Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 ημέρες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 1:38:51

  Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
  Autore:Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #PerputhenPrime#TopChannel

Ro Meo
Ro Meo

Kjo bora. I rroft bukuria se zgjuarsi ska O arjan ma hap pak golden eagle. Edhe 1 fmi 4 vjc thot te lutem & flm a thu se arjani ja ka per detyr Dhe xhajes me mir do beje tja jepje qerasjen me vete ta pij rruges Heret u kujtove ta qerasje 😅😅😂😂

Πριν 13 ώρες
Sevda Sevdaasani
Sevda Sevdaasani

🤗

Πριν 13 ώρες
Anila Muço
Anila Muço

Cfare rrote me formulen kur une Kam ikur ne emigrim? E kujt I plasi mos ofendo as per te ruajtur pulat nuk e marre e jo te gjeje vajze per nje relazion. Nje arrogant idiot

Πριν 14 ώρες
Besarta Behluli
Besarta Behluli

1.Melisa +Ana+Sindi==Gjavgaricat met kcija qe ka Shqiptaria...

Πριν 17 ώρες
Leonard Sinani
Leonard Sinani

Mjafton Arjani hiqni ato 2 tjerët atë bubi kaçurrelen

Πριν 21 ώρα
alliu Alliu
alliu Alliu

Ah moj melisa je bo si jevg

Πριν ημέρα
Urim Azemi
Urim Azemi

Nga vin këto vajza? Nga familje "berllog"?

Πριν ημέρα
Maksim Sholla
Maksim Sholla

Po po!

Πριν ημέρα
Mehmet Osmanaj
Mehmet Osmanaj

Oh o mevlan Oooo Melisa dhe Sindi

Πριν ημέρα
Alma
Alma

Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi

Πριν ημέρα
Klaudeta Hakani
Klaudeta Hakani

Io faccio tifo sempre per Melisa

Πριν ημέρα
marsela koci
marsela koci

Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..

Πριν 2 ημέρες
Eli Im
Eli Im

Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte

Πριν 2 ημέρες
Eli Im
Eli Im

Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare

Πριν 2 ημέρες
Eli Im
Eli Im

Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja

Πριν 2 ημέρες
Eli Im
Eli Im

Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin

Πριν 2 ημέρες
Rock girl
Rock girl

Love this show, wake up early just to watch it ??

Πριν 2 ημέρες
Erion dodaj 1989
Erion dodaj 1989

O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋

Πριν 2 ημέρες
Rock girl
Rock girl

Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

Πριν 2 ημέρες
Bora Beqiri
Bora Beqiri

Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️

Πριν 2 ημέρες
Ylli Kumaraku
Ylli Kumaraku

Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰

Πριν 2 ημέρες
Shkodra Albania
Shkodra Albania

Ku është edukacioni këtu.

Πριν 2 ημέρες
Zaim Zaimaj
Zaim Zaimaj

Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.

Πριν 2 ημέρες
Daniel Dollia
Daniel Dollia

Eneida danjeli perputhen

Πριν 2 ημέρες
Cuci Feriti
Cuci Feriti

1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3

Πριν 3 ημέρες
Cuci Feriti
Cuci Feriti

Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?

Πριν 3 ημέρες
Aaa Llld
Aaa Llld

Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.

Πριν 3 ημέρες
Qani Aliji
Qani Aliji

Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃

Πριν 3 ημέρες
Blerim Zendeli
Blerim Zendeli

O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.

Πριν 3 ημέρες
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees

O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee

Πριν 3 ημέρες
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees

Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮

Πριν 3 ημέρες
Shpetim elshani
Shpetim elshani

Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer

Πριν 3 ημέρες
jos bosman
jos bosman

Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

Πριν 3 ημέρες
jos bosman
jos bosman

A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin

Πριν 3 ημέρες
Halit Qejvani
Halit Qejvani

Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa

Πριν 3 ημέρες
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj

Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉

Πριν 3 ημέρες
Mevlan Shaba
Mevlan Shaba

Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍

Πριν 3 ημέρες
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni

Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.

Πριν 3 ημέρες
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni

i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush

Πριν 3 ημέρες
vana tsouentari
vana tsouentari

Bravo shumë këngë e bukur

Πριν 3 ημέρες
Mimoza Berisha
Mimoza Berisha

Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄

Πριν 3 ημέρες
Irfan Osmani
Irfan Osmani

Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂

Πριν 3 ημέρες
Adela F
Adela F

"seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani

Πριν 3 ημέρες
V
V

Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin

Πριν 3 ημέρες
Enver Dauti
Enver Dauti

Rrasjav

Πριν 3 ημέρες
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj

Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...

Πριν 3 ημέρες
F. Bresa
F. Bresa

Perseri ju ikni se lat name

Πριν 3 ημέρες
Majid Madoun
Majid Madoun

Llldkkdllgkldĺll

Πριν 3 ημέρες
Kaltrina Krasniqi
Kaltrina Krasniqi

Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf

Πριν 3 ημέρες
e hoxxa
e hoxxa

Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?

Πριν 3 ημέρες
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu

Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit

Πριν 3 ημέρες
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu

Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂

Πριν 3 ημέρες
Unknown account
Unknown account

E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre

Πριν 3 ημέρες
FARMACI NEO
FARMACI NEO

Ana duhet te hiqet

Πριν 4 ημέρες
eioshen boboi
eioshen boboi

Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂

Πριν 4 ημέρες
Zaimir Musaku Zaimir Musaku
Zaimir Musaku Zaimir Musaku

Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi

Πριν 4 ημέρες
Dona Prenga
Dona Prenga

Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎

Πριν 4 ημέρες
Fabiola
Fabiola

ana 2..........vdekshhh

Πριν 4 ημέρες
Fabiola
Fabiola

@eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗

Πριν 4 ημέρες
eioshen boboi
eioshen boboi

po ju nuk kuptoni gje

Πριν 4 ημέρες
xhevxhet durmishi
xhevxhet durmishi

sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut

Πριν 4 ημέρες
Sejdi Bejtullahi
Sejdi Bejtullahi

Anna 1

Πριν 4 ημέρες
Ilda Kodra
Ilda Kodra

Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!

Πριν 4 ημέρες
Arburim Musliu
Arburim Musliu

Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini

Πριν 4 ημέρες
Duffy 7
Duffy 7

Ana po nxiton teper moj vajz

Πριν 4 ημέρες
Gjani Bushati
Gjani Bushati

Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna

Πριν 4 ημέρες
Arburim Musliu
Arburim Musliu

Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare

Πριν 4 ημέρες
Arburim Musliu
Arburim Musliu

Melisa qafen si mashkull e ka

Πριν 4 ημέρες
melisa abdullai
melisa abdullai

Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj

Πριν 4 ημέρες
Lued Bani
Lued Bani

U shashtis Murati shkret

Πριν 4 ημέρες
beni biba
beni biba

gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa

Πριν 4 ημέρες
Sadik Laha
Sadik Laha

Brava

Πριν 4 ημέρες
Ap Alpha
Ap Alpha

po ju nuk kuptoni gje

Πριν 4 ημέρες
Ap Alpha
Ap Alpha

po ju nuk kuptoni gje

Πριν 4 ημέρες
Ap Alpha
Ap Alpha

ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

Πριν 4 ημέρες
Ap Alpha
Ap Alpha

ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

Πριν 4 ημέρες
Ap Alpha
Ap Alpha

ska faji fatjom ni ne ket rast

Πριν 4 ημέρες
Jonida Balla
Jonida Balla

jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌

Πριν 4 ημέρες
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj

Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏

Πριν 4 ημέρες
Arburim Musliu
Arburim Musliu

Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko

Πριν 4 ημέρες
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj

Ti vet je fallco moj ana qelbesira

Πριν 4 ημέρες
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj

Ana kush leshin je ti qe kerkon qe njerzit te sillen siç do ti edhe si te pelqen ty moj rop i shpif moj njeri fallco. Per Zotin ti vet je shume femer fallco moj ana e nga ana tjeter i akuzon gocat e tjera qe jan fallco. Ik moj legene femer se ma shpife fare moj ana legene.

Πριν 4 ημέρες
Davi Hoxha
Davi Hoxha

Ana kerkon vemendjen e fatjonit nepermjet melises. Ajo eshte e vetmja qe shtiret aty brenda

Πριν 4 ημέρες
Davi Hoxha
Davi Hoxha

Ana esht shume e pasigurt ne vetvete dhe mundohet te fajsoj te tjeret nderkoh qe ato nuk kan faj

Πριν 4 ημέρες
Arburim Musliu
Arburim Musliu

Oj kaqurrele oj lop mbille gojen

Πριν 4 ημέρες
Davi Hoxha
Davi Hoxha

Ana ka shume zili melisen dhe do kapet tek gjeja me e vogel per ta ofenduar ose per ti ven dicka ne dukje

Πριν 4 ημέρες
Marco Sole
Marco Sole

Melisa dubsi dubsi me andin😂

Πριν 4 ημέρες
Klaudio Lila
Klaudio Lila

Hik me gjith kto opinjonist koti i kam inot vk

Πριν 4 ημέρες
Joel Bk236
Joel Bk236

Me vjen keq per gocat qe jane ne emision dhe kane te bejne me mevlanin i cili esht shum ofendues sidomos me shprehjen "qetesohuni o karamele" kur Ana , Melisa dhe Sindi po bertisnin ne studio . Ajo shprehje ka nje kuptim shum ofendues duke marr parasysh qe kur i drehtohet nje femre ka per kuptim vetem tre germat e para te fjales karamele dhe fjalen femer pra shkurt muhabeti qetsohu o k**e femer kete kuptim ka kjo shprehje ne shoqeri . Kshu qe Mevlani është shum ofendues dhe arrogant .

Πριν 4 ημέρες
Redjona Sejko
Redjona Sejko

Domethen keto kerkojn burra .. Po vdiq Shqiperia per meshkuj .. uhhh hapu dhe.. ke t zgjedhi keto Aman Jan ber lara lara nga surrati.. tjetra nxjer shalen tjera gjoksi😳.. Kush e di se cju duket vetja ketyre qe mbajnë 1 byth vend aty .. Rinia Shqiptare🤷🏻‍♀️

Πριν 4 ημέρες
Artan 05
Artan 05

Ana 100% me fallco atje

Πριν 4 ημέρες
Elli Millo
Elli Millo

tt55

Πριν 4 ημέρες
Elli Millo
Elli Millo

t5

Πριν 4 ημέρες
Rei Bosi
Rei Bosi

Me duket se te gjethe ju keni qene grup para se te fillonte programi dhe gjithcka shete nje telenovele per 80 vite me vaone

Πριν 4 ημέρες
Roza Shermadhi
Roza Shermadhi

E vetmja gje qe po me vjen keq ketu jan djemt se po degjojne vetem vajzat te bertasin, nuk durohen aman, sidomos sindi ma ka heq trurin.

Πριν 4 ημέρες
Esja Dano
Esja Dano

Aman kto buzet a Anes 🤦🏼‍♀️

Πριν 4 ημέρες
Muhamed Mustafa
Muhamed Mustafa

sedi qish mendon kjo Ana se vec vet po din krejt te tjeret nuk din ma fallco se ana nuk ka aty sa eshof une

Πριν 4 ημέρες
London Boy
London Boy

Mashtruse kta nihen shume mire shife pak ne insta ca videosh bashk bajn kta

Πριν 4 ημέρες
VaLi77 Hoxha
VaLi77 Hoxha

🥲🥲🥲

Πριν 4 ημέρες
Valbona Gjokeja
Valbona Gjokeja

Ana shum llapazane pppuuuuu😂😂😂

Πριν 4 ημέρες
Denis Elezi
Denis Elezi

Mir andi qe ishte pa qef po Emini nga u zhduk??

Πριν 4 ημέρες
Aria Xhemo
Aria Xhemo

Po cfare duhet te beje Fatjoni,ti Bora je me arrogantja ketu.

Πριν 4 ημέρες
Labinot Berbatovci
Labinot Berbatovci

Ajo fatma edhe aj Murmurim a hamom qysh e pat emrin kta i paska fshir kokerrat nuk e di i ftojn kai lloj komentatoresh analfabet

Πριν 4 ημέρες
Visit Albania
Visit Albania

Ana 💗💗

Πριν 4 ημέρες
Visit Albania
Visit Albania

Ana 💗💗

Πριν 4 ημέρες

Επόμενο

Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021

51:18

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show

2:35:45

Ashnikko - Deal With It Feat. Kelis (Official Music Video)

3:17

Tom Brady Mic'd Up vs. Washington | Wild Card Game

2:09

Tom Brady Mic'd Up vs. Washington | Wild Card Game

Tampa Bay Buccaneers

προβολές 362 168

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show

2:40:21

OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 09.01.2021

1:03:51

OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 09.01.2021

Oxygen

προβολές 21 000

Çka ka Shpija Sezoni 7  Episodi Festiv 2020

1:40:47

Çka ka Shpija Sezoni 7 Episodi Festiv 2020

RTK

προβολές 1 100 000

Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

3:45:26

Mevlani i kushton një këngë Ledjanës - Përputhen, 13 Janar 2021

23:11

Al Pazar - Best of nr.3 | 16 Janar 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1:32:52

Lulzimi zyrtarisht konkurent, habiten vajzat - It's My Love 07

1:11:50

ECENAZ ÜÇER VS ENES BATUR (Yalan Makinesi)

14:05

ECENAZ ÜÇER VS ENES BATUR (Yalan Makinesi)

Ecenaz Üçer

προβολές 837 872

Seni Çok Bekledim - 3. Tanıtım

1:01

Seni Çok Bekledim - 3. Tanıtım

STAR TV

προβολές 310 006

Testing VIRAL TikTok Gadgets To See If They Work!

11:24

Testing VIRAL TikTok Gadgets To See If They Work!

Stokes Twins

προβολές 999 766

NGOP FAILS 85 | NGOP.TV

10:30

NGOP FAILS 85 | NGOP.TV

NGOP

προβολές 31 707

Yasak Elma 93. Bölüm

1:56:16

Yasak Elma 93. Bölüm

Yasak Elma

προβολές 1 312 385