No video

Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:33

  “100 Kile“ by Noizy.
  Get the song here: lnk.to/100KileYD
  Noizy on Social Media:
  Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7
  Instagram: instagram.com/noizy/
  Twitter: twitter.com/thisisnoizy
  Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

Losi Abazi
Losi Abazi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 15 ώρες
Klesti Xhani
Klesti Xhani

D

Πριν ημέρα
Klind Lutfija
Klind Lutfija

💪😂😂😂😂😂😂😂☠️💄💄💄💄💄💄

Πριν ημέρα
haka isi
haka isi

A do i kapi 1 milion subscribers mbreti??

Πριν 2 ημέρες
Rac88 Hellas
Rac88 Hellas

Fuck albania -Kosovo je serbija North epirus is greece! KONSTANTINOS KATSIFAS HERO !

Πριν 3 ημέρες
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

Rac88 Hellas get a job

Πριν 2 ημέρες
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

Rac88 Hellas Are you mentally ill?

Πριν 2 ημέρες
ItzRon
ItzRon

Rreperat mat mir n'bote: 1. Noizy 2. Zinizin 3. Rigels Rajku

Πριν 3 ημέρες
Enes Malaj
Enes Malaj

Super kong

Πριν 4 ημέρες
Enes Malaj
Enes Malaj

Te lumt

Πριν 4 ημέρες
Alvi Ballgjini
Alvi Ballgjini

ke nje ze te mrekullueshem 💗💋💋💋💋💋💋💗💗💗💗😙😙😙😙😙😚😚😚😚😚😚❤❤❤❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
Klaj
Klaj

Te gjithe po thone Noizy Noizy Noizy po nuk i japin kredite Elgit Doda per kete super Beat. Super Track.

Πριν 5 ημέρες
mysterious killer
mysterious killer

Den eimai kakos me tous alvanous gamaei auto to rap

Πριν 5 ημέρες
Elison Hasa
Elison Hasa

Respect from Donald Trump

Πριν 5 ημέρες
fatjona ahmetaj
fatjona ahmetaj

respect from grecce

Πριν 5 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Bohe Like nese e ngjon 2019

Πριν 6 ημέρες
Leonardo Bella
Leonardo Bella

Ju lumte

Πριν 7 ημέρες
Panagiotis Skrous
Panagiotis Skrous

GREECE AND ALBANIA TOGETHER ARE THE KINGS OF BALKANS

Πριν 7 ημέρες
jimmy boy
jimmy boy

💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 2019

Πριν 8 ημέρες
Armand Shabanaj
Armand Shabanaj

Noizy https://youtu.be/h3eNNOYcuNk

Πριν 8 ημέρες
alex trickz
alex trickz

Στο beat χύνω μαλάκες

Πριν 8 ημέρες
ΤΙΜΩΡΟΣ
ΤΙΜΩΡΟΣ

Μαλακες αληθεια στα αρχιδια μας αν εχετε φιλους αλβανους

Πριν 9 ημέρες
Pano TV
Pano TV

Albanian Lil Pump

Πριν 10 ημέρες
Ejjub Ejjub
Ejjub Ejjub

🇲🇰❤️🇦🇱

Πριν 11 ημέρες
Doflamingo ピンク
Doflamingo ピンク

Χρυσή Αυγή

Πριν 11 ημέρες
Army Bro
Army Bro

Kallxona kuptimin e konges Se unikkatili i ka kiptimet po ky shitet kishe kom pare Po parja se blen te gjitha

Πριν 11 ημέρες
Gerald Dema
Gerald Dema

Ferrari super

Πριν 11 ημέρες
nehat manevski
nehat manevski

🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

Πριν 12 ημέρες
gym time
gym time

🇬🇷+🇦🇱=❤️❤️

Πριν 12 ημέρες
gym time
gym time

Egw dn akouga noizy kai o filos m mou ema8e na akouw noizy

Πριν 12 ημέρες
James D
James D

Shiqpe squad

Πριν 13 ημέρες
marios mavridis
marios mavridis

Noize je original. Jo si kto bederastat. Super Kong..

Πριν 14 ημέρες
Φίλιππος Πατσάνης
Φίλιππος Πατσάνης

Τελειο τραγουδη μπραβό

Πριν 15 ημέρες
A 58
A 58

2019 Kjo kenge degjohet akoma gjith ane neper greqi❤️

Πριν 15 ημέρες
Ronaldo Juventus
Ronaldo Juventus

Ca dmthn eci ron

Πριν 15 ημέρες
ILLYRIAN ALBANIAN
ILLYRIAN ALBANIAN

Dy mij e 100 /kile liKe ahahh😈2020

Πριν 16 ημέρες
Immotarobot Hai
Immotarobot Hai

Jet

Πριν 16 ημέρες
Orgito Malollari
Orgito Malollari

Brovo

Πριν 17 ημέρες
eleven moonlight
eleven moonlight

Ket kong e kom ndegju about 10000 times ☺😊

Πριν 17 ημέρες
Nderim Daku1
Nderim Daku1

Ju flisni per burrerin ne rrep po ne realitet jan te rrall dhe nje nga to e njoh un,Esht nr.1 ne gjithcka

Πριν 17 ημέρες
Daniel Kolila
Daniel Kolila

Jam fansi jua

Πριν 17 ημέρες
Arkivaa Shqip
Arkivaa Shqip

dhe ne burg te ndegjohen muzikat e tua je 1 dhe i vetmi kurora ty te takon gjithmon ke me qen 1 shi 1 zin ka ba nana 2 tin ju skeni me pa

Πριν 18 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Respect from Afganistan

Πριν 20 ημέρες
Frozen Stash
Frozen Stash

00:18 the universe we come from that shirt said UNDERRATED holy fuck! mandela effect? jk this blew up like a lit cigarette

Πριν 20 ημέρες
fortnite sein sohn fortnite sein sohn
fortnite sein sohn fortnite sein sohn

Jz steht jeder auf albanien

Πριν 21 ημέρα
Antonio Haskaj
Antonio Haskaj

🤟🤟👏👍

Πριν 24 ημέρες
Mira Marku
Mira Marku

super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 24 ημέρες
coldeagle 33
coldeagle 33

bardh a jeshile E bardh a jeshile Eci ron si 100 kile Zbojm transport ner 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Hapeni rrugen se po vjen cunami wow Cunat e nates sta falim hesapin wow Na njofin shum mir kta nuk di pse po llapin wow Sa shpia e jote m'kushton vec sahati Hapeni rrugen se erdhen rrebelat na me kapuca kto vin me kordela Shkojm ne takime takime biznese por prap jam me tuta atletet e zeza Makinat e zeza (wow) bizneset e zeza (wow) Gjithmon kam kujdes se me kta nuk i dihet cka esht e verteta E mushme barreta (wow) bertet kjo e shkreta Po du po du po du me shku ke kto lepra Like rrah-ta-ta-ta nihet si Hakuna Matata Hekri me blica me blica me blica like hajde bojm foto te axha Puna na shkon krejt persmari Na e kthejm letren ne ari Google my name, Google my name thjesht do t'dali kengtari Por nese ti sheh pak ma thell Dije n'kto pun jam I pari Paketat po vin te palosme ne qese ne qese mungon vetem ajri E bardh a jeshile 100 Kile E bardh a jeshile Eci ron si 100 kile Zbojm transport ner 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Eci kadale dhe pse me Ferrari Nese m'ke inat s'mrruhet ... you know Shifem mir se kshu ski me pa ti I vetmi rreper n'shqiptari qe fjalen e mbajti M'thirri universali (wow) firmen t'ma marri (wow) Por nese kontrata nuk o me 7 shifra firmen sta japi Duhet tu m'bushte dollapi, kishte hapsira dollapi Zerro mbas zerro mbas zerro mbas zerro u knaq edhe Baci Hapa mbas hapa si hapa dollapa Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa Paret e pista dhe paret e pastra Paret e holla dhe paret e trasha E du shum mbretneshen Dhe Skenderbeun E du dhe 1 bank n'emer temin tja vej firmen lekut Milionera kena ondrra miljarderash Makinat e shpejta avjona private dhe secili anijet e veta Eurot na vin me paketa, sna i n'xen kuleta Transportojm me paleta si 53'sha Eci ron si 100 kile Zbojm transport ner 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Eci ron si 100 kile Eci ron si 100 kile Eci ron si 100 kile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Compositori: Elgit Doda Mostra meno Artista: rigels rajku Data di uscita: 2017 Genere: Hip-hop/Rap RICERCHE CORRELATE Midis Tirone rigels rajku Chicca Akkurat Krejt shokt e mi Ledri Vula Yjet Nalt Gjiko Pse Po Ma Lun Lojen Capital T Kuks Mozzik Me Hile Mozzik Pasha Jeten Capital T Mostra tutto

Πριν 25 ημέρες
Antuela Thoma
Antuela Thoma

bravo

Πριν 25 ημέρες
kenshi yonezu
kenshi yonezu

Si eshte emri real i nojzit

Πριν 25 ημέρες
Adriatik Banushi
Adriatik Banushi

respect da italia🇮🇹

Πριν 26 ημέρες
Telekom Albania
Telekom Albania

Ku je o njish

Πριν 26 ημέρες
Labinot Latifi
Labinot Latifi

🇩🇪🇦🇱

Πριν 26 ημέρες
Filippo Di Liberto
Filippo Di Liberto

Ciao fratellone sono flo

Πριν 26 ημέρες
Alket Kallaverja
Alket Kallaverja

ERDI

Πριν 26 ημέρες
Arlind Lushaj, Grönkullaskolan, 7C
Arlind Lushaj, Grönkullaskolan, 7C

ti qifsha ropt legen muti

Πριν 26 ημέρες
Muharrem Popaj
Muharrem Popaj

100 kile ukry

Πριν 26 ημέρες
maps gang
maps gang

fuck

Πριν 27 ημέρες
Young Shqipe
Young Shqipe

E bardh a jeshile E bardh a jeshile [Chorus] Eci ron si 100 kile S'bojm transport nen 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Hapeni rrugen se po vjen cunami wow Cunat e nates sta falin hesapin wow Na njofin shum mir kta nuk di pse po llapin wow Sa shpia e jote m'kushton vec sahati Hapeni rrugen se erdhen rrebelat na me kapuca kto vin me kurdela Shkojm ne takime takime biznese por prap jam me tuta atletet e zeza Makinat e zeza (wow) bizneset e zeza (wow) Gjithmon kam kujdes se me kta nuk i dihet cka esht e verteta E mushme barreta (wow) bertet kjo e shkreta Po du po du po du me shku ke kto lepra Like rrah-ta-ta-ta nihet si Hakuna Matata Hekri me blica me blica me blica like hajde bojm foto te axha Puna na shkon krejt persmari Na e kthejm letren ne ari Google my name, Google my name thjesht do t'dali kengtari Por nese ti sheh pak ma thell Dije n'kto pun jam I pari Paketat po vin te palosme ne qese ne qese mungon vetem ajri E bardh a jeshile 100 Kile E bardh a jeshile [Chorus] Eci ron si 100 kile S'bojm transport nen 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Eci kadale dhe pse me Ferrari Nese m'ke inat s'mrruhet... you know Shifem mir se kshu ski me pa ti I vetmi rreper n'shqiptari qe fjalen e mbajti M'thirri universali (wow) firmen t'ma marri (wow) Por nese kontrata nuk o me 7 shifra firmen sta japi Duhet tu m'bushte dollapi, kishte hapsira dollapi Zerro mbas zerro mbas zerro mbas zerro u knaq edhe Baçi Hapa mbas hapa si hapa dollapa Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa Paret e pista dhe paret e pastra Paret e holla dhe paret e trasha E du shum mbretneshen Dhe Skenderbeun E du dhe 1 bank n'emer temin tja vej firmen lekut Milionera kena ondrra miljarderash Makinat e shpejta avjona private dhe secili anijet e veta Eurot na vin me paketa, sna i n'xen kuleta Transportojm me paleta si 53'sha [Chorus 2x] Eci ron si 100 kile S'bojm transport ner 100 kile Puna paster nuk ka hile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile Eci ron si 100 kile Eci ron si 100 kile Eci ron si 100 kile E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Πριν μήνα
Albion Hoti
Albion Hoti

grupi otr eshte nji like kush mendon keshtu

Πριν μήνα
Nafi Pajaziti
Nafi Pajaziti

Kush ep like zoti ju bekoft me xhith zemer ??

Πριν μήνα
MATRIX 2004
MATRIX 2004

Noizy is 👑 kings to RAP in Albania 🇦🇱 and Balkan. I Love Noizy

Πριν μήνα
Rajana Beha
Rajana Beha

Like nese e ndegjoni ne 2019

Πριν μήνα
Maria Ntike
Maria Ntike

🤔

Πριν μήνα
Henry Charlay
Henry Charlay

Respect from London this song is 🔥🔥noisy 💯

Πριν μήνα
— Chubzter —
— Chubzter —

Henry Charlay I originate from London and my family is Albanian

Πριν 5 ημέρες
Henry Charlay
Henry Charlay

Yes Kosovo 🇽🇰❤️🇦🇱Albania 💯shqipe

Πριν 17 ημέρες
AG 15
AG 15

Respect from Kosovo/Albania ❤🇽🇰🇦🇱

Πριν 17 ημέρες
Qendrim Kamberi
Qendrim Kamberi

❤❤❤

Πριν μήνα
Filippos Gkegkas
Filippos Gkegkas

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΗΣ ΜΙΣΟΣ ΕΛΛΑΣ ΚΙ ΜΙΣΟΣ ΑΛΒΑΝΟΣ

Πριν μήνα
eshte in albania
eshte in albania

Like subscribe kush e degjon akoma

Πριν μήνα
Drita Imeri
Drita Imeri

Niçkile

Πριν μήνα
Eki Mehmedi
Eki Mehmedi

Bravo!

Πριν μήνα
Nikos charalampidis
Nikos charalampidis

Greece?🇬🇷🇦🇱

Πριν μήνα
KLAJDI KULLA
KLAJDI KULLA

Kush e degjon 2019

Πριν μήνα
Tasos Xarmanis
Tasos Xarmanis

For anyone who doesn't understand albanian it's about peace love prosperity and equal rights for women and like the tittle 100 kile of love

Πριν μήνα
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

Tasos Xarmanis you are greek though

Πριν μήνα
Liam Fesati
Liam Fesati

The first

Πριν μήνα
Melda Myrta
Melda Myrta

Njojzi ti je 100 KILE PRANDAJ ke bo kengen

Πριν μήνα
Adriano Lekaj
Adriano Lekaj

Like kush e degjon ala kyt keng. Bravo Noizy

Πριν μήνα
Xristina Kristi
Xristina Kristi

Μόνο Noizy

Πριν μήνα
φιλιππος νατσης
φιλιππος νατσης

Οραιο

Πριν μήνα
Amir Ismajli
Amir Ismajli

Ma i. Forti Nojzi

Πριν μήνα
marjo xhepaxhiu
marjo xhepaxhiu

OTR

Πριν μήνα
Luan YT
Luan YT

Noyzi is boss

Πριν μήνα
Ermir Xhaferaj
Ermir Xhaferaj

Ju lutem bejini subscribe faqes time

Πριν μήνα
aldo gjergji
aldo gjergji

Like nese degjoni 2019

Πριν μήνα
Labros Natsis
Labros Natsis

Σιν Ένα για το παιδι

Πριν μήνα
Robens Lici
Robens Lici

😎😎👉👉👌👌👌💪💪

Πριν μήνα
ItzzGeraldo !
ItzzGeraldo !

6 Korrik 2017 - 13 Mars 2019 Super Këngë

Πριν μήνα
Daniel Xhaferaj
Daniel Xhaferaj

Flasim bashk

Πριν μήνα
Erion Lahu
Erion Lahu

Oti noyszy most mu lvdo ktu me ferrari

Πριν μήνα
Mateo Jorgji
Mateo Jorgji

Noizy je bish🤗😎😎😎😎

Πριν μήνα
Ervin skura
Ervin skura

🖕🖕🖕🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇨🇦🇲🇧🇲

Πριν μήνα
Marsel Lamaj
Marsel Lamaj

Like nese degjohet dhe ne 2019 😍😍😍😍

Πριν μήνα
a.k.a Gami
a.k.a Gami

Respect from italy

Πριν μήνα
Kristi Marina
Kristi Marina

Keni keng te bukur edhe dil njeher nga lagja ime😍😍😍😍😍ok

Πριν μήνα
Fitnete Habili
Fitnete Habili

Noizy me i miri bravo noizy

Πριν μήνα
HzjNmz ZnznN
HzjNmz ZnznN

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕💕💓💓💓💓💓💓💌

Πριν μήνα
Lorik Shala
Lorik Shala

Ma i forti je

Πριν μήνα
hadis nisanur vlogs rexhepi mahmudi
hadis nisanur vlogs rexhepi mahmudi

Big boss broooooo

Πριν μήνα
Kristi Marina
Kristi Marina

Keni keng te bukur😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😙😚😚😙😚😙😙😚😚😚😙😚😚😙😚😙😚😚😙😑😙😙😚😙😚😚😙😚😙😚😙😙😚😙😚😚😙😚😙😚😙😚😙😚😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😚😙😙😙😚😙😚😙😚😚😙

Πριν μήνα
Arben Jusufi
Arben Jusufi

TËLUMT NOZY

Πριν μήνα
Arianit Asani
Arianit Asani

Lla ferari

Πριν μήνα
pablo Escobar
pablo Escobar

Γάμω την Αλβανία ρε αρουραίοι μέσα στους υπονόμους μεγαλώσατε

Πριν μήνα
so streka Cakip
so streka Cakip

A hahaha all fake fake ferrari fake Everithing hahaha I'm from Russia

Πριν μήνα
Dritan Qosja
Dritan Qosja

Ferrari is real , don't judge from first sight.

Πριν μήνα
ADRIAN
ADRIAN

This boys haved all this things on real life my russian friend. Are u sure don't need some glasses to see better.

Πριν μήνα

Επόμενο

Marvel Studios’ Avengers: Endgame | “Go” TV Spot

0:16

Marvel Studios’ Avengers: Endgame | “Go” TV Spot

Marvel Entertainment

προβολές 1 883 519

Neighborhood Hero

3:17

Neighborhood Hero

Quando Rondo

προβολές 414 722

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

27:35

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

Dolan Twins

προβολές 1 861 629

Which Website Has the BEST Mystery Boxes?

24:00

Which Website Has the BEST Mystery Boxes?

DOPE or NOPE

προβολές 942 440

Is Pencilmate A Sumo Superstar?!

23:56

Is Pencilmate A Sumo Superstar?!

Pencilmation

προβολές 5 892 397

KFC Blocks Our Video

7:41

KFC Blocks Our Video

h3h3Productions

προβολές 2 010 654

My Son's First Kiss **sweet**

15:49

My Son's First Kiss **sweet**

Jordan Matter

προβολές 5 744 792

Road Trip in a Tesla! (Part 2)

19:12

Road Trip in a Tesla! (Part 2)

Danny Duncan

προβολές 1 116 089