Ne Kurthin e Piter Pan - Noizy (Sezoni 3)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 1:11:18

  #NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan #Noizy
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRfilms for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

HF HF Hdhf
HF HF Hdhf

Noizy je superrrr😘😘je i pakrahasueshem♥♥♥

Πριν ημέρα
Greta Alushaj
Greta Alushaj

Intervista me e sinqerte ne tv shqiptare,bravo noizy ,je kreneria e shqiptarve/

Πριν 2 ημέρες
Albanais Kosova
Albanais Kosova

Bravo noizy rrespekte

Πριν 4 ημέρες
ICE KING
ICE KING

Nuk ka ze fare

Πριν 6 ημέρες
e gashi
e gashi

Ska audio 🙄

Πριν 6 ημέρες
Blerim Xhaka
Blerim Xhaka

@RTV KLAN PSE KJO VIDEO NUK KA ZE QE NGA MINUTA 4 DERI NE MINUTEN 1:05 SMUND TA NDEGJOJM

Πριν 10 ημέρες
enriko lika
enriko lika

Ska z

Πριν 10 ημέρες
Noizy 9938
Noizy 9938

Kjo intervista spo merr mo shum klikime edhe po merr disslike shaku se nuk i pnon ZERI !

Πριν 11 ημέρες
Marsel Seli
Marsel Seli

Un nk degjoj asgje

Πριν 11 ημέρες
ff Nesti
ff Nesti

ore nuk ka zaa

Πριν 12 ημέρες
ilir imeri
ilir imeri

mfal nje pyetje kisha pse nuk ka zee videoja .. Ju a e keni kte problem

Πριν 12 ημέρες
hello people
hello people

💩💩

Πριν 12 ημέρες
Me li
Me li

pse me del intervista pa zee????

Πριν 12 ημέρες
thjesht gango
thjesht gango

Edhe mua prandaj po lexoja komentet e kishte dikush tjt kete difekt apo vetem un 😂😂

Πριν 4 ώρες
pablo london
pablo london

Kam problem me telin un, apo vertet ska ze jqj

Πριν 12 ημέρες
Besmir Met
Besmir Met

Pse nuk ka audio kjo video?

Πριν 13 ημέρες
Arian Hoxha
Arian Hoxha

Rregullojeni nuk ka ze video

Πριν 13 ημέρες
AJLA *
AJLA *

MARSHALLA sa bukur ka fol me perloti.

Πριν 14 ημέρες
Ilirijana Krasniqi
Ilirijana Krasniqi

Vetem mua me iken zeri ne minutin e 4.28 dhe nuk e degjoj me dot?

Πριν 14 ημέρες
Deni Shema
Deni Shema

Un nk ngjova gje. A ngjut juu?

Πριν 15 ημέρες
Medina Gashi
Medina Gashi

Nuk ka ze

Πριν 15 ημέρες
Astrit Ahmati
Astrit Ahmati

I thash dislike sepse nuk degjoj gje

Πριν 15 ημέρες
virusi1987
virusi1987

si e keni degju intervisten kur ska ze mer njerez?

Πριν 15 ημέρες
Ari Cula
Ari Cula

zani PSE spuno mor tqifsha gjall e vdekur

Πριν 16 ημέρες
Mariglen Pjetri
Mariglen Pjetri

Po ska ze video

Πριν 17 ημέρες
Ματεο Κοροβεση
Ματεο Κοροβεση

Nuk diqjohet fare

Πριν 17 ημέρες
Eduard Dodo
Eduard Dodo

Pse nuk ngjohet zeri

Πριν 17 ημέρες
Florin Memaj
Florin Memaj

Noizy eshte edhe do mbetet mbreti i repit shqiptar

Πριν 17 ημέρες
Florin Memaj
Florin Memaj

👌👌👌👑👑👑

Πριν 17 ημέρες
Deti Kastrati
Deti Kastrati

E keni hedh video pa ze nga 4:29 deri te 1:05:43 nuk ka ze

Πριν 18 ημέρες
Steven Sigmaa
Steven Sigmaa

Vetem mua deri nminut 4 ka ze pastaj ska?

Πριν 18 ημέρες
Adolf Grabanica
Adolf Grabanica

pse nuk be zeri e provova me te gjith telefonat per ta shikuar

Πριν 18 ημέρες
mistreci beratit
mistreci beratit

https://youtu.be/_BAAm9HjZOA

Πριν 19 ημέρες
salsano cash
salsano cash

Nuk ka za video

Πριν 19 ημέρες
Λεωνιδας Ντουντι
Λεωνιδας Ντουντι

Pse nuk ngjohet zeri?

Πριν 19 ημέρες
Eva Koshena
Eva Koshena

pse nuk ka ze video?

Πριν 19 ημέρες
Roni Krasniqi
Roni Krasniqi

As mu

Πριν 12 ημέρες
Nevruz Krasniqi
Nevruz Krasniqi

Pse mua ma qet videon pa zë!., a mund te më ndimoj dikush?.

Πριν 19 ημέρες
anila ina
anila ina

Perse nuk ka ze

Πριν 20 ημέρες
Hervete Hervete
Hervete Hervete

Noizy

Πριν 20 ημέρες
No Account
No Account

58:30 se ka pas gabim babi noizyt

Πριν 20 ημέρες
parid koci
parid koci

Sot eshte 18 qershori pse sdoli kenga

Πριν 21 ημέρα
Anxhela Celaj
Anxhela Celaj

noizy ❤

Πριν 22 ημέρες
Alex Alex
Alex Alex

Do not go against mother nature

Πριν 22 ημέρες
Ertina Terbunja
Ertina Terbunja

Omg qfar zeri kjo vajza perfekt

Πριν 22 ημέρες
NeYon Laska
NeYon Laska

Shko moj kare fol shqip

Πριν 22 ημέρες
bleona murra
bleona murra

🥰😍❤️

Πριν 22 ημέρες
MrMuli90
MrMuli90

King Noizy ... otr 4life🔥 e sa per ty Alketa te kisha Pallu fort nje her sa do te bie te fikt se flet shum ti blla blla blla 🤣👊

Πριν 22 ημέρες
s n
s n

askush: noizy: une punoj shume

Πριν 22 ημέρες
Eda 8
Eda 8

💝

Πριν 23 ημέρες
Enver Kadrijaj
Enver Kadrijaj

Oppppp

Πριν 23 ημέρες
stan treasure
stan treasure

King

Πριν 23 ημέρες
Martini Angjel
Martini Angjel

Shka ka ky njeri qe u prish aq shum ? Pleqnia ndoshta

Πριν 23 ημέρες
hello people
hello people

Me njeri fallco se ky skaa. Turp q ka fansa ky lloj njeriu

Πριν 23 ημέρες
Loredana Lifestyle
Loredana Lifestyle

Ty te lumt o vlla..... Tani qe ke para flet cfare do😑

Πριν 23 ημέρες
Bianca Songyl
Bianca Songyl

Noizy je fantastik. Kush e menon keshtu bej like

Πριν 24 ημέρες
Isnije Osmani
Isnije Osmani

Nojzi prse i ka buzt e trasha

Πριν 24 ημέρες
Sihana hana
Sihana hana

Skam koment njeri me plot merita 💙💙💙💙💙💙💙

Πριν 24 ημέρες
Fabjona Bizhga
Fabjona Bizhga

Legjend 🤴🌏👑👑💎love you

Πριν 24 ημέρες
Medina Qamili
Medina Qamili

Lessons i vjen 4 orë

Πριν 24 ημέρες
NiͥŇjͣaͫ
NiͥŇjͣaͫ

47:23 80% kajn ardh per kto

Πριν 24 ημέρες
Anisa A
Anisa A

Çfarë zëri super paska kjo Megi!

Πριν 24 ημέρες
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

Noizy je thjesht fantastik

Πριν 24 ημέρες
rKiwi
rKiwi

Muzika nbackground 🤬🤬🤬

Πριν 25 ημέρες
Fatmira Pemati
Fatmira Pemati

Je nr 1 nuk ta kalon njeri per muzik

Πριν 25 ημέρες
Shkelqaa_ React_to
Shkelqaa_ React_to

Un 19 vjeqar jam rrit me musiken e tij.Jam shum i lumtur se si sillet noizi me fansa dhe gjera tjera❤️

Πριν 25 ημέρες
hvhsajsh osjsjsnsb
hvhsajsh osjsjsnsb

@Obelisk Big o shqiptar RRITUNI o shqiptar!!!!

Πριν 9 ημέρες
Obelisk Big
Obelisk Big

Shkelqaa_ React_to mdo mu kari

Πριν 9 ημέρες
Shkelqaa_ React_to
Shkelqaa_ React_to

Obelisk Big pse o varilesh

Πριν 12 ημέρες
Obelisk Big
Obelisk Big

Hiqe foton e profili otikars

Πριν 12 ημέρες
hvhsajsh osjsjsnsb
hvhsajsh osjsjsnsb

E vertet. Esht shum i afert me fansa un qe jm fans e tij shum her me ben te ndihem e lumtur kur me ben like ose najsen he is the best idol ever.

Πριν 16 ημέρες
Ervis Mena
Ervis Mena

Kjo interviste e bukur, por a do e ftoni ndonjehere yll limani

Πριν 25 ημέρες
Elis Metushi
Elis Metushi

Noizy❤

Πριν 25 ημέρες
anil fetinci
anil fetinci

fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff............e bona gardhin e burdushit 😲

Πριν 25 ημέρες
endri gurra
endri gurra

hahahah 😀😀😀😀😀😀😀

Πριν 25 ημέρες
illyrian blood
illyrian blood

Une ha vetem torta😂.

Πριν 26 ημέρες
Qerim Cakoli
Qerim Cakoli

1ктитити5и4у

Πριν 26 ημέρες
Olta Cakiqi
Olta Cakiqi

I love you noizy

Πριν 26 ημέρες
Gzime Mustafi
Gzime Mustafi

Intervist shum inspiruse

Πριν 26 ημέρες
Ali
Ali

47:31 😜🔫😂

Πριν 27 ημέρες
Kejsi Bakalli
Kejsi Bakalli

I love you noizy👑😘🌍♥️

Πριν 27 ημέρες
Haxhi Lamii
Haxhi Lamii

Bebin qe kishte mami nbark tha gallat 😀😀😀😀

Πριν 27 ημέρες
Donna Donna
Donna Donna

Subscribe kanalin tim 🔥🔥🔥

Πριν 27 ημέρες
oltjona Gjata
oltjona Gjata

❤️❤️❤️❤️Un jam fanse e Noizyt prej shum viteve

Πριν 27 ημέρες
Edvaldo Cacaj
Edvaldo Cacaj

Jeni shum te mir

Πριν 27 ημέρες
arzu arzu
arzu arzu

Sa femij te edukuar e te bukur qe jane, dhashte Zoti tjene gjithmone kshtu tsjellshem dhe te dashur! 🥰🥰💖👏

Πριν 28 ημέρες
suela sui
suela sui

i famshem i famshem po boll ore

Πριν 28 ημέρες
suela sui
suela sui

sa i shemtut ceka bo ky noizy hhahah kok shtremti

Πριν 28 ημέρες

Επόμενο

Ne Kurthin e Piter Pan - Fifi (Sezoni 3)

1:06:41

Ne Kurthin e Piter Pan - Fifi (Sezoni 3)

RTV KLAN

προβολές 239 000

Mama dhe Cuni (Skece 23 - 70)

1:09:04

Mama dhe Cuni (Skece 23 - 70)

Alex Seitaj

προβολές 501 000

Oktapod - Noizy mania - 11 Mars 2016 - Vizion Plus - Variety Show

24:10

The Kissing Booth 2 | Official Sequel Trailer | Netflix

2:53

NIN: Interviste ekskluzive me Dafina Zeqirin - Klan Kosova

1:07:51

Noizy dhe Alketa Vejsiu ne prapaskene | Cover Revista Class

01:41

Opinion - Elbasan, kush qelloi me snajper? (8 Qershor 2020)

1:48:20

I Finally Asked Dixie To Be My Girlfriend!

6:33

I Finally Asked Dixie To Be My Girlfriend!

Griffin Johnson

προβολές 2 744 881

Florida Man Defeats Grim Reaper

6:37

Florida Man Defeats Grim Reaper

penguinz0

προβολές 1 482 670

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

1:55:13

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 1 130 452

Kida dhe Mozzik ne lidhje? - NIN KLAN KOSOVA

2:29

Kida dhe Mozzik ne lidhje? - NIN KLAN KOSOVA

KlanKosova

προβολές 333 869

TIKTOK DANCE CONTEST!!

10:41

TIKTOK DANCE CONTEST!!

Alexa Rivera

προβολές 2 945 881

Vegetables Got Caught by Hungry Witch

19:09

Vegetables Got Caught by Hungry Witch

Avocado Couple I Crazy Comics

προβολές 770 420

Demons in VR are not scary at all...

21:41

Demons in VR are not scary at all...

EddieVR

προβολές 2 280 146