NIN: Epoka e Noizy-t - 14.09.2020 - Klan Kosova

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 ημέρες

  KlanKosovaKlanKosova

  διάρκεια: 1:18:26

  smarturl.it/AlaudinHamitiIG
  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
  Follow Klan Kosova on...
  • FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
  • IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
  • YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
  • WEB: klankosova.tv/
  © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved
  #NOIZY #EPOKA #NIN

soinhu foitu
soinhu foitu

vec nese je fans i noizy't e kupton 100% ket ndjenj 😉😐👏👏🤝🤝

Πριν 2 ώρες
shy_wolfUwU 054
shy_wolfUwU 054

Bravo .modest i thjesht talent Komplimente noyzi

Πριν 8 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

Q

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

Noizy

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

R

Πριν 13 ώρες
soinhu foitu
soinhu foitu

vlla

Πριν 2 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

T

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

O

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

R

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

R

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

T

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

O

Πριν 13 ώρες
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini

Þt

Πριν 13 ώρες
Rinea Riri
Rinea Riri

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 14 ώρες
bofooit gojo
bofooit gojo

definitivisht P9... ju ka mbyll gojen krejtve...

Πριν ημέρα
Mario ema
Mario ema

Jemi mire, cfare eshte fjala njerzit me ngjyre? haha po kjo eshte me raciste fjal qe degjova ne tere jeten time. Dhe ky po e perdor kete fjal per te then qe nuk eshte racist😂😂😂😂... Po e marim nga paleta e ngjyrave e zeza dhe e bardha ne théori nuk Jan gjyra e dyta kush I tha keti kengetarit qe ngjyra e tij eshte normale 😂😂😂dhe te tjeret Jan njerze me ngjyra🤣🤣🤣 ahhh gjyna qe keta te rinje sipas te thenave te tij ka jetuar jash shtetit, por sigurish qe nuk mori edukat morale nga ulltimi I jetes, se po te ish mare do kuptonte qe nuk ka njerze me ngjyra te zeza, te bardhe, te verdhe, te kuqe, te kafte,... Por ka emer dhe mbiemer ne cdo person !!!... Kshko mor djal e kerkou pak me nje psikollog (se leket keni bere.. ) te kuptosh se cfare flet ajo goja jote, te futesh gjuhen ne mendjen pare se te flasesh...

Πριν ημέρα
Blerta Islamaj
Blerta Islamaj

Kjo ka qen emisjoni ma i mir

Πριν ημέρα
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ma i madhi i Shqiperis Madhe per Rap🔥🔥

Πριν ημέρα
bofooit gojo
bofooit gojo

@thisisnoizy real store

Πριν ημέρα
Dianna Kelmendi
Dianna Kelmendi

Fort koka plak si klysh🤔mas ksaj interviste po tja futka shprica neuzy

Πριν ημέρα
roland perkola
roland perkola

Noizy 🔥

Πριν 2 ημέρες
thug life
thug life

Bile nje pare tesha ka meritu ky ilirian blodline aludin ahmeti shum djali mire shum intervist tmir tka ba qka spate qef ste pytke shum hallal aludin je djal me norma zoyi trujt o vlla

Πριν 3 ημέρες
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
thug life
thug life

Jetnis dollapi tance jav ka palu pidhin gangster i vertet sthom si sjane edhe kta po aj u kan baba sa u kan gjall aj nrysh ka qene puna

Πριν 3 ημέρες
thug life
thug life

Ky e ka qi e ka podh dafinen hahahah

Πριν 3 ημέρες
thug life
thug life

I vetmi stresi ka shar edhe e ke shar dyt psikopata jeni tvetmit jeni si smundi me njeri tjeterit dyt budalle ne koke

Πριν 3 ημέρες
yroohj gouy
yroohj gouy

OTR!! 👑👑👑💖💖💖💖King Zin👑👑😍😍😘😘. Jam fanse e jotja e zjarrttt🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
yroohj gouy
yroohj gouy

Noizy njeriu qe la shenje ne repin shqiptar. I vetmi qe beri revolucion. Stil ndryshe nga reperat e tjere. #Respect legjende do ngelesh 👑👏👏👏👏👏👏👌

Πριν 3 ημέρες
yroohj gouy
yroohj gouy

inat fol

Πριν 2 ημέρες
thug life
thug life

Me duden ja kishe qi ropt me qit edhe ni kange veq edhr mos harro duda ta jepi famen

Πριν 3 ημέρες
thug life
thug life

E me lil kolin pse je prish

Πριν 3 ημέρες
thug life
thug life

Kampione bote ja ke qi ropt rri mos fol se ka bosier si tqinnropt as fryme morr slejn

Πριν 3 ημέρες
altin aliraj
altin aliraj

NOZY LEKENI PLERA IDIOTI INJORANTI KLAN KOSOVA INTERVISTEN MUTIN QE KENI THUAJE TE PIRDHET GANTESTERI I FORTE ZURAT MUTE 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Πριν 3 ημέρες
yroohj gouy
yroohj gouy

ME DHUNE.

Πριν 3 ημέρες
monika laosi
monika laosi

NUK E KA KURORËN( 👑) KOT KY MO LALE KING OF ALL TIME BRO MILIONER KA ARRIT KREJT VET LEGJEND BRAVOS OTR

Πριν 3 ημέρες
Festim Idrizi
Festim Idrizi

Si quhet kanga ne fillim

Πριν 4 ημέρες
Armela Filaj
Armela Filaj

Kim Churchill - Window to the Sky ✌

Πριν 2 ημέρες
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic

Super intervist like kujt i ka pelqy 🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic

🇽🇰

Πριν 4 ημέρες
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic

@thisisnoizy real store

Πριν 4 ημέρες
monika laosi
monika laosi

😈

Πριν 3 ημέρες
Romario Mmm
Romario Mmm

Duhet te beje nje bashkpunim me 6ix9nine noizy. Si mendoni?

Πριν 4 ημέρες
I love You
I love You

❤️👍❤️👍

Πριν 4 ημέρες
I love You
I love You

❤️❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Zeni Coli
Zeni Coli

noizy Nr 1 Albania 🇦🇱🇽🇰👑👌

Πριν 4 ημέρες
shkelqim Krasniqi
shkelqim Krasniqi

Ky si magjup bre nanen

Πριν 4 ημέρες
alida flus
alida flus

inat fol

Πριν 4 ημέρες
klea klea
klea klea

OTR 👑👑deri ne vdekje!! Ti je nje shembull jo vetem per fansat e tu ,,por edhe shembull per estraden shqiptare!!! Te duam legjenda jon!! Zemra ime veç nje fjal mban ajo eshte OTR!! 👑👑👑💖💖💖💖King Zin👑👑😍😍😘😘. Jam fanse e jotja e zjarrttt🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
Armend.07 qakki
Armend.07 qakki

Mer papak pidh bre

Πριν 4 ημέρες
Tedi yt
Tedi yt

Ma shum views marin intervistat e noizyt sesa kenget e stresit

Πριν 4 ημέρες
Tedi yt
Tedi yt

@alida flus yeah💯

Πριν 2 ημέρες
alida flus
alida flus

Real Talk 👆🏼

Πριν 4 ημέρες
butti fdft
butti fdft

ME DHUNE.

Πριν 4 ημέρες
Eridjan Hysenaj
Eridjan Hysenaj

like kush esht me OTR❤️

Πριν 5 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu

Kingg

Πριν 5 ημέρες
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu

1

Πριν 5 ημέρες
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu

🤯🤯🤯🤯

Πριν 5 ημέρες
butti fdft
butti fdft

Qyky Alaudini m'shkon nerva jo qe m'ka ba najsen po shum bajat moderator si rrospi-mashkell sillet dyqysh hiq s'bahet Ndersa Noizy - Legjend 💪👍

Πριν 4 ημέρες
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu

😈

Πριν 5 ημέρες
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu

🍩

Πριν 5 ημέρες
drttyu liqm
drttyu liqm

NUK E KA KURORËN( 👑) KOT KY MO LALE KING OF ALL TIME BRO MILIONER KA ARRIT KREJT VET LEGJEND BRAVOS OTR

Πριν 5 ημέρες
ari Karakushi
ari Karakushi

Ma rrezikshja eshte north london prej shqipeve

Πριν 5 ημέρες
Lindi otr
Lindi otr

400 k klikime per kater dit intervista e noizyt sikur tjet kenget e shumica rreperve

Πριν 5 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
Jessy '
Jessy '

Sa i bukur esht🌏

Πριν 5 ημέρες
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Hera par qe me pelqeu Noizy. NIN nuk zhgenjen asniher, dhe shum shum pom pelqen progresi pozitiv i noizyt

Πριν 5 ημέρες
drttyu liqm
drttyu liqm

1:16:43 Kishte Pidhje Kokainen.

Πριν 5 ημέρες
Petros Mh
Petros Mh

Noizy is getting old !! And with him we are getting old too!!! Thank you Legend !!!💯🙏

Πριν 5 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
UFC ALBANIA
UFC ALBANIA

o noiz lajmi pare atehere ishte noizy ka mar plumb ne bythe jo ne koke po se mba mend ti

Πριν 5 ημέρες
Black Melody
Black Melody

Real Talk 👆🏼

Πριν 5 ημέρες
Black Melody
Black Melody

@dolimi jotoo leje ftyren, ngoje se qysh po flet sa realist esht, pa kurrfar pengese flet per krejt estraden qysh i ka punt.

Πριν 5 ημέρες
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Qfsr ftyre te prishur

Πριν 5 ημέρες
diungy alisnr
diungy alisnr

inat fol

Πριν 5 ημέρες
Suela Pervetica
Suela Pervetica

shumm shumm fjal tmdhaja dhe me kuptim gjdo fjal me spjegim😎😎😎

Πριν 6 ημέρες
Brikena Duraku
Brikena Duraku

Shum i drejtperdrejt👌🏻👌🏻

Πριν 6 ημέρες
Real Commenter
Real Commenter

Qyky Alaudini m'shkon nerva jo qe m'ka ba najsen po shum bajat moderator si rrospi-mashkell sillet dyqysh hiq s'bahet Ndersa Noizy - Legjend 💪👍

Πριν 6 ημέρες
diungy alisnr
diungy alisnr

Rrepin ne dor

Πριν 5 ημέρες
Lonnie Graphics
Lonnie Graphics

edhe un pata vizen e anglis e morra e bileten e pata per 28 mars por korona....

Πριν 6 ημέρες
serdy ximi
serdy ximi

Noizy,nje arsye e fort qe njeriu sduhet dorzohet asnjeher..Njeri me mentalitet te fort meriton respekt🥇

Πριν 6 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
Aldo Oxa
Aldo Oxa

nozy me pelqejn Kenget e tu,reperat e tjere i thyve te gjith, por unikkatil mbetet i pa thyshem

Πριν 6 ημέρες
Eni Eni
Eni Eni

Bravo noyzi bravo me habite me kte interviste dhe ne kaq realist dhe i sinqert bravo te qoft

Πριν 6 ημέρες
Ndue Pergjoni
Ndue Pergjoni

Noyzi otr forever The best

Πριν 6 ημέρες
serdy ximi
serdy ximi

Mbret

Πριν 6 ημέρες
TheMailMan Tuber
TheMailMan Tuber

This one is either a stupid or he did got something heavy before sitting down there

Πριν 6 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
Shasha Gold
Shasha Gold

1:16:43 Kishte Pidhje Kokainen.

Πριν 6 ημέρες
Estela Koci
Estela Koci

Bynm kg I

Πριν 6 ημέρες
Hellboyz 666
Hellboyz 666

Bashkpunimet me azetin normal qe ishte interes per te dy . Azeti te kapte fam ne shqipri kurse ti ne gjermani . Krejt e din biles e ti vet me familjen e dini qe jasht shqiperise sta rras karin kush o nojzi 😂 biles harrova te te them qe me pare ishe dikush kurse tani dhe behesh cdo dit e me shume “DESHTIMMMMMM”

Πριν 6 ημέρες
Tree Wayve
Tree Wayve

Kush ka pas me shum interes ?

Πριν 6 ημέρες
Tree Wayve
Tree Wayve

Dj i konges nummer 1 qe eshte nji nga 2 kenget e azetit qe kan dal disk platini i ka bo A boomi dj i noziyt qe i ka bo dhe albumin Azetit

Πριν 6 ημέρες
endless love
endless love

Sub jau kthej

Πριν 6 ημέρες
Mlli Ymi
Mlli Ymi

Qfsr ftyre te prishur

Πριν 6 ημέρες
aris koul
aris koul

ato fjalet ne fillim te noizyt per punen e rracismit ...e kuptojn vetem ata qe e kan ka lu vet !!!

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

🌟🌟👑💪

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

King zin

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

Rrepin ne dor

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

👑👑👑💪💪👊👊

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

💪💪🇦🇱

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

👑👑👑

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

Rrepin ne dor

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

Mbret

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

Zini zin

Πριν 6 ημέρες
Zini Zin
Zini Zin

King

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7

🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
Egzon Magashi
Egzon Magashi

Noizyy kingg I papam

Πριν 7 ημέρες
Muhamet Musaj
Muhamet Musaj

👌🏻

Πριν 7 ημέρες
Muhamet Musaj
Muhamet Musaj

Πριν 7 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

Bravo king

Πριν 7 ημέρες
Alesjo Cenmurati
Alesjo Cenmurati

Nojzy asht i lidhur dhe e ka te huje te dashuren

Πριν 7 ημέρες
barcaletaofficial Barcaleta
barcaletaofficial Barcaleta

{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 https://youtu.be/pLGQ8pHTY5k Nese mundesh edhe subscribers - https://www.youtube.com/channel/UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊

Πριν 3 ημέρες
mnika voli
mnika voli

Noizy,nje arsye e fort qe njeriu sduhet dorzohet asnjeher..Njeri me mentalitet te fort meriton respekt🥇

Πριν 7 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

👑

Πριν 7 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

👑

Πριν 7 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

👑

Πριν 7 ημέρες

Επόμενο

NIN: Adrola Dushi - Rrefimi im - Klan Kosova

1:13:03

NIN: Adrola Dushi - Rrefimi im - Klan Kosova

KlanKosova

προβολές 57 000

NIN: Haje ose Thuaje - NOIZY - Klan Kosova

05:21

NIN: Haje ose Thuaje - NOIZY - Klan Kosova

KlanKosova

προβολές 326 000

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

προβολές 1 000 000

Xing me Ermalin 17 - Noizy

1:09:36

Xing me Ermalin 17 - Noizy

Ermal Mamaqi

προβολές 2 200 000

9 vite ka tatuazh në gjoks, emrin e ish të dashurës, debate në studio

46:35

Noizy tregon sherrin mes tij dhe BABASTARS - Klan Kosova

05:31

Noizy - Party turn up

02:48

Noizy - Party turn up

thisisnoizy

προβολές 2 800 000