No video

Noizy - Bora (Official 4K Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:17

  Produced by BledBeats
  Beat by Leeyou & Danceey
  Video produced by www.fati.tv
  Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/
  Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy
  Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB
  Lyrics:
  -2 pi*a n'dhom - gjendja ron,
  2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom,
  Im kinda wavey - they call me baby,
  Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin,
  I mora prej koncertit - do shkojm nga deti,
  Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti,
  Zemrat e veshme me t'ngushta,
  Bythet e cume dhe t'mushta,
  Gjoksin e bom po t'bukra,
  Nuk folin dhe duken si t'urta,
  Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi,
  Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim,
  Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
  I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh,
  -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje,
  -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje,
  Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora,
  Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora
  Chorus:
  - Hi nga Bora,
  - Shesim vec bora,
  - Akull si bora,
  - Zdi sa osht ora,
  - Diamanta te dora
  - Sexy si nora,
  - E bukur si eraaaa
  Rita Ora
  Cut hala edhe pse mjesi,
  Tu shtu vetem numra te xhepi,
  Ju thash qe 1 dit kam me mrri,
  Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin,
  Ta shofim se kush qesh i fundit,
  Ku jam un do vi edhe grupi,
  Tapetet e kuqe ju mbani per vete,
  Sa t'bukura te gjith ju po dukni,
  X2:
  -Un jam kalorsi i fundit,
  Mbas meje do vin imitusit,
  Nese nuk je pjes e grupit,
  Atehere je vetem 1 groupie,

  Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze,
  Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte,
  M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta,
  Kshuqe u luta u luta u luta,
  Abracadabra i f*ckd her u zhduka,

Xristos Brausi
Xristos Brausi

Respect greece❤❤

Πριν ημέρα
ALBANIA TV
ALBANIA TV

fk

Πριν 5 ημέρες
LIL PUMP JETSKI
LIL PUMP JETSKI

2019 ?

Πριν 6 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

i vetmi kengetar qe jan mundu me force ta shkaterrojn po me verte si vetquajturi kapjon verteton qe eshte kampjoni

Πριν 7 ημέρες
benny Giovani
benny Giovani

https://m.youtube.com/watch?v=M1gEM7Gq1Cs

Πριν 11 ημέρες
Naim Vuthaj
Naim Vuthaj

Ne sekontin 46 kur tha uuuuuuu mu duk se me hyri ka njari vesh e me doli te tjetri se po e njoj me kufje! Hahahahahahahaha

Πριν 12 ημέρες
ILLYRIAN ALBANIAN
ILLYRIAN ALBANIAN

Kush e ngjon ne 2020 Dy P''''' Ndhom Gjendja Rond😈

Πριν 15 ημέρες
leonard prela
leonard prela

King 👑

Πριν 16 ημέρες
Naim Vuthaj
Naim Vuthaj

I KAM MESU GATI T'GJITA KANGET E NOIZIT JO KREJT SE KA MBI 500 VIDEOKLIPE! SA LEGENA JANE ATA SI NUK I BAIN LIKE NOIZIT!

Πριν 17 ημέρες
D2R5 hOrRoR
D2R5 hOrRoR

Naim Vuthaj Po pastaj e gjujn veten Fans i flakt 😒

Πριν 15 ημέρες
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

Kush esht ktu ne 2020🇦🇱🇦🇱

Πριν 18 ημέρες
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu

Respekt nga gjilani

Πριν 21 ημέρα
Xhino bala
Xhino bala

No coment bro 👌 zini big

Πριν 22 ημέρες
MATRIX 2004
MATRIX 2004

🇦🇱👑❤👍 Albanian Rap and Noizy the kings 👑 of Balkan and Europe 🇪🇺. 👌 OTR ME ZEMËR 💙👌🇦🇱

Πριν 23 ημέρες
mandi pupuleku
mandi pupuleku

isha te tabuja parti jot mate era pordh

Πριν 27 ημέρες
Ervis Nazifllari
Ervis Nazifllari

Nder kenget qe degjoj me shume cdo dite ore jave dhe muaj super super 👑

Πριν μήνα
gh it
gh it

👏

Πριν μήνα
gh it
gh it

Best song

Πριν μήνα
gh it
gh it

2019

Πριν μήνα
jamesjohn jamesjohn
jamesjohn jamesjohn

👑👑👑👑👑

Πριν μήνα
jamesjohn jamesjohn
jamesjohn jamesjohn

Like kush mendon me dal bora 2 ket flow👑🌪🔥🔥🔥

Πριν μήνα
jamesjohn jamesjohn
jamesjohn jamesjohn

Noizy historia e repit shqiptar

Πριν μήνα
ALTANA ARMY
ALTANA ARMY

hei nga bora📞

Πριν μήνα
Bledar Veizi
Bledar Veizi

Dua kurva dhe Makina plot me lek Jesus is my love I am free like him I don't fuck about komunist

Πριν μήνα
Katya Del Solar
Katya Del Solar

Kosovo / Albania 5 million inhabitants And still more hits than for example the whole European Union with 550 millions !!!! Madness. incredibly, great people. Endless kisses from Russia 💋

Πριν μήνα
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

Katya Del Solar kisses to you too 💙 You're amazing

Πριν 27 ημέρες
Rejan Hamidi
Rejan Hamidi

There 5 milion just in albania and kosovo , but albanians are about 1 milion in north macedonia .... so in authoctonous places pf albanians there are over 6 milions + a lot of albanians are all over the world... BIG NATIONALITY ;)

Πριν 29 ημέρες
KingRey
KingRey

Thank you ❤

Πριν μήνα
fabian pulai
fabian pulai

yes

Πριν μήνα
Jasir Kjahili
Jasir Kjahili

Booss❤💪💪

Πριν μήνα
Jasir Kjahili
Jasir Kjahili

Te dua shum boss

Πριν 28 ημέρες
KING ALB
KING ALB

Diamanta te dora 😍

Πριν μήνα
Brajan Ferazini
Brajan Ferazini

Noizy supet keng 👌👌👌👌

Πριν μήνα
marjo marjo
marjo marjo

bravo noizy ti merito shum klikime e ke meritu cempions laugen turp ekipebe te tjer

Πριν μήνα
Oriel Tv
Oriel Tv

pi shume dubare

Πριν μήνα
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Rinor Tusha. Official
Rinor Tusha. Official

Like kush e degjon ne 2019

Πριν μήνα
Gerald Dema
Gerald Dema

Un o plak si je ti, a do me bo nji kong me noizyn un po per vete

Πριν 7 ημέρες
Viktor Shqau
Viktor Shqau

Un 😍

Πριν μήνα
Fatmir Bytyqijdkdtkskjxlwg
Fatmir Bytyqijdkdtkskjxlwg

Sh

Πριν μήνα
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

King

Πριν μήνα
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

👌

Πριν μήνα
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

Zemer

Πριν μήνα
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

King

Πριν μήνα
Dati Bytyqi
Dati Bytyqi

Noizy the king of mama Shqiperi ❤️❤️ Po pse ja ben ati Arkimet pidhit ni diss me ja shkatrru jeten kejt! Fuck Mama Stars! O.T.R ❤️🥇🏆

Πριν μήνα
DANGER CHAINSAW
DANGER CHAINSAW

*KMN GANG OTR MEMBER*

Πριν 2 μήνες
Renato Rexhepi
Renato Rexhepi

1sh

Πριν 2 μήνες
Renato Rexhepi
Renato Rexhepi

Kingg

Πριν 2 μήνες
Renato Rexhepi
Renato Rexhepi

2019

Πριν 2 μήνες
Alma Matuka
Alma Matuka

Jam kaloresi i fundit pas meje do vijne imituesit..........🙏🙏

Πριν 2 μήνες
Luiza Topalli
Luiza Topalli

Hight nga BORA... ayee

Πριν 2 μήνες
Mattias
Mattias

Bora=Neve=Kokaina

Πριν 2 μήνες
Leon Shabangaxhaj
Leon Shabangaxhaj

Respect from NORWAY 🇳🇴

Πριν 2 μήνες
Rugen Katroshi
Rugen Katroshi

2.0.1.9

Πριν 2 μήνες
Daniel Minecraft
Daniel Minecraft

Noizy me ke e ke inatin

Πριν 2 μήνες
pllumi abazia
pllumi abazia

Like kush a tu e degjuar me 2019

Πριν 2 μήνες
Swear Gaming
Swear Gaming

T qifsha ropt se bera video me critical ops dhe vura kengen tende dhe ca t tjera dhe vura bitch lasagna dhe sm bri CopyRight po me beri kenga jote ropqire t qifsha rracen

Πριν 2 μήνες
General Andri
General Andri

Kurven mu ne pith i henksh karin nojzit

Πριν 2 μήνες
Nefeli Zhula OTR
Nefeli Zhula OTR

OTR for lifeeeeee Noizyyyyyyyyyyyyyyyy

Πριν 2 μήνες
Besson
Besson

1:50

Πριν 2 μήνες
Besson
Besson

1:11

Πριν 2 μήνες
Albin .86
Albin .86

Lazarat krejt gjepi🔥

Πριν 3 μήνες
Bestar Malaj
Bestar Malaj

2019

Πριν 3 μήνες
Lil dan
Lil dan

2018

Πριν 3 μήνες
Elisa Kruja
Elisa Kruja

Shum e bukur nga reshi kocit shoku i lidjo

Πριν 3 μήνες
Rikelm Karaj
Rikelm Karaj

Kush e ngjo edhe sot

Πριν 3 μήνες
Joga Poga
Joga Poga

😂😂😂👏👏👏💚💛💜💖💙❤👍😂🔊🔊🌎🌏🌍💯💯

Πριν 3 μήνες
Ladi Ladi
Ladi Ladi

2019 akoma ngjohet ku hit 💣👌😎

Πριν 3 μήνες
Manuel Sanchez
Manuel Sanchez

Bulgaria Rumanía Albania the best Europa mafia

Πριν 3 μήνες
Pedro !
Pedro !

Albania yes of course but Bulgaria ??😕😔😁

Πριν μήνα
Aldo Murra
Aldo Murra

Like. Kush mendon se Zini eshte me i miri

Πριν 3 μήνες
Krisildi Shaqlli
Krisildi Shaqlli

Bravo noizy

Πριν 3 μήνες
shpëtim hasani
shpëtim hasani

King zini 👑

Πριν 3 μήνες
Lumturan Shurdhani
Lumturan Shurdhani

Noizy veni 1

Πριν 3 μήνες
Sweden 98
Sweden 98

Ma i qarti

Πριν 3 μήνες
seventy seven 77
seventy seven 77

☆2•0•1•9☆

Πριν 3 μήνες
Ari Myrtaj
Ari Myrtaj

Kush eshte me ORT te bej like

Πριν 3 μήνες
Amir.Emiliogamingtv Amir.Emiliogamingtv
Amir.Emiliogamingtv Amir.Emiliogamingtv

Ishbti

Πριν 3 μήνες
Shqip GaminG TV
Shqip GaminG TV

2019

Πριν 3 μήνες
Adem Cema
Adem Cema

Ti je diamand vet ske pse me ble or me diamande

Πριν 3 μήνες
Adem Cema
Adem Cema

Ti je nje mik shum I mir

Πριν 3 μήνες
Lionela Merkaj
Lionela Merkaj

Yll djal

Πριν 3 μήνες
Lionela Merkaj
Lionela Merkaj

Shum e bukr

Πριν 3 μήνες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

aleksi

Πριν 3 μήνες
Λουκία Κυπραίου
Λουκία Κυπραίου

Noizy

Πριν 3 μήνες
Λουκία Κυπραίου
Λουκία Κυπραίου

albania forever

Πριν 3 μήνες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

a

Πριν 4 μήνες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

nojzi

Πριν 4 μήνες
Alkan Agushi
Alkan Agushi

E dua këtë

Πριν 4 μήνες
Empire Wwe
Empire Wwe

Diamanta te Dora , seksi si Nora, e bukur si era rita ora❤️❤️

Πριν 4 μήνες
un e dua barin
un e dua barin

tqifsha robt

Πριν 4 μήνες
JULIANA Kaca
JULIANA Kaca

Fak

Πριν 4 μήνες
D L
D L

Në Berlin Je

Πριν 4 μήνες
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

U dekt ora sonte i marr

Πριν 4 μήνες
Adion muja
Adion muja

Akull si bora sdi sa osht ora

Πριν 4 μήνες
Mario Bregu
Mario Bregu

Bravo noizy bora

Πριν 4 μήνες
ade adela slm
ade adela slm

Otr

Πριν 4 μήνες
Loni Kapa
Loni Kapa

Otr👌👑

Πριν 4 μήνες
paokolympiakos 19261925
paokolympiakos 19261925

ma i miri

Πριν 4 μήνες
Marios Rabja
Marios Rabja

2 pidha stealth and vinz

Πριν 4 μήνες
bora haka
bora haka

Unë e kam emrin Bora😂❤

Πριν 4 μήνες
MATRIX 2004
MATRIX 2004

Noizy in the best rapper in Balkan & Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Mahmoud Saadat
Mahmoud Saadat

Respect from Iran. Dope beat and song.👍

Πριν 4 μήνες
XXX ENSTTNL
XXX ENSTTNL

Noizy super kengengetar

Πριν 4 μήνες
a1 a1gel ymhttou
a1 a1gel ymhttou

Nice!!!

Πριν 4 μήνες
Eni Enis
Eni Enis

Dy pidh ne dhom

Πριν 4 μήνες
Fatjon Sela
Fatjon Sela

😂😂😂👌👊👊👍

Πριν 5 μήνες
Sonja Syla
Sonja Syla

landi

Πριν 5 μήνες
domenec valera
domenec valera

Lol wack.

Πριν 5 μήνες
dorina Duma
dorina Duma

You are a master man

Πριν 5 μήνες
Bedjet Nseini
Bedjet Nseini

Hai nga bora 😁😀🤩

Πριν 5 μήνες
marios xristou
marios xristou

JE O.T.R TUPIRAMDHON GJENDI ARON DY SHOQE TE NGUSHTA PIN TAP TU HONGR DHON EKANUEJVI E KOM NJE

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

Fortnite X Avengers: Endgame Trailer

0:27

Fortnite X Avengers: Endgame Trailer

Fortnite

προβολές 5 142 854

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Preview (HBO)

0:43

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Preview (HBO)

GameofThrones

προβολές 16 296 754

Is Pencilmate A Sumo Superstar?!

23:56

Is Pencilmate A Sumo Superstar?!

Pencilmation

προβολές 6 733 040

EASTER PRANK TURNS INTO BEST GIFT!

11:32

EASTER PRANK TURNS INTO BEST GIFT!

Cyrus and Christina

προβολές 1 834 909

Fighting in Mr Beast's $100k Youtuber Battle Royale

17:59

Fighting in Mr Beast's $100k Youtuber Battle Royale

TheOdd1sOut

προβολές 11 124 669

Which Website Has the BEST Mystery Boxes?

24:00

Which Website Has the BEST Mystery Boxes?

DOPE or NOPE

προβολές 1 341 662

MY PARENTS LET ME TURN 21 YEARS OLD! *BAD IDEA* | The Royalty Family

16:36

Texarkana Phantom Killer - Q+A

13:37

Texarkana Phantom Killer - Q+A

BuzzFeed Unsolved Network

προβολές 418 215

LaBrant Family Baby Mama Dance With Baby Posie!!! (Before And After)

12:16