MatoLale ft. Varrosi - Ca the ti ?!

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  MATOLALEMATOLALE

  διάρκεια: 03:29

  Prod by Elai Otr
  Mix by Sivi
  Master by Marenglen Boja
  #matolale #varrosi #album2027

PUBG mobile_E.M
PUBG mobile_E.M

Varrosi per dissa si skenderbeu per luft qr

Πριν 22 ώρες
Amir Khan
Amir Khan

As an Pashtun loving my Albanians brothers!!!!!! Afghanistan was first nation to recognize the freedom of Kosovo

Πριν 2 ημέρες
FF ARBRI
FF ARBRI

O shqipe kush me ben subscribe ia kthej

Πριν 6 ημέρες
Redo Vlore
Redo Vlore

Keta e i ka shar stresi me liber shpie e dasme i ka rrahur i ka ber per spital , e keta akoma vazhdojn dhe bejn si te fort , as vet se kuptoj ca lloj robqirash jan keta tipa , o vlla ke talent per keng merru me muzik p,sh keng popullore ose si mandi nishtylles cu duhet ktyre rrepi kur jan muter ofendojn familjen e fisin , un skam degjuar as nje ta shaj stresin na keta qe ai i ka shar deri te molle kuqe dmth qe stresi i bje qe esht vertet i fort ne krahasim me keta , i pershtatet rrepit ne cdo aspekt ashtu si i ka hije muzikes rrep.. ne cdo vend te botes rreperat kan perplasje sepse esht muzika e till qe nese do zgjedhesh rrepin duhet ti pershtatesh jo te jesh vetem aktor sic esht matolaro qe stresi e shan live na familja vete e rreh te shpija dhe ky prap ben si i fort dhe pastaj del ne ca video ku sqaron fansat jo ashtu po keshtu e si mund te behesh fans i tij kur ai esht varikars per vete e kshu me radh keta .... se u zgjata shum per keta zhapik pusetash qe se kan iden cesht rruga apo jeta e pist.

Πριν 6 ημέρες
Mario Heqimaj
Mario Heqimaj

ik o mato bjeri bythes

Πριν 14 ημέρες
albion jerasi
albion jerasi

Kenge idiote qe degjohen nga idiotet! Mua kjo kenge me ndihmon te 💩 ne banjo kur jam kaps. Vetem per kete me sherben kno kenga

Πριν 16 ημέρες
CORONA VIRUS
CORONA VIRUS

MATEO VARROSI KTA TJERT I MARROSI

Πριν 20 ημέρες
TRACTOR tractor
TRACTOR tractor

Bish fare lale

Πριν 21 ημέρα
Roberto Cengu
Roberto Cengu

Ju qift stresi motrat o matolale dhe varrosi

Πριν 21 ημέρα
Shaku Ceka
Shaku Ceka

, adaksoaassasassaaskksdkdksakak

Πριν 22 ημέρες
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha

Gjynah qe nuk e keni bere me videoklip kte super kenge #BigVarrosi 🦍 #BigMato 🦈

Πριν 26 ημέρες
capo 02
capo 02

Bon bon Mato bam bam bam Mos fol shum se ta iq maman

Πριν 26 ημέρες
Dread Brain
Dread Brain

E varros e myt ja fik trunin beat

Πριν 27 ημέρες
Visha Arlind
Visha Arlind

Big varrosi the king of the r.a.p

Πριν 27 ημέρες
Andrea_ offical
Andrea_ offical

Matolale💪💪 Varrosi 👑👑

Πριν 29 ημέρες
Aneg Atef
Aneg Atef

🖤🖤

Πριν μήνα
Amarildo Gucia
Amarildo Gucia

Otr

Πριν μήνα
Majre Levenishti
Majre Levenishti

Super

Πριν μήνα
valter alliu
valter alliu

😂😂😂😂😂😂🤣👌👌👌👌🥇🥇🥇🤞🤞🤞

Πριν μήνα
nexhat halimi
nexhat halimi

tfar berlloga kosova numer#1 per rap BS,PINTA,KAOS,ETNON,LEDRI,AZET,2TON lista shum e gjat

Πριν μήνα
Getuart Berisha
Getuart Berisha

Matolale

Πριν μήνα
leandro ouka
leandro ouka

kalo

Πριν μήνα
leandro ouka
leandro ouka

eeee beoo

Πριν μήνα
Nardu Hoxha
Nardu Hoxha

🙈🙈🙈

Πριν μήνα
toni toni
toni toni

https://youtu.be/oAQNcWueDQA

Πριν μήνα
Toni Beqiri
Toni Beqiri

Edhe me ty o tiron tirona. 😎😎💪

Πριν μήνα
Toni Beqiri
Toni Beqiri

O matolale o varrosi bej shaka me fal qe ju shava po vellai eshte fans i cmedur pas jush dhe bera nje shaka te vogel qe te behej xheloz vellai. Ju ini me te mire. 😉😉😉😉

Πριν μήνα
Entela Tusha
Entela Tusha

goga e shpifur o metolale o varrosi goga me mira eshte finem dhe solo

Πριν μήνα
Fabio Wibmer
Fabio Wibmer

Matolale

Πριν μήνα
Eugen Lalo
Eugen Lalo

Nga Kamarjer ne rreper🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Aleks Ferruku
Aleks Ferruku

Kush mendo se mato esht ropqir 👎👎👎👎👎👎👎

Πριν μήνα
Diti Cara
Diti Cara

Ti hash karin golfit 2-sh ti pall kari

Πριν μήνα
Soulful Ridah
Soulful Ridah

Bravo çuna!! Albanian Grime me ne fund...Respekte!!

Πριν μήνα
Geek Room Albania
Geek Room Albania

Sa shume jeni te apasionuar pas tech? Na ndiqni ne kanalin tone per me shume video dhe review rreth botes se teknologjise!

Πριν μήνα
subscribe for no reason
subscribe for no reason

O pidhropsh a u rrafe , tn kur t ngjoj tu fol per gangsta mvje me vjell.. ik n polici edhe tomsonin fute n byth

Πριν μήνα
Kevin McNair
Kevin McNair

0:56 01:10 02:15

Πριν μήνα
Clyde Cantor
Clyde Cantor

02:23 02:57 03:28

Πριν μήνα
Pajtim Sylaj
Pajtim Sylaj

Varrosi nr 1 pasha kosoven

Πριν μήνα
VIBEZ
VIBEZ

O mato ca te than shoket e stresit phaaaa

Πριν μήνα
Rayan Rene
Rayan Rene

O Kamarier 1 kafe (mato) haaaaa 🤢🤣

Πριν μήνα
TR TR
TR TR

O mato kur tran mas koke te bon per spital kush tra se pe😂😂😂

Πριν μήνα
1124 2114
1124 2114

Sot ora 17:00 mega hit Mato lale x Noizy-Adrenaline 🔥🔥🔥🔥

Πριν μήνα
v y
v y

He te qifte gomari teteme

Πριν μήνα
Elton Abedini
Elton Abedini

Stresi❤️

Πριν μήνα
kla kla
kla kla

ke te drejt mato ke pa gangstera ne televizion

Πριν μήνα
Melson Nurja
Melson Nurja

😎😎😎😎

Πριν μήνα
Melson Nurja
Melson Nurja

jakkalakmmm

Πριν μήνα
Melson Nurja
Melson Nurja

😎😎😎😎😎😎

Πριν μήνα
yllka krutja
yllka krutja

Superrrrrr👏👏👏brava mato

Πριν μήνα
Trena Faria
Trena Faria

01:21 0:14 03:22

Πριν μήνα
news for24
news for24

HIK SE VJEN STRESI THIRE POLICIN 🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
bad boy
bad boy

po ik pse shan kurr hani dru mos shani po kendoni per qef po skeni forc

Πριν μήνα
Football4life Football4life
Football4life Football4life

Mos fol ti matolale se ha dajak

Πριν μήνα
Nida Hoxha
Nida Hoxha

OTR❤️

Πριν μήνα
Nida Hoxha
Nida Hoxha

pse nuk mer te gjith otrn stresit futi ndonje 🤛🤜🤛🤜🤛🤜

Πριν μήνα
Nida Hoxha
Nida Hoxha

matolale hemo cthot stresi kari

Πριν μήνα
An Kembaci
An Kembaci

Mato dy makjato, nje bidon uj pa gaz , kusurin mbaje bakshish🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Eagles Shqiponjat
Eagles Shqiponjat

Thu ti ky qe e ka shkrujt dhe kta karat qe I kan dhon like jan bosat e tirones o barbona te pakten ai ka punu nuk e MBA mama me baben kur te mba mama e Baba te pakten Mos bej si gangster Mos u ndje duke fol apo duke dhen like se puna nuk o turp..

Πριν μήνα
VIBEZ
VIBEZ

@Tirona Tirona cakarido

Πριν μήνα
Tirona Tirona
Tirona Tirona

Shko Mer Shpellar Mer T Qifsha Ropt

Πριν μήνα
An Kembaci
An Kembaci

Ms u merzitsni, se jeni msu tu henger dru ju te otr😅

Πριν μήνα
Armand Hoxhallari
Armand Hoxhallari

Ke te drejt, veçse artisti nuk duket ne sherr, por tek kenget. Ku është cozman tani? U zhduk, noizy vazhdon akoma tu bo hite. Karderri nuk matet ma ke fortesia, por ke mençuria, iku 1997-a. Stresi ka mbetur akoma aty

Πριν μήνα
An Kembaci
An Kembaci

Se di nese e keni arritur kohen, kur stresi kapi dhe rrahu onzinjo ca karin e ka pst emrin ai😂 dhe deri n at koh se kam pa mo me bo muzik ai😂😂😂😂

Πριν μήνα
Detjon Cauli
Detjon Cauli

An Kembaci o kar OTR Jan mbretrit

Πριν μήνα
VIBEZ
VIBEZ

@Angjelo Malaj lej ti nuk mundesh me i ndryshu te gjith njerzit Kalofsh mire

Πριν μήνα
Angjelo Malaj
Angjelo Malaj

@VIBEZ e drejt po mos te shajn ku jan te edukuar,mua nuk me pelqen te shaj dhe te bej sherre,keshtu qe me mir mos shani.Une jo se jam ndonje vip une jam thjesht nje njeri si te tjeret. Respekte ju rujt zoti

Πριν μήνα
Naldi Senka
Naldi Senka

DO JU QIM ROPT O MATO PIDH MOTRA DO TE VRASIM HEREN TJETER PO TE KAPEM DO TE QIM ROPT

Πριν μήνα
Naldi Senka
Naldi Senka

Ne do ju qim ropt per her sa her te shofim ne rrug do te qim ropt se jena bad boys do te qim rracen e ropt ty dhe varrosit tat ose denisit

Πριν μήνα
Naldi Senka
Naldi Senka

Aquila Deejay Official ?!! Ik ti mer vari kars

Πριν μήνα
Naldi Senka
Naldi Senka

lidhje me rrepin shqiptar lidhje me rrepin shqiptar //// Neve te na hani karin ca jeni ju po deshe hajde se ta tregojm ne se ca jemi

Πριν μήνα
Aquila Deejay Official
Aquila Deejay Official

Ti dukesh qe je fans c lidhje ke ne kete ceshtje ?

Πριν μήνα
eda wejda
eda wejda

Ju duaa ❤😍

Πριν μήνα
1124 2114
1124 2114

Fuck stresi🖕🖕🖕

Πριν μήνα
lyrics.1 lyrics.1
lyrics.1 lyrics.1

Ke tfala nga stresi 😉

Πριν μήνα
2pac
2pac

e ore pidhmotre ti qiu ropt Arkimedi o gangstera kari🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν μήνα
2pac
2pac

Skerdi Çajupi mir o shoku im je i vogel akoma ecen si tifoz, nuk ka ngelur arkimedi ta krahasosh ti me repista ben muzik per tallje kari se famen e ka. esht tjeter kategori o vllai po hajt tung✌️

Πριν μήνα
johann DR
johann DR

@Skerdi Çajupi ca flet mer shok , ose e ke robin tat e je merzit ose nuk i njef robt. stresi nuk esht se esht skenderbeu po me henger dajak nga ky mato esht e pamundur.

Πριν μήνα
Skerdi Çajupi
Skerdi Çajupi

Po kur tia qi matoja ropt Arkimedit pa ska par ai

Πριν μήνα
No Reason
No Reason

Po dhe hani drru mrapa. Ky lango se ky tjetri nuk kapet ne magazina kur rri 😂

Πριν μήνα
Ushtari Ushtari
Ushtari Ushtari

Do dali kush i ika rrah por otr ka nje video me bo me qit stresit i qihet kejsi

Πριν μήνα
Baro Duka
Baro Duka

Ti je golf 2 ti nuk je lambo diss stresi ja pse ndodhi sherri

Πριν μήνα
noizy noizy
noizy noizy

The best big varrosi matolale

Πριν μήνα
Worldstarshqip
Worldstarshqip

Ja kan hanger karin 15 veta ne pabesi edhe apet skan po gjo,15gra edhe nuk u kap me stresin🤦‍♂️

Πριν μήνα
Renato Renato
Renato Renato

si denoncove ti mos fol ti mbylle gojen mos fol ti hahahha ik kar se u hap sezoni puno nga shezlllonat se te rrajn njerzit bole kurse ti varros je mire se ke British zhdukesh nga london po kta han dajk

Πριν μήνα
Croc killer Tv
Croc killer Tv

@Worldstarshqip jo po komshinjte e kan denoncu ky esht bythke e plevitosur ben si i fort

Πριν μήνα
Worldstarshqip
Worldstarshqip

Se ka denoncu kerkon,E kan denoncu banoret e qytetit shihe Matolalen kunderopergjigjen

Πριν μήνα
Dejvi Zeqiri
Dejvi Zeqiri

Esht rraf nje moterqim nje mato lalo 😂😂 bb4life⚡

Πριν μήνα
k l 3 v i
k l 3 v i

Je golf 2 mos boj si lambo🤣

Πριν μήνα
Kebe Freestyle D18
Kebe Freestyle D18

Tkishin pillaks keq😂

Πριν μήνα
Daniel Toto
Daniel Toto

A keni dal prej spitali akoma o bish😂

Πριν μήνα
Mateo Kapllanaj
Mateo Kapllanaj

Hahahaahahahah 👏👏

Πριν μήνα
Mariglen Dushku
Mariglen Dushku

Si ca the ti ta rrafen shokun po ku je ti😂😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Πριν μήνα
Tirona Tirona
Tirona Tirona

Shko mer kar shif Ruj motren se po ta qi gjith lagja

Πριν μήνα
albris CR 7
albris CR 7

ja lan fajet stresit po bad boys ka tan shiprin 🤣🤣♥️

Πριν μήνα
Mariglen Dushku
Mariglen Dushku

@albris CR 7 hahah baxhella mo😂😂❤🤘

Πριν μήνα
albris CR 7
albris CR 7

ropt bash fiks o bish 🔥🔥🔥 fjal ka plot po vepra zero

Πριν μήνα
Rexhino Koci
Rexhino Koci

ikni mor pithropsha hani dajak

Πριν μήνα
Kaudio Docaj
Kaudio Docaj

O te qifsha robt ti u rrafe dhe direkt n police kurv muti

Πριν μήνα
Klodi Sejko
Klodi Sejko

Ca the ti

Πριν μήνα
Dejvi
Dejvi

Ropt kush e shan maton

Πριν μήνα
CRAZY Chanel
CRAZY Chanel

ca the ti mer bishee👊

Πριν μήνα
Andrea Bullari
Andrea Bullari

Vari lesh

Πριν μήνα
Rodena Baze
Rodena Baze

O mato o pro onia je ti😎

Πριν μήνα
hellbenianz hb
hellbenianz hb

Ju jeni pidha shqipe ku i keni tangat 🎀

Πριν μήνα

Επόμενο

MatoLale - BATMAN (prod. Sivi & 23Z)

03:15

MatoLale - BATMAN (prod. Sivi & 23Z)

MATOLALE

προβολές 998 000

Unittick x Slick x Varrosi - GHOST (Music Lyric Video)

05:10

MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)

02:53

MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)

MATOLALE

προβολές 3 300 000

MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)

03:01

MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)

MATOLALE

προβολές 4 100 000

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

προβολές 11 000 000

Vinz - Freestyle

02:11

Vinz - Freestyle

HELLBANIANZ

προβολές 3 200 000

Stresi ft. One T & Anestezion - Shokun se lo 3 (Prod by Enes Qosa)

04:18

MatoLale - Ca Milion Lek Freestyle ( JME serious remake )

02:44

Big Kik ft. Matolale - Ca je tu thon (Official Video 4K)

03:43

Έλα στη θέση μου | Παρασκευή 20:50

0:43

Έλα στη θέση μου | Παρασκευή 20:50

Alpha TV Greece

προβολές 31 616

Types of Students on Vacation

10:55

Types of Students on Vacation

WooHoo

προβολές 2 791 583

Confronting Bryce Hall About New Sway Boys!

6:14

Confronting Bryce Hall About New Sway Boys!

Josh Richards

προβολές 1 674 381

Survive The Slippery Slopes! | 🤯Larger Than Life!🌋

10:28