Ndalim-qarkullimi nga e premtja deri te henen

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 01:30

  Në Kumanovë është në fuqi kufizimi i lëvizjes, respektivisht ora policore që ka filluar mbrëmë në orën 21:00 dhe do të zgjasë deri të hënën në mëngjes në ora 05:00.
  Qeveria dje mori vendim për regjim të posaçëm të lëvizjes në këtë qytet me qëllim të parandalimit të përhapjes së koronavirusit. Kumanova radhitet si qyteti i dytë më i prekur në vend, me 89 të infektuar me COVID-19.
  Kryetari i Komunës Maksim Dimitrievski ka përgëzuar qytetarët për respektimin e masave duke bërë thirrje se nuk ka vend për panik. Pushteti lokal thotë ai është në gjendje të ndihmojë të gjitha familjet e prekura.
  “Jam krenar që qytetarët e mi, natën e fundit kanë respektuar orën policore dhe nuk janë regjistruar shkelje. Në përgjithësi problemet janë të karakterit logjistik. Ndërkohë jemi duke plotësuar kapacitetet për ndihmë humanitare. KY është problemi kryesor që të furnizohemi më artikuj ushqimor dhe t`I përmbushim nevojat e qytetarëve. Paraprakisht jemi përgatitur për këtë situatë, në bashkëpunim me Këshillin lokal socio-ekonomik kemi siguruar donacione nga disa kompani, disa ndihma tjera nga Komuna dhe vazhdojmë ta bëjmë punën tonë”.
  Qytetarët e Kumanovës, në përgjithësi kanë përshëndetur këtë vendim të qeverisë për të izoluar qytetin dhe për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
  Por, siç thonë, autoritetet duhet që me kohë ta njoftojnë popullatën rreth masave të kufizimit të lëvizjeve, për shkak se gjatë ditës së djeshme, lajmi u bë publik në orët e pasdites, gjë që shkaktoi konfuzion nëpër shitoret e qytetit.
  Nga Komuna e Kumanovës përmes një komunikate u kanë bërë thirrje qytetarëve që nëse paraqiten simptoma që mund të jenë infeksione me koronavirus, të kontaktojnë mjekun e tyre amë dhe nëse dërgohen në spital të mos refuzojnë hospitalizimin nëse u rekomandohet nga mjeku kujdestar.
  Klan Macedonia
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRfilms for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Επόμενο

Urgjentisht te largoheni nga partneri nese ai ben keto tre gjera

01:45

13. A sjell dëme masturbimi?

05:19

13. A sjell dëme masturbimi?

Seksologji

προβολές 407 000

5 femijet qe mbajne mend jeten e kaluar

04:14

5 femijet qe mbajne mend jeten e kaluar

Bota

προβολές 162 000

episode

20:49

episode

2 Danny 2 Furious

προβολές 901 513

Enver Hoxha - Tirana - Kryeqyteti yne

07:10

Enver Hoxha - Tirana - Kryeqyteti yne

enverhoxhainfo

προβολές 27 000

Masturbimi a e prish agjërimin? - Hoxhë Sadullah Bajrami

02:16

A lejohet Masturbimi(vetknaqja) në Islam ?

04:14

A lejohet Masturbimi(vetknaqja) në Islam ?

Tenzil Media

προβολές 169 000

Mjekësia ligjore ekstreme 3 ● Dokumentar Shqip HD

43:48

Mjekësia ligjore ekstreme 3 ● Dokumentar Shqip HD

AlbaniaKosovaMusic

προβολές 123 000

Zëri i Amerikës: Shkencetaret shqiptare te Amerikes

07:08

Zëri i Amerikës: Shkencetaret shqiptare te Amerikes

We Speak Science

προβολές 13 000

Εσύ ήξερες ότι... | ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

12:52

Εσύ ήξερες ότι... | ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

Μαρία Σ.

προβολές 30 948

Marseaux x dPans x MrBlz - Δεισιδαιμονίες | #WNCfam

3:48

Marseaux x dPans x MrBlz - Δεισιδαιμονίες | #WNCfam

Wednesday Night Cypher

προβολές 34 964

ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΕΦΤΗΣ - ΜΑΥΡΟ DELOREAN

2:50

ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΕΦΤΗΣ - ΜΑΥΡΟ DELOREAN

DOF TWOGEE

προβολές 949 109

Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

3:14

Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 246 703

FOITITOBEEF Ep.06 | AΛΙΤΕΣ VS KALAWΠΑΙΔΑ | WHAT'S UP

33:05

MELISSES - MEGA "Σπίτι με τις Μέλισσες"

2:22:04

MELISSES - MEGA "Σπίτι με τις Μέλισσες"

melissestheband

προβολές 443 715