Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

    Gazeta ShqiptareGazeta Shqiptare

    διάρκεια: 02:41

    Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

Toni Toni1
Toni Toni1

🥰👸🏼💋

Πριν 22 ημέρες
Lucy Pashai
Lucy Pashai

Këto ndodhin as i pari as i fundit shteti të bëj punën e vet po këtyre nuk u takon

Πριν μήνα
Αλκετα Μπαχου
Αλκετα Μπαχου

Gazetar leshit mos ndiz zjarr ore legen

Πριν 7 μήνες
Emine Sadiki
Emine Sadiki

qfar faji keni ju mos u ngutni ndoshta usht i pa fajshem vllau juj u ka dhan hashash me pi raki qa pritet pas hashashit e pas rakies

Πριν 7 μήνες
Eko Eko
Eko Eko

Respekt per juve mir qe distancoheni nga 3 kriminelt psikopat .

Πριν 7 μήνες
Leonard Roncea
Leonard Roncea

I vini flaken atit qe e beri edhe te vazhdoi jeta skan pse vriten brez mbas brezi nga nje i cmendur Skan fai keta kan fol si burrat Shteti duhet duhet te jet i ashper ne raste te tilla ska vari mes sheshit litar ka plot po zgjetet dot bije un ja dy metra litar edhe mbaron ky muhabet .a ndryshe kur te hyn ne hak Ka raste qe vret njeriu po ka vajt atie ku smban me po te vrasesh tjeterin pa te hyr ne hak pa te ber azgje te keqe kjo nuk falet nga shteti vareni vareni Po su ben ca shembuj nuk rrallohen keto raste .

Πριν 8 μήνες
viola ola
viola ola

O Sa gjynaf familja e vuan shum skeni faj ju po ai qe e beri ta vuj ju zoti ju rujt Bravo si vllezer

Πριν 8 μήνες
Ilir Kashuri
Ilir Kashuri

Gazetar legen cfare pyetje pse nxisni gjakmarrjen cfare faji kane keta per ate mostren

Πριν 8 μήνες
Nadalina Koci
Nadalina Koci

😢😢

Πριν 8 μήνες
ilo cenaj
ilo cenaj

Ska pse te behet hakmarie ai qe ka bere krimin te pushkatoet clidhje kan te tjeret ky eshte nje mendim imi personal te me ndodhte mua skisha pun me njeri tjeter, ne se smerte denim kapital une e denoja vet di e vrisja ate qe ka bere krimin jo nje te tre

Πριν 8 μήνες
Erges Zyka
Erges Zyka

Ca faje kanë këta janë njerëz hallexhinj

Πριν 8 μήνες
R s
R s

Cfare lloj maskarenj media jeni ju qe nxisni gjakmarrje me kto pyetje qe boni..ata jane jugore jo malsore..as nuk e mendojne gjakmarrjen dhe ju ja çoni neper mend...

Πριν 8 μήνες
Diana Dianna
Diana Dianna

Nuk kane fai vellezerit

Πριν 8 μήνες
Endri Lejla Design
Endri Lejla Design

Ti jepet denimi qe i takon atij qe ka kryer krimin! Keta qenkan djem zoterinj. Problemi eshte qe edhe po i dhane denim te perjetshem , do dali peseri , sic kane dale te tjere ... sepse nuk ka shtet !

Πριν 8 μήνες
majlinda maroulis
majlinda maroulis

ne rradhe te pare jane keta legena gazetare qe ndezin hakmarrjen

Πριν 8 μήνες
klajdi klajdi
klajdi klajdi

Gazetar pidhmotra

Πριν 8 μήνες
Blerina Idrizi
Blerina Idrizi

Po cfaj keni juve more ai e beri krimin ai ta paguaj me koken e tij.

Πριν 8 μήνες
Mario London
Mario London

Djem shohin punen e tyre bravo zoti ju rujt djem me seder jo spordhjake

Πριν 8 μήνες
Mario London
Mario London

Bravo djema tamam jo langaraq si ai

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

E qohu Enver hogja zhduki ket race muti magjup gabel kriminela bandit keta te shipnis as nje Shiptar sjan vetem emri ju ka mbet Shiptar rrac e pist zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup popull budall

Πριν 8 μήνες
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha

ik o valdrina se do ta fus karin në goj po ik. komento për ata që bën krimin po jo për të gjithë shqipëtarët.

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

@Klodjan Hoxha baju more I pa komb I pa fe ju jeni njerz dexhenerum zoti faren jav hupt per 5 dit 11 vrasje mi myt grat ju jeni kriminela te flliqt mafioz qohu Enver hogja zhduki ket race muti magjup gabel

Πριν 8 μήνες
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha

o valdrina po pse kaq ofendime dhe urrejtje për shqiptarët moj bythqire femër. ajde ropt e shpis ti qift republika e shqipëris kudo që ndodhesh.

Πριν 8 μήνες
Kol Todi
Kol Todi

Oj valdrin a tka shku menia per naj Kar magjupi???? Po ti oj kuder cfar rrace je??? Ta qift SHQIPTARIA familjen pise

Πριν 8 μήνες
Fabiola Shametai
Fabiola Shametai

Bravo ju qoft qe flisni me nje drejtesi..gazetarve turp tju vij se per ti futur ne sherr njerzit jeni.

Πριν 8 μήνες
Afrim Kozmaqi
Afrim Kozmaqi

Ca jon kto gazetar qe maltretojn kto familje fatkeqe, ne fatkeqesine e tyre kto plera mundohen te pervetesojn dicka, lereni kto familje me fatkeqesine e tyre, kto skan faj se nji kriminel I mori ne qafe ton fisin, me dhimsen edge viktima e familja e saj po edhe kto familjet e doraseve se tek e fundit kto pik faji skan e dhasht zoti ta marrin denimin e meritum ato kriminel e mos te vije te hakmarrja se nuk o zgjidhje te vrasesh njerez te pafajshem eshte mekat sikur ato qe vran at grua te pafajshme

Πριν 8 μήνες
Kujtim Dule
Kujtim Dule

Kush gabon paguan..

Πριν 8 μήνες
Fatjon Fatjon
Fatjon Fatjon

cdo fis e ka 1pis po kur familjaret e bejn hasha hakmarrja nuk ka vler dhe sidomos te kta qe roptohen rrugve te botes per te nxjer buken e gojes

Πριν 8 μήνες
ardit kalaja
ardit kalaja

Ju ruajt zoti

Πριν 8 μήνες
E Kas
E Kas

Aman more se gjunaf per djemt e drites se ata e kan krejt veshtersin ata nuk munden me jetu kurr te qet ma mas vrasjes se nanes ....o zot jepu forc atyre djemve qe ta perballojn ket merzi te tmershme qe ju ka ra .....shpirti i drites pushoft ne paqe 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Πριν 8 μήνες
Toni Toni
Toni Toni

A ju kuptoj humbet nderin e fytyren po cdo beni tani ,ate nuk u a jep shteti mblidheni mendjen e respekte per sjelljen tuaj tamam bura sipas tradites se mallakstres, shpresoj familja e viktimes tju kuptoj,

Πριν 8 μήνες
Edona Agojci
Edona Agojci

Djem Flori sa bukur keni fole brravo shume sinqerte🙏

Πριν 8 μήνες
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj

Skeni faj ju o vellezer.. Ai te denohet, me burgim te perjetshem

Πριν 8 μήνες
Tare Duka
Tare Duka

Ju gazetaret shtyni njerezit e mjere"nga kultura"qe te kakarisin pa lidhje!Ne Shqiperi ka nje shtet,me ligje,qe e kap kriminelin dhe e denon! Lerini njerezit ne dhimbjet e tyre.

Πριν 8 μήνες
respekto veten
respekto veten

Kur ben shume femije do dali nje mut se sben. Cfaj keni ju qe thoni ju kemi borxh koken. Ju keni jeten tuaj familjen tuaj , nuk mund te pergjigjeni per vellain kriminel, nuk duhet ta quani vella, bejini dalje si familje kaq... skeni pse mendoni gjakmarrje.

Πριν 8 μήνες
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

O djem te mi me vjen keq se ju nuk keni faj per ate vrasje te tmerrshme por duhet gjith te pyesim veten cdonin 3 djem te rinj femij te nje grua 52 vjece nene mos i ushqente me drog ? Nuk paragjykoj por mendoj nje nen nuk ka pun me drogat ngushellimet e mija

Πριν 8 μήνες
xhoni bravo
xhoni bravo

mallakastriot njerez te ndershem,po ai pis femije

Πριν 8 μήνες
Bukuroshi munchenmain
Bukuroshi munchenmain

po kta agjal vllau ekan se foln shum mir

Πριν 8 μήνες
Ledi Ledion
Ledi Ledion

Jan te drejt te shkreti gjyna po ca ti besh skeni faj dukeni sate sinqerte jan brv pp skeni cbeni o cuna zoti u dhent kurajo do zoti te gjeni paqe

Πριν 8 μήνες
Fatos Rexha
Fatos Rexha

Me vjen keq shum per kta 2 cunat ze i ka zan ki hall duke se jan halle gji

Πριν 8 μήνες
ebukura edheut
ebukura edheut

Sa gjynah more quna te shkret

Πριν 8 μήνες
Hanife Musa
Hanife Musa

Bravo o quna . Tamam burra. Dijemet e viktimes duhet te mendojn qe ketyre tua fal gjakun . A atij zagarit qe e beri meriton plumb ne koke

Πριν 8 μήνες
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci

Me vjen keq per ju vllezer

Πριν 8 μήνες
Peti Zj
Peti Zj

Lëni more hakmarrjen...jemi ne shekullin 21...nese ajo familje ju kerkon juve kokë atëhërë e mjer shqipërija😔

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

@Leke Dema ju jeni me serbin o rrac muti trathtar te flliqt mafioz kriminel te pa komb e pa fe ju jeni gabel maxhup popull budall rrac muti Cuba hajna

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

Jù po bashķohèñì mè serbin o rrac muti te gjith jeni legena kriminela te flliqt mafioz tash bashkoheñi me serbi o popull gabel magjup te shipnis ju as nuk keni komb as fe ju jeni njerz dexhenerum zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

@Leke Dema jo ne kemi liftu me srbin po ju tash bs

Πριν 8 μήνες
Leke Dema
Leke Dema

@valdrina haskaj car thu moj .se ju ka sherdhy serbi .keshtu ti je nje serbe gojore .pre nje legen nuk futet gjith populli

Πριν 8 μήνες
valdrina haskaj
valdrina haskaj

E mjera shipri po popull gabel magjup kriminela hajna njerz dexhenerum zoti faren jav hupt pa komb pa fe popull I pist kurr shipria shtet ska qen as nuk do jet shipria shtet tash jugun e merr Greqija e nga Tirana e Deri veri e merr Serbia

Πριν 8 μήνες
Elisabeta Ba
Elisabeta Ba

O djema sbehet njeri monster nga nje dite ne ne diten tjeter, sigurisht qe e dinit qe vellai juaj ska qene ne rruge te drejte. Tani dilni dhe jepni intrevista joooo jo e kini gabim kini dhe ju fajin tuaj si familje sidomos prindrit.

Πριν 8 μήνες
Zemra Ime
Zemra Ime

E cdo besh kur ke nje moter e vella te keq Tani llafet Jan te kota Eshte ber nje krim I madh Mbylli nje der edhe u uli dhe koken familjes te tij

Πριν 7 μήνες
kyriakos pappas
kyriakos pappas

Γιατί αυτό είναι 43 στις τάσεις

Πριν 8 μήνες
kyriakos pappas
kyriakos pappas

@Leke Dema ska lezet

Πριν 8 μήνες
kyriakos pappas
kyriakos pappas

@Leke Dema rofs

Πριν 8 μήνες
Leke Dema
Leke Dema

Fol shqip se lat nom .greqia esht nje fshat i evrops. Turp

Πριν 8 μήνες
Leke Dema
Leke Dema

O zoti papadhaqis .fare shqi aaa

Πριν 8 μήνες
O Mret
O Mret

Gjynaf njerez të mir zoti i ndihmoftë

Πριν 8 μήνες
Bosi Bosi
Bosi Bosi

Sa keq me vjen.cfar faji kan kto dy vllezer.zoti ju ndimoft cuna ta kaloni kte situat

Πριν 8 μήνες
ANA
ANA

Te shkretet, ishalla nuk e pesojne keta. Se skane faj duken njerz te vuajtur💔

Πριν 8 μήνες
Motivation CODE
Motivation CODE

Eehh ku i ka ardh puna, me thon vllai ma sill ta vras vllain

Πριν 8 μήνες
Blind Blind
Blind Blind

Po ska 20 rrug ai muhabet o elimino vllan ose dili plumit nven tvllait se gjakun sta fal kush. Pastaj ça vllai kenka ai qe perdhunon e vret gra.

Πριν 8 μήνες
armin albin
armin albin

😢😢😢😢😢😢😢😢🙏🙏

Πριν 8 μήνες
cheguevara 007 aldo
cheguevara 007 aldo

E more te shkrete, po çfaje kan keta more e kuptoime deshperimin e thelle dhe sinqeritetin tuaj dhe shpresoime qe mos te ket me jete te humbur duke ju len vendin atyre qe gjykoine me forcen e arsyes! Ngushellime familjes dhe ndeshkim maksimal te tre vrasesve

Πριν 8 μήνες
Vera Begaj
Vera Begaj

Cfaj kan vellezrit e shret

Πριν 8 μήνες
Geraldo Shahini
Geraldo Shahini

,😢😢😢😢😢😢😢😢

Πριν 8 μήνες
Bardha 1
Bardha 1

Jo jo nuk e vritni jane fjale per tu fole se gjithkushe e njeh njeriun e vete por gjithse si denimin dute te pagujne vet personi ngushllime familje se saj edhe uroj te jen sa ma gjake ftoft

Πριν 8 μήνες
On Khan
On Khan

U ju pisa, tash doli ne mode me than ma sillni ktu ta vras me duart e mia??? Oj kurva po tash duhet me shum se kurr me ken te lidhun, e jo nga friga qe ju ka pushtu juve me e largu... Rrac mutit

Πριν 8 μήνες
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj

Sa njerz te mir Sa te pa fajshem Zot lehtesojau Kete dhimbje Se po duken qe po u dhem shpirti

Πριν 8 μήνες
FERRA TV
FERRA TV

Shume njerez te mire zoti ju dhente kurajo

Πριν 8 μήνες
hshsbsb ds
hshsbsb ds

Shum mir keni fol Ishallah nuk keni hasmeri nuk paguani fajn e vellait tuaj Allahu ju rujt Amin 😢👐🙏

Πριν 8 μήνες
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj

Amiiin inshaAllah se shum njerz tmir

Πριν 8 μήνες
Flavio Baloshi
Flavio Baloshi

Familjaret e viktimes te jene me te arsyeshem ne veprimet e metejshme, hakmarrja nuk ja u sjell Nenen ne shtepi vetem i perkeqeson marredheniet, mos lejoni qe nje dru i shtrembet tu coj ne veprime ekstreme do marrin denimin e merituar, shpresoj te arsyetoni se jeta nuk shkohet me vrave te vras mendoni per familjaret.

Πριν 8 μήνες
babe 83
babe 83

I vetmi koment i sakte dhe i drejte. Shqiptaret te tere jane gati te vrasin e te presin. Cfare beri vellai i ketyre eshte pergjegjesi e tij. Keta jane ne Hall te tyre. Tani sipas mendjes se vogel se te pagdhendurve duhet te fshihen keta djem se do i vrasin? Cudira..

Πριν 2 μήνες
Kujtim Dule
Kujtim Dule

Cdo veprim tjeter dote coje ne vellavrasje te pafund, prandaj le ti lihet ligjit te veproje.

Πριν 8 μήνες
Da Da
Da Da

Me vjen keq per keti vellezer ci ka bere vellai ai te paguaj krimin me koken e vet.

Πριν 8 μήνες
Arjana Manushi
Arjana Manushi

Këto vellezer qenkan florinj. C'faj kane ato per krimin e vellait. Mendoj se djemte e se ndjeres, do jene sic thone vellezerit, nuk do bejn hakmarrje me ta, se nuk kan faj. Cta ben i yti sta ben i botes.

Πριν 8 μήνες
Holger Thiels
Holger Thiels

Qfar djem te mir , o zot ruj , nuki njoh familjarisht , un vi nga Kosova , por ju kisha lut familjarve tr viktimes , mos te hakmerren me kta d. Te ri sepse jjan shum te mir , por let ja lajn shtetit te vendos, vrasesi vet ta merr denimin e merituar, shum me vjen keq nga kta d. Vllezer se meritojn nje gje te keqe. Zot ruaj🙏🙏🙏🙏☘️☘️

Πριν 8 μήνες
Lule Guri
Lule Guri

Ta pagujn ai qe e ka ba

Πριν 8 μήνες
Bona Bajrami
Bona Bajrami

ket Familie e ka zehn rreziku dhe s kan faj fahre gjynaf po me vjen shum pse del nji pis e prish nji fis

Πριν 8 μήνες
Lendita Da
Lendita Da

ZOTI ju ndihmoft e shum mir folt po ma merr menja qe ne juve nuk marrin hak se po u dokshin shum familje e kulturume e te ndjeres

Πριν 8 μήνες
Elen Laert
Elen Laert

Ai qe e ka bere le ta paguaj me kok jo ju te pafajshmit skeni asnje borgj njeriut

Πριν 8 μήνες
Elen Laert
Elen Laert

Shume gjynah pse te vihen ne siklet keta si vllezer dhe familja e pafajshme me te vertet eshte per te ardhur keq

Πριν 8 μήνες
Igli Mane
Igli Mane

Sa gjyna per kte familje i morì me qaf nje pler

Πριν 8 μήνες
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout

sa gjyna kta djem

Πριν 8 μήνες
Endrit Tafani
Endrit Tafani

Po more ta vrisni e paskeni trashgimni ti vrisni Njerzit e paskeni ne gen beri nje gabim jam dakort po zanafilla fillon nga ju familja.

Πριν 8 μήνες
Elidon Xhafa
Elidon Xhafa

Cfar flisni o gazetar ca jan kto pyetje hasmerie po cfaj kan kta te shkretet ai qe e vrau ta paguaj jo keta😢

Πριν 8 μήνες
Tristan Gerven
Tristan Gerven

xhinah vellezrit pz

Πριν 8 μήνες
Dana Velaj
Dana Velaj

Oooh sa gjynah qfare faji kane vellezerit

Πριν 8 μήνες
Avni Osmani
Avni Osmani

Msohuni me fol me radhë o shqiptar, e jo të dytë përnjëherësh, se nuk kuptohet, por vetëm krijohet zhurmë. 😒

Πριν 8 μήνες
Jetemtiamo Ballsh
Jetemtiamo Ballsh

Avni Osmani kopil muti bir buqe te shkerdhefsha 7 brezat un ty rrac qira ⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️💩💩💩💩💩

Πριν 8 μήνες
Avni Osmani
Avni Osmani

@Jetemtiamo Ballsh pregadite varrin tend, sepse ke jetë ma pak se një jav, do të gjej patjeter.

Πριν 8 μήνες
Avni Osmani
Avni Osmani

@Jetemtiamo Ballsh e qifsh prapanicen tane ore pis.🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Πριν 8 μήνες
Jetemtiamo Ballsh
Jetemtiamo Ballsh

Avni Osmani ta qifsha at non ngele ti mor mut ti korigjosh kta

Πριν 8 μήνες
kosova peja
kosova peja

Fajtore eshte ai qe ka ber fajin e jo vllezerit as babi ta denojn me burg te perjetshem

Πριν 8 μήνες
Marsela
Marsela

Nuk ta fal njeri gjakun duan sduan ta pranojn me frik do rin po me mire te vrasin doren te mbyllet cdo gje se hasmi spyet ke vret e ha i pafajshmi

Πριν 8 μήνες
Linda Semso
Linda Semso

Ooooo gazetar. Haram ato lekë që merrni. Po.cjanë.ato pyetje që bëni po.le sec.thonë.vëllezrit.e tijë t'a.varin.ai.ta.paguaj.vetë.dënimin..vëllai i tyre është turpë dhe.për.ata.prindër.që.folën.ashtu

Πριν 8 μήνες
Armando Xhika
Armando Xhika

Ore po ca beni ore gazetarer te degjeneruar ca pyetje po beni ore te po fe ore te degjeneruare qe sgjej dote fjale tu shaje po i lini rehat familjaret ne kete probleme qe i zuri i detyroni njerzit e shkret te dalin dhe te deklaroin qe e kane mohuare si vella dhe te dalin e te deklaroin sillmani ne fshate ta vrasim vete ca te bejne vella vrasie Kerkoni tu shkateroni jeten dhe atyre qe punoin neper evrope per nje dite me te mire nuk i shikoni ata duken qe ne fytyre qe jane njeres te mire jeni bere ju gazetaret tua qishe ca kini e ca skini ju do vrare teparet ne shqiperi se ju i nxisni asmerit o te pa shpirte qe ja keni shitur djallit per leke pse jemi katandisur ne shqiptaret keshtu dhe sidomos ju gazetaret gezoni kur ka vrasie qe te nxirni leke duke masakruar familjaret qe mos i hengeshi ata leke i befshi ilace per kanserin u dalte kanseri ne gryk te mos flisni me

Πριν 8 μήνες
free at last
free at last

Mjaft me keto budallalliqe, le ti denojne me burg te perjetshem .S'keni pse vriteni me !

Πριν 8 μήνες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Ne ja kemi borxhe koken thojne vllezerit ..! Nuk i keni borxhe as gjo ne jete .. vetem ne shqiperi ndodh qe vrasin vllain e atij qe vrau ..per ca ?? Se jemi popull injorant.. Ai qe e ka bo fajin ta pagoi me jete dhe kaq.. Ishalla nuk merren me gjakmarrje mesjetare se kta vllezerit nuk e meritojne te lendohen fare ..

Πριν 8 μήνες
Naime Muca
Naime Muca

VAGA Official TV me ka ardhur jasht mase keq gjyna nga zoti se ja kan mare shpirtin me zor ne rast se ka shtet ti morì qe te tre dhe ti vari ne mes te mallakastres dhe ti shpoin me hekur te nxete ne trup keshtu ti d'ali shpirti edhe atyre maskarenj dhe jo ti lejsh ne burg edhe shteti nuk ka leverdi keto d'un plumb ne Ball

Πριν 8 μήνες
Diana Bloody
Diana Bloody

Po fahatrat kane ligjet e veta prapanik

Πριν 8 μήνες
FERRA TV
FERRA TV

E vertet me preken ne zemer keta vellezrit xhaxhai i tyre dhe sidomos prindrit .

Πριν 8 μήνες
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout

shum e vertet

Πριν 8 μήνες
Jamune Vet
Jamune Vet

Sa njerez te mire sa gjynah ca faji kane familjaret e shkrete

Πριν 8 μήνες
Sokol Xhafaj
Sokol Xhafaj

Gjynah vellezerit nuk kane faj. Por faj ka ai plehra.

Πριν 8 μήνες
Bekim Hamza
Bekim Hamza

O zot vëllai më pun te vet jasht si keq e më keq robetohen e keta ndyrësira skan ca bein E i bien me qaf të varferve që luftoin për një jet te qete

Πριν 8 μήνες
Trieshi
Trieshi

HIQUNI MORE GAZETARVET

Πριν 8 μήνες
neta anto
neta anto

Asnje Ska te drejt ta vrase joo burg te pejecem o 50 anni burge

Πριν 8 μήνες
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Cfare Kane keta djeme se dele nje dru te shtrember medja kujdes se vene ne hasmeri o gomej

Πριν 8 μήνες
Jenny Lea
Jenny Lea

Cfar faj kto qyqet se i zuri halli Mall rrijne me frike te shkretet po djemt e asaj Drites shkrete qe iku ti lere vllezerit se gjyna po hakun te ai qen qe i morì nenen ta mari jo tek vellezerit😢

Πριν 8 μήνες
Mohan
Mohan

4 familje u humbi dinjitet 😭 Vet ben femija sta ben as hasmi

Πριν 8 μήνες
Neti Nogu
Neti Nogu

Ore jeni ne vete ju gazetaret qe hedhni zjarr per hasmeri mor porshtesira

Πριν 8 μήνες
Louiza Louiza
Louiza Louiza

Me vjen shum shum keq per gruan e pa fajshme edhe sikur te jet me fai nuk vritet njeriu por denohet, Por edhe per ate 16 vjeqar si duket paska qe i braktisur qe i vogel dhe ka arritur tr bej vrasie ne familie puf sa gjynaf gruaja e shkret po as hakmarrje prenda fisit sbehet ore njerez ai mbylli zemren etija beri krim po tani po e mbyllin te gjith zemren te behen kriminel te nje krimineli 16 vjeqar PERENDI n'a mbro nga ligesia n'a njerzit e lig AMIN

Πριν 8 μήνες
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

O cfaj keni ju more djem Mereni dhe Vareni vellan tuaj aty para fshatit te gjall ne litare 😤😤😤

Πριν 8 μήνες
Violeta Xhameta
Violeta Xhameta

O zot cte thon

Πριν 8 μήνες
Leke Dema
Leke Dema

@Mimoza Dule fjal shum e mir .ne te gjith boten pagun ai qe ben fain .ne shqipri pagun familija

Πριν 8 μήνες
Mimoza Dule
Mimoza Dule

po ca fai kan vellezrit e shkret ai qe beri xhestin e ta pagoj

Πριν 8 μήνες
Elona Avdiaj
Elona Avdiaj

Ajo e shkreta vdiq . Po familjaret e autoreve jan te gjall ne mes te vdekureve

Πριν 8 μήνες
Henzo Krasniqi
Henzo Krasniqi

Gjynah te shkretet vllezer ca faj kan kto

Πριν 8 μήνες
Loal 22
Loal 22

Cfar faj kan te shkreret , i beri me hasmeri vellai i.lig , krimineli Edhe ata ta mbysin me peshqir ashtu sikur ai beri me te ndjeren

Πριν 8 μήνες
Sony sony
Sony sony

@Kujtime Berisha Mirmbrema Kujtimet. ✋Ke te drejt ; se kisha menduar ; por ne fakt nuk ishte me te keq . Ska te lidhje me ngjarjen.👋👋👋👭🍀

Πριν 8 μήνες
Kujtime Berisha
Kujtime Berisha

sony  nuk keni nr tel po e gjetet te flisnit ketu

Πριν 8 μήνες
Alket Starova
Alket Starova

I ligu shtepise skeni faj ju fajin e ka i ligu qe beri krimin sa per familjen e te ndieres nji porosi e di qe dhembja eshte e madhe po behuni te szgjuar dhe mos filloni hasmeri me njerezit e pa fajshem se dhe ata jane te tronditur po sa ju dhe eshte gjynah

Πριν 8 μήνες
Valentina Manias
Valentina Manias

@Sony sony ishalla, ka thënë Zoti. .po të ishe këtu..ose unë atje..do e kisha shpresën 100%..po asnjëherë se dimë çfarë ka rezervuar fati...ja si ky komunikim ...që më parë as ëndërr nuk e kisha ëndërruar..Zoti është i plotfuqishëm. ..bën mrekullinë e tij..💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 8 μήνες
Valentina Manias
Valentina Manias

@Sony sony mirmengjes e dashur, më ke bërë të qesh në pikë të mëngjesit, me bastumin hahahaha. .nëna ime përdor një shprehje. .qeni leh aty ku hanë...nëse shtëpia huaj ja jep një copë. ..Ai e merr dhe e hanë në strofull. .se aty e gjenë rehatinë...të uroj gjithë te mirat e kësaj bote 💖💖💖💖💖ime ..

Πριν 8 μήνες
Sony sony
Sony sony

Ah c'ua nziu faqen vellai ☻😡😡😡 . Shum e rende per familjen e viktimes , per sot dhe gjith jeten , e moren ne qaf kete shtepi 😭😭por gjith ne duhet ti kuptojm ne cfar situate jan edhe keta vellezer ; motra & prinderit . Mos tua ngarkojme me shum se sa e kan hallin , jan njerez hallexhinj. Kan rritur gjarprinj ne shtepi . Mua me duken njerez te ndershem . Cte ben femija , ta fut koken ne h.....e 🤷‍♀️🙈 🤝 Un ju pershendes dhe mos u percani ne familje ; seshte faji juaj.

Πριν 8 μήνες
Elona Avdiaj
Elona Avdiaj

@Loal 22 a thua te jet ne gjendje ai tani te marre nje vendim. Ai akoma eshte ne gjendje shoku. Pastaj me mire te vriten autoret e ngjarjes sesa familjet e tyre . Cfaj kan prindrit e tyre.

Πριν 8 μήνες
fotini kostandinidhi
fotini kostandinidhi

9

Πριν 8 μήνες
Loal 22
Loal 22

Sh e drejt edhe une nuk jam per percarje dhe per me teper ata velleszrit duken qe jane te ndershem por nuk u ngelet rrugezgjidhje tjeter !Kjo vellazeri u thye ,xhaxhait i iku zonja e shtepis & femijeve nena e xhanit ,nuk faletI takon te zotit te shtepis te mar situaten.qe mos te ket tragjedi te tjera 😭

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Mallakastër, aty ku gjaku nuk harrohet | ABC News

04:14

Mallakastër, aty ku gjaku nuk harrohet | ABC News

ABC News Albania

προβολές 395 000

Vellezerit e mbulojne me para ciftin,  dasma (Andy & Virxhinia)

21:37

Si të dallojmë mjaltin bio/Procesi i nxjerrjes dhe provat e cilësisë

04:20

"Debat me Stupc" - Ramadani - Zivko dhe Ministri

26:58

9 vite ka tatuazh në gjoks, emrin e ish të dashurës, debate në studio

46:35

Ky është vendi im Mallakastra

29:18

Ky është vendi im Mallakastra

ChannelOneAl

προβολές 48 000