No video

Mariola & Jurgen Kacani - Shpirti im binjak (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 3:05

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Music & Arrangement: Valter Beqo
  Lyrics: 2Step
  M.U.A: Elona Balaj
  Styling. BC designer: JAGUAR CLIMBER
  Resort & SPA Bougainville

Έρη Έλντα
Έρη Έλντα

Edi je shpirti im binjak . Te dua shume Eri jot ❤❤

Πριν 17 ημέρες
Arjol Arkol
Arjol Arkol

Nese e degjoni kete kenge beni like🌷💕💥

Πριν 17 ημέρες
Amelia Uka
Amelia Uka

Soni jeta ime

Πριν 18 ημέρες
Eda Shahu
Eda Shahu

Faleminderit qe na dhuroni emocione te pafundme si vella e moter. Vazhdoni te tregoni pandashmerine midis just. Suksese dhe urime te perzemerta!

Πριν 21 ημέρα
Αγγελοσ Μαικο
Αγγελοσ Μαικο

Πόλη ορεο 💜💜💜

Πριν μήνα
Elsa Tarushi
Elsa Tarushi

💖💖

Πριν 2 μήνες
Elsa Tarushi
Elsa Tarushi

😘🥀😘

Πριν 2 μήνες
Люда Горбатюк
Люда Горбатюк

😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 μήνες
Luiza coku
Luiza coku

Super keng . Marjola yll 👌👍👏👏😍😍🧡🧡

Πριν 2 μήνες
Ornela Lulja
Ornela Lulja

Ju lumt goja Jeni super

Πριν 2 μήνες
Nevila Korkaj
Nevila Korkaj

super jeni te papare na kenaqet me zerin tuaj moter e vella nje kombinim prefekt

Πριν 3 μήνες
Ornela Lulja
Ornela Lulja

Jane te mrekullushem qe te dy muzika e bukur shum dhe teksti jan kengetar te mir shum me kte kenge te bejne te enderrosh urime

Πριν 3 μήνες
Kela Cenaj
Kela Cenaj

bukuri shqiptare 😍

Πριν 3 μήνες
Έρη Έλντα
Έρη Έλντα

Dashuria ime je ti Eduard D❤💜😘😘

Πριν 3 μήνες
Rezi Rrokaj
Rezi Rrokaj

esht shm e veshtir t gjesh shpirtin binjak...dh un jm m fat q e kam gjetur shpirtin tim binjak dh e prsh m kete keng 👏👏💖💖💖😘😘😘😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
Landi Arapi
Landi Arapi

Shume kenge bukur

Πριν 3 μήνες
Negen J
Negen J

Love this song!!😭😭❤️

Πριν 3 μήνες
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos

ME pelqen shum jeni shum te mir

Πριν 3 μήνες
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos

dy shpirta binjak super keg 👏👏👏👏👏👏bravo emeritoni

Πριν 3 μήνες
Ornela Dhespollari
Ornela Dhespollari

Nje kenge shume e bukr 😊🤩❤😘😘

Πριν 3 μήνες
Elvira Dollapi
Elvira Dollapi

Është fat të kesh dikë të tille 🙏 N

Πριν 3 μήνες
Violeta Ndoj
Violeta Ndoj

Esht fat tekesh nje shpirt binjak

Πριν 3 μήνες
Vjollanda Landa
Vjollanda Landa

kenge fantastike marjola dhe jurgen shpirta binjak

Πριν 3 μήνες
Eri Rei
Eri Rei

shume super pa fjale rosalinda💖💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹😻😻😻😻😻😻😻😻😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋

Πριν 3 μήνες
A I
A I

like kush mendon se kjo kenga esht super hit

Πριν 3 μήνες
A I
A I

shum bukur

Πριν 3 μήνες
keti adele
keti adele

Yje!!!

Πριν 3 μήνες
Rebiona Terolli
Rebiona Terolli

Na knaqet

Πριν 3 μήνες
sidou Ahmed
sidou Ahmed

Dashuri ❤️❤️❤️❤️💕

Πριν 4 μήνες
lusjana army
lusjana army

Shum e dukur je dere marjola

Πριν 4 μήνες
B love
B love

😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Alex Manga
Alex Manga

Love it🌹💓🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Elisa Elisa
Elisa Elisa

And in anglish that means omg yes yes yes look at her dress ok

Πριν 4 μήνες
Στελλα Τζακαι
Στελλα Τζακαι

Shume buku vlora ime..🍁💖💖❤💟💟😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Flour Dm
Flour Dm

💟💟💟💟💟👍🌟

Πριν 4 μήνες
Rezi Rrokaj
Rezi Rrokaj

jo t gjith kan fatin t ken shpirtin binjak....kete keng ja dedikoii shpirtit tim binjak .....i them q e dua pa fund❤😘😘😘

Πριν 4 μήνες
Arife Saini
Arife Saini

Dashuris i vura emer , një unaz për zemër ... 😍👏👏👍👍👏👏

Πριν 4 μήνες
Alban Hasanaj
Alban Hasanaj

Super yll kenga bravo lum vlora ad ju ka

Πριν 4 μήνες
Ornela Nela
Ornela Nela

Shum bukur kenga

Πριν 4 μήνες
Zabit Kaja
Zabit Kaja

jeni te mbrekullushem👍👍👍👍

Πριν 4 μήνες
Blerina Vizani
Blerina Vizani

💕💕💕💖💖💖💕💕💕💕❤❤❤❤❤😉😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
redi luarasi
redi luarasi

I love the song

Πριν 4 μήνες
Erika Vela
Erika Vela

Me pelqen shume 💕💕💕💕💕💕 kenga 💋💋 ju lumte Shpirti binjak 💗💗💗💖💕💕💓💟💞💞💞💞

Πριν 5 μήνες
Leonard Marku
Leonard Marku

😍😍😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Lili Lili
Lili Lili

Nje bravo e madhe 👏👏👏👌

Πριν 5 μήνες
Edmondi Ndoj
Edmondi Ndoj

Marjola.Jurgeni.Shpirti im binjak,nje kenge me tekst muzikor dhe muzike koti zero negative pa vlere pa shije ndjenja qe te na marre per ate a lot per te treguar nje ritual i kote..haha ishalla beheni njerez flm 🎓🌲

Πριν 5 μήνες
Msrios Saidhs
Msrios Saidhs

Shum keng e bukur fantastike bravo

Πριν 5 μήνες
Alexandros Tasi
Alexandros Tasi

Dashuris i fura emer nje unaz per nje zemer😍😘

Πριν 5 μήνες
Joni Kurti
Joni Kurti

E ku do kishte nje bashkpunim si ky moter e vlla me t bukur .. iu pergzoj per kte keng shum bukur .. Jeni me t miret .. respekte 😊😊

Πριν 5 μήνες
Edi Prastaj
Edi Prastaj

super 👏👏

Πριν 5 μήνες
Lela Reka
Lela Reka

😚😍😍😍😍❤❤❤❤

Πριν 5 μήνες
Marjeta Baho
Marjeta Baho

Me Kete kenge pershendes jeten time qe e dua pa funde

Πριν 5 μήνες
Lumaj Emiljano
Lumaj Emiljano

Superrrrr😍😍😍😍😘😘😘

Πριν 5 μήνες
Denis Sinana
Denis Sinana

💟💟💟💟💟💟😘😘😘😘

Πριν 5 μήνες
danutza dana
danutza dana

👍👍👍👍

Πριν 5 μήνες
Ornela Lulja. je nr 1 kenge shum e bukur
Ornela Lulja. je nr 1 kenge shum e bukur

Complimenti te dyve jan super kendojn bukur shume muzika e shkelqyer. Jeni si dy yje

Πριν 5 μήνες
Anna Bejko
Anna Bejko

fantastike

Πριν 5 μήνες
Sotiris Miaris
Sotiris Miaris

η αρβανέζα και ο μαλάκας

Πριν 5 μήνες
lico Roksi
lico Roksi

Sa lezet te dy moter e vella😘. Mariola eshte nje vajze shume e thjeshte 😘

Πριν 5 μήνες
Violeta Grecia
Violeta Grecia

SHPIRTI IM BINJAK SUPER TEKST SUPER KOMBINIM. KENGETARESH SUPER MUSIKE NA KENAQET SHPIRTIN 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍇🍇🍇🍇💝💝💝💝🍒🍒🍒🍒

Πριν 5 μήνες
erinda kaca
erinda kaca

super kenge 😍😍

Πριν 5 μήνες
Drita Ago
Drita Ago

🏆🏆🏆🏆🏆si yje 💞💞

Πριν 5 μήνες
Mi Cn
Mi Cn

zemra plot ❤️❤️❤️❤️

Πριν 5 μήνες
Dipesh Singha
Dipesh Singha

😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Arjol Arjol
Arjol Arjol

Eshte e bukr te kesh shipir binak🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌞😂🌇🌆🌄🌅🗻😁😍😍😍😍🇬🇧🇷🇺🇯🇵🇩🇪🇨🇳🇺🇸🇫🇷🇪🇸🌼🌼🌼

Πριν 5 μήνες
Ben Hamzi
Ben Hamzi

Super kenge ju lumt jeni super kengetar

Πριν 5 μήνες
Voca itali
Voca itali

Dashuris i vuna Emer se pa ty nje unaze per nje 💞 se pa funde te dua ty Shpirti im Bnjake Braviississ mooooooooo 👌👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇮🇹🇽🇰👋

Πριν 5 μήνες
Kadishe Ballazhi
Kadishe Ballazhi

Mariola-Mreteresh, kenga ❤❤Shpirti Im Binjak,😍

Πριν 5 μήνες
Blunirda Shehu
Blunirda Shehu

😍😍😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Rezi Rrokaj
Rezi Rrokaj

Shm bkr.. bravo marjola dhe jurgen♥♥

Πριν 5 μήνες
Γεωργία Κολνέκου
Γεωργία Κολνέκου

Sandorini ❤️❤️❤️

Πριν 5 μήνες
Ina Ina
Ina Ina

Shum bukur 👌👌

Πριν 5 μήνες
Goran Percic
Goran Percic

Shume bukur Mariola &Jurgen ❤pershendetje nga Serbia....muzika pa kunfin😘

Πριν 5 μήνες
Admir Bregaj
Admir Bregaj

Shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏

Πριν 5 μήνες
Mikaela Braci
Mikaela Braci

Ku eshte bere ky videoklip kaq i bukur? Suksese

Πριν 5 μήνες
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko

Ju lumtë goja kengë fantastike 🔝🔝🔝👏👏👏

Πριν 5 μήνες
shpetim bellova
shpetim bellova

κκζχ λσδδ0σ

Πριν 5 μήνες
Anila Ballaj
Anila Ballaj

Super😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Maria Xhezo
Maria Xhezo

Wow super😍😍👏👏👏👏

Πριν 5 μήνες
Landa Kadiu
Landa Kadiu

Sì gjithmon Ca' do presesh na dy gjigante te tille shume e bukur besoj se i Kane kauar te gjithe hitet e kitij viti

Πριν 5 μήνες
Violeta Ndoj
Violeta Ndoj

Shpirti im binjak ♥♥♥♥♥

Πριν 5 μήνες
lori lor
lori lor

Shume kenge e bukur me pelqen shume bravo⚘

Πριν 5 μήνες
aurora vova
aurora vova

Na beret me fiksime lum zerin te keni 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Πριν 5 μήνες
cristina 23
cristina 23

boungaville bay saranda ime 💕

Πριν 5 μήνες
x n
x n

Se pa fund t dua ty shpirti im binjak ♥♥

Πριν 5 μήνες
xheni balla
xheni balla

Super

Πριν 5 μήνες
Fatma Aliaj
Fatma Aliaj

Me te miret.❤

Πριν 6 μήνες
Enilda Demiri
Enilda Demiri

super fare 😍😍😍💎💎💎

Πριν 6 μήνες
Daniela Muca
Daniela Muca

Bravii

Πριν 6 μήνες
Sonia Toli
Sonia Toli

Kjo kenge na kenaq shpirtin per njeriun e zemres 👏👏👏👏😘😘😘

Πριν 6 μήνες
Tolis Tota
Tolis Tota

Shum kenge e bukur Respekte 😍🤙

Πριν 6 μήνες
Fatma Rrapo
Fatma Rrapo

Sa yll ketu Mariola😍😍 super keng🌟🌟

Πριν 6 μήνες
Ermira Nehdi
Ermira Nehdi

Dashuris i vura emer nje unaz per nje zemer, se pafund te dua ty shpirti im binjak 🤩🤩🤩🤩

Πριν 6 μήνες
Hold my beer
Hold my beer

Μαlakes den katalavaino xristo

Πριν 6 μήνες
Kelly Kurtulla
Kelly Kurtulla

Fantastike urime vlla & moter !!!!!👏👏👏❤❤🌷🌷

Πριν 6 μήνες
Valgena Shahaj
Valgena Shahaj

Shum e bukur

Πριν 6 μήνες
paul cojocaru
paul cojocaru

Hahaha

Πριν 6 μήνες
Tairi Amet
Tairi Amet

Te lumte te goia vlora jam vloiat dhe e kam per nder vlora 👍👍

Πριν 6 μήνες
Maria Maria
Maria Maria

Shpirti im binjak te dua shume dashuria ime Shum me mungon dashuria ime te kam gjithcka ne kete bote ...ermal❤eda ♾

Πριν 6 μήνες
denisa kola
denisa kola

Shum muzik e bukur...te kenaq shpirtin ta degjosh....urime 😘😍😍

Πριν 6 μήνες

Επόμενο

Insane Motivational Memes For Guys

13:46

Insane Motivational Memes For Guys

Danny Gonzalez

προβολές 1 596 433

EVERY BURGER KING EVER

5:47

EVERY BURGER KING EVER

Smosh

προβολές 1 809 451

The Wise Men of Instagram

11:45

The Wise Men of Instagram

Cody Ko

προβολές 2 007 054

Guess That Cheesy Infomercial (GAME)

13:51

Guess That Cheesy Infomercial (GAME)

Good Mythical Morning

προβολές 886 393

Brie Larson Filmed Avengers: Endgame Without Knowing She Was Captain Marvel

7:40

Brie Larson Filmed Avengers: Endgame Without Knowing She Was Captain Marvel

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 627 886

The Lion King Official Trailer

1:49

The Lion King Official Trailer

Walt Disney Studios

προβολές 30 313 554

Types of Friends to Avoid

22:08

Types of Friends to Avoid

loveliveserve

προβολές 872 011

Texarkana Phantom Killer - Q+A

13:37

Texarkana Phantom Killer - Q+A

BuzzFeed Unsolved Network

προβολές 418 215

KFC Blocks Our Video

7:41

KFC Blocks Our Video

h3h3Productions

προβολές 2 055 696