No video

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 χρόνια

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 4:28

  Instagram: instagram.com/noizy/
  Chorus:
  We got that big body benZo,
  The whip ain't no rental,
  We got that small body Porscha,
  We like to call them torture.
  Rap: l
  Big bodies big bodies Mercedes Benz,
  Nuk ma bleu mami as Babi I bleva vet,
  Nuk qellova I pasur Po nuk u derzova n'jet,
  Se dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet,
  Ata qe m'njohin krejt e din ca bona,
  Imazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne miliona,
  Me ne fund kan kuptim gjith ato netet pa Gjum,
  Tash Ja vleti krejt n'fund tash Ju shoh Kush esht n'fund,
  Ato Folin per t'kalumen un buzqeshi nga e ardhmja,
  Ata m'thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me bo,
  Jam I sigurt prandaj kam sukses,
  -Punova shum t'vi ktu - prandaj ska mo kthes,
  Small body Porscha ftyren sikur kobra,
  Osht e zez sterr por nga zoni e njofta,
  Ku ku ca bojka zemra s'lujka lojna,
  Kur jam mbi te bona 1 dhe s'ka mo ndoshta,
  Chorus:
  We got that big body benZo,
  The whip ain't no rental,
  We got that small body Porscha,
  We like to call them torture.

  Noizy: Rap ll
  Small body small body porsche Nine Eleven,
  Gazin deri n'fund ndjenja sikur me kon Heaven,
  Dije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec eren,
  I'm like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem,
  - fuck a e Inat G,
  Ma kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma Zi,
  Big money big money clean money dirty money,
  Ktu ka vec 1 rregull you with me or run from me,
  - Fuck a inat g
  shkelqeni aq shum sikur diamanti n'drit,
  Per Krejt ata qe arriten tu kacafyt,
  Coni shampanjat n'qiell edhe derdhe para syt,
  Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanj,
  N big body Benz that bitch is so fine,
  Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam faj,
  Se t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj,
  Chorus:
  We got that big body benZo,
  The whip ain't no rental,
  We got that small body Porscha,
  We like to call them torture.
  Rap: 3
  6 point 5 6 point 3
  Big body big body A M G,
  S'esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezash,
  Kur I sheh t'parkum jasht duken sikur tuf panterash,
  Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika era,
  Ju m'tregoni mu per bosa Un tregoj per milionera,
  Jena real deri n'dhe mos Na bo sikur S'na njeh,
  Ti ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the?
  Young money Don vidi what you want don sticky?
  Ring ring telephone same number same digits,
  Them boys want beef? then it's on,
  Icy Edi-B & Faton.
  We got Ak's in Shadows Mali G Top dons,
  Young killers big dealers Escobars & so on.
  shkojm Thell - Jena Familja Ne Keshtjell.
  Money money money vec ato Dina me ndjell,
  Aboom? What bring that magic back,
  Call up Lil Kido tell him come we make a Banger,
  Banger banger Hajd ti cmendim krejt kta,
  Hustle on the road nga e premtja te e premtja.

shqipdon krasniqi
shqipdon krasniqi

26-04-2019

Πριν 53 λεπτά
marios hy
marios hy

OTR

Πριν 20 ώρες
Kristian Lucaj
Kristian Lucaj

2020???

Πριν 4 ημέρες
Tim Ademaj
Tim Ademaj

E VETMJA KANG QE E KA BO 🏅🏅💯👌

Πριν 5 ημέρες
Shpresim salvatrucha
Shpresim salvatrucha

Noizy morri ne telefon Zef Beken edhe i tha mund ta perdor emrin tend "sec 0.19 "por Zefi i tha une ta krijova ty edhe grupin otr tash deshiron edhe fam

Πριν 8 ημέρες
Niko Panos
Niko Panos

2019...........3000!

Πριν 8 ημέρες
zamira petriti
zamira petriti

O njesh je me i miri

Πριν 8 ημέρες
1124 2114
1124 2114

2019?

Πριν 13 ημέρες
Igli Dunga
Igli Dunga

13/04/2019????

Πριν 13 ημέρες
Anthony Bici
Anthony Bici

Kush e do numrin e nojzit

Πριν 13 ημέρες
Bleri Llanan
Bleri Llanan

Mos me shif shtrembet se un nuk te kam faj te gjith paten qellime Po un I pata ne maj 😂😂🇬🇧🇬🇧

Πριν 13 ημέρες
Παναγιώτης Κοτσώνης
Παναγιώτης Κοτσώνης

2019 a jemi akoma ketu??👊✌️

Πριν 13 ημέρες
Ali Alzobi
Ali Alzobi

2020? 😂 😂

Πριν 14 ημέρες
Gramoz Boshnjaku
Gramoz Boshnjaku

Ka me u ngjue Jo ne 2020 pour 2030

Πριν 6 ημέρες
Running lion
Running lion

ALBANIA IN THE BUILDING

Πριν 14 ημέρες
Klejdi Llorja
Klejdi Llorja

A degjohet dhe sot

Πριν 14 ημέρες
Iliona Nazeraj
Iliona Nazeraj

Makina esht e jotja👌👌👌👑

Πριν 14 ημέρες
Mofakir Hosin
Mofakir Hosin

bravo bravo noizy toujours ou top bravo bravo

Πριν 15 ημέρες
Illyrian Dardanian
Illyrian Dardanian

Bravo Noizy, je i madh!

Πριν 17 ημέρες
Vanessa G
Vanessa G

😪🤙

Πριν 17 ημέρες
R’anky OTR
R’anky OTR

2019?

Πριν 17 ημέρες
Andri Karabini
Andri Karabini

London city

Πριν 18 ημέρες
Rushan Cerriku
Rushan Cerriku

Angli

Πριν 19 ημέρες
Arkivaa Shqip
Arkivaa Shqip

Kjo muzik osht 100her ma te forta se komplet qka i ka fero like nqofse mendoni dhe ju keshtu

Πριν 19 ημέρες
Ich bin’s Nahui
Ich bin’s Nahui

2020

Πριν 19 ημέρες
Eris Macastena
Eris Macastena

April 2019

Πριν 20 ημέρες
Alket Kallaverja
Alket Kallaverja

ERDI DJFK

Πριν 20 ημέρες
Arion Gashi
Arion Gashi

2019 prap tu e ngu. Bring a new benz song

Πριν 20 ημέρες
Kallia Trian
Kallia Trian

Yaaayy even though I'm Greek and I don't understand a thing noizy has to be one of my fav rapers ever! Greetings from Greece 🇬🇷

Πριν 20 ημέρες
Lorenc Disha
Lorenc Disha

o καλυτερος

Πριν 16 ημέρες
Altin Gashi
Altin Gashi

🔥🔥🔥

Πριν 20 ημέρες
Abedin Berisha
Abedin Berisha

1000000000 6666666

Πριν 21 ημέρα
Abedin Berisha
Abedin Berisha

Ok

Πριν 21 ημέρα
kriss satka
kriss satka

2020 still her ? "Hustle on the road - nga e premtja - te e premtja "

Πριν 21 ημέρα
megialiaj megialiaj
megialiaj megialiaj

Like atij qe e ngjon hala 2019??????? Hit ishte Hit eshte Hit do te jete

Πριν 22 ημέρες
Red And black
Red And black

Prill 2019 ?

Πριν 22 ημέρες
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu

Respekt nga gjilani dhe gjermanija

Πριν 23 ημέρες
Iván Ramos
Iván Ramos

Eros

Πριν 26 ημέρες
Alket Kallaverja
Alket Kallaverja

ERDI NOZI

Πριν 26 ημέρες
Alket Kallaverja
Alket Kallaverja

😎😎😎😎😎😎😎

Πριν 26 ημέρες
Alket Kallaverja
Alket Kallaverja

ERDI

Πριν 26 ημέρες
Hasim Imeri
Hasim Imeri

Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam faj Se t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj

Πριν 26 ημέρες
Rushan Cerriku
Rushan Cerriku

Big body benzo

Πριν 26 ημέρες
3lon gamer programming
3lon gamer programming

2070

Πριν 29 ημέρες
Edi Rama
Edi Rama

2019? 2020? 2021? 2022? 2023? 2024? 2025?

Πριν 29 ημέρες
The best song
The best song

The best zinizin

Πριν 29 ημέρες
Kristi Marina
Kristi Marina

Shume keng te bukur je me i miri😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎jemi bosa te dy 😎😎😎😎 Ci nga ku je o bos

Πριν μήνα
Agon bossi
Agon bossi

How I miss AK Shadow and Mali G😔

Πριν μήνα
Huqi Pubg Mobile
Huqi Pubg Mobile

2019

Πριν μήνα
TheDiti1994
TheDiti1994

Pse nuk esht kjo keng ne spotify? Edhe number one nuk esht ne spotify? 😡

Πριν μήνα
Marin Eljo
Marin Eljo

Sesht fabrik makaronash esht fabrik mercedesash kur i shef tparkum jasht duken sikur tuf panterash 🏆🇦🇱 king mean

Πριν μήνα
Vera Zeneli
Vera Zeneli

Shume e bukur

Πριν 4 ημέρες
Eljo Huta
Eljo Huta

bravooooooooo o bish noizy theu rekord kete kengen e ka bere me te mire se te gjitha ato te tjerat

Πριν μήνα
Fitnete Habili
Fitnete Habili

Noizy

Πριν μήνα
Sabrie Ajazi
Sabrie Ajazi

like kush e degjon 2018

Πριν μήνα
Albania Bleard
Albania Bleard

2019 👌🇦🇱

Πριν μήνα
Arrelt Muzhaqi
Arrelt Muzhaqi

2020??

Πριν μήνα
ZroxX Gaming
ZroxX Gaming

Noizy i fort 💪 ne rap

Πριν μήνα
Afrim Deliu
Afrim Deliu

2019

Πριν μήνα
Nguyen Tanthien
Nguyen Tanthien

Von Cigarrette.........Steigen Sie nach Oben mit Champagne............. Feine & Herzlichen Jungs...........100.Sehe ich Euch mit Eckiger Augen erkannt..........

Πριν μήνα
Gaming TV
Gaming TV

2019👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💘👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💕

Πριν μήνα
alesia sina
alesia sina

ti je mreti jon

Πριν μήνα
Elsi Koci
Elsi Koci

😍😍😍

Πριν μήνα
marjo xhepaxhiu
marjo xhepaxhiu

OTR

Πριν μήνα
emilindoni .sintin
emilindoni .sintin

3:31 cili është emri i tij ne instangram ?

Πριν μήνα
Vath Zeneli
Vath Zeneli

Ryan.bertrand

Πριν μήνα
Arber Gega
Arber Gega

Mars 2019

Πριν μήνα
Immotarobot Hai
Immotarobot Hai

Mret 🤴🏻

Πριν μήνα
Fisnik Mustafi
Fisnik Mustafi

deri në vdekje OTR akoma ngjohet jepi NOIZY

Πριν μήνα
Lisa Bergmann
Lisa Bergmann

2019

Πριν μήνα
Aron A
Aron A

Vibes❤️ Italy loves Albania❤️

Πριν μήνα
Behar Kastrati
Behar Kastrati

2019 Akoma zjarë

Πριν μήνα
Jehona Hodza
Jehona Hodza

Noyzi ist cool und hat coole music gemmacht

Πριν μήνα
Jehona Hodza
Jehona Hodza

Noyzi ist geil

Πριν μήνα
Adrian Dashi
Adrian Dashi

2019 PRAP TU E NGUE SHUM LLIT AAAAAA😷😷😷😷😷

Πριν μήνα
BATMAN MUSIC
BATMAN MUSIC

2019 ka ardh dhe po e degjojm prpap.legjenda svdes kurr OTR

Πριν μήνα
Luna La
Luna La

Respekt forum ungaria🇦🇱

Πριν μήνα
Tony M.
Tony M.

Greetings from Croatiaaa , noizy going hardddd

Πριν μήνα
Dida Ibrahimi
Dida Ibrahimi

Jebem ti albaniju

Πριν μήνα
icydomo
icydomo

2019 super kong

Πριν μήνα
thisisriki
thisisriki

2019 najkush?

Πριν 2 μήνες
Audi A7
Audi A7

2019 ??

Πριν 2 μήνες
SonHo
SonHo

🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
DragonSoul龍
DragonSoul龍

Me mjeker noizy ktu est 💯

Πριν 2 μήνες
Lol XD dab 777 Darck polo gang
Lol XD dab 777 Darck polo gang

I fote je nojzi

Πριν 2 μήνες
Amira Jabri
Amira Jabri

Big bodi benzo ♡♡♡♡♡♡♡

Πριν 2 μήνες
Reshat Rramanaj
Reshat Rramanaj

Like kush e degjon ne 2019 respekt

Πριν 2 μήνες
Kristi g
Kristi g

King Zin 2019 👑

Πριν 2 μήνες
Emanuel Lazri
Emanuel Lazri

a do jete ky top comment per 2020

Πριν 2 μήνες
baf ta
baf ta

2019

Πριν 2 μήνες
Suela Ela
Suela Ela

💝💝💝💝

Πριν 2 μήνες
Kevin Avelli
Kevin Avelli

Edhe ne 2020 esht it!

Πριν 2 μήνες
Erind MGREGOR
Erind MGREGOR

2019💪🏻

Πριν 2 μήνες
leonard podujeva
leonard podujeva

cool

Πριν 2 μήνες
Armand Shabanaj
Armand Shabanaj

https://youtu.be/Pxl9ZE_UhJQ noizy live

Πριν 2 μήνες
Katerina
Katerina

why isn’t this on spotify

Πριν 2 μήνες
Muamer Hukic
Muamer Hukic

Mein Albanischen Bruder!Sandzak -Sqhip

Πριν 2 μήνες
MK5R32
MK5R32

2019 🤘🤘💥💥💨💨💨👑👑👑👑

Πριν 2 μήνες
Gamer King
Gamer King

Like gjith shqipet qe e ngjojn prap n2019 😎

Πριν 2 μήνες
Remi Zekaj
Remi Zekaj

2020

Πριν 2 μήνες
commentbosS 30
commentbosS 30

2019 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Πριν 2 μήνες
Reshnaldo Varfaj
Reshnaldo Varfaj

Bej nje keng super siç ke ber kete kengen . Tani per 2019.

Πριν 2 μήνες
Leon Shabani
Leon Shabani

2019♡ like ♡?

Πριν 2 μήνες
Aldi Sufaj
Aldi Sufaj

like kush e ngjn hala ne 2019 sepse osht njishi noizy OTR

Πριν 2 μήνες
tashEshe Te
tashEshe Te

👌👀👌mo si msheh syt

Πριν 2 μήνες
GaNg_-_BaLcAn3
GaNg_-_BaLcAn3

2019 😼

Πριν 2 μήνες
ontoptotherest zinzin
ontoptotherest zinzin

2019 0TR

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

SABATON - Bismarck (Official Music Video)

6:10

SABATON - Bismarck (Official Music Video)

Sabaton

προβολές 2 113 452

Marvel Studios' Avengers: Endgame | "Everything" TV Spot

0:16

Marvel Studios' Avengers: Endgame | "Everything" TV Spot

Marvel Entertainment

προβολές 1 683 325

Brie Larson Filmed Avengers: Endgame Without Knowing She Was Captain Marvel

7:40

Brie Larson Filmed Avengers: Endgame Without Knowing She Was Captain Marvel

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 627 886

Colbert Gets His Copy Of The Mueller Report

12:38

Colbert Gets His Copy Of The Mueller Report

The Late Show with Stephen Colbert

προβολές 4 220 730

Gumball | One Too Many Facepalms | The Brain | Cartoon Network

5:18

Gumball | One Too Many Facepalms | The Brain | Cartoon Network

The Amazing World of Gumball

προβολές 1 307 103

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Preview (HBO)

0:43

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Preview (HBO)

GameofThrones

προβολές 16 301 038

The Lion King Official Trailer

1:49

The Lion King Official Trailer

Walt Disney Studios

προβολές 30 313 554

Basically Everything You Need To Know Before End Game

20:01

Basically Everything You Need To Know Before End Game

SomeThingElseYT

προβολές 676 369

Juice WRLD Goes Sneaker Shopping With Complex

10:07

Juice WRLD Goes Sneaker Shopping With Complex

Complex

προβολές 3 229 670