Love Story - Eliminohen dy vajzat e para - Episodi i dyte

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 1:15:33

  #LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRfilms for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Sonila Hida
Sonila Hida

Ku Jan fansat e perputhen ♥️

Πριν 9 ημέρες
Theworldof sunflowers
Theworldof sunflowers

Sa turpppp

Πριν 10 ημέρες
kbriselda
kbriselda

Kush ja beri floket alketes Aman, se na vrau syt...

Πριν 13 ημέρες
Deni
Deni

Roberti njeri pa Pik Kulture

Πριν 21 ημέρα
Deni
Deni

Sa turp te cash ktu kuku po moste gjej kurr dashur sdo casha ktu 🙈🙈

Πριν 21 ημέρα
Abdullah Mundhiri
Abdullah Mundhiri

Dhembet e prishur vijojn nga cocaina pure qe perdorin sponzorushet

Πριν 25 ημέρες
Kela Hajdari
Kela Hajdari

Kur te mbaroj ky spektakel i thuaj Alketes vetem ti je ylle vetem dhe shko ne punen tende se do pendohesh me keto lloj

Πριν 27 ημέρες
Franco Libov
Franco Libov

Sa loqe ky me syze

Πριν 27 ημέρες
Denis Mazreku
Denis Mazreku

Bravisimo

Πριν μήνα
Nafije Uka
Nafije Uka

kto binjaket kot fareeee qysh ne diten e par i kisha largu 😠😠😠

Πριν μήνα
Fito Fito
Fito Fito

Alketes ja ka lepir LOPA floket

Πριν μήνα
Fito Fito
Fito Fito

Shkaterrimi i shoqeris shqiptare...duen te behen perëndimor me te zor..nuk I ka lezet ni femre shqiptare te jet pul,si kto PUTANAT ktu.turp .femrat shqiptare historikisht jan shqiponja dhe ka lezet kur te mundon femra dhe jo si kto qe 18 femra pas 1 mashkulli. Turp turp,me keto femra qe shoh me vjet turp te them jam shqiptar. Putannnnnaaaa

Πριν μήνα
Halit Zeqa
Halit Zeqa

Pershendetje. Urime per emisionin. Nuk mundet te behet nje emision i mir me Robertin. Pasi ai nuk eshte nje kritik. Por eshte shum ironik ne komentet e ti dhe nje personazh qe per mendimin tim vetem sa e ul audiencen e emisionit. Sepse me gjith shoqerin kur pim kafe dhe bisedojme. Personi me negativ te gjdo emisioni qe zhvillohet eshte ai. Duhet te rregulloj komunikimin me personazhet e emisionit te mos jet ironik ne komentet a ti me askend.

Πριν μήνα
Fadil Ceka
Fadil Ceka

Sipas mendimit te binjakeve Kto dyja do ken ekpserjenca e me par derisa kan ardhur ktu 🙈🙈

Πριν μήνα
Qëndresa Desa
Qëndresa Desa

Enxhulli❤️

Πριν μήνα
Tasha Bocaj
Tasha Bocaj

Sa kalojne ditet e kesaj romance aq me terheqese po behet.FITOFTE zemren e Saimirit me e mira.Prsh.🙋🙋 e Pergezime Tv Klan per kete emision te bukur qe te harrojme Sado pak Corona Virusin.CIAO.

Πριν μήνα
The world of Gaming
The world of Gaming

This is so cringe and weird I’m not gonna lie.

Πριν μήνα
Monica R
Monica R

Ky djali me duket Paket fake

Πριν μήνα
fabio licka
fabio licka

O vari karsa jetoni me realitetin

Πριν μήνα
Advan Syla
Advan Syla

Qimi nanes me 18 femna

Πριν μήνα
ervis topi
ervis topi

pse gjithmon kopjojme emisionet nga jashte dhe i beje shum fallco si mundi ta qortojne saimirin ku aty ai eshte roli kryesore si nga vajzate ashtu edhe nga mision shum pa lidhje edhe ketu ne gr qe jetoje behete i njejti loje po nuk nderyne ne mendimin e veprimine e princite ku ne kete role eshte simiri .....

Πριν μήνα
Gento Gento
Gento Gento

Si mbyten gocat waa po pse moj goca saimiri pre floririt e ka 🤔 qe jeni mbledh aty si miza blete 🤔

Πριν μήνα
Flutura Selimi
Flutura Selimi

Pse nuk gjeni nje vajze te bukur e te komoletuar te zgjedhi burre ,,por nje mashkull qe gjen sa del ne rruge???

Πριν μήνα
Marie Gurabije
Marie Gurabije

Deri tani se paskam shqiptu mir LOVE une, e kam shqiptu llov, Por u shqiptoka llav si mbas Alketes 😩

Πριν μήνα
Donqe Donqe
Donqe Donqe

un tisha mashkell kurr se kisha martu ni femen nga qeto kur ta disha qe gruja jem ka pranu sfid me 17vajza thera per ni Gomar omg sa kategori e ult sa posht poe qesin veten kto vajza ozoot

Πριν μήνα
MLmn 95
MLmn 95

Nuk di ke te zgjedhi me para ky se sa hap gojen tjetra kur i sheh dhembet terheqet 🤪 suksese Saimir 😂

Πριν μήνα
EMINE KOFSHA
EMINE KOFSHA

O robert je shum ne ajer..... Me mir te mos ishe ne emision

Πριν μήνα
Fatjona Vathi
Fatjona Vathi

I kerkojm programit televizor te bilancojn zerin e mikrofonave te pjestaret e kti programin me soundin e muzikave ne sfond. Sepse nuk jetoj ne shqiperi dhe kur e degjoj ne TV duhet te rri me pultin ne dor per ta ulur kur ka muzik,dhe per ta grejtur kur flasin pjestaret e kti programi. Faleminderit 🤗

Πριν μήνα
Arta Artani
Arta Artani

Hiqni shqipen 😂😂😂

Πριν μήνα
Wild Flower
Wild Flower

Hahahhahahaha hahhahaha 🤣🤣🤣

Πριν μήνα
ardiann
ardiann

Zërimi është si pun amatoresh nuk degjohet asgjë nga muzika, pfff

Πριν μήνα
Xhilda Metushi
Xhilda Metushi

meri me e mira 🥰🥰

Πριν μήνα
SAIMIR GJOKA
SAIMIR GJOKA

Jeni super tee mire une jam Arla Gjoka jam 7 vjec e gjyse Edhe babi im e ka emrin Saimire ju puth

Πριν μήνα
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz

Si thot kjo karja 25 vjeç sikur qe jan meshkuj hajde kare hajde

Πριν μήνα
Adrian Ceveli
Adrian Ceveli

O saimir ato binjaket jan lesbike

Πριν μήνα
Egla Labi
Egla Labi

Si fillim Alketa hiq prizen motra se u dogje,😂😂 se dyti kjo eshte një kopje me te vertet e shemtuar e "per'puthen" szr 20 vajza 1 djalë sikur eshte i perveluari shekullit ky o zot 20 takime brnd dites 😂😂zot ca shemtie sdini gjë tjeter ju vec te kopjoni.😂😂😂😂. Szr wtf na i shpifet klanin me kto😂.

Πριν μήνα
anxhela b
anxhela b

jepini nj karige se duket dhe shemtuar jo per gje

Πριν μήνα
Adrian Ceveli
Adrian Ceveli

A mor saimir tall leshin edhe mer fam .

Πριν μήνα
Adrian Ceveli
Adrian Ceveli

Bravo nuk futemi ne Europe alketa . se di kto a kan familje

Πριν μήνα
anxhela b
anxhela b

mos i ka then njeri ktij qe kto motrat binjake i mer dy ne nje 😂

Πριν μήνα
Flora Qitaj
Flora Qitaj

Maraku I prindit sidomos I babait me vajzen dihet kshuqe nuk barazohet me provincen kujdes ne termat qe ajo zonja jep

Πριν μήνα
Flora Qitaj
Flora Qitaj

Moj Alketa bravo per emisionin por me la shije te keqe por shpresoj qe te jet nji lapsus I zonjes opioniste kur tha qe vajza vjen nga provinca nderkohe qe vinte nga qyteti ma I civilizum Shkodra maraku I prindit per vajzen mbetet gjithmon

Πριν μήνα
Bali Ajet
Bali Ajet

Citi ma i bukur sajmir vivia

Πριν μήνα
fitore mani
fitore mani

Po ky Roberti cka?!! Se kuptoj cili rol ka ai aty.. ulet aty me ato mendimet dhe rrobat e zeza, qe krejt ne fund jane dokrra, dhe ska kokrren e mendimemve te shendosha! Ky ose e gjelozon, ose thjesht e kane porositur qe te tjerrr zi e vner aty...

Πριν μήνα
Jeta
Jeta

Nuk e kuptoj pse te shperndjarja e luleve vajzat nuk shkojn tek sajmiri po sajmiri shkon tek ato,ishte dukur me mir kshtu edhe nese i kish pyetur sajmiri nese vajzat e kishin pranuar lulen.

Πριν μήνα
argjend prekazi
argjend prekazi

Ne sa ora del pjesa e 3

Πριν μήνα
Ekrem Maksuti
Ekrem Maksuti

Per Robert Alin Ju zotri e permendet me pas 2 -3 apo 4 mardhenie me pas çika juaj aq mardhenie si do te kishe reaguar Kollaj te japesh mend per vajzat e tjeterkuj shko e veshu si BUR jo si Lejlek

Πριν μήνα
Lala Marsela Lala Hadaj
Lala Marsela Lala Hadaj

Vivjenin

Πριν μήνα
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα

Turpi spaska fun. Turp.turp. Turp.

Πριν μήνα
Ina
Ina

Fiks 1 milion klikime sic thote Alketa paskan videot🤪😂🤪

Πριν μήνα
Dreams Dreams
Dreams Dreams

https://youtu.be/6Eo_eDvQ3QU

Πριν μήνα
Lu Du
Lu Du

Shume fallso. Uroj mos te prishi jeten ky djale kaq i mire, (edhe vajzat sh tmira jane por te jemi te sinqerte jo tgjitha kan ardhur per te, ato e dine qe ndoshta sdo perfndojne me te por tpakten fame do bejne). Te dashur njerez Dashuria gjindet ne jeten e perditshme, mes thjeshtesise dhe situatave reale te mira a te keqia qofshin. Para kamerave kur kurr smund te jesh real, sado qe te duash eshte e pamundur te jesh 100% vetvetja.

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Me i gjall se do te iki nusja asnji nuk do te pranoj

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Te shikosh djaloshin grek shume aktiv

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Nuk je romantik

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Nuk di ta lozesh je shume i ndrojtur

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Le te ju coj ne selit

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Sajmiri ka racen binjake ka dy halla binjake

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Ai esht i turpeshem me shkrin kur e shikoj

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Familjen e tij e njoh une mire jan njerez shume te mire

Πριν μήνα
eleni tare 2
eleni tare 2

Ore sa i ngjan gjyshes sanie hallave

Πριν μήνα
Esi Zekthi
Esi Zekthi

Un do vazhdoj te komentoj derisa Alketa mos te thote me "Llav stori"

Πριν μήνα
Merita Bushati
Merita Bushati

😇😄😷🙋🙌🙍🙅🙆🙇🙎🙏😺😼😸😹😻😽😿😾🙀🙈🙉🙊💩👶👦👧👨👩👴👵💏💑👪👫👬👭

Πριν μήνα
Xh*****i F***
Xh*****i F***

Pz kjo histori e bnjakve shum kot. Ata sduhet të ishin 2at. Njeri. Ose hiq. !!

Πριν μήνα
Eneida Grucka
Eneida Grucka

O zot teater, mamaja e ketij sajmos eshte bere pishman qe I sugjeronte djalkes nuse albaneze

Πριν μήνα
elgi hoxha
elgi hoxha

Qa mutin e keni qit ket emision nkoh tpa pershtatshme tpshurrsha mu ne lovestori emision pa lidhje

Πριν μήνα
xhesika haxhiaj
xhesika haxhiaj

Vuuu ca janë këto vajza qe qajnë ne emision dhe zihen për një djalë. Ik o sajmir dhe ti se na jeni veshtirur.

Πριν μήνα
Arbion Kalaj
Arbion Kalaj

Aman si ka munsi ka shperthy aq shum kurvlliku duke fillu nga ai legeni. Albert muti dhe te gjith me rradhe.

Πριν μήνα
Sidita DM
Sidita DM

Shi budallackat si rine aty si dele race

Πριν μήνα
Rita Luneto
Rita Luneto

Me falni qe po' pyes po' ka sultan ne shipri? Un jetoj jasht prej 30 vitesh dhe se kam iden

Πριν μήνα
Anais Sala
Anais Sala

Saimiri kur nis kritikat Roberti esht diku ktu : -Alketa nuk me that qe kishte dhe kshu...😂

Πριν μήνα
Razi Selimi
Razi Selimi

Po ky Sajmiri kur donte te behej i famshem me femrat nga kthimi i kurbetit, mjaftonte 1 muaj xhiro neper bllok e i vinte radha deri ne Kamez.

Πριν μήνα
Dashi Shurdha
Dashi Shurdha

Alketa o 🌠🧚🏻‍♀️

Πριν μήνα
Arlind Perkoxha
Arlind Perkoxha

Enxhëll si aktorja tek 365 DNI 😇❤️ I love her

Πριν μήνα
Arlind Perkoxha
Arlind Perkoxha

⚠️Njoftim⚠️ jemi tek llav stori jo tek perputhen as tek perthithen 🐸

Πριν μήνα
F M
F M

Show shumē i bukur dhe i qelluar. Bravo Alketa.

Πριν μήνα
Leda Vercanii
Leda Vercanii

Shikoni emisione greke edhe Beni e ju te shqiperis 😂😂😂

Πριν μήνα
Kaia Sky
Kaia Sky

Nuk me pelqen fakti qe kane ardhur te dyja bashke binjaket per nje mashkull, por ajo qe nuk mohojme dot eshte qe jane fuckinnnnng beautiful dhe shume te zgjuara, te sjellshme, elokuente. Ke qejf ti shikosh dhe ti degjosh.

Πριν μήνα
A B
A B

Si pasarelë mode🤮

Πριν μήνα
A B
A B

Perputhjes ti vini anës ju🤮

Πριν μήνα
Dorina B
Dorina B

Regulloni audion se na i cate daullet e vesheve! Musika ne max, zeri i ulet 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Πριν μήνα
coin paradise
coin paradise

Sa gjynah qe u eliminuan

Πριν μήνα
Desara Leshi
Desara Leshi

E kupton qe po "plakesh" kur vajzat me emrin Stelina jane rritur dhe tani kerkojne nje burre 😂😂

Πριν μήνα
albiona iljazi
albiona iljazi

Klea..o bebe..ti dukesh si Trans moj

Πριν μήνα
andra andra
andra andra

No one: Saimiri ne cdo fjale te mundshme: dhe emocionet vazhdojne....

Πριν μήνα
Kein Vyshka
Kein Vyshka

Ju lutem subcribe ne kanalin Kein Vyshka!

Πριν μήνα
Roze SINANI
Roze SINANI

Vajzat qe eliminohen duhet te trajtohen me mire ato duhet te pershendeten me vajzat dhe Sajmiri duhet ti shoqeroje ato nga studio se dhe ato per Sajmirin kan ardhur dhe nuk duhet te ndihen keq se cdo jave do eleminohen te tjera

Πριν μήνα
Antonino Nino
Antonino Nino

Please, dikush ti msoj ksaj bjondes te lexoj lov story Jo llav story. Edhe dicka tfundit, komplet cooop cooop jeni, Perputhen ka mshum per tpar

Πριν μήνα
Bw123 Bw123
Bw123 Bw123

O shipeeee Bbpushoooooooooooooo Kush esht ndjekes I perputhen like 😆 . Fation, Arberi, Mevlan. , Andi, kelmendi emin, Ana , Melisa, Tea, Ana 2 , sindi

Πριν μήνα
Aida Ceka
Aida Ceka

Mer frym Alket mer frym se do na ngelesh ne vend 🤣🤣 Sa fallco me duken 😜😜

Πριν μήνα
paola xhafka
paola xhafka

Alketa shum dobet me prezantimin

Πριν μήνα
Fatime Sali
Fatime Sali

LLAAAV STORI💔

Πριν μήνα
joana Bushi
joana Bushi

Klea mendonte se do martohej qe diten e pare, po mos qaj o Klea se ka burra sa te duash 🙈

Πριν μήνα
Bleona Aliaj
Bleona Aliaj

Bohh si qajn kto sikur ky Saimiri esht cuni vetem ne bote! Lan nam 😒

Πριν μήνα
Valbona Avdija
Valbona Avdija

Pse thuhet meqe nje djale jeton jashte eshte me i mire se ato brenda Shqiperise? Mund te jetosh me tre breza jashte dhe mund te nglesh njesoj sic ke qene super i prapambetur. Saimir esthe ashtu sic eshte se e ka rritur nje familje e perkryer Shiptare jo se jeton jashte.

Πριν μήνα
bts
bts

Great video! Subscribe my channel at: youtube.com/c/Netfilex. support me to 1k subs.I upload movies

Πριν μήνα
vana v
vana v

Ky tipi krejt i shijon edhe ne fund nuk ta mer per grua as njeren vajz 🤣🤣🤣

Πριν μήνα
vana v
vana v

Ehhh vajza cfar niveli keni ra si sju vjen turp me dal ne tv me kerku burr plus tan kto vajza per 1 mashkull tmerr a

Πριν μήνα
Ti Ti
Ti Ti

Po si qan njeri kur ska pase lidhje as asgje

Πριν μήνα
fatma Halili
fatma Halili

Shum I sakt Roberti e shesin veten shum shpejt keto vajza .

Πριν μήνα
Salushe Selenica
Salushe Selenica

Alketa ne ber si bredhi i viti te ri gjith shkelqim si bredhi me drita

Πριν μήνα

Επόμενο

Love Story - Nata e pare ne Shtepine e Dashurise, Episodi 1

1:19:38

Honest Trailers | Wonder Woman 1984

5:33

Honest Trailers | Wonder Woman 1984

Screen Junkies

προβολές 1 511 739

Më në fund Ana përballet me Fatjonin - Përputhen, 27 Nëntor 2020

54:32

View of Tirana in the day

00:15

View of Tirana in the day

wolfJ

προβολές 3 600

ახალი შაბათის შოუ | გაუთხოვარი მამიდები

14:18

ახალი შაბათის შოუ | გაუთხოვარი მამიდები

შაბათის შოუ ჯგუფი • Shabatis Show Group

προβολές 108 000

Το Τελευταίο Οχυρό - brOscar #05

51:16

Son Yaz 3. Bölüm | Çöp Torbası

2:26:37

Son Yaz 3. Bölüm | Çöp Torbası

Son Yaz

προβολές 662 056

SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE

23:34

SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE

MoreSidemen

προβολές 2 958 890

FLIRTING WITH HER MOM TO SEE HOW MY CRUSH REACTS... (awkward)

8:12

SURVIVOR  - ΚΥΡΙΑΚΗ 10/01

3:56:01

SURVIVOR - ΚΥΡΙΑΚΗ 10/01

big brothers

προβολές 65 394