No video

Nënë e bir përplasen live me nusen. Vjehrra: Nipi sheh filma me pullë me gjyshin (Pj.1)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 ημέρες

  Me Zemer Te HapurMe Zemer Te Hapur

  διάρκεια: 1:18:41

  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24
  10 shtator, 2018
  Pjesa 2
  Vazhdon sherri mes Natashës dhe Eglës për djalin 5-vjeçar/Nënë e bir braktisin studion... (pj.2)
  grfilms.net/v-βίντεο-uuwSYYOvGMI.html
  “Babai im nuk e ka dhunuar kurrë djalin tim. Ai është krenaria ime. Të gjitha akuzat janë akuza për të më sulmuar mua që fitova kujdestarinë e djalit”.
  Ky ka qenë rrëfimi i Eglantinës, një grua e re e divorcuar nga Kuçova, që prej disa kohësh po përballet me një kalvar vuajtjesh për të fituar kujdestarinë e djalit të saj, si dhe ‘luftën’ për ta mbajtur atë pas vetes.
  E ftuar përball ish-vjehrrës së saj dhe ish-burrit të saj, Eglantina pohoi në emisionin ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ se babai i saj kujdeset shumë për djalin e saj.
  “I kërkoj ndjesë babait tim që po hidhet baltë mbi të. I them se; je krenaria ime. Këto janë shpifje ndaj tij, pasi po kërkon të hakmerret me mua se fitova kujdestarinë. Më ke kërcënuar, madje kanë shpikur shumë gjëra. Babain e mbroj se është krenaria ime. Djali u vra pak tek dora dhe kjo mori në telefon policinë dhe tha djali është dhunuar”, tha Eglantina, shkruan ‘BalkanWeb’.

  news24  zemer hapur  

Ermira Kajtazaj
Ermira Kajtazaj

Po sdi qka po llomit oj gjysheee po ai fmi ka nane leje nanen e vet le te rrit se ajo e ka majt 9 muaj ti se ke bo qy ti je gjysheeee me pas une nje vjeherr si ti zhag tkisha ngreh po ku e kisha lan uneee gjyshennn me ma marr fmin tem po palo bishtin e maje poziten tane se neser as nipo ste don pff plak e merzitshme

Πριν 19 λεπτά
Yes I Can
Yes I Can

Moj Natasha po ti sdo jetosh gjithmone do te vije dita dhe ty.Luan me nipin ping pong se ke urrejtje per ish nusen.Debile femer e ulet plake llafazane.Ske asnje te drejte ne bote te shpifesh kundra nje nene o neperke te ishe ne nje shtet tj do i kishe paguar shtrejte te gjitha keto.

Πριν 2 ώρες
Αντονιο Γιαρουα
Αντονιο Γιαρουα

Ku esht shteti mor aman me c te drejt kjo harbute plak,heq femijen nga nena ,kjo esht e cmendur Eglantines kurajo se ka te bej me harbute ,kjo do vrar me buk ne goj turp turp kjo grua.

Πριν 4 ώρες
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza

Me te dashte ma shume vjehrra se babai , shume kot kjo nusja po ik moj vajze e jeto vetem kur ish burri edhe vjehrra te mbeshtesin .

Πριν 8 ώρες
One Piece
One Piece

O kurve plak ishalla vdeksh se je ordinere moj kurv dhe ate djalin e ke be lolo ai vetem bure nuk esht nje cop mut esht pyesni ne sarand dhe do ju thojn

Πριν 8 ώρες
One Piece
One Piece

Kjo vjera esht kokra kurves ka paguar nje thes me leke qe ti mar femije te gjìth e njofìn ñe sarand

Πριν 8 ώρες
mbreteresha m
mbreteresha m

Zonje nese nje vajze nuke do familjen biologjike qe eka rriture dhe e ka shkolluare athere do te fhote qe ajo nuke do te dije te respektoje familjen qe do te krijoje ti je nje gjyshe e semure dhe me te meta mendore ti duhet te rrishe large asaje zonje

Πριν 12 ώρες
Diamant Morina
Diamant Morina

Kja zonja Natascha si me pas burr ket djalin e vet po lufton me marr djalin si me pas bo me djalin e vet non e djal po lufton jn me marr djalin po nuk Ju takon kja Natascha esht e qmenden bashk me ket djal te vetin

Πριν ημέρα
Jonida Nida
Jonida Nida

Ka bashkshorte te kqija, ashtu si dhe bashkshort, & e gjyshe, ke njerez nga tgjitha llojet e kategorive ama kjo Tasha eshte nje Gjyshe RROT KURVE , ti heq brekt e ti ve nkok,kshu lloj bushtre esht kjo .

Πριν ημέρα
klaidi Fmly
klaidi Fmly

Oj shtrige vjerre lerebijen ebotes.rehate

Πριν ημέρα
Merits Sahitaj
Merits Sahitaj

Po pse nuk hijin kta be burgje kja asht vertetu se nusja kan d hun psiiqike fisikishit ktu skish pas shans me fol le mo me dal television

Πριν ημέρα
Elmira Baruti
Elmira Baruti

Moj bushter plak ti do var ne litar bashk me kte bullarin djalin tend .

Πριν ημέρα
Merits Sahitaj
Merits Sahitaj

O qan i eger ta kisha kput at gisht Ski drejt me fol me gisht banja nones tone me gisht Aja te kan rrit pa bab ty e te la ethe ty pa fmi vjerr e pist ju kajsha kajt nonen dyve

Πριν ημέρα
Qefsere Ramiqi
Qefsere Ramiqi

Oo mjer nusja qe e ka ket fat me njerz shizofren

Πριν ημέρα
Irena Reina
Irena Reina

Cfare plake perbindesh boboo sic ka surratin si shtrige ,shpirt zeze moj

Πριν 2 ημέρες
rovena kastvati
rovena kastvati

Kjo grua Natasha duhet var plak llafazane

Πριν 2 ημέρες
Ermira Cela
Ermira Cela

Nuk e di , pa fjale! Egla shume femer e forte je shembull i durimit,qetesise! E kam ndjekur dhe me para historine tuaj dhe me vjen shume keq . kjo zonja Tasha sikur eshte rritur me mbrojtje si princeshat.te gjithr femijet vriten eshte normale dhe besoj e rendesishme ne zhvillimin e femijes sepse meson te eksploroje ,te provoje gjera te reja dhe te shikoje si te kujdeset per veten e tij. Nuk ka femijr ne bote qe nuk vritet! Te akuzosh nenen pse vritet femija nuk e di eshte veprimi me i ulet . duke pare dhe nivelin e komunikimit te gjyshes dhe te babait qe femra qenka objekt ,une nuk e di si ka duruar deri tani Egla. Shpresoj qe ligji ne Shqiperi te veproje dhe tja mbyllin gojen ksaj Tashes se vertet nuk durohet. Egla vertet me vjen shume keq per ty. Te uroj me gjithe zemer qe vuajtjet per ty te mbarojne e te jrtosh e lumtur jeten me djalin tend. Per mendimin tim shiko per ndonje mundesi tjeter si psh largimi nga shqiperia sepse aty nuk te le Tasha te jesh e qete.

Πριν 2 ημέρες
Simelatws Lila
Simelatws Lila

oj plake shtrige

Πριν 2 ημέρες
landa xheka
landa xheka

Bobobobobo nene e djale ordiner sa her e degjoj me cohen nervat

Πριν 2 ημέρες
Arjana Loce
Arjana Loce

DO TE DJEG ZOTI NE FERR MOJ PALOGJYSHE, KJO JETE ESHTE E SHKURTER!

Πριν 2 ημέρες
Arsii Arsii
Arsii Arsii

Ahhaah hajde shqiptar Hajde😂😂😂😅😬😆

Πριν 2 ημέρες
valmira mira
valmira mira

Merre djalin dhe ik nga shqipria se aty nuk ka kush ta mbroj kete femi nga kjo neperke dhe nga ky mashtruse ordiner

Πριν 3 ημέρες
valmira mira
valmira mira

Fetyre majmuni jo o bure me fustan

Πριν 3 ημέρες
valmira mira
valmira mira

Idjot ti je rrite nga kjo plera nuk do ishe ndryshe mashkull pa pik vlere

Πριν 3 ημέρες
valmira mira
valmira mira

Kjo e ka smure femijen me intrigat dhe manipolimet e kesaj plake skizofrene

Πριν 3 ημέρες
AlbanianDentist
AlbanianDentist

keto dy shushkat qe i ftojne si eksperte as qe e kane mendjen se cfare thote i ati gje qe tregon hapur qe jane te njeaneshme. Ai sdo ti thoje qe eglantina eshte kokra e kurves nga Kucova normal, dhe thote me erdhi vete, tani kjo psikologja qe i duket vetja feministe po te ishte me eksperience dhe profesioniste nuk do kapej me menyren qe nje njeri i cili ska formimin e duhur per te shprehur elokuent, perdor por me thelbin se eshte edhe psikologe ne fund te fundit dhe ate pune duhet te beje. Te vesh syze nuk domethene qe je psikologe mi goc. Ashtu si e ema nuk mund te beje gjera te tilla nje femije un nuk mendoj se nene e bir kane trilluar cdo gje, dicka te vertete ka edhe pse jane te dy acarues ne menryren si e shpjegojne. Si i ati pa edukate ka shume ne shqiperi perse shokoheni kur i thote pusho ish gruas? Skuthe si Eglantina ka pa fund po ashtu qe jane gati te bejne cdo gje per te mbajtur femijen, Vjehre si kjo ka po ashtu... perse beni sikur skeni pare ndonjehere... keta po japin realitetin aty pa filtra, perse duhet te maskohen pas faktit qe jane ne TV???

Πριν 3 ημέρες
valmira mira
valmira mira

Defintivisht kjo eshte kurve plake

Πριν 3 ημέρες
valmira mira
valmira mira

O plake intrigante te tregon surrati jot i shemtuar qe po i sajon nga shpirti jote pleh.femer e ulet

Πριν 3 ημέρες
Rin Bakaj
Rin Bakaj

Femer ma baxhell skam pa naj her se ket shkerdhat vjerre !!?

Πριν 3 ημέρες
Arbresh Krasniqi
Arbresh Krasniqi

Kjo natasha osht psikopatk si merret femija nenes po kjo ish e pa shpirt

Πριν 3 ημέρες
ANANA anana
ANANA anana

Shum i ke 12 or un StA la aß 5 minuta shizofrene

Πριν 3 ημέρες
Ibadete Islami
Ibadete Islami

O moj gjyse ti as plumbi spo kryka pun oj e poshter oj idijot

Πριν 3 ημέρες
fox chanrl
fox chanrl

I gjeni ndonje burr aty ne emision kesaj baxhelles se ja ka dhen ne tru keq kesaj kurve qe beri ish krushkun per spital do ti paguash ti moj baxhell bashk me ate pushtin djal dembelin kurven puuuuuu beshtym doni ju

Πριν 3 ημέρες
Nevruz Koci
Nevruz Koci

mos te raft se ske ca ben vjerr shtrig

Πριν 3 ημέρες
Eljheme Resteljica
Eljheme Resteljica

Oj plakuqk po te isha une ne vendin e Egles do te kisha vra ,oj e på edukuar.

Πριν 3 ημέρες
Manjola Bobo
Manjola Bobo

Akoma se kan gjetur gjuhen kto te dyja kan qene Edhe te Arditi kto..epo pik e zez te mari vjerra me pahir femijen tend 😂🙄

Πριν 3 ημέρες
Erion Polygono
Erion Polygono

O plak e terbuar ik ne nje psiqiatrio e mbillu atje se sje per te dal ne rrug e jo te flases ne nje studjo televizive e te mbash nipin

Πριν 3 ημέρες
Vale Begu
Vale Begu

Po cfar pret moj e zeze!!!pse nuk e kap kete shtrige ta perplasesh ne tok😠

Πριν 3 ημέρες
Kala Dakse
Kala Dakse

Armando je shuuuuuum debil o idjot ti dukesh qe je i godit nga trut

Πριν 3 ημέρες
Alba Biba
Alba Biba

O mashtruse femer ik zhduku se na acarove nervat me genjeshtrat e tua . Ajo eshte nena e f3mijes dhe ka gjithe te dreiten e botes qe ta rrisi ajo. Po ti dumesh ca edukete ke do te edukosh dhe nipin ti. Ti je moster po e shkaterron nipin dhe nenen e nipit tend

Πριν 3 ημέρες
Papi papu
Papi papu

Duken vjerre e nuse shume qeflije nuk ka palle qe i ngop.

Πριν 3 ημέρες
landa xheka
landa xheka

Po shihet ky cfar debili esht le dy femrat kryesore te zihen.burr legen vjerrh buce qe don te bej si don.te isha un prz i kisha vrar kto dy mostra nene e bir

Πριν 3 ημέρες
Kala Dakse
Kala Dakse

O Natasha o vdeksh ishadha o debile gjyshe dhe vet je ndar nga burri pse e more vet ate armandon debilin po sja le vjerrs tende te isha une ne vend te egles do te kish vrar me kohe o shtrig plak

Πριν 3 ημέρες
manu manuela
manu manuela

Po mire kjo plake funderrine psikopate, po ky loqe kandari i shemtuar si nuk i ha dheu.... mjafton diskutimi ketu per te ditur se kush eshte mostra strumbullar i fatkeqesise se femijes. Po ai idiot qe thote e pashe vetem si figure femre!!! Ai far figure.... Idiot..

Πριν 4 ημέρες
Natasha Glimmer
Natasha Glimmer

leo leo .o klysh kurve un jam e re nuk jam gjyshe une jam 35 vjece dhe jetoj ne amerik prandaj mos e kruj me mu .por ti je nje njeri e paftyr qe flet keshtu se ne shqiperi kan ndollur shum gjera se ka kap baba femin dhe jo gjushi nipin.une them qe te shmangen keto gjera tek femit se jane te pafashem dhe te pa mbrojtur te cilet duan ndihm nga gjyshja nena dhe baba e tij.prandaj ti lexo mir dhe pastaj fol.dhe une jam e reee .femit jan engjell dhe duan ndime se nuk kan forc te mbrohen.ok

Πριν 4 ημέρες
Dodona Harito
Dodona Harito

Kjo natasha ka nevoj per burr vetem gjyshe nuk mundet te jet I ben luft pskologjike femis te vogel kjo ka lajthitur dhe dijalin e saj turp te ket

Πριν 4 ημέρες
Diella Ndou
Diella Ndou

Sa shtrig kucke qe qenke moj bushter do te Kisha rrjep te gjalle vec me ju afru femijes e jo ta rrisesh 😈

Πριν 4 ημέρες
Silvana Meta
Silvana Meta

O po te isha une nusja e kesaj e kisha bo vdek e do i thoja burgut hapu ...je me fat natasha qe ke nje nuse si kjo

Πριν 4 ημέρες
Nada Pumo Lanz
Nada Pumo Lanz

Kjo duhet te torurohet ne nje burg.ne nje dhome te vogel te zeze pa dritare.kjo femer shkatrron shpirterisht psikologjikisht nje familje te tere. 💚💚💚urime per nje jete te qete kesaj nene te shkrete

Πριν 4 ημέρες
Xh K
Xh K

O plere e keqe, po ti nga menyra si flet per nje femer eshte e frikshme te rrisesh nje femije! Te denofte Zoti

Πριν 4 ημέρες
love is love
love is love

Kjo natasha paska qen krejt budalle si nuk i vjen turp i thot vetes vjerr me vjen dhum keq per eglen beju e fort lufto per femijen tende se gjyshja nuk i behet nene femijes tende ajo don tja mare femijen nje nene po ajo harron qe esht nje nene vet si vjen turp me vhen keq per stafin me cfar njerzish kan pun me psikopata😪😪😪😪😪😪😪😪

Πριν 4 ημέρες
Hysni Peposhi
Hysni Peposhi

Krejtë fain e ka ky biri kurvës si kthen shpinën,fëmija i takon mamas ska qa lip gjyshja kur ka maman gjall,gjyshja të shikoj këtë kipilin e vetë si dhe zurrat me u prezantu ska.

Πριν 4 ημέρες
DRENA KRASNIQI
DRENA KRASNIQI

Qikjo vjerra kurv ta kisha qi nanen ty kurva plak

Πριν 4 ημέρες
Migel Rodrigez
Migel Rodrigez

Duhet mej qi n Both kejt qe jan aty n studio

Πριν 4 ημέρες
L.A ja
L.A ja

48:22 doli ne origjin karaputanka e ti qivsha ropt sa e pa ftyr

Πριν 4 ημέρες
Emirjeta Cuni
Emirjeta Cuni

moj vjeherr shtrig...ti shtrig u bere per fmit e tuj..dhe Egla ashtu do behet per fmin e vet.bravo Egla mos u dorzo kurr deri ne frymen e fundit per fmin tend.

Πριν 4 ημέρες
Dario Doka
Dario Doka

Mashkull pler duket qe ne fytyr me gjith nenen e tij rrac muti

Πριν 4 ημέρες
Dario Doka
Dario Doka

Kjo qenka nje plak kurve te isha un si kjo nusja ja kisha qi ropt e kisha vrar me duart e mia

Πριν 4 ημέρες
Terre Haute
Terre Haute

ket mgjarje kom percjell qe prej dites par dhe me vjen keq shum qe nje femie 5vjeq ti prishet lumturija kshtu perse babi dhe nena te mbyllin gojen per hir te kti femijes beheni bashk se ky fmi ntardhmen do tebehet shum keq per shkak te sjelljev tuaja

Πριν 4 ημέρες
Steve Prifti
Steve Prifti

Pse eglNtina nuk i regjistron ato qe i thote ajo shtriga

Πριν 5 ημέρες
olti vl
olti vl

O Armando o cun kurve, sdi cfare te te them ty. Vec me vjen te te shaje...o kurve cun o rrop qire mamaqire...

Πριν 5 ημέρες
olti vl
olti vl

Kjo plaka ka rrezik dhe Armandon e rrembeur...o armando koke kar zgjohu o loqe...se late name.o rrop qire greku i mutuit...

Πριν 5 ημέρες
olti vl
olti vl

Si spo ja qine rropt kesaj plake te keqe. Shteti kurve duhet te bej dicka per kete ceshtje...dhe te Armando qenke nje kurve cun ti...o te qifsha rropt motren u cun legen

Πριν 5 ημέρες
a jeji ktu SHKUPI
a jeji ktu SHKUPI

omoj deredall po stu dal ajo goj derederedere po mshele jepjananit fmin se ti dota bojsh at nip siti oj lop oj magaric lene at non rehat me evlatin evet

Πριν 5 ημέρες
Amerina Jubani
Amerina Jubani

What a bitch

Πριν 5 ημέρες
Enlishman In Newyork
Enlishman In Newyork

Nje pyetje kisha per stafin. Si ka mundesi ftoni kete plake te cmendur ne emision? Si i jepet fjala kesaj te semure? Ajo duhet te shkoje ne psikiatri jo ne emision

Πριν 5 ημέρες
Enlishman In Newyork
Enlishman In Newyork

O bushter po ke gjet Eglen ti qe eshte kaq e edukur se te ishte noi tjeter ta çante gojen dhe gjitha vrimat qe ke. Bushter e poshter. Ik gjej ndonje gomar te te palloje qe te qetesohesh nga trute. Karaputane

Πριν 5 ημέρες
Esmeralda Qama
Esmeralda Qama

Nje nene e do femijen e vet deri sa tket jet .nuk edi perse dreejtesia nuk vendos dicka .kjo grua qenka e cmendur dhe mundohet me shpifje nenbzeqeshje sjo do ti cmendi keta te gjith si familje .vjera eshte pjes e famljes ne kete rast qe degjojm ajo duhet larguar shum large femijes .sepse po i ofendon nenen po e ben te qaj .nje femije do dashuri do respekt perkedhelje buzeqeshje ( me vjen shum keq qe keni qen edhe mesuese turp ) Egles i uroj fat dashuri paç bekimin e zotit

Πριν 5 ημέρες
shkodranja vogel
shkodranja vogel

Ti je pall kari o koqe. veq baba nuk je nje nje mashkull qe te terheq mami nga koqet

Πριν 5 ημέρες
Natasha Glimmer
Natasha Glimmer

hallo .ti ikuurafshit un nuk jam ajo natasha un o r lal ri ne amerik por e kam pasur qitone dhe e di si jane nuset sot kur i preket interesi tyre se duan te bejne ligjin tek vjera por kesaj eglantines nuk i ka ecur tek vjera dhe tek burri me bo ligjin dhe sillet ne kete menyre me keto te dy.keshtu jane nuset qe i gjejne djemte tane neper fezbuke.prandaj mos i besoni femrave ne fezbuk or djem se do ta pesoni si ky djal dhe si kjo nene e pafajshme.mbroni femijet dhe mos i lini te abuzojne te tjeret me ta.femija eshte thesari i pa cmuar i cdo prinderi.

Πριν 5 ημέρες
leo sigu
leo sigu

Natasha glimmer ti qe flet kshu je vetem Natash kurva vjerra e egles moj kurv e felliqur rri ne punen tende dhe shiko hallet e pleqeris se nuk lypet burr edhe ne pleqeri burrin ta mbajshe kur e ke pas moj lavire plakaruqe dhe tani pa pik trupi shkaterrove dhe familjen e djalit po fajet i ka dhe djali jot legen qe sta ka mbyllur gojen me te paren se ti je per ne cmendi kurv e ndyr

Πριν 4 ημέρες
Mamica Mete
Mamica Mete

Moj.natashe.ti.ben.per.bure.keshtu.gam.gam.si.qente.po.ke.ghetur.eglen.pa.tete.kisha.une.me.ujetete.ftote.do.te.lanja

Πριν 5 ημέρες
R I
R I

P.O. kush je ti moj k...v plake te besh kto shpifje! O zot vdeksh ti moj plakushe 70 vjec neper shkuma party si buce mbaje dhe djalin e vogel aty kto shif ti mos shpif si hale per gjyshin tjeter nga ligsia e madhe qe ke. Uuuuuuu o zoootttt un te urrej vetem duke tete pare nga ekrani. Mjer ajo vajze ce paska zen me ju! Familje ordineresh!

Πριν 5 ημέρες
Xhavide Masha
Xhavide Masha

O armado or legen i shpuar.or qelbesir i sateme turp nuk keni se ju jeni djalli ne person bashk me satemen buqe

Πριν 5 ημέρες
Asteri Asteri
Asteri Asteri

Ooo te raft kanceri o plak kurv. Me del neper fb si goc e re.. dhe i jep ti mesim Egles si ta rit ajo femijen e saj .. kur ti shiko kte Armandon nji drogaxhi. Te vraft ai i madhi zot ishalla se po e them me gjith shpirt.

Πριν 5 ημέρες
Xhavide Masha
Xhavide Masha

Si nuk te vret ZOTI ?ty moj e poshter ....

Πριν 5 ημέρες
Sandra Albania
Sandra Albania

Akoma nuk e kanë futur në burg këtë plerë

Πριν 5 ημέρες
Marjana Koci
Marjana Koci

Po nuk eshte femija jot o e cmendur, ti i ke rrit femijet tend😡

Πριν 5 ημέρες
Andonila Latifllari
Andonila Latifllari

O egla moj zemer ke pas ni vjer karaputan te ka zili

Πριν 5 ημέρες
In Rainbows
In Rainbows

Sa p*llë ka*i qenka Armandoooo.... 😯

Πριν 5 ημέρες
Ina Shule
Ina Shule

Kjo drejtuesja e emisionit flet shum per zotin i komenton aq shume gjerat sa te merzit....ne vend qe tju ler koh te ftuarve flet me shume vet.... Egla me vjen keq per ty por me vjen keq qe je mare me nje mashkull si ai kur ai nuk eshte fare niveli yt......kurre nuk mund te shkosh me dike ne jete nqs nuk esht klasi dhe niveli yt...

Πριν 5 ημέρες
Alma Hasa
Alma Hasa

Ca mesazhi do i japesh ti moj Egles ti fol ca te dushe po ai cuni i vet eshte Di edukat ti te dish edukat i len te qete femin me nene e vet

Πριν 5 ημέρες
NALDI
NALDI

Kjo me duket sikur ben per telenovel e pa pame .

Πριν 5 ημέρες
Xhemi Karasani
Xhemi Karasani

Po po kjo ma hoqi trurin ca k vjer qenka kjo bashke me te birin e saj po ku ka njeri ne kte bote te me mar femijen tim.Po na paska qen dhe mesuse ca edukate i paske dhen tet bir moj injorante femer.Nuk e di se cdo bej ndoshta edhe do vrisja po kur ne bot nuk ka shanse tme mare vjera femijen tim .Zdo e lejoja as te perzihesh fare.Po me vjen shum keq per ty Egla behu e fort dhe lofto deri ne frymen e fundit per engjedhin tend dhe leje bucen le te lef

Πριν 5 ημέρες
Viola Bimi
Viola Bimi

Car don kjo grua moj, pu pu pu cfar mban kjo toke, si moj nuk te vjen pak marre qe flet keshtu, jepja moj Djalin Nënës tij, kush je ti moj vjerreeee qe ti maresh femijen nuses. Lodhesh kot se femija do shkoj tek mamaja e vet.

Πριν 5 ημέρες
Albanian 4tirana
Albanian 4tirana

Ju qifsha emisjonin ca jipni ktu robqira edhe poplli si shkon ketu ei ei turp I botes

Πριν 5 ημέρες
Ina Ino
Ina Ino

te isha une si kjo kisha marre femijen dhe ikja jasht shtetit vetem qe ta largoja nga kjo e cmendur.i shkaterruan jeten femijes me keto qe bejne

Πριν 5 ημέρες
krik krak
krik krak

oj natasha oj femer e ndyre mashtruse

Πριν 5 ημέρες
Keti V
Keti V

si s'ka ZOT... ta shohe kte nene, t'ja marre sa me shpejt kta te dy, se vetem kshu shpeton Egla nga keta ç'njerezor

Πριν 5 ημέρες
Lacoste ilyria
Lacoste ilyria

Kudra plak

Πριν 5 ημέρες
Klodeta Prifti
Klodeta Prifti

Ky esht kulmi !! Kur ska ligje shtet te mbroj nje neneee me nje vogelush qe shpirti saj e di si po e rrit . Fala Nene ka shum vlera per ty qe rrit ate femi me kaqqq shum pengesa !!

Πριν 5 ημέρες
Natalia Jankulla
Natalia Jankulla

Po te gjendeshe ne deren time do te the qija syt Po Po I dhjefsha vjerat shqipetare.(disa eee)Po cmut do kjo me femijen e tjetres.

Πριν 5 ημέρες
Edmond Kurti
Edmond Kurti

o popoll idiot qe skeni per tu bo njerez asnjehere, po me verte eshte nena e femijes ajo bjondina por ajo nuk ploteson kushtet per te mbajt femijen gjykata duhet ti japi femijen prindit qe ploteson kushtet per nje rritje sa me te mire jo me shku ke gjyshi me pa filma porno. automatikisht po te vertetohet kjo femija duhet hequr nga duart e nenes. ceshtja duhet hetuar dhe te vendoset. kjo psikoloqja qeka vari k.... bon sikur eshte gjykatese a prokurore get the fuck out of that studio b...

Πριν 5 ημέρες
Ana Likaj
Ana Likaj

Jalla vdeksh moj kucke..plak kurve te rent kanceri ishalla bdyresire edhe mesuese tiii ste vjen turp moj plere njeri pa zemer....akuzon edhe gjyshin e nipit.qe gjysherit len koken...vdeksh e them me gjith shpirt 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Πριν 5 ημέρες
Ildiplayz -games
Ildiplayz -games

nene e djal duken nga syte qe te gjitha qe flasin genjene

Πριν 5 ημέρες
Valeria H
Valeria H

Nena e femijes abusohet nga babai i vet 😎e gjyshi I femijes shikon porno movies bashke me voglushin 🙄 that's scary:( ne baze te rrefimit te Natasha's,e ema e femijes ka nevoje per ndihme 😓

Πριν 6 ημέρες
arbana Pjetri
arbana Pjetri

Shume keq per eglen eshte njeri shume shume shume i mire nuk meriton njerëz kaq te poshtër sa i ka rren ne pjese.ishalla e ndihmojnë eglen dhe djalin te shpëtojnë nga këta

Πριν 6 ημέρες
Elife Lala
Elife Lala

tishe kon ne europ moj kuder plak e t'kishe fol ne qet menyr me nanen e nje fmije drejt e ne burg kishe hi moj kuder plak po e ki gjet shtetin ku nuk funksionon ligji qysh duhet edhe skan shum drejta femrat e hape gojen si qerap,tkisha shkoq si zhab e ty more laper qfar drejte ki me marr fmin kur je ne burg e kur e han drogen me kaci

Πριν 6 ημέρες
Armanda BARDHI
Armanda BARDHI

Ne rast se ka drejtesi ne shqiperi vini rangat kesaj shtrige pa ja shkatrrua jeten kesaj nuse te gjor

Πριν 6 ημέρες
Scoutari Scou
Scoutari Scou

Dy njerezit me te degjeneruar te sarandes.... akuzojn te tjeret per degjenerim !!!

Πριν 6 ημέρες
Mimoza Krasniqi
Mimoza Krasniqi

Natasha dhe Armando kane nevoj per 100 psikolog se kane shume nevoj (psiqikish te semure)

Πριν 6 ημέρες

Επόμενο