No video

Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)

Elida Gjana
Elida Gjana

Super❤❤

Πριν 8 ημέρες
Gjiko Ledri
Gjiko Ledri

Ylli botes je ma e mir se. Ma rina

Πριν 8 ημέρες
Berat Hajdini
Berat Hajdini

Hit nr°1 2018.

Πριν 8 ημέρες
Weisse Rossen
Weisse Rossen

Je yll 😘😘

Πριν 8 ημέρες
Eri Ibraliu
Eri Ibraliu

super super

Πριν 8 ημέρες
Naser Llashtica
Naser Llashtica

Shum bukur 👍🏽🇦🇱👍🏽🇦🇱

Πριν 8 ημέρες
lolita lolita
lolita lolita

♥♥♥

Πριν 8 ημέρες
Ece Egemen
Ece Egemen

Luana😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Rejan Terziu
Rejan Terziu

💋🍓😘🥀💃😢😢💑😢😢🥀🥀

Πριν 8 ημέρες
Anna Obaachan
Anna Obaachan

Why is it in Italy trends?!

Πριν 8 ημέρες
Marsida subashi
Marsida subashi

je i madh bujar qamili

Πριν 8 ημέρες
Ilir Gjeta
Ilir Gjeta

Supeeeeer

Πριν 8 ημέρες
the horizon
the horizon

What is this language?

Πριν 8 ημέρες
eliza liza
eliza liza

princesh luana

Πριν 8 ημέρες
Xbike X
Xbike X

Ku ka shkodran ka veq aheng ka per te pas ta knaq zemren bujari 🤗

Πριν 9 ημέρες
Samet Sali
Samet Sali

👍👍👍

Πριν 9 ημέρες
yllka tafa
yllka tafa

Nje duet qe do jete nga me te bukurit kte vere , je ⭐️⭐️Bujar Qamili bilbili i kenges popullore 😍😍

Πριν 9 ημέρες
Yllka Rugova
Yllka Rugova

Kenga Shume e Bukerr Bravo e Nje Bashkpunim Super Yes 💖😊👌👍

Πριν 9 ημέρες
Adriana Simoni
Adriana Simoni

Ahh mos vdeksh kurre o Bujar Qamili se je legjende. Dueti perfekte

Πριν 9 ημέρες
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

ylllll te dy 💥💥💥💥

Πριν 9 ημέρες
InvadeR
InvadeR

E kujtoj me Mallë një jetë ne Agim A do tkem ty vallë lule n'perqafim. Zi Zanë mali je trupin si Selvi, Synin Zjarr e ke Buzën si qershiiii. Haj Mi dhe flake madhit tim..........😍😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Mirjan Noka
Mirjan Noka

❤❤❤ ju lumt shume e bukur

Πριν 9 ημέρες
Sara De
Sara De

Shum kang e bukur bravooo👍👍♥️♥️

Πριν 9 ημέρες
Valter Kokja
Valter Kokja

Puthjen donde po e pres

Πριν 9 ημέρες
Madara Uchiha
Madara Uchiha

Ma perché sta cosa è nelle tendenze italiane?

Πριν 9 ημέρες
aleks allmeta
aleks allmeta

Bravoooo😍😍😍😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Dardan Ibraimi
Dardan Ibraimi

Suksese te metutjeshme Luana 💗💗💗💗💗💗💗

Πριν 9 ημέρες
gasegle gabby
gasegle gabby

Super kanga 👌👏👏

Πριν 9 ημέρες
goca durres
goca durres

Puthjen tende po e pres ....😘😘🤗🤗

Πριν 9 ημέρες
ANA Ana
ANA Ana

Shpirti jem je kon e bukur je dhe do jesh derii ne fund te jetess tendee

Πριν 9 ημέρες
Marsela Buzhiqi
Marsela Buzhiqi

Shume kenge e bukur urime

Πριν 9 ημέρες
Fatbardha Cuni
Fatbardha Cuni

Kenga e bukur...luana yll Bujar qamili respekte per ty

Πριν 9 ημέρες
Kujtim Morina
Kujtim Morina

Femra me e bukur shqiptare Luana

Πριν 9 ημέρες
4lbatrit 14
4lbatrit 14

Me ta knaq ❤️🔥🔥🥃🥃

Πριν 9 ημέρες
Adni shaba
Adni shaba

Bujari e ka zbukuruar👌😍

Πριν 9 ημέρες
I’m Batman
I’m Batman

kenga me e bukur e luana vjollces. kush eshte dakort me mua 1 like

Πριν 9 ημέρες
shko dranja
shko dranja

Ku jan Shkodrant qi skomentojn per Bujarin ??

Πριν 9 ημέρες
Artan Meca
Artan Meca

Shume bukur vertet kjo kenge ❤❤😍😍

Πριν 9 ημέρες
Blerta Hurdha
Blerta Hurdha

O Bujar Qamili je princi i kenges popullore , te uroj jete e shendet .

Πριν 9 ημέρες
GTBoys
GTBoys

Perché è in tendenze in Italia?

Πριν 9 ημέρες
Elmira Cuni
Elmira Cuni

super kenggg😍😍

Πριν 9 ημέρες
bote al
bote al

🔥🔥🔥🔥 KY ESHTE HITI KESAJ VERE 🔥🔥🔥🔥

Πριν 9 ημέρες
Eni Bardhi
Eni Bardhi

😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Anna
Anna

Bujar Qamili je i madh!

Πριν 9 ημέρες
natalia shimplaku
natalia shimplaku

sooo cute!!! #luanator #4life !!

Πριν 9 ημέρες
E Emily
E Emily

Sa pasionante 😄😄😀😉

Πριν 9 ημέρες
Albanian Friends Channel
Albanian Friends Channel

Hit veror

Πριν 9 ημέρες
Jemin Spahiu
Jemin Spahiu

Mbreteresha ime ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 9 ημέρες
Bunjamin Zendeli
Bunjamin Zendeli

Perfektt ❤️❤️❤️

Πριν 9 ημέρες
Klivia Haxhija
Klivia Haxhija

Bravo ❤❤

Πριν 9 ημέρες
R RoRa
R RoRa

Kenga me bukur qe ke ber ndonjeher Luana I like it ☺☺❤❤💋💋💋

Πριν 9 ημέρες
io ni
io ni

Superrrr 💣💣💣💥💥💥🔥🔥🔥🔥

Πριν 9 ημέρες
Eva Ramollaj
Eva Ramollaj

super kang nuk mund te ishte ndryshe kur asht ne bashkpunim me nji shkodran 😍😍❤ luana rrezaton ne kete klip cdo levizje e saj te magjeps 👌👌😍

Πριν 9 ημέρες
Bona Gioia Ambra
Bona Gioia Ambra

Bravo Luana dhe i madhi Bujar Qamili 😘😍😇👏👏👋

Πριν 9 ημέρες
Romeo Jani
Romeo Jani

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 9 ημέρες
Adela S
Adela S

kjo eshte muzik bravo ..my fav song :** Hiti Veres ^_^

Πριν 9 ημέρες
Manjola Allko
Manjola Allko

Keng super ! I madhi Bujar Qmili & Luana 👏👏👏

Πριν 9 ημέρες
Lian Repaj
Lian Repaj

Naa knaqet replayy all time

Πριν 9 ημέρες
Mirsada Bajrami
Mirsada Bajrami

😍😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν 9 ημέρες
Enis Kamil
Enis Kamil

🤩🤩😘❤

Πριν 9 ημέρες
Losi Abazi
Losi Abazi

Bukur

Πριν 9 ημέρες
Blerim Mjeshtri
Blerim Mjeshtri

Bravo luana dhe Bujar super keng ❤❤😘😘

Πριν 9 ημέρες
Elsa Sokoli
Elsa Sokoli

Super kenge 👏👏😉😉

Πριν 9 ημέρες
Albanians
Albanians

Yll 💋❤️#luana#luanators 🔥💋❤️💋💋❤️❤️

Πριν 9 ημέρες
Alma Hoxha
Alma Hoxha

Shume bukur

Πριν 9 ημέρες
Clirim Milaqi
Clirim Milaqi

Suksese , dhe kenge shume e bukur , dhe gjuha shqipe e folur qarte e paster .....

Πριν 9 ημέρες
lirime lutfiu
lirime lutfiu

❤️

Πριν 10 ημέρες
Evi Gjoni
Evi Gjoni

Bukur fare

Πριν 10 ημέρες
Emine Zogaj
Emine Zogaj

Perfekt

Πριν 10 ημέρες
Ajna Baku
Ajna Baku

🎎😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 10 ημέρες
Adisa Morina
Adisa Morina

Shum bukur Bujar Qamili super kenge

Πριν 10 ημέρες
Nora 12
Nora 12

Edhe pse eshte ritmike... nuk e sfidon dot kengen origjinale

Πριν 10 ημέρες
oli calliku
oli calliku

Super keng qe kuptohet ka qef shpirti me e digjuar🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 10 ημέρες
Olsa Olsa
Olsa Olsa

👏👏

Πριν 10 ημέρες
xhevahir Xhoka
xhevahir Xhoka

seksi luana😘😘😘

Πριν 10 ημέρες
Edi MILANISTI
Edi MILANISTI

I papare je zoti Bujar Qamili Respekte legjend

Πριν 10 ημέρες
xhevahir gjonaj kanali zyrtar
xhevahir gjonaj kanali zyrtar

jam i 1milion e 1 që i shtohem listës që pëlqejn këngën dhe që bën koment kush mendon se është jo vetëm Hiti 2018 por Hiti i të gjitha kohërave❤❤🇦🇱

Πριν 10 ημέρες
Marsida Bilali
Marsida Bilali

Bravoo,, nje kenge shume shumee e bukur, na kenaqet me keto kenge kaq te mrekullueshme,, 👌🌟🌟👏, the bestt Luana Vjollca,, suksese te metejshme 😘😍☺

Πριν 10 ημέρες
Isabella Hyka
Isabella Hyka

ojj vdiqaaa me ket kengee😍....nga shqiptare ne itali❤

Πριν 10 ημέρες
Arbi Sulejmani
Arbi Sulejmani

👍👍👌

Πριν 10 ημέρες
Losi Abazi
Losi Abazi

Nicee

Πριν 10 ημέρες
Lele pons fan Alb
Lele pons fan Alb

Kenge super hit. Me pelqen shum 👍👍👍

Πριν 10 ημέρες
Genny Capuozzo
Genny Capuozzo

Hit i veres bravo🤗🤗🤗

Πριν 10 ημέρες
Anton Volaj
Anton Volaj

👏👏😍😍

Πριν 10 ημέρες
gasegle gabby
gasegle gabby

love it

Πριν 10 ημέρες
shpendim shabani
shpendim shabani

Jeni me te mirit ❤️❤️

Πριν 10 ημέρες
astritiable
astritiable

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Πριν 10 ημέρες
Kadri Zymeri
Kadri Zymeri

Luana ti je jeta imee te dua pa funddd kenga perfekt My heart ♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️

Πριν 10 ημέρες
The Master
The Master

Cfare zeri!! Legjenda e muzikes shqiptare vite ikinpor zeri s'iken kurre Legjenda shqiptare "Bujar Qamili"

Πριν 10 ημέρες
MEA MESSI
MEA MESSI

[BUJARI]  E kujtoj me mall ndjenjen ne agima do tkem ty valle lule nperqafim  Si zane mali je trupin si selvI synin zjarr e ke buzen si qershi  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  LULJA JOTE PER TY SONTE JAM UNE  DASHNIJA JONE SPO DU ME PAS FUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  DUA VEPRA DHE JO VETEM FJALE  ZEMRA IME DO DASHURI MOR DJALE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND Like plz

Πριν 10 ημέρες
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

Bravo i madhi Bujar Qamili na nderove Shkodren bashke me ket Luaneshen super yll ❤️❤️💥💥💥

Πριν 10 ημέρες
Lev isa
Lev isa

Divvvaa🔥🔥🔥😍😍😍

Πριν 10 ημέρες
Emiljano Starova
Emiljano Starova

bravooo super keng !!!

Πριν 10 ημέρες
Ami jon
Ami jon

Gjithmon mka pelqy kjo kang 💃

Πριν 10 ημέρες
adriano boss
adriano boss

shum e bukur musica

Πριν 10 ημέρες
Shaqo Rakipaj
Shaqo Rakipaj

🇦🇱😍🔥❤

Πριν 10 ημέρες
Nela Ndreu
Nela Ndreu

bravo Luana @ bujar hit i veres do jet kjo kenga.👌👌👏👏

Πριν 10 ημέρες
Youtube Video
Youtube Video

Ku jan ata qe thojshin luana sdin me knu

Πριν 10 ημέρες
Mery Angel
Mery Angel

Cigane e bardh hahah 😁😁😂... Nice....

Πριν 10 ημέρες
Ana Kristi
Ana Kristi

🌷jote per tyyyy sott jam unn super ittt 😍😀👌👌🔥🔥

Πριν 10 ημέρες

Επόμενο

Kida - Ti
Kida - Ti

ZzapnChriss Onrecords

Πριν 3 μήνες