Ledri Vula - Si baba

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Ledri VulaLedri Vula

  διάρκεια: 03:03

  Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
  avd.lnk.to/Sibabastores
  Beat by Ertug
  Lyrics by Ledri Vula
  Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
  Mix & Master by Johan Bejerholm
  Lyric video by Supercut

MF ÆBŁï
MF ÆBŁï

Ledri vula si baba

Πριν 2 ημέρες
Melisa Prroi
Melisa Prroi

Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

Πριν 3 ημέρες
Halaj ASMR
Halaj ASMR

👑 Queen e familjes Vula

Πριν 6 ημέρες
mumin shaziju
mumin shaziju

krejt rafsh e kini bo mo nuk keni pik morali

Πριν 7 ημέρες
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi

Shum mir ledri vula hej shum babq

Πριν 12 ημέρες
Bere KSMS
Bere KSMS

manjaki i keq Dafina eshte dashuria jote e ke gjet qet gru qe i perxhan DAfines mamin e ke kuqk nuk ta ka dasht Dafinen mos e kopjoni Bianse me barkun shtatzane

Πριν 13 ημέρες
K L
K L

🥰🥰🥰😘😘😘

Πριν 14 ημέρες
Ardit Billa
Ardit Billa

Si fillim uro te dali shendosh e mir mrapa kismet vlla

Πριν 16 ημέρες
Dion Murseli
Dion Murseli

si baba

Πριν 17 ημέρες
Kristian Ramaj
Kristian Ramaj

KRYEVEPËR.

Πριν 17 ημέρες
Rona Vesiqi
Rona Vesiqi

🧸🧸❤️

Πριν 19 ημέρες
Xhensila Qosja
Xhensila Qosja

Wow..😍

Πριν 20 ημέρες
Higjena e gojës & Këshilla
Higjena e gojës & Këshilla

E di qe Ky koment nuk do lexohet po nese e lexon dikush Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🦷🦷😷😷

Πριν 21 ημέρα
Aldinn Kallaba
Aldinn Kallaba

Ledri ma I forti je maje ne mend Aldini

Πριν 22 ημέρες
dolita windo
dolita windo

1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

Πριν 22 ημέρες
orhide latifi
orhide latifi

Me thon tdrejten une jam goc por mplq shume kjo kenga sepse i percjell nje mesazh shume tbkr goces qe do vij nje kujtim i bukur do jet per te kur trritet e ti kpt kto fjl❤

Πριν 20 ημέρες
Eriona Hajdini
Eriona Hajdini

emrmrkkpbi gjbsobr

Πριν 22 ημέρες
Xhavit Krasniqi
Xhavit Krasniqi

Si keni mja vendos emrin 😂❤❤

Πριν 23 ημέρες
wnnalis cioov
wnnalis cioov

1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

Πριν 23 ημέρες
dolita windo
dolita windo

1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

Πριν 22 ημέρες
Estiano Dosti
Estiano Dosti

https://youtu.be/wD833KfV9hA

Πριν 24 ημέρες
ǫᴜᴇᴇɴ ǫᴜᴇᴇɴ
ǫᴜᴇᴇɴ ǫᴜᴇᴇɴ

Like kush ka marak mu bo prindë 💙

Πριν 24 ημέρες
BORA Bora12
BORA Bora12

KENGA IME E PREFERUAR 🥺👑Like kujt i pelqeu kjo keng🥺

Πριν 25 ημέρες
wnnalis cioov
wnnalis cioov

kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Πριν 23 ημέρες
soinu foig
soinu foig

O zot qfar kenge e bukur , i uroj shendet e fat vajzes.urime

Πριν 26 ημέρες
Marjo Gjini
Marjo Gjini

https://youtu.be/04NmfnJvH-U

Πριν 26 ημέρες
minij hooi
minij hooi

❤❤

Πριν 24 ημέρες
Ptao Tom
Ptao Tom

O. Perffffektttr breer❣🖤

Πριν 26 ημέρες
minij hooi
minij hooi

🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

Πριν 24 ημέρες
Rocio Carrascosa
Rocio Carrascosa

Enhorabuena ledri me alegro que vayas a ser baba🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦❤️😘saludos desde España aquí también nos llega tu música, te ka lali shpirt zemer❤️🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱

Πριν 27 ημέρες
soinu foig
soinu foig

Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

Πριν 26 ημέρες
Hanife Tusha
Hanife Tusha

Princesha e ledrit ❤️

Πριν 28 ημέρες
minij hooi
minij hooi

Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

Πριν 25 ημέρες
Samsung Tv
Samsung Tv

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

Πριν 28 ημέρες
Ptao Tom
Ptao Tom

40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

Πριν 26 ημέρες
Samsung Tv
Samsung Tv

🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇲🇪🇦🇹🇮🇹🇨🇭🇩🇪🇸🇪🇬🇧🇫🇷

Πριν 28 ημέρες
Cassie
Cassie

💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

Πριν 27 ημέρες
minij hooi
minij hooi

This baby has the best gift of her life before she’s even born Baby VULA 💞

Πριν 29 ημέρες
minij hooi
minij hooi

Woow keng shumm e fort me emotcion

Πριν 25 ημέρες
Samir Hasani
Samir Hasani

😝😝😝😝😝😝🤪🤪🤪🤪🤪🤪😜😜😜😜😑😑😑😑😑👎👎👎👎👎👎👎

Πριν 29 ημέρες
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

Πριν 28 ημέρες
Aura ZA
Aura ZA

Sa kenge koti

Πριν 29 ημέρες
fouoii gyhh
fouoii gyhh

💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

Πριν 28 ημέρες
mariela kapllani
mariela kapllani

Mammaa sa e prekshme kjo kenga shum fjal te bukra

Πριν μήνα
Cassie
Cassie

😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

Πριν 27 ημέρες
soinhu foitu
soinhu foitu

1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

Πριν μήνα
minij hooi
minij hooi

👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

Πριν 29 ημέρες
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA

Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

Πριν μήνα
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA

Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

Πριν μήνα
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Πριν μήνα
soinhu foitu
soinhu foitu

Πριν μήνα
『DL』Devil Legion
『DL』Devil Legion

🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

Πριν μήνα
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu

❤❤

Πριν μήνα
Bardha Pllana
Bardha Pllana

Woow keng shumm e fort me emotcion

Πριν μήνα
Romeo Restrepo
Romeo Restrepo

Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

Πριν μήνα
Emily An
Emily An

So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

Πριν μήνα
Bujar Gashi
Bujar Gashi

40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

Πριν μήνα
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

Πριν μήνα
Anja's Life
Anja's Life

😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

Πριν μήνα
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ledri zemer

Πριν μήνα
Mobina Amiri
Mobina Amiri

💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

Πριν μήνα
Emily An
Emily An

❤️😍

Πριν μήνα
Rozalena Solano
Rozalena Solano

Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

Πριν μήνα
dua
dua

Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë https://www.youtube.com/watch?v=wYCEEZiPgi4

Πριν μήνα
Cassie
Cassie

The song to remember ❤️

Πριν μήνα
marti Xhakaj
marti Xhakaj

👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

Πριν μήνα
Cassie
Cassie

👪

Πριν μήνα
Cassie
Cassie

O. Perffffektttr breer❣🖤

Πριν μήνα
E k
E k

Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖

Πριν μήνα
blerimzogaj Zogaj
blerimzogaj Zogaj

❤❤❤

Πριν μήνα
Semi Ibraimi
Semi Ibraimi

inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot

Πριν μήνα
Toni Igr
Toni Igr

Πριν μήνα
Cassie
Cassie

❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

Πριν μήνα
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ

Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤

Πριν μήνα
mentalb 19
mentalb 19

Si baba

Πριν μήνα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

This is sooo cute

Πριν μήνα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

Ledri zemer

Πριν μήνα
lullabyelf
lullabyelf

Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

Πριν μήνα
Marsel Official
Marsel Official

Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏

Πριν μήνα
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

Πριν μήνα
Shqipe Daci
Shqipe Daci

❤️😍

Πριν μήνα
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

Πριν μήνα
Raif Isaki
Raif Isaki

mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍

Πριν μήνα
Raif Isaki
Raif Isaki

👪

Πριν μήνα
fouoii gyhh
fouoii gyhh

The song to remember ❤️

Πριν μήνα
Lejla Turri
Lejla Turri

Shum prekse😪

Πριν μήνα
Joanna
Joanna

kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️

Πριν μήνα
Mira Zoto
Mira Zoto

Shum e bukur kjo kenge e adhuroj

Πριν μήνα
Xhulianobossi Kingjuliandhebest
Xhulianobossi Kingjuliandhebest

❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

Πριν μήνα
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Wow 🥰

Πριν μήνα
Emily An
Emily An

Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

Πριν μήνα
Merita Kurti
Merita Kurti

Shume e bukur Ledri

Πριν μήνα
Joanna
Joanna

https://youtu.be/d2p3-20Cd3w

Πριν μήνα
Amy Rose
Amy Rose

Dude the picutre is really weird

Πριν μήνα
Lorena Ferraj
Lorena Ferraj

Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎

Πριν μήνα
Rabit LIVES
Rabit LIVES

Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍

Πριν μήνα
Emily An
Emily An

https://youtu.be/Z_Q-RRq1CYTAYNA

Πριν μήνα
Laura Livoreka
Laura Livoreka

Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

Πριν μήνα
Laura Livoreka
Laura Livoreka

Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

Πριν μήνα
e liza
e liza

Sara and your little girl are so lucky 💛

Πριν μήνα
Gersi Carja
Gersi Carja

🎶🎶🎶🎶🎶

Πριν μήνα
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

Πριν μήνα
Dion Murseli
Dion Murseli

ledri boss

Πριν μήνα
Lina Arifi
Lina Arifi

So cute 🥺❤️

Πριν μήνα
Ar Tan
Ar Tan

kuku hahahhah

Πριν μήνα
Pro_Beto _Bro
Pro_Beto _Bro

Wow 🥰

Πριν μήνα
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Your awesome?

Πριν μήνα
Nòrá 13
Nòrá 13

https://youtu.be/6caKxXKeWzM

Πριν μήνα
Nòrá 13
Nòrá 13

https://youtu.be/d2p3-20Cd3w

Πριν μήνα
Nòrá 13
Nòrá 13

https://youtu.be/27xuYgq88XI #Loredana#Kida

Πριν μήνα
Nòrá 13
Nòrá 13

https://youtu.be/GA60TD1XrlY #TAYNA

Πριν μήνα
Nòrá 13
Nòrá 13

https://youtu.be/Z_Q-RRq1CYTAYNA

Πριν μήνα
Lubjana Hoxha
Lubjana Hoxha

Super❤

Πριν μήνα
Bujar Qaili
Bujar Qaili

Kur. Te. Vjen. Wish.

Πριν μήνα
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi

Si Mama 🤗💗

Πριν μήνα
Albania Speaks
Albania Speaks

tkan ra brekt o ledri shkula

Πριν μήνα
FlowBOX Entertainment
FlowBOX Entertainment

Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋

Πριν μήνα
Bonnie L
Bonnie L

All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
Meteor
Meteor

Which language is this?

Πριν μήνα
ema kadishani
ema kadishani

Si baba urime

Πριν μήνα
Gentian Osmani
Gentian Osmani

Top song i lovet bravo respekte ledri

Πριν μήνα
Gentian Osmani
Gentian Osmani

Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur

Πριν μήνα
Klaudia Habili
Klaudia Habili

Mfal emocion qe se kam dit egziston 🤍 veten n’plan tpare me nuk e kam🥰😍

Πριν μήνα
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli

Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

Πριν μήνα
soinhu foitu
soinhu foitu

The best song ever ❤

Πριν μήνα
༺ོ།༼Sly༽།༻ོ
༺ོ།༼Sly༽།༻ོ

Bukur: Brektë e ledrit,si dhe barku i asaj kurvës,turp

Πριν μήνα
Rona Llani
Rona Llani

Kot fare

Πριν μήνα

Επόμενο

1. HANA (MOZZART ALBUM)

03:24

1. HANA (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

προβολές 6 500 000

Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

03:40

Ledri Vula X Mc Kresha - Gjiganta

02:54

Ledri Vula X Mc Kresha - Gjiganta

Ledri Vula

προβολές 2 200 000

Welcome To Brawlhalla - Animated Short

1:29

Welcome To Brawlhalla - Animated Short

Brawlhalla

προβολές 283 739

Shawn Mendes & Justin Bieber - Monster (From Set)

4:44

Shawn Mendes & Justin Bieber - Monster (From Set)

Shawn Mendes

προβολές 692 656

Ledri Vula - I vogel

03:25

Ledri Vula - I vogel

Ledri Vula

προβολές 5 800 000

Ledri Vula - Rio

02:43

Ledri Vula - Rio

Ledri Vula

προβολές 12 000 000

Yll Limani - Buzet e kuqe

03:38

Yll Limani - Buzet e kuqe

ONIMA

προβολές 5 200 000

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

03:27

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

BABASTARSchannel

προβολές 21 000 000

Stromae - Papaoutai (Clip Officiel)

03:53

Stromae - Papaoutai (Clip Officiel)

StromaeVEVO

προβολές 754 000 000

Ardian Bujupi - JULIET (prod. by Çelik Lipa) [Official Video]

02:46

Ardian Bujupi - JULIET (prod. by Çelik Lipa) [Official Video]

OfficialArdianBujupi

προβολές 2 800 000

Who Knows Me Better? (BEST FRIEND VS. GIRLFRIEND)

7:01

Who Knows Me Better? (BEST FRIEND VS. GIRLFRIEND)

Josh Richards

προβολές 1 600 199

Sefirin Kızı 29. Bölüm

2:20:59

Sefirin Kızı 29. Bölüm

Sefirin Kızı

προβολές 604 296

First To Finish The Lyrics Wins $1,000 (Rap Edition)

16:27

First To Finish The Lyrics Wins $1,000 (Rap Edition)

FaZe Jarvis

προβολές 1 465 524

Rick and Morty x PlayStation 5 Console [ad]

0:31

Rick and Morty x PlayStation 5 Console [ad]

Adult Swim

προβολές 3 019 507

Ομελέτα Σάντουιτς | Άκης Πετρετζίκης

1:36

Ομελέτα Σάντουιτς | Άκης Πετρετζίκης

Άκης Πετρετζίκης

προβολές 59 131

Charli D'Amelio CRIES After Losing 1 MILLION Followers Because of THIS

5:14

Charli D'Amelio CRIES After Losing 1 MILLION Followers Because of THIS

Entertainment Tonight

προβολές 1 772 810