No video

Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)

Elida Gjana
Elida Gjana

Super❤❤

Πριν 7 μήνες
Gjiko Ledri
Gjiko Ledri

Ylli botes je ma e mir se. Ma rina

Πριν 7 μήνες
B H
B H

Hit nr°1 2018.

Πριν 7 μήνες
Weisse Rossen
Weisse Rossen

Je yll 😘😘

Πριν 7 μήνες
Eri Ibraliu
Eri Ibraliu

super super

Πριν 7 μήνες
Naser Llashtica
Naser Llashtica

Shum bukur 👍🏽🇦🇱👍🏽🇦🇱

Πριν 7 μήνες
lolita lolita
lolita lolita

♥♥♥

Πριν 7 μήνες
Kylie Jenner
Kylie Jenner

Luana😍😍😍

Πριν 7 μήνες
Anna Obaachan
Anna Obaachan

Why is it in Italy trends?!

Πριν 7 μήνες
Marsida subashi
Marsida subashi

je i madh bujar qamili

Πριν 7 μήνες
Ilir Gjeta
Ilir Gjeta

Supeeeeer

Πριν 7 μήνες
the horizon
the horizon

What is this language?

Πριν 7 μήνες
eliza liza
eliza liza

princesh luana

Πριν 7 μήνες
Xbike X
Xbike X

Ku ka shkodran ka veq aheng ka per te pas ta knaq zemren bujari 🤗

Πριν 7 μήνες
Samet Sali
Samet Sali

👍👍👍

Πριν 7 μήνες
yllka tafa
yllka tafa

Nje duet qe do jete nga me te bukurit kte vere , je ⭐️⭐️Bujar Qamili bilbili i kenges popullore 😍😍

Πριν 7 μήνες
Yllka Rugova
Yllka Rugova

Kenga Shume e Bukerr Bravo e Nje Bashkpunim Super Yes 💖😊👌👍

Πριν 7 μήνες
Adriana Simoni
Adriana Simoni

Ahh mos vdeksh kurre o Bujar Qamili se je legjende. Dueti perfekte

Πριν 7 μήνες
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

ylllll te dy 💥💥💥💥

Πριν 7 μήνες
InvadeR
InvadeR

E kujtoj me Mallë një jetë ne Agim A do tkem ty vallë lule n'perqafim. Zi Zanë mali je trupin si Selvi, Synin Zjarr e ke Buzën si qershiiii. Haj Mi dhe flake madhit tim..........😍😍😍😍

Πριν 7 μήνες
Mirjan Noka
Mirjan Noka

❤❤❤ ju lumt shume e bukur

Πριν 7 μήνες
Sara De
Sara De

Shum kang e bukur bravooo👍👍♥️♥️

Πριν 7 μήνες
Valter Kokja
Valter Kokja

Puthjen donde po e pres

Πριν 7 μήνες
Madara Uchiha
Madara Uchiha

Ma perché sta cosa è nelle tendenze italiane?

Πριν 7 μήνες
aleks allmeta
aleks allmeta

Bravoooo😍😍😍😍😍😍

Πριν 7 μήνες
Dardan Ibraimi
Dardan Ibraimi

Suksese te metutjeshme Luana 💗💗💗💗💗💗💗

Πριν 7 μήνες
gasegle gabby
gasegle gabby

Super kanga 👌👏👏

Πριν 7 μήνες
goca durres
goca durres

Puthjen tende po e pres ....😘😘🤗🤗

Πριν 7 μήνες
ANA Ana
ANA Ana

Shpirti jem je kon e bukur je dhe do jesh derii ne fund te jetess tendee

Πριν 7 μήνες
Marsela Buzhiqi
Marsela Buzhiqi

Shume kenge e bukur urime

Πριν 7 μήνες
Fatbardha Cuni
Fatbardha Cuni

Kenga e bukur...luana yll Bujar qamili respekte per ty

Πριν 7 μήνες
Kujtim Morina
Kujtim Morina

Femra me e bukur shqiptare Luana

Πριν 7 μήνες
4lbatrit 14
4lbatrit 14

Me ta knaq ❤️🔥🔥🥃🥃

Πριν 7 μήνες
Adni shaba
Adni shaba

Bujari e ka zbukuruar👌😍

Πριν 7 μήνες
I’m Batman
I’m Batman

kenga me e bukur e luana vjollces. kush eshte dakort me mua 1 like

Πριν 7 μήνες
shko dranja
shko dranja

Ku jan Shkodrant qi skomentojn per Bujarin ??

Πριν 7 μήνες
Artan Meca
Artan Meca

Shume bukur vertet kjo kenge ❤❤😍😍

Πριν 7 μήνες
Blerta Hurdha
Blerta Hurdha

O Bujar Qamili je princi i kenges popullore , te uroj jete e shendet .

Πριν 7 μήνες
GTBoys
GTBoys

Perché è in tendenze in Italia?

Πριν 7 μήνες
Elmira Cuni
Elmira Cuni

super kenggg😍😍

Πριν 7 μήνες
enkela Bardhi
enkela Bardhi

😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 7 μήνες
Enny
Enny

Bujar Qamili je i madh!

Πριν 7 μήνες
natalia shimplaku
natalia shimplaku

sooo cute!!! #luanator #4life !!

Πριν 7 μήνες
EB
EB

Sa pasionante 😄😄😀😉

Πριν 7 μήνες
Albanian Friends Channel
Albanian Friends Channel

Hit veror

Πριν 7 μήνες
Jemin Spahiu
Jemin Spahiu

Mbreteresha ime ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 7 μήνες
Bunjamin Zendeli
Bunjamin Zendeli

Perfektt ❤️❤️❤️

Πριν 7 μήνες
Klivia Haxhija
Klivia Haxhija

Bravo ❤❤

Πριν 7 μήνες
b butrint
b butrint

Kenga me bukur qe ke ber ndonjeher Luana I like it ☺☺❤❤💋💋💋

Πριν 7 μήνες
io ni
io ni

Superrrr 💣💣💣💥💥💥🔥🔥🔥🔥

Πριν 7 μήνες
Eva Ramollaj
Eva Ramollaj

super kang nuk mund te ishte ndryshe kur asht ne bashkpunim me nji shkodran 😍😍❤ luana rrezaton ne kete klip cdo levizje e saj te magjeps 👌👌😍

Πριν 7 μήνες
Gioia Amoria
Gioia Amoria

Bravo Luana dhe i madhi Bujar Qamili 😘😍😇👏👏👋

Πριν 7 μήνες
Romeo Jani
Romeo Jani

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 7 μήνες
Adela S
Adela S

kjo eshte muzik bravo ..my fav song :** Hiti Veres ^_^

Πριν 7 μήνες
Manjola Allko
Manjola Allko

Keng super ! I madhi Bujar Qmili & Luana 👏👏👏

Πριν 7 μήνες
Lian Repaj
Lian Repaj

Naa knaqet replayy all time

Πριν 7 μήνες
Mirsada Bajrami
Mirsada Bajrami

😍😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν 7 μήνες
Enis Kamil
Enis Kamil

🤩🤩😘❤

Πριν 7 μήνες
Losi Abazi
Losi Abazi

Bukur

Πριν 7 μήνες
Blerim Mjeshtri
Blerim Mjeshtri

Bravo luana dhe Bujar super keng ❤❤😘😘

Πριν 7 μήνες
Elsa Sokoli
Elsa Sokoli

Super kenge 👏👏😉😉

Πριν 7 μήνες
Albanians
Albanians

Yll 💋❤️#luana#luanators 🔥💋❤️💋💋❤️❤️

Πριν 7 μήνες
Alma Hoxha
Alma Hoxha

Shume bukur

Πριν 7 μήνες
Clirim Milaqi
Clirim Milaqi

Suksese , dhe kenge shume e bukur , dhe gjuha shqipe e folur qarte e paster .....

Πριν 7 μήνες
lime lu
lime lu

❤️

Πριν 7 μήνες
Belgjike Belgium
Belgjike Belgium

Bukur fare

Πριν 7 μήνες
Emine Zogaj
Emine Zogaj

Perfekt

Πριν 7 μήνες
creativ player
creativ player

🎎😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Adisa Morina
Adisa Morina

Shum bukur Bujar Qamili super kenge

Πριν 7 μήνες
Nora 12
Nora 12

Edhe pse eshte ritmike... nuk e sfidon dot kengen origjinale

Πριν 7 μήνες
041 000
041 000

Super keng qe kuptohet ka qef shpirti me e digjuar🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Olsa Olsa
Olsa Olsa

👏👏

Πριν 7 μήνες
xhevahir Xhoka
xhevahir Xhoka

seksi luana😘😘😘

Πριν 7 μήνες
Edi MILANISTI
Edi MILANISTI

I papare je zoti Bujar Qamili Respekte legjend

Πριν 7 μήνες
xhevahir gjonaj kanali zyrtar
xhevahir gjonaj kanali zyrtar

jam i 1milion e 1 që i shtohem listës që pëlqejn këngën dhe që bën koment kush mendon se është jo vetëm Hiti 2018 por Hiti i të gjitha kohërave❤❤🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Marsida Bilali
Marsida Bilali

Bravoo,, nje kenge shume shumee e bukur, na kenaqet me keto kenge kaq te mrekullueshme,, 👌🌟🌟👏, the bestt Luana Vjollca,, suksese te metejshme 😘😍☺

Πριν 7 μήνες
Isabella Hyka
Isabella Hyka

ojj vdiqaaa me ket kengee😍....nga shqiptare ne itali❤

Πριν 7 μήνες
Arbi Sulejmani
Arbi Sulejmani

👍👍👌

Πριν 7 μήνες
Losi Abazi
Losi Abazi

Nicee

Πριν 7 μήνες
Marjana Alb
Marjana Alb

Kenge super hit. Me pelqen shum 👍👍👍

Πριν 7 μήνες
Genny Capuozzo
Genny Capuozzo

Hit i veres bravo🤗🤗🤗

Πριν 7 μήνες
Anton Volaj
Anton Volaj

👏👏😍😍

Πριν 7 μήνες
gasegle gabby
gasegle gabby

love it

Πριν 7 μήνες
shpendim shabani
shpendim shabani

Jeni me te mirit ❤️❤️

Πριν 7 μήνες
astritiable
astritiable

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Πριν 7 μήνες
Kadri Zymeri
Kadri Zymeri

Luana ti je jeta imee te dua pa funddd kenga perfekt My heart ♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️

Πριν 7 μήνες
Gersi Barci
Gersi Barci

Cfare zeri!! Legjenda e muzikes shqiptare vite ikinpor zeri s'iken kurre Legjenda shqiptare "Bujar Qamili"

Πριν 7 μήνες
MEA MESSI
MEA MESSI

[BUJARI]  E kujtoj me mall ndjenjen ne agima do tkem ty valle lule nperqafim  Si zane mali je trupin si selvI synin zjarr e ke buzen si qershi  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  LULJA JOTE PER TY SONTE JAM UNE  DASHNIJA JONE SPO DU ME PAS FUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  DUA VEPRA DHE JO VETEM FJALE  ZEMRA IME DO DASHURI MOR DJALE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND Like plz

Πριν 7 μήνες
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

Bravo i madhi Bujar Qamili na nderove Shkodren bashke me ket Luaneshen super yll ❤️❤️💥💥💥

Πριν 7 μήνες
Emiljano Starova
Emiljano Starova

bravooo super keng !!!

Πριν 7 μήνες
Ami jon
Ami jon

Gjithmon mka pelqy kjo kang 💃

Πριν 7 μήνες
adriano boss
adriano boss

shum e bukur musica

Πριν 7 μήνες
Shaqo Rakipaj
Shaqo Rakipaj

🇦🇱😍🔥❤

Πριν 7 μήνες
Nela Ndreu
Nela Ndreu

bravo Luana @ bujar hit i veres do jet kjo kenga.👌👌👏👏

Πριν 7 μήνες
Youtube Video
Youtube Video

Ku jan ata qe thojshin luana sdin me knu

Πριν 7 μήνες
Mery Angel
Mery Angel

Cigane e bardh hahah 😁😁😂... Nice....

Πριν 7 μήνες
Ana Kristi
Ana Kristi

🌷jote per tyyyy sott jam unn super ittt 😍😀👌👌🔥🔥

Πριν 7 μήνες
Altin Sumaj
Altin Sumaj

Njeriu dhe kengtari me i mir qe ka njoft naj her shqipria. E dua shum dhe jam krenar te nigjoi kenget e ti ne cdo vend te botes

Πριν 7 μήνες
kricetto krik
kricetto krik

ALBANIAN MUSIC KILL THIS 2018 whit BIG HIT! ❤️🇦🇱❤️

Πριν 7 μήνες
Candy Candy
Candy Candy

Bravo Luana, ke qelluar ne shenje duke bere duet me te madhin Bujar Qamilin..super LLLLUUUAAAANNNNAAAAAAA

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

Petty Girlfriend
Petty Girlfriend

NellyVidz

Πριν ημέρα

91st Oscar Nominations
91st Oscar Nominations

Oscars

Πριν ημέρα

this game cost me $2.
this game cost me $2.

DanTDM

Πριν 2 ημέρες

Apple Be Like
Apple Be Like

Kyle Exum

Πριν 3 ημέρες

Conspiracy Series
Conspiracy Series

shane

Πριν 5 ημέρες

SLIME (Music Video)
SLIME (Music Video)

Danny Gonzalez

Πριν 4 ημέρες

My brain tumor is back
The AirPod™ Curse
The AirPod™ Curse

Steezy Kane

Πριν 7 ημέρες