No video

Mozzik - MADAM (Official Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

  2EURO MUSIC2EURO MUSIC

  διάρκεια: 4:17

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Mozzik - MADAM
  Directed by: Alban Selimaj
  Camera by: Martin Flindt
  Lyrics by: MOZZIK
  Produced by: Miksu & Macloud
  Mix: Miksu
  Master by: Kingsize
  Connect with Mozzik:
  instagram.com/mozzik
  Connect with Getinjo:
  facebook.com/OfficialGetinjo
  instagram.com/getinjo
  Connect with 2Euro Music:
  instagram.com/2euromusic

  #mozzik #music#life #rapper #rap #mozzi #getinjo #shqipe #2euromusic #2eurogang #facebook #instagram #lambo #swiss #diaspora #hite #getinjo

Danjel Murra
Danjel Murra

😍😍😍😍😍😍

Πριν 7 ώρες
Antoneta Pasho
Antoneta Pasho

Super kengetar e super cift yje jeni

Πριν ημέρα
Khabat
Khabat

Me pas qit drake qet kang ish bo hit bre

Πριν 2 ημέρες
Adiiik Adiiik
Adiiik Adiiik

🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
KOMMENTARE KOMMENTIERER
KOMMENTARE KOMMENTIERER

Greets from Germany

Πριν 2 ημέρες
Kik Mibi
Kik Mibi

haram

Πριν 3 ημέρες
Hani
Hani

Jemand Deutsch?

Πριν 4 ημέρες
Klaudia Pawlik
Klaudia Pawlik

Perfect! POLAND🇵🇱

Πριν 4 ημέρες
Luan Hasani
Luan Hasani

🙏🙏

Πριν 5 ημέρες
Amina Said
Amina Said

Verstehe kein Wort, aber die Melodie nimmt mich mit! Ihr seid echt cool! Weiter so! Werde immer euch unterstützen.

Πριν 6 ημέρες
Tanya Tyshchenko
Tanya Tyshchenko

Welche Stadt ist das??? 😍

Πριν 7 ημέρες
Tanya Tyshchenko
Tanya Tyshchenko

şilan gül Erol 😂

Πριν 6 ημέρες
şilan gül Erol
şilan gül Erol

Irgendeine😂

Πριν 6 ημέρες
danicorva7
danicorva7

Beat ist überkrass. Feeling catcht einfach jeden nostalgiker. #luzerncity

Πριν 8 ημέρες
Lala Lala
Lala Lala

Favorite track 🤤🤤🤤🤤🤤🤤

Πριν 9 ημέρες
Eron Velija
Eron Velija

gezim velija `0675428540 je ar

Πριν 9 ημέρες
Hümeyra Yilmaz
Hümeyra Yilmaz

Der wirft einfach sein Schuh hinter ihr her HAHAHAHAHAHA

Πριν 11 ημέρες
zαғιяα dιe göттιи lσяυlєѕ
zαғιяα dιe göттιи lσяυlєѕ

2:34 Warum?😂 a e din që nuk ban me ja hi grues.. Ps: me fal qi oshte diqka keq..jom halo thmij edhe nuk jam kon në shkol të kosoves krejt pej mamit e kom msue (nur nicht schreiben..) Tu lumshin durrt mam!

Πριν 11 ημέρες
Semire Ajdini
Semire Ajdini

lĺl

Πριν 12 ημέρες
Mister55
Mister55

Oh Yeah nahui

Πριν 12 ημέρες
Beka Gashi
Beka Gashi

diroand9d😈😈😈😈

Πριν 13 ημέρες
Leona Leona
Leona Leona

Kush po e degjon ne 2019?

Πριν 14 ημέρες
adelina shabani
adelina shabani

vetem te mozziko pe ngjoj fjalen madan madan

Πριν 15 ημέρες
Wech Wech
Wech Wech

From Morocco 🇲🇦🇦🇱🇲🇦🇦🇱

Πριν 15 ημέρες
Rexhep Demrozi
Rexhep Demrozi

Je king dhe loredana❤💫💫

Πριν 15 ημέρες
TheGodsSon
TheGodsSon

Fick deine Mami Mami - Du Hurensohn! Alle Albaner sollen sterben!

Πριν 15 ημέρες
just bell
just bell

Love from India

Πριν 15 ημέρες
król albani
król albani

jacket from gta 5 and lambo too

Πριν 16 ημέρες
Lol Lel
Lol Lel

2019

Πριν 16 ημέρες
Savaş K.
Savaş K.

*Turk?*

Πριν 18 ημέρες
Armend Cenaj
Armend Cenaj

Like kush mendon se kjo video osht e mir boni like kur te vi prej antallis ju bi tonve ka ni 🍫

Πριν 19 ημέρες
Mitro02 02
Mitro02 02

2019?

Πριν 19 ημέρες
Nefeli Zhula OTR
Nefeli Zhula OTR

Shum bukur

Πριν 20 ημέρες
Game Sein
Game Sein

2019???

Πριν 20 ημέρες
lokicsgo
lokicsgo

Pejë

Πριν 20 ημέρες
anuar rexhepi
anuar rexhepi

Bravo mozi likeeeee

Πριν 21 ημέρα
Santi Bisha
Santi Bisha

LOVE ALBANIAAAA

Πριν 21 ημέρα
anuar rexhepi
anuar rexhepi

Shum mir bravo mozzik😇✍🖒🖓✍👂

Πριν 21 ημέρα
Oyra 3
Oyra 3

Kann man sich geben.

Πριν 22 ημέρες
King Gamer
King Gamer

19M

Πριν 23 ημέρες
suada princess
suada princess

Gramoz Aliu e ka këtë këng më të mirën

Πριν 23 ημέρες
TiKi
TiKi

any americans watching this??

Πριν 23 ημέρες
enes11111 nazifi
enes11111 nazifi

hej je shumë i fortë

Πριν 24 ημέρες
Arta Hasani
Arta Hasani

o mozzik e myte lorendanen 👞👞👞

Πριν 24 ημέρες
ines mace
ines mace

🇫🇷🇫🇷🇫🇷

Πριν 25 ημέρες
windomjohn john
windomjohn john

BELLA

Πριν 25 ημέρες
AL Zone
AL Zone

Kur o bo kjo kong ka met loredana shtatzon 😛❤

Πριν 25 ημέρες
Sabrina xhafa
Sabrina xhafa

must be nice

Πριν 26 ημέρες
Hamez sofjani
Hamez sofjani

shum mir mozzik😍💋

Πριν 26 ημέρες
Arxhira Ajeti
Arxhira Ajeti

Veq kush ta ka inati mozik je ma I miri prej kenktarve

Πριν 26 ημέρες
Tomáš Hádek
Tomáš Hádek

What is this languice!

Πριν 27 ημέρες
Geg Toska
Geg Toska

Albanian langue

Πριν 14 ημέρες
Elion Shala
Elion Shala

Like nese mendoni edhe ju qe mozziku i bon kenget e mira

Πριν 27 ημέρες
Luan Hasani
Luan Hasani

🙏🙏

Πριν μήνα
Roni Gorezi
Roni Gorezi

such a great song, love from the uk

Πριν μήνα
Angela Bardhi
Angela Bardhi

Kush esht ktu cdo dite?

Πριν μήνα
kristi monroe
kristi monroe

Αααα😍😍😍

Πριν μήνα
lorent fazlija
lorent fazlija

Geiles lied

Πριν μήνα
lorent fazlija
lorent fazlija

Geiles Lied

Πριν μήνα
Lucia Tokoliová
Lucia Tokoliová

😍😍😍😍😍👌👌

Πριν μήνα
Safete Brahimi
Safete Brahimi

Ke eshte shpirti ime dhe shkione sa ime ire wants ke eshte burr jem dhe martu shikone sa i bukure shume ma imire ne bote one e kame emrin hzane dhe e kame biemrin krasqini ***

Πριν μήνα
Tamim Shuja
Tamim Shuja

Aus 🇦🇫 Einfach geil amk mozzik

Πριν μήνα
Rati Baca
Rati Baca

Ai qe ta ka inatin ty i bie qe nuk e nje muziken BRAVO MoZiK

Πριν μήνα
10,000 Subscribers without any videos
10,000 Subscribers without any videos

i tried for months trying to find this song and i finally did it im so happy :D

Πριν μήνα
V1ktor - PK&FR
V1ktor - PK&FR

Pudyginabekpak hajwonabekpek

Πριν μήνα
Luan Gashi
Luan Gashi

Mozzik je artist i shkelqyshem. 👍👏🇦🇱🇺🇸

Πριν μήνα
Nichelle Grant
Nichelle Grant

Zex https://youtu.be/0UjHDYppsjU Instrugh po veanna

Πριν μήνα
pablo lllss
pablo lllss

❤❤❤

Πριν μήνα
Ajan Syla
Ajan Syla

b g😜

Πριν μήνα
Astrit Babic
Astrit Babic

ich bin ein kleines madchen und ihr seit meinen besten raper auf der welt bitte darf ich euch eimal sehen

Πριν μήνα
ignazio gashi prishtinë evropë
ignazio gashi prishtinë evropë

mos--me--bae--hajgare me==2_EURO mi--ka--dhanen--për--bozhiq ni--ushtar--slloven ka--kujtue=HRVATE edhe--shkova--me--i--bae--t..IMTA hala--i--kam--n..XHEP po--thojn--se--bani--t..IMTA--te--sllovent se--ktu--kae--veq==KROAT dallimi--qe--me--qato--2--euro e--kesha--pague--gjysen--e--albumit se--kta--albumet--e TEENAGERS jan--ma--lir bile--per--bozhiq ama--tash--si--afer--bozhiqi--shkieve menihere--me--i--shtrejtue mas--VITIT--RI e--masanej--apet--me--i--lirue me--14__shkurt e--mos--me--i--shtrejtue--për==PAVARSI__17__02

Πριν μήνα
ignazio gashi prishtinë evropë
ignazio gashi prishtinë evropë

se--kan--RROGEN__e SHPEND__AHMETIT me--hecen--3--sahat

Πριν μήνα
ignazio gashi prishtinë evropë
ignazio gashi prishtinë evropë

me--dy--euro ju--kisha--pague 4--maxhupve--udhen a--i--ke--pae==4 JANJEVO__GRAQANICA normal--mahalla--e--maxhupve

Πριν μήνα
Ejbi Terziu
Ejbi Terziu

5 pika dobta ti je pika 6... 6qiella nalt ti je qielli 7...

Πριν μήνα
Astrit Babic
Astrit Babic

ich will euch auch sehen bitte

Πριν μήνα
meme xd
meme xd

MOZZIK BABA ❤

Πριν μήνα
Vigan Rexhepi
Vigan Rexhepi

Halo mozzik ich sprech dojchland respekt di me fol edhe gjermanisht edhe shqip respekte nga presheva broo

Πριν μήνα
Adhurim Totaj
Adhurim Totaj

Like muzzik ❤❤❤❤❤

Πριν μήνα
𝕷-𝖃 𝕹𝖔𝖔𝖇𝖘 ✓
𝕷-𝖃 𝕹𝖔𝖔𝖇𝖘 ✓

Wer vo Luzern?🇦🇱

Πριν μήνα
Claudio Miri
Claudio Miri

pua

Πριν μήνα
Albiona Peci
Albiona Peci

Mimenti ma I mir 3.19

Πριν μήνα
Skul Twisty
Skul Twisty

Mozzik looks like an uncle that bullies you

Πριν μήνα
shpresa ? olta hyseni
shpresa ? olta hyseni

A ja qportheve shishishen aaa

Πριν μήνα
shpresa ? olta hyseni
shpresa ? olta hyseni

Uuuuuuuuu😍😍😍

Πριν μήνα
PA SHA
PA SHA

qija ropt hala ngohet si gjajaaa

Πριν μήνα
Is That You
Is That You

Dhe tani jane prinder 👨‍👩‍👧

Πριν 2 μήνες
Kiki
Kiki

Teskti cuditerisht i thelle, mbi mesataren e industrise dmth. Bravo !

Πριν 2 μήνες
KRIS Kurti
KRIS Kurti

MADAM😘😘

Πριν 2 μήνες
Itznulii YT
Itznulii YT

2:35 Papuçe🤣😂❤

Πριν 2 μήνες
John Schnee
John Schnee

Wo bekommt man diese grüne jacke her?

Πριν 2 μήνες
anton lleshaj
anton lleshaj

1 is back his name is moozik

Πριν 2 μήνες
Ulker Akkurt
Ulker Akkurt

Ben nerdennnnn bileyimmm kurdolar heppp suzmeeeeeee ocalanimmmmmmm

Πριν 2 μήνες
Lulzim Raci
Lulzim Raci

1

Πριν 2 μήνες
Nora Gashi
Nora Gashi

Wenn Loredanas Videos auch so süß wären.... shum çift i bukur 😊

Πριν 2 μήνες
ERKEDA Shijaku
ERKEDA Shijaku

🔥🔥

Πριν 2 μήνες
Albania Video
Albania Video

🔪🔪🔪🔪🔪

Πριν 2 μήνες
Luan Hasani
Luan Hasani

18M 🔥🔥

Πριν 2 μήνες
Marbel Vicioso
Marbel Vicioso

Echt cooler song👌👍👍👍👍👍😀😂😁😄🤣

Πριν 2 μήνες
Albania Rap
Albania Rap

LIKE NQS SE PO DEGJON KENGEN EDHE PO LEXON COMMENTS

Πριν 2 μήνες
Lovely girl
Lovely girl

Albania:*

Πριν 2 μήνες
Flutura algjeriane
Flutura algjeriane

Love and respect Albania from Algeria 🇩🇿🇦🇱🇦🇱❤❤

Πριν 2 μήνες
Argjend Berisha
Argjend Berisha

like nqs te kujton diqka kjo keng

Πριν 2 μήνες
Argjend Berisha
Argjend Berisha

the best song 👌😢

Πριν 2 μήνες
DORIAN Abazi
DORIAN Abazi

#mozzik

Πριν 2 μήνες
Erion Ademaj
Erion Ademaj

like kush osht tu e ngu hala nvitin 2019

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Food or Not Food with Kendall Jenner

7:50

Food or Not Food with Kendall Jenner

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 4 651 860