Hell's Kitchen Albania - Sezoni 2, Episodi 8, 6 Dhjetor 2019 - Reality Show

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 1:50:23

  “Hell’s Kitchen Albania 2” është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanërin “reality show”, në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Ina Sena
Ina Sena

Y

Πριν 4 ημέρες
Naço Channel
Naço Channel

E tmerroi shef alsin duke thuer piatat ! Nuk ja mban te hapi as gojen !🤣🤣🤣

Πριν 17 ημέρες
Dhimiter Nezha
Dhimiter Nezha

un kam babain qe me bertet dhe nga momenti qe me bertet un i prish gjerat dhe veproj pa menduar,dhe pa me bertitur akoma un i prish gjerat sepse kam ate ankthin nee mendje qe do me bertas po bera gabim,pra e bertitura e shefit te vjeter ndikon shum keq ne pune, por njeriu me pervoj dhe i ditur di si te reagoj dhe kur i bertet ai vazhdon akoma me qetesi.

Πριν 18 ημέρες
Hajdri Shehu
Hajdri Shehu

Kjo visara si down

Πριν 22 ημέρες
Gersi Pine
Gersi Pine

ne momentet me kulmore e hiqni zerin zoti na rujt

Πριν 22 ημέρες
Ajla ajla
Ajla ajla

😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬

Πριν 23 ημέρες
Ajla ajla
Ajla ajla

Visara pa pik respektiii....

Πριν 23 ημέρες
Renli Duka
Renli Duka

Ky shef alsi shum mir qe na krenon ne po si mund ta pranosh vet qe nuk do doja kurr qe te dilja ne mediat shqiptare.I rroft talenti po shko shiti pordh grekut

Πριν 25 ημέρες
Luis Xhaferi
Luis Xhaferi

1:36:37

Πριν 29 ημέρες
Nevila Muca
Nevila Muca

Ahahahaha o rezardaaa je ber seksy moj

Πριν μήνα
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Sesky

Πριν 7 ημέρες
ff kafka
ff kafka

Jasha

Πριν μήνα
Genta Kotaj
Genta Kotaj

Alisi 100 her me i mir se renato

Πριν μήνα
Edona Pejë
Edona Pejë

Vallah more Chef kta djemt e Shqiperis hallall ju koft per nervat gezohu se nuk ke pune me djemt e Kosoves se ty dhe keta shefat e tjere kahere ju kishit honger dajak 😏😂

Πριν 2 μήνες
Manuel information Hoxha
Manuel information Hoxha

https://epicgames.com/fortnite/download?d=1

Πριν 2 μήνες
Xhomelie Tabaku
Xhomelie Tabaku

Po kur pula ku eshte djegur seshte pjekur

Πριν 2 μήνες
Klemina Xhelo
Klemina Xhelo

🤣🤣te shkrijne keta😂😂

Πριν 2 μήνες
loco 7
loco 7

O alsi o gjigand

Πριν 2 μήνες
Aleksander Vero
Aleksander Vero

Duhej. Te. Eleminohej. Albina

Πριν 2 μήνες
roberto calaj
roberto calaj

Ky rezarti ma shpif fare 27 vjec I virgjer dhe si Ben per nje puthje so kalama pse vjec qe vdes te fusi doren te cicat e gjyshes dmth qe e eksiton gjyshja e vet se them se me ka ndodhur mua

Πριν 3 μήνες
roberto calaj
roberto calaj

Si kalama(pese vjec)... Se e Kisha shkruajtur gabim

Πριν 3 μήνες
Ardit Diti
Ardit Diti

Jet jo gomar qysh thon tjeter

Πριν 3 μήνες
Ergild Dervishi
Ergild Dervishi

Dm

Πριν 3 μήνες
Anton Montana
Anton Montana

Top channel sa reklama vu ne nje video qe te marsh lek nga youtube me 1 million subscribers hahahaha. Lat nam... po Ky chef se kam pa as nje here as ne skai tv hahaha o mastrusaaaa

Πριν 3 μήνες
Agron Konomi
Agron Konomi

Episodi 8 eshte shume i veçante dhe i bukur.

Πριν 3 μήνες
bma amb
bma amb

O topi audio humbi😂😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Julia Piroli
Julia Piroli

Thanks

Πριν 4 μήνες
Kastriot Musallari
Kastriot Musallari

Shef Alsi shefi i kristanjo Ronaldos ooooaoaooaoaiauaauauuauuauauauauauu😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮👍👌👍👌👍👌

Πριν 4 μήνες
OP VINCENZO
OP VINCENZO

Mir i tha francesko shefit

Πριν 4 μήνες
GamingHaus YT
GamingHaus YT

Shikoni videot e Mia ju lutem ❤️

Πριν 4 μήνες
Albana Koci
Albana Koci

Sheff Alsi ishte me pozitiv se sheff Renato

Πριν 4 μήνες
Lg G7
Lg G7

😉😠😡👍

Πριν 4 μήνες
Olsiana Mema
Olsiana Mema

Uuuuuuaaaaaa sa shef i mir

Πριν 4 μήνες
Era Ziba
Era Ziba

Shef. Renato king

Πριν 4 μήνες
Dyndland Pro
Dyndland Pro

Bukuroshe

Πριν 4 μήνες
Anida Beduli Çukari
Anida Beduli Çukari

❄👏🏻Shef Alsi🇬🇷🇬🇷

Πριν 4 μήνες
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Vendos FLAMURIN SHQIPTAR 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Ma hiq atë flamur gayrek

Πριν 7 ημέρες
AlbanianBoy82
AlbanianBoy82

Hiqe atë leck blu ti, Shqiptarët veç nji flamur kanë 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
ylli thaqi
ylli thaqi

Ajo vajza esht kosovare

Πριν 4 μήνες
orgito Domi
orgito Domi

Numri im eshte 0692966322

Πριν 5 μήνες
orgito Domi
orgito Domi

Shef renato je me i miri nga te gjithe je icpreferuari im

Πριν 5 μήνες
Derado Jemati
Derado Jemati

Mut

Πριν 5 μήνες
Hatixhe Mustafa
Hatixhe Mustafa

Ne fakt shef renato munt por ai nuk flet kot

Πριν 5 μήνες
Anesti Manosopi
Anesti Manosopi

fik s rezarti per ne portokallia

Πριν 5 μήνες
Eneo popa
Eneo popa

Like komentit kush eshte ne shtepi

Πριν 5 μήνες
klea tafa
klea tafa

Kjo albina la nam

Πριν 5 μήνες
Melisa Vathi
Melisa Vathi

Hahaha

Πριν 5 μήνες
Anesti Manosopi
Anesti Manosopi

Dy djaj ne nje guzhine 😈😈

Πριν 5 μήνες
Leartz
Leartz

Ky me te zeza qenka si peder like cm nese mendon si un

Πριν 6 μήνες
Paolo Menaj
Paolo Menaj

Ky selmani esht idjot fare 😂😂😂

Πριν 6 μήνες
dinna kimi
dinna kimi

Duhen te jen me fat se shefi i ri nuk ja futi pijatat n fytyr per at kan nevoj per chefin djall 😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Edi Marmullakaj
Edi Marmullakaj

I ragazzi sono bravi tutti quanti in cucina. Lavorano con attenzione Ledioni. Molto buono ragazzo d'oro come tua mamma ti ha. Insegnato. Lei è sempre acanto a te grande. Il tuo. Amore per. La. Mamma

Πριν 7 μήνες
Aleko Ago
Aleko Ago

Ky sokoli ben si mjeshter apo jo

Πριν 7 μήνες
Ela Ali
Ela Ali

Ken e doni me shum nga kokurentet

Πριν 7 μήνες
Arlis Arlis
Arlis Arlis

Kush mendon se me te dy shefat emisioni eshte i bukur like....like...like..like

Πριν 7 μήνες
Klea Baci
Klea Baci

Kristina. shume. e. llastuar. dhe. nje. budallaqe

Πριν 8 μήνες
Meri Polia
Meri Polia

28:47

Πριν 8 μήνες
Onure Onure
Onure Onure

Shefi keshtu duhete si shefe Renato

Πριν 9 μήνες
Leart _H3
Leart _H3

1:35:54 Kjo gruaja tha shum e shpifur le ta pergatis vet ajo din apo sdin

Πριν 9 μήνες
A Elshani
A Elshani

Marre visares

Πριν 9 μήνες
A Elshani
A Elshani

Shef Alsi kur e pyeti Ledjonin per nenen kur Ledjoni nisi te qaj u emocionva dhe unee

Πριν 9 μήνες
Friden Ramja
Friden Ramja

Me mir shef Alsi sesa shef Renato

Πριν 9 μήνες
Zani Caushi
Zani Caushi

Te dy shefat me mire shef Alsi akoma me mire

Πριν 8 μήνες
Stelina Jaupaj
Stelina Jaupaj

Jepi Kristina

Πριν 9 μήνες
Albania beatbox
Albania beatbox

Keta dun shef renaton e jo ate shefin nga vlora hahaha

Πριν 9 μήνες
lac ser
lac ser

rezart vetem per ty e shikoj kete emision . .. me shkrive tu qesh 😂😂

Πριν 9 μήνες
Luis xhaferi
Luis xhaferi

15:10

Πριν 9 μήνες
Luis xhaferi
Luis xhaferi

53:45

Πριν 9 μήνες
Luis xhaferi
Luis xhaferi

46:09 😂😂😂😂😂

Πριν 9 μήνες
Arjon Merkaj
Arjon Merkaj

Po u largua Ledioni dhe Rezarti nuk ka me kuptim si show

Πριν 9 μήνες
Arjon Merkaj
Arjon Merkaj

Like kush mendon si mua

Πριν 9 μήνες
Selim Abduli
Selim Abduli

Looooooot 1:37:51 karkari

Πριν 9 μήνες
Luis xhaferi
Luis xhaferi

Tartar quhej jo karkar

Πριν 8 μήνες
Indri Hadroj
Indri Hadroj

Po qa ishte ai idioti qe shkon e lyen buzet Zot na ruj nga budallenjt

Πριν 9 μήνες
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie

Ky shefi I ri qenka super 👍

Πριν 9 μήνες
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie

Shum I paedukat francesko ke hedh posht cdo aftesi me sjelljen tende,turp.

Πριν 9 μήνες
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie

Ka ndonje mesues te gjuhes shqipe per Meridianin ?

Πριν 9 μήνες
Orind Gjonku
Orind Gjonku

Shef alsi bravo shef i papam

Πριν 9 μήνες
Orind Gjonku
Orind Gjonku

????!!

Πριν 9 μήνες
Orind Gjonku
Orind Gjonku

O shef me verte ska zot

Πριν 9 μήνες
fjorida hoxhaj
fjorida hoxhaj

Shef Alsi nje yll ne cdo aspekt

Πριν 9 μήνες
Qaqi Alb
Qaqi Alb

Renati kriza

Πριν 9 μήνες
Klajdi Prifti
Klajdi Prifti

Renate je bere i famshrm ne hell's kicen ti

Πριν 9 μήνες
Kleanda Kola
Kleanda Kola

Françesko dh Visara e treguan veten turpppp😒😒😒

Πριν 9 μήνες
Kleanda Kola
Kleanda Kola

Shef Ajsi është shumë i mirë bravo më mirë se shef Renato. Renato është👿 kurse shef Ajsi ishte👼👼

Πριν 9 μήνες
Evi Duro
Evi Duro

Shef Alsi njeri pozitiv,i duruar dhe profesionist.te marrin shembull .....

Πριν 9 μήνες
zbbzbz snsb
zbbzbz snsb

o ledjon qa ke mor si bo si rrot e hap gojen si trap ik mor sufllaqe

Πριν 9 μήνες
Rifat Cani
Rifat Cani

Eeee urrrejjjj meridjanin 👿

Πριν 9 μήνες
erdiona murati
erdiona murati

Sokoli shum i bukur😍🌹

Πριν 9 μήνες
Cooking Time
Cooking Time

Aroganc ne max 👎🏿

Πριν 9 μήνες
Qu een
Qu een

Shef Alsi super i qet i mire 😍😍 thjesht King👑 Francesko dhe Visara na zgjenyjn pak nuk e prita sidomos Francesko me ate sjelle por prap mendoj qe fitus eshte ky Francesko ☺️😍👑 Sokoli King👑😍 Me Rezartin lot 😂

Πριν 9 μήνες
E G
E G

Kjo esht tamam Shefi esht Dreqi (sillet si ai) Punonjsit jan sklleverit Servilat Shikuesit qe e besojn jan viktimat. Pervec shikuesve qe jan injorant Cdo gje esht fallco. Nuk punon dhe ska ne asnje vend aq presion ne pune. Phorno. Hapni syt o thipnotizuar o budallenj o injorant hapni syt se po ua mbyllin me gjith mendje e tru me nje ekran para syve. Cdo gje e bejn per me ua be mendje pordh me u len pa pun dhe me ju nda nga familja etj Ky esht qellimi i ksaj teknologjie kaq te madhe. Sidomos e mediave

Πριν 9 μήνες
Alban Strakosha
Alban Strakosha

16:20 Ngela i virgjër thot 😂😂😂 o ky o looot

Πριν 9 μήνες
roberto calaj
roberto calaj

E pra se ai kujton se te heqesh virgjerin duhet te japesh nje puthje sikur virgjeria eshte thjesht nje puthje

Πριν 3 μήνες
Matteo Sharka
Matteo Sharka

Du e te fitoj francesko hells kitchen

Πριν 9 μήνες
Eduart Gjergji
Eduart Gjergji

Kam frike se do te lej zemra nuk ke ardhur ktu per te vdekur

Πριν 9 μήνες
Marina Vs
Marina Vs

Ky Selmani shum budall te acaroka

Πριν 9 μήνες
sasha cullhai
sasha cullhai

Ky Selmani edhe eshte lider dhe thote sdo merrem me ty se kam pun tjera

Πριν 9 μήνες
Shkurt e Shqip
Shkurt e Shqip

Ky ftançesko është me maskë. Ledioni është porrdhac. Elektiçisti është porrdhace. Ky bjondi është bjode flet vet puna. Uroj të fitojne Sokoli ose Selmani

Πριν 9 μήνες
Die Erschaffung Adams
Die Erschaffung Adams

Bani keq qe e pyti, por nuk e ka dit.

Πριν 9 μήνες
rubina koltraka
rubina koltraka

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂me duket se nuk di ceri i kases1 nuk di sa bejn 1+1=

Πριν 9 μήνες
rubina koltraka
rubina koltraka

ceri i klases 1 nuk din te mar frym

Πριν 9 μήνες
Nita n
Nita n

ledijoni duket si exi jem 😂

Πριν 9 μήνες
Semi Bytyqi
Semi Bytyqi

Ngushllime Ledjonit per vdekjen e mamas

Πριν 9 μήνες
Joana Uruci
Joana Uruci

Letjani ma I mir je

Πριν 9 μήνες
Emine idrizi
Emine idrizi

Ore seriozisht e keni si munde te behet nje emision me kandidat kaq te dobet ??!! Keta nuk kane njohurite fillestare per gatim 😮kjo si me qene big brother une se kutpj shef renato si shef si e bene emisionin me kandidat te ketij niveli 000

Πριν 9 μήνες
Merita Muslija
Merita Muslija

😱😠em tishee ti shefi ne gjermani dot i dhenin brinjet te kishin len vetem patate me pervu🤣👍🇩🇪

Πριν 9 μήνες
ALBANIA GAMER
ALBANIA GAMER

Shef alsi esht super po po te isha un aty ne bend te visares do ja ***** ro**

Πριν 9 μήνες

Επόμενο

Hell's Kitchen Albania - Sezoni 2, Episodi 9, 13 Dhjetor 2019 - Reality Show

1:54:12

Apartamenti 2xl - Fejesa e motres (14.11.2017)

21:32

Portokalli, 18 Nëntor 2018 - Kuzhina e hallit (Darkë për të ftuarit)

11:46

Familja Kuqezi - Episodi 17/ Nje vizite ne qeli

25:39

Hell's Kitchen, Episodi 10, 21 Dhjetor 2018, Pjesa 1

26:10

Hell's Kitchen, Episodi 10, 21 Dhjetor 2018, Pjesa 1

Top Channel Albania

προβολές 210 000

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

προβολές 1 200 000

#მასტერშეფი ხინკლის ტური

1:24:10

#მასტერშეფი ხინკლის ტური

MasterChef Georgia

προβολές 1 200 000

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Kuzhina Renforti (Renato)

11:29

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Kuzhina Renforti (Renato)

Top Channel Albania

προβολές 2 000 000

Hell's Kitchen Albania - Sezoni 2, Episodi 1, 11 Tetor 2019 - Reality Show

1:48:44

Familja Kuqezi - Episodi 9/ Burrat dhe grate

25:10