No video

Miriam Cani - Meteor (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 3:08

  Get the song here acromaxmedia.lnk.to/meteor
  Music: Julian Feifel & Elyssa James
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Audio Production: Julian Feifel
  Vocal Recording: Muza Academy
  Directed by Erenik Beqiri & Ajola Xoxa
  Video Concept by Ajola Xoxa
  DOP Alexandar Krstevski
  Costumes by Enada At'Nikolla
  Make up Miriam Cani: Lili Ismaili
  Make up Dacers: Linda Guri
  Video production by Anima Pictures

  METEOR
  Ma rrembeve zemren vetem me nje fjale
  Me nje fjale e theve ritmin ia ke ndalë
  Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadale
  Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal
  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem
  E bardhe apo e zeze ti, engjell apo djall
  Mendja te largon por zemra ka shume mall
  Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadal
  Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal
  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem
  Me heshtje me denon
  Dhe ditet duken nete kur si nje lamtumire me perqafon
  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem

  meteor  miriam cani  miriam cani meteor  

Irsa Brahimi
Irsa Brahimi

Super song💎💎💎💎💜💜

Πριν ημέρα
Serxhio Tollumi Τολλ.
Serxhio Tollumi Τολλ.

Te lutem vitin tjetër ne Eurovision 🙏❣️

Πριν 25 ημέρες
nerti gjona
nerti gjona

Je yll. Je shpirt. Je zemer. Je mbreteresha e kenges

Πριν 3 μήνες
nerti gjona
nerti gjona

😍😍😍😍😍😙😙😙😘😘😘😘😚😚😚

Πριν 3 μήνες
nerti gjona
nerti gjona

Le mbretereshe😇😇

Πριν 3 μήνες
irsa Koci
irsa Koci

Shume keng e bukur brava Miriam cani te dua😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
Bekime Gegaj
Bekime Gegaj

Kush mendon se Mirjami eshte shum e embel =like e kush jo = koment

Πριν 3 μήνες
roberta pardo
roberta pardo

cmon for 1m views

Πριν 6 μήνες
Xhemsi Rama
Xhemsi Rama

Bravo te lumt

Πριν 7 μήνες
Ilir Lamcja
Ilir Lamcja

mimroma engjell

Πριν 7 μήνες
Xheni Ibra
Xheni Ibra

Super kenge

Πριν 9 μήνες
Ender Ender
Ender Ender

Si meteor je. Do. Biesh nga qielli🌋🌋🌋🌋🌋🗻🌆🌇⛲⛺🌅🌄🌃🌃💒🗼⛪⛲⛲🌇🌄🌃♨♨🎡🎢💈🌉

Πριν 10 μήνες
Rubin‘s Videos
Rubin‘s Videos

Shume mire bravo❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 10 μήνες
Dorina Xhiani
Dorina Xhiani

Amazing song and video clip!!!

Πριν χρόνο
sonila dejzi
sonila dejzi

super

Πριν χρόνο
Albano Rryta
Albano Rryta

Super

Πριν χρόνο
ilir mullisi
ilir mullisi

Je kengetare e mir edhe e bukur je yllllll Miriam cani .

Πριν χρόνο
eni eni
eni eni

se kuptoj pse merr kaq pak klikime

Πριν χρόνο
xhejlane hashani
xhejlane hashani

Si meteor meteor bie si meteor meteor fiken hitet

Πριν χρόνο
julja sejda
julja sejda

Shume e bukur BRAVOO

Πριν χρόνο
Londin Romani
Londin Romani

Trashegimtaret e Faraonit, kopjuesit e paganeve

Πριν χρόνο
Vebije Dibra
Vebije Dibra

Miriam ti je nje yll

Πριν χρόνο
Dashamir Nogu
Dashamir Nogu

o mirjam bravo

Πριν χρόνο
Luci Vlore
Luci Vlore

Shume e bukur kjo kenga bravo te qofte

Πριν χρόνο
era tf
era tf

Ti mirjam je super kengetare por danjela humbi vetem nga voice kids

Πριν χρόνο
E H
E H

yll 👏👏👏

Πριν χρόνο
Ada Otr
Ada Otr

Po ike me pirdhu mesove te kendosh pe albanit ti ok

Πριν χρόνο
Arta Mehmeti
Arta Mehmeti

😮😮shumë bukur

Πριν χρόνο
Lola Imaj
Lola Imaj

Si metor bie dhe ti

Πριν χρόνο
Lola Imaj
Lola Imaj

Shume mire eke

Πριν χρόνο
Everest Kotaj
Everest Kotaj

Provoje ne anglisht 😍

Πριν χρόνο
ani kids show
ani kids show

Shume e bukur

Πριν χρόνο
ani kids show
ani kids show

Super kenge

Πριν χρόνο
Mariglen Stl
Mariglen Stl

Nuk di ç'të them por miriami nji dhe Albani kto jan dy këngëtarët më shqiptar që këndojnë tamam shqip dhe më të mirët e shqiptarëve si këngëtarë bravo ju lumt

Πριν χρόνο
enn tinna
enn tinna

Shume e bukur

Πριν χρόνο
Luci Vlore
Luci Vlore

Bravo bravo bravo ca zeri i mrekullueshme te lumtur je fantastike je njeshe je ylle i bukur

Πριν χρόνο
Eliana Recka
Eliana Recka

Je si engjell

Πριν χρόνο
resi ledja milloshi
resi ledja milloshi

L❤VE

Πριν χρόνο
S N
S N

😍💖

Πριν χρόνο
Arsen Sacaj
Arsen Sacaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Amanda Videos
Amanda Videos

SUKSESE pz super 👌

Πριν χρόνο
Giss K
Giss K

tani qe po te shkruaj jam nje vajze ne shkollen e mesme me pelqejne te gjitha kenget e tu

Πριν χρόνο
Rina Shijaku
Rina Shijaku

Suuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerr

Πριν χρόνο
Lola m
Lola m

e mrekullueshme .

Πριν χρόνο
Rina Shijaku
Rina Shijaku

😻😻😻😻😘😘😘😘😍😍😍

Πριν χρόνο
Giss K
Giss K

Miriam un jam nje vajze 14 vjecare dhe jam fanse e madhe e jotja kjo muzike me pelqen shume dhe e degjoj cdo dite eshte shume e bukur me pelqen shume shume te lumte

Πριν χρόνο
Florivlore Flodyxhfri
Florivlore Flodyxhfri

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 4 μήνες
Ram Dervishi
Ram Dervishi

😍😍

Πριν χρόνο
Markela Guri
Markela Guri

Brovo !! E adhuroj kete keng e kam degjuar m shume se 50 here 😂😂🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😄

Πριν χρόνο
easylite5876
easylite5876

Miriam Cani bravo

Πριν χρόνο
S N
S N

😍😍😍

Πριν χρόνο
Nertila Tafa
Nertila Tafa

Super 😍😍😍😍😍

Πριν χρόνο
monserrat yasindi
monserrat yasindi

💜dashni kjo keng

Πριν χρόνο
Flavio Otr
Flavio Otr

Klip i vecant .Bravooo!!!

Πριν χρόνο
Mike Myftaraj
Mike Myftaraj

Miriami eshte e vecante ska asnje si ajo.. Shumica e njerzve i duan pa brek.. Atere ju pelqejn.. Miriam ti je fanyastike. nuk e kuptoj pse njerzit ste bejn like. Urime nga Greqia

Πριν χρόνο
kay morina
kay morina

I really don’t know why this song doesn’t have more views...

Πριν χρόνο
t 9
t 9

Omg sa mirrrrrerr

Πριν χρόνο
DORI D
DORI D

Me pelqejne me teper kenget ne duet mes teje dhe Albanit .

Πριν χρόνο
Paola Peroni
Paola Peroni

Great Video

Πριν χρόνο
Nesa JB
Nesa JB

Sa embel ti me hidheron ,me buzet e tua!😍😍😍

Πριν χρόνο
Sarita Kaido
Sarita Kaido

bravo Miriam kenge shume e bukur e ruan gjithmon origjinalitetin dhe thjeshtesine. suksese te metejshme 👏👏👏👏🙅🙅😅

Πριν χρόνο
cuni dibran
cuni dibran

bravo😄🙌💥🌠

Πριν χρόνο
Denisa M
Denisa M

Bravo Miriam..👏Kjo esht M U Z I K E !!! Ne te gjitha aspektet kenga jote esht Super 😻...Do ishe perfekte ne Eurovision😍.. Per fat te keq ne kohen e sotme,lloj lloj budalli e quan veten "kengetar/e" dhe promovon kenge qe flasin per drogen,paret, prostitucion etj..😒

Πριν χρόνο
Juljan Gjoka
Juljan Gjoka

Si meteor meteor meteor ti je

Πριν χρόνο
alesia lloji
alesia lloji

Se pershkruaj dot me fjale kete kenge mahnitese thjesht ste arrin dot njeri. fansat e miramit ku jeni ?

Πριν χρόνο
Mariglen Venari
Mariglen Venari

Kengetarja me e mir edhe me intelegjente ne Shqiperi.Urime..je nje pasuri kombetare.

Πριν χρόνο
Lps Sugar
Lps Sugar

Bravo!!

Πριν χρόνο
Ayo Hitman Bang inyr
Ayo Hitman Bang inyr

Ma rrembeve zemren vetem me nje fjale Me nje fjale e theve ritmin ia ke ndalë Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadale Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal Sa embel ti me hidheron me buzet e tua Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua Si meteor, meteor, meteor bie Si meteor, meteor, meteor fikem E bardhe apo e zeze ti, engjell apo djall Mendja te largon por zemra ka shume mall Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadal Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal Sa embel ti me hidheron me buzet e tua Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua Si meteor, meteor, meteor bie Si meteor, meteor, meteor fikem Me heshtje me denon Dhe ditet duken nete kur si nje lamtumire me perqafon Sa embel ti me hidheron me buzet e tua Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua Si meteor, meteor, meteor bie Si meteor, meteor, meteor fikem

Πριν χρόνο
Flamur leta ame
Flamur leta ame

🌟🌟🌟🌟

Πριν χρόνο
berbuqe sula
berbuqe sula

Konga me e bukure.qe kom degjuare❤❤deri tashe😘👑👑 yll bote je ne.estraden Shqiptare💕💕👍

Πριν χρόνο
berbuqe sula
berbuqe sula

Konga ma e bukur.qe kom degjuare❤❤❤deri Tash .je me te vrtetn.bretresh👍💕💕💕💕😍

Πριν χρόνο
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Shume e bukur. ..bravo

Πριν χρόνο
Iliana Larti
Iliana Larti

Super cool love it!

Πριν χρόνο
Lps Sugar
Lps Sugar

Po e vertete!

Πριν χρόνο
Lps Sugar
Lps Sugar

Wow!!!😄😄😄

Πριν χρόνο
no name girl
no name girl

Bravo

Πριν χρόνο
Lisy John
Lisy John

Schöner Comeback

Πριν χρόνο
elisabeta Saraseli
elisabeta Saraseli

bravo je shum e mir

Πριν χρόνο
anjeza larti
anjeza larti

Shume e bukur 😊😊

Πριν χρόνο
avlis sila
avlis sila

superr

Πριν χρόνο
Adrijani Kabashu
Adrijani Kabashu

Sa ëmbel ti me hidheron me buzet e tua sa vjen e shkon sa te urrej dhe sa te dua si metor metor metor bie si metor metor metor fikem

Πριν χρόνο
Hypper SSR
Hypper SSR

Miriam cani urime per kengen shume e bukur.

Πριν χρόνο
KIDA MUSIC
KIDA MUSIC

Klipi eshte shume i bukur. Teksti fantastik. Zeri yt eshte i embsl. Perfect song♥💜

Πριν χρόνο
Alda Murati
Alda Murati

Ti shkon e vjen sa te urrej dhe sa te duaaaa SUPER

Πριν χρόνο
Liljana Mango
Liljana Mango

Super ❤❤❤❤😙

Πριν χρόνο
Sejda Teli
Sejda Teli

Shoh komentet dhe nga te huajt dhe shqiptaret por nje gje nuk kuptoj pse komente negative ?Ndoshta mund ta kete ndonje gabim te vogel ne klip por shikoni tekstin nje kryeveper

Πριν χρόνο
Joy Jamie
Joy Jamie

bravo Miriam ❤ masterpiece

Πριν χρόνο
esma esma
esma esma

Je vertet nji artiste ! Me e bukura eshte se kjo e Albani kendojne ne gjuhe letrare e jo ne dialekte te ndryshme sikur jane bere "kengetaret " e tjer se na shpifen vertet. Bravo Miriam ,suksese.

Πριν χρόνο
Astrit Dodaj
Astrit Dodaj

Kenga ime e preferuar bravo Miriam

Πριν χρόνο
PORTALI CERTIFIKATA
PORTALI CERTIFIKATA

MIRIAMI, FRYMEZIM PER JETEN E CDO KUJT... JE SHUME E MIRE

Πριν χρόνο
Elvira Bizhuta
Elvira Bizhuta

Goals😍😍😍

Πριν χρόνο
Samsung S3
Samsung S3

Videoklip I mrekullueshem, kenge fantastike♡♡☆☆

Πριν χρόνο
Asllan Asllan
Asllan Asllan

Sh ritem i vecant bravoo👏👏

Πριν χρόνο
Myftar Myftaraj
Myftar Myftaraj

Miriami yll Kent super vazhdo kshtu

Πριν χρόνο
Marjeta Gurra
Marjeta Gurra

Mirjan bravo je shume e mir suksese ne jet❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν χρόνο
Irma Gosturani
Irma Gosturani

pa fjale💓💓

Πριν χρόνο
Gramoz A
Gramoz A

https://m.youtube.com/watch?v=r1o_Whtu2Rg

Πριν χρόνο
Aulona.musicLover Aulonë
Aulona.musicLover Aulonë

♥️♥️😍😍bravoo

Πριν χρόνο
Hekuran Bendaj
Hekuran Bendaj

me ne fund nje kengetaret e vertet❤...

Πριν χρόνο
dionixhi
dionixhi

Komplimente Ajola Xoxes per klipin! Bashkepunim i fuqishem, Miriam, Alban, Ajola!

Πριν χρόνο
SunriseOnMars
SunriseOnMars

love it

Πριν χρόνο
kay morina
kay morina

Wow so beautiful what an amazing song this is ❤️🙌🏽

Πριν χρόνο
leontina mexhiti
leontina mexhiti

super kenge miriam suksese....❤❤❤🖤🖤🖤💗💗💗

Πριν χρόνο
baby johnson
baby johnson

me ne fund nje kenge ne gjuhe letrare. na e kane shpifur me fjale te tipit: hajde ma ngat, pe du etj etj.

Πριν χρόνο
Darin jakmas
Darin jakmas

Se kuptoj komentet jane te mrekullueshme por vetem150mije per 3dite upss

Πριν χρόνο

Επόμενο

Men in Black: International - Movie Review

5:28

Men in Black: International - Movie Review

Chris Stuckmann

προβολές 498 445

HAIR GEL vs VACUUM CHAMBER

11:13

HAIR GEL vs VACUUM CHAMBER

The King of Random

προβολές 925 326

TAYTUM & OAKLEY SNEAK INTO MIDDLE SCHOOL (*They Were BAD*)

12:13

TAYTUM & OAKLEY SNEAK INTO MIDDLE SCHOOL (*They Were BAD*)

Kyler and Mad

προβολές 1 974 902

Brendan Schaub - The Biggest Fight of His Life - This Is Not Happening

17:43

Brendan Schaub - The Biggest Fight of His Life - This Is Not Happening

Comedy Central Stand-Up

προβολές 920 452

This Dude Is In Jail Because You Won't Buy His Merch

20:49

This Dude Is In Jail Because You Won't Buy His Merch

Danny Gonzalez

προβολές 1 323 327

Summer Before College | Hannah Stocking

8:10

Summer Before College | Hannah Stocking

Hannah Stocking

προβολές 1 235 730

Selena Gomez and Jimmy Cry While Eating Spicy Wings (Hot Ones)

8:30

Selena Gomez and Jimmy Cry While Eating Spicy Wings (Hot Ones)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 5 717 988

Photos That Prove People Have 0 IQ

10:21

Photos That Prove People Have 0 IQ

Reaction Time

προβολές 1 731 578

Honest Trailers | Captain Marvel

4:26

Honest Trailers | Captain Marvel

Screen Junkies

προβολές 2 086 086