No video

Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:33

  “100 Kile“ by Noizy.
  Get the song here: lnk.to/100KileYD
  Noizy on Social Media:
  Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7
  Instagram: instagram.com/noizy/
  Twitter: twitter.com/thisisnoizy
  Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

  noizy  enca  noizy young boy  100 kile  noizy 100 kile  

Greek Fighter Xlll
Greek Fighter Xlll

Ωραίος 🇦🇱🇬🇷

Πριν 23 ώρες
R king
R king

31 million ❄👌🏻❤👑

Πριν ημέρα
ΤΠ ΤΠ
ΤΠ ΤΠ

2019 ne ktu jena 💖❤😂

Πριν ημέρα
Saimir Guraj
Saimir Guraj

😱😡🤢🤧🤨

Πριν 2 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Birra terena thelleseja gjermanhahaha

Πριν 2 ημέρες
lindi istrefi
lindi istrefi

2019❤❤ hala ngohet

Πριν 4 ημέρες
dhhdjskabb bshsbajsjshsb
dhhdjskabb bshsbajsjshsb

100 kileeeeeeeee je 😉😉😉😉😙😙😙😎😎😎😎 jeeeeee Bosi

Πριν 4 ημέρες
Ensar Nuihu
Ensar Nuihu

nojzi bosi bosi💚💚💚

Πριν 4 ημέρες
Aldi Gamer Tv
Aldi Gamer Tv

Subcrite for more E bardh a jeshile  E bardh a jeshile  [Chorus]  Eci ron si 100 kile  S'bojm transport nen 100 kile  Puna paster nuk ka hile  E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile  Hapeni rrugen se po vjen cunami wow  Cunat e nates sta falin hesapin wow  Na njofin shum mir kta nuk di pse po llapin wow  Sa shpia e jote m'kushton vec sahati  Hapeni rrugen se erdhen rrebelat na me kapuca kto vin me kurdela  Shkojm ne takime takime biznese por prap jam me tuta atletet e zeza  Makinat e zeza (wow) bizneset e zeza (wow)  Gjithmon kam kujdes se me kta nuk i dihet cka esht e verteta  E mushme barreta (wow) bertet kjo e shkreta  Po du po du po du me shku ke kto lepra  Like rrah-ta-ta-ta nihet si Hakuna Matata  Hekri me blica me blica me blica like hajde bojm foto te axha  Puna na shkon krejt persmari  Na e kthejm letren ne ari  Google my name, Google my name thjesht do t'dali kengtari  Por nese ti sheh pak ma thell  Dije n'kto pun jam I pari  Paketat po vin te palosme ne qese ne qese mungon vetem ajri  E bardh a jeshile  100 Kile  E bardh a jeshile  [Chorus]  Eci ron si 100 kile  S'bojm transport nen 100 kile  Puna paster nuk ka hile  E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile  Eci kadale dhe pse me Ferrari  Nese m'ke inat s'mrruhet... you know  Shifem mir se kshu ski me pa ti  I vetmi rreper n'shqiptari qe fjalen e mbajti  M'thirri universali (wow) firmen t'ma marri (wow)  Por nese kontrata nuk o me 7 shifra firmen sta japi  Duhet tu m'bushte dollapi, kishte hapsira dollapi  Zerro mbas zerro mbas zerro mbas zerro u knaq edhe Baçi  Hapa mbas hapa si hapa dollapa  Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa  Paret e pista dhe paret e pastra  Paret e holla dhe paret e trasha  E du shum mbretneshen  Dhe Skenderbeun  E du dhe 1 bank n'emer temin tja vej firmen lekut Milionera kena ondrra miljarderash  Makinat e shpejta avjona private dhe secili anijet e veta  Eurot na vin me paketa, sna i n'xen kuleta  Transportojm me paleta si 53'sha  [Chorus 2x]  Eci ron si 100 kile  S'bojm transport ner 100 kile  Puna paster nuk ka hile  E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile  Eci ron si 100 kile  Eci ron si 100 kile  Eci ron si 100 kile  E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Πριν 4 ημέρες
Kaon Delirium
Kaon Delirium

rt

Πριν 5 ημέρες
Λαμπρινή Αργυρίου
Λαμπρινή Αργυρίου

😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 6 ημέρες
Λαμπρινή Αργυρίου
Λαμπρινή Αργυρίου

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 την αγαπώ πολύ την Αλβανία

Πριν 6 ημέρες
albania rv
albania rv

2019 e diele 13 janar 15:11

Πριν 6 ημέρες
TonzyMusic
TonzyMusic

https://www.youtube.com/watch?v=G0LmSPUFJw0 T Lutem SHperdama Noizy

Πριν 7 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Greetings dubai

Πριν 7 ημέρες
Snejana Saheva
Snejana Saheva

👍🏻

Πριν 7 ημέρες
andrea bogdani
andrea bogdani

Respect Albaniaaaaa wow

Πριν 7 ημέρες
petrit dedja
petrit dedja

Uau sa bukur

Πριν 8 ημέρες
audi s3
audi s3

+1 2019??.

Πριν 9 ημέρες
Arkivaa Shqip
Arkivaa Shqip

2019 kile 😂

Πριν 10 ημέρες
Eki Mehmedi
Eki Mehmedi

Transport paleta

Πριν 10 ημέρες
Ervis Ndoj
Ervis Ndoj

Meqe paske miljona, laja paret e kanges pare si ja ke borxh GBMC, se ai te nxorri prej lavazhit ne angli

Πριν 10 ημέρες
Mr. BUNNY BASS
Mr. BUNNY BASS

Greetings from 🇪🇸🇪🇸🇪🇸

Πριν 11 ημέρες
Amar Beqiri
Amar Beqiri

Oj

Πριν 11 ημέρες
Unicorn Galaxy
Unicorn Galaxy

I know Albanian but I’m from Greece 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷

Πριν 11 ημέρες
Error 404
Error 404

noizy up them rugers

Πριν 12 ημέρες
Land albania
Land albania

Shof shum komente greko naziste ktu por ma tshumtit jan shqiptar qe komentojn greqisht pse ju qifsha ropt aju kushton gjo me komentu shqip qe na rrujtet karin me ket greqishten endyr ju qifsha ju megjith greqi ropt ne pidh ku ikeni mohoni gjuhen tuj qe osht gjuh ma ebukur ne bot

Πριν 12 ημέρες
Ismet Thaqi
Ismet Thaqi

+4000000ⁿ00ⁿ00000000000000000000000000000000000000000000ⁿ0ⁿ0000000000ⁿ0000000000000000ⁿ000000∅00

Πριν 12 ημέρες
Ismet Thaqi
Ismet Thaqi

Hajde e gjejna nojzin me na jep 100lek na me BLE ni pul e mejajgu pulen ne ftyre

Πριν 12 ημέρες
Ismet Thaqi
Ismet Thaqi

Noizi mi KI qikaq bilion 100000000000930009

Πριν 12 ημέρες
Ismet Thaqi
Ismet Thaqi

Noizi boma ni Kong anglisht gangster

Πριν 12 ημέρες
Besi Gjemo
Besi Gjemo

Like kush e ngon n’vitin 2019 🙂

Πριν 12 ημέρες
Atli.drizi Atli.drizi
Atli.drizi Atli.drizi

o nojz jam fanci i yt

Πριν 13 ημέρες
Prishtinali
Prishtinali

greetings from germany 🇦🇱

Πριν 13 ημέρες
Photography Edit
Photography Edit

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 13 ημέρες
Diamadis Hida
Diamadis Hida

ALBANIA TURKI 🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷

Πριν 14 ημέρες
Diamadis Hida
Diamadis Hida

ALBANIA 😘😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 14 ημέρες
Fabio Shabanaj
Fabio Shabanaj

Ρε μόνο noisy ο σνικ noubas

Πριν 14 ημέρες
Fabio Drabo
Fabio Drabo

respect nga italia

Πριν 14 ημέρες
Ajla Ajla
Ajla Ajla

Puna e paster nukn ka hile nojzy king i krejtve

Πριν 14 ημέρες
Alfred Çela
Alfred Çela

fatjoni cela

Πριν 15 ημέρες
Alfred Çela
Alfred Çela

😓😎

Πριν 15 ημέρες
Alfred Çela
Alfred Çela

😎

Πριν 15 ημέρες
Alfred Çela
Alfred Çela

fatjoni

Πριν 15 ημέρες
Zef Sejdia
Zef Sejdia

tqift ujku i cerrikut nbyth 😉 lodren mrena uns

Πριν 15 ημέρες
Zakaria Kurd
Zakaria Kurd

Respect from kurdistan

Πριν 15 ημέρες
Ali emre Faruk
Ali emre Faruk

Love albania from turkey 🇹🇷🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
Diar Abazi
Diar Abazi

Rra ta ta

Πριν 17 ημέρες
Xhevdet Hoxha
Xhevdet Hoxha

Recpert form u.s.a🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇹🇵🇹🇧🇦🇧🇦🎖️

Πριν 18 ημέρες
ANASTASIOS SPILIOPOULOS
ANASTASIOS SPILIOPOULOS

Pio gamato den iparxoi

Πριν 18 ημέρες
Tahire Hoxha
Tahire Hoxha

Je boss

Πριν 18 ημέρες
Ridvan Jakupi
Ridvan Jakupi

👌👌👌👌

Πριν 18 ημέρες
stelakoukla dona
stelakoukla dona

Kenga shum e bukur, por clipi shum kitch

Πριν 19 ημέρες
scania driver
scania driver

Κάποιοι snik tus και άλλοι μιλάνε για τέτοια και φεραρι και δεν παίζει να τα έχουν δει ποτέ, ο νοιζυ όμως αξιαα

Πριν 20 ημέρες
Fera Gashi
Fera Gashi

Noyzi

Πριν 20 ημέρες
Ferris Sallka
Ferris Sallka

From Australia 🇦🇺🇦🇱

Πριν 20 ημέρες
Adem Cema
Adem Cema

Bravo bravo keshtu fillo

Πριν 20 ημέρες
Nadi Palacaj
Nadi Palacaj

👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💓💓

Πριν 21 ημέρα
Game Lover
Game Lover

2019??

Πριν 21 ημέρα
Besmir Alia
Besmir Alia

je super noizy

Πριν 21 ημέρα
shqip Gming
shqip Gming

Boss

Πριν 22 ημέρες
Albanian G
Albanian G

❤️🇦🇱❤️🇬🇧❤️

Πριν 23 ημέρες
Rambo Bahtiri
Rambo Bahtiri

100‘..ooo mile kileeeee

Πριν 23 ημέρες
Maniola Begaj
Maniola Begaj

Γαμας

Πριν 23 ημέρες
Maniola Begaj
Maniola Begaj

Me pelqen sum

Πριν 23 ημέρες
xristina_ knst_
xristina_ knst_

Ρε παιδια επειδη μου αρεσει πολυ ο noizy και κουτσα στραβα μπορω να τραγουδαω τα τραγουδια του αλλα δεν καταλαβαινω ΤΙΠΟΤΑ μπορει καποιος να γραψει τα lyrics για να μπορω να τραγουδησω πιο ευκολα?

Πριν 23 ημέρες
Erko K
Erko K

Respect from Sweden!!!

Πριν 23 ημέρες
Ramadan Salihu
Ramadan Salihu

Otr 💶💶💶💶💶💶💶💶💶💶💶💶

Πριν 24 ημέρες
Ramadan Salihu
Ramadan Salihu

Nojyzi je m i mirrriiiiiiiii

Πριν 24 ημέρες
Alpacino Balla
Alpacino Balla

Noizyyyyyyyyyyyyy the best

Πριν 24 ημέρες
Matilda Gjinaj
Matilda Gjinaj

Shume bukur.ti je ma I miri

Πριν 24 ημέρες
CLIDI TZI
CLIDI TZI

OO MAFIOZ

Πριν 24 ημέρες
albenia tv albenia tv
albenia tv albenia tv

Te kem 1 vit faq

Πριν 26 ημέρες
albenia tv albenia tv
albenia tv albenia tv

Bravoooooooo

Πριν 26 ημέρες
Nari Imeraj
Nari Imeraj

OTR gjithe jeten

Πριν 26 ημέρες
Big p family
Big p family

2019 kush e ngjon akoma

Πριν 26 ημέρες
Marko Memaj
Marko Memaj

Noizi🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤💚💚💚💚💚💚💚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 26 ημέρες
Marko Memaj
Marko Memaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😘😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 26 ημέρες
Lili Kabashi
Lili Kabashi

Noyzi 💪💪💪

Πριν 26 ημέρες
Lili Kabashi
Lili Kabashi

💴💵💷💸💰

Πριν 26 ημέρες
Βασίλης Δούκα
Βασίλης Δούκα

Μαλακια

Πριν 27 ημέρες
Moon Light
Moon Light

fuck off you look like a rapist

Πριν 27 ημέρες
music 1
music 1

Kur po vjen hiti me samanta karavellen🙄😉

Πριν 27 ημέρες
Rennis Nikolla
Rennis Nikolla

🔝🇦🇱🔝

Πριν 28 ημέρες
YLLKA Ramadani
YLLKA Ramadani

Ma I Dopti noyzi mat mdhajt baba stars **

Πριν 29 ημέρες
fatjon Xhafa
fatjon Xhafa

😀😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😘😉😘😉

Πριν 29 ημέρες
Vivien Molnár
Vivien Molnár

Super .❤from Hungaryan

Πριν 29 ημέρες
Geli fera
Geli fera

super

Πριν 29 ημέρες
Παναγιωτης Σαριδακης
Παναγιωτης Σαριδακης

kamë e bukur απο ελλαδα ειμαι google transelete

Πριν 29 ημέρες
Lef Left
Lef Left

Με κολλητό αλβανό γαμαειιιι

Πριν 29 ημέρες
Kristjam Feta
Kristjam Feta

geng geng fero veni1

Πριν 29 ημέρες
Draven- Noxua
Draven- Noxua

🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν μήνα
Arazhul *fan*
Arazhul *fan*

E bardh a jeshile? "#NOIZY

Πριν μήνα
Ilham Safarov
Ilham Safarov

Regisseur: wieviele Leute wilst du dabei haben? Noizy: 100 Kile...

Πριν μήνα
Fotis Vaggelis
Fotis Vaggelis

Respect from Greece🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Moon Light
Moon Light

One Love man 💎💚

Πριν μήνα
LilaTV
LilaTV

Diferenca midis noizit dhe koves me mut Eshte kova

Πριν μήνα
Bashkim Duraki
Bashkim Duraki

🏡🏠💈🛁🏄🏂🏃🚜🚕🚖🚗🛃🚧🚦🚀🚀🚦🚧⛽🚴🚵🚉🚥🚦🚠🚚🚛🚝🚜🚖🚝🚠🚁🚠🚠🚁🚠🚁🚡🚝🚚🚝🚚🚝🚙🚙🚙🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚙🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘

Πριν μήνα
Manjola Lami
Manjola Lami

Je i madh perzotin cifsha sferen

Πριν μήνα
GEORGE MAN
GEORGE MAN

super i am from georgia

Πριν μήνα
GEORGE MAN
GEORGE MAN

XD

Πριν 28 ημέρες
Moon Light
Moon Light

thanks 💚✌

Πριν μήνα
Senad Neziraj
Senad Neziraj

hahahahah

Πριν μήνα
Mattias Benedetti
Mattias Benedetti

Super song!

Πριν μήνα
Kiwi Kiw
Kiwi Kiw

Rattata akounamattata bratata bom bom .....!!!! Stupid rapper ,you are not real Albanian gangster you are juste son of rich bitch

Πριν μήνα
Toyota Audi
Toyota Audi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα

Επόμενο

Ella Mai - Shot Clock
Ella Mai - Shot Clock

EllaMaiVEVO

Πριν 2 ημέρες

FIRECRACKERS COMPILATION
FIRECRACKERS COMPILATION

SkyBek

Πριν 2 ημέρες

TOQUEL - Karolina
TOQUEL - Karolina

Toquel

Πριν 11 μήνες

S4MM Feat. Noizy - La Familia