaqi
Afrim Kozmaqi

Shko ne Raka Siri pirdhu

Πριν 19 ημέρες
Gim Albania
Gim Albania

Again lose one serbian, hahaha

Πριν 19 ημέρες
I make
I make

Gim Albania he is Çek vlla

Πριν ημέρα
shpend azemi
shpend azemi

Bravo te Lumt 💪💪💪

Πριν 19 ημέρες
ed
ed

Bravo Shqipe, po jo vetem force , ca kundershtare jane te veshtire dhe ruhen shume duhet edhe strategji ne box. Urime.

Πριν 20 ημέρες
София Поліщук
София Поліщук

o kta keshtu duhet mujt me vepra jo me ofendime rrespekt Shqipe

Πριν 20 ημέρες
Aureli Dalmatia
Aureli Dalmatia

Marku is like lightening. Well done champ.

Πριν 20 ημέρες
Jimi Mitsos
Jimi Mitsos

Bester albania ist Jurgen uldedaj Jahre 21 . Florian marku ist sehr gut. https://youtu.be/qh5x5WjqzaU

Πριν 20 ημέρες
Rrudhani Emerllah
Rrudhani Emerllah

Excellent combat Florian, magnifique boxe exemplaire que Allah te garde 😇 Et n’oublions pas son adversaire remarquable. Respect à vous deux les combattants. 👊🏻👊🏻👊🏻

Πριν 20 ημέρες
Grant Smiley
Grant Smiley

Best opponent so far , keep up the good work Marku , make us proud.🇦🇱

Πριν 20 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Grant Smiley https://youtu.be/wkHM08s4pE8 Please shperndaje Rambon

Πριν 7 ημέρες
ALBOS ILLYRIAN
ALBOS ILLYRIAN

Luan. 🇦🇱❤️🇦🇱

Πριν 21 ημέρα
LEOPARDO Krasniqi
LEOPARDO Krasniqi

Jom krenar se jom shqiptar kur Edi Qfar Luana rrit Shqiptarija 👍 komentin nese mendon se ska me Shqipe🦅

Πριν 21 ημέρα
Aldo Kolndreu
Aldo Kolndreu

Gjiuei se sta ka ba nana

Πριν 21 ημέρα
nurce trupja
nurce trupja

Bravo Flori,URIMET ME TE MIRA SHQIPE.... Nja 2 keshille nga bashkeatdhetari yt qe eshte apasionus dhe profesionist po i pranove; 1)Kurre mos e nenvleftso kundershtarin derri ne sec te fundit 2)Ne dyluftim apo ballafaqim grushtash kujdes Guardia (grushtat siper mbi koke e ne mbrojtje)...e jo me fytyre zbuluar Por ajo me è rrendsishmja eshte se ke kurraje Vella e shfrytzoj okazionin te te bej urrimet me te mira ne karrieren qe do kesh....👊👊.Pershendetje nga Torino

Πριν 21 ημέρα
Hakuna Matata
Hakuna Matata

Great fight from both boxers! Florian is way better technically compare to his opponent, but the other boxer was a decent one too, he stood strong and landed some good ones as well. Overall it was very entertaining. Congrats to both fighters!

Πριν 21 ημέρα
1926 WS
1926 WS

Είμαι σκύλος άκου σαν τον Φλωριαν Μάρκου 🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 21 ημέρα
Κωστας 21
Κωστας 21

Wow ena mpaoki

Πριν 3 ημέρες
Halit Tafosi
Halit Tafosi

Ndeshje intersante e shekullit Kishte me qen Vicent feigenbutz nga Gjermania dhe Florian Marku Nê kategorin supergjysém tê Rand

Πριν 21 ημέρα
Χρηστος Πανο
Χρηστος Πανο

Bravo Florian

Πριν 21 ημέρα
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri

Good fight Marku is like a rock 👍

Πριν 21 ημέρα
adnand ahmeti
adnand ahmeti

Champions

Πριν 21 ημέρα
albanian ever
albanian ever

O florjan malko o kurve me Greece flet phu te qifsha kurven te mbaja per patrio o i shitur dhe ti qenge.

Πριν 21 ημέρα
I make
I make

albanian ever hahaa ik o tope tope hahaa

Πριν ημέρα
albanian ever
albanian ever

@I make o pederast te qi familjen

Πριν ημέρα
I make
I make

albanian ever ik o tope

Πριν ημέρα
Andrew mcbride
Andrew mcbride

Great fight guys

Πριν 22 ημέρες
fatjon dule
fatjon dule

Bravo bisha

Πριν 22 ημέρες
Bledar Hoxha
Bledar Hoxha

Zoti te bekofte more djale.

Πριν 22 ημέρες
Himzo Klicic
Himzo Klicic

Bravo Florijan👌💪

Πριν 22 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Himzo Klicic https://youtu.be/wkHM08s4pE8 Please shperndaje Rambon

Πριν 7 ημέρες
Visar Salihi
Visar Salihi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 22 ημέρες
Ilirian Shqiptar
Ilirian Shqiptar

Bravo Mr Marku, super clean boxing, respect

Πριν 22 ημέρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Ilirian Shqiptar https://youtu.be/wkHM08s4pE8 Please shperndaje Rambon

Πριν 7 ημέρες
Afrim Daljipi
Afrim Daljipi

Bravo marku forca Albania 💪👐👍

Πριν 22 ημέρες
Panajot Suli
Panajot Suli

Me vjen cudi per ata tradhetar qe nuk e kan pelqyer kete ndeshje te mbrekulluar. Placi nga hinati

Πριν 22 ημέρες
Mike The Right One
Mike The Right One

Ke fitue si ordekun, me pik. Spate byth me qit me nokaut, qyqe e keqe

Πριν 22 ημέρες

Επόμενο

Saul Alvarez vs Sergey Kovalev - A CLOSER LOOK

10:14

Saul Alvarez vs Sergey Kovalev - A CLOSER LOOK

Motivedia - Boxing

προβολές 23

10 Fastest Boxers To Win a Heavyweight World Title

10:51

REBUILDING A WRECKED LAMBORGHINI HURACAN PERFORMANTE  *PART 1*

20:18

REBUILDING A WRECKED LAMBORGHINI HURACAN PERFORMANTE *PART 1*

DailyDrivenExotics

προβολές 324 544

ASIAN boxer VS MEXICAN boxer (STREET BOXING)

14:47

I'M BOXING AGAIN

5:34

I'M BOXING AGAIN

Deji

προβολές 661

The Most Controversial Wins in Boxing History!

14:35

The Most Controversial Wins in Boxing History!

The World of Boxing!

προβολές 942

Eric "Butterbean" Esch - The Legendary Power in Boxing!

10:21

Eric "Butterbean" Esch - The Legendary Power in Boxing!

The World of Boxing!

προβολές 2

Next Level Boxing Training - Chuy Almada | Muscle Madness

6:55

Best BOXING knockouts of 2019

10:15

Best BOXING knockouts of 2019

Kamil Kiyasov

προβολές 8

Boxing Knockouts | October 2019 Week 1

7:01

Boxing Knockouts | October 2019 Week 1

Boxingvideoz

προβολές 183

The Downfall Of Boxer Anthony Joshua!? | Recap HD

19:54

The Downfall Of Boxer Anthony Joshua!? | Recap HD

Boxing Legends TV

προβολές 972

ASIAN Boxer vs AFRICAN Boxer (STREET BOXING)

8:34

My Nephew Juan Funez Professional Boxer Sparring Session!

18:23

My Nephew Juan Funez Professional Boxer Sparring Session!

Tengoose Boxing Gym

προβολές 21

INSANE 2HYPE Pool + Mini Hoop Dunk Contest!

23:51

INSANE 2HYPE Pool + Mini Hoop Dunk Contest!

2HYPE

προβολές 1 722 141

فخر العرب الليــفـر أمام ليسـتررر سيــتي / دراما سلسل

0:59

What the hell happened to Thomas Müller? | Oh My Goal

4:25

Whatever The Ball Hits, I'll Buy - Challenge

12:52

Whatever The Ball Hits, I'll Buy - Challenge

ChrisMD

προβολές 2 175 306