Kosove, 135 te infektuar me Covid-19

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 02:31

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRfilms for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Arben Cara
Arben Cara

O zonje duhet te bllokoni te infektuarit neper banesat e tyre dhe ti sherbeni me ushqime e uj. Se po dolen do ja ngjisin te tjereve. Dun me honger e shkojn me ble ushqime, keshtu shperndajne virusin. Po i izoluat te infektuarit bllokohet virusi dhe shpetojne te tjeret. Pse po i lini te infektuarit dhe te painfektuarit bashke?

Πριν μήνα

Επόμενο

Zone e lire - Debat/Politike/Aktualitet! (29 maj 2020)

1:24:16

Emision Drejtesia ne Kosove - Korrupsioni ne Gjilan

29:30

Emision Drejtesia ne Kosove - Korrupsioni ne Gjilan

Drejtesia ne Kosove

προβολές 107 000

Ilaci kunder paraziteve vret virusin ne 2 dite

01:21

Ilaci kunder paraziteve vret virusin ne 2 dite

RTV KLAN

προβολές 19 000

GJELLTORJA NË TETOVË QË OFRON USHQIM FALAS PËR TË VARFËRIT

02:55

GJELLTORJA NË TETOVË QË OFRON USHQIM FALAS PËR TË VARFËRIT

Televizioni Koha Tetovë

προβολές 45 000

Kötöttfogás 89. - Orbán barátainak jót tett a vírus

1:04:45

Kötöttfogás 89. - Orbán barátainak jót tett a vírus

Magyar Hang – A Túlélő Magazin

προβολές 20 000

#gjesi: Lamtumira e fundit për Leze Qenën

05:37

Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me (Official Music Video)

3:09

Εσύ ήξερες ότι... | ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

12:52

Εσύ ήξερες ότι... | ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

Μαρία Σ.

προβολές 30 948

Rina x Sin boy - Sari

3:28

Rina x Sin boy - Sari

AlphapopOriginal

προβολές 286 695

SNIK - Why | Official Audio Release (Produced by BretBeats)

3:50

GRIZZLE - MONTGOMERY

2:33

GRIZZLE - MONTGOMERY

DOF TWOGEE

προβολές 161 013