No video

Noizy - Bora (Official 4K Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:17

  Produced by BledBeats
  Beat by Leeyou & Danceey
  Video produced by www.fati.tv
  Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/
  Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy
  Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB
  Lyrics:
  -2 pi*a n'dhom - gjendja ron,
  2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom,
  Im kinda wavey - they call me baby,
  Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin,
  I mora prej koncertit - do shkojm nga deti,
  Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti,
  Zemrat e veshme me t'ngushta,
  Bythet e cume dhe t'mushta,
  Gjoksin e bom po t'bukra,
  Nuk folin dhe duken si t'urta,
  Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi,
  Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim,
  Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
  I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh,
  -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje,
  -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje,
  Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora,
  Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora
  Chorus:
  - Hi nga Bora,
  - Shesim vec bora,
  - Akull si bora,
  - Zdi sa osht ora,
  - Diamanta te dora
  - Sexy si nora,
  - E bukur si eraaaa
  Rita Ora
  Cut hala edhe pse mjesi,
  Tu shtu vetem numra te xhepi,
  Ju thash qe 1 dit kam me mrri,
  Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin,
  Ta shofim se kush qesh i fundit,
  Ku jam un do vi edhe grupi,
  Tapetet e kuqe ju mbani per vete,
  Sa t'bukura te gjith ju po dukni,
  X2:
  -Un jam kalorsi i fundit,
  Mbas meje do vin imitusit,
  Nese nuk je pjes e grupit,
  Atehere je vetem 1 groupie,

  Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze,
  Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte,
  M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta,
  Kshuqe u luta u luta u luta,
  Abracadabra i f*ckd her u zhduka,

  noizy  bora  ledri vula  dje & sot  otr  azet  zuna  kmn  21 savage  gashi  asap rocky  enca  travis scott  post malone  bushido  farid bang  kollegah  booba  gradur  goosebumps  rockstar  187  raf camora  bonez  palmen aus plastik  unikkatil  

Bestar Malaj
Bestar Malaj

2019

Πριν 2 ημέρες
football channel
football channel

2018

Πριν 6 ημέρες
Elisa Kruja
Elisa Kruja

Shum e bukur nga reshi kocit shoku i lidjo

Πριν 9 ημέρες
Rikelm Karaj
Rikelm Karaj

Kush e ngjo edhe sot

Πριν 9 ημέρες
Joga Poga
Joga Poga

😂😂😂👏👏👏💚💛💜💖💙❤👍😂🔊🔊🌎🌏🌍💯💯

Πριν 10 ημέρες
Al Pacino
Al Pacino

2019 akoma ngjohet ku hit 💣👌😎

Πριν 11 ημέρες
Manuel Sanchez
Manuel Sanchez

Bulgaria Rumanía Albania the best Europa mafia

Πριν 11 ημέρες
Aldo Murra
Aldo Murra

Like. Kush mendon se Zini eshte me i miri

Πριν 12 ημέρες
Krisildi Shaqlli
Krisildi Shaqlli

Bravo noizy

Πριν 13 ημέρες
shpëtim hasani
shpëtim hasani

King zini 👑

Πριν 15 ημέρες
Lumturan Shurdhani
Lumturan Shurdhani

Noizy veni 1

Πριν 16 ημέρες
Sweden 98
Sweden 98

Ma i qarti

Πριν 16 ημέρες
seventy seven 77
seventy seven 77

☆2•0•1•9☆

Πριν 17 ημέρες
Ari Myrtaj
Ari Myrtaj

Kush eshte me ORT te bej like

Πριν 18 ημέρες
Amir.Emiliogamingtv Amir.Emiliogamingtv
Amir.Emiliogamingtv Amir.Emiliogamingtv

Ishbti

Πριν 18 ημέρες
Shqip GaminG TV
Shqip GaminG TV

2019

Πριν 18 ημέρες
Adem Cema
Adem Cema

Ti je diamand vet ske pse me ble or me diamande

Πριν 20 ημέρες
Adem Cema
Adem Cema

Ti je nje mik shum I mir

Πριν 20 ημέρες
Lionela Merkaj
Lionela Merkaj

Yll djal

Πριν 22 ημέρες
Lionela Merkaj
Lionela Merkaj

Shum e bukr

Πριν 22 ημέρες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

aleksi

Πριν 22 ημέρες
Λουκία Κυπραίου
Λουκία Κυπραίου

Noizy

Πριν 23 ημέρες
Λουκία Κυπραίου
Λουκία Κυπραίου

albania forever

Πριν 23 ημέρες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

a

Πριν 24 ημέρες
gxjvsjnvm d g dshhnsh
gxjvsjnvm d g dshhnsh

nojzi

Πριν 24 ημέρες
Alkan Agushi
Alkan Agushi

E dua këtë

Πριν μήνα
Empire Wwe
Empire Wwe

Diamanta te Dora , seksi si Nora, e bukur si era rita ora❤️❤️

Πριν μήνα
KRISTI _039
KRISTI _039

tqifsha robt

Πριν μήνα
JULIANA Kaca
JULIANA Kaca

Fak

Πριν μήνα
D L
D L

Në Berlin Je

Πριν μήνα
Klajvert Pjetri
Klajvert Pjetri

U dekt ora sonte i marr

Πριν μήνα
Adion muja
Adion muja

Akull si bora sdi sa osht ora

Πριν μήνα
Mario Bregu
Mario Bregu

Bravo noizy bora

Πριν μήνα
adela adela
adela adela

Otr

Πριν μήνα
Loni Kapa
Loni Kapa

Otr👌👑

Πριν μήνα
paokolympiakos 19261925
paokolympiakos 19261925

ma i miri

Πριν μήνα
Marios Rabja
Marios Rabja

2 pidha stealth and vinz

Πριν μήνα
bora haka
bora haka

Unë e kam emrin Bora😂❤

Πριν μήνα
MATRIX 2004
MATRIX 2004

Noizy in the best rapper in Balkan & Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Mahmoud Saadat
Mahmoud Saadat

Respect from Iran. Dope beat and song.👍

Πριν μήνα
XXX ENSTTNL
XXX ENSTTNL

Noizy super kengengetar

Πριν μήνα
a1 a1gel ymhttou
a1 a1gel ymhttou

Nice!!!

Πριν μήνα
Eni Enis
Eni Enis

Dy pidh ne dhom

Πριν μήνα
Fatjon Sela
Fatjon Sela

😂😂😂👌👊👊👍

Πριν μήνα
Sonja Syla
Sonja Syla

landi

Πριν μήνα
domenec valera
domenec valera

Lol wack.

Πριν 2 μήνες
dorina Duma
dorina Duma

You are a master man

Πριν 2 μήνες
Bedjet Nseini
Bedjet Nseini

Hai nga bora 😁😀🤩

Πριν 2 μήνες
marios xristou
marios xristou

JE O.T.R TUPIRAMDHON GJENDI ARON DY SHOQE TE NGUSHTA PIN TAP TU HONGR DHON EKANUEJVI E KOM NJE

Πριν 2 μήνες
Nazmije Rogaqi
Nazmije Rogaqi

Pershendetje nga londra

Πριν 2 μήνες
Leonard Jetishi
Leonard Jetishi

Best song ever 👍

Πριν 2 μήνες
artenisa azisllari
artenisa azisllari

Jepi noizy je rreperri me I mir n bote.😘😘.like nese Mendon si un. Noizy 😍😍😍

Πριν 2 μήνες
WORLD FREESTYLE
WORLD FREESTYLE

2 pid*a n'dhom🔫

Πριν 2 μήνες
FOOTBALL FCC
FOOTBALL FCC

OTR

Πριν 2 μήνες
FOOTBALL FCC
FOOTBALL FCC

Otr

Πριν 2 μήνες
fabio Dorda
fabio Dorda

2shoqe te ngushta te vin tap tu henger ndhom

Πριν 2 μήνες
Alboz kk
Alboz kk

Still my fav song🇦🇱❤

Πριν 2 μήνες
Nicole Frattesi
Nicole Frattesi

😍

Πριν 2 μήνες
Antoaneta Stefan
Antoaneta Stefan

Nice noisy

Πριν 2 μήνες
Νικος bdc
Νικος bdc

Haj ja bora 💪👑👑

Πριν 2 μήνες
andrea Vasoss
andrea Vasoss

Noizi te tua sum

Πριν 2 μήνες
Orges Gjeci
Orges Gjeci

10mil Noizyy

Πριν 2 μήνες
Afrim lutka lutkaAfrim
Afrim lutka lutkaAfrim

Elo

Πριν 2 μήνες
Nevi Jeta
Nevi Jeta

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 from 🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦

Πριν 3 μήνες
enis dauti
enis dauti

Shesim veq bora

Πριν 3 μήνες
Johny Albania
Johny Albania

Kanga ma e bukur

Πριν 3 μήνες
Nertila o yll sa bukur kendon
Nertila o yll sa bukur kendon

Hahahahahah noizy

Πριν 3 μήνες
tashEshe Te
tashEshe Te

We sa dush

Πριν 3 μήνες
Linda Lopez
Linda Lopez

ALBANIANS + MEXIKANE = 😍❤

Πριν 3 μήνες
ilir beciri
ilir beciri

shume mir

Πριν 3 μήνες
elston muca
elston muca

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fchannel%2FUCdtGngs38XEi0IU6NzXU2ww%2Fvideos&h=AT1G7-_GUo1kRt8ogDc3xiBqev3hklB32BKEQ59W3GFlHBxqy_ZfzF_oE8pXRBGvLCiSvhqOrvJDwcl5T9ieHHZjWiKdEWyft2_BzuehKAGyWtc373OBxmDNR_1fwHmh-O3p7Gc6YYmJxXFaJmQO6SwItHgvVf-wTg9Sb2JKtFe-4XXxcQcY74iK6mn4Vlwg87Z12FNvlh5AENZHYQHsriLKDPsm9FRh3jUm5kcYjIa919JLDLxT0Frh-1KRGo5UNglBgyAsOSHUcaPIsJkqmE5NVm9-f7TP-5VlSWvpLeVDlyWeygigECB0l6fktdlRojmj7L77frWUWHnEwET1O_H0Thz6ivwVRlOUN8fN6-k7n9sBmQya61w_sGIk9O-anxUJxny

Πριν 3 μήνες
Marijana Tomic
Marijana Tomic

Sa e mire

Πριν 3 μήνες
Marijana Tomic
Marijana Tomic

O sot

Πριν 3 μήνες
Al Fatiha
Al Fatiha

This song is off the chains sick af. More music like this. Legendary. Bow down to yo king #Selam

Πριν 3 μήνες
Edibuzh Edi
Edibuzh Edi

FENOME O.T.R

Πριν 3 μήνες
Raxhi Dalipi
Raxhi Dalipi

Denis

Πριν 3 μήνες
Kaneki_TTV
Kaneki_TTV

Hi! I'm from Switzerland i like the beat. Keep up the great work!

Πριν 3 μήνες
Nelly Nelly
Nelly Nelly

a eshte dy pidha ne dhom apo ju pikna ne dhome

Πριν 3 μήνες
Ada Otr
Ada Otr

Kush eshte OTR ti beje like komenti 💖

Πριν 3 μήνες
Sara and ambra
Sara and ambra

N No Noi Noiz Noizy

Πριν 3 μήνες
Faton Toni
Faton Toni

@boni like kengen parku i lojrave dhe nk do te zgjat shum do t del kenga e re noizy ft unikatil

Πριν 3 μήνες
free games explorer TV
free games explorer TV

O noizy Ty te pelqen bytha ahahahahahahahahahaha

Πριν 3 μήνες
elios kerkuta
elios kerkuta

2018 kush e degjon akoma 😀😀

Πριν 4 μήνες
Roli Gaming Tv
Roli Gaming Tv

Ma i forti prej hip hopit e per fristal varrosi

Πριν 4 μήνες
l'm the Queen Xh.M
l'm the Queen Xh.M

OTR- dje OTR- sot OTR- neser OTR- ton jeten OTR- dhe ne boten tjeter OTR forever 👑💪👑💪👑💪👑

Πριν 4 μήνες
Rifete Zekolli
Rifete Zekolli

Wow

Πριν 4 μήνες
I'am Unknown
I'am Unknown

A yii

Πριν 3 μήνες
Maria Pink
Maria Pink

Ρε TUS τι κάνεις εδω

Πριν 4 μήνες
tashEshe Te
tashEshe Te

Mos ja thuj fjalen e mrom se i kope skan voje hiq

Πριν 4 μήνες
Endri Haxhia
Endri Haxhia

OTR for life

Πριν 4 μήνες
Joni fortnite
Joni fortnite

like kush e ndgjon ne 2018

Πριν 4 μήνες
Geri Xhindi
Geri Xhindi

bora wwwoooww OTR ME ZEMER SEPSE JENA MBRETER

Πριν 4 μήνες
Julian simon Bilo
Julian simon Bilo

Shum klass

Πριν 4 μήνες
Angelo Suárez
Angelo Suárez

Respect from Dominican Republic 🔥⚡

Πριν 4 μήνες
eri shalari
eri shalari

Super

Πριν 4 μήνες
frenklins gamer34
frenklins gamer34

Music albanian king forever

Πριν 4 μήνες
Ilia Karitsi
Ilia Karitsi

Je kengetari numer 1 ne gjith shqiperin boft bam kush ta la inatin😏😏

Πριν 4 μήνες
ana like
ana like

O. T. R

Πριν 4 μήνες
Sir X
Sir X

i veshur me supreme NOIZY TOP

Πριν 4 μήνες
Liridon Sulejmani
Liridon Sulejmani

👌👌👌👌👌👌

Πριν 4 μήνες
Liridon Sulejmani
Liridon Sulejmani

👑👑👑👑👑

Πριν 4 μήνες
Liridon Sulejmani
Liridon Sulejmani

🎤🎤🎤🎤🎤🎤

Πριν 4 μήνες
Liridon Sulejmani
Liridon Sulejmani

💙💛💚💜💛

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

Ella Mai - Shot Clock
Ella Mai - Shot Clock

EllaMaiVEVO

Πριν 2 ημέρες

S4MM Feat. Noizy - La Familia