Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  MOZZIKMOZZIK

  διάρκεια: 03:09

  Dhelper Dinake jetzt überall online ► www.umg.lnk.to/DhelperDinake
  Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
  Instagram ► instagram.com/mozzik/
  Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo

  MUSIK
  Text: Mozzik
  Musik & Produktion: Rzon
  VIDEO
  Video & Camera - Entermedia
  Regie: Mozzik

Asus Zenpad
Asus Zenpad

Ju lutna beni serish me loredannen senju Sonja shume si qift jo me disa mes jush dhe ski nevoj per kto kurva me loredanan ma mir te lutem se çdo nat lutna mu bo bashk ti me loredanen ju lutna point!! Ju lutna

Πριν 14 ώρες
Lilia Wald
Lilia Wald

COOL MOZZIK

Πριν ημέρα
Eni Emin
Eni Emin

maemira

Πριν ημέρα
xheni xheni
xheni xheni

Ekam dit prej asaj nate qe je dhelper dinake 🙉🙉🔥🔥🔥

Πριν ημέρα
Berisha Zyrafet
Berisha Zyrafet

Shu. Gang. E. Mir

Πριν ημέρα
Ganimete Muharremi
Ganimete Muharremi

Mozzik a të ka trudhu loredana ty

Πριν ημέρα
PEPAJ
PEPAJ

Why there are always the würstel boys under Albanian videos?😂

Πριν ημέρα
Eltion Shkurtaj
Eltion Shkurtaj

🐺🐺🐺

Πριν 2 ημέρες
Samir Ahmed
Samir Ahmed

Shum bukur e ke bo tekstin po kujt ja ke bo diss? 👍

Πριν 3 ημέρες
Gazmen Amati
Gazmen Amati

Bravo

Πριν 3 ημέρες
Kushtrim Muji
Kushtrim Muji

So ein Nichtsnutz von Mensch dieser Typ unglaublich

Πριν 4 ημέρες
Kastriot Sadrija
Kastriot Sadrija

motren ta qifsha

Πριν 4 ημέρες
ber bs
ber bs

Perse Shkruani Germanisht desa kur gjithë ketu Shqiptar jeni ose ma sakt keshtu thoni harruar qe Germant ju kishin ju kan dhe do ju kan si Asilanta.... Ju jeni ata qe kur takoheni me Shqiptar ja boni oo Shqipe dhe direkt duart si Shqiponia pa ditur se çfare simbolizojn duart si Shqiponia dhe kur jeni diku tjeter qe skeni me bo me Shqiptar dhe nanen me ju a sha as nuk pergjigjeni e Lozni German uuusht Asilanta legena

Πριν 4 ημέρες
Nakhal Hamid
Nakhal Hamid

schöne music gemacht,wie viel du bezahlt für jeden fraue ???

Πριν 6 ημέρες
Dangerous Loyal
Dangerous Loyal

Du aschloch bedrückst Loredana du asch

Πριν 7 ημέρες
MCS
MCS

pidhat tforta nclip

Πριν 7 ημέρες
Kunde Khan
Kunde Khan

Geil valla

Πριν 8 ημέρες
Besa Bela
Besa Bela

Muzik diss loredana

Πριν 9 ημέρες
besart smakaj
besart smakaj

Mozziiikkkkkk

Πριν 9 ημέρες
leonora Zeneli
leonora Zeneli

24 milly❤️❤️❤️🔥

Πριν 9 ημέρες
RaelaMarkaj RAWLA
RaelaMarkaj RAWLA

👌

Πριν 9 ημέρες
Diona Lajqi
Diona Lajqi

Hej

Πριν 10 ημέρες
Arben Shabani
Arben Shabani

Gut

Πριν 10 ημέρες
Versi Otr
Versi Otr

😂POILCIA😂 DURRËS 😂 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 10 ημέρες
Metush.ahmeti Metushi
Metush.ahmeti Metushi

Nuk osht Lori dhelper. Dinake

Πριν 11 ημέρες
arber bytyqi
arber bytyqi

Mozikk BABAA

Πριν 11 ημέρες
Ralf Reuen
Ralf Reuen

ich muss ja mal sagen albanisch hört sich geil an ...wirkt teils sogar wie französisch bissl

Πριν 12 ημέρες
Viktor Sopjani
Viktor Sopjani

Hi mozzik voll cool

Πριν 12 ημέρες
DoNNi Tv!!
DoNNi Tv!!

Mozzik🥰

Πριν 12 ημέρες
Versi Otr
Versi Otr

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤

Πριν 14 ημέρες
Versi Otr
Versi Otr

😍😍😍😍😍😍💔💔💔💋💋💋ARI TONI

Πριν 14 ημέρες
Freestyle Shqip
Freestyle Shqip

🔥

Πριν 14 ημέρες
Valentina Pavlovic
Valentina Pavlovic

Beste Mann habibi

Πριν 17 ημέρες
missa official
missa official

❤🇽🇰🇦🇱💪🔥

Πριν 19 ημέρες
Leonc Shkalla
Leonc Shkalla

Dhelper Dinake🖤

Πριν 19 ημέρες
Jasin Abazi
Jasin Abazi

Mos u nal vazhdo suksese

Πριν 20 ημέρες
Arjen Hasanaj
Arjen Hasanaj

Love mozzik 🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰💖💖💖💖💕💕💕💕💞💞🎼🎼🎼🎼👑👑👑👑👑😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💎💎💎💎💎💎❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤

Πριν 20 ημέρες
Xhemi Beqiri
Xhemi Beqiri

Ti amooooooo 😍😍😍😍😍😍

Πριν 20 ημέρες
RaelaMarkaj RAWLA
RaelaMarkaj RAWLA

meriton me shume viewwwwww kjo keng

Πριν 21 ημέρα
MBP
MBP

6 months Summer is finally here to pump Inshallah we may have the opportunity

Πριν 21 ημέρα
L E I L A
L E I L A

@L E I L A

Πριν 22 ημέρες
Alfredo Jospanso
Alfredo Jospanso

Selbst meine Jacky Flasche tanzt albanisch auf Mozzik seiner MUSIK

Πριν 22 ημέρες
Annisa b
Annisa b

auch wenn die Sprache nicht verstehe, ich fühl dieses Lied, er hat krasse flow

Πριν 23 ημέρες
teuta krasniqi
teuta krasniqi

Mozzik te dua ty laredanen hanen jeni king kenge i keni te gjitha te mirat

Πριν 23 ημέρες
Nereida Jashari
Nereida Jashari

Neues lieblingslied geworden 😍

Πριν 23 ημέρες
Cristina De Giorgio
Cristina De Giorgio

Betrüger

Πριν 23 ημέρες
Potion of Vibez
Potion of Vibez

Loredana hat ihn betrogen. Der Mann, der sie berüjmt gemacht hat

Πριν 22 ημέρες
Cristina De Giorgio
Cristina De Giorgio

Du bist ein Arschloch Betrüger Musik du kannst nicht Loredana einfach betrügen

Πριν 23 ημέρες
Naim Imeri
Naim Imeri

Halt dein.maul

Πριν 23 ημέρες
Ermir Luma
Ermir Luma

pidhi motres je

Πριν 24 ημέρες
22 11
22 11

👑

Πριν 24 ημέρες
K Ushtelenca
K Ushtelenca

Me vjen shume keq per rinin e sotme me keto kenge qe degjojne, dhe i quan super hite. Me keto lloj kengesh as sa dhelpra nuk i zhvillohet mendja. Tekst pa pik kuptimi, videoklip koti....ky qe shan femrat dhe ato femrat qe nxjerrin bikinin. O ZOT NDIHMOJE RININE E VENDIT TIM

Πριν 24 ημέρες
Niti A
Niti A

🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

Πριν 25 ημέρες
Ajete Lalollari
Ajete Lalollari

O Mozzik.Jam Ani.Ajo vajza qe do te te marr per dtl me 5 tetor kete vit. Te pres me krahe hapur. Mos harro qe do te marr dhe Loredanan

Πριν 26 ημέρες
MATRIX GR
MATRIX GR

Vrk po iki nga komentet spaska shqiptar ktu

Πριν 26 ημέρες
BaybeeS 47
BaybeeS 47

«Mozzik Pa Pa» kaher ka kallxu qe osht aja me to veq per parre. These gold digger are digging hard!🤔

Πριν 26 ημέρες
Dervish afmeti
Dervish afmeti

😇😇😇😇

Πριν 27 ημέρες
Gucciby Flora
Gucciby Flora

❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🙏🏽

Πριν 27 ημέρες
Shirin Schmitz
Shirin Schmitz

Alle sind halb nackt und er kommt mir pullover und Jacke 😂😂🤦‍♀️

Πριν 27 ημέρες
Gentian Hyseni
Gentian Hyseni

Wer hört es auch und denkt an seine Ex die hure?

Πριν 27 ημέρες
Orhan Veliu
Orhan Veliu

A ka shqiptar

Πριν 28 ημέρες
ZenovitaCriss
ZenovitaCriss

🔝❤️

Πριν 28 ημέρες
Versi Otr
Versi Otr

🌹🌹🌹🌹🌹😤😤😤😤😤😍😍😍😍💔💔💔💔

Πριν 14 ημέρες
fatjon krasniqi
fatjon krasniqi

ta qifsh nanen o kare pse u ndave pi loredana

Πριν 28 ημέρες
Queen Bee
Queen Bee

Arme lori

Πριν 28 ημέρες
Angela Shemuni
Angela Shemuni

ato me rrroba banio mozziki me trike leshi .. okkk 😂😂😂

Πριν 29 ημέρες
Gamer Girl
Gamer Girl

Das ist so schade ...😢

Πριν 29 ημέρες
Хадижа Исаева
Хадижа Исаева

Aber jetzt macht loredana alles alleine und würd berühmter als früher

Πριν 29 ημέρες
WORLD STAR
WORLD STAR

If you make me 1 subscribe I GIVE YOU 3 Subscribe Back

Πριν μήνα
Agnes Dopalaj
Agnes Dopalaj

Super❤

Πριν μήνα
Vina Shegani
Vina Shegani

Mozik : tayna

Πριν μήνα
Mo Khalife
Mo Khalife

Aus Bonny und clayd würden tom und jerry

Πριν μήνα
armand koci
armand koci

Bezug ist 😎 rrespekt

Πριν μήνα
Fabiano Preldakaj
Fabiano Preldakaj

Shum bukur 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Πριν μήνα
Ely Kingi
Ely Kingi

BABA MOZZIK

Πριν μήνα
A. A
A. A

Wie geil wäre bitte Feature mit Shirin David 🤣🤣💀

Πριν μήνα
Hakikatli Sözlük
Hakikatli Sözlük

Früher haben Albaner Ibrahim tatlises gehört und heute hören Türken Mozzik an 👍🔥👏 #killermozzik weiter so !!!!

Πριν μήνα
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni

0:29 😂😂😂 🔥🔥

Πριν μήνα
leonora Zeneli
leonora Zeneli

23 milly❤️❤️🔥🔥🙈🙈🙈

Πριν μήνα
Gerald Deda
Gerald Deda

Te lumt

Πριν μήνα
Gerald Deda
Gerald Deda

E ke djeg fare korona virusin

Πριν μήνα
Valton
Valton

Wer ist in der Quarantäne da?

Πριν μήνα
Xhuliana Carkaj
Xhuliana Carkaj

Dhelpen dinake🤩🤩

Πριν μήνα
Juskela Ibis
Juskela Ibis

Ich dachte jetzt kommt Mozzik mit six Pack und aufeinmal 😩SOO

Πριν μήνα
A A
A A

Juskela Ibis ein natürlicher Mann 🤣

Πριν μήνα

Επόμενο

Madam

03:47

Madam

Mozzik - Topic

προβολές 13 000

Capital T - Akull

03:09

Capital T - Akull

Capital T

προβολές 13 000 000

ROMEO & JULIET

03:19

ROMEO & JULIET

Loredana - Topic

προβολές 1 800 000

FAMOUS OCEAN X KUNG FU- “ Crop Top “ Official Music Video

2:45

FAMOUS OCEAN X KUNG FU- “ Crop Top “ Official Music Video

Famous Ocean x KungFu

προβολές 605 527

Tayna - Sicko

03:08

Tayna - Sicko

Friends Entertainment

προβολές 18 000 000

Mozzik - Zemra ime (prod by. Macloud & Bawer)

03:13

Mozzik - Zemra ime (prod by. Macloud & Bawer)

MOZZIK

προβολές 12 000 000

Blleki x Mc Kresha x Luar - Thug Life (Official Video)

03:45

Ledri x Buta - Merri Merri

02:21

Ledri x Buta - Merri Merri

Ledri Vula

προβολές 19 000 000

Ti amo

04:11

Ti amo

Veysel - Topic

προβολές 1 400 000

Kida - Malli

02:45

Kida - Malli

KIDA

προβολές 7 600 000

Tayna x Mozzik - Edhe ti

03:21

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Friends Entertainment

προβολές 28 000 000

Dua Lipa - Break My Heart (Animated Video)

3:42

Dua Lipa - Break My Heart (Animated Video)

Dua Lipa

προβολές 2 888 977

Future - Solitaires (Audio) ft. Travis Scott

3:28

Future - Solitaires (Audio) ft. Travis Scott

FutureVEVO

προβολές 3 635 980

ROSALÍA & Travis Scott - TKN (Official Video)

2:55

ROSALÍA & Travis Scott - TKN (Official Video)

ROSALÍA

προβολές 10 876 601

Ledri Vula - Trandafil i zi

4:15

Ledri Vula - Trandafil i zi

Ledri Vula

προβολές 1 145 158

Kivotos (2020 Version)

4:05

Kivotos (2020 Version)

Katy Garbi - Topic

προβολές 809 087

AURORA - Exist For Love

4:20

AURORA - Exist For Love

iamAURORAVEVO

προβολές 2 639 190

Danna Paola - Contigo

2:44

Danna Paola - Contigo

dannapaolaVEVO

προβολές 14 797 932

NLE Choppa - Walk Em Down Dance Tutorial

1:43

NLE Choppa - Walk Em Down Dance Tutorial

NLE CHOPPA

προβολές 1 792 400

Slogan ft MG - IG (Official Music Video) Prod. Evan Spikes

2:38

Slogan ft MG - IG (Official Music Video) Prod. Evan Spikes

Slogan Official

προβολές 1 379 368