Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 07:36

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Media Partner: RTV Klan
  Partner: EmraCom
  Production Partner: MAX Production
  Orkestrimi: Vani Rushiti
  Klarinet: Maldin Avduli

ρολαντ μητραι
ρολαντ μητραι

😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Alex Alimi
Alex Alimi

Kejo kenge eshte e mazies respekt

Πριν 11 ημέρες
Klajdin Aliaj
Klajdin Aliaj

🧡🧡

Πριν 11 ημέρες
Rei Alilaj
Rei Alilaj

Bravo kjo eshte kenga me e pelqyer qe e kam pare ndonjeherë

Πριν 12 ημέρες
No Name
No Name

Keng labe

Πριν 12 ημέρες
Cimi Lu
Cimi Lu

Sa here qe ju ndigjoj me kenaqeni zemeren kendoni shuuuumbukur lum nena qeju ka sa krenare qe eshte zoti ju bekoft qe te dy dhe suksese pacit gjith jeten

Πριν 15 ημέρες
Ramiz Gerdani
Ramiz Gerdani

Moter Dhe vedha Si dy pika uji 👏

Πριν 16 ημέρες
free fire HD
free fire HD

Bravo ju kendofte zemra kengetaret e mi te preferuar! Super kenge vlora!

Πριν 17 ημέρες
Nurie Agaraj
Nurie Agaraj

Nuk ngopesh me kta dy zra fantastik jeni t pa arritshm flm qe egzistoni

Πριν 17 ημέρες
giorgia dhiari
giorgia dhiari

Shum kenk e bukur mon falni nuk di të skrui mir në ship

Πριν 17 ημέρες
Vasilis Velonas
Vasilis Velonas

Sa bukur kenga

Πριν 18 ημέρες
Natasha B.D.trovami lavoro
Natasha B.D.trovami lavoro

Keng shum e bukur

Πριν 19 ημέρες
eva eva
eva eva

👏👏👏

Πριν 20 ημέρες
Lina Toska
Lina Toska

Ju lumte goja na kenaqni me keto kenge

Πριν 22 ημέρες
asgsiwins suqusgdhaus
asgsiwins suqusgdhaus

sa bukur kenga suksese ne jet marjola dhe jurgen jeni si engjej😃😃😃😃dhe keni ze t bukur julumt keshtu vazhdoni judua shum😃😃😃😃😃

Πριν 25 ημέρες
Kajmakis Imaili
Kajmakis Imaili

Super

Πριν 26 ημέρες
lida matohitaj
lida matohitaj

Bravo vlora

Πριν 27 ημέρες
Enki Shehu
Enki Shehu

Shumm bukur

Πριν 27 ημέρες
Mario5556
Mario5556

Respect from Hladilnica BG

Πριν μήνα
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj

👏👏👏👏👏👏😍😍

Πριν μήνα
Ari Ari
Ari Ari

Jeni të shkëlqyer të dy . Ju falte zoti

Πριν μήνα
Elda Tollumi
Elda Tollumi

Ju lumte goja.

Πριν μήνα
Behije Tafa
Behije Tafa

RrofshI lum prinderit qe ju kane ju kendofte zemra moter edhe vella pershendetje nga Athina🌷🌷🌷💥💥💥

Πριν μήνα
Ernilda Rrapi
Ernilda Rrapi

🥳🥳🥳🥳👋👋👋👋 bravooooo Mariola & Jurgen Kaca

Πριν μήνα
Alsa Zarka
Alsa Zarka

Mariola Jurgen yje si gjithmon suksese

Πριν μήνα
Anelja Dragoti
Anelja Dragoti

Bravooo sa ze te bukurrrr keni yjeeee suksese !

Πριν μήνα
Eternal_Z
Eternal_Z

❤️❤️

Πριν μήνα
ledi toska
ledi toska

super kenge bravo 👍👍

Πριν μήνα
Astrit Senja
Astrit Senja

Sa bukur 😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋

Πριν μήνα
Astrit Senja
Astrit Senja

❤️❤️

Πριν μήνα
Shega Gjata
Shega Gjata

Super kenge me pelqen shume ju kendofte zemra te dyve moter vella pershendetje nga lushnja shume👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Πριν μήνα
Albion Ibrahimi
Albion Ibrahimi

Shkelqeni bravo ju lumt goja 😍😍😍👏👏👏

Πριν μήνα
Alma Alma
Alma Alma

Fantastik

Πριν μήνα
Salla Tauland
Salla Tauland

Super të dy 👏👏👏👏

Πριν μήνα
Defrim Demce
Defrim Demce

Jeni kengetaret me te mire per kenget popullore.

Πριν μήνα
ardit baraj
ardit baraj

Ju këndoftë zemra❤❤

Πριν μήνα
SALVE TRANCA RUAS
SALVE TRANCA RUAS

BRASIL 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 BRASIL

Πριν μήνα
Cimi Caushaj
Cimi Caushaj

Ju kendofte zemra moter e vella.. Sa here qe degjoi konget tuja me knon zemra Bravo ju dua shume . JU PERSHENDES NGA ( KOSOVA .AL )

Πριν μήνα
Vasilis Velonas
Vasilis Velonas

Jeni shum te mir qe te dy ' ju kendofte zemra👏😘😘🌹

Πριν μήνα
Aferdita Kaja Deçja
Aferdita Kaja Deçja

Ju kendoft zemra

Πριν μήνα
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Kendoni shume bukur mbaresi kudo te jeni ⭐⭐❤️❤️💫💫👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🖐️

Πριν μήνα
Ledion Mamone
Ledion Mamone

1 saluto per mia mamma che ho lontano e per caso di corona virus questo anno nn so se vado in Albania 💋🇦🇱🇮🇹❤️

Πριν μήνα
Petrit Kola
Petrit Kola

Shum keng te bukra veq kto keng degjoj gjith diten ju falenderoj like nese dhe ju e degjoni❤️

Πριν μήνα
Fjorela Demko
Fjorela Demko

Ju lumte goja e embel💖💖💖🌹🌹😊😊

Πριν 2 μήνες
Entela Mustafaraj
Entela Mustafaraj

💙💙

Πριν 2 μήνες
Salvador Musa
Salvador Musa

❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
Mirela Hondai
Mirela Hondai

Ju kendofte zemra ju dua shum❤❤🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Adela Lanaj
Adela Lanaj

Super

Πριν 2 μήνες
Erida Hatia
Erida Hatia

Manjola dhe Jurgen keni vertet nje ze shummmmmm te bukur 💗😘🤗

Πριν 2 μήνες
Dorian Korcari
Dorian Korcari

Super ini me te mirt

Πριν 3 μήνες
Samsunges Samsunges
Samsunges Samsunges

Super 👏👏👏

Πριν 3 μήνες
Blerina Bogdani
Blerina Bogdani

Bravo bravo 👌👌

Πριν 3 μήνες
Alda Lana
Alda Lana

Moj Marjola jam fansia jote qe te kenga Gershetat e tua....Ke nje ze brilant.Dhe bashk me vellain jeni nje kombinim super perfekt.Te uroj vetem suksese.Edhe ketu ne France te degjoj me shum pasion.Bravooo

Πριν 3 μήνες
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj

Bravo ❤❤

Πριν 3 μήνες
Klodi Zotkaj
Klodi Zotkaj

Ju l'UMTS goja obilbilat ejugut

Πριν 3 μήνες
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi

Hedh vellon pranvera Zbukurohet mali Bashk me dallandyshet Do me vij dhe djali Sa vargje me kuptim 🙁

Πριν 3 μήνες
altin aliraj
altin aliraj

Mariola shume kenge bukure ti jurgeni kendoni mire bravo lume vlora qe te kemi yje kengetaret shume te mire bravo respekte qe dy kendofte zemra shpirti ❤❤❤🌹🌹

Πριν 3 μήνες
Labëria News
Labëria News

Bravo !

Πριν 3 μήνες
ARA ARA
ARA ARA

Kolazh superrr ❤️❤️

Πριν 3 μήνες
Labëria News
Labëria News

Super !

Πριν 3 μήνες
Desi Zgourati
Desi Zgourati

Vajza ime e degjon gjithmon kte keng e ka shum qejf ekam 13 muashje!!!

Πριν 4 μήνες
altin aliraj
altin aliraj

bravo mariola jurgeni ju falenderjo na zemra dy yje me kenke te bukura respekte bere dy jane kengtare shume te mire ju kendofte zeri me kenge te bukura

Πριν 4 μήνες
altin aliraj
altin aliraj

mariola jurgni te pershndese me kenge te bukura popullore beni nje respekte e tundet jeni kengetare shume te mire 👏👏👏👌

Πριν 4 μήνες
Dja Boraka
Dja Boraka

E vlora ju dua shum yje ju kendoft zemra

Πριν 4 μήνες
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha

Shum bukur .suksese .opaaaaaa zjarr si gjithmon🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 μήνες
Juli Metaj
Juli Metaj

Ju lumte goja dhe zemra motra dhe vellai

Πριν 4 μήνες
Ardita Cobaj
Ardita Cobaj

Jeni shume te mire te dy,kenge shume te bukura keni bere,ju uroj suksese ne punen tuaj.

Πριν 4 μήνες
Juli Metaj
Juli Metaj

Jeni njesha ju lumt goja

Πριν 4 μήνες
Vlore Skel
Vlore Skel

Bravo shum bukur na kenaqet super super ju lumt goja

Πριν 4 μήνες
Manuel Metolli
Manuel Metolli

u shplodha

Πριν 4 μήνες
Anila Haxhiaj
Anila Haxhiaj

Ju lumt goja jemi me te miret ju perqafoj fort 😘

Πριν 4 μήνες
Avni Koçiaj
Avni Koçiaj

Ju lumte goja Jurgen dhe Mariola se na i mbushni syte me lot sa here qe i degjojme

Πριν 4 μήνες
gaming video
gaming video

Lum nena qe ju ka

Πριν 4 μήνες
Erdis Mukaj
Erdis Mukaj

Shumr bukur ju krndoft zemra

Πριν 4 μήνες
Gramoz Dedaj
Gramoz Dedaj

💋❤😘🙏🙋🏻‍♀️😍🤩😻🦄🍯🍭🍰🎂🍩🍭🍨🍧🍡🍤🍚🍦🍣🥧🍰

Πριν 4 μήνες
Blerta Mucllari
Blerta Mucllari

Ju kendofte zemra

Πριν 4 μήνες
Anduela Zyli
Anduela Zyli

Yje jeni

Πριν 4 μήνες
gustav J
gustav J

JENI MA TË MIRTË! - NGA GJAKOVA 🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Dea Aliaj
Dea Aliaj

❤️❤️

Πριν 4 μήνες
Ergys Halilaj
Ergys Halilaj

Suuuupppeeerrrrrr supeeeerrrrrrrrrrrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏🍾🍾🍾🍾🍾🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉👍👍👍👍👍👍

Πριν 4 μήνες
Antoneta Skenderaj
Antoneta Skenderaj

Ju kendoft zemra gjithmon super kenge😘😘

Πριν 4 μήνες
Beshir Proķo
Beshir Proķo

Masha ALLAH RESPEKTE🇦🇱🇦🇱👍

Πριν 4 μήνες
liljana mamullari
liljana mamullari

Bravo kënktare mëemir🌝

Πριν 4 μήνες
eugert cekli
eugert cekli

Jeni kengetar super paci jete te gjate

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

Popullore Vallja Jon E Jugut

13:43

Popullore Vallja Jon E Jugut

Various Artists - Topic

προβολές 564 000

Mariola & Jurgen Kacani - Potpuri Jugu 2019 (Acromax Rewind)

08:54

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

03:53

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

Era Rusi

προβολές 17 000 000

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

06:42

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

ArkivaShqip

προβολές 1 800 000

Marjola ft. Nazif Cela - Bije e babait

05:15

Marjola ft. Nazif Cela - Bije e babait

ElrodiMusicOfficial

προβολές 3 700 000

Renato Jaho - Baba Te Paca Sa Malet ( Official Video 4K )

03:12

Marjola ft. Jurgen Kacani - Kolazh (Official Video HD)

06:03

Marjola ft. Jurgen Kacani - Kolazh (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 9 700 000

GENA - Pogonishte

08:20

GENA - Pogonishte

ProduksioniARDI

προβολές 17 000 000

Mariola Kacani - Dasma jone (Official Video HD)

06:17

Mariola Kacani - Dasma jone (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 8 100 000

Arjan Korkaj - Kolazh Jugu 1 (Official Video)

19:30

Arjan Korkaj - Kolazh Jugu 1 (Official Video)

Arjan KORKAJ

προβολές 1 500 000

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

15:08

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

LegitGamingGR

προβολές 94 268

Josh and Jaden left the Sway House

5:50

Josh and Jaden left the Sway House

Bryce Hall

προβολές 1 106 122

10 σκοτεινά μυστικά του Disney World.

10:02

10 σκοτεινά μυστικά του Disney World.

Gloomy Gentlemen

προβολές 32 196