"Ia paftë hajrin kush i ka marr ato lekë" JOQ Vox Pop

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

    JOQ AlbaniaJOQ Albania

    διάρκεια: 6:12

R H
R H

Ky eshte gazetar jo ato Fatos Lubonjat e Blendi Fevziu e Arjan Çani qe dalin e bejne show bisnes

Πριν ημέρα
arbër duraj
arbër duraj

kjo ësht thirrje për shqiptarët që mos bridhni mbas legenave kushdo që ta marr nga këta pushtetar populli ska me ba hajër

Πριν μήνα
Toni
Toni

duhet te gjithe shqiptaret te largohen nga vendi per nje heresh duke arritur ne porte per te kerkuar ikje nga ky vende sa bejn protesta militantesh do ishte me mire qe te grumbullohen ne porte per te ikur nga vendiiiiiiiiiiiii ne menyr qe europa ti kthej syt nga kto hajduta qe fusin ne burg njerez me hall..dhe i presin dritat njerezvear te moshuar ky vend nuk ofron asgje....shiko sheshin cfar shume ka deklaruar e cfar ka ber ...llogari e bame !! per ti futur ne burg hajnat qe na moren ne qaf shif ca ka mbjell mbrapa sherebel erion fiku rrot k

Πριν μήνα
Lejda Xhilaj
Lejda Xhilaj

O ti qofsh me jet e te lumt goja.

Πριν μήνα
Leart Kamberi
Leart Kamberi

bravo askush nuk ka folur si ti ashtu si e thua ti esht shum e vertet 💪

Πριν μήνα
Qwert Qwert
Qwert Qwert

O njeri i madh nga i nxore gjith kto fjal.bravo te qoft .po te kishte shqiperia te till burra do shqiptaret do ishin njerzit me te lumtur .te lumt gooja o trim .

Πριν μήνα
John Willis
John Willis

Kujdes se sherbimi informativ i piketon njerez me vetedije kaq te larte....

Πριν μήνα
Edison Troqe
Edison Troqe

Bravo bravo brava 👏👏👏👏👏👏 jam duke punuar ne call center per me shume se 5 vjet shkaterrim Total nervash stres syt na moren ne qaf

Πριν μήνα
Xhesi Cela
Xhesi Cela

158 dislike arsyja pse i bejn thjesht flet realitetin prnd jemi mbrapa nuk e beshtesim njeri tjetrin Bravo ka fol shum paster na la pa fjal

Πριν μήνα
Kurbin79
Kurbin79

Na ke la o mike fjale ne toke nuk bjen.

Πριν μήνα
Kosova Shqipria
Kosova Shqipria

Te lumt te gjitha Jan te verteta at qe the🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Andi Zaimi
Andi Zaimi

Llogjik e paster,fjalim e mbajtur me qetsi me zë te ulët,,per cdo hall nga nji fjal..

Πριν 2 μήνες
Aria Free
Aria Free

Ky qenka opinionist Ta ftojë klani.Emisioni Opinion..dhe të flasë...e të mësojnë të gjithë gazetarët .Se si folët.. më mençuri dhe drejtësi. Bravo të lumtë o njeri...

Πριν 2 μήνες
King- G
King- G

Kta 140 DissLike I kane bere 140 deputetet e Parlamentit Shqiptar

Πριν 2 μήνες
John Willis
John Willis

Ka hap Xhaxhi 140 accounta fallco me vpn 😝

Πριν μήνα
Amir Veseli
Amir Veseli

Bravo coft fjal me.vend e vertet 👌👌👌

Πριν 2 μήνες
skanderbeg
skanderbeg

bravo

Πριν 2 μήνες
Doni Doni
Doni Doni

Bravo Legjend e 🇦🇱🇽🇰

Πριν 2 μήνες
Albanian King
Albanian King

Kush e din si quhet ky ?Hallall i qoft

Πριν 2 μήνες
seladin sulejmani
seladin sulejmani

Po valla qashtu asht

Πριν 2 μήνες
Volaj Berti
Volaj Berti

Ky e meriton me qen kryeminister

Πριν 2 μήνες
Boni Durres
Boni Durres

Shum drejt. Jo po e din shteti jon se hajm bar ne Jena budallej . ne edim shum mir qe kemi shtet kurv e skemi fuqi ca ti bejm qe thyfshin qafen gjith sa Jan ato aty

Πριν 2 μήνες
MultiNeverDown
MultiNeverDown

Rrespekt prej londre o zotni ke fol si me kan tu fol n emer 80% t shqiptarve kjo gjo asht faktike nuk munet me e ndrru kush m vjen keq po nuk bohet mo shqipnia .... zoti na e dhashte t miren neper europe ku jena se per shtetin ton kena falimentu

Πριν 2 μήνες
Ciao Non
Ciao Non

Ky eshte realiteti shqiptar kur do arrim te gjejme nje politik te paster te rujt zoti bisha per fjalet jan fiks fare.

Πριν 2 μήνες
Pellumb Ndoj
Pellumb Ndoj

Nese Murataj kishte njemilon e gjise euro kto kodoshat e qeveris Kane nga njeqin e pesdhjet milon e perseri qahen se kane. Pake I ndjeri meedet qe u vra parate ase qeni si ha po pa to njeru kote gjalle eshte a qeveri e te qite zoti fare qna bate o derra te pa ngopur

Πριν 2 μήνες
Zmnpt Shshnk
Zmnpt Shshnk

Murataj e vranë vet bashkpuntoret lidhur me sistemi 100 per 100

Πριν 2 μήνες
Music Lovers
Music Lovers

fjalet e tua jane poezi, por dhimbja mbetet e njejte, kur do te behet shtet kjo Shqiperi? kur do ti zhdukim keta maskarenjte?

Πριν 2 μήνες
Boyaa Lusha
Boyaa Lusha

Shqiptar ma te menqur skam pa me vite

Πριν 2 μήνες
I L L Y R I A N
I L L Y R I A N

E tha te gjithën

Πριν 2 μήνες
Lek Toma
Lek Toma

Paret i morì sali psikopati me Bashen

Πριν 2 μήνες
ALBANA ALBANIA
ALBANA ALBANIA

Shume shpejt ke me marre vesh ti "filozof", se kjo grabitje dhe kto para, shkojne per shpenzimet e opozites me destruktive ne bote, sic eshte kjo jona. S'ka me te paguaje protestuesit dhe i kishte te domosdoshme ato para, kshu qe ti ban argatin e tyne e ja pafsh hajrin Lulushit, Pathokes e Cizmes, kaqol, teveqel

Πριν 2 μήνες
Kevin Mance
Kevin Mance

Ajde dum dum hajde.

Πριν 2 μήνες
i heshturi
i heshturi

Shum me vend valla ka fol

Πριν 2 μήνες
Julian Hoxha
Julian Hoxha

Τe lumte pushka.se shteti ishte eshte vari karin.moter qirat e shkatruat shqiperi e shqiptarve.......

Πριν 2 μήνες
Faton Koka
Faton Koka

Fatkeqsisht Ka tregu Realitetin e 2 Shteteve Shqiptarë 🇦🇱🇽🇰 Të Lumtë 👍

Πριν 2 μήνες
Enver Kelani
Enver Kelani

Hallall ta baft Allahu sa i menqum e sa orator i pa par e i qartsuar maksimum Qdo fjal me vend e me fakte te lumt Lum ata prind qe kan sjell ne jet si ty

Πριν 2 μήνες
Lemi Kadriaj
Lemi Kadriaj

Fakte. 👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Miklovan i
Miklovan i

shaj qeverin per fukarallekun tand dhe ketij popullit,, grabitesave te rinasit ja beft zoti shendet,, i gezofshin,, po vjedh RAMA miljarda dollar dhe mbyllni gojen o popull kurv i rilindjes dhe i freshit.

Πριν 2 μήνες
Miklovan i
Miklovan i

ik moj kurv,, çfar 1 miljon eurosh kamera,, je tu ba punen e policis..si pleh do vdesesh sumçe,,

Πριν 2 μήνες
Miklovan i
Miklovan i

ik mor rrot karit, shko vjedh,, puno,, kufijt hapur jan,,bej çka dush, e mos ha mut,,

Πριν 2 μήνες
Newyork Newyork
Newyork Newyork

Kryminister i degjenerum ! shqiptart po punojn per 100 € ne muj ndersa ky ka miljarda . Mos paft dit ishalla i gjykon i madhi zot kaq ! kto jan politikan zojgj kurvash .

Πριν 2 μήνες
ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX

Ky flet mir, por ben edhe gabime. Psh: Kur thote se: "C'do gje ka mar fund." gabim e ka.

Πριν 2 μήνες
Fatton Vaksi
Fatton Vaksi

Kush esht ky qenka shum.i zgjuar? Dua ta ndegjoj edhe me nje intervist tjeter?

Πριν 2 μήνες
Kali Uchis
Kali Uchis

Te lumt goja! 👏🏻 🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Jfj Bdjd
Jfj Bdjd

Esht e vertet o shoki si thua ti kshtu shtetet shqiptare jan te koruptuar

Πριν 2 μήνες
Flakron Saidi
Flakron Saidi

Shum i menqum dhe fjal me vend i lumt. Njejt jena edhe na nmk

Πριν 2 μήνες
Orjeta Gashi
Orjeta Gashi

Wow Bravo Bravo Te lumte goja, po sa fjale me mend ke thene 👏👏 zoti e bekofte Shqiperine por me ata Drejtues ,me ate Qeveri Shqiperia jone e bukur ka marre fund 🙏🙏🙏😢

Πριν 2 μήνες
Alboss Berisha
Alboss Berisha

Hallalll se qdo fjal me vebd e ke. Ne keto vjedhje ka dor shteti. Ka dor qeveria e korruptuar deri mbi vesh!

Πριν 2 μήνες
Florja Bardhoku
Florja Bardhoku

ty ta prifte zoti mbare ti e meriton per minister

Πριν 2 μήνες
ILIR KOSOVA
ILIR KOSOVA

Oj Shqiperi vend i bekuar nga Zoti: por te mallkoj populli i yt, se nuk jan fajtor 2 3 veta por populli esht komplet fajtor se te la te udhehiqesh nga maskaraj, debile, idiot, hajna, koprrac, mashtrus, egersira njerez te shitur... keta e ja kan humbur ardhmerin kesaj shqiperie...

Πριν 2 μήνες
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu

E hidhur por realitet! Uroj qe "politikanet" te ndergjegjesohen sadopak nga nje qytetar i thjeshte por i zgjuar si ky.

Πριν 2 μήνες
Ken
Ken

Komunikimi i ketij zotris ka qen apsolutisht perfekt, ka folur shum thjesht, qart dhe pa asnje lloj fjalesh. Cdo gje qe ka shprehur jan vetem te verteta, dhe pershkruajn ne menyr me se te sakte "shtetin" barcolet shqiptar. Kam degjuar shum intervista te JOQ por me te shumtit kan qen injorante qe zdin as te lidhin dy fjale ose ulin koken dhe ikin pa pik kuptimi. Hallall plako ke fol si burrat!

Πριν 2 μήνες
Dobermann Channel IT
Dobermann Channel IT

Hallall per cdo fjale qe ke then.

Πριν 2 μήνες
M K
M K

Respekt per këte njeri aq te menqur 👏

Πριν 2 μήνες
Ardit Bisha
Ardit Bisha

Ti mir e ke mo vlla... por a jan te gjith shqiptaret me menidimin tend kjo esht pyetja. Sa te kemi edi ramen si udheheqes kurr sdo ecim perpara as nga ana e sigurise, e as nga ana ekonomise. Te rrojn call center’at.

Πριν 2 μήνες
Universal Production
Universal Production

Bravo ke fol pak e sak shkurt e drejt tkishim pash ne tpakten nje pjese te konsiderushme te popullit shqiptar si puna ktij kshim shku neurope e kalu europen

Πριν 2 μήνες
Bash Buta
Bash Buta

135 deputet Dislike

Πριν 2 μήνες
bigg el
bigg el

Po edhe ktij I paski ba 135 dislike

Πριν 2 μήνες
Besi Neziri
Besi Neziri

Me pelqeu kur foli po ne pik te par eshte populli i korruptuar se qohen ne protest te rrezojn edin e deshirojn lulin Luli ishte nje here ne krye te vendit qka doni ma te vendosni ate apo moniken qka e doni ate dhe ajo e korruptuar eshte duhen njerez te rinj qe nuk kan vite ne shtet apo ne opozit Keshtu qe faji eshte i popullit oooo milet zgjohi nga gjumi dhe fshije edin -lulin apo moniken ......

Πριν 2 μήνες
Miklo kurti
Miklo kurti

BRAVO RESPEKTE

Πριν 2 μήνες
Rinjo official
Rinjo official

Ti Per zoTin Sikur Do VlenTe Nje VoTe e Imja Sa GjiThe Shqiperis Dhe aTe VoTe Qe Ta Jap Ty o Xhaxhi Gjigand 😊 Te RujT ZoTi ke Fol drejt Me Pak Fjal Je I Madh 👍

Πριν 2 μήνες
T Kastrati
T Kastrati

te lumte o zoteri se juve ju kisha jap nji pune per te ju ndryshuar trurin ketyre udheheqeseve tone te gjihe hajduta te gjithe shesin qdo gje per tu pasuaruar e duke menduar se ju duhen leket per 500 vite e jo per nji shpirt qe kan e dreqi ja marrte ate shpirte qe kan se na sollen ne kete dite qe bota po qesh dhe armiqet po gezohen kurre shohin shtetin tone duke u shkaterruar e destabiluzuar

Πριν 2 μήνες
T Kastrati
T Kastrati

te gjitha partite te gjithe udheheqesat tone jan bere pisa qe shesin komb e toke e det per lek kam frike te madhe se si po shkon keq puna e kombit tone dhe shtetit tone qdo vend perrethe nesh shkon rruges se mire kurse ne jemi duke shkuar mbrapa ne qdo sfere kjo eshte rrezik per kombin tone dhe askush nuk munde e don te ndryshon situaten sepse te gjithe duam lekun me shume se kombin TURP per te gjithe udheheqesat ton ju zoteri keni qdo gje me te drejte veq harrove te tregojsh se shumica politikaneve jan derra

Πριν 2 μήνες
Renato Hysa
Renato Hysa

Respekte

Πριν 2 μήνες
Goni Velija
Goni Velija

E kam ndegjuar 3 her ket zotrin. Skam fjal si ta pershkruaj hallall buka qe e han RESPECT

Πριν 2 μήνες
Alb Ks
Alb Ks

Respekt te madh per kete njeri te drejt

Πριν 2 μήνες
Soul of Albania
Soul of Albania

E ta boft zoti hallall ke dit cka me fol te lumt goja o bos nona qenke nga goja..

Πριν 2 μήνες
AnubiS
AnubiS

Detyra e re e FRESH-istave... bejini dislike kesaj video sa te mundeni.... ju djeg bytha moterqirave.... ju qifsha robt mu ne PD PS LSI e ca mban parlamenti...

Πριν 2 μήνες
artan shima
artan shima

bravoo flori

Πριν 2 μήνες
Charlie 2020
Charlie 2020

Bravo

Πριν 2 μήνες
xiaomi note 5
xiaomi note 5

Te lumte goja se krejt qa je ka thu o e vertet edhe ne kosove I njojti problem.👌

Πριν 2 μήνες
Francis
Francis

I would vote for this guy

Πριν 2 μήνες
Miri Leka
Miri Leka

O injorant shko ne cdo aereoport te botes jan forcat e ushtrise per siguri

Πριν 2 μήνες
shqiponja Boss
shqiponja Boss

Hallall i qoft

Πριν 2 μήνες
Shqipe
Shqipe

Bravo I qoft 👏👏👏👏👏 respect

Πριν 2 μήνες
milan partizani
milan partizani

kto flasin me politizim . Qe kemi 1 shtet te marr fund dhe te prapambetur sdo 1 shkenctar si ky tna i thote , se e dime te gjithe. Puna eshte qe kush di vi ti zevendesoje kto qe kemi ?! basha !!!! mossss kucc . tna ktheje 100 vjet mbrapa prap.

Πριν 2 μήνες
Keno Lapraksi
Keno Lapraksi

Desha me e pyt E Pi kait asht Ki? Na myten Maloket E paska mesu permendsh vllai he he he Te gjithe shqipkaret te tille jane Hajduter

Πριν 2 μήνες
Eduard Qenaj
Eduard Qenaj

fjal me vend

Πριν 2 μήνες
enver visoka
enver visoka

Euuu zoti hallall ta baft se edhe.ne kosove i njejti mut osht.ne dy anet mafia ne shqiperi edi qeni e ne kosove hashim kali.duroni duroni sa te muni me duru.ishalla.ne qaf na hipin se po durojm.

Πριν 2 μήνες
Jimi Lala
Jimi Lala

Te lumte goja more djale se fole si me pas mbaruar 3 fakultete. Po kujt ja thua? Eshte bere vendi plot vrasje, droge e prostituzione. Me te ardhur turp me i thene vetes shqiptar

Πριν 2 μήνες
Adnan Mziu
Adnan Mziu

Te paqin shendosh familja ore djal sa drejt e mire fole Moren ne qafe popullin si tek ju ne Shqipri, si tek ne në Kosove

Πριν 2 μήνες
South Albania
South Albania

Next one

Πριν 2 μήνες
Elis Avdiu
Elis Avdiu

Bravo per ato qe thua . Mor djal ... po kush e ka kohen me u marr me ne . Shteti ka mendjen te leku jo te njerzit

Πριν 2 μήνες
Rahim Sakiri
Rahim Sakiri

Ato Euro chka u vodhen inshalla jan naj Politikanit Shqipris.

Πριν 2 μήνες
kamaqo
kamaqo

Te na rroj Partija...Te na rroj vepra e Xhaxhit Enver.Respekt per jket quni qe esht kah fol.

Πριν 2 μήνες
arnold llangozi
arnold llangozi

halall i qoft ,ka fol si burrat

Πριν 2 μήνες
Tony Selmanah
Tony Selmanah

Si kujton ti se do ti bajne ligjet kundra vetvetes ata n’qeveri? po hajduti e krimineli e mafiozi nuk ka per ti ba ligjet kundra hajdutave,kriminelave e mafiozave.E keni shtetin mafioz komplet.

Πριν 2 μήνες
Hashim Isufi
Hashim Isufi

SHQIPRIJA DHE KOSOVA NUK KAN QEN KURR SHTET DHE NUK DET JEN KURR QKA MEBA MJERT PER neue shqiptaret skem kurr kurgju veq hajni sen tjeter krejt kurruptur ne mut....! Kuku PER shqiptaret

Πριν 2 μήνες
klauson paca
klauson paca

pa merak se shum shpejt e do e shohim ne burg ket burrin se kshu funksionon tek ne. nese thua te verteten damaskohesh por ty bravo te qoft sepse dole i vetmi we flet pa dorashka 🙏

Πριν 2 μήνες
Ardit Berisha
Ardit Berisha

Trujt zoti vllaqko se qenke njeshi hahaha

Πριν 2 μήνες
Dionis Dragoti
Dionis Dragoti

Ka fol qart

Πριν 2 μήνες
peotr Bing
peotr Bing

Papapa kur dalin disa tipa edhe e bejne situaten brume. O milet, nuk ta ka fajin qeveria por nena e tata, qe nuk te kane shkolluar e pergatitur per te qene konkurrent ne boten e sotme. Jetojme ne sistem kapitalist, qe do te thote, punen dhe pasurine i siguron vete dhe jo qeveria. Te mallengjejne disa tipa, sa tu jepet rasti e nxjerrin te gjithe katranin e shpirtit te trasheguar pergjate gjithe jetes.

Πριν 2 μήνες
Werbeagentur Hellmann KG
Werbeagentur Hellmann KG

Respekt 👍 Die volle Wahrheit 👍

Πριν 2 μήνες
Madagascar
Madagascar

Shqiperia dhe Kosova ne nivel te Somalise dhe Etiopise. Pa azilanta, qe jon ik neper bote, ishin vdek pa buke.

Πριν 2 μήνες
Shtoijzëvallë Autariat
Shtoijzëvallë Autariat

https://youtu.be/gUyZpBhbqyU

Πριν 2 μήνες
Shtoijzëvallë Autariat
Shtoijzëvallë Autariat

O albanistaneze! Vjedhjet me te medha ndodhin ne shtetet me te pasura e fuqishme te planetit, por askush nuk akuzon qeverine apo institucionet e shtetit ... para ca vitesh ne nje aeroport francez u vjodhen dhjetera miljone € diamant ... o korrake!

Πριν 2 μήνες
Rbegj uahah
Rbegj uahah

Like nese ky Shqiptar do behet nje Legjend si Adem Jashari 😍❤️ Duam ty per Presidente !

Πριν 2 μήνες
the truth with love
the truth with love

Ha te lumte ajo goje mor bablokk!...

Πριν 2 μήνες
Al Boss
Al Boss

Te lumt goja shqipe se shum mire ke fol,te qifsha politiken shqiptare so ne KS dhe ne SHQi...

Πριν 2 μήνες
Shpend Abazi
Shpend Abazi

Zëri i popullit shqiptarë, kjo video duhet të shkoj viral jo vetëm 184k shikime por për fat të keq edhe si popull jemi injoranta.

Πριν 2 μήνες
Nico A
Nico A

Ti qenke njishe re shoku pse nuk vete ti ne kemet rames

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Vox Pop   Virgjeria

02:29

Vox Pop Virgjeria

Real News

προβολές 37 000

Top 20 intervistat shqiptare (Te qeshim se bashku)

08:34

Top 20 intervistat shqiptare (Te qeshim se bashku)

Gang Man

προβολές 2 000 000

Imami qe tronditi rrjetet sociale flet ne Opinion

15:01

Imami qe tronditi rrjetet sociale flet ne Opinion

RTV KLAN

προβολές 1 500 000

Ja si I vezhgonte Murataj me dylbi  gra*itjet nga shtepia e tije

02:02

Ja si I vezhgonte Murataj me dylbi gra*itjet nga shtepia e tije

Kliko dhe Informohu

προβολές 72 000

VTS 01 4

14:49

VTS 01 4

KK Studio Official

προβολές 224 000

Soni dhe Luli, Hajduti i kuletës

03:16

Soni dhe Luli, Hajduti i kuletës

Ermal Mamaqi

προβολές 283 000

DIBER DHUNE NE FAMILJE

04:11

DIBER DHUNE NE FAMILJE

MAT TELEVIZION

προβολές 274 000

BOOM - Këta nga Vlora pse e kanë gjoksin me gropë???

02:10

BOOM - Këta nga Vlora pse e kanë gjoksin me gropë???

Ora News Lajme

προβολές 127 000

Si ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit, skema 3D

01:36

Si ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit, skema 3D

Balkanweb Com

προβολές 227 000

Artem Lobov vs. Paulie Malignaggi BKFC 6 Highlights - MMA Fighting

2:51

HAIRDRESSER REACTS TO MAN WEAVES

18:53

HAIRDRESSER REACTS TO MAN WEAVES

Brad Mondo

προβολές 422 993

I Drew Using Only Letters For 24 Hours Straight...

14:17

LAMBORGHINI PERFORMANTE LOSES CONTROL & CRASHES  HEAD ON INTO CAR!

10:26

I'm An American Girl Doll?!

12:56

I'm An American Girl Doll?!

Rosanna Pansino

προβολές 401 972

Season 3 Week 1 | Highlights | Enemies vs. Bivouac

3:08

Season 3 Week 1 | Highlights | Enemies vs. Bivouac

BIG3 Basketball

προβολές 550 409

We Style Each Other For Under $50 • Ladylike

10:39

We Style Each Other For Under $50 • Ladylike

Ladylike

προβολές 731 839

NLE Choppa - Shotta Flow Remix ft. Blueface (Dir. by @_ColeBennett_)

3:22