Mariglen Hazizaj - Nuk te ndahem pa te marre (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:27

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Muzika & Orkestrimi: Vani Rushiti
  Teksti: Vojsava Alia
  Klarinet: Maldin Avduli
  Violine: Eraldo Feto
  Video by: Max Production

Lefter Danellaris
Lefter Danellaris

😘😘😘

Πριν 8 ώρες
Lefter Danellaris
Lefter Danellaris

😀

Πριν 8 ώρες
Elezi Agli
Elezi Agli

shumë e bukur është

Πριν 2 ημέρες
samsung edi
samsung edi

montojm keng video foto te ndryshme, bejm dhe klipe me pjes te shkeputura . . . . . . nga volswagen golf 2

Πριν 5 ημέρες
Dona Ona
Dona Ona

Ska fjal te pershkruash ty me kete ze te bukur ! Suksese ⭐ Likeeeee👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 5 ημέρες
Marjol Mucaj
Marjol Mucaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
Elezi Agli
Elezi Agli

super kenga mariglen

Πριν 6 ημέρες
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Hahaha i ishte kenduar molles dardhesh qershis pjeshkes luleshtrydhes por ftoit jiooo se është një frut që po nuk piqet mire te mbyt a je i sigurt që është ber ftoi jot 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 7 ημέρες
Elvisa Sula
Elvisa Sula

😂😂😂😂😂kur e degjova per here te pare isha ne bus dhe e ngrita zerin angezet u shastisen😂😂😂😂😂. Urime shm e bukur si kenge.

Πριν 9 ημέρες
Rolanda Mira
Rolanda Mira

Te lumte goja na kenaqe me zerin dhe kengen e bukur qe kendon bravo urime Mariglen🙏🙏👍👍

Πριν 10 ημέρες
Beta Bashaj
Beta Bashaj

Bravo ze I vecant

Πριν 11 ημέρες
Iltana Koleka
Iltana Koleka

Komplimente🌹

Πριν 12 ημέρες
Ana Ibrahimaj
Ana Ibrahimaj

Albania 🇦🇱 👏👏👏👏

Πριν 12 ημέρες
Arjol Kapaj
Arjol Kapaj

Bravo yll

Πριν 12 ημέρες
Google Nayl
Google Nayl

Bravo 1111111111111shi

Πριν 13 ημέρες
Maria Lela
Maria Lela

😍👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 13 ημέρες
Sidorela Seitaj
Sidorela Seitaj

Suksese te metejshme... Te presim me keng te tjera ⭐

Πριν 14 ημέρες
Ramiz Gerdani
Ramiz Gerdani

Bravo. Mariglen azizaj

Πριν 15 ημέρες
Amelia Demaj
Amelia Demaj

Suksese shume bukur me i mirije 👏👏🎶🎶

Πριν 16 ημέρες
Trifon Sulqaj
Trifon Sulqaj

Bravo Mariglen super keng urime nuke ndalem se degjuari 🤗🤗

Πριν 17 ημέρες
Mimoza Prifti
Mimoza Prifti

Te lumte goja Mariglen! Muzika shum e bukur... Nje vidjoklip qe shkelqen ne natyr 🌞 Zeri jot shum i embel 🥰 Vajza qe luan me shum dashuri 🤩 Urime dhe per djalin ne istrumetin muzikor 👍 Te uroj shum suksese 🙏 Te pershendesim nga Italia ❤ 👏

Πριν 17 ημέρες
Jonida Pepa
Jonida Pepa

Te presim ne rodos ⭐💃🎵🔥🔥

Πριν 18 ημέρες
Jonida Pepa
Jonida Pepa

Kenga te ka dal ⭐ suksese te metejshme 👏

Πριν 18 ημέρες
lela Eglantina
lela Eglantina

Sa bukur

Πριν 18 ημέρες
Aulona Murati
Aulona Murati

Cdo dite na shoqeron zeri jot i embel 😍 je i mir 💝👍😘👏

Πριν 19 ημέρες
Valter Hamataj
Valter Hamataj

Suksese Geno lart e me lart 👍👍👍👍

Πριν 19 ημέρες
Ronaldo Mesutaj
Ronaldo Mesutaj

Falma zemren lule bor🔥🔥🔥🌟🌟🌟🌟💃

Πριν 19 ημέρες
ANA BITRI
ANA BITRI

TE LUMTE GOJA,SUKSESE. 19_06_2020

Πριν 20 ημέρες
Vera Gjoni
Vera Gjoni

Woowww sa bukur o king 🥰👏👏👏👏👏

Πριν 20 ημέρες
Vera Gjoni
Vera Gjoni

😍❤🇦🇱🎻🌹🎵💃🌻🎙🌺

Πριν 20 ημέρες
Vera Gjoni
Vera Gjoni

😍❤🇦🇱🎻🌹🎵💃🌻🎙🌺

Πριν 20 ημέρες
Vera Gjoni
Vera Gjoni

😍❤🇦🇱🎻🌹🎵💃🌻🎙🌺

Πριν 20 ημέρες
Vera Gjoni
Vera Gjoni

😍❤🇦🇱🎻🌹🎵💃🌻🎙🌺

Πριν 20 ημέρες
Erjon Xhafa
Erjon Xhafa

Super kenge Mariglen suksese 🎤🔥🔥🔥🔥

Πριν 20 ημέρες
Ervin Zanaj
Ervin Zanaj

👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

Πριν 21 ημέρα
Klara hoxha
Klara hoxha

Perfect song! 😍

Πριν 21 ημέρα
Nazmi Bashaj
Nazmi Bashaj

👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 23 ημέρες
Nazmi Bashaj
Nazmi Bashaj

suksese nipçe te kendofte ❤

Πριν 23 ημέρες
macedoni macedoni
macedoni macedoni

Koooo

Πριν 23 ημέρες
Nikolin 123
Nikolin 123

🔥🔥🔥👏👏👏👏🎶🎶🎶🙏🙏🙏

Πριν 24 ημέρες
Egla Bashaj
Egla Bashaj

👏🔥🎼🎶

Πριν 24 ημέρες
Egla Bashaj
Egla Bashaj

Bravo dhe sukse te metejshme te kendofte ❤️ 👏🙏

Πριν 24 ημέρες
Nikolin 123
Nikolin 123

Bravo vella 👏je me i miri 👏🙏🔥

Πριν 24 ημέρες
Oriada Ada
Oriada Ada

👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏

Πριν 24 ημέρες
Oriada Ada
Oriada Ada

Opaaa te kendofte ❤️ 👏👏

Πριν 24 ημέρες
Agron Xhelaj
Agron Xhelaj

Keng super te lumt goja suksese të mëtejshme

Πριν 24 ημέρες
Inna Agaj
Inna Agaj

Kthei syt njeher nga djali se i plase shpirti i plase😜😂 komplimente per zerin.. kenga dhe klipi shum te vecant😍👏👏

Πριν 25 ημέρες
himara1981
himara1981

Mbaj kete ritem se e mbyte fare. Zëri i bukur dhe i kuptueshëm ,muzika super..... sukses i garantuar.

Πριν 25 ημέρες
Suada Jaho
Suada Jaho

Respekte dhe suksese me keng te tjera Mariglen👏😘😘😘

Πριν 25 ημέρες
Anxhela Lamaj Official
Anxhela Lamaj Official

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 25 ημέρες
amel lema
amel lema

Kenge shum e bukur 🎵🎤👏

Πριν 26 ημέρες
Nardi Leonard
Nardi Leonard

👌👌👌👏👏👏👏👏👏

Πριν 26 ημέρες
Artenisa Elmazi
Artenisa Elmazi

Zgjoemi me zerin e bilbilit super kenge💃💃👍👍👏👏👏👏

Πριν 26 ημέρες
Altin Suli
Altin Suli

Te kendoft zemra e suksese te uroj ⭐🙏

Πριν 27 ημέρες
Baci Xhelaj
Baci Xhelaj

ylli💖💖💖💖

Πριν 27 ημέρες
Vlora Albania
Vlora Albania

😍😍Bravo😘👏👏👏👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Genti Isufaj
Genti Isufaj

Shum e bukur kenga!! Super per sezonin e veres!!

Πριν 27 ημέρες
Elidon Braka
Elidon Braka

Te kendoft zemra e goja gjithe jeten Mariglen Hazizaj je i papar 👏

Πριν 28 ημέρες
Brothers games
Brothers games

Very beautiful Albanian song✔👏👏👏

Πριν 28 ημέρες
Mersin Cala
Mersin Cala

je njesh shum bukur je Kenetari Im I preferuar

Πριν 28 ημέρες
Mersin Cala
Mersin Cala

bravo

Πριν 28 ημέρες
Fato Veliu
Fato Veliu

Jepi Mariglen shume e bukur e ke qare

Πριν 28 ημέρες
Laureta Ormeni
Laureta Ormeni

Shum keng e bukur respekte per te gjith vloren dhe jugun💃🌹🌺🎻🎵🔉🔥

Πριν 28 ημέρες
Laureta Ormeni
Laureta Ormeni

Shum keng e bukur respekte per te gjith vloren dhe jugun💃🌹🌺🎻🎵🔉🔥

Πριν 28 ημέρες
Neri Pashaj
Neri Pashaj

Nje kenge shum e bukur me nje ze brilant 👌 te uroj suksese 🎤 👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Kristina Hazizaj
Kristina Hazizaj

Komplimente 👏👏😊

Πριν 29 ημέρες
Kristina Hazizaj
Kristina Hazizaj

👏👏

Πριν 29 ημέρες
Kristina Hazizaj
Kristina Hazizaj

Te lumt goja 🥰👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Kristina Hazizaj
Kristina Hazizaj

👏👏👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Kristina Hazizaj
Kristina Hazizaj

👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Arjol Leka
Arjol Leka

👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Aulona Murati
Aulona Murati

Te dhent zoti shendet Mariglen bravo per kengen e degjojm cdo dite 💃👏🔥

Πριν 29 ημέρες
Rukela Bani
Rukela Bani

Bravo 👏👏eshte super keng sukses me keng te tjera 👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰😍😍❤❤👏👏👏

Πριν 29 ημέρες
Orgest Lali
Orgest Lali

Super teksti si dhe kenga👏👏

Πριν 29 ημέρες
Doni Caci
Doni Caci

Foli moj djalit se e bere per doktor

Πριν μήνα
Anila Boshkaj
Anila Boshkaj

Je shum i mir yll ❤😘😘😘😘😘

Πριν μήνα
Juli Rama
Juli Rama

Je me i miri mariglen suksese sa me lart 🎶 👏👏👏👏

Πριν μήνα
Ana Janko
Ana Janko

Te kendoft zemera se na kenaqe yll bravo 👏💃🔥🎵

Πριν μήνα
Elona Fejzullahu
Elona Fejzullahu

😍 Sa i bukur vidioklipi kush me tregon ku ndodhet ky vend kaq i bukur ?

Πριν μήνα
Inna Agaj
Inna Agaj

Ka shum ngjashmeri dhe me shkodren 🏘 🏡 🏠

Πριν 25 ημέρες
Ana Janko
Ana Janko

😜😜😜

Πριν μήνα
Elona Fejzullahu
Elona Fejzullahu

@Ana Janko faleminderit e dashur shqiperia esht e mbushur plot me bukuri 🌞🌷🏡🌸🏡🌹🏡🍀

Πριν μήνα
Ana Janko
Ana Janko

Vlora o yll vlora e bukur 😉

Πριν μήνα
Dane Mesutaj
Dane Mesutaj

Jepi gono bravo👏👏👏👏oze bilbili

Πριν μήνα

Επόμενο

Mariglen Hazizaj - Kolazh jugu ( Offical Video 4K )

05:26

Mariglen Hazizaj - Kolazh jugu ( Offical Video 4K )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 222 000

Mariglen Hazizaj - Çapkëneja ( Official video 4k )

04:05

Mariglen Hazizaj - Çapkëneja ( Official video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 46 000

The Boys Season 2 - Teaser Trailer | Amazon Prime Video

1:57

The Boys Season 2 - Teaser Trailer | Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

προβολές 2 847 001

Mariglen Hazizaj - Namusqare (Official Video 4K)

03:07

Mariglen Hazizaj - Namusqare (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 90 000

Krenar Seiti - Mos Me Ler Te Plas

03:02

Krenar Seiti - Mos Me Ler Te Plas

Krenar Seiti

προβολές 99 000

Altin Sulku - Unaza (Official Video 4K) | Prod. MB Music

03:29

Murat Cama - Ulu sorkadhe me mua ( Official Video 4K )

03:50

Murat Cama - Ulu sorkadhe me mua ( Official Video 4K )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 47 000

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

06:42

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

ArkivaShqip

προβολές 2 000 000

Mariglen Hazizaj - Mbeta ne kurbet ( Official video )

04:39

Mariglen Hazizaj - Mbeta ne kurbet ( Official video )

Mariglen Hazizaj Official

προβολές 69 000

Tahir Boshkaj & Haxhi Arapi - Potpuri Vlonjate ( Official Video 4K )

09:55

Tahir Boshkaj & Haxhi Arapi - Potpuri Vlonjate ( Official Video 4K )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 4 800 000

2007** j-hope & RM (+ENG)

18:35

2007** j-hope & RM (+ENG)

BANGTANTV

προβολές 2 167 208

TEMPERATURE SCREENING GOES TOO FAR

2:38

TEMPERATURE SCREENING GOES TOO FAR

Charles The French

προβολές 103 791

Spencer X Best BeatBox Tik Tok 2020 - CooL TikTok

14:09

Spencer X Best BeatBox Tik Tok 2020 - CooL TikTok

CooL TikTok

προβολές 32 947 906

Настя и сборник новых серии про друзей

31:29

Настя и сборник новых серии про друзей

Мия Настя Артем

προβολές 702 999

My Crush Reacts to Addison Rae & Ex Girlfriend

10:13

My Crush Reacts to Addison Rae & Ex Girlfriend

Jarvis & Kay

προβολές 797 381

Άγριες Μέλισσες - Τετάρτη 08/07

0:30

Fans Vandalized My House

10:09

Fans Vandalized My House

Steezy Kane

προβολές 404 684