Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  UnixMusicUnixMusic

  διάρκεια: 02:36

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/IrkencHykaAsaj
  Music - Irkenc Hyka
  Lyrics - Irkenc & MUMA
  Mixing - Jojo
  Video: Imagine Films

  Follow Irkenc Hyka:
  Instagram: instagram.com/irkenc.hyka/?hl=en
  Facebook: facebook.com/IrkencHykaOfficial/
  Follow UnixMusic:
  Instagram: instagram.com/unixmusicprod/

  #IrkencHyka #ONIMA #Unixproduction

Anastasja Hasik
Anastasja Hasik

Love💕

Πριν 4 ώρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

Πριν 9 ώρες
Rebeca Tariuc
Rebeca Tariuc

Minunată piesa ..🥺❤❤❤

Πριν 20 ώρες
The Illyrians Are Coming Back
The Illyrians Are Coming Back

Wtf 😂👍👏👏👏🙏

Πριν 2 ημέρες
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

👍

Πριν 3 ημέρες
Andreea Ganea
Andreea Ganea

Me encanta 😍

Πριν 4 ημέρες
Eli Eli
Eli Eli

Kjo esht fiks per dasem do martohem dhe nje her😂😂😂

Πριν 4 ημέρες
alex leka
alex leka

Bbb.

Πριν 6 ημέρες
Aurora Bracellari
Aurora Bracellari

n

Πριν 6 ημέρες
Ene Hoxha
Ene Hoxha

❤❤

Πριν 6 ημέρες
Benim hayatim
Benim hayatim

Teper e duaa💔🥺🥺🥺🥺

Πριν 7 ημέρες
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj

🇦🇱🇮🇹♥️👌👌👌😥😥😥👍👍👍

Πριν 7 ημέρες
Gloria Qose
Gloria Qose

❤️❤️❤️

Πριν 8 ημέρες
Stejsis Sulejmani
Stejsis Sulejmani

Sa e bukur eshte kjo kenge o zote nuk e di po me mungon shummmm 😔😔😔

Πριν 9 ημέρες
Erion Haska
Erion Haska

Të dua ❤️

Πριν 10 ημέρες
S D
S D

I am listening this song from morning until night 💗💕💞💝💝💖

Πριν 10 ημέρες
Αρβιόλα Νανούση
Αρβιόλα Νανούση

😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 10 ημέρες
marsela Marsela
marsela Marsela

E keqja e kesaj kenge eshte sepse mbaron shpejte..dhe nuk ngopesh ta degjosh

Πριν 10 ημέρες
HAVA BEQIRAJ
HAVA BEQIRAJ

33#@

Πριν 11 ημέρες
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu

❤❤❤🥰

Πριν 11 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Πριν 13 ημέρες
Davika SHKIR
Davika SHKIR

What language is it?

Πριν 13 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Subscribe plzzz

Πριν 13 ημέρες
Edlira Myftari
Edlira Myftari

Albanian language

Πριν 13 ημέρες
eridak m
eridak m

Ohh Irkenc😜♥️

Πριν 14 ημέρες
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj

❤❤

Πριν 15 ημέρες
Lucky Luciano
Lucky Luciano

Me Kete Kenge Pershendes Nje Shoqe Qe E Kam Shume Xhan Ketu Ne Uk 🇬🇧 🇦🇱😜👌

Πριν 15 ημέρες
Klea Paeshti
Klea Paeshti

Mknaqe shpirtin 🥺

Πριν 15 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Πριν 13 ημέρες
Dalip islami Dalip islami
Dalip islami Dalip islami

shum me ka pelqije muzika

Πριν 17 ημέρες
IAAC OFG
IAAC OFG

Kenga e mevlanit me tekst https://youtu.be/lCnNVJjiU6E

Πριν 17 ημέρες
Lira Subashi
Lira Subashi

yll bote kjo kenge

Πριν 19 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Πριν 13 ημέρες
Anxhela Hoxhali
Anxhela Hoxhali

Z cd mW WZl py

Πριν 19 ημέρες
Ezana Kica
Ezana Kica

Who disliked this video tell me ????? 😭😭😭😭😭❤️

Πριν 19 ημέρες
Verona Mara
Verona Mara

Sa me pelqen kjo kenge.E degjoj cdo dite

Πριν 19 ημέρες
Eduarta Gega
Eduarta Gega

Super kenge bravooo 🌟👑

Πριν 19 ημέρες
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum https://youtu.be/9q1u1hLbw38

Πριν 13 ημέρες
Osman Allaraj
Osman Allaraj

Super keng

Πριν 20 ημέρες
Doriana Llocko
Doriana Llocko

♥️

Πριν 20 ημέρες
Kejsi Mihasi
Kejsi Mihasi

👏🏻👏🏻❣❣

Πριν 21 ημέρα
Anna Maze
Anna Maze

Kenga me e bukur qe kam degjuar ❤❤❤

Πριν 21 ημέρα
Bensu Soral
Bensu Soral

Eshte ora 5 :8 min dhe sapo pashe ne enderr ish te dashurin tim, ajo enderr ishte shume reale dhe nuk e di pse por tani qe me doli gjumi jam duke qare, me kishte marre malli aq shum sa nuk po mund ta ndaloj te qaren. Me erdhi kjo kenge ne mend sepse diten qe eshte lancuar kjo kenge ne u ndame dhe po kuptoj qe me mungon shume, ju lutem me thoni si te veproj 😩😩😩😩

Πριν 21 ημέρα
R Xh
R Xh

Sa tekst i bukur dhe nje videoklip i bukur gjithashtu .

Πριν 22 ημέρες
Diona Morina
Diona Morina

👏👏👏💃💃💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥😉😎

Πριν 22 ημέρες
PaNiC
PaNiC

Could i have the translate of this song? Love from Romania

Πριν 25 ημέρες
PaNiC
PaNiC

@Sidorela Kamami thank youuu dude love u

Πριν 17 ημέρες
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami

Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes   Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you   You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world   No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her   Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her  that i love her  that i love her I tell her  that i love her  that i love her

Πριν 24 ημέρες
Sam Shtjefni
Sam Shtjefni

Ohh❤

Πριν 25 ημέρες
Katreina Evison
Katreina Evison

T7eys

Πριν 26 ημέρες
Esmeralda Bregaj
Esmeralda Bregaj

Melodia e çdo zemre ,bravo autorit

Πριν 29 ημέρες
Musha Christensen
Musha Christensen

Her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her You came Took my eyes The heart began to love We are together in the sun and in the rain Either way life goes Forgive me every time I have the fault And when I shout to you Even when I overdo Even when I do not hear you You, the most valuable thing Know that I have no life without you I will tell you one truth Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her Even If they give me whole world No it does not catch my eye I will hold you in my arms And if they say That I'm not good for you Don't you believe them aj aj aj I tell her that i love her that i love her I tell her that i love her that i love her

Πριν 29 ημέρες
S D
S D

I think that it's nice that songs are translated,it goes even more deep in soul..Greetings from Croatia

Πριν 10 ημέρες
S D
S D

Thank you for translation 💗💕

Πριν 16 ημέρες
Eazy E
Eazy E

Te dua e bukura💋💋💖💖💖💖💖❤❤👑

Πριν 29 ημέρες
Arman Gucci
Arman Gucci

Nice

Πριν 29 ημέρες
xhoni bravo
xhoni bravo

bravo irkenc ke zerin me te bukur ne bote

Πριν μήνα
HareeOfficial
HareeOfficial

Kjo kenge eshte bere ne teatrin Migjeni Shkoder?

Πριν μήνα
Fatime Minolli
Fatime Minolli

Pershendes burrin tim me kete kenge 🌟🌟🌟🌟💓😍

Πριν μήνα
Renata Hoxha
Renata Hoxha

😍😍

Πριν μήνα
Klodjana Binjaku
Klodjana Binjaku

🙏🌻🤩

Πριν μήνα
vio Gr
vio Gr

(@@@);bravo

Πριν μήνα
Maggie Trupido
Maggie Trupido

🏓🏸🌟🌘🌗🎌🎌⛲⛺🚿💈🌁🌖🌪🌤🎌🎌⛲⛺⛈⛅🎾 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij.* *Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Πριν μήνα
Dia Kokomani
Dia Kokomani

❤️❤️

Πριν μήνα
Noelia Kalemi
Noelia Kalemi

Dashuria nk ka kufi💕💕

Πριν μήνα
Ela ela
Ela ela

Kjo kenge eshte Dashuri♥️

Πριν μήνα
Gerta Kasmi
Gerta Kasmi

Sa me shume e degjoj aq me shume dashurohem mas kesaj kenge ❤️😇🥰

Πριν μήνα
isa bel
isa bel

The ending is so beautiful😭❤️

Πριν μήνα
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko

Super këngë 🔥🔥🔥

Πριν μήνα
enkelejda vathi
enkelejda vathi

🥰🥰🥰🥰🥰 se e dua😘🙏

Πριν μήνα
Venerika Shurllo
Venerika Shurllo

💓💓💓💓💓💓💓💓💟💟💟💟💟💟💓

Πριν μήνα
Tirana Albania
Tirana Albania

❤❤❤❤

Πριν μήνα
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara

super music

Πριν μήνα
Jaho Ariana
Jaho Ariana

Superrr e km dedikuar kt kengn dhe e dua pa fund je m I miri ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥☆☆★★★

Πριν μήνα
Hi Chem
Hi Chem

I'm Algerian and I like Albanian songs

Πριν μήνα
Benim hayatim
Benim hayatim

Oohhhaaaa per 4 jav eka keq shum liks cari Meda ska keq shum likes😂😂😂

Πριν μήνα
Marius Cristescu
Marius Cristescu

Nice song , from Romania with love ! Good Friends Albanians 👍

Πριν μήνα
THAT GIRL
THAT GIRL

I love this song

Πριν μήνα
Esi Zekthi
Esi Zekthi

And if you give me all the world i dont want it I will take you in my arms, And if they sey im not for you Dont believe it...... I hope i translated it right 😊

Πριν μήνα
bilishu aliss
bilishu aliss

This song is amazing 🥰🥰

Πριν μήνα
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚💔💖💝💞💘💕emila💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤arisi💎💎💙💙💚💚💔💖💝💗❤❣💕💞💘asaj💎💎💙💙💚💚💕💘💞irkenc💎💎💙💙💚💚💝💟💞💘💟💕💗❤💝💖💔💓💟💞💘💕💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Πριν μήνα
Florian Kryeziu
Florian Kryeziu

1000 komente i bera un

Πριν μήνα
YoYo
YoYo

So beautiful! 💘🎶

Πριν μήνα
bilishu aliss
bilishu aliss

This is actually brilliant

Πριν μήνα
Alkida Gjata
Alkida Gjata

The best song ever 😘😘❤❤I love this song 💙💙💜💜💛💛💚💚💖💖

Πριν μήνα
Shauka Hodan
Shauka Hodan

This song is amazing 🥰🥰

Πριν μήνα
Bardha Malaj
Bardha Malaj

Love you jeta ime ❤️

Πριν μήνα
Yousra Bakkali
Yousra Bakkali

Any english lyrics for this amazing song ?

Πριν μήνα
Chiara F
Chiara F

Masterpiece 🔥

Πριν μήνα
Anxhi M
Anxhi M

Subscribe plzzz

Πριν μήνα
pida siouy
pida siouy

Zeri ilaç per veshet Love❤️

Πριν μήνα
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Super keng pershendes

Πριν μήνα
Στεφανος 13 Παο
Στεφανος 13 Παο

Klea se te dua ❤

Πριν μήνα
NIKA TAFA
NIKA TAFA

Kenga me vl

Πριν μήνα
Dorjan Llace
Dorjan Llace

Me vari lesht nga ty nuk ka ajaja

Πριν μήνα
Kledi Selko
Kledi Selko

This song is amazing 🥰🥰

Πριν μήνα
Ela Celiku
Ela Celiku

🌺

Πριν μήνα
pida siouy
pida siouy

Super keng

Πριν μήνα
doliio volay
doliio volay

The best song with the best text 🔥😍

Πριν μήνα
Nems Tv
Nems Tv

From spain 😍😍

Πριν μήνα
Geri Matraku
Geri Matraku

✌❤🤴

Πριν μήνα
Ajsen Jakupllari
Ajsen Jakupllari

Super kenge 👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν μήνα
mouhamed lahouasnia
mouhamed lahouasnia

💕 from Algeria 🇩🇿

Πριν μήνα
mouhamed lahouasnia
mouhamed lahouasnia

@doliio volay 😂🌹

Πριν μήνα
doliio volay
doliio volay

chiediglielo)

Πριν μήνα
Denisa Dhana
Denisa Dhana

Wow cfare zeri ❤ e cfare taksi ,super

Πριν μήνα
gioyu comi
gioyu comi

The best song with the best text 🔥😍

Πριν μήνα
Elena Hazizaj
Elena Hazizaj

O zot sa e bukur. Nk ngopem me ta degjuar. Bravoooooo je shume I talentuar

Πριν μήνα
Lori Lindraku
Lori Lindraku

Super keng pershendes

Πριν μήνα
Sarà Boks
Sarà Boks

O sa bukur kjo keng ⭐😘

Πριν μήνα
podo Music
podo Music

amazing

Πριν μήνα
gioyu comi
gioyu comi

This is the content I was looking for

Πριν μήνα
mardilem hekali
mardilem hekali

Super👏👏

Πριν μήνα
lule te vetmuara lule
lule te vetmuara lule

✨😨💘

Πριν μήνα
Angela Giulia
Angela Giulia

Super keng

Πριν μήνα
Hosan Khamo
Hosan Khamo

Kann mir jemand den Song übersetzen?🤗

Πριν μήνα
Benim hayatim
Benim hayatim

Nööö

Πριν μήνα
silvana bahushi
silvana bahushi

Te gjitha kenget e tua jane te mahnitshme . 🌹

Πριν μήνα

Επόμενο

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

02:56

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

UnixMusic

προβολές 3 200 000

Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem (Official Video)

03:11

Irkenc hyka - Më Fal

02:37

Irkenc hyka - Më Fal

UnixMusic

προβολές 1 000 000

WE TEST: Was $17,500 worth of car mods worth it?

8:09

WE TEST: Was $17,500 worth of car mods worth it?

Donut Media

προβολές 882 982

NHL Highlights | Penguins @ Flyers 1/13/21

9:01

Irkenc Hyka - Gënjeshtër ( Official Audio )

03:03

Irkenc Hyka - Gënjeshtër ( Official Audio )

UnixMusic

προβολές 4 800 000

Indila - Love Story

04:45

Indila - Love Story

Indila

προβολές 150 000 000

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

03:11

Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )

UnixMusic

προβολές 17 000 000

Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video)

03:25

Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video)

UnixMusic

προβολές 16 000 000

Capital T - Akull

03:09

Capital T - Akull

Capital T

προβολές 21 000 000

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

προβολές 9 100 000

Inez - My love

03:15

Inez - My love

Inez

προβολές 34 000 000

Malli

02:30

Malli

KIDDA - Topic

προβολές 4 200 000

Mevli - Love Story (Lyric Video)

02:46

Mevli - Love Story (Lyric Video)

MagicPro

προβολές 920 000

FILLING MY ENTIRE HOUSE WITH ORBEEZ!

21:14

FILLING MY ENTIRE HOUSE WITH ORBEEZ!

Unspeakable

προβολές 2 905 557

"If That's Beef, Then I Was Born In Bangladesh" | Kitchen Nightmares

40:48

Wolves Team - The Christmas Show

2:58

Wolves Team - The Christmas Show

Mad TV Specials

προβολές 23 200

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

0:46

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

FlyingKitty

προβολές 664 262

Sotirakis The Hustla - Green Screen #1

7:00

Sotirakis The Hustla - Green Screen #1

Comedy Masters

προβολές 29 780

Οφθαλμαπάτες Μέρος 2

8:36

Οφθαλμαπάτες Μέρος 2

The Hahaha Channel

προβολές 25 921

Fitrat - Episode 81 - 15th January 2021 - HAR PAL GEO

37:44

Fitrat - Episode 81 - 15th January 2021 - HAR PAL GEO

HAR PAL GEO

προβολές 1 462 002

Comedy Talk - Episode 4

48:20

Comedy Talk - Episode 4

Lambros Fisfis

προβολές 61 115